مودم روتر VPN – اطمینان از حفظ حریم خصوصی در دستگاه اتصال خود

از آنجا که جهان با دستگاههای متصل به اینترنت پر جمعیت تر می شود ، قطعاً باید در مورد مودم های روتر که اتصال آنها را تغذیه می کند اطلاعات بیشتری کسب کنید و از قابلیت های آنها استفاده کنید..

مودم و روتر دستگاه های مختلفی هستند اما اکنون می توانید به آنها به عنوان یک دستگاه واحد معروف به مودم روتر دسترسی پیدا کنید که عملکرد هر دو را ترکیب می کند. این دستگاه ها از قابلیت های شگفت انگیز برخوردار هستند و می توانید با استفاده از بهترین VPN آنها را حتی بیشتر تقویت کنید.

جمع بندی راهنمای مودم روتر

 1. مودم چیست؟?
 2. روتر چیست؟?
 3. مشخصات روتر مودم
 4. چرا شما به مودم روتر نیاز به VPN دارید?
 5. VPN روتر مودم
 6. تفاوت روتر مودم
 7. روتر بی سیم چیست؟?
 8. اتصال مودم روتر VPN
 9. مودم خط نوری
 10. دور زدن پرتاب اینترنت در روتر با استفاده از VPN

اگر می خواهید در مورد نحوه انجام این کار و مزایای استفاده VPN در روتر مودم بیشتر بدانید ، این راهنمای جامع را در Modem Router VPN بخوانید.

مودم-روتر-VPN

مودم چیست؟?

بیشتر افراد قطعاً با این دستگاه اشتباه گرفته می شوند و می پرسند مودم چیست؟ خوب ، یک مودم وسیله اتصال / حاشیه است که عملکرد مدولاسیون و تغییر شکل داده ها را انجام می دهد.

برای پاسخ ساده تر به این سؤال كه دقیقاً چه مودمی وجود دارد ، اطلاعات دیجیتالی شما را كدگذاری می كند تا انتقال آن به عنوان یك سیگنال سبک در مسافت های طولانی آسان تر باشد. همچنین اطلاعات را هنگام ورود رمزگشایی می کند تا بتوان داده ها را به شکل اصلی بازیابی کرد.

مودم چیست

این انتقال ضروری است زیرا یک کامپیوتر تنها سیگنال های دیجیتال را درک می کند در حالی که سیگنال از طریق اینترنت به شکل آنالوگ منتقل می شود. یک مودم با عمل به عنوان یک عامل که در صورت لزوم این انتقال به صورت سیگنال انجام می گیرد ، این فرایند را ساده تر می کند.

روتر چیست؟?

اگر شما هنوز هم نمی دانید’بدانید روتر چیست ، پس بگذارید آن را برای شما تعریف کنیم. روتر اساساً آنچه را كه از نامش پیداست انجام می دهد. یعنی بسته های داده از اینترنت را به دستگاه های مختلف موجود در خانه / محل شما هدایت می كند. در واقع دو نوع روتر مختلف وجود دارد ، روتر کوچک منزل / محل کار و روتر تجاری. مسیریاب های کوچک منازل و اداری همان چیزی است که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، بنابراین ما در اینجا به بحث در مورد آن خواهیم پرداخت.

روتر چیست

درک متداول در مورد روتر این است که یک نقطه دستیابی است که شما فقط در صورت داشتن بیش از یک دستگاه واحد به آن نیاز دارید. یک مودم تمام چیزی است که شما نیاز به اینترنت دارید اتصال vpn از طریق یک دستگاه واحد هنگامی که تعداد دستگاه ها از یک نفر افزایش می یابد ، یک روتر برای پراکندگی اتصال اینترنت به آن دستگاه های اضافی مورد نیاز است.

مشخصات روتر مودم

در روزهای قدیمی ، مودم و روتر به عنوان دو وسیله جداگانه شناخته می شدند ، اما از آنجا که اکنون امکان پیوستن آنها به یک محصول فیزیکی واحد که قابلیت های هر دو دستگاه را ارائه می دهد امکان پذیر است ، روتر مودم به طور فزاینده ای در بین کاربران اینترنت رایج شده است..

اکنون به ندرت مودم و روتر را به عنوان دو وسیله جداگانه در بسیاری از خانه ها و مطب ها می یابید ، بنابراین به جای پرسیدن سؤالاتی از قبیل روتر چیست ، باید بدانید که اکنون روترها درون مودم ها ساخته می شوند..

چرا شما به مودم روتر نیاز به VPN دارید?

VPN ها ناشناس بودن آنلاین را تضمین می کنند و حریم شخصی اطلاعات کاربران را تضمین می کنند و به سرعت برای همه کاربرانی که مایل به اتصال به اینترنت به شیوه ای ایمن هستند ضروری می شوند..

VPN های مدرن ، بسته های داده شما را رمزگذاری می کنند و از طریق پروتکل امن عبور می کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس نمی تواند در بسته های داده های شخصی شما جاسوسی کند و آنها از چشمان کنجکاو مقامات دولتی ، هکرها ، ISP ها ، سارقان داده در بین سایر تهدیدات آنلاین محافظت شوند..

