NordVPN לעומת ExpressVPN

NordVPN לעומת ExpressVPN

משתמשים בדרך כלל נתקלים באתרי ביקורת רבים המפרטים את שני אלה כספקים מובילים בשוק. מה קורה אם אתה מציב את שני ה- VPN זה מול זה?

האם ניתן להכריז על זוכה בין השניים? ובכן, מדריך NordVPN לעומת ExpressVPN זה ייתן לך את כל הפרטים העסיסיים. עיין בהמשך לניתוח ההשוואה שלהם.

עיקרי הדברים
NordVPN ExpressVPN
 1. 5,300+ שרתים ב 58 מדינות
 2. הצפנת AES-256-CBC
 3. 6 חיבורים סימולטניים
 4. מבטל את חסימת כל פלטפורמות הזרימה
 5. מדיניות ללא יומנים מבוקרת
 1. 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
 2. AES-256-CBC ו- AES-256-GCM
 3. 3 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)

תמחור והנחות

NordVPN ExpressVPN
תקופת מנוי 1 חודש 1 חודש
1 שנה 6 חודשים
2 שנים 1 שנה
3 שנים
הצעה מיוחדת 70% הנחה על תוכנית לשלוש שנים 3 חודשים חינם עם תוכנית לשנה
המחיר הגבוה ביותר לחודש 11.95 דולר 12.95 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 3.49 $ 8.32 דולר
מחיר לשנה אחת 83.88 דולר 99.5 דולר
התחייבות להחזר כסף 30 ימים 30 ימים

בבחירת ספק VPN, התמחור ממלא תפקיד חשוב בתהליך קבלת ההחלטות. השירותים הטובים ביותר עשויים להיות מעט יקרים, אך תמיד תוכלו למנף עסקאות VPN זולות ועם זאת מדהימות.

עבור NordVPN, התמחור החודשי מתחיל ב- $ 11.95. עם זאת, אתה תמיד יכול לבחור במנוי הדו-שנתי שלהם, אשר מעניק לך הנחה מדהימה של 24%.

כמובן שככל שמשך הזמן ארוך יותר, כך התמחור זול יותר. אם אתה הולך על השנה, אתה מקבל הנחה של 41%. המשמעות היא שאתה משלם רק 6.99 $ לחודש.

כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר בכל זאת, אני ממליץ למשתמשים ללכת על התוכנית שלהם לשלוש שנים, שמורידה עלויות חודשיות ל- $ 3.49 (מחויב פעם אחת כ- $ 125.64). 

ExpressVPN נוטה להיות האופציה היקרה יותר מבין השתיים, ועולה 12.95 דולר לחודש. עם זאת, בדומה לנורד, תוכלו לקבל הנחות טובות יותר עם משך זמן ארוך יותר.

לדוגמה, תוכנית ששת החודשים תעלה לך 9.99 $ לחודש. (מחויב כ- $ 59.95 כל 6 חודשים), וה- $ 8.32 לחודש. (מחויב כ- $ 99.95 כל 12 חודשים).

ביחס להבטחת החזר כספי, ExpressVPN וגם NordVPN מציעים החזר של 30 יום, שתוכל להשתמש בו אם אינך מרוצה מאף אחד מהשירותים.

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור NordVPN: 70% הנחה על התוכנית לשלוש שנים

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור ExpressVPN: חסוך 35% במבצע לשנה אחת

מאפיינים

NordVPN ExpressVPN
חיבורים סימולטניים 6 3
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV ונתבים
התקנים ידניים תיבות Set-Top, נתבים ו- Linux כמה נתבים, הגדר תיבות עליונות
מנהרת מפוצלת לא זמין כן (אפליקציות שולחן עבודה בלבד)
תוספות חינם תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox, CyberSec, DoubleVPN, SmartPlay מדיה סטרימר DNS חכם, תוספות דפדפן עבור Chrome, Firefox וספארי

אם אנו מדברים על תאימות ותכונות של אפליקציות, ExpressVPN ו- NordVPN הם בעלי מעמד שווה. כמובן, ExpressVPN משיג יתרון בתמיכת הנתב שלה.

