PureVPN לעומת Windscribe

PureVPN לעומת Windscribe

שם PureVPN עומד גבוה כמו בעל שם “פרמיה” ספק בתעשייה, Windscribe עוקב אחר “פרמיום” מודל ומדרג כחזק “חינם” שירות גם עם תוכניות בתשלום.

איזה שירות עדיף? כדי לגלות זאת, קרא ניתוח השוואה מעמיק זה של PureVPN לעומת Windscribe, שם אבחן את שני הספקים על כמה היבטים מכריעים:

עיקרי הדברים

PureVPN רישום רוח
 1. 2,000+ שרתים ב- 140 מדינות
 2. כתובות IP ייעודיות זמינות
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. אין מדיניות יומנים (מבוקרת על ידי AltiusIT)
 1. 600+ שרתים ב- 60 מדינות
 2. הצפנת AES-256 סיביות
 3. כתובות IP ייעודיות זמינות
 4. בנה אפשרות לתוכנית מותאמת אישית
 5. מגבלת רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים בחינם

תמחור והנחות

PureVPN רישום רוח
תקופת מנוי 1 חודש חינם
1 שנה 1 חודש
2 שנים 1 שנה
הצעה מיוחדת 73% הנחה על תוכנית לשנתיים 54% הנחה על תוכנית לשנה
המחיר הגבוה ביותר לחודש 10.95 $ 9.00 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 2.91 $ 4.08 דולר
מחיר לשנה אחת 49.92 דולר 49 $
אחריות להחזר כספי 31 יום 3 ימים

מבחינת התמחור, PureVPN וגם Windscribe נוטים להיות ספקים ידידותיים לתקציב. זה האחרון גם זמין תוכנית חופשית למשתמשים למנף.

תוכנית זו מגיעה עם מגבלת רוחב פס של 10 ג'יגה-בתים. אם נשווה זאת לשירותים אחרים כמו TunnelBear ו- Hide.Me, המגבלה לא כל כך גרועה עבור שירות בחינם.

במקביל, יש לך מבחר מוגבל בשרתים ותכונות. זו הסיבה ש- Windscribe מעמידה לרשותה גם תוכנית פרימיום למשתמשים שלה.

יש לו שני שכבות: חודשי ושנתי. כאשר החודשי מתחיל ב- $ 9.00, השנתי נותן לך הנחה של 54%, ומקטין את העלויות ל- $ 4.08 לחודש.

כאופציה נוספת, Windscribe מאפשרת למשתמשים גם לעשות זאת “לבנות תוכנית”. זה מאפשר להם לבחור את משך המנוי ופרטים אחרים.

לעומת זאת, PureVPN אינו מציע א “חינם” תכנית וגם לא א “מנוי מותאם אישית”. הם מציעים תכניות של שלושה משכי זמן מגוונים.

החודשי מתחיל ב 10.95 $, בעוד שהשנה נותנת לך הנחה של 62%, החל מ- $ 4.16 לחודש, כלומר אתה משלם רק 49.92 $ עבור 12 חודשים, שזה בקושי יקר יותר מ- $ 1 מ- Windscribe.

אם ברצונך לקבל את התמורה הטובה ביותר מ- PureVPN, אני ממליץ ללכת למנוי לשנתיים שלהם, שמתחיל במינימום 2.91 $ לחודש.

פירוש הדבר שמשתמשים יכולים למנף הנחה אדירה של 73%. במשך 24 חודשים בסך הכל תשלם רק עמלה חד פעמית של 69 $, וזה שוב די סביר.

ככל הכסף בחזרה’מודאגים, PureVPN מציע ערבות להחזר של 31 יום. בינתיים, Windscribe מציעה החזר של 3 ימים בלבד (שלא ניתן יהיה להשתמש בהם אם אתה משתמש במגבלת 10GB).

