PureVPN לעומת TorGuard

PureVPN לעומת TorGuard

PureVPN ידועה בכך שהיא ספקית לא יקרה שמתנגדת לשמות המובילים בשוק, אך האם היא באמת טובה יותר מה TorGuard המאובטחת והפופולרית ביותר?

זה מה שנלמד בניתוח ההשוואה הזה של PureVPN לעומת TorGuard, בו אנו מעמידים את שני הספקים זה מול זה על מספר גורמים מכריעים..

עיקרי הדברים

PureVPN TorGuard
 1. 2000+ שרתים ב - Windows 140 מדינות
 2. IPs ייעודי זמין
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)
 1. 3000 שרתים ב- 55 מדינות
 2. OpenConnect VPL מבוסס VPN
 3. 8 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. תומך בפרוטוקול WireGuard

תמחור והנחות

PureVPN TorGuard
תקופת מנוי 1 חודש 1/3/6 חודשים
1 שנה 1 שנה
2 שנים 2 שנים
הצעה מיוחדת 73% הנחה על תוכנית לשנתיים 58% הנחה על תוכנית לשנתיים
המחיר הגבוה ביותר לחודש 10.95 $ 9.99 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 1.32 דולר 4.16 דולר
מחיר לשנה אחת 69.72 דולר 59.99 $
התחייבות להחזר כסף 31 יום 7 ימים

מבחינת התמחור, PureVPN וגם TorGuard מציעים למשתמשים תוכניות רבות למנף הנחות חריגות. כמובן שהאופציה הזולה יותר מבין השתיים היא PureVPN.

למרות שהתוכנית החודשית שלה מתחילה ב -10.95 דולר, ובחרת במנויים למשך זמן ארוך יותר, תעניק לך מבצעים טובים יותר. לדוגמה, אם אתה הולך על התוכנית לשנה אחת, אתה משלם סכום של $ 69.75.

אם תבחר בתכנית לשנתיים שלהם, תשלם מינימום 3.49 $ לחודש, שמתורגם ל 83 $ למשך 24 חודשים. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל את התמורה הטובה ביותר, יש זמין מדהים.

זה נותן לך גישה ל- PureVPN למשך 5 שנים במחיר החודשי הנמוך ביותר של 1.32 דולר. המשמעות היא שאתה משלם רק 79 דולר עבור 60 חודשים, וזו תוכנית נהדרת עבור משתמשי VPN לחשוב “טווח ארוך.”

מצד שני, ל- TorGuard יש 4 חבילות: פרוקסי אנונימי, VPN אנונימי, אימייל אנונימי, וחבילת הפרטיות. כאן נדבר על שלהם “VPN אנונימי” מציע.

בדרך כלל, יש לך רבדים של מינויים זמינים ב- TorGuard. החודשי שלהם מתחיל ב 9.99 $, רבעון ב 19.99 $, חצי שנתי ב 29.99 $, וכל שנה ב 59.99 $..

כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר, TorGuard מציעה תכנית לשנתיים, שמפחיתה את העלויות החודשיות ל -4.66 דולר בלבד. כתוצאה, אתה משלם רק 99.99 דולר עבור 24 חודשים, אך הוא עדיין יקר יותר מאשר טהור’מנוי לשנתיים.

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור PureVPN: חסוך 73% במבצע השנתי שלהם לשנתיים

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור TorGuard: צניחה עולה 58% בתכנית לשנתיים

מאפיינים

PureVPN TorGuard
חיבורים סימולטניים 5 8
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Android, iOS, Linux ו- Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
התקנים ידניים לינוקס, נתבים, הגדרת תיבות עליונות כמה נתבים
מנהרת מפוצלת כן (כל האפליקציות) לא
תוספות חינם תוסף Kodi הרשמי, חוסם מודעות, סורק תוכנה זדונית, תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox פרוקסי התגנבות של TorGuard

כשמדובר בבחירת VPN, אתה צריך להסתכל מעבר לתמחור. בעיקרון, אתה צריך להיות בטוח שאתה מקבל שירות עם רשימת ענק של מאפייני אבטחה. PureVPN מצליח למדי בתחום זה.

הספק מבוסס הונג קונג מציע אפליקציות מקוריות לכל הפלטפורמות / המכשירים, מעסיק חומת אש NAT בכל החיבורים, מיישם חוסם מודעות / גשש ואפילו סורק תוכנות זדוניות..

