ExpressVPN לעומת PureVPN

בימינו, בחירת שירות VPN היא משימה קשה עבור רבים, בשל ריבוי האפשרויות הזמינות. כמעט כל השירותים טוענים שהם הבטוחים, המהירים ביותר או הטובים ביותר.


עם זאת, אתה יכול רק לקבוע את הבחירה הטובה יותר על ידי העמדת שניהם זה בזה. בפוסט הזה, זה’s ExpressVPN לעומת PureVPN; עיין בהמשך לניתוח ההשוואה שלהם.

עיקרי הדברים
ExpressVPN PureVPN
 1. 3,000+ שרתים ב 94 מדינות
 2. AES-256-CBC ו- AES-256-GCM
 3. 3 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות עבור Windows, Mac, iOS & אנדרואיד
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)
 1. 2000+ שרתים ב - Windows 140 מדינות
 2. IPs ייעודי זמין
 3. 5 חיבורים סימולטניים
 4. אפליקציות לכל הפלטפורמות / המכשירים
 5. מדיניות ללא יומני מאומת (מבוקרת)

תמחור והנחות

ExpressVPN PureVPN
תקופת מנוי 1 חודש 1 חודש
6 חודשים 1 שנה
1 שנה 2 שנים
הצעה מיוחדת 3 חודשים חינם 73% הנחה על תוכנית לשנתיים
המחיר הגבוה ביותר לחודש 12.95 $ 10.95 $
המחיר הנמוך ביותר לחודש 8.32 דולר 1.65 דולר
מחיר לשנה אחת 99.5 דולר 69.72 דולר
התחייבות להחזר כסף 30 ימים 31 יום

כשאתה משווה בין שני השירותים, ExpressVPN נוטה להיות האפשרות היקרה יותר. הוא מציע שלוש משכי מנוי שונים: חודשי, שישה חודשים ושנה.

אם אתה הולך על התוכנית החודשית, תצטרך לשלם סכום גבוה של $ 12.95. לעומת זאת, אם אתה הולך למנוי ארוך יותר, אתה יכול לשלם פחות ולהשיג ערך טוב יותר.

לדוגמה, תוכנית ששת החודשים תעלה לך 9.99 $ לחודש. (מחויב כ- $ 59.95 כל 6 חודשים), וה- $ 8.32 לחודש. (מחויב כ- $ 99.95 כל 12 חודשים).

PureVPN הרבה יותר זול כאשר התוכנית החודשית שלהם מתקרבת לעלויות השנתיות של אקספרס. אתה משלם רק 10.95 $ עבור מנוי חודשי.

עם זאת, אם אתה הולך לבחור למשך זמן ארוך יותר, אתה מקבל הנחות טובות יותר. אני ממליץ ללכת על התוכנית ל -5 שנים כדי לקבל את התמורה הטובה ביותר. זה מתחיל ב- $ 1.65 לחודש. (מחויב פעם אחת כ- $ 99)!

ביחס להבטחת החזר כספי, ExpressVPN וגם PureVPN מציעים החזר של 30 יום, עם הפרש של יום אחד בלבד בין השניים, כפי שתוכלו לראות לעיל.

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור ExpressVPN: צמצם את העלויות ב- 35%

קבלו את הדיל הטוב ביותר עבור PureVPN: חסוך 73% במבצע השנתי שלהם לשנתיים

מאפיינים

ExpressVPN PureVPN
חיבורים סימולטניים 3 5
יישומי מערכת הפעלה Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Amazon Fire TV / Firestick, כמה נתבים Windows, MacOS, Android, iOS, Linux ו- Fire TV
התקנים ידניים כמה נתבים, הגדר תיבות עליונות לינוקס, נתבים, הגדרת תיבות עליונות
מנהרת מפוצלת כן (אפליקציות שולחן עבודה בלבד) כן (כל האפליקציות)
תוספות חינם מדיה סטרימר DNS חכם, תוספות דפדפן עבור Chrome, Firefox וספארי תוסף Kodi הרשמי, חוסם מודעות, סורק תוכנה זדונית, תוספי דפדפן עבור Chrome ו- Firefox

גם ExpressVPN וגם PureVPN מציעים תמיכה מרובת פלטפורמות נהדרות למשתמשים. יש לך אפליקציות זמינות עבור Windows, Mac, Linux, Android, iOS ואפילו Fire TV.