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור PureVPN: חסוך 73% במבצע השנתי שלהם לשנתיים

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור מנוי רוח: חסוך 54% במבצע השנתי לשנה אחת

מאפיינים

PureVPN רישום רוח
חיבורים סימולטניים 5 ללא הגבלה
יישומי מערכת הפעלה Windows, macOS, Android, iOS, Linux ו- Fire TV Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Fire TV
התקנים ידניים לינוקס, נתבים, קופסאות Set-Top נתבים, טלוויזיות ועוד
מנהרת מפוצלת כן (כל האפליקציות) כן (כל האפליקציות)
תוספות חינם תוסף Kodi הרשמי, חוסם מודעות, סורק תוכנה זדונית, תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox R.O.B.E.R.T., Config Generators, ScribeForce, Split Tunneling, DoubleHop

PureVPN וגם Windscribe מציעים מערך תכונות ייחודי משלהם. אלה מאפשרים למשתמשים לקבל יותר אבטחה והגנה באופן מקוון עבור כל הפעילויות הקשורות לאינטרנט.

אם אנו מדברים על תאימות אפליקציות, לשני ה- VPN יש לקוחות מקוריים עבור Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Fire TV, Android / Apple TVs..

PureVPN מוסיף לרשימה זו סיומת ייעודית לקודי. בכל הקשור לתמיכה בנתבים, יש לך מדריכי הגדרה ידניים להגדרת שני הספקים במכשירי עגבניות או DD-WRT.

כאשר PureVPN תומך בחיבורים סימולטניים ב -5 מכשירים בלבד, Windscribe תומכת בריבוי כניסות ללא הגבלה ונותנת לו יתרון על ספקים אחרים בשוק.

בכל מה שקשור לתכונות נוספות, PureVPN מציע חומת אש NAT, מנהרת פיצול, חסימת מודעות / Tracker, הגנת דליפות IPv6, העברת נמל, Kill Switch, הגנת DDoS, ו- IP ייעודי..

Windscribe, לעומת זאת, מעניקה למשתמשים גישה ל- R.O.B.E.R.T., מחוללי תצורה, ScribeForce (חשבונות צוות), העברת נמל, מנהור מפוצל ו- DoubleHop.

ביטול החסימה של יכולות

PureVPN רישום רוח
נטפליקס כן לא
הולו כן לא
סקיי גו כן לא
אמזון פריים כן לא
BBC iPlayer כן לא
שרירי בטן כן לא
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

מבחינת ביטול החסימה, די התאכזבתי מהביצועים שהעניקה Windscribe. לעומת זאת, PureVPN התגלה כמדהים למדי “בטל חסימה.”

Windcribe נכשלה בביטול החסימה של שירותים כמו Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus גם לאחר שניסתה שרתים שונים.

אתרי הסטרימינג שהיא כן הצליחה לבטל את החסימה, הייתי צריך להיתקל בבעיות של חוסר עקביות, השבתות וגילוי שגיאות proxy / VPN, וזה היה די מתסכל.

לעומת זאת, PureVPN הצליחה לבטל את החסימה של כל הפלטפורמות בצבעים מעופפים. למעשה, כל האפליקציות שלהם מצוידות ב- “אתרים פופולריים” אפשרות.

תפריט זה מפרט את כל אתרי הסטרימינג הפופולריים. אם ברצונך לבטל את החסימה של Netflix, פשוט לחץ על הסמל, ותנותב לגירסה האמריקאית הבלתי חסומה של האתר.

החלק הטוב מכולם: הביצועים נשארים עקביים אפילו בתוספי הדפדפן של גוגל כרום ו- Mozilla Firefox, הישג שלא אפילו הטובים ביותר בענף השיגו עד כה.!

חרסינה

סין מתייחסת לחסימת VPN די ברצינות. ככזה, “חומת האש הגדולה” מעסיקה טכנולוגיות ואלגוריתמים רבים כדי למנוע מגולים / תושבים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות.

למרבה הצער, Windscribe לא הצליחה להעניק תמריצים לכל אחד מהקהלים. לספק שבקנדה אין אתר מראה שמוריד את האפליקציות שלהם במדינה ואין לו שרתים סיניים.

