נתב ExpressVPN – מדריך התקנה / תצורה 2020

בין אם אתה עיתונאי שרוצה להסתיר את זהותם, או לפתוח עסק חדש הדורש רשת מקומית לשיתוף נתונים מאובטח ונוח, נתב ExpressVPN מותאם אישית יכול להועיל מאוד.

הוא מציע חווית אינטרנט מאובטחת, חזקה ועקבית יותר, תוך שהיא פועלת לטובת שמירה על המשפחה שלך אם הם עוסקים ב- P2P / Torrenting, או פשוט רוצים שהמידע שלהם יהיה בטוח מפני גנבי זהות, תוכנות זדוניות ווירוסים..

מדריך זה מספק את כל המידע הדרוש לך לספק’נתב. לניתוח מקיף יותר, בדוק את סקירת ExpressVPN זו!

מהו נתב VPN?

אם יש לך ידע בסיסי בנושא האינטרנט, יתכן שאתה יודע ש ספקי מקומי מקומיים מתקינים נתבים Wi-Fi בביתך, שמעבירים חבילות נתונים בינם לבין רשתות מחשבים - ומכאן מאפשרים לך גישה לרשת העולמית, תוך פיקוח על כל הפעילות..

מרבית נתבי ה- Wi-Fi הסטנדרטיים כוללים תכונות תצורה, התומכות ב- VPN לעבור דרך פונקציונליות. המשתמש נכנס באופן ידני באמצעות תוכנה המותקנת בהתקן המרוחק, שמעבירה את החיבור שלך דרך הנתב ושרת ה- VPN הטוב ביותר שהוספת..

לעומת זאת, נתבי VPN מובנים הם גרסה מתקדמת יותר של ה- Wi-Fi הרגיל, המאפשרת למשתמשים למנף חיבורים חזקים ברמה חומרה. זה מבטל את הצורך בהתקנות תוכנה נפרדות, מכיוון שהתוכנה כבר נטענת מראש באפליקציה אינטואיטיבית.

ניתן להגדיר את האפליקציה בכל עת, לשנות יציאות, פרוטוקולים והצפנה. הנתב מעניק גם גישה בו זמנית לשירות ה- VPN בכל המכשירים בו-זמנית, יהיה זה המחשב, הטאבלט, הטלפון החכם או הטלוויזיה החכמה שלך, ומבטיח אנונימיות מירבית.!

סיבות להשקיע בנתב VPN

רוב האנשים אינם מבינים את היתרונות של השקעה בנתב VPN זול עד שהם מקבלים כזה וחווים את חיסכון בעלויות, קלות השימוש, אמינות וביטחון! להלן אנו מדגישים כמה סיבות חשובות שעשויות לשכנע אותך להשיג נתב VPN (במיוחד עבור אלה שיוצרים מערך עסקים קטנים משלהם)..

  • מפחית את עלויות ה- IT הכוללות שלך על ידי יצירת רשת מקומית לשיתוף נתונים
  • משפר את האמינות של חיבורים מרוחקים (מבטיח העברות נתונים בטוחות)
  • מקלה על שיתוף פעולה בעבודה חלקה עבור עובדים שנוסעים באופן קבוע
  • יוצר תהליך עסקי חוסך זמן עבור השותפים, העובדים, הלקוחות שלך!

מדריך הגדרת נתב ExpressVPN 2018

אם צפייה בסרטים פיראטיים או הורדת קבצים באמצעות P2P / Torrenting היא דבר נפוץ במשק הבית שלך, אתה עלול לדאוג כל הזמן לדאוג לפרטיות הדיגיטלית שלך. אחרי הכל, גם אם מכשיר אחד נתפס זורם או מוריד תוכן פיראטי, אתה צריך לשלם קנסות DMCA כבדים.

מדריך הגדרת נתב ExpressVPN 2018

כדי להימנע מכך, המשתמשים בוחרים להתקין נתב VPN עם כתובת IP ייעודית. ספקים מסוימים מציעים נתבים מותאמים אישית משלהם כמו ExpressVPN. עכשיו אתה יכול לבחור להגדיר ידנית את הנתב שלך, או לקנות אחד ממומחי הנתב ב- FlashRouters.

נתב פלאש ExpressVPN

קושחת נתב ExpressVPN

עבור אלו הבוחרים בדרך הטכנולוגית יותר, יהיה עליך להבהב ראשית את הנתב הנוכחי שלך כדי להיפטר מקושחה ישנה, ​​ואז להתקין את החדש. תהליך זה כולל כניסה לחשבון ExpressVPN שלך, לחיצה על “הגדר את ExpressVPN”, ואז בחר בנתב הדגם שלך כדי להוריד את הקושחה.

קושחת נתב ExpressVPN

לאחר אתחול / הברקה מחדש של הנתב, תצטרך להתקין את הקושחה של ExpressVPN שהורדה קודם לכן. על סמך הדגם בו אתה משתמש, התהליך ישתנה בהתאם. נתבים מסוימים יכולים לטעון קושחה חדשה, בעוד שאחרים דורשים תהליך מפורט יותר. לאחר שתסיים, תקבל גישה ל- ExpressVPN’תפריט הנתב.

תצורת נתב ExpressVPN

כך נראה תפריט אפליקציות הנתב ExpressVPN, בו תוכלו אפילו לבחור את המכשירים שצריך להגן עליהם באמצעות אפשרויות VPN בתצורה בסרגל השמאלי. גלול מטה אל מכשירים מחוברים לאחרונה והגנת המיתוג מופעלת או כבויה.

נתב ExpressVPN - מדריך התקנה / תצורה 2020

נתב ExpressVPN Asus

כשמדובר בהצעת תמיכה לנתבים ללקוחות, ExpressVPN בהחלט הולך לאלף המיילים. הספק אכן נותן אפליקציות ExpressVPN מותאמות אישית עבור Asus RT-AC56 (U / R / S), Asus RT-AC68U ו- Asus RT-AC87U. לתצורות ידניות של נתבי Asus אחרים, תוכלו לבדוק את המדריך הזה מ- ExpressVPN.

שאלות נפוצות על נתב ExpressVPN

כיצד אוכל לעדכן את הנתב ExpressVPN שלי?

תהליך העדכון אינו דורש שום מדע טילים. המשתמשים רק צריכים לבקר ב https://www.expressvpn.com/latest#router ולבחור את הדגם הרצוי להם. לאחר שתסיים, לחץ על “הורד קושחה” ולחץ על פי הוראות ההתקנה להשלמת העדכון.

מה הנתבים תומכים ב- VPN?

כמעט כל נתבי DD-WRT תומכים בתצורה ובהגדרה של VPN. למידע ספציפי יותר אודות דגמי נתבים שונים, תוכלו לבדוק נתבי פלאש. כאן תוכל למצוא פרטים על הנתבים הטובים ביותר ל- VPN VPN, תוך קבלת תמיכה טכנית ופתרון בעיות גם כן!

עטוף דברים

בכך אנו מגיעים לסיום של מדריך הנתב ExpressVPN שאמור לעזור למשתמשים להתקין VPN בנתב שלהם באופן ידני או ישירות מהספק. אם אתה נתקל בבעיות / בעיות כלשהן, אל תעשה זאת’אל תהססו להפיל תגובה למטה. כמו כן, אל תהסס לשתף את המדריך עם חבריך / בני משפחתך, ומחפש פיתרון קבוע למינוף אנונימיות מלאה באינטרנט!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me