כיצד להתקין את NordVPN על לינוקס באמצעות מנהל הרשת

הספק מבוסס פנמה הולך וגדל בפופולריות מיום ליום, כאשר הם מתקדמים לעבר מיקוד לקהלים מכל הגילאים והמיקומים על ידי הפעלת קמפיינים בטלוויזיה. אם השתמשת ב- NordVPN, סביר להניח שיש לך רעיון, ה- VPN מותאם לאבטחה, מציע מעל 5150 שרתים ב 62 מחוזות וקידוד חזק של AES-256-CBC עם שפע של תכונות מתקדמות כדי לבטל את חסימת התוכן המוגבל הגיאוגרפי ולעיסוק ב- P2P / מפחיד. מדריך זה מתמקד ביישום NordVPN לינוקס ובניתוח המלא שלו. לקבלת ניתוח מקיף של הספק, קרא סקירת NordVPN זו מתוך BestVPN.co!

סקירת לינוקס NordVPN

מפתיע ככל שזה נשמע, אפליקציית לינוקס NordVPN ביצעה רשמית את הופעת הבכורה שלה רק לפני חודשיים באוגוסט 2018. בעוד שציפינו למשהו הדומה לממשק הכחול האסתטי שלה, שנבנה סביב מפה של כל המיקומים הנתמכים, למרבה הצער NordVPN לינוקס מציעה רק אפליקציית שורת פקודה ללא GUI (ממשק משתמש גרפי). עם זאת, אין זה אומר שהאפליקציה מבאס, מכיוון שמשתמשי לינוקס יקלו בהגדרה ושימוש מדהים בהשוואה לתצורה ידנית של שרתים..

NordVPN לינוקס

למעשה, אפליקציית לינוקס NordVPN משולבת עם אותם תכונות מתקדמות הזמינות במקביליהם של Windows ו- Mac. יש לך הגנת דליפות DNS, העוזרת לשמור על זהותך מוסתרת בכל עת לעקוף את כל תעבורת הרשת דרך מנהרת VPN מאובטחת ומוצפנת. ישנו פרוטוקול CyberSec, המציע חסימת מודעות מיידית של מודעות פולשניות תוך הגנה מפני איומים מקוונים זדוניים.

בנסיבות, חיבור ה- VPN שלך מפסיק לפעול או יורד, קיימת אפשרות פונקצית Kill Switch אוטומטית שתחסום את המחשב שלך מלהקים חיבור, מחוץ למנהרת ה- VPN המוצפנת. בנוסף לכל אלה, NordVPN מציעה שרתים ערומים המאפשרים לך לעקוף חומות אש ואלגוריתמים במדינות עם משטרים מגבילים כמו סין, איחוד האמירויות הערביות, עירק, איראן, טורקיה ועוד. זה מבטיח שתקבל הגנה מרבית בכל מקום שאתה הולך!

סקירת לינוקס NordVPN

האם אתה באמת צריך NordVPN עבור לינוקס?

כשמדובר בהרשמה ל- VPN, אתה צריך להיות אפליקציית התוכנה הרלוונטית למכשיר בו אתה משתמש. זה לא בגלל שאתה זקוק ל- VPN ל- Linux, אלא בגלל הצורך ברכישת פרטיות / אנונימיות באופן מקוון. עם זאת, משתמשים יכולים להרגיש בטוחים כי NordVPN מכסה את כל תחומי האבטחה האולטימטיבית המקוונת עבור לינוקס. מבוסס על פנמה, NordVPN רחוק גם מתחומי שיפוט כמו האיחוד האירופי וארה"ב, שיש להם חוקים חובה המחייבים אוספי יומן. סיבות נוספות לכך שאתה עשוי לדרוש את NordVPN עבור Linux כוללות:

