VPN נתב מודם – ודא פרטיות במכשיר הקישוריות שלך

ככל שהעולם מאוכלס יותר ויותר במכשירים המחוברים לאינטרנט, אתה בהחלט צריך ללמוד עוד על מודמי הנתב שמפעילים את הקישוריות שלהם ומאפשרים את יכולותיהם לשימוש.

מודמים ונתבים הם מכשירים שונים אך כעת תוכלו גם לגשת אליהם כמכשיר יחיד המכונה נתבי מודם המשלבים את הפונקציונליות של שניהם. למכשירים אלה יכולות מדהימות ותוכלו להגביר אותם עוד יותר באמצעות ה- VPN הטוב ביותר.

מדריך של נתב מודם

 1. מה זה מודם?
 2. מה זה נתב?
 3. מפרט נתב מודם
 4. מדוע אתה זקוק ל- VPN במודם הנתב?
 5. VPN נתב מודם
 6. הבדל נתב מודם
 7. מהו נתב אלחוטי?
 8. חיבור VPN לנתב מודם
 9. קו אופטי מודם
 10. עקוף את מצערת האינטרנט על הנתב באמצעות VPN

אם ברצונך לדעת יותר כיצד הדבר נעשה ואילו יתרונות VPN צובר בנתב מודם, קרא את המדריך המקיף הזה בנושא VPN Router VPN.

מודם-נתב-VPN

מה זה מודם?

רוב האנשים בהחלט מבולבלים עם המכשיר הזה ושואלים מה זה מודם? ובכן, מודם הוא התקן / פריפריה של קישוריות המבצעת את הפונקציה של אפנון ודודולציה של נתונים.

כדי לענות בפשטות יותר על השאלה מהו מודם בדיוק, הוא מקודד את המידע הדיגיטלי שלך כך שיהיה קל יותר להעביר אותו כאות קל משקל לאורך מרחקים ארוכים. זה גם מפענח את המידע בעת ההגעה כך שניתן יהיה לאחזר את הנתונים בצורתם המקורית.

מה-הוא-מודם

העברה זו נחוצה מכיוון שמחשב מבין רק אותות דיגיטליים בזמן שהאות מועברת דרך האינטרנט בצורה אנלוגית. מודם מייעל את התהליך על ידי התנהלות כסוכן כאשר העברה זו בצורה של האות מתרחשת בעת הצורך.

מה זה נתב?

אם אתה עדיין לא’אני לא יודע מה זה נתב אז תאר לנו להגדיר אותו עבורך. נתב בעצם עושה את מה ששמו מציע, כלומר הוא מנתב מנות נתונים המגיעות מהאינטרנט למכשירים שונים הקיימים בבית / במשרד שלך. ישנם בעצם שני סוגים שונים של נתבים, הנתב הביתי / משרד הקטן והנתב העסקי. נתבים ביתיים ומשרדים קטנים הם מה שמשמש בדרך כלל, ולכן אנו נצמד לדון בזה כאן.

מה-נתב

ההבנה הנפוצה יותר לגבי נתב היא שנקודת הגישה שלה אתה זקוק רק כאשר יש לך יותר ממכשיר אחד. מודם הוא כל מה שאתה צריך כדי להשיג אינטרנט חיבור vpn לעבור למכשיר יחיד. כאשר מספר המכשירים גדל מאחד, דרוש נתב בכדי לפזר את קישוריות האינטרנט למכשירים הנוספים הללו.

מפרט נתב מודם

בימים ישנים יותר, המודם והנתב הגיעו כשני מכשירים נפרדים, אך מכיוון שכעת ניתן לשלב אותם למוצר פיזי אחד המציע את הפונקציונליות של שני המכשירים, נתבי המודם הפכו נפוצים יותר ויותר בקרב משתמשי האינטרנט..

לעיתים רחוקות תוכלו למצוא מודמים ונתב כשני מכשירים נפרדים בהרבה בתים ומשרדים, כך שבמקום לשאול שאלות כמו מהו נתב, עליכם להבין שעכשיו הנתבים מובנים בתוך מודמים..

מדוע אתה זקוק ל- VPN במודם הנתב?

VPNs מספקים אנונימיות מקוונת ומבטיחים פרטיות של נתוני משתמשים והם הופכים במהירות לבלתי חיוניים לכל אותם משתמשים שרוצים להתחבר לאינטרנט בצורה בטוחה יותר..

VPNs מודרניים מצפנים את מנות הנתונים שלך ומעבירים אותם דרך פרוטוקול מאובטח כדי להבטיח שאיש לא יוכל לחטוף בחבילות הנתונים הפרטיות שלך והם יישארו מוגנים מעיניהם המסקרנות של רשויות ממשלה, האקרים, ספקי שירותי אינטרנט, גנבי נתונים בין איומים מקוונים אחרים..

