PureVPN לעומת TunnelBear

PureVPN לעומת TunnelBear

כאשר PureVPN ידוע כשירות ידידותי לתקציב ועם זאת מונע ערכים, TunnelBear הוא המועדף על חינמי חינם במשך די הרבה זמן עכשיו.

כיום, נשווה בין שני השירותים’ “פרמיה” הצעות לקבוע, איזה ספק מציע תמריצים טובים יותר למשתמשים.

לכן, בלי להתייחס יותר ויותר, בדוק את ניתוח ההשוואה המעמיק הזה של PureVPN לעומת TunnelBear, בו אנו משווים בין השניים על גורמים שונים:

עיקרי הדברים

PureVPN מנהרת דוב
 1. 2,000+ שרתים ב- 140 מדינות
 2. כתובות IP ייעודיות זמינות
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)
 1. 1,000+ שרתים ב- 23 מדינות
 2. הצפנת AES-256 סיביות
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. תכנית חינם זמינה למשתמשים
 5. עבר שני ביקורת אבטחה עצמאית

תמחור והנחות

PureVPN מנהרת דוב
תקופת מנוי 1 חודש חינם
1 שנה 1 חודש
2 שנים 1 שנה
הצעה מיוחדת 73% הנחה על תוכנית לשנתיים 50% הנחה על תוכנית לשנה
המחיר הגבוה ביותר לחודש 10.95 $ 9.99 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 1.65 דולר 4.99 $
מחיר לשנה אחת 69.72 דולר 59.88 דולר
התחייבות להחזר כסף 31 יום אף אחד

מבחינת התמחור, יש לך מספר אפשרויות זמינות אצל כל אחד מהספקים. אם כי, TunnelBear עוקב אחר א “פרמיום” מודל התמחור, כך שההיצע שלו כולל א “חינם” גם בגרסה.

אתה יכול להירשם אליו על ידי הזנת כתובת הדואר האלקטרוני שלך ותהיה זכאי לגישה לארבעה מיקומים מוגבלים עם כושר רוחב פס של 500 מגהייט. לעומת זאת, PureVPN מציע “פרמיה” מנויים.

התוכנית החודשית שלהם מתחילה ב -10.95 דולר, בינתיים TunnelBear’החל מ- $ 9.99. כמובן שאם תבחרו בתוכניות למשך זמן ארוך יותר, תוכלו למנף הנחות ומבצעים טובים יותר.

לדוגמה, אם תבחר בתכנית לשנה של PureVPN, תשלם 5.81 דולר לחודש. זה מסתכם ב -69.72 דולר למשך 12 חודשים. לעומת זאת, TunnelBear’תוכנית 1 לשנה עולה 4.99 $ לחודש.

כתוצאה, אתה משלם רק 59.88 דולר עבור גישה של 12 חודשים. TunnelBear לא מציעה תוכניות נוספות מלבד חודש חינם, חודש וחודש, אבל עם PureVPN יש לך גם תכנית לשנתיים זמינה מדי.

תוכניות זו מעניקות למשתמשים את התמורה הטובה ביותר, החל במחיר של מינימום 3.49 $ לחודש, המחויב כ- $ 83. כחלק מהעסקאות האחרונות שלה, PureVPN מציעה גם תוכנית חמש שנים תמורת 79 דולר לתקופה מוגבלת.

ככל הכסף בחזרה’מודאגים, PureVPN מציע ערבות להחזר של 31 יום. בינתיים, TunnelBear נהגה להציע החזר של 30 יום, אך היא ביטלה את התכונה הזו כבר לאחרונה.

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור PureVPN: חסוך 73% במבצע השנתי שלהם לשנתיים

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור TunnelBear: חסוך 50% במבצע השנתי לשנה אחת

מאפיינים

PureVPN מנהרת דוב
חיבורים סימולטניים 5 5
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Android, iOS, Linux ו- Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
התקנים ידניים לינוקס, נתבים, הגדרת תיבות עליונות נתבים
מנהרת מפוצלת כן (כל האפליקציות) כן (VigilantBear)
תוספות חינם תוסף Kodi הרשמי, חוסם מודעות, סורק תוכנה זדונית, תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox המנהרה הכי קרובה, הגנת Wi-Fi, 500MB חינם

PureVPN משיג את העליונה על TunnelBear מבחינת תכונות. זה עומד כמחדש ומשפיע, בזכות הטכנולוגיות הרבות המתקדמות שלו לאבטחה ופרטיות.