לעומת זאת, PureVPN היא הספקית היחידה בענף המציעה 12 שרתים סיניים (6 בבייג'ינג ו -6 בשנחאי). במקביל היא מציעה אפליקציות שעובדות במדינה.

אם כי, כרגע הרשימה מוגבלת רק ל- Windows, macOS ואנדרואיד. עם זאת, זהו עדיין הישג לא קטן, שכן ספקים רבים אינם מצליחים לספק גישה לסין!

הגדרה וממשק

PureVPN רישום רוח
אשף ההתקנה האוטומטי חלונות, מק, אנדרואיד, iOS חלונות, מק, אנדרואיד, iOS
בחירת מיקום עיקרי מבוסס רשימה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

PureVPN תומך בכל הפלטפורמות / המכשירים הפופולריים. מבחינת ממשק משתמש, כל היישומים שלהם נוטים להיות קלים להפליא לשימוש ומתאימים לשניהם: משתמשי VPN וטכנולוגיות VPN.

כל האפליקציות מאמצות תפריט לבחירת מיקום מבוסס רשימה ויש לכם גם מצבים שונים כמו שיתוף קבצים p2p, סטרימינג, ביטול חסימת וכו 'לחיבור לשרתים רלוונטיים..

כתמריץ נוסף, PureVPN’לאפליקציה של s אפילו אפשרות לשנות יציאה. זה עוזר לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ואיסורי VPN באתרי סטרימינג ובמדינות עם חוקים קשים.

לאפליקציות הסלולריות יש גם אותה תכונה של תכונות, אך נוטות להיות שונות במראה שלהן. הם מתהדרים בעיצוב כהה יותר ובממשק המשתמש, אך כזה ידידותי למשתמש להפליא.

אפליקציית Mac PureVPN

בהשוואה ל- PureVPN, Windscribe’האפליקציות של התוכנה כוללות ממשק וסטיילינג קומפקטיים יותר; כזו שנשארת עקבית בכל היישומים שלהם למכשירים / פלטפורמות שונות.

אין הרבה הבדל גלוי בין יישומי שולחן העבודה / הנייד והסמארטפון, שכן נושא הצבעים, הנגישות והניווט שלהם זהים למדי.

בדיוק גודל לקוחות VPN משתנה בין מכשיר למכשיר ופלטפורמה לפלטפורמה. למשל, תוספי הדפדפן מתהדרים במראה מינימליסטי עוד יותר. ה

שרתים

PureVPN רישום רוח
מדינות שרת 140+ 60
המספר הכולל של השרתים 2,000 600+

בהשוואה ל- PureVPN, Windscribe מבוסס קנדה נופל לאין ערוך “מספרי שרת”. למעשה, תשתית הרשת שלהם היא בין הקטנות ביותר.

יש לך גישה ליותר מ 600 שרתים ב- 60 מדינות ברחבי העולם. ספירת שרת לקויה זו גורמת לבעיות במהירות הנגרמות כתוצאה מעומס המשתמש בשרתים שונים.

לעומת זאת, PureVPN מתהדרת ברישום גדול של 2,000+ שרתים ב -140 מדינות ברחבי העולם, ומעניק פונקציונליות רבה יותר למשתמשים במדינות שונות..

למעשה, ל- VPN מבוסס הונג קונג המספר הגדול ביותר של מדינות הנתמכות מבחינת שרתים, וזה ממש הישג עבור ספק ידידותי לתקציב..

מהירות

PureVPN רישום רוח
אובדן מהירות 9% 30.75%

כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי הביצועים של שני הספקים, ערכתי ניתוח מהירות. תהליך זה הצריך בדיקה של שרתים שונים משני הספקים על מספר רב של היבטים.

אלה כוללים סטרימינג באתרים כמו נטפליקס, גלישה באינטרנט, הורדת קבצי סיבוב או משחקי רשת מקוונים. לצורך המשימה אספנו 4 שרתים אקראיים מ- PureVPN ו- CyberGhost.

