NordVPN לאנדרואיד: מדריך התקנה לתיבת הטלוויזיה אנדרואיד

כאשר אנשים מחפשים יישום VPN כדי לעמוד בדרישות הספציפיות שלהם, הם מנסים להשיג מידע רב ככל הניתן. אם אתה משתמש אנדרואיד המחפש ספק מתאים, יתכן שנתקל בספק הידוע לשמצה, מבוסס פנמה, NordVPN.

כאחד משירותי הפרטיות המפורסמים ביותר בענף, הוא זוכה לשבחים רבים כמעט בכל ההיבטים. מדריך זה מתמקד בהיצע NordVPN לאנדרואיד. לקבלת השקפה מקיפה יותר, תוכלו אפילו לקרוא את סקירת NordVPN זו, שלקחה אותנו ב- BestVPN.co יום שלם לניתוח ולרישום.

סקירה אנדרואיד של NordVPN

סקירת אפליקציית Android הייתה די קלה מכיוון שהאפליקציה ממש כיסתה את כל הקצוות של הצעת נוחות מקסימאלית ללקוחותיה. בנוסף לעיצוב יפה ופשוט, האפליקציה די אינטואיטיבית בלשון המעטה, ושירות VPN זה עובד בצורה חלקה לביטול חסימת אתרים ושירות VoD תוך שהיא מציעה לך אבטחה מרבית. יתרונות נוספים של שימוש ב- NordVPN עבור אנדרואיד:

 1. דלג על פרסומות מעצבנות – אחד הדברים הגרועים ביותר בחקירת האינטרנט בימינו הוא הטעינה המופרזת של פרסומות מעצבנות / נוצצות, אשר כל הזמן מציקות לכם על ידי צץ על המסך. NordVPNs מציע תכונה CyberSec החוסמת אוטומטית חלונות קופצים בלתי רצויים אלה, מודעות הפעלה אוטומטית וחומרים אחרים – ומאפשרת לכם ליהנות מחווית גלישה חלקה. חסימת מודעות ועוקבים אף מגבירה את מהירויות הטעינה!
 2. הגנה מפני וירוסים / תוכנות זדוניות – כאשר התכונה CyberSec פועלת, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל הגנה מרבית מפני גששים, תוכנות זדוניות, וירוסים, בקרת בוטנט ואיומי סייבר אחרים שמטרתם לפרוץ את המכשיר שלך ולגנוב מידע אישי. משתמשים אפילו מקבלים אבטחה טובה מ- DDoS (מניעת שירות מופצת), ומנתקת את התקשורת בין שרת הבקרה של הבוטנט לנכס המתפשר..
 3. אבטחה מאתרים מסוכנים – למרות שהאינטרנט צמח בצורה מסיבית לאורך השנים, עדיין יש לך סיכוי טוב להיתקל באתרים מפוקפקים / מסוכנים, שמטמיעים משתמשים בהונאות דרך דיוג ואיומי סייבר אחרים. התכונה CyberSec סורקת באופן קבוע כתובות אתרים כנגד רשימות חוזרות פופולריות, מה שמאפשר לך להיות מאובטח מכל אתר מזויף המחפש להערים אותך לרכוש משהו או לחשוף מידע אישי.
 4. מגן על הזהות הדיגיטלית שלך – הודות למדיניות המחמירים של אפס יומני אפס של NordVPN, תכונות כמו הגנת דליפת DNS, מתג הרג אוטומטי, ופרוטוקולים כמו DoubleVPN ובצל ב- VPN – ה- VPN נוטה להיות אחד השירותים הכי מאובטחים בשוק כיום. אתה יכול להרגיש סמוך ובטוח כי זהותך נשארת אנונימית בכל עת, אפילו כשאתה מבטל חסימת שירותי VoD או הזרמת תוכן פיראטי באמצעות אפליקציות לא רשמיות / של צד שלישי / SaaS.
  Samsung Galaxy S6에서 VPN을 설정하는 방법

NordVPN לאנדרואיד

הורד אנדרואיד NordVPN

הורדת NordVPN במכשיר האנדרואיד שלך אינה דורשת מדע טילים. למשתמשים בדרך כלל יש שתי אפשרויות להשיג את האפליקציה. הראשון הוא פשוט לעבור אל https://nordvpn.com/download/, לגלול למטה ולחץ על הקישור לאנדרואיד. השנייה היא לבקר בחנות Google Play, הקלד “NordVPN” בסרגל החיפוש ופגע ב- “להתקין” כפתור. משך התהליכים בקושי לוקח 2-3 דקות להשלמתם!

