ExpressVPN לעומת TunnelBear

ExpressVPN לעומת TunnelBear

שם ExpressVPN עומד כמוביל בשוק של “פרמיה” VPNs, TunnelBear הוא המועדף על חבילות freebies מזה זמן.

היום אני משווה בין שני השירותים והשירותים שלהם “פרמיה” הצעות לקבוע, איזה ספק מציע תמריצים טובים יותר למשתמשים.

לכן, בלי להתייחס יותר, בדוק את ניתוח ההשוואה המעמיק הזה של ExpressVPN לעומת TunnelBear, שם אני משווה בין השניים לגורמים שונים:

עיקרי הדברים
ExpressVPN מנהרת דוב
 1. 3,000+ שרתים ב- 94 מדינות
 2. AES-256-CBC ו- AES-256-GCM
 3. 3 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)
 1. 1,000+ שרתים ב- 23 מדינות
 2. הצפנת AES-256 סיביות
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. תכנית חינם זמינה למשתמשים
 5. עבר שני ביקורת אבטחה עצמאית

תמחור והנחות

ExpressVPN מנהרת דוב
תקופת מנוי 1 חודש 1 חודש
6 חודשים 1 שנה
1 שנה 2 שנים
הצעה מיוחדת 35% הנחה על תוכנית לשנה 50% הנחה על תוכנית לשנה
המחיר הגבוה ביותר לחודש 12.95 $ 9.99 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 8.32 דולר 4.99 $
מחיר לשנה אחת 99.5 דולר 59.88 דולר
אחריות להחזר כספי 30 ימים אף אחד

אצל שני הספקים עומדים לרשותך תכניות תשלום מרובות. אמנם TunnelBear אכן מאמצת א “פרמיום” מודל התמחור, כך שיש לשניהם: תוכניות חינמיות ותשלום.

אם תרצה להירשם אליו, עליך להזין את כתובת הדוא"ל שלך. לאחר שתסיים, תקבל גישה ל -4 מיקומים רק עם כובע רוחב פס של 500 מגה בייט.

בכל מה שקשור למנועי פרמיה, TunnelBear מציעה שלוש תוכניות: חודשי ושנתי. ההתחלות החודשיות של $ 9.99, וזה עדיין די סביר.

לעומת זאת, התוכנית השנתית עולה 4.99 דולר לחודש ומעניקה הנחה מדהימה של 50 $. בינתיים, התוכנית לשנתיים עולה 4.17 $ לחודש, ומחויבת כ- 99.99 $ פעם אחת.

ExpressVPN כמובן נוטה להיות שירות קצת יותר יקר. בהשוואה ל- Tunnelbear, הוא מציע שלושה שכבות במנויים: חודשי, שישה חודשים ושנה.

התוכנית החודשית מתחילה במחיר של $ 12.95 גבוה. עם זאת, אם תבחר במינוי ארוך, תוכל להשיג ערך טוב יותר תוך כדי תשלום פחות, בדומה לשירותי VPN אחרים.

לדוגמה, ExpressVPN’התוכנית לחצי שנה תעלה לך 9.99 $ לחודש. (מחויב כ- $ 59.95 כל 6 חודשים), וה- $ 8.32 לחודש. (מחויב כ- $ 99.95 כל 12 חודשים).

בכל הנוגע לגביי הכסף, ExpressVPN מציע ערבות להחזר של 30 יום. לעומת זאת, TunnelBear אמנם הציעה החזר של 30 יום לפני כן, אך כבר לא!

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור ExpressVPN: 35% הנחה על תוכנית לשנה

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור TunnelBear: 50% הנחה על תוכנית לשנה

מאפיינים

ExpressVPN מנהרת דוב
חיבורים סימולטניים 3 5
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, כמה נתבים Windows, MacOS, Android, iOS, Linux
התקנים ידניים כמה נתבים, Set-Top Box כמה נתבים
מנהרת מפוצלת כן (אפליקציות שולחן עבודה בלבד) כן (VigilantBear)
תוספות חינם מדיה סטרימר DNS חכם, תוספות דפדפן עבור Chrome, Firefox וספארי המנהרה הכי קרובה, הגנת Wi-Fi, 500MB חינם

גם ExpressVPN וגם TunnelBear מציעים תאימות יוצאת דופן למולטי-תאימות. יש לך אפליקציות ייעודיות לטלוויזיות Windows, Mac, iOS, Android, Linux ואפילו Fire Fire.

