PureVPN לעומת NordVPN

PureVPN לעומת NordVPN

מאות שירותי VPN בחוץ שמשווקים את עצמם כטובים ביותר. חשוב להיות מודעים לתרמיות אלו ולהשוות אותן תמיד זו לזו.

היום אנו מצליחים להצביע על NordVPN לעומת PureVPN זה נגד זה כדי לקבוע את הבחירה הטובה יותר בין השניים. לכן, בלי להתייחס יותר, חפש למטה להשוואה מלאה שלהם.

עיקרי הדברים
NordVPN PureVPN
 1. 5,200+ שרתים ב 58 מדינות
 2. הצפנת AES-256-CBC
 3. 6 חיבורים סימולטניים
 4. מבטל את חסימת כל פלטפורמות הזרימה
 5. מדיניות ללא יומנים מבוקרת
 1. 2000+ שרתים ב - Windows 140 מדינות
 2. IPs ייעודי זמין
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)

תמחור והנחות

NordVPN PureVPN
תקופת מנוי 1 חודש 1 חודש
1 שנה 1 שנה
2 שנים 2 שנים
3 שנים
הצעה מיוחדת 70% הנחה על תוכנית לשלוש שנים 73% הנחה על תוכנית לשנתיים
המחיר הגבוה ביותר לחודש 11.95 דולר 10.95 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 3.49 $ 1.32 דולר
מחיר לשנה אחת 83.88 דולר 69.72 דולר
התחייבות להחזר כסף 30 ימים 30 ימים

כשמדובר בתמחור, אף אחד אינו ידידותי יותר לתקציב מאשר PureVPN. וזה’לא רק כשמשווים את זה ל- NordVPN, אלא זה נכון גם בענף ה- VPN.

אף אחד אפילו לא מתקרב להתאמה טהורה’תוכניות VPN זולות. זה’המנוי החודשי יגדיר אותך רק מאחורי $ 10.95, שהוא עדיין פחות מ- $ 2 מהמרבית בענף.

אם תבחר למשך זמן ארוך יותר, תקבל הנחות טובות יותר. אני ממליץ ללכת על התוכנית ל -5 שנים כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר. זה מתחיל ב- $ 1.32 לחודש. (מחויב פעם אחת כ- $ 80)!

עבור NordVPN, התמחור החודשי מתחיל ב- $ 11.95. עם זאת, אתה תמיד יכול לבחור במנוי הדו-שנתי שלהם, אשר מעניק לך הנחה מדהימה של 24%.

כמובן שככל שמשך הזמן ארוך יותר, כך התמחור זול יותר. אם אתה הולך על השנה, אתה מקבל הנחה של 41%. המשמעות היא שאתה משלם רק 6.99 $ לחודש.

כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר בכל זאת, אני ממליץ למשתמשים ללכת על התוכנית שלהם לשלוש שנים, שמורידה עלויות חודשיות ל- $ 3.49 (מחויב פעם אחת כ- $ 125.64). 

ביחס לערובות להחזר הכסף, PureVPN וגם NordVPN מציעים החזר של 30 יום, שתוכל למנף אם אינך מרוצה על ידי אף אחד מהספקים.

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור NordVPN: 70% הנחה על התוכנית לשלוש שנים

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור PureVPN: חסוך 73% במבצע השנתי שלהם לשנתיים

מאפיינים

NordVPN PureVPN
חיבורים סימולטניים 6 5
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, Kodi ו- Fire TV
התקנים ידניים תיבות Set-Top, נתבים ו- Linux כמה נתבים, הגדרת תיבות עליונות ו- Linux
מנהרת מפוצלת לא זמין כן (כל האפליקציות)
תוספות חינם תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox, CyberSec, DoubleVPN, SmartPlay תוסף Kodi הרשמי, חוסם מודעות, סורק תוכנה זדונית, תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox

מבחינת תכונות, גם NordVPN וגם PureVPN עוברים את הקילומטר הנוסף במתן אבטחה והגנה נוספת למשתמשים בשלל מכשירים ופלטפורמות..

שני ה- VPN מציעים אפליקציות מקוריות עבור חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד, iOS, אפל טלוויזיות ואפליקציית נתבים מוגדרת מראש. PureVPN מוסיף לרשימה תוסף ייעודי גם לקודי.

NordVPN ו- PureVPN מציעים שניהם תוספי דפדפן עבור Google Chrome ו- Mozilla Firefox. אם נשווה את שניהם, אני’אני אומר PureVPN מציע אבטחה טובה יותר.