و شاید VPN ها به بهترین وجه برای مودم های روتر مناسب باشند زیرا در صورت نصب و VPN در این دستگاه ، تمام دستگاه های شما به صورت خودکار از طریق یک ارتباط ایمن و بسیار ایمن مسیریابی می شوند و در نتیجه نیاز به پیکربندی VPN در هر دستگاه جداگانه از بین می رود..

مشخصات مودم - روتر

VPN ها امروزه ، جدای از امنیت ، مزایای دیگری را ارائه می دهند ، به غیر از امنیت ، به طور فزاینده ای مورد استفاده قرار می گیرند تا به کاربران امکان دسترسی به سایتهای پخش جغرافیایی محدود را برای مثال فراهم کنند. با استفاده از VPN می توانید به Netflix US دسترسی پیدا کنید حتی زمانی که در حال حاضر در ژاپن قرار دارید.

VPN روتر مودم

هر VPN برای روتر مودم شما به اندازه کافی مناسب نیست زیرا باید عملکرد مناسبی را ارائه دهد که مطابق با نیاز دستگاه روتر مودم شما باشد. این ویژگی های عملکردی شامل پشتیبانی از پهنای باند نامحدود ، چندین اتصال همزمان ، بهترین استانداردهای رمزگذاری ، خط مشی ورود به سیستم صفر ، پشتیبانی عالی در بین دیگران است. 3 VPN برتر که دقیقاً این ویژگی ها و موارد دیگر را ارائه می دهند عبارتند از:

ExpressVPN - انتخاب عالی برای روتر مودم

ExpressVPN با ایجاد نامی در صنعت ، گزینه ای مناسب برای روتر مودم شماست زیرا بیش از 2000 سرور جهانی ، پشتیبانی سریع چت زنده ، رمزگذاری درجه نظامی ، راهنماهای پشتیبانی روتر اختصاصی و موارد دیگر را ارائه می دهد..

روتر EpressVPN برای مودم

در حال حاضر بهترین برنامه آنها برای یک سال 99.95 دلار هزینه دارد’ارزش اشتراک شامل یک دوره آزمایشی 30 ساله است.

خواندن: Expressvpn اپل تلویزیون راهنمای تنظیم

NordVPN

با ارائه بالاتر از 4000 سرور به عنوان VPN روتر مودم ، NordVPN دارای اعتبار فوق العاده ای به عنوان VPN ایمن است. این عناصر امنیتی اضافی را از طریق ارائه ویژگی هایی مانند Double VPN ، پیاز بیش از VPN در بین دیگران فراهم می کند. برای مودم های روتر ، راهنماهای نصب آسان دارد که از مخازن عیب یابی آن یا با تماس با پشتیبانی چت زنده آن دسترسی پیدا می کنید.

روتر Nord-VPN برای مودم

اشتراک سه ساله با این ارائه دهنده هزینه 79.00 دلار یکبار پرداخت می شود. سازگاری netflix آن را در این وبلاگ nordvpn netflix بررسی کنید.

PrivateInternetAccess

یکی از بهترین VPN های روتر مودم برای پخش و رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود ، PIA می تواند ارتباط بسیار ایمنی را به چندین دستگاه شما ارائه دهد. این اختصاصی را ارائه می دهد بارگیری تورنت پشتیبانی ، فرصتی برای دور زدن پرتاب کردن پهنای باند ، نرم افزارهای مخرب و مسدود کننده تبلیغات ، چندین دروازه VPN و غیره.

روتر PrivateInternetAccess-for-modem

این دستگاه دارای 3597 سرور در 30 کشور جهان در یک شبکه زیرساخت سرور بسیار پراکنده است.

قیمت ها از 6.95 دلار در ماه شروع می شود و برنامه 24 ماهه یک بار صورتحساب 69.95 دلار هزینه دارد.

تفاوت روتر مودم

دقیقاً همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، مودم وسیله ای است که سیگنال ها را از دیجیتال به آنالوگ و برعکس تغییر می دهد و برعکس آن را امکان پذیر می کند تا بتواند سیگنال های بسیار نرم و صاف بین اینترنت و وسیله دسترسی به آن را تغییر دهد. از طرف دیگر ، یک روتر فقط برای پراکندگی اتصال به اینترنت ورودی به چندین دستگاه استفاده می شود. این به عنوان یک نقطه دستیابی فیزیکی عمل می کند. تفاوت مودم روتر برای اکثر آنها کمی گیج کننده است ، بنابراین امیدواریم که این امر آن را برای آنها روشن کند.

مودم-روتر-تفاوت

اما اکنون مردم با سؤالاتی مانند روتر چیست یا مودم چیست اما روتر مودم چیست؟ بنابراین ، برای راحت تر توضیح دادن به آنها ، یک روتر مودم هم اکنون به عنوان یک دستگاه فیزیکی مجزا با قابلیت های داخلی هر دو دستگاه وجود دارد که امکان استقرار و استفاده از آنها را برای کاربران راحت تر می کند..