במבחני מהירות חשופים בחיבור של 100 מגה-ביט לשנייה, PureVPN הצליחה לספק 91 Mbps בממוצע בהעלאות והורדות, מה שמעיד על אובדן מהירות של 9%.

Windscribe, לעומת זאת, סיפק מהירות בינונית בממוצע במהירות 69.25 מגהביט לשנייה. זה מצביע על אובדן מהירות של מעל 30%, שאינו מתאים לכל משתמש VPN!

אבטחה

PureVPN רישום רוח
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN IKEv2 ו- OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256-CBC AES-256-CBC
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
טכנולוגיית גלישה אף אחד אף אחד
אבטחת אפליקציות הגנה מפני דליפות של Kill Switch ו- DNS הגנה מפני דליפות של Kill Switch ו- DNS
סטטוס DNS DNS פרטי DNS פרטי

PureVPN תומך במגוון גדול של פרוטוקולים. אלה כוללים PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP ו- OpenVPN (TCP ו- UDP) כדי להעניק למשתמשים מכל הסוגים חופש בחירה.

כברירת מחדל, PureVPN פורס את פרוטוקול OpenVPN בכל המכשירים, למעט התקני iOS המשתמשים בפרוטוקול IKEv2 למהירויות ואבטחה מהירים יותר..

לצורך הצפנה, הספק משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA1 עבור ערוץ הנתונים, שהוא די מרשים ומאובטח מאוד..

בינתיים הוא מפרק את הצופן AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA384 והצפנת לחיצת יד RSA-4096 עבור ערוץ השליטה.

Windscribe, לעומת זאת, תומך רק בפרוטוקול IKEv2 ו- OpenVPN בכל המכשירים שלה. כברירת מחדל, כל האפליקציות שלה משתמשות ב- OpenVPN.

לצורך הצפנה, Windscribe משתמש בצפנים AES-256 בשילוב עם אימות SHA-512 ובמפתח RSA החזק ביותר 4096 סיביות ללחיצת יד -  בנוסף לתמיכה סודיות קדימה מושלמת משתמש בדיפי הלמן (DHE).

בדיקות דליפה

כדי לקבל מושג טוב יותר בנושא אבטחת האפליקציות, ערכתי בדיקת דליפה ב- PureVPN ו- Windscribe. התהליך כלל שימוש ב 6 כלים שונים לבדיקת;

דליפות בקשת WebRTC ו- HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
דליפות DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
דליפות IPv4 / IPv6 ו- IP טורנט:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

PureVPn וגם Windscribe הצליחו לנקות את הבדיקות מתוך 6 הכלים השונים שלעיל ולא חשפו את המידע המקורי על ה- IP, DNS או WebRTC..

פרטיות

PureVPN רישום רוח
המטה הונג קונג קנדה
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות מטבעות קריפטוקור שונים רק ביטקוין

מבחינת הפרטיות, החלטת הזוכה לא אורך זמן רב. ל- PureVPN יש את המטה שלה בכספת, הונג קונג, ואילו Windscribe מבוסס בקנדה.

כפי שאתה בוודאי יודע, קנדה היא חברה מייסדת בברית חמש העיניים, המפנקת בשיתוף מודיעיני על ידי הטלת חוקים למעקב המוני וחוקי שמירת נתונים..

לכן יתכן שזו לא אפשרות טובה בדיוק להירשם ל- Windscribe, למרות שהם טוענים שהם א “אפס יומני” ספק. הם יצטרכו לעמוד במדינה שלהם’חוקים!

Windscribe גם לא עברה ביקורת על מדיניות ללא היומנים שלהם. בתוך כך, PureVPN הצטרפה לאחרונה לשורות על ידי ביקורת השירות שלה על ידי AltiusIT.