  1. גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי - שירותי VoD כמו Netflix, Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Prime מטילים מגבלות גיאוגרפיות, המונעות ממשתמשים מחוץ לרשימת המדינות המאושרת לגשת למאגר התוכן המלא. על ידי שימוש ב- NordVPN במכשירי Linux שלך, אתה יכול לבטל לבטל את החסימה של כל התוכן המוגבל גיאוגרפי על ידי חיבור לשרתים במדינות בהן שירות ה- VoD נגיש..
  2. הגנה מפני ספקיות מקומיות - כשמדובר בצפייה בסרטים / תכניות טלוויזיה ברשת, רוב המשתמשים בוחרים לשלם עבור שירות פרימיום. עם זאת, ישנם כמה חותכי כבלים המסתמכים על שירותים בחינם לצורך הזרמת התוכן המועדף עליהם. מכיוון שתוכן פיראטי יכול לגרום לך לצרות רציניות עם ה- DMCA, השימוש ב- VPN מבטיח שפעילות האינטרנט שלך תישאר מוסתרת לחלוטין מספקי האינטרנט המקומיים שלך..
  3. אבטחה ברשת Wi-Fi ציבורית - דיוג, גניבת זהות, תוכנות כופר, וסטיילינג סייבר הם כמה איומי אבטחת סייבר קשים הקשורים לרשתות Wi-Fi ציבוריות בפאבים, בארים, מסעדות וכו '. פושעי רשת מרמים משתמשים לחשוף את המידע הפרטי שלהם. על ידי חיבור ל- VPN, אתה יכול לבלבל אותם, מכיוון שזהותך תישאר מוסתרת, יחד עם כתובת ה- IP שלך.
  4. לעסוק ב- P2P / טרנינג - בין אם ברצונכם להוריד סרטים, תכניות טלוויזיה, ספרים אלקטרוניים, מאנגה, מוסיקה, מסמכים, אלבומים או כל סוג אחר של נתונים דיגיטליים, סיבוב NordVPN ללא ספק מוכיח את הבחירה המובילה עבור גיקים מחשבים רבים. אם אתה רוצה להישאר מאובטח בעת הורדת טורנטים במכשיר הלינוקס שלך, חובה להשתמש בשירות כמו NordVPN.
  5. עקוף הגבלות על מצערת - עם ביטול חוקי נייטרליות נטו, לספקי האינטרנט יש כעת כוח מלא על המידע שאליו המשתמשים יכולים לגשת, על סמך תוכניות תמחור שונות. על ידי שימוש בשירות כמו NordVPN, אתה יכול להיות סמוך ובטוח לעקוף את כל ההגבלות מסוג זה, מה שאומר שאתה מקבל מהירויות טובות יותר לזרם, לסיבוב או לעסוק במשחקים מקוונים..

כיצד להתקין את NordVPN על לינוקס באמצעות מנהל הרשת

כיצד להתקין את לינוקס

כשמדובר בהגדרת NordVPN בלינוקס, למשתמשים יש שתי אפשרויות זמינות: לכו לחיבור ידני או הורידו את אפליקציית NordVPN משורת הפקודה (ללא GUI). אם אתה הולך על לשעבר, תשמח לשמוע כי NordVPN מציע מדריכי הדרכה מפורטות, המסייעים למשתמשים בהגדרת השירות באמצעות OpenVPN & פרוטוקולי IKEv2 / IPSec. אם תבחר באחרון, התהליך הוא די פשוט:

שלב 1: הורד את חבילת ההתקנה של NordVPN .deb repeb על ידי לחיצה על קישור זה כאן

שלב 2: פתח את הטרמינל בפלטפורמת Linux שלך כדי להתקין את מאגר NordVPN

שלב 3: הרץ את הקוד הבא: sudo apt-get להתקין {/path/to/}nordvpn-release_1.0.0_all.deb

שלב 4: עדכן את רשימת החבילות apt-get על ידי הפעלת פקודה זו: sudo apt-get update

שלב 5: השלם את תהליך ההתקנה על ידי הזנת: sudo apt-get install nordvpn

סקירה של NordVPN למכשירים אחרים

כאמור, אפליקציית NordVPN עבור לינוקס אינה כוללת ממשק משתמש GUI אלא משתמשת בתצוגת היישום הרגילה של שורת הפקודה. אם כי, אנו מאחלים שהוא הציע עיצוב זהה למכשירים אחרים. לדוגמה, אפליקציות Android ו- iOS זהות למספר אלמנטים בודדים שעשויים להיתפס כשונים. יישומי Windows ו- Mac שוב נוטים להיות דומים ביותר. ההבדל היחיד בין השניים כולל את היכולת לבחור אילו אפליקציות צריכות להיחסם עבור תכונת נעילת הרשת.

כיצד להתקין את לינוקס

כיצד להתקין את NordVPN על לינוקס באמצעות מנהל הרשת

ביקורות על Reddit של NordVPN Linux

אנו מדברים על זה פעם אחר פעם בכל הבלוגים / המדריכים שלנו. האמינות והשימושיות של Reddit כקהילה, בה תוכלו להשיג מידע על כמעט הכל, החל ממוצרים יומיומיים וכלה בטכנולוגיה וכלה בשירותים דיגיטליים ומחוצה לה. זו הסיבה שזו פלטפורמה מצוינת למצוא את ביקורות vpn reddit הטובות ביותר על אפליקציית לינוקס. להלן תמצא קישור לשרשרת Reddit, שם תוכלו למצוא משתמשים הדנים באפליקציית NordVPN לינוקס שהוצגה לאחרונה:

חדשות טובות לכל משתמשי NordVPN. האפליקציה הילידית הילדית אינה יוצאת מה- Linux

כיצד להתקין את NordVPN על לינוקס באמצעות מנהל הרשת

עטוף דברים

למרות התביעה שכללה את NordVPN וטסונט, ספק ה- VPN עדיין עושה גלים בשוק, מגן על כל ההאשמות ועומד כמתחרה חזק לשמות כמו ExpressVPN, PureVPN, Surfshark ו- VyprVPN. אמנם בהחלט לא נהנינו מהיעדר אפליקציית GUI, אך יש המון הדרכות ומדריכים זמינים מ- NordVPN כדי להקל על התהליך. והכי חשוב, אתה מקבל אבטחה רבה ואנונימיות באופן מקוון, מכיוון ש- VPN אינו סובל מדליפות WebRTC, IPv6 או DNS..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me