עם זאת, במקום בו ExpressVPN מציע יישום נתב תואם DD-WRT ונתבי עגבניות, NordVPN מעמידה לרשות המשתמשים נתבי VPN מוגדרים מראש..

לגבי מנהור מפוצל, ExpressVPN אכן תומך בה רק ביישומי שולחן עבודה, ואילו NordVPN אינו כולל תכונה זו בלקוחות ה- VPN שלהם..

עם זאת, הם אכן מציעים רשימה של תכונות שימושיות כמו CyberSec (הגנה מפני מודעות / תוכנות זדוניות / עוקבים), SmartPlay (סטרימינג מהיר) ו- DoubleVPN.

רוב אלה חסרים עם ExpressVPN, מלבד Media Streamer התחרותי, המאפשר למשתמשים ליהנות מזרם חלק יותר בשירותי VoD..

לצורך תאימות לדפדפנים, ExpressVPN וגם NordVPN מציעים הרחבות ל- Google Chrome, Mozilla Firefox ו- Safari. אז זהו שוב עניבה.

ביחס לחיבורים בו זמנית, ExpressVPN תומך רק ב -3 כניסות מרובות, ואילו NordVPN מציעה את היכולת להקים 6 כניסות מרובות.!

ביטול החסימה של יכולות

NordVPN ExpressVPN
נטפליקס כל ספריות נטפליקס 13 ספריות
הולו כן כן
סקיי גו כן כן
אמזון פריים כן כן
BBC iPlayer כן כן
שרירי בטן כן כן
הלמ”ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

ExpressVPN ו- NordVPN מסוגלים שניהם לבטל את החסימה של כל ה- VoDs הפופולריים בשוק. ExpressVPN אכן מתקשה מעט בביטול חסימת ה- VoDs בשרתים מסוימים.

עם זאת, הם עדיין מסוגלים לפתוח 13 ספריות נטפליקס שונות. לעומת זאת, NordVPN נוטה להיות טוב יותר עבור סטרימינג וביטול חסימת פלטפורמות שונות.

אם אתה ניגש לצוות התמיכה שלהם, הם יתנו לך רשימת “עובד” שרתים. למרות זאת, אני’בדקנו שרתים שלא נכללו ברשימה, ונורד עדיין הצליחה להזרים בצורה חלקה בכל הערוצים.

חרסינה

אם אהיה חסר משוא פנים לחלוטין, NordVPN ו- ExpressVPN הם אפשרויות נהדרות עבור אלו המתגוררים בסין, אך לא עבור גולים שאולי ירצו לגשת לתוכן סיני במקום אחר.

הסיבה לכך היא שגם נורד וגם אקספרס אינם מציעים שרתים בסין. עם זאת, הם מציעים פונקציונליות טובה יותר לתושבים, מכיוון שהם מציעים דפים סיניים ייעודיים.

משתמשים בסין יכולים להוריד את ExpressVPN מהדף הסיני הייעודי שלהם כאן: http://exp4links4.net/ ומשתמשי NordVPN מכאן: http://nord-for-zh.com/

הגדרה וממשק

NordVPN ExpressVPN
אשף ההתקנה האוטומטי Windows, Mac, Android, iOS ו- Linux, נתבים של חלונות, מק, אנדרואיד, iOS, לינוקס, עגבניות ו- DD-WRT
בחירת מיקום עיקרי מבוסס מפה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

אם נשווה בין שני השירותים, ExpressVPN נוטה לאמץ מראה יותר פשוט ועם זאת ידידותי למשתמש. הם דבקים בהשקפה המסורתית שלהם, עם תערובת של אדום ולבן בצבעים.

זה נותר עקבי בכל היישומים השולחניים והניידים שלו. המסך הראשי נטול העומס ובידו כפתור חיבור ברור וגלוי במרכז לחיבור קל.

אפשרויות הבחירה במדינה ומיקומים חכמים ממוקמות בתחתיתן למציאת שרתים בקלות, בהן תוכלו להשתמש לצורך ביטול חסימת ה- VoDs או העיסוק בטרנינג p2p.