לצורך אבטחה וסיבוב, למשתמשים יש אפילו “מנהרת מפוצלת” תכונה. זה עוזר לנתח את השירותים שאתה רוצה חיבור VPN עליהם או לא, לקבל אבטחה / מהירויות מתאימות.

TorGuard משתמש גם בחומת האש של NAT, מספק תמיכה בפרוטוקול WireGuard החדש ומאפשר חיבורי SSL ב- OpenConnect, Stunnel, WireGuard ובכל הרחבות הדפדפן מדי..

ביטול החסימה של יכולות

PureVPN TorGuard
נטפליקס כן לא
הולו כן כן
סקיי גו כן לא
אמזון פריים כן לא
BBC iPlayer כן לא
שרירי בטן כן לא
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן לא
ערוץ 4 כן כן

בכנות ציפיתי ליותר מ- TorGuard בנוגע לביטול החסימה של ערוצי סטרימינג. למרבה הצער, הם סבלו מבעיות השבתה, שגיאות גילוי פרוקסי ובעיות מהירות גרועות.

לעומת זאת, PureVPN התגלה כיעיל ביותר לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ותוכן. כל השרתים שלה עבדו בצורה חלקה במספר אתרי סטרימינג.

אלה כוללים פלטפורמות להיטים כמו נטפליקס, BBC iPlayer, הולו, אמזון פריים, וכעת אפילו דיסני פלוס. למעשה, לאפליקציות שלהם יש “אתרים פופולריים” אפשרות המפרטת את כל ה- VoDs הללו.

אם ברצונך לגשת לכל פלטפורמת סטרימינג, פשוט לחץ על הסמל שלה, ו- PureVPN יפנה אותך מייד לגרסה לא חסומה בתוך ג'יפי; אפילו בתוספי הדפדפן שלהם!

חרסינה

מכיוון ש PureVPN ממוקמת בהונג קונג, היא מציעה פונקציונליות טובה יותר לשניהם: גולים סינים ותושבים בסין. למעשה, זהו הספק היחיד שמציע 12 שרתים סיניים.

בין שישה אלה ממוקמים בשנחאי ו 6 בבייג'ינג, ומאפשרים לגורשים לגשת לתוכן מקומי, וזה אחרת משימה קשה מאוד להיות כנה “חומת האש הגדולה.”

TorGuard, לעומת זאת, לא עבד בצורה חלקה עבור גולים או תושבים. אין להם אתר מראה ייעודי שמשתמשים יוכלו להוריד את האפליקציות שלהם, והם גם לא מארחים שרתים סיניים.

נציגנו בסין אמר כי ה- VPF מבוסס OpenConnect SSL ניתנת לזיהוי בקלות על ידי ה- GFW, מה שאומר ש- TorGuard עדיין צריך לעבוד על שיפור ה- StealthVPN או ההטתה שלהם..

הגדרה וממשק

PureVPN TorGuard
אשף ההתקנה האוטומטי חלונות, מק, אנדרואיד, iOS חלונות, מק, אנדרואיד, iOS
בחירת מיקום עיקרי מבוסס רשימה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

אחד הדברים הטובים ביותר ב- PureVPN הוא העיצוב והמראה שלו בכל הפלטפורמות / המכשירים. לאפליקציות שלהם יש תחושה ידידותית למשתמש ואינטואיטיבית להפליא.

זה עובד לטובתם מאוד, שכן גם החדשים וגם הגיקים הטכנולוגיים מוצאים את האפליקציה מתאימה לצרכים שלהם. בתפריט הראשי, יש לך תפריט קישוריות פשוט עם כפתור.

עם זאת, בשנייה שאתה נכנס לתפריט ההגדרות, תוכל למצוא אפשרויות תצורה שונות המאפשרות לך לשפר את האבטחה / פרטיות שלך באופן מקוון.

החלק הטוב מכל: קל לשימוש אינו מתפשר על מסכים גדולים יותר, כולל בטלוויזיות האש של אמזון, טלוויזיות אנדרואיד וטלוויזיות אפל. הכל עובד בצורה חלקה!

אפליקציית Mac PureVPN

TorGuard עדיין זקוק לשיפורים מסוימים בעיצוב האפליקציות שלהם. ממשק המשתמש הכולל עשוי להיראות מעט מסובך עבור משתמש ההדיוט, שכן התחברות לשרת צריכה שתגדיר כמה הגדרות.

עדיף היה אם TorGuard היה מגדיר את הגדרות ברירת המחדל לאבטחה ואז נותן את הנוחות למשתמשים אם הם רוצים לשנות את זה, אך למרות זאת, מאמץ לא רע בכלל.