שלא לדבר, יש לך אפליקציות זמינות לכל פלטפורמה / מכשיר, כולל Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Mozilla Firefox, Google Chrome, Amazon Fire TV, Apple TVs, ואפילו תוסף לקודי..

TunnelBear מציעה גם את אותה תאימות אפליקציות, למעט תוסף ייעודי לקודי. יחד עם זאת, חסרים לו תכונות שימושיות רבות הזמינות עם PureVPN ההכרחיות עבור משתמשי VPN.

הם כן מציעים מנהור מפוצל (המכונה בשם “VigilantBear”) בכל האפליקציות, וזה די שימושי. חוץ מזה יש להם תכונה GhostBear שמעניקה יותר ביטחון (ארחיב על כך בהמשך).

בהשוואה לתכונות המינימליות הללו, PureVPN מציעה כתובות IP ייעודיות, חוסמי מודעות / גשמים, סורקי תוכנה זדונית, חומת אש של NAT ושלל טכנולוגיות אחרות המשפרות את האבטחה והפרטיות שלך..

ביטול החסימה של יכולות

PureVPN מנהרת דוב
נטפליקס כן לא
הולו כן לא
סקיי גו כן לא
אמזון פריים כן לא
BBC iPlayer כן לא
שרירי בטן כן לא
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

מאז TunnelBear מפורסם בקרב “דברים בחינם”, לא ציפיתי להרבה בדרך לביטול החסימה של פלטפורמות סטרימינג. ההנחות שלי התבררו כנכונות, לאחר שבדקו את גרסת החינם והפרמיום שלהן באתרים שונים.

ה- VPN נכשל בביטול החסימה של Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus ואתרים פופולריים אחרים. ככזו, יתכן וזו לא האפשרות הטובה ביותר למשתמשים שרוצים VPN לזרם.

לעומת זאת, PureVPN תריס את כל הסיכויים בכדי לספק יכולות מעולה ללא ביטול חסימה. ה- VPN משתמש בטכנולוגיות ערפול חזק כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ברחבי העולם.

בדיקתו בפלטפורמות סטרימינג שונות העלתה כי הספק לא התמודד עם שום בעיה בביטול חסימת השירותים הפופולריים בכל האפליקציות שלו. אלה כוללים שלהם “תוספי דפדפן” גם.

לא רבים מספקים יכולים לטעון שהם יכולים לבטל את חסימת ה- VoD כמו Netflix באמצעות סיומת Chrome או Mozilla. עם זאת, PureVPN מאפשר את זה ומאפשר לו יתרון על ספקים אחרים.

זה גם נותן למשתמשים “אתרים פופולריים” אפשרות בכל המכשירים המפרטת את כל אתרי הסטרימינג המפורסמים. פשוט לחץ על הערוץ שברצונך לבטל את החסימה, וקבל גישה אליו באופן מיידי, פחות בעיות.

חרסינה

ה “חומת אש נהדרת” בסין פורס טכניקות שונות לחסימה של VPN כמו התקפות DPI פיקוח (Deep Packet Inspection), חטיפת DNS, הרעלת DNS ושרתי VPN של Blackholing שמקשה על עקיפה של מגבלות גיאוגרפיה בצורה מדהימה..

למרבה הצער, TunnelBear לא הציעה תמריצים לגולים או לתושבים בסין. אין לך אתר ראי זמין להורדת האפליקציות שלהם במדינה, ואין לך שרתים סיניים זמינים.

הספק אכן מציע “GhostBear” תכונה שמשתמשת בהטתה בשרתים המשתמשים בפרוטוקול TCP מעל יציאה 443 כדי לסווג את חיבור ה- VPN כרגיל “HTTPS” תנועה, אך הדבר הוכיח כלא יעיל בבדיקות שלנו.

בינתיים, PureVPN עבד טוב יותר עבור שניהם: גולים סינים ותושבים. הוא מציע אתר מראה והוא הספק היחיד בשוק המציע 12 שרתים סיניים (6 בבייג'ינג ו -6 בשנחאי).