התוספים שלהם הם גם היחידים בענף שמבטלים חסימת פלטפורמות סטרימינג כמו Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime ו- Hulu ישירות מהדפדפן..

מנהרת פיצול אינה זמינה עבור NordVPN, אך היא נמצאת בכל היישומים של PureVPN. אתה יכול ליצור 5 חיבורים בו זמנית עם PureVPN ו- 6 עם NordVPN.

ביטול החסימה של יכולות

NordVPN PureVPN
נטפליקס כן כן
הולו כן כן
סקיי גו כן כן
אמזון פריים כן כן
BBC iPlayer כן כן
שרירי בטן כן כן
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

לרוב, NordVPN ו- PureVPN מתאימים באותה מידה ברוב ההיבטים. מבחינת ביטול החסימה, שניהם עוקפים בהצלחה מגבלות גיאוגרפיות ב- VoDs ופלטפורמות סטרימינג.

ההבדל היחיד הוא שבמקום בו NordVPN לא מצליח להפסיק את חסימת ה- VoDs הללו באמצעות סיומת הדפדפן שלהם, PureVPN מצליח להצליח מה שמראה שהטכנולוגיה שלו מעולה.

אני עדיין מחכה לבדוק שירות VPN שמציע את אותן יכולות ביטול חסימה כמו PureVPN, במיוחד באמצעות סיומת הדפדפן שלהם, מכיוון שזו נקודת מכירה ייחודית למדי..

בכל הנוגע ל- NordVPN, אתה יכול לקבל רשימה של “עובד” שרתים מצוות התמיכה. עם זאת, ביצעתי בדיקת שרתים שהמחשיקים אותם, ונורד עדיין עבדה בצורה חלקה בכל הערוצים.

חרסינה

מאז ל- PureVPN המטה שלה בהונג קונג, הוא עובד טוב יותר עבור שניהםגולים מסין והתושבים המתגוררים במדינה. עם זאת, הוא אינו מציע דף סיני ייעודי.

NordVPN, לעומת זאת, מציע עמוד סיני המאפשרת לתושבים במדינה לגשת לאפליקציות שלהם ולהירשם לתוכנית תשלום מתאימה.

למרבה הצער, הם לא מציעים שרתים בסין. ואילו, PureVPN אכן מציעה 12 שרתים במדינה, כאשר 6 ממוקמים בשנחאי ו -6 בבייג'ינג.

משתמשים בסין יכולים להוריד משתמשי NordVPN מכאן: http://nord-for-zh.com/

הגדרה וממשק

NordVPN PureVPN
אשף ההתקנה האוטומטי Windows, Mac, Android, iOS ו- Linux, Windows, Mac, Android, iOS ו- Amazon Fire TV
בחירת מיקום עיקרי מבוסס מפה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

NordVPN מתהדר במראה מסודר ונקי, בכל היישומים המקוריים שלהם. הם מתהדרים במראה דומה עם רק כמה ציוצים עיצוביים בפלטפורמות ומכשירים שונים.

לדוגמה, אפליקציית Windows מופעלת על ידי הצגת מפה דינמית. ואילו ה- Mac אפילו מציע אפשרות לבחור שרתים לפי אזור ומדינה.

בכל זאת שתי האפליקציות מציעות א “תחום התמחות” , שם אתה בוחר שרתים למשימות ספציפיות כמו קבלת IP ייעודי, להתמכר לשיתוף קבצים ב- p2p / קבצים, ולאפשר DoubleVPN.

לחיצה על “הגדרות” יספק לך רשימת תכונות שתוכל להפעיל / לבטל. אלה כוללים Invisibility ב- LAN, Kill Kill Internet ו- CyberSec הידוע לשמצה.

ממשק NordVPN

מצד שני, PureVPN משתמש בעיצוב שונה עבור עמיתים השולחניים שלהם ומקביליהם למסך קטן יותר. הממשק ב- Windows ו- Mac גדול יותר ומציע שלל אפשרויות.

הדבר הטוב ביותר ב- PureVPN’אפליקציות שולחן העבודה שלה הן אם כן, כי הם מספקים טירונות ומשתמשים מומחים. יש לך שפע של אפשרויות תצורה שעוזרות לטכנאים להשיג את האבטחה הרצויה.

מנגד, לטירונים יש את היכולת למנף הגנה על בסיס מצבים שונים כמו סטרימינג, ביטול חסימת שיתוף קבצים, גלישה וכו 'בחר אחד המתאים ביותר לצרכים שלך..