האפליקציות עדיין אינטראקטיביות וידידותיות למשתמש עם תפריטים ואפשרויות קלים להבנה, אך אם נשווה בין שני הספקים, PureVPN בהחלט נראה מדהים יותר!

ממשק אפליקציות של TorGuard

שרתים

PureVPN TorGuard
מדינות שרת 140+ 55
המספר הכולל של השרתים 2,000 3,000

PureVPN וגם TorGuard מציעים תשתית רשת מרשימה. איפה PureVPN מציע 2,000 שרתים ב -140 מדינות+, TorGuard מספק גישה ל -3,000 שרתים ומעלה ב 55 מדינות.

למרות שספירת השרתים מ- TorGuard גבוהה מזו של PureVPN, זה האחרון מפצה על ידי הוספת יותר בדרך של מדינות ומיקומים נתמכים..

כתוצאה מכך, משתמשים עשויים למצוא מגוון שרתים מגוון יותר מ- PureVPN. למרות שהם צריכים להגדיל את המספרים האלה, TorGuard צריך גם לעבוד על המדינות הנתמכות שלהם.

מהירות

PureVPN TorGuard
אובדן מהירות 9% 19%

PureVPN ו- TorGuard הם שני שירותים ראשוניים בכל מה שקשור בפעילות חסימה וטרור, כך ששניהם בהחלט מציעים מהירויות מיטביות.

עם זאת, כאשר ביצענו בדיקות מהירות בשני השירותים הללו, גילינו ש PureVPN הוצגה על 4 שרתים שנבחרו באופן אקראי בניתוח שלנו בהשוואה ל- TorGuard.

שרתים אלה התבססו בארצות הברית, בריטניה, צרפת וקנדה. בבדיקות מהירות חשופה, TorGuard נכנס למצב של אובדן מהירות של כ -19% בעוד PureVPN היה טוב יותר ב -9% בממוצע.

אבטחה

PureVPN TorGuard
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN OpenVPN / WG / SSTP / IPSec
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256-CBC AES-256
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
טכנולוגיית גלישה אף אחד מבוסס SSL מבוסס
אבטחת אפליקציות הגנה מפני דליפות של Kill Switch ו- DNS התגנבות VPN
סטטוס DNS DNS פרטי DNS פרטי

PureVPN מוסיף PPTP, L2TP, OpenVPN (TCP ו- UDP), SSTP ו- IKEv2, לרשימת הפרוטוקולים הנתמכים. SSTP משמש לרוב במכשירי Windows ו- IKEv2 הוא תוספת שימושית למכשירים ניידים.

הוא משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA1 לערוץ הנתונים ובצפנת AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA1 והצפנת לחיצת יד RSA-4096 עבור ערוץ הבקרה.

אם כבר מדברים על אבטחה בסך הכל, PureVPN בהחלט נוטה להיות חזק יותר. הוא מציע אפשרויות אבטחה משופרות כמו VPN כפול ומנהרת פיצול, NAT Firewall ו- DDoS Protection.

מצד שני, TorGuard מציע תמיכה ב- OpenVPN / WireGuard / L2TP / IPSec / SSTP. עבור ערוץ הנתונים, PIA משתמשת בצפני AES-256-GCM עם SHA256 לאימות נתונים ו- RSA-4096 ללחיצת יד.

עבור ערוץ הבקרה, TorGuard משתמש באותם צ'יפים ובאימות hash, עם הכללת SHA384 לאימות. יישומי iOS משתמשים בפרוטוקולים של IKEv2 או IPSec.

פרטיות

PureVPN TorGuard
המטה הונג קונג ארצות הברית
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin, ועוד  ביטקוין ו- Litecoin

הודות לתחום השיפוט האסטרטגי שלה בהונג קונג, PureVPN משיג יתרון על טורגוארד. הסיבה לכך היא שהאחרון ממוקם בארה"ב, שהוא חבר מייסד בבריתות חמש, תשע וארבע עיניים..

ידוע כי חברים במדינות כאלו מעבירים חוקים חובה בנושא מעקב המוני ושמירת נתונים. כיוון שכך, VPNs יצטרכו לשתף פעולה עם צווי איסור פרסום ובקשות המלוות בזימון.

בכל הנוגע לשיטות תשלום, TorGuard תומך רק בביטקוין וב- Litecoin. לעומת זאת, PureVPN תומך באפשרויות נוספות עבור cryptocurrencies הודות לתוספת של PaymentWall.