יש לך אפילו תוספי דפדפן זמינים עבור Google Chrome ו- Mozilla Firefox. PureVPN משיגה יתרון על פני ExpressVPN, מכיוון שהיא אפילו מציעה אפליקציה מקורית לקודי.

עם זאת, אין אפשרות לתמוך בנתב הנתב הזמין מ- ExpressVPN, בהשוואה ל- PureVPN. כתוצאה מכך, ייתכן שתקבל פונקציונליות טובה יותר עם אקספרס.

מנהרת פיצול זמינה עם אפליקציות שולחן העבודה עבור ExpressVPN וכל היישומים של PureVPN. אתה יכול אפילו ליצור 5 חיבורים בו זמנית עם PureVPN ו- 3 עם ExpressVPN.

ביטול החסימה של יכולות

ExpressVPN PureVPN
נטפליקס כן כן
הולו כן כן
סקיי גו כן כן
אמזון פריים כן כן
BBC iPlayer כן כן
שרירי בטן כן כן
הלמ"ס כן כן
NBC כן כן
ITV כן כן
ערוץ 4 כן כן

ExpressVPN ו- PureVPN שניהם יכולים לבטל את החסימה של כל ה- VoDs הפופולריים בשוק. בעבר, PureVPN הביא ביצועים לא עקביים.

עם זאת, כעת הם הספק היחיד בשוק שיכול לבטל חסימת פלטפורמות סטרימינג כמו Netflix ו- BBC iPlayer ישירות באמצעות תוספי דפדפן..

ExpressVPN כן מבטל את החסימה של פלטפורמות אלה, אך שרתים מסוימים עשויים להיכשל בעוקף מגבלות גיאוגרפיות, מה שמחייב אותך לבדוק מספר שרתים..

חרסינה

מאז ל- PureVPN המטה שלה בהונג קונג, הוא עובד טוב יותר עבור שניהםגולים מסין והתושבים המתגוררים במדינה. עם זאת, הוא אינו מציע דף סיני ייעודי.

לעומת זאת, ExpressVPN מציע עמוד סיני המאפשרת לתושבים במדינה לגשת לאפליקציות שלהם ולהירשם לתוכנית תשלום מתאימה.

למרבה הצער, הם לא מציעים שרתים בסין. ואילו, PureVPN אכן מציעה 12 שרתים במדינה, כאשר 6 ממוקמים בשנחאי ו -6 בבייג'ינג.

בעולמות פשוטים, ExpressVPN היא הבחירה הטובה יותר עבור המתגוררים במדינה, ו- PureVPN מיועד לאנשים המתגוררים מחוץ לסין אך רוצים לגשת לתוכן מקומי!

הגדרה וממשק

ExpressVPN PureVPN
אשף ההתקנה האוטומטי חלונות, מק, אנדרואיד, iOS Windows, Mac, Android, iOS ו- Amazon Fire TV
בחירת מיקום עיקרי מבוסס רשימה מבוסס רשימה
דפי הגדרות נוספים כן כן
ידידותית לנייד כן כן

לאחר שביליתי שנים בסקירה / בדיקה של ספקים שונים בענף ה- VPN, אני עד לאופן שבו כל שירות שיפר את ממשק המשתמש והמראה הכללי שלהם..

במקום בו PureVPN ממשיך להתנסות בעיצובים שלהם, ExpressVPN נוטה לדבוק בתפיסה המסורתית שלהם, ושומר על ממשק משתמש עקבי בכל אפליקציות שולחן העבודה והנייד שלה..

המסך הראשי נקי מעומס ויש לו כפתור חיבור ברור וגלוי במרכז לחיבור קל, עם בחירת מדינה ומיקומים חכמים ממוקמים בתחתית.