במכשירים ניידים, אפשרויות התצורה פחותות מגרסת שולחן העבודה שלהם. חסרים גם מתג להרוג ובחירת פרוטוקול, יחד עם תכונות מנהור מפוצלות.

ממשק ExpressVPN

ל- NordVPN, לעומת זאת, יש ממשק רחב יותר. אפליקציית Windows משיקה על ידי הצגת מיקומי השרת הרבים שלה במפה דינאמית.

הם מציעים גם נפרד “תחום התמחות” , שם תוכלו לבחור שרתים למשימות ספציפיות: שיתוף P2P / קבצים, גישה ל- IP ייעודי, DoubleVPN או Onion באמצעות VPN.

אם תלחץ על “הגדרות”, אתה מקבל גישה לרשימה של תכונות כמו CyberSec, Internet Kill Switch, Invisibility on LAN, המשפרות את הפרטיות שלך באינטרנט.

NordVPN’היישומים הניידים של מכשירים ניידים הם ידידותיים למשתמש, ההחלקה מעניקה לך גישה לרשימת השרתים המלאה, ואתה יכול אפילו להפעיל ישירות שרתים מעורפלים..

ממשק NordVPN

שרתים וביצועים

NordVPN ExpressVPN
מדינות שרת 58 94
המספר הכולל של השרתים 5,300+ 3,000

ל- ExpressVPN יש רשימה ענקית של למעלה מ -3,000 שרתים ב -94 מדינות ו -160 מיקומים ברחבי העולם. זה כבר יותר מרבים ממתחרותיה בשוק.

הביצועים בכל שרת הם גם די מדהימים ו- ExpressVPN מצליח לספק בממוצע 85.29 Mbps בהורדות ו 76.92 Mbps בהעלאות, על סמך בדיקות המהירות שלי.

לעומת זאת, NordVPN מציעה את הרשת השנייה בגודלה בשוק ה- VPNs (תחילה CyberGhost), בהיקף של כ -5,300 שרתים ומעלה ב 58 מדינות העולם.

המהירות גם סבירה למדי, ונוגעת לאותם ממוצעים שנמסרו על ידי ExpressVPN. שניהם אפילו מבטלים חסימת ההצלחה של פלטפורמות סטרימינג ועובדות בסין.

עם זאת, ראוי לציין כי ExpressVPN משתמש במיקומים וירטואליים. 33 מהשרתים שלהם הם וירטואליים, ואילו כל NordVPN’השרתים הם פיזיים ומתקבלים מצד שלישי.

אם כי, זה לא עבד לטובתם, כמו לאחרונה NordVPN’שרת פינלנד מ- Creanova נפרץ, והביא לחשיפת המפתחות הפרטיים שלהם (קרא עוד בסעיף שלהלן).

אבטחה

NordVPN ExpressVPN
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, IKEv2, OpenVPN PPTP, L2TP, OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256 AES-256
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-2048 RSA-4096
טכנולוגיית גלישה Obfsproxy שרשרת בלוק הצופן
הגנה נוספת מסלולי כפול-הופ ובצל באמצעות VPN
אבטחת אפליקציות Kill Switch, Wi-Fi, DNS / WebRTC / IP הגנת דליפות מתג כיבוי
סטטוס DNS PrivateDNS DNS פרטי

גם NordVPN וגם ExpressVPN מציעים פרטיות ואבטחה מדהימים למשתמשים. הם משתמשים בכמה מהטכנולוגיות הטובות והמתקדמות בכדי לשמור על זהות הלקוחות אנונימיים.

NordVPN מציע תמיכה בכל הפרוטוקולים, כולל OpenVPN, L2TP ו- IKEv2. עבור ערוץ הנתונים הספק משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות hash של HMAC SHA256.

עבור ערוץ הבקרה שלה, NordVPN משתמש באותם הצ’יפים ובאימות החשיש שלמעלה, עם הכללת RSA-2048. Perfect For Secrets (PFS) מוגדרת באמצעות החלפת המפתחות DHE-4096 החזקה.

אפליקציות ה- VPNs iOS לעומת זאת, משתמשות ב- IKEv2 עם קידוד AES-256-GCM ואימות נתונים של HMAC SHA2-384. PFE מסופק על ידי חילופי DHE-3075.