תצורה

PureVPN TorGuard
הקצאת כתובת משותף / סטטי משותף / סטטי
כתובות IP סטטיות 7+ מדינות 30+ מיקומים
הגנת DDoS כן לא
חומת אש של NAT כן כן

מבחינת התצורה, TorGuard משיג יד על ידי PureVPN. הסיבה לכך היא שהספק מבוסס ארה"ב תומך במבנה IP משותף / סטטי עם יותר מ- 30 מיקומי IP ייעודיים.

לעומת זאת, PureVPN תומך בשניהם; תשתית משותפת וסטטית. עם זאת, יש להם IPs ייעודיים הזמינים רק 7+ מדינות ברחבי העולם, ולכן הם צריכים לשפר את הרישומים.

חשוב להזכיר כי IPs ייעודיים זמינים כתוסף עם תמחור נפרד. אם תבחר להגנת DDoS, ייתכן שתצטרך אפילו לשלם גבוה יותר עבור ה- IP הייעודי.

שירות לקוחות

PureVPN TorGuard
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 39 דקות 45 דקות
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן כן

PureVPN וגם TorGuard מציעים תמיכה באמצעות צ'אט חי, דואר אלקטרוני ומערכת כרטיסים. בדיקת שירותי הצ'אט החי העלתה שהתגובות היו די מהירות.

תמיכה בדואר אלקטרוני / בכרטיסים לקח זמן מה עם TorGuard (בממוצע 45 דקות לתשובה), ואילו PureVPN קיצר את זה (בממוצע 39 דקות).

ערכנו בדיקות אלה על ידי שליחת כל VPN ארבע שאלות באמצעות דואר אלקטרוני. ביניהם, שניים היו שאילתות כלליות ושניים היו קצת יותר טכניים. ראה את הנתונים הסטטיסטיים שלהלן:

PureVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם PureVPN טוב לטרנינג? 25 דקות 1 כן
האם PureVPN עובד עם נטפליקס? 39 דקות 1 כן
האם אוכל להתקין PureVPN ב- LibreELEC 50 דקות 1 כן
כיצד להתקין PureVPN ב- Firestick? 44 דקות 1 כן

TorGuard

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
כיצד אוכל לבטל את המינוי שלי ל- TorGuard? 1 שעה 1 כן
האם ל- TorGuard יש מתג להרוג? 45 דקות 1 כן
האם VPG של TorGuard כולל פרוקסי? 50 דקות 1 כן
האם TorGuard רושם את המידע האישי שלך? 44 דקות 1 כן

השוואות אחרות לבדוק

  1. ExpressVPN לעומת IPVanish
  2. ExpressVPN לעומת PureVPN
  3. PureVPN לעומת IPVanish
  4. NordVPN לעומת ExpressVPN

הזוכה: PureVPN

PureVPN הוא הזוכה

PureVPN הוא המנצח כאן מכיוון שהוא התגלה כיותר “מיומנת” שירות VPN על פי דרישות המשתמשים המודרניים מאשר לשעבר.

זהו שירות כל הסיבוב שמבטל חסימה של כל אתרי הסטרימינג הפופולריים, עובד בסין, ומציע מהירויות אולטימטיביות לסיבוב וסטרימינג, והכל תוך היותו ידידותי למחיר.!

Похожие статьи

 • PureVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  משתמשים רבים מתמודדים עם בלבול עצום כאשר מנסים לבחור VPN מתאים. הבלבול הזה נובע בעיקר מהעובדה שמשתמשים מסתכלים לרוב על שירותי VPN...

 • PureVPN לעומת IPVanish - האם PureVPN מפסיד?

  בחירה בין VPNs יכולה להיות חומר די מסובך, במיוחד אם אתה בן / ת מתחיל או לא’אני לא יודע את המורכבויות מה הופך VPN אחד טוב יותר מאשר...

 • PureVPN לעומת Windscribe

  שם PureVPN עומד גבוה כמו בעל שם “פרמיה” ספק בתעשייה, Windscribe עוקב אחר “פרמיום” מודל ומדרג כחזק “חינם” שירות...

 • ExpressVPN לעומת TorGuard

  ExpressVPN ו- TorGuard הם שניהם שירותי VPN מפורסמים המתעמקים ביצירת טכנולוגיות חדשות ותכונות מתקדמות למיקסום מקוון...

 • PureVPN לעומת HideMyAss השוואה 2020

  שם PureVPN עומד גבוה כמפורסם “פרמיה” VPN בענף, HideMyAss היא בחירה פופולרית בקרב משתמשי הדיוט בעיקר בגלל שמו הקליט....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me