הורד אנדרואיד NordVPN

כיצד להתקין את NordVPN לאנדרואיד

כשמדובר בהגדרת NordVPN לאנדרואיד, עומדות בפניך שתי אפשרויות: השתמש בשירות VPN באופן ידני או באמצעות האפליקציה. ללא קשר לאיזו אפשרות אתה הולך, אתה ממנף את אותה רמת אבטחה. אם כי, יש לך יותר חופש להגדיר ולהוסיף שכבות אבטחה נוספות, אם תבחר במסלול הידני. להלן נדון בשני התהליכים בכדי להקל עליכם את תהליך קבלת ההחלטות!

הגדרת היישום הרשמי של NordVPN

 1. עבור אל NordVPN’האתר הרשמי והירשם לתכנית מתאימה.
 2. הורד את אפליקציית Android מהאתר או מחנות Google Play.
 3. לאחר ההתקנה, הזן את האישורים לתוכנית שנרשמת.
 4. לחץ על כפתור הכניסה כדי לקבל גישה לתכונות ה- VPN.
 5. עבור להגדרות והפעל “CyberSec” להגברת ההגנה.

כיצד להתקין את NordVPN לאנדרואיד

הגדרת NordVPN באופן ידני באמצעות OpenVPN Connect

 1. פתח את הדפדפן והורד מכאן את קובצי התצורה של NordVPN .ovpn.
 2. עבור לחנות Google Play והורד / התקן את OpenVPN Connect.
 3. לאחר ההתקנה, הפעל את היישום והקש על כפתור התפריט.
 4. בחר “יבוא” ומצא את קובץ התצורה .ovpn שהורדת קודם לכן.
 5. הזן את שם המשתמש והסיסמה עבור חשבון NordVPN שלך. הכה התחבר!

NordVPN אנדרואיד לא עובד

תיבת הטלוויזיה אנדרואיד NordVPN

אחד הדברים הטובים ביותר בהרשמה ל- NordVPN הוא שתמיד תוכלו להרגיש בטוחים לקבל תאימות במספר מכשירים / חומרה. חוטרי חוטים, צופים משופעים, וחנונים לתכניות קולנוע / טלוויזיה יכולים כעת לנשום לרווחה בידיעה שיש אפליקציית NordVPN גם לטלוויזיות אנדרואיד! זה זמין להורדה בשניהם: חנות Google Play ו- Amazon App Store.

  Android 용 NordVPN : Android TV Box 설정 안내서

תיבת הטלוויזיה אנדרואיד NordVPN

מבצעי NordVPN הטובים ביותר עבור אנדרואיד

כאחד משירותי ה- VPN הבולטים בשוק, אנשים רבים מחפשים vpn הזול ביותר. לאחר ביצוע ניתוח מקיף באתר הרשמי ובכמה פורומים / קהילות אחרות, למדנו כי כרגע אין מבצעים זמינים לאנדרואיד. עם זאת, אתה עדיין יכול לבחור בעסקה השנתית המיוחדת שלהם, אשר מעניקה לך הנחה מסיבית של 41%, ומוריד את העלויות החודשיות מ- $ 11.95 ל- $ 6.99 (מחויב 83.88 $ בכל 12 חודשים)..

תכנית תמחור של nordvpn

NordVPN עבור שגיאות / בעיות אנדרואיד

כשאתה משתמש ב- NordVPN עבור אנדרואיד, לפעמים אתה עלול להיתקל בשגיאות / בעיות מסוימות, הדורשות סיוע. להלן דנו בסוגיות הנפוצות ובפתרונות הטובים ביותר שלהם.

NordVPN אנדרואיד לא עובד

ישנן סיבות רבות מדוע NordVPN לאנדרואיד עלול לא לעבוד בצורה חלקה. ניתוק אינטרנטי או חוסר זמינות של שרתים בפרוטוקולים שונים הם לרוב הסיבות העיקריות לכך. ודא שהאינטרנט שלך מחובר כדי לתקן את הבעיה. אם שום דבר אחר לא עובד, שקול להתקין מחדש את האפליקציה.

לא ניתן לחבר את NordVPN לאנדרואיד

בעיות קישוריות עלולות להיווצר כתוצאה מאפליקציית NordVPN עבור אנדרואיד שאינה מקבלת אימות מתאים. וודא שאתה מאפשר גישה לכל התכונות של NordVPN. אם הדברים עדיין לא עובדים, שקול לפתור בעיות בחיבור האינטרנט שלך.

עטוף דברים

לאחר שביליתם כשלוש עד ארבע שעות בהערכת הביצועים והתכונות של אפליקציית NordVPN לאנדרואיד, ניתן לומר בבטחה שאתם מקבלים אנונימיות ופרטיות רבה ברשת. יש שפע של תכונות המשפרות את האבטחה שלך, והאפליקציה מציעה תאימות מדהימה למדי גם לטלוויזיות אנדרואיד. ערכנו גם בדיקת דליפת WebRTC ו- DNS, אך לא מצאנו פערים באבטחה.