גרסאות סלולריות נטולות העומס אך אינן מתפשרות על תכונות. באופן דומה, תוספי הדפדפן מאמצים עיצוב קומפקטי, אך יכולים לבטל את חסימת Netflix ישירות בתוך הדפדפן!

ממשק PureVPN

שרתים וביצועים

NordVPN PureVPN
מדינות שרת 58 140
המספר הכולל של השרתים 5,200+ 2,000

NordVPN אירחה בעבר את רשת השרתים הגדולה ביותר עד לפני מספר חודשים. כעת, CyberGhost מובילה את ההובלה המציעה יותר מ -5,700 שרתים בלמעלה מ 90 מדינות ברחבי העולם.

בכל מה שקשור למהירויות, NordVPN מהיר להפליא ובקושי סובל מזמני השבתה. לא חוויתי שום בעיות בהזרמה ב- Ultra HD או בהשגת מהירויות מקסימליות תוך סיקור.

לעומת זאת, PureVPV מציע 2,000 שרתים. אף על פי שהספירה הזו פחותה מ- NordVPN, הם מפצים על כך על ידי הוספת שרתים ביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם.

המהירות גם סבירה למדי, ונוגעת לאותם ממוצעים שנמסרו על ידי NordVPN. שניהם אפילו מבטלים חסימת ההצלחה של פלטפורמות סטרימינג ועובדות בסין.

אבטחה

NordVPN PureVPN
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, IKEv2, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256 AES-256
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-2048 RSA-4096
טכנולוגיית גלישה Obfsproxy אף אחד
הגנה נוספת מסלולי כפול-הופ ובצל באמצעות VPN מנהרת פיצול וחומת אש NAT
אבטחת אפליקציות Kill Switch, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP הגנת דליפות Kill Switch ו- DNS / WebRTC / IP הגנת דליפות
סטטוס DNS PrivateDNS DNS פרטי

NordVPN מציע תמיכה בכל הפרוטוקולים המעודכנים, כולל IKEV2, L2TP, ו- OpenVPN הסטנדרטית בתעשייה. הוא משתמש בצ'יפים של AES-256-CBC עם HMAc SHA256 בערוץ הנתונים.

עבור ערוץ הבקרה שלה, NordVPN משתמש באותו הצפנה ואימות לעיל, עם הכללת RSA-2048. Perfect For Secrets (PFS) מוגדרת באמצעות החלפת המפתחות DHE-4096 החזקה.

לעומת זאת, היישומים הניידים שלהם, במיוחד iOS, משתמשים ב- IKEv2 עם קידוד AES-256-GCM ואימות נתונים של HMAC SHA2-384. PFE מסופק על ידי חילופי DHE-3075.

לעומת זאת, PureVPN מוסיף SSTP ו- IKEv2 לרשימת הפרוטוקולים הנתמכים. SSTP משמש לרוב במכשירי Windows ו- IKEv2 הוא תוספת שימושית למכשירים ניידים.

הוא משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות חשיש HMAC SHA1 לערוץ הנתונים ובצפנת AES-256-CBC עם אימות hash HMAC SHA1 והצפנת לחיצת יד RSA-4096 עבור ערוץ הבקרה.

אם כבר מדברים על אבטחה בסך הכל, PureVPN בהחלט נוטה להיות חזק יותר. שלא כמו NordVPN שנפרץ לאחרונה, טהור עדיין מאובטח מכל פגיעויות כאלה.

פרטיות

NordVPN PureVPN
המטה פנמה הונג קונג
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin מטבעות צמח שונים

NordVPN ו- PureVPN שניהם נמצאים במטה שלהם בתחומי שיפוט בטוחים, הרחק מעיניהם המסקרנות של בריתות חמש, תשע וארבע עיניים המתפנקות במעקב המוני..

איפה ש- NordVPN נמצא בפנמה המאובטחת ביותר, ל- PureVPN יש את המרכז הראשי שלה בהונג קונג. שני המיקומים חופשיים משמירת נתונים וחוקים פולשניים.

ככאלה, אתה יכול לצפות שהם יהיו יותר הגנתיים מאשר אותם VPN, הממוקמים בארה"ב, קנדה, אוסטרליה וכו ', שצריכים לעמוד בצווי איסור פרסום ובקשות מצד הממשלה..

לגבי אמצעי תשלום אנונימיים, NordVPN מקבלת את Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin, ואחרים, בעוד PureVPN מאשר ומוסיף אפשרויות נוספות לרשימה.