יש לך אפילו תוספי דפדפן זמינים עבור Google Chrome ו- Mozilla Firefox. ExpressVPN זוכה ביד ימין על PIA, בגלל התמיכה הנתב שלהם בטלוויזיות Apple.

בהשוואה לספקים אחרים בשוק, ExpressVPN הוא ה- VPN היחיד שמציע אפליקציה מקורית שתוכלו להתקין בנתבי DD-WRT ו- Tomato שלכם..

החלק הטוב מכולם: אם אינכם רוצים לעבור את הטרחה של הגדרת האפליקציה באופן ידני, למשתמשים יש אפשרות לרכוש מהם נתב שהוגדר מראש..

TunnelBear אינו מציע תמריצים כאלה, אך הוא מציע כמה תכונות טובות: VigilantBear ו- GhostBear. אלה מאפשרים למשתמשים למנף יותר אבטחה ברשת.

בכל מה שקשור לחיבורי התקנים מרובים, ExpressVPN תומך רק ב -3 כניסות סימולטניות. בינתיים, TunnelBear מציעה 10 חיבורים בו זמנית.

ביטול החסימה של יכולות

ExpressVPN מנהרת דוב
נטפליקס כן לא
הולו כן לא
סקיי גו כן לא
אמזון פריים כן לא
BBC iPlayer כן לא
שרירי בטן כן לא
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

מאז TunnelBear מפורסם בקרב “משתמשי VPN בחינם - -”, לא היו לי ציפיות גבוהות מהן. ההנחות שלי התבררו כנכונות, לאחר שבדקתי את המוצר החינמי והפרמיוני שלהם באתרים שונים.

במילים פשוטות, הספק נכשל בביטול החסימה של Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, Voot, Hotstar, Disney Plus ופלטפורמות סטרימינג אחרות..

לעומת זאת, ExpressVPN הצליחה לספק ביצועים מדהימים ויכולות ביטול חסימה. בזכות טכנולוגיית TrustedServer והשימוש בה “ערפול“.

הצלחתי לגשת לנטפליקס ולכל שאר ה- VoDs בעקביות, למרות האיסור של ה- VPN. שלא לדבר על, מהירויות הסטרימינג היו מדהימות גם כשצפו באיכות 4k!

חרסינה

תושבי סין והגולים מחפשים תמיד “עובד” שירותי VPN שיכולים לעקוף את הטכנולוגיות הרבות המועסקות על ידי ה- “חומת אש נהדרת” בסין.

למרבה הצער, TunnelBear אינה מציעה תמריצים למשתמשים בסין לכל סוג של ביטול או עקיפה של מגבלות גיאוגרפיות. אין להם את הזמינות של אתר מראה.

ככאלה, לא ניתן למשתמשים במדינה להוריד ולהתקין את האפליקציה במכשירים שלהם. לעומת זאת, ExpressVPN מציע עמוד סיני מקורי.

במקביל היא משתמשת בטכנולוגיית ערפול חזק שהופכת את כל תנועת ה- VPN לתוכנת HTTPS רגילה על ידי ניתובה דרך יציאה 443.

הגדרה וממשק

ExpressVPN מנהרת דוב
אשף ההתקנה האוטומטי חלונות, מק, אנדרואיד, iOS חלונות, מק, אנדרואיד, iOS
בחירת מיקום עיקרי מבוסס רשימה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

בדומה לכל שאר הספקים, ExpressVPN מציע אשף התקנה אוטומטי לארבע הפלטפורמות המפורסמות: Windows, Mac, Android ו- iOS..