הגדרה וממשק

PureVPN מנהרת דוב
אשף ההתקנה האוטומטי חלונות, מק, אנדרואיד, iOS חלונות, מק, אנדרואיד, iOS
בחירת מיקום עיקרי מבוסס רשימה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

PureVPN מציע יישומים לכל המכשירים והפלטפורמות המרובים. אלה אינם מוגבלים ל- Windows, Mac, Android, ו- iOS. ה- VPN תומך במסכים גדולים יותר של טלוויזיות אנדרואיד / אפל ואפילו טלוויזיות Fire.

החלק הטוב מכולם; קלות השימוש והאינטואיטיביות אינם נפגעים על מסכים קטנים או גדולים יותר. PureVPN נשאר עקבי בחברות ידידותית מעולה בכל המכשירים.

לאפליקציות לשולחן העבודה יש ​​עיצוב שמתאים לטירונים וגם למומחים. האפליקציות לנייד מאמצות מראה כהה יותר עם נגישות קלה של שרתים, תכונות ותצורות.

בינתיים, תוספי הדפדפן מדהימים לא פחות, ואף מאפשרים למשתמשים לפתוח את חסימת פלטפורמות הסטרימינג כמו Netflix ישירות מתוך הדפדפן..

אפליקציית Mac PureVPN

TunnelBear אינו מציע אותה רמה של תאימות אפליקציות. יש לך אפליקציות למחשבים שולחניים, ניידים ודפדפנים, אך תמיכה בטלוויזיות כיבוי, טלוויזיות אפל וקודי חסרים.

בכל הקשור לעיצוב, כל הלקוחות נראים נהדרים ונוטים להיות “כיף להשתמש”. בהשוואה ל- PureVPN, לקוחותיהם מלאים בגרפיקה של דובי משעשעים ושכבי דוב.

ה “כללי” הכרטיסייה נותנת אפשרויות הקשורות ללקוח VPN כמו “הפעלה כאשר המחשב מופעל”, בינתיים “אבטחה” הכרטיסייה נותנת גישה לתכונות כמו “VigilantBear” ו “GhostBear”.

בסך הכל, אפליקציות ה- VPN של שתי הספקיות מדהימות למדי, אבל מבחינת “מראה חיצוני”, TunnelBear בהחלט משיג את העליונה בין שירותים מגוונים בשוק.

שרתים

PureVPN מנהרת דוב
מדינות שרת 140+ 23
המספר הכולל של השרתים 2,000 1,000

בהשוואה ל- PureVPN, מנהרת ה- TunnelBear הקנדית נופלת במספרים נורא, בהתבסס על תשתית רשת כוללת. יש להם רק 1,000 שרתים ב- 23 מדינות ברחבי העולם.

בינתיים, ל- PureVPN יש רשת גדולה יותר של 2,000+ שרתים ב -140 מדינות ברחבי העולם. זה הופך אותו ל- VPN היחיד שמציע תמיכה בכל כך הרבה מקומות ברחבי העולם.

לכן, זה לא אתגר קשה לקבוע מנצח בהיבט זה. TunnelBear צריך לשפר את ספירת השרתים שלה בצורה מאסיבית, אם היא רוצה להתמודד עם שרתי פרימיום.

מהירות

PureVPN מנהרת דוב
אובדן מהירות 9% 30%

ביצעתי גם ניתוח מהירות בשני הספקים כדי להקל על תהליך קבלת ההחלטות למשתמשים. התהליך כלל בדיקת שרתים שונים עבור כל הפעילויות הקשורות לאינטרנט.

אלה כוללים פשוט גלישה באינטרנט, משחקי רשת מקוונים, הורדת קבצי סיקור, או סטרימינג באתרים כמו נטפליקס. לצורך המשימה, אספנו 4 שרתים אקראיים מ- Pure ו- TunnelBear.

המקומות כללו את קנדה, ארה"ב, בריטניה וצרפת. במבחני מהירות חשופים בחיבור של 100 מגה-ביט לשנייה, PureVPN הצליחה לספק 91 Mbps בממוצע בהעלאות והורדות, מה שמעיד על אובדן מהירות של 9%.