תצורה

NordVPN PureVPN
הקצאת כתובת משותף / סטטי משותף / סטטי
כתובות IP סטטיות 40+ מיקומים 10+ מיקומים
הגנת DDoS כן אף אחד
חומת אש של NAT כן כן

עבור תצורות, NordVPN ו- PureVPN תומכים שניהם בכתובות IP דינאמיות וסטטיות. במקום בו נורד מציעה יותר בדרך של מיקומים, Pure מוסיף תכונות אבטחה נוספות.

לדוגמה, NordVPN תומך ב- IP ייעודי ביותר מ- 40+ מיקומים ברחבי העולם. PureVPN מציעה כרגע רק IP IP סטטי בעשרה מקומות ומוסיפה הגנת DDoS.

כתובות IP ייעודיות זמינות כהרחבה, כלומר תצטרך לשלם תוספת תשלום עבורן, עם תכונות כמו הגנת DDoS שעולות לך יותר.

שירות לקוחות

NordVPN PureVPN
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 30 דקות 39 דקות
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן כן

גם NordVPN וגם PureVPN עוברים את הקילומטר הנוסף בכך שהם מציעים ללקוחות תמיכה מדהימה בשאלות טכניות וכלליות. הם תומכים בצ'אט חי, במייל ובמערכת כרטיסים.

במקביל, הם מציעים דף ייעודי לפתרון בעיות יחד עם שאלות נפוצות שיעזרו למשתמשים לקבל תמיכה מיידית לשאלות שלהם, אם הצ'אט החי אינו זמין.

אפילו ביצעתי בדיקה על זמני התגובה של כל ספק בתמיכה בדוא"ל. התהליך כלל שליחת שתי הספקים ארבע שאלות באמצעות דואר אלקטרוני. עיין בנתונים הסטטיסטיים עבור כל VPN להלן:

NordVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם NordVPN עובד עם נטפליקס? 12 דקות 1 כן
האם NordVPN טוב לטורנינג? 40 דקות 1 כן
באיזו הצפנה משתמשת NordVPN? 38 דקות 1 כן
כיצד להפעיל את NordVPN’שרתים מעורפלים? 30 דקות 1 כן

PureVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם PureVPN טוב לטרנינג? 25 דקות 1 כן
האם PureVPN עובד עם נטפליקס? 39 דקות 1 כן
האם אוכל להתקין PureVPN ב- LibreELEC 50 דקות 1 כן
כיצד להתקין PureVPN ב- Firestick? 44 דקות 1 כן

הזוכה: PureVPN

PureVPN הוא הזוכה

אין ספק ש- NordVPN טוב באותה מידה כמו PureVPN. למרבה הצער, השערוריה האחרונה בה נפרצה הביאה לכך שהיא איבדה את כל האמינות והמוניטין שלה.

זו הסיבה שאני ממליץ ללכת על האפשרות הבטוחה והאמינה הרבה יותר, PureVPN, מכיוון שהיא מעולם לא נפרצה והיא גם לא מאחסנת יומנים (מאומתת ומבוקרת על ידי Altius IT).

ה- VPN הוא שירות כל הסיבוב שמבטל חסימה של כל ה- VoDs הפופולריים, עובד בסין ומציע מהירויות מדהימות לזרם ולסיבוב, וכל זאת תוך שהוא ידידותי לתקציב להפליא.!

Похожие статьи

 • ExpressVPN לעומת PureVPN

  בימינו, בחירת שירות VPN היא משימה קשה עבור רבים, בשל ריבוי האפשרויות הזמינות. כמעט כל השירותים טוענים שהם הכי מאובטחים,...

 • PureVPN לעומת TorGuard

  PureVPN ידועה בכך שהיא ספקית לא יקרה שמתנגדת לשמות המובילים בשוק, אך האם היא באמת טובה יותר מהבטוחה והמאובטחת ביותר...

 • PureVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  משתמשים רבים מתמודדים עם בלבול עצום כאשר מנסים לבחור VPN מתאים. הבלבול הזה נובע בעיקר מהעובדה שמשתמשים מסתכלים לרוב על שירותי VPN...

 • NordVPN לעומת ExpressVPN

  משתמשים בדרך כלל נתקלים באתרי ביקורת רבים המפרטים את שני אלה כספקים מובילים בשוק. מה קורה אם אתה מציב את שני ה- VPN כנגד כל אחד...

 • PureVPN לעומת HideMyAss השוואה 2020

  שם PureVPN עומד גבוה כמפורסם “פרמיה” VPN בענף, HideMyAss היא בחירה פופולרית בקרב משתמשי הדיוטים בעיקר בגלל שמו הקליט....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me