ממשק ExpressVPN

זה נשאר עקבי גם במכשירים הניידים שלהם, אך אפשרויות התצורה פחותות מגרסת שולחן העבודה שלהם. חסרים גם מתג להרוג ובחירת הפרוטוקול.

לעומת זאת, PureVPN משתמש בעיצוב שונה עבור הרחבות שולחן העבודה, הנייד והדפדפן שלהם. הממשק גדול בהרבה מ- ExpressVPN’זה מציע אפשרויות רבות.

זה יכול להיות מעט מבלבל עבור טירונים, אבל בסך הכל אני אוהב את הרעיון לבחור מצבים שונים. למשל, יש לך מצבים לזרם, שיתוף קבצים, גלישה וכו '.

האפליקציה לנייד נטולת העומס, אך אינה מתפשרת על תכונות. יש כפתור חיבור גדול במרכז ולוח הזזה לבחירת מיקום.

תוספי הדפדפן הם המעניינים ביותר. הם מאמצים את אותו הסגנון של אפליקציות לנייד בצורה קומפקטית יותר, אך יכולים לבטל חסימה של פלטפורמות כמו Netflix ישירות דרך הדפדפן!

ממשק PureVPN

שרתים וביצועים

ExpressVPN PureVPN
מדינות שרת 94 140
המספר הכולל של השרתים 3,000 2,000

ל- ExpressVPN יש רשימה ענקית של למעלה מ -3,000 שרתים ב -94 מדינות ו -160 מיקומים ברחבי העולם. זה כבר יותר מרבים ממתחרותיה בשוק.

הביצועים בכל שרת הם גם די מדהימים ו- ExpressVPN מצליח לספק בממוצע 85.29 Mbps בהורדות ו 76.92 Mbps בהעלאות, על סמך בדיקות המהירות שלי.

לעומת זאת, PureVPV מציע 2,000 שרתים. אף על פי שהספירה הזו פחותה מ- ExpressVPN, הם מפצים על כך על ידי הוספת שרתים ביותר מ- 140 מדינות ברחבי העולם.

המהירות גם סבירה למדי, ונוגעת לאותם ממוצעים שנמסרו על ידי ExpressVPN. שניהם אפילו מבטלים חסימת ההצלחה של פלטפורמות סטרימינג ועובדות בסין.

עם זאת, ראוי לציין ששני הספקים משתמשים במיקומים וירטואליים. 82 של PureVPN’מיקומם משתמש בשרתים וירטואליים, ואילו ExpressVPn משתמש בהם רק ב 33 מיקומים.

אבטחה

ExpressVPN PureVPN
פרוטוקולי VPN PPTP, L2TP, OpenVPN PPTP, L2TP, IPSec, IKEv2, OpenVPN
קידוד נתונים של OpenVPN AES-256-CBC AES-256-CBC
קידוד ערוץ בקרת OpenVPN RSA-4096  RSA-4096
טכנולוגיית גלישה שרשרת בלוק הצופן אף אחד
אבטחת אפליקציות מתג כיבוי הגנה מפני דליפות של Kill Switch ו- DNS
סטטוס DNS DNS פרטי DNS פרטי

ExpressVPN תומך בשלושה פרוטוקולים: PPTP, L2TP ו- OpenVPN (TCP ו- UDP). הוא משתמש בצ'יפים של AES-256-CBC עם אימות נתונים של HMAC SHA-256 בערוץ הנתונים, ומצפני AES-256-GCM עם לחיצת יד RSA-384 ולחץ נתונים של HMAC SHA-256 בערוץ הבקרה.

לעומת זאת, PureVPN מוסיף SSTP ו- IKEv2 לרשימת הפרוטוקולים הנתמכים. SSTP משמש לרוב במכשירי Windows ו- IKEv2 הוא תוספת שימושית למכשירים ניידים, מכיוון שהוא מהיר ומאפשר חיבור מחדש אוטומטי. לגבי הצפנה, PureVPN חזק באותה מידה כמו ExpressVPN.

