ExpressVPN روتر – راهنمای تنظیم / پیکربندی 2020

این که آیا شما یک روزنامه نگار هستید که می خواهید هویت خود را پنهان نگه دارید ، یا شروع یک تجارت جدید که برای به اشتراک گذاری داده های ایمن و راحت به یک شبکه محلی نیاز دارد ، داشتن یک روتر ExpressVPN شخصی می تواند بسیار مفید باشد..

این یک تجربه اینترنتی امن ، قوی تر و مداوم در اینترنت ارائه می دهد ، در عین حال به منظور حفظ امنیت خانواده در صورت مشارکت در P2P / Torrenting نیز کار می کند ، یا می خواهیم اطلاعات آنها از سارقان هویت ، بدافزار و ویروس ها ایمن باشد..

این راهنما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد ارائه دهنده را ارائه می دهد’روتر برای تجزیه و تحلیل جامع تر ، این بررسی ExpressVPN را بررسی کنید!

روتر VPN چیست؟?

اگر دانش اساسی در مورد اینترنت دارید ، ممکن است بدانید که ISP های محلی روترهای Wi-Fi را در خانه شما نصب می کنند ، که بسته های داده را بین آنها و شبکه های رایانه ای منتقل می کند - از این رو امکان دسترسی به شبکه جهانی وب را فراهم می کند ، ضمن نظارت بر همه فعالیت ها..

بیشتر این روترهای Wi-Fi معمولی دارای ویژگی های پیکربندی هستند که از عملکرد VPN عبور می کنند. کاربر به صورت دستی با استفاده از نرم افزار نصب شده روی دستگاه از راه دور وارد می شود ، که اتصال شما از طریق روتر و بهترین سرور VPN که اضافه کردید عبور می کند..

در مقابل ، روترهای داخلی VPN یک نسخه پیشرفته تر از استاندارد Wi-Fi است که به کاربران امکان می دهد از اتصالات قوی در سطح سخت افزاری استفاده کنند. این امر نیاز به نصب نرم افزارهای فردی را برطرف می کند ، زیرا این نرم افزار قبلاً با یک برنامه بصری از پیش بارگذاری شده است.

می توانید برنامه را در هر زمان پیکربندی کنید و پورت ها ، پروتکل ها و رمزگذاری را تغییر دهید. این روتر همچنین دسترسی همزمان به سرویس VPN را در همه دستگاه ها به صورت یک طرف اعم از رایانه ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند یا Smart TV شما امکان پذیر می کند و حداکثر ناشناس بودن آن را تضمین می کند.!

دلایل سرمایه گذاری در روتر VPN

اکثر مردم مزیت سرمایه گذاری در روتر ارزان VPN را تا زمانی که دریافت نکنند درک نمی کنند و تجربه صرفه جویی در هزینه ، سهولت استفاده ، قابلیت اطمینان و امنیت را تجربه می کنند! در زیر چند دلیل مهم را ذکر می کنیم که ممکن است شما را مجبور به روتر VPN کند (خصوصاً برای افرادی که راه اندازی مشاغل کوچک خود را ایجاد می کنند)..

  • با ایجاد یک شبکه محلی برای به اشتراک گذاری داده ، هزینه های کلی IT خود را کاهش می دهد
  • قابلیت اطمینان اتصالات از راه دور را بهبود می بخشد (تضمین انتقال داده های ایمن)
  • همکاری کار یکپارچه را برای کارمندانی که مرتباً مسافرت می کنند تسهیل می کند
  • یک پروسه کسب و کار صرفه جویی در زمان برای شرکای خود ، کارمندان ، مشتریان ایجاد می کند!

راهنمای راه اندازی ExpressVPN روتر 2018

اگر تماشای فیلم های سرقت شده یا بارگیری فایل ها از طریق P2P / Torrenting یک چیز رایج در خانواده شما است ، بنابراین ممکن است مدام نگران حریم شخصی دیجیتال خود باشید. از این گذشته ، حتی اگر یک دستگاه گرفتار جریان یا بارگیری محتوای سرقت شده شود ، باید جریمه های سنگین DMCA پرداخت کنید.