מבחינת הממשק, אפליקציות שולחן העבודה עברו לאחרונה שיפוץ מלא. העיצוב והמראה שלהם השתפר משמעותית, תוך אימוץ של יותר “מינימליסטי” תראה.

הפעלת האפליקציה ב- Windows, Mac או Linux מעניקה לך גישה מיידית לתפריט לחצן ומיקומים, כך שתוכל לרדת לעסק במהירות.

עבור מומחי הטכנולוגיה, יש כפתור המבורגר, בפינה השמאלית העליונה של הדף. לחיצה עליו תעניק לך גישה לכל ההגדרות והתכונות החיוניות.

האפליקציות לנייד שומרות על אותו עיצוב ועקביות בממשק המשתמש. החלק הטוב מכל: הם קלים להפליא לשימוש אפילו במסכים גדולים יותר כמו טלוויזיות.

ממשק ExpressVPN

בהשוואה ל- ExpressVPN, TunnelBear נכשלה בכך שהיא מציעה את אותה רמת תאימות מרובת-צורות. יש לך רק אפליקציות למחשבים שולחניים, ניידים ודפדפנים.

אין כמעט תמיכה בטלוויזיות כיבוי, טלוויזיות אפל וקודי. בכל הנוגע לעיצוב, כל הלקוחות נראים יוצאי דופן ולא יאומן “כיף להשתמש”.

בהשוואה ל- ExpressVPN, יישומי ה- VPN מ- Tunnelbear מלאים בגרפיקה של דובי משעשע וחיבורים עם ביטויים חמודים..

אם תלחץ על “כללי” בכרטיסייה, אתה מקבל גישה לאפשרויות כמו “הפעל כשהמחשב מופעל.”בינתיים, ה- “אבטחה” הכרטיסייה מעניקה לך גישה אל “VigilantBear ו- “GhostBear”.

בסך הכל, אפליקציות ה- VPN של שתי הספקיות מרשימות למדי. עם זאת, אם אני מדבר על “מראה חיצוני” רק, TunnelBear בהחלט לוקח את העוגה!

שרתים וביצועים

ExpressVPN מנהרת דוב
מדינות שרת 94 23
המספר הכולל של השרתים 3,000 1,000

מבחינת ספירת השרתים, ברור ש- ExpressVPN נוטה להיות המנצח. הוא מציע רישום ענק של 3000+ שרתים ב -94 מדינות ו -160 מיקומים ברחבי העולם.

בינתיים, TunnelBear אפילו לא נוגע קרוב למספרים האלה. זה מספק למשתמשים גישה רק ל -1,000 שרתים מוגבלים ב 23 מדינות.

זכור כי ככל שספירת השרת נמוכה יותר, כך היא משפיעה יותר על הביצועים הכוללים. עומס משתמש גבוה בשרתים שונים תורם למהירויות האטיות יותר.

לכן, אם זו נגישות ברחבי העולם שאתה מחפש, TunnelBear אולי לא תהיה האפשרות האידיאלית ביותר. תוכלו למצוא פונקציונליות טובה יותר מ- ExpressVPN.

כמובן, ראוי לציין כי ExpressVPN משתמש “מיקומים וירטואליים” גם כן. מתוך סך הכל 160, הספק מבוסס BVI מציע שרתים וירטואליים ב -33 מיקומים.

מהירות

ExpressVPN מנהרת דוב
אובדן מהירות 9% 30%

כדי לקבל מושג טוב יותר לגבי הביצועים של כל ספק, ערכתי ניתוח מהירות מעמיק עבור שני הספקים.

תהליך זה כלל בדיקת 5 שרתים שונים לשלל משימות הקשורות לאינטרנט, כולל גלישה, סטרימינג, סיקור ומשחקים..

שרתים אלה התבססו בארצות הברית, בריטניה, צרפת, אוסטרליה וקנדה. במבחני מהירות חשופים, TunnelBear נכנסה לאובדן מהירות של סביב 30%, ואילו ExpressVPN עמדה על 9% בלבד.!