בינתיים, Tunnelbear רשמה מהירות ממוצעת של 70 מגהביט לשנייה בהעלאה והורדות, מה שמעיד על אובדן מהירות של 30%. ניתן לומר בבטחה, PureVPN זוכה בהיבט זה בהפרש עצום!

אבטחה

PureVPN מנהרת דוב
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN L2TP / IPSec, IKEv2, OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256-CBC AES-256
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
טכנולוגיית גלישה אף אחד אף אחד
אבטחת אפליקציות הגנה מפני דליפות של Kill Switch ו- DNS VigilantBear ו- GhostBear
סטטוס DNS DNS פרטי DNS פרטי

PureVPN מציע תמיכה במגוון עצום של פרוטוקולים. זה כולל PPTP, L2TP, IKEv2, SSTP ו- OpenVPN (TCP ו- UDP) בכדי לתת למשתמשים מכל הסוגים חופש בחירה.

כברירת מחדל, PureVPN פורס את פרוטוקול OpenVPN בכל המכשירים, למעט התקני iOS המשתמשים בפרוטוקול IKEv2 למהירויות ואבטחה מהירים יותר..

לצורך הצפנה, הספק משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA1 עבור ערוץ הנתונים, שהוא די מרשים ומאובטח מאוד..

בינתיים הוא מפרק את הצופן AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA384 והצפנת לחיצת יד RSA-4096 עבור ערוץ השליטה.

לא הרבה ספקים עברו ל- RSA-4096, אך PureVPN הוא בין הבודדים שיש להם. לכן זה משיג יתרון על פני ספקים אחרים בשוק.

זה כולל גם TunnelBear, התומך רק בשלושה פרוטוקולים; OpenVPN, L2TP / IPsec ו- IKEv2. בדומה ל- PureVPN, הוא משתמש ב- OpenVPN כברירת מחדל בכל המכשירים.

משתמשי iOS מקבלים את הבחירה להשתמש בפרוטוקול IKEv2 או L2TP / IPSec. ההצפנה מסופקת עם צופני AES-256, אך אפליקציות מסוימות עשויות להשתמש בהצפנה של 128 סיביות ישנות יותר וב- SHA-1 לצורך אימות נתונים..

בדיקות דליפה

כדי לקבל מושג טוב יותר בנושא אבטחת האפליקציות, ערכתי בדיקת דליפה ב- PureVPN ו- TunnelBear. התהליך כלל שימוש ב 6 כלים שונים לבדיקת;

דליפות בקשת WebRTC ו- HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
דליפות DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
דליפות IPv4 / IPv6 ו- IP טורנט:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

PureVPN ביצע את כל הבדיקות מתוך 6 הכלים השונים שלעיל ולא חשף את מידע ה- IP, DNS או WebRTC המקוריים שלנו. TunnelBear, גם הוא היה ללא דליפות IP ב- IPv4 ו- IPv6.

עם זאת, בעת השימוש ב- IPv6, הכלים גילו דליפות WebRTC ביישומי Windows ו- Mac כאחד. פיתרון פשוט לכך הוא השבתת חיבורי IPv6 במכשיר שלך.

פרטיות

PureVPN מנהרת דוב
המטה הונג קונג קנדה
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin, ועוד אף אחד

הצצה אחת לשולחן שלעיל ומתברר ש PureVPN משיג יתרון על פני TunnelBear מבחינת הפרטיות הכללית. זה מבוסס בהונג קונג, הרחק מברית העיניים 5/9/14.

TunnelBear, לעומת זאת, יש את המטה שלה בקנדה. כפי שאתה בטח יודע, קנדה היא חברה מייסדת של חמש העיניים, ומפנקת במעקב המוני ובשמירת נתונים.

אם היא תקבל צו איסור פרסום המלווה בזימון זימון, ייתכן שה- VPN יצטרך להיענות לבקשות החוקיות של הממשלה. ככאלה, תמיד קיים סיכון לבטוח בספק.

שלא לדבר על, TunnelBear גם לא תומך במגוון עצום של cryptocurrencies, למעט ביטקוין. בינתיים PureVPN תומך בלמעלה מ- 250 אפשרויות, בזכות הצגת PaymentWall.

בכל מה שקשור לכריתת עצים, שתי הספקים אחסנו יומנים בתחילה, אך כעת הצטרפו לשורות שירותי VPN ללא יומן. PureVPN נבדק לאחרונה על ידי AltiusIT.