הוא משתמש בקידוד AES-256-CBC עם אימות חשיש HMAC SHA1 לערוץ הנתונים ובצפנת AES-256-CBC עם אימות hash HMAC SHA1 והצפנת לחיצת יד RSA-4096 עבור ערוץ הבקרה. יש לך הרבה יותר תכונות עם PureVPN ולא עם ExpressVPN.

עם זאת, ExpressVPN היא האפשרות המאובטחת יותר, מכיוון שהם משתמשים בשרשור בלוק הצופן ותשתית TrustedServer שלהם מעבירה את כל הכוננים הקשיחים שלה לדגם RAM, מוחקת את כל היומנים באופן מיידי. PureVPN עדיין עובד על שיפור התשתיות שלהם בעזרת תוכניות לאימוץ מודל ה- MUD (Mind Your Data).

פרטיות

ExpressVPN PureVPN
המטה איי בתולה בריטיים הונג קונג
יומני חיבור אף אחד אף אחד
יומני פעילות אף אחד אף אחד
מידע על הרשמה כתובת דוא"ל כתובת דוא"ל
תשלום אנונימי שיטות ביטקוין ומנטה מטבעות קריפטוקור שונים

ל- ExpressVPN המטה שלה נמצא באיי הבתולה הבריטיים. ככאלה, הם חפים מכל חוקי שמירה על מידע או מעקב המוני חובה ואחריה המלך הבריטי.

הסיבה לכך היא ש- BVI היא מדינה אוטונומית עם מערכת חוקים משלה, המקדמת סודיות ופרטיות של משתמשים. לפיכך, ExpressVPN משיג יתרון טוב על פני אחרים בשוק.

אני תמיד אומר לצופים שלי, לעולם לא לסמוך על שום שירות VPN שנמצא בארה"ב, אלא אם כן יש להם רקורד מוכח כמו PIA (שהיה מעורב בשני מקרים משפטיים, אך מעולם לא חשף מידע על כניסה).

לעומת זאת, PureVPN ממוקמת בהונג קונג, שהיא עדיין טכנית חלק מסין. למרות שיש לו מסגרת חוקית משלו, המיקום הוא מעט מדרון חלקלק עבור ספק VPN.

כפי שאיש לעולם לא יודע מתי ממשלת סין עשויה להשתלט על הונג קונג ולאמץ את מדינת ישראל “חומת אש נהדרת” אולם לעת עתה, המיקום בטוח ככל שיהיה, ללא חוקי פיקוח המוני או שמירת נתונים.

הן ExpressVPN והן PureVPN עברו ביקורת אבטחה, ואימות את טענותיהם חסרות ההתחברות. עם זאת, ל- PureVPN יש היסטוריה בעייתית עם פרטיות, אז אני כן נותן לבטא את הזכייה כאן.

תצורה

ExpressVPN PureVPN
הקצאת כתובת משותף משותף / ייעודי
כתובות IP סטטיות אף אחד כן
הגנת DDoS אף אחד כן
חומת אש של NAT כן כן

עבור תצורות, PureVPN משיג יד על אקספרס. כאשר הספק מבוסס BVI מאמצת תשתית משותפת והקצאת כתובות, PureVPN תומך בשני: דינמי וסטטי.

זה עוזר לספק מבוסס הונג קונג להציע תמריץ רב יותר למשתמשים שלו, במיוחד גולים / מטיילים המעוניינים בגישה מרחוק לקבצי משרד והגנה תוך גישה למידע בנקאי.

זה אפילו מקל על PureVPN לעקוף מגבלות גיאוגרפיות בפלטפורמות סטרימינג, מכיוון שאתה משתמש בכתובת IP שהיא פרטית ולא מנוצלת על ידי משתמשים רבים ושונים בפעם אחת..

כתובות IP ייעודיות זמינות כהרחבה על ידי PureVPN, כלומר תצטרך לשלם תוספת תמורתן, עם תכונות כמו הגנת DDoS שעולות לך יותר.

