NordVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

Nordvpn לעומת PIA

NordVPN ו- PIA הם שניהם פופולריים בשוק של VPNs המשמשים אלפים ברחבי העולם. איזה שירות עדיף מבחינת אבטחה, פרטיות, סטרימינג, סיבוב?

כדי ללמוד מי מהם מנצח בכל ההיבטים, קרא השוואה מעמיקה זו של NordVPN לעומת PIA. כאן ננתח את שני הספקים על 10 גורמים:

עיקרי הדברים
NordVPN PIA
 1. 5,200+ שרתים ב 58 מדינות
 2. הצפנת AES-256-CBC
 3. 6 חיבורים סימולטניים
 4. מבטל את חסימת כל פלטפורמות הזרימה
 5. מדיניות ללא יומנים מבוקרת
 1. 3300+ שרתי ב -30 מדינות
 2. הצפנת AES-256 סיביות
 3. 10 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)

תמחור והנחות

NordVPN PIA
תקופת מנוי 1 חודש 1 חודש
1 שנה 6 חודשים
2 שנים 1 שנה
3 שנים
הצעה מיוחדת 70% הנחה על תוכנית לשלוש שנים 67% הנחה על תוכנית לשנה
המחיר הגבוה ביותר לחודש 11.95 דולר 6.95 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 3.49 $ 3.33 דולר
מחיר לשנה אחת 83.88 דולר 39.5 דולר
התחייבות להחזר כסף 30 ימים 7 ימים

התמחור הוא נקודת המכירה העיקרית של ספקים בענף ה- VPN. משתמשים לרוב הולכים על שירותים שנוטים להיות ה- VPN הזול ביותר. עם זאת, אפילו עם כמה תוכניות יקרות, תוכלו לנצל מבצעים מדהימים.

לדוגמה, התמחור החודשי עבור NordVPN מתחיל ב- $ 11.95. אם תרצה למנף תמחור זול, אתה יכול לבחור בתכנית הדו-שנתית שלהם. זה נותן למשתמשים הנחה של 24%, ובסך הכל 54 דולר בלבד.

לכן, ככל שמשך המנוי ארוך יותר, התמחור עם NordVPN זול יותר. נגיד שאתה הולך על התוכנית השנתית. תצטרך לשלם רק 6.99 $ לחודש, מה שאומר שאתה מקבל הנחה של 41%.

למשתמשים שרוצים למנף את התמורה הטובה ביותר, תוכלו ללכת על התוכנית לשנתיים. זה מוריד את העלויות החודשיות ל -4.99 דולר, מה שמצביע על הנחה של 58%. המשמעות היא שאתה משלם רק 119.76 דולר עבור 24 חודשים.

PIA בהחלט מצליחה להיות זולה יותר מ- NordVPN. הוא מציע כמה מהמחירים הטובים ביותר בשוק. זה הופך אותו לבחירה העליונה עבור קונים מודעים לתקציב.

התמחור החודשי עבור גישה פרטית לאינטרנט (PIA) מתחיל ב- $ 6.95. אם אתה רוצה לעסקה טובה יותר, אתה יכול ללכת על התוכנית השנתית שלהם. זה מצמצם את התמחור ל- 3.33 לחודש, מה שאומר שאתה מקבל הנחה מסיבית של 52%.

כתוצאה מכך המשתמשים יצטרכו לשלם 39.96 דולר בלבד. לקבלת הערך הטוב ביותר, משתמשים יכולים לבחור בתכנית לשנתיים. זה מצמצם את התמחור החודשי ל -21.91 דולר, ומעניק למשתמשים הנחה ענקית של 58%.

המשמעות היא שאתה צריך לשלם רק 69.84 דולר לשנתיים. עבור החזרים, PIA מציעה רק אחריות להחזר כספי למשך 7 ימים. עם זאת, אם אתה הולך על NordVPN, אתה יכול למנף ערבות להחזר של 30 יום.

מאפיינים

NordVPN PIA
חיבורים סימולטניים 6 5
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
התקנים ידניים תיבות Set-Top, נתבים ו- Linux כמה נתבים
מנהרת מפוצלת לא זמין לא
תוספות חינם תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox, CyberSec, DoubleVPN, SmartPlay SOCKS5 פרוקסי וחוסם מודעות / גשש

כשמדובר בבחירת שירות VPN, עליכם לרשות תכונות מתקדמות זמינות. NordVPN תמיד עמדה בחזית חידושי הפרטיות.

הוא מציע מערך כלים ייחודי, שפירטתי לנוחיותך בהמשך. כל התכונות הללו ממקמות את ה- VPN גבוה יותר מאחרים בשוק, מכיוון שאתה מקבל אבטחה / פרטיות מקסימאלית בכל עת.