תצורה

PureVPN רישום רוח
הקצאת כתובת משותף / סטטי משותף / סטטי
כתובות IP סטטיות 8+ מדינות 13 מיקומים
הגנת DDoS כן לא
חומת אש של NAT כן כן

PureVPN וגם Windscribe תומכים בתשתית משותפת / סטטית כדי לעמוד בדרישות המגוונות של לקוחותיהם. אם כי, הזמינות של כתובות IP משתנה בהתאם לספק.

Windscribe הקדישה IP-אתרים ב -13 מוקדים מוגבלים, כאשר רובם מופצים בארצות הברית, בריטניה וקנדה.

לעומת זאת, ל- PureVPN יש IP IP סטטי ב 8+ מדינות עם ספירה גבוהה יותר. המדינות הנתמכות כוללות ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה, גרמניה, מלטה, הונג קונג, סינגפור.

שירות לקוחות

PureVPN רישום רוח
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 39 דקות 45 דקות
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן לא

PureVPN ו- Windscribe מציעים שניהם תמיכה בצורה של צ'אט חי, מדריכי וידאו, בסיס ידע, שאלות נפוצות, דואר אלקטרוני וכרטיסים. כל אלה הם אפשרויות טובות לקבל תמיכה.

האפשרות השנייה הכי טובה עבור רובן היא תמיכה בדוא"ל. אז הלכתי קצת יותר עם הבדיקות שלי כדי לנתח את זמני התגובה גם משני הספקים.

להלן תוכלו לראות את הנתונים הסטטיסטיים של שני הספקים על בסיס ארבע שאלות שונות.

PureVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם PureVPN טוב לטרנינג? 25 דקות 1 כן
האם PureVPN עובד עם נטפליקס? 39 דקות 1 כן
האם אוכל להתקין PureVPN ב- LibreELEC 50 דקות 1 כן
כיצד להתקין PureVPN ב- Firestick? 44 דקות 1 כן

רישום רוח

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם Windscribe מסתירה את ה- IP שלך? 42 דקות 1 כן
האם Windscribe טוב למשחקים? 1 שעה 1 כן
האם Windscribe עובד עם נטפליקס? 37 דקות 1 כן
האם ל- Windscribe יש מתג להרוג? 40 דקות 1 כן

הזוכה: PureVPN

PureVPN הוא הזוכה

לאחר ניתוח שני הספקים, מתברר ש PureVPN יוצא כמנצח ובצדק. ה- VPN הוא כל הסיבוב במילים פשוטות.

הוא ידידותי לתקציב, כולל מספר שרתים טוב, מבטל את חסימת כל פלטפורמות הזרימה בצורה חלקה ועובד בסין. אם זה לא הספיק, זה אפילו תומך בפורבס.

Похожие статьи

 • PureVPN לעומת TorGuard

  PureVPN ידועה בכך שהיא ספקית לא יקרה שמתנגדת לשמות המובילים בשוק, אך האם היא באמת טובה יותר מהבטוחה והמאובטחת ביותר...

 • PureVPN לעומת CyberGhost

  איפה PureVPN עומד כשירות ידידותי לתקציב ועם זאת אמין, CyberGhost היא ספק מרשים לא פחות שיש לו הרבה מה להציע. איזה VPN הוא...

 • PureVPN לעומת HideMyAss השוואה 2020

  שם PureVPN עומד גבוה כמפורסם “פרמיה” VPN בענף, HideMyAss היא בחירה פופולרית בקרב משתמשי הדיוט בעיקר בגלל שמו הקליט....

 • PureVPN לעומת TunnelBear

  כאשר PureVPN ידוע כשירות ידידותי לתקציב אך מונע על ידי ערך, TunnelBear הוא המועדף על חופשי האינטרנט במשך זמן רב. היום, נעשה זאת...

 • PureVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  משתמשים רבים מתמודדים עם בלבול עצום כאשר מנסים לבחור VPN מתאים. הבלבול הזה נובע בעיקר מהעובדה שמשתמשים מסתכלים לרוב על שירותי VPN...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me