שירות לקוחות

ExpressVPN PureVPN
מדריכי וידאו כן כן
בסיס ידע לחיפוש  כן כן
תמיכה טלפונית לא לא
תמיכת דוא"ל כן כן
זמן תגובה ממוצע במייל 33 דקות 39 דקות
תמיכה בכרטיסים כן כן
תמיכה בצ'אט חי כן (מיקור חוץ) כן (מיקור חוץ)

PureVPN ו- ExpressVPN מציעים תמיכה באמצעות צ'אט חי, דואר אלקטרוני ומערכת כרטיסים. בדיקת שירותי הצ'אט החי העלתה כי התגובות היו די מהירות.

תמיכה בדוא"ל / בכרטיסים לקח זמן מה עם PureVPN (בממוצע 40 דקות לתשובה), ואילו ExpressVPN קיצר את זה (בממוצע 33 דקות).

ערכנו בדיקות אלה על ידי שליחת כל VPN שלוש שאלות באמצעות דואר אלקטרוני. ביניהם, שניים היו שאילתות כלליות ושניים היו קצת יותר טכניים. ראה את הנתונים הסטטיסטיים שלהלן:

ExpressVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם ניתן לאתר את ExpressVPN? 15 דקות 1 כן
האם ExpressVPN מאחסן יומנים? 18 דקות 1 כן
כיצד לצפות בנטפליקס עם ExpressVPN? 55 דקות 1 כן
אילו תכונות מציעה ExpressVPN לצורך סיבוב? 47 דקות 1 כן

PureVPN

שאלה זמן תגובה ראשוני מספר המיילים השאלה נענתה
האם PureVPN טוב לטרנינג? 25 דקות 1 כן
האם PureVPN עובד עם נטפליקס? 39 דקות 1 כן
האם אוכל להתקין PureVPN ב- LibreELEC 50 דקות 1 כן
כיצד להתקין PureVPN ב- Firestick? 44 דקות 1 כן

הזוכה: ExpressVPN

ExpressVPN מנצח

בעוד ששני ה- VPN שנבדקו מספקים ביצועים מדהימים, אבטחה, פרטיות ותכונות, ExpressVPN בהחלט נוטה להיות האפשרות הטובה יותר.

היא מציעה רשת שרתים גדולה יותר, מבטל חסימת חסימת Netflix בהצלחה, עובדת בסין ואף מציעה אפליקציית נתב שעובדת על נתבי DD-WRT ו- Tomato..

בדרך כלל אתה מקבל מהירויות טובות לזרם ב- 4k ולהורדת קבצי סיקור. בנוסף, ל- VPN קיימת מדיניות ללא יומני מאומת, אפילו הרשויות הטורקיות לא יכלו לעקוף.

ה- VPN הוא שירות כל הסיבוב, ששווה את העלויות הגבוהות. עם זאת, אם אתם מחפשים אלטרנטיבה זולה יותר, אין אפשרות טובה יותר מ- PureVPN!

Похожие статьи

 • NordVPN לעומת ExpressVPN

  משתמשים בדרך כלל נתקלים באתרי ביקורת רבים המפרטים את שני אלה כספקים מובילים בשוק. מה קורה אם אתה מציב את שני ה- VPN כנגד כל אחד...

 • ExpressVPN לעומת TunnelBear

  שם ExpressVPN עומד כמוביל בשוק של “פרמיה” VPNs, TunnelBear הוא המועדף על חבילות freebies מזה זמן. היום אני אהיה...

 • ExpressVPN לעומת PIA (גישה לאינטרנט פרטי)

  מכיוון שהרבה לקוחות פוטנציאליים מסתכלים על שירותי VPN מעין לא מיומנת, הרשמה למנויים שמתאימה לצרכים ולדרישות שלהם נוטה להיות קשה...

 • PureVPN לעומת NordVPN

  מאות שירותי VPN בחוץ שמשווקים את עצמם כטובים ביותר. חשוב להיות מודעים לתרמיות אלה ולהשוות אותן תמיד מול אחת ו...

 • ExpressVPN לעומת TorGuard

  ExpressVPN ו- TorGuard הם שניהם שירותי VPN מפורסמים המתעמקים ביצירת טכנולוגיות חדשות ותכונות מתקדמות למיקסום מקוון...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me