למשתמשים שנרשמים ל- ExpressVPN, תוכלו לצפות לאותה אבטחה חזקה כמו NordVPN. השירות תומך בפרוטוקולי OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec ו- PPTP.

למען האבטחה, אתה מקבל הגנה באמצעות צופי AES-256-CBC ו- AES-256-GCM. ההבדל בין השניים הוא של משהו שנקרא “התקפות צ’יפקסט שנבחרו”. AES-256-CBC משתמש בקוד אימות מאובטח של הודעות (MAC).

לעומת זאת, ל- AES-256-GCM יש קודי אימות מובנים, מה שהופך את התהליך להרבה יותר מהיר! לקבלת אבטחה נוספת, ExpressVPN משתמש בסודיות מושלמת באמצעות Perfect Forward באמצעות חילופי המפתחות דיפי-הלמן DH-2048.

מכיוון ששתי הספקים אנונימיים בהצלחה את כתובת ה- IP שלך, ואינם חושפים דליפות WebRTC, DNS או IPv6, קשה להחליט על זוכה בתחום הפרטיות. אז זהו, זה 2 נקודות כל אחת לעת עתה!

טכנולוגיה

מבחינת טכנולוגיית הסוואה, ExpressVPN משתמש בשרשרת חסימת הצפנה וב- NordVPN Obfsproxy הידוע לשמצה, המציג תנועת VPN כתעבורת HTTPS רגילה..

מכיוון שכך, האחרון (Nord) הוא בהחלט טוב יותר, גם מבחינת התכונות, המציע מתג Kill, Wi-Fi והגנה מפני דליפות DNS / WebRTC / IP.

למרבה הצער, תכונות אלה לא עזרו ל- NordVPN להשיג הגנה מפני ניסיון פריצה, וכתוצאה מכך המפתחות הפרטיים שלהם נחשפו. תוכלו לקרוא על האירוע השלם כאן.

פרטיות

NordVPN ExpressVPN
המטה פנמה איי בתולה בריטיים
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא”ל כתובת דוא”ל
תשלום אנונימי שיטות Monero, Dash, Gridcoin, Rpple, ZCaas, Ehterum, Litecoin, Bitcoin ביטקוין ומנטה

לשניהם, NordVPN ו- ExpressVPN, הם ממוקמים בתחומי שיפוט בטוחים, הרחק מעיניהם המסקרנות של בריתות חמש, תשע וארבע עיניים..

היכן שנמצא ExpressVPN באיי הבתולה הבריטיים, יש למרכז NordVPN את מרכז הבתים שלו בפנמה הבטוחה להפליא. שני המיקומים חופשיים מחוקי שמירת נתונים וחוקי מעקב המוני.

ככאלה, אתה יכול לצפות שהם יהיו יותר הגנתיים מאשר אותם VPN, הממוקמים בארה”ב, קנדה, אוסטרליה וכו ‘, שצריכים לעמוד בצווי איסור פרסום ובקשות מצד הממשלה..

לגבי אמצעי תשלום אנונימיים, ExpressVPN תומך רק בביטקוין ומנטה, ואילו NordVPN מקבלת את מונרו, דאש, גרידקוין, רפל, ZCaas, אתרום, ליטקווין, ביטקוין ואחרים..

תצורה

NordVPN ExpressVPN
הקצאת כתובת משותף / סטטי משותף
כתובות IP סטטיות 40+ מיקומים אף אחד
הגנת DDoS כן אף אחד
חומת אש של NAT כן כן

עבור תצורות, NordVPN משיג את העליונה על אקספרס. כאשר הספק מבוסס ה- BVI מאמצת תשתית משותפת והקצאת כתובות, נורד תומכת בשני: דינמי וסטטי.

זה עוזר לספק המבוסס על פנמה להציע תמריץ רב יותר למשתמשים שלה, במיוחד גולים / מטיילים המעוניינים בגישה מרחוק לקבצי המשרד והגנה תוך כדי גישה למידע בנקאי.

זה אפילו מקל על NordVPN לעקוף מגבלות גיאוגרפיות בפלטפורמות סטרימינג, מכיוון שאתה משתמש בכתובת IP שהיא פרטית ולא מנוצלת על ידי משתמשים רבים ושונים בפעם אחת..