אבטחה

ExpressVPN מנהרת דוב
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, OpenVPN L2TP / IPSec, IKEv2, OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256-CBC AES-256
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-4096  RSA-2048
טכנולוגיית גלישה שרשרת בלוק הצופן אף אחד
אבטחת אפליקציות מתג כיבוי VigilantBear ו- GhostBear
סטטוס DNS DNS פרטי DNS פרטי

ExpressVPN מציע תמיכה לשלושה פרוטוקולים: PPTP, L2TP ו- OpenVPN. בינתיים, TunnelBear מוסיף יותר את הרשימה על ידי תמיכה בפרוטוקולי IKEv2 ו- IPSec.

הספק מבוסס BVI משתמש ב- OpenVPN כפרוטוקול ברירת המחדל בכל המכשירים. הוא משתמש בצ'יפים של AES-256-CBC עם אימות נתונים של HMAC SHA-256 בערוץ הנתונים.

עבור ערוץ הבקרה, הוא משתמש בצ'יפים של AES-256-GCM עם לחיצת יד RSA-4096 ואימות נתונים HMAC SHA-256.

לא הרבה ספקים עברו ל- RSA-4096, אבל ExpressVPN הוא בין הבודדים שיש להם. לכן זה משיג יתרון על ספקים אחרים, כולל TunnelBear

למרות שהוא משתמש בפרוטוקול OpenVPN כסטנדרט בכל המכשירים, משתמשי iOS מקבלים אפשרות לבחור בפרוטוקול IKEv2 או L2TP / IPSec..

ההצפנה זמינה באמצעות צופני AES-256, אך אפליקציות מסוימות אכן משתמשות בצופן הצפנה של 128 סיביות ו- SHA-1 לצורך אימות נתונים..

בדיקות דליפה

כדי לקבל מושג טוב יותר בנושא אבטחת האפליקציות, ערכתי בדיקת דליפה ב- ExpressVPN ו- TunnelBear. התהליך כלל שימוש ב 6 כלים שונים לבדיקת;

דליפות בקשת WebRTC ו- HTTP:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
דליפות DNS:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
דליפות IPv4 / IPv6 ו- IP טורנט:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

איפה ExpressVPN פינה את כל הבדיקות מבין 6 הכלים ולא חשפה את כתובת ה- WebRTC / DNS / IP המקורית שלנו, TunnelBear נכשלה במשימה..

בעת השימוש ב- IPv6, הכלים גילו דליפות WebRTC ביישומי Windows ו- Mac כאחד. פיתרון פשוט לכך הוא השבתת חיבורי IPv6 במכשיר שלך.

פרטיות

ExpressVPN מנהרת דוב
המטה איי בתולה בריטיים קנדה
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות ביטקוין ומנטה אף אחד

מבט אחד בטבלה שלמעלה ומתברר איזה ספק מאובטח יותר. ל- ExpressVPN המטה שלה נמצא באיי הבתולה הבריטיים ואילו TunnelBear נמצא בארצות הברית.

מכיוון ש- BVI היא מדינה אוטונומית עם מערכת חוקים משלה, היא נקייה מהטקטיקות הפולשניות שאומצו על ידי בריתות העיניים 5/9/14, כמו מעקב המוני ושמירת נתונים.

אי אפשר לומר את אותו דבר לגבי TunnelBear, שהוא חבר מייסד חמש העיניים. ככאלה, גם אם ספק מתהדר במדיניות ללא יומני, אמון בהם הוא משימה קשה.

בכל הנוגע לשיטות תשלום אנונימיות, ExpressVPN תומך רק בביטקוין ובמנטה. לעומת זאת, TunnelBear אינו תומך ב- cryptocurrencies.

תצורה

ExpressVPN מנהרת דוב
הקצאת כתובת משותף משותף
כתובות IP סטטיות אף אחד אף אחד
הגנת DDoS לא לא
חומת אש של NAT כן כן

עבור תצורות, ExpressVPN וגם TunnelBear משתמשים בתשתית רשת משותפת. כתוצאה מכך הם יכולים להיחשב שווים בהיבט זה.