یک روتر مودم به عنوان یک دستگاه واحد باعث کاهش درهم و برهم می شود و عوارضی را به وجود می آورد که ممکن است هنگام استفاده از این دو دستگاه به طور جداگانه برای اتصال اینترنت به و بین دستگاه ها ایجاد شود..

روتر بی سیم چیست؟?

یک روتر بی سیم همان چیزی است که از نام آن پیداست. تنها کاری که انجام می دهد این است که امکان اتصال دستگاه ها به اینترنت را از طریق خود به صورت بی سیم امکان پذیر می کند. این دستگاه برای دستگاه های قابل حمل امروزی مدرن مانند تلفن های هوشمند ، تبلت ها و غیره مناسب است و سهولت باورنکردنی دسترسی و تحرک فوق العاده ای را فراهم می کند.

روتر چه-بی سیم

اتصال مودم روتر VPN

راه‌اندازی VPN در روتر مودم شما کمی فرایند پیچیده است زیرا انواع مختلف و انواع روتر مودم در بازار وجود دارد که هر یک از آنها پیکربندی متفاوتی دارند و در نتیجه نیاز به یک فرایند تنظیم کاملاً منحصر به فرد برای موفقیت دارد. یک VPN را روی آن پیکربندی کنید.

ExpressVPN یکی از ارائه دهنده های این چنینی است که راهنماهای اختصاصی اختصاصی را برای هر نوع روتر ارائه می دهد تا پیکربندی VPN خود را در هر روتر مودم آسان تر کند. برای دانستن بیشتر در مورد این روند می توانید ما را مشاهده کنید راهنمای اتصال VPN.

مودم خط نوری

این نوع مودم متفاوتی است که سیگنال های نوری را در سیگنال های الکترونیکی رمزگشایی و رمزگذاری می کند و برعکس ، بسیار متفاوت و پیچیده است در مقایسه با رایج ترین آنها که از رسانه های مسی مانند DSL ، dial up up مودم و غیره استفاده می کنند..

یک مودم خط نوری امکان دستیابی به سرعت اینترنت را از طریق مودم های معمولی تر ، غیرقابل دستیابی فراهم می کند ، اما به اندازه رایانه های معمولی در خانه و محیط های کوچکتر مستقر نیستند. بیشتر سازمان ها و سازمان های نظامی بزرگ از خط نوری و بنابراین مودم های خط نوری استفاده می کنند.

دور زدن پرتاب اینترنت در روتر با استفاده از VPN

پرت کردن اینترنت برای بسیاری از کاربران اینترنت خاموش بزرگی است زیرا سرعت آن را کاهش می دهد و از این طریق تجربه کلی را از بین می برد تا کاربر اینترنت را از انجام فعالیت های فشرده مانند داده های تورنت و جریان پخش کند..

بسیاری از پرتاب اینترنت توسط ISP ها یا ارائه دهندگان خدمات اینترنت کنترل می شوند اما می توانید با استفاده از روتر VPN این کار را به راحتی دور بزنید. این امر ممکن است زیرا ، هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، تقریباً غیر ممکن خواهد بود که ISP شما بتواند بسته داده خود را بررسی کند تا نوع بار حمل آن را بررسی کند و از این طریق به شما امکان می دهد محدودیت های سرعت را بشکنید..

اگر شما هم این مشکل را تجربه می کنید ، در اینجا نحوه استفاده از VPN از طریق اینترنت می توانید از طریق اینترنت روتر دور شوید:

 1. با بهترین ارائه دهنده VPN روتر مانند ExpressVPN ثبت نام کنید
 2. اعتبار کاربر را بدست آورید یعنی نام کاربری و رمز عبور VPN
 3. VPN را روی روتر خود تنظیم کنید (بسته به روتر شما ، راهنماهای تنظیم می توانند متفاوت باشند و یکنواختی وجود ندارد ، بنابراین بهترین راه این است که به ExpressVPN بروید’سایت را انتخاب کنید و روتر خود را انتخاب کنید تا به خودتان اجازه دهید مراحل راه اندازی مناسبی را هدایت کنید
 4. پس از پیکربندی VPN در روتر شما ، از سرعت کامل در روتر خود لذت ببرید!

نتیجه

روترهای مدرن از شگفتی های فنی برخوردار هستند زیرا به شما امکان می دهد قابلیت های مودم و روتر را در یک دستگاه واحد ترکیب کنید. مزایای آن نیست’در آنجا به پایان رسید زیرا آنها همچنین قدرت بسیار بیشتری را برای تضمین سرعت بیشتر فراهم می کنند و می توانند با فراهم کردن اتصال به اینترنت بی وقفه با سهولت نسبی ، از چندین دستگاه پشتیبانی کنند..

اگر می خواهید بیشتر از روتر مودم خود استفاده کنید ، حتماً از VPN روی آن استفاده می کنید ، تا بتوانید از طریق پرتاب کردن پهنای باند ، از بین بردن سایتهای پخش جغرافیایی محدود شده ، محافظت از داده های حساس خود بر روی چندین دستگاه و مهمتر از همه ، اطمینان حاصل کنید. ناشناس بودن و حریم خصوصی شما بصورت آنلاین.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me