כתובות IP ייעודיות זמינות כהרחבה על ידי NordVPN, כלומר תצטרך לשלם עליהן במיוחד, עם תכונות כמו הגנת DDoS שעולות לך יותר. להלן סקירה כללית על התמחור והמיקומים שבהם תוכלו לקבל IP ייעודי:

כתובות IP ייעודיות של NordVPN

שירות לקוחות

NordVPN ExpressVPN
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא”ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 30 דקות 33 דקות
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ’אט חי כן כן (מיקור חוץ)

מתחרים בענף ה- VPN צריכים ללמוד דבר או שניים מ- NordVPN ו- ExpressVPN. שני הספקים עושים עבודה נהדרת במתן תמיכה מיידית ושימושית בלקוחות.

לרשותך אפשרויות רבות למדי לקבלת עזרה, למעט קו עזרה טלפוני. בלי קשר, אתה עדיין יכול לסמוך על הצ’אט החי, תמיכה בדוא”ל ובסיס ידע על תשובות.

אפילו ביצעתי בדיקה על זמני התגובה מכל ספק. התהליך כלל שליחת שתי הספקים ארבע שאלות באמצעות דואר אלקטרוני. עיין בנתונים הסטטיסטיים עבור כל VPN להלן:

NordVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם NordVPN עובד עם נטפליקס? 12 דקות 1 כן
האם NordVPN טוב לטורנינג? 40 דקות 1 כן
באיזו הצפנה משתמשת NordVPN? 38 דקות 1 כן
כיצד להפעיל את NordVPN’שרתים מעורפלים? 30 דקות 1 כן

ExpressVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם ניתן לאתר את ExpressVPN? 15 דקות 1 כן
האם ExpressVPN מאחסן יומנים? 18 דקות 1 כן
כיצד לצפות בנטפליקס עם ExpressVPN? 55 דקות 1 כן
אילו תכונות מציעה ExpressVPN לצורך סיבוב? 47 דקות 1 כן

הזוכה: ExpressVPN

ExpressVPN מנצח

אין ספק ש- NordVPN טוב באותה מידה כמו ExpressVPN. למרבה הצער, השערוריה האחרונה בה נפרצה הביאה לכך שהיא איבדה את כל האמינות והמוניטין שלה.

זו הסיבה שאני ממליץ ללכת על האפשרות הבטוחה והאמינה הרבה יותר, ExpressVPN, מכיוון שהיא מעולם לא נפרצה וגם לא מאחסנת יומנים (אומת כאשר הרשויות הטורקיות תפסו את השרתים שלהם).

ה- VPN הוא שירות כל הסיבוב, ששווה את העלויות הגבוהות. עם זאת, אם אתם מחפשים אלטרנטיבה זולה יותר, אל תשקלו להירשם ל- PureVPN, בהונג קונג!

Похожие статьи

 • NordVPN מול Surfshark

  כאשר Surfshark מייצג את הזן החדש של שירותי VPN המובילים, NordVPN הוא סוס מלחמה ישן שאנשים סומכים עליו כבר שנים. למטה תקעתי…

 • ExpressVPN לעומת TunnelBear

  שם ExpressVPN עומד כמוביל בשוק של “פרמיה” VPNs, TunnelBear הוא המועדף על חבילות freebies מזה זמן. היום אני אהיה…

 • ExpressVPN לעומת IPVanish

  בחירת שירות VPN הפכה למשימה קשה, עם ריבוי אפשרויות זמינות ברשת, וכולן טוענות שהן הטובות ביותר בשוק….

 • ExpressVPN לעומת TorGuard

  ExpressVPN ו- TorGuard הם שניהם שירותי VPN מפורסמים המתעמקים ביצירת טכנולוגיות חדשות ותכונות מתקדמות למיקסום מקוון…

 • ExpressVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  מכיוון שהרבה לקוחות פוטנציאליים מסתכלים על שירותי VPN מעין לא מיומנת, הרשמה למנויים שמתאימה לצרכים ולדרישות שלהם נוטה להיות קשה…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me