راهنمای راه اندازی ExpressVPN روتر 2018

برای جلوگیری از این ، کاربران تصمیم می گیرند روتر VPN را با یک آدرس IP اختصاصی تنظیم کنند. برخی از ارائه دهندگان روترهای اختصاصی خود مانند ExpressVPN را ارائه می دهند. اکنون می توانید پیکربندی دستی روتر خود را انتخاب کنید یا یکی از Router Experts را در FlashRouters خریداری کنید.

روتر FlashVPN Flash

سیستم عامل روتر ExpressVPN

برای کسانی که راه را برای صرفه جویی در فن آوری تر انتخاب می کنند ، برای خلاص شدن از شر سیستم عامل قدیمی ، ابتدا باید روتر فعلی خود را Flash کنید و سپس روش جدید را نصب کنید. این فرآیند شامل ورود به حساب ExpressVPN شما ، کلیک بر روی آن است “ExpressVPN را تنظیم کنید”, و سپس روتر مدل خود را برای بارگیری سیستم عامل انتخاب کنید.

سیستم عامل روتر ExpressVPN

پس از راه اندازی مجدد / چشمک زن روتر خود ، باید سیستم عامل ExpressVPN که قبلاً بارگیری شده است را نصب کنید. براساس مدلی که شما استفاده می کنید ، فرایند بر این اساس متفاوت خواهد بود. برخی از روترها می توانند سیستم عامل جدید را بارگیری کنند ، در حالی که برخی دیگر نیاز به یک فرایند دقیق تر دارند. پس از اتمام ، به ExpressVPN دسترسی پیدا خواهید کرد’منوی روتر.

پیکربندی روتر ExpressVPN

این همان چیزی است که منوی برنامه روتر ExpressVPN به نظر می رسد ، جایی که شما حتی می توانید دستگاه هایی را انتخاب کنید که باید با تنظیمات VPN تنظیمات در نوار سمت چپ محافظت شوند. به دستگاههای اخیراً متصل رفته و محافظت از روشن یا خاموش را تغییر دهید.

ExpressVPN روتر - راهنمای تنظیم / پیکربندی 2020

روتر ExpressVPN ایسوس

وقتی نوبت به ارائه پشتیبانی روتر به مشتریان می رسد ، قطعاً ExpressVPN مایل اضافی را طی می کند. ارائه دهنده برنامه های ExpressVPN سفارشی را برای Asus RT-AC56 (U / R / S) ، Asus RT-AC68U و Asus RT-AC87U ارائه می دهد. برای تنظیمات دستی سایر روترهای ایسوس ، می توانید این راهنمای را از ExpressVPN بررسی کنید.

سؤالات متداول روتر ExpressVPN

چگونه می توانم روتر ExpressVPN را بروزرسانی کنم?

روند به روزرسانی به هیچ دانش علمی موشکی احتیاج ندارد. کاربران فقط باید به https://www.expressvpn.com/latest#router مراجعه کرده و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنند. پس از اتمام ، بر روی کلیک کنید “دانلود نرم افزار” برای تکمیل به روزرسانی ، دکمه را دنبال کرده و دستورالعمل های تنظیم را دنبال کنید.

چه روترها از VPN پشتیبانی می کنند?

تقریباً تمام روترهای DD-WRT از پیکربندی و تنظیم VPN پشتیبانی می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدلهای مختلف روتر ، می توانید Flash Routers را بررسی کنید. در اینجا می توانید ضمن دریافت پشتیبانی فنی و عیب یابی ، جزئیات مربوط به بهترین روترهای Wi-Fi VPN را نیز بیابید!

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

با این کار به انتهای راهنمای روتر ExpressVPN میرسیم ، که به کاربران کمک می کند تا یک