ואולי VPNs מתאימים ביותר למודמי נתב מכיוון שאם מתקינים ו- VPN במכשיר זה, כל המכשירים שלך מועברים אוטומטית דרך חיבור בטוח ומאובטח ובכך מבטלים את הצורך בהגדרת VPN בכל התקן נפרד..

מפרט נתב-מודם

VPNs מציעים יתרונות רבים נוספים בימינו, מלבד האבטחה, הם מועילים יותר ויותר כדי לאפשר למשתמשים לגשת לאתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים עבור למשל. באמצעות VPN אתה יכול לגשת לנטפליקס ארה"ב גם כאשר אתה נמצא כרגע ביפן.

VPN נתב מודם

לא כל VPN מספיק טוב לנתב המודם שלך מכיוון שהוא צריך לספק את הפונקציונליות המתאימה התואמת את הדרישות של מכשיר הנתב המודם שלך. תכונות פונקציונליות אלה כוללות תמיכה ברוחב פס בלתי מוגבל, חיבורים מרובים בו זמנית, תקני ההצפנה הטובים ביותר, מדיניות רישום אפס, תמיכה נהדרת בין היתר. שלושת ה- VPN המובילים המספקים בדיוק את התכונות הללו ועוד הם:

ExpressVPN - בחירה מושלמת עבור נתב מודם

שם מבוסס בענף, ExpressVPN הוא בחירה מושלמת עבור הנתב המודם שלך שכן הוא מציע יותר מ -2000 שרתי גלובל, תמיכה מהירה בצ'אט חי, הצפנה בדרגה צבאית, מדריכי תמיכה נתבים ייעודיים והרבה יותר.

נתב EpressVPN למודם

התוכנית הטובה ביותר שלהם עולה כרגע 99.95 דולר לשנה’המנוי בשווי כולל תקופת ניסיון ל -30.

לקרוא: אקספרס טלוויזיה Apple TV מדריך להתקנה

NordVPN

NordVPN מציע מעל 4000 שרתים כ- VPN Router Router, ל- NordVPN יש אישורים יוצאי דופן כ- VPN בטוח. הוא מספק רכיבי אבטחה נוספים באמצעות מתן תכונות כמו VPN כפול, בצל על VPN בין היתר. עבור מודמי נתב, יש לו מדריכי התקנה קלים אליהם ניגשים ממאגרי פתרונות הבעיות שלהם או באמצעות פנייה לתמיכה בצ'אט החי.

נתב Nord-VPN-for-modem

מנוי לשלוש שנים אצל ספק זה עולה 79.00 $ מחויב פעם אחת. בדוק את תאימות הנטפליקס שלה בבלוג nordflp netflix זה.

PrivateInternetAccess

אחד ה- VPN של נתב המודם הטוב ביותר לסטרימינג וביטול חסימה של תוכן מוגבל גיאוגרפי, PIA יכול לספק קישוריות מאובטחת יתר על המכשירים המרובים שלך. הוא מציע ייעודי הורדת סיקור - - תמיכה, הזדמנות לעקוף את המצער ברוחב הפס, תוכנות זדוניות וחוסם מודעות, מספר שערים VPN וכו '.

נתב PrivateInternet Access-for-modem

יש לו 3597 שרתים ב -30 מדינות ברשת תשתית שרתים פרושה היטב.

המחירים מתחילים ב- $ 6.95 לחודש והתוכנית ל -24 החודשים עולה 69.95 $ מחויבת פעם אחת.

הבדל נתב מודם

בדיוק כפי שהוזכר קודם לכן, מודם הוא מכשיר שמוונן ומפנה אותות מהדיגיטל לאנלוגי ולהיפך כדי לאפשר העברת חלקים הרבה יותר חלקה בין האינטרנט למכשיר הגישה אליו. מצד שני, נתב משמש רק כדי לפזר את קישוריות האינטרנט הנכנסת למספר מכשירים. זה משמש כנקודת גישה פיזית. ההבדל בין נתב המודם מעט מבלבל עבור רובנו, לכן אנו מקווים שהדבר יבהיר אותם.

מודם-נתב-הבדל

אבל עכשיו אנשים לא מתבלבלים עם השאלות כמו מה זה נתב או מה זה מודם אבל מה זה נתב מודם? אז כדי להסביר להם את זה בקלות, נתב מודם מגיע כעת גם כמכשירים פיזיים יחידים עם היכולות המובנות של שני המכשירים הללו, מה שמקל על המשתמשים לפרוס אותם ולהפיק תועלת מהם.

נתב מודם כמכשיר יחיד מפחית את העומס ומסיים סיבוכים שעלולים להיווצר כאשר ניתן להשתמש בשני מכשירים אלה בנפרד כדי לאפשר קישוריות לאינטרנט להתקנים ובין אותם..

מהו נתב אלחוטי?

נתב אלחוטי הוא בדיוק מה ששמו מרמז. כל מה שהוא עושה זה שהוא מסמיך את האפשרות לחבר מכשירים לאינטרנט באמצעות עצמה באופן אלחוטי. הדבר המתאים ביותר למכשירים ניידים מודרניים כמו סמארטפונים, טאבלטים וכו 'ומספק קלות גישה מדהימה וניידות אדירה.

מה נתב אלחוטי

חיבור VPN לנתב מודם

הגדרת VPN בנתב המודם שלך היא סוג של תהליך מורכב מכיוון שיש המון סוגים וסוגים של נתבי מודם הזמינים בשוק, כאשר לכל אחד מהם יש תצורה שונה ובכך נדרש תהליך הגדרה ייחודי לחלוטין בכדי להצליח. הגדר עליו VPN.

ExpressVPN הוא ספק כזה שמציע מדריכי התקנה ייעודיים לכל סוג נתב כדי להקל על הגדרת ה- VPN שלהם בכל נתב מודם. כדי לדעת על תהליך זה יותר תוכלו לראות את שלנו מדריך חיבור VPN.

קו אופטי מודם

זהו סוג שונה של מודם שמפענח ומקודד אותות אופטיים לאותות אלקטרוניים ולהיפך והוא שונה ומורכב מאוד בהשוואה לאלו השכיחים יותר המשתמשים במדיית חוטי נחושת כמו DSL, מודמים לחיוג וכו '..

מודם קו אופטי מאפשר להגיע למהירויות אינטרנט שאינן ניתנות להשגה באמצעות מודמים אחרים וקונבנציונליים יותר, אך הם אינם פרוסים באופן פופולרי כמו מודמים קונבנציונליים בסביבות משרד ביתיות וקטנות יותר. בעיקר ארגונים גדולים וארגונים צבאיים משתמשים בקווי אופטי ולכן במודמי קו אופטי.

עקוף את מצערת האינטרנט על הנתב באמצעות VPN

מצערת אינטרנט היא כיבוי גדול עבור משתמשי אינטרנט רבים מכיוון שדרוגי ההאטה שלה מהירים ובכך מקלקל את החוויה הכוללת בכך שהיא מונעת ממשתמש האינטרנט להתמכר לפעילויות עתירות נתונים כמו טרנינג והזרמה.

מרבית המצערת באינטרנט נשלטת על ידי ספקי שירותי אינטרנט או ספקי שירותי אינטרנט, אך אתה יכול לעקוף זאת די בקלות על ידי שימוש ב- VPN של נתב. זה אפשרי מכיוון שכאשר אתה משתמש ב- VPN, זה הופך כמעט בלתי אפשרי עבור ספק שירותי האינטרנט שלך לבדוק את חבילת הנתונים שלך על מנת לבדוק את סוג העומס שהיא נושאת ובכך לאפשר לך לפרוץ את מגבלות המהירות.

אם גם אתם נתקלים בבעיה זו, הנה כיצד תוכלו לעקוף את מצערת האינטרנט בנתב באמצעות VPN:

 1. הירשם באמצעות ספק VPN הנתב הטוב ביותר כמו ExpressVPN
 2. השג אישורי משתמשים, כלומר שם משתמש וסיסמא של VPN
 3. הגדר את ה- VPN בנתב שלך (בהתאם לנתב שלך, מדריכי ההתקנה יכולים להיות שונים ואין אחידות, אז הכי טוב לעבור אל ExpressVPN’ובחר בנתב שלך כדי לאפשר לעצמך להיות מונחה בשלבי ההתקנה הנכונים
 4. לאחר קביעת התצורה של ה- VPN בנתב שלך, תהנה מההתערבות במהירות המלאה על הנתב שלך!

סיכום

נתבים מודרניים הם פלאי יכולת טכנולוגית מכיוון שהם מאפשרים לך לשלב את היכולות של מודמים ונתבים למכשיר יחיד. היתרונות לא’הם לא מסתיימים בכך שהם גם מספקים כוח רב יותר להבטיח מהירויות מהירות יותר ויכולים לתמוך בהתקנים מרובים על ידי מתן קישוריות לאינטרנט ללא הפרעה בקלות יחסית..

אם אתה רוצה להפיק את המרב מנתב המודם שלך, וודא שאתה משתמש ב- VPN עליו, כך שתוכל לעקוף את מצבי רוחב הפס שלך, לבטל חסימת אתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים, להגן על הנתונים הרגישים שלך במספר מכשירים ומעל לכל, להבטיח האנונימיות והפרטיות שלך באופן מקוון.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me