בינתיים, TunnelBear עבר שני ביקורות ביטחוניות במהלך השנים, שניהם נערכו על ידי Cure53. תוכלו לראות את התוצאות מהביקורות העצמאיות כאן.

תצורה

PureVPN מנהרת דוב
הקצאת כתובת משותף / סטטי משותף
כתובות IP סטטיות 7+ מדינות לא
הגנת DDoS כן לא
חומת אש של NAT כן כן

מבחינת התצורה, PureVPN שוב משיגה את העליונה על TunnelBear. הסיבה לכך היא שהספק מבוסס קנדה תומך רק בתשתית משותפת עם IP דינמי זמין.

לעומת זאת, PureVPN מציע תמריצים רבים יותר למשתמשים שלה, תומכים בשניהם; תשתית משותפת וסטטית. יש להם כתובות IP ייעודיות הזמינות ביותר מ- 7+ מדינות ברחבי העולם.

שירות לקוחות

PureVPN מנהרת דוב
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 39 דקות 1 שעה
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן לא

PureVPN ו- TunnelBear מציעים שניהם תמיכה בצורה של צ'אט חי, מדריכי וידאו, בסיס ידע, שאלות נפוצות, דואר אלקטרוני וכרטיסים. כל אלה הם אפשרויות טובות לקבל תמיכה.

האפשרות השנייה הטובה ביותר עבור רובן היא תמיכה בדוא"ל. אז הלכתי קצת יותר עם הבדיקות שלי כדי לנתח את זמני התגובה גם משני הספקים.

להלן תוכלו לראות את הנתונים הסטטיסטיים של שני הספקים על בסיס ארבע שאלות שונות.

PureVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם PureVPN טוב לטרנינג? 25 דקות 1 כן
האם PureVPN עובד עם נטפליקס? 39 דקות 1 כן
האם אוכל להתקין PureVPN ב- LibreELEC 50 דקות 1 כן
כיצד להתקין PureVPN ב- Firestick? 44 דקות 1 כן

מנהרת דוב

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם TunnelBear בטוח לאינטרנט חשוך? 1 שעה 1 כן
כיצד אוכל לבטל את המנוי שלי ל- TunnelBear? 48 דקות 1 כן
האם TunnelBear עובד עבור נטפליקס? 52 דקות 1 כן
מי הבעלים של VPN של TunnelBear? 59 דקות 1 כן

הזוכה: PureVPN

PureVPN הוא הזוכה

אין ספק, PureVPN זוכה בהשוואה זו, בגלל תשתית השרתים הגדולה יותר שלה, היכולת לעקוף את ה- GFW בסין, יכולות ביטול החסימה של נטפליקס ובעיות דליפת אפס..

TunnelBear הוא גם שירות טוב, אך המטה הקנדי, בעיות דליפות, ספירת שרתים לקויה וחוסר יכולות ביטול חסימה פירושו של- VPN יש דרך ארוכה לעבור.

Похожие статьи

 • PureVPN לעומת CyberGhost

  איפה PureVPN עומד כשירות ידידותי לתקציב ועם זאת אמין, CyberGhost היא ספק מרשים לא פחות שיש לו הרבה מה להציע. איזה VPN הוא...

 • ExpressVPN לעומת TunnelBear

  שם ExpressVPN עומד כמוביל בשוק של “פרמיה” VPNs, TunnelBear הוא המועדף על חבילות freebies מזה זמן. היום אני אהיה...

 • PureVPN לעומת Windscribe

  שם PureVPN עומד גבוה כמו בעל שם “פרמיה” ספק בתעשייה, Windscribe עוקב אחר “פרמיום” מודל ומדרג כחזק “חינם” שירות...

 • PureVPN לעומת HideMyAss השוואה 2020

  שם PureVPN עומד גבוה כמפורסם “פרמיה” VPN בענף, HideMyAss היא בחירה פופולרית בקרב משתמשי הדיוט בעיקר בגלל שמו הקליט....

 • PureVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  משתמשים רבים מתמודדים עם בלבול עצום כאשר מנסים לבחור VPN מתאים. הבלבול הזה נובע בעיקר מהעובדה שמשתמשים מסתכלים לרוב על שירותי VPN...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me