עם זאת, נראה כי גם PIA לא מגיבה. הספק, למרות היותו זול להפליא, עומד בראשו מול NordVPN. הוא מציע את רוב אותן תכונות / טכנולוגיות הזמינות עם NordVPN.

למרבה הצער, הוא לא מצליח להציע תכונות מתקדמות כמו DoubleVPN ו- Onion over VPN, אשר נהנים מלקוחות NordVPN כדי למנף את האבטחה המרבית ברשת.

ביטול החסימה של יכולות

NordVPN PIA
נטפליקס כן לא
הולו כן כן
סקיי גו כן לא
אמזון פריים כן לא
BBC iPlayer כן לא
שרירי בטן כן לא
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

מבחינת ביטול החסימה, NordVPN בהחלט נוטה להיות פרואקטיבית ואמינה יותר. כל השרתים שלה משתמשים בטכנולוגיות הצפנה ואבטחה חזקות לצורך ביטול חסימת ה- VoD.

הספק מצליח לבטל את החסימה של כל הגרסאות של נטפליקס, תוך מתן גישה לכמה מפלטפורמות הזרימה הנפוצות ביותר כמו Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime, ועוד.

PIA, לעומת זאת, לא מציעה הרבה בדרך לביטול החסימה. זהו תרחיש פגע והחמצה לרוב. מה שמדאיג ביותר הוא היעדר ביטול החסימה של נטפליקס.

ככאלה, אם הייתי מדבר על בסיס סטרימינג, NordVPN היא הבחירה הטובה ביותר. PIA עדיין צריכה לשפר את יכולות הסרת החסימה שלה כדי להצדיק את מחירם ולקוחות הרוכשים אותו.

חרסינה

כדי לקבל מושג טוב יותר על אפליקציות ה- VPN של NordVPN ו- PIA, החלטתי לערוך בדיקת ביטול חסימה. תהליך זה כלל חיבור לשרתי VPN שונים.

לאחר מכן, ביקור באתרים חסומים שונים כדי לראות אם ה- VPN עוקף בהצלחה את מגבלות הגיאוגרפיה. NordVPN עבד בצורה מדהימה, במיוחד כשהיא מחוברת לשרתים המעורפלים שלהם. יכולתי בקלות לעקוף “חומת האש הגדולה”.

יחד עם זאת, גם אני לא קיבלתי בעיות בעת ביטול החסימה של נטפליקס האמריקאית והספריה השלמה שלה. עבור PIA, התוצאות היו די מאכזבות בלשון המעטה.

PIA אינה מציעה טכנולוגיה או הצפנה שכזו המאפשרים לה לבטל את החסימה של אתרים בסין. בניגוד ל- NordVPN המציע אתר מראה ייעודי למראה סינית, PIA אינה מציעה שום תמריץ לקהל הסיני.

משתמשים בסין יכולים להוריד משתמשי NordVPN מכאן: http://nord-for-zh.com/

הגדרה וממשק

NordVPN PIA
אשף ההתקנה האוטומטי Windows, Mac, Android, iOS ו- Linux, חלונות, מק, אנדרואיד, iOS
בחירת מיקום עיקרי מבוסס מפה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

NordVPN מתהדר בממשק משתמש פשוט אך אינטראקטיבי המאפשר למשתמשים לחקור מספר תכונות / תוספות, בין אם זה על שולחן העבודה שלהן או בין עמיתים למסך קטן יותר..

גרסאות שולחן העבודה מגיעות עם עיצוב מבוסס מפה ו- “תחום התמחות” רשימה המאפשרת למשתמשים לגשת ל- IP ייעודי, VPN כפול, בצל באמצעות VPN וטכנולוגיות אחרות.

בינתיים האפליקציות לנייד משתמשות באותו עיצוב אך נפטרות מהמפה, מציגות עיצוב מבוסס רשימה המחלק את השרתים לפי “מדינה” ואפילו “אזור (ביישומי iOS).

PIA’היישומים של התוכנית עדיין זקוקים לעבודה ושיפור בממשק המשתמש הכולל. גרסאות שולחן העבודה שלהם יושבות בשורת המשימות עם רוב התכונות נגישות ישירות על ידי לחיצה ימנית על הסמל.

עם זאת, מכיוון שהאפליקציה מסתירה את עצמה בשנייה בה אתם ממזערים, היא הופכת לרוגז גדול עבור מי שמנסה לעקוב אחר מדריך התקנה או תצורה..

זה’אפליקציות הנייד שלה s מעוצבות יפה אך נוטות להיות נטולות עומס. כל האפשרויות מופיעות בצורה מסודרת וההתחברות אורכת בקושי מספר שניות, וזה די מדהים.