המחסור בכתובות IP ייעודיות עדיין מדאיגות, בהתחשב בעובדה שלמשתמשי VPN רבים יש צרכים המחייבים אותם גישה לרשתות מקומיות, מחוץ לבית שלהם..

שירות לקוחות

ExpressVPN מנהרת דוב
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 33 דקות 1 שעה
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן (מיקור חוץ) כן (מיקור חוץ)

גם TunnelBear וגם ExpressVPN מציעים תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני, ומערכת כרטיסים. ExpressVPN מוסיף צ'אט חי לרשימה, שחסרה עם TunnelBear (די מדאיג).

תמיכה בדוא"ל / בכרטיסים לקח זמן מה עם TunnelBear (ממוצע של שעה לכל תשובה), ואילו ExpressVPN קיצר את זה (בממוצע 33 דקות).

ערכנו בדיקות אלה על ידי שליחת כל VPN שלוש שאלות באמצעות דואר אלקטרוני. ביניהם, שניים היו שאילתות כלליות ושניים היו קצת יותר טכניים. ראה את הנתונים הסטטיסטיים שלהלן:

ExpressVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם ניתן לאתר את ExpressVPN? 15 דקות 1 כן
האם ExpressVPN מאחסן יומנים? 18 דקות 1 כן
כיצד לצפות בנטפליקס עם ExpressVPN? 55 דקות 1 כן
אילו תכונות מציעה ExpressVPN לצורך סיבוב? 47 דקות 1 כן

מנהרת דוב

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם TunnelBear בטוח באינטרנט האפל? 1 שעה 1 כן
כיצד אוכל לבטל את המנוי שלי ל- TunnelBear? 48 דקות 1 כן
האם TunnelBear עובד עבור נטפליקס? 52 דקות 1 כן
מי הבעלים של ה- VPN של TunnelBear? 59 דקות 1 כן

הזוכה: ExpressVPN

ExpressVPN מנצח

בעוד ששני ה- VPN שנבדקו מספקים ביצועים מדהימים, אבטחה, פרטיות ותכונות, ExpressVPN בהחלט נוטה להיות האפשרות הטובה יותר.

היא מציעה רשת שרתים גדולה יותר, עוקפת בהצלחה את ה- GFW בסין, מספקת יכולות ביטול חסימת Netflix ללא תחרות, ויש לה אפס בעיות דליפה..

לעומת זאת, ל- TunnelBear, יש תשתית שרת לקויה, חסרה תמיכה בסין, אינה מציעה צ'אט חי ואפילו אינה מקבלת cryptocurrencies.

Похожие статьи

 • ExpressVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  מכיוון שהרבה לקוחות פוטנציאליים מסתכלים על שירותי VPN מעין לא מיומנת, הרשמה למנויים שמתאימה לצרכים ולדרישות שלהם נוטה להיות קשה...

 • ExpressVPN לעומת IPVanish

  בחירת שירות VPN הפכה למשימה קשה, עם שפע אפשרויות זמינות ברשת, וכולן טוענות שהן הטובות ביותר בשוק....

 • ExpressVPN לעומת TorGuard

  ExpressVPN ו- TorGuard הם שניהם שירותי VPN מפורסמים המתעמקים ביצירת טכנולוגיות חדשות ותכונות מתקדמות למיקסום מקוון...

 • PureVPN לעומת TunnelBear

  כאשר PureVPN ידוע כשירות ידידותי לתקציב אך מונע על ידי ערך, TunnelBear הוא המועדף על חופשי האינטרנט במשך זמן רב. היום, נעשה זאת...

 • ExpressVPN לעומת PureVPN

  בימינו, בחירת שירות VPN היא משימה קשה עבור רבים, בשל ריבוי האפשרויות הזמינות. כמעט כל השירותים טוענים שהם הכי מאובטחים,...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me