NordVPN עבור Mac – מדריך להגדרת 3 דקות למשתמשים מתחילים

ספק מבוסס פנמה צובר פופולריות מיום ליום על היותו הבחירה המובילה בקבלת פרטיות / אנונימיות מעולה ברשת. NordVPN הוא הקילומטר הנוסף ביצירת חוויה ידידותית למשתמש, קלה לשימוש ועקבית בכל מכשירי התמיכה שלה, כולל פלטפורמות חלונות, iOS, אנדרואיד, לינוקס. משתמשים מתקבלים בממשק כחול נעים ואסתטי, הבנוי סביב מפה המציגה מיקומי שרת זמינים. גם אפליקציית NordVPN for Mac לא מצליחה לאכזב, אותה תוכלו לראות במדריך זה ובסקירת NordVPN שלנו כאן.

סקירה של NordVPN עבור Mac

במבט ראשון יישום ה- NordVPN Mac נראה / מרגיש זהה למקביליו של Windows ו- Linux. הוא משתמש באותן צוללות מצוירות וספינות בעיצוב, יחד עם הצבע הכחול הסטנדרטי. עם זאת, רק כשאתה חוקר לחלוטין את גרסת ה- macOS, אתה מוצא כמה פריחות ייחודיות. לדוגמה, במקום שהמפה תופיע ישירות באפליקציית ה- Mac, יש מגש שמאלי נסתר המחליק וחושף רשימת שרתים מלאה..

מבחינת ידידותיות למשתמש, הרגשנו שהאפליקציה מגיבה ואינטראקטיבית יותר מלקוח Windows. בהתבסס על המיקום הנוכחי שלך, כפתור גדול בחלקו העליון יחבר אותך לשרת הקרוב ביותר. עם זאת, אם אתה רוצה לשנות את המיקום בעצמך, בחר מדינה כלשהי מהמפה או לחץ על זכוכית המגדלת בפינה השמאלית העליונה..

NordVPN עבור מק

בסך הכל, האפליקציה מצליחה להביא לאותה חוויה של NordVPN, הייתם מצפים בפלטפורמות אחרות. הבעיה היחידה היא שחלק מהתכונות אינן גלויות ממש למשתמשים. אתה יכול להציג את ה- Tor רק באמצעות VPN, הצפנה כפולה והזרמת שרתים מיוחדים על ידי החלת פילטרים ספציפיים לתצוגת הרשימה או לחיצה על “אפשרויות” בתחתית מסך החיפוש.

מידע על טעינת שרת אינו זמין גם בלקוח VPN. מבחינת תכונת נעילת הרשת, אפליקציית Windows בדרך כלל תמנע מכל היישומים התומכים באינטרנט לשלוח / לקבל מידע. עם זאת, עם גרסת ה- macOS, יש לך אפשרות לבחור אילו יישומים צריכים לקבל טיפול זה באופן ידני. זו הסיבה שקל לנו להסיק שעם כמה כניסות והחמצות, אפליקציית NordVPN נותרה מדהימה לשימוש כתמיד (אפילו ב- Mac)!

מדריך להתקנת Mac של NordVPN

כשמדובר בהגדרת NordVPN בפלטפורמת ה- Mac שלך, למשתמשים יש שתי אפשרויות: להוריד / להתקין את היישום מהאתר ישירות או לפנות לחנות iTunes. כאפשרות נוספת, אתה יכול פשוט ללחוץ על קישור זה ולהוריד את קובץ ה- PKG באופן מיידי. משתמשים אחרים שאינם מעוניינים בגירסת לקוח יכולים גם להתקין Mac ידנית על ידי התקנת Tunnelblick, להוריד קובצי שרת .ovpn מ- NordVPN, להזין את האישורים שלך, וליהנות משימוש בשירות VPN ללא כל טרחה..

מדריך להתקנת Mac של NordVPN

הורד את לקוח NordVPN עבור Mac

מציאת קישורי ההורדה עבור לקוח NordVPNs עבור Mac אינה דורשת שום מדע טילים. האתר מספק מידע רלוונטי וקישורים לכל המשאבים השימושיים. תוכלו לבקר בדף זה לסקירה מעמיקה יותר של היישום, יחד עם קישור ההורדה. למשתמשים שרוצים להתחיל עם ההורדה וההתקנה, עיין בקישור זה מחנות iTunes?

הורד את לקוח NordVPN עבור Mac

NordVPN IKEv2 Mac (שיטת חיבור ידנית)

 1. הורד את אישור IKEv2 עבור ה- Mac שלך על ידי לחיצה כאן.
 2. פתח את האישור מה- “הורדות” תיקיה ישירות.
 3. א “הוסף אישורים” קופץ יופיע. לחץ על “הוסף”.
 4. בחר “לקבל מידע” לאחר לחיצה ימנית על NordVPN Root CA.
 5. לחץ על “תמיד אמון” ליד “בעת השימוש בתעודה זו”.
 6. הזן את האישורים למחשב הנייד שלך ולחץ על אישור.
 7. הקלק על ה “תפוח עץ” ואז בחר “העדפות מערכת”.
 8. בחר את “רשת” ואז לחץ על האפשרות “+” סמל.
 9. הזן את התשומות הבאות: VPN, IKEv2 ו- NordVPN (IKEv2).
 10. מצא כאן הגדרות שרת וכתובת זמינה לחיבור.
 11. לחץ על “הגדרות אימות” והזן אישורי NordVPN.
 12. הכה ב “התחבר” ולחץ ליהנות משימוש ב- NordVPN עבור Mac.

שאלות נפוצות בנושא NordVPN למחשבי Mac

כשמדובר בשימוש ב- NordVPN עבור Mac, משתמשים רבים עשויים להיתקל בשאלות לגבי היישום. BestVPN.co מפרט את כל השאלות הנפוצות שאנו נשאלים לגבי לקוח ה- Mac.

מה ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Mac?

לאחר ביצוע ניתוח מעמיק על ספקי 80+ הכוללים שירותי VPN של freemium, ניתן לומר כי נכון לעכשיו TunnelBear, Windscribe ו- Speedify הם הפופולריים ביותר עבור Mac. למרות שאתה צריך לעמוד במגבלות נתונים קפדניות, השימוש ב- VPN כזו אינו בהכרח רע עבור ביטול החסימה של אתרים המוגבלים בגיאוגרפיה כדי לקבל גישה לתוכן מקומי. קרא פירוט חינם של NordVPN ניסיון למשך 7 ימים עבור Mac.

כיצד אוכל להסיר את NordVPN מה- Mac שלי?

הסרת NordVPN ממכשיר ה- Mac אינה דורשת שום מדע טילים. עליך לבצע את אותו נוהל להסרת התקנות של יישומי צד שלישי אחרים. פשוט גשו ל “מוצא” תפריט ונווט אל “יישומים”. ואז בחר באפליקציה שברצונך להסיר על ידי השלכתה לפח האשפה או לחיצה ימנית ובחירה באפשרות “העבר לאשפה” אפשרות. רוקן את האשפה להשלמת התהליך!

עטוף דברים

אנו מקווים כי המדריך שלנו עוזר למשתמשים לקבל חוות דעת חסרת פניות לגבי אפליקציית NordVPN, יחד עם תהליך ההתקנה שלה על מכשירי מק, כך שתוכלו ליהנות מהרמה הגבוהה ביותר של אנונימיות / פרטיות באופן מקוון. בלי קשר, אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אל תהסס להגיב להלן. אל תהסס לשתף את המדריך עם אחרים, הזקוקים להגנה מירבית גם בפלטפורמות ה- Mac שלהם!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me