שרתים וביצועים

NordVPN PIA
מדינות שרת 58 30
המספר הכולל של השרתים 5,200+ 3,300
אובדן מהירות 5% 25%

מכיוון ש- VPNs הם כלים מכריעים לביטול החסימה / הזרמה / סיבוב, חיוני שתקבל מהירויות טובות. הדבר האחרון שאתה צריך זה לסבול מאינטרנט צב.

לאור זאת החלטתי לערוך הערכת ביצועים של שני הספקים. זה כלל בדיקת רוחבי פס להורדה מקסימלית של NordVPN ו- PIA עבור שרתים שונים במדינות שונות. אז ציינתי את המהירות הממוצעת שהתקבלה.

אם אני מדבר על NordVPN, כל השרתים היו מהירים מאוד. כמובן, אלה שנמצאים רחוק הציגו ביצועים בינוניים. הממוצע אמנם הגיע לשיא של 43 מגהביט לשנייה, מה שמעיד על אובדן מהירות של 5%.

לגבי גישה פרטית לאינטרנט (PIA), התוצאות לא היו תואמות ל- NordVPN. המהירות הממוצעת הגיעה לשיא של 38 מגהביט לשנייה, מצביעה על אובדן מהירות של 25%. יש צורך גדול בשיפור במהירויות החיבור ל- PIA!

אבטחה

NordVPN PIA
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, IKEv2, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256 AES-128, AES-256
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-2048 RSA-4096
טכנולוגיית גלישה Obfsproxy אף אחד
אבטחת אפליקציות Kill Switch, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP הגנת דליפות מתג כיבוי
סטטוס DNS PrivateDNS PrivateDNS

אחד הדברים הטובים ביותר ב- NordVPN צריך להיות הפרטיות והאבטחה החזקה שלו. הספק פשוט לא ניתן לאתר באתרים, בזכות מאגר ה- IP המשותף הגדול שלו.

הוסף את זה לתמיכה של NordVPNs לכל הפרוטוקולים, כולל IKEv2, L2TP / IPSec ו- OpenVPN. אתה יכול להרגיש סמוך ובטוח לקבל אנונימיות מירבית. עבור ערוץ הנתונים, NordVPN משתמש בצפני 256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA256.

עבור ערוץ הבקרה שלה, NordVPN משתמש באותה אימות hash וצ'יפים מעלה, בתוספת RSA-2048. החלפת מפתחות חזקה של DHE-4096 משמשת להגדרת סודיות מושלמת קדימה (PFS).

אם אתה משתמש באפליקציית iOS, NordVPN משנה את ההצפנה שלה. כל החיבורים משתמשים בפרוטוקול IKEv2 עם צופי AES-256-GCM עם אימות נתונים HMAC SHA2-384.

למרות היותו ספק מבוסס בארה"ב, גישה פרטית לאינטרנט (PIA) שומרת על רשת שרתים חזקה להפליא. הם משתמשים בצפני הצפנה חזקים בפרוטוקולי L2TP / IPSec ו- OpenVPN.

עבור ערוץ הנתונים, PIA משתמשת בכיתה הצבאית הידועה לשמצה; צ'יפים AES-256-bit עם SHA256 לאימות נתונים ו- RSA-4096 ללחיצת יד. PFE זמין באמצעות חילופי DHE + RSA.

עבור ערוץ הבקרה, PIA משתמשת באותם צ'יפים ובאימות חשיש, תוך הכללת SHA384 לאימות. סודיות קדימה מושלמת (PFE) זמינה דרך ECDHE + ECDSA.

בקיצור, אתה מקבל פרטיות רבה עם שני הספקים. עם זאת, NordVPN עובר את הקילומטרים הנוספים בכך שהוא מציע את פרוטוקול CyberSec ותכונות כמו IPs ייעודיים ובצל ב- VPN.

פרטיות

NordVPN PIA
המטה פנמה ארצות הברית
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin מנטה, BitPay, 32 cryptocurrencies כולל ביטקוין, אתרום, וליטקוין

אם נשווה בין השניים, NordVPN נוטה להיות אפשרות בטוחה יותר בגלל תחום השיפוט שלה. הספק נמצא במרחק של חמש, תשע, ארבע עשרה בריתות עיניים עם המטה שלה בפנמה הבטוחה.

לעומת זאת, ל- Private Internet Acess (PIA) יש את המרכז הראשי שלה בארה"ב. המדינה הינה החברה המייסדת של ברית העיניים 5/9/14 ומתפארת בחוקים הפולשניים ביותר.

היא מחייבת מעקב המונים ושמירת נתונים בין אם מדובר בספקי שירותי אינטרנט, ספקי טלקום או ספקי רשת פרטית וירטואלית..

כיוון שכך, אם אתם רוצים להישאר בטוחים ובטוחים מעינים החטטניות של הממשלה, סוכנויות הביון וציידים של הפרות זכויות יוצרים, PIA אינה אפשרות אמינה..

תצורה

NordVPN PIA
הקצאת כתובת משותף / סטטי משותף
כתובות IP סטטיות 40+ מיקומים לא
הגנת DDoS כן לא
חומת אש של NAT כן כן

עבור תצורות, NordVPN משיג את העליונה על ה- PIA מבוסס ארה"ב. כאשר PIA מאמצת תשתית משותפת והקצאת כתובות, נורד תומכת בשני: דינאמי וסטטי.

זה עוזר לספק המבוסס על פנמה להציע תמריץ רב יותר למשתמשים שלה, במיוחד גולים / מטיילים המעוניינים בגישה מרחוק לקבצי המשרד והגנה תוך כדי גישה למידע בנקאי.

כתובות IP ייעודיות זמינות כהרחבה על ידי NordVPN, כלומר תצטרך לשלם עליהן במיוחד, עם תכונות כמו הגנת DDoS שעולות לך יותר. להלן סקירה כללית על התמחור והמיקומים שבהם תוכלו לקבל IP ייעודי:

כתובות IP ייעודיות של NordVPN

שירות לקוחות

NordVPN PIA
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 30 דקות 39 דקות
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן כן

מבחינת התמיכה, NordVPN עושה עבודה טובה בהרבה בסיוע לקוחות, בהשוואה ל- PIA. הספק מציע 6 מדיומים שונים לקבלת עזרה, כאשר PIA נותן לך גישה רק ל -4.

הוסף את זה לתמיכה המהירה להפליא בצ'אט 24/7, ו- NordVPN נותן את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר שלך. לעומת זאת, PIA למרות היותה בענף לא מעט שנים, אינה מציעה צ'אט חי כאופציית תמיכה. זה די מאכזב, בלשון המעטה.

הספק מבוסס ארה"ב מציע רק תמיכה בדוא"ל וכרטיסים, ואפילו בכך הם נותנים תגובות מאוחרות. זמן התגובה הממוצע שלהם הוא בין 7 ל 8 שעות, וזה די הרבה במיוחד בהתחשב בכך שמשתמשים זקוקים לסיוע מיידי לשאלות.

מבחינת בסיס הידע, PIA משתמשת בתמונות מסך כדי להרחיב במדריכי הלימוד שלהן, ואילו NordVPN מציעה דרכי הפעלה מקיפות בווידיאו למשימות ספציפיות כמו תיקון בעיות קישוריות..

ערכתי אפילו בדיקה לזמני התגובה של כל ספק בתמיכה בדוא"ל. התהליך כלל שליחת שתי הספקים ארבע שאלות באמצעות דואר אלקטרוני. עיין בנתונים הסטטיסטיים עבור כל VPN להלן:

NordVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
עם מה הקשר שלך “CloudVPN”? 12 דקות 1 כן
האם ניתן לקבוע את התצורה של NordVPN ב- Raspberry Pi? 40 דקות 1 כן
כיצד לתקן את “זמן החיבור נגמר” שגיאה? 38 דקות 1 כן
כיצד להפעיל את NordVPN’שרתים מעורפלים? 30 דקות 1 כן

גישה פרטית לאינטרנט (PIA)

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
מדוע PIA נמצאת במדינת חמש עיניים? 1 שעה 1 כן
האם גישה פרטית לאינטרנט שומרת יומנים? 45 דקות 1 כן
האם גישה פרטית לאינטרנט עובדת עם נטפליקס? 50 דקות 1 כן
כיצד אוכל לקבל החזר בגישה לאינטרנט פרטית? 44 דקות 1 כן

השוואות אחרות לבדוק

  1. ExpressVPN לעומת IPVanish
  2. ExpressVPN לעומת PureVPN
  3. PureVPN לעומת IPVanish
  4. NordVPN לעומת ExpressVPN

הזוכה: NordVPN

אין ספק כי גם NordVPN וגם PIA הם שמות גדולים בשוק. עם זאת, כשמדובר בקביעת זוכה בין השתיים, הדברים מתבהרים למדי. אני מאמין ש- NordVPN גובר על ה- PIA בשלל היבטים.

המיקום שלה הוא גם אסטרטגי להפליא, ואילו ל- PIA בסיס הפעילות שלה בארה"ב (מיקום לא בטוח). מבחינת פרטיות, הייתי ממליץ להשתמש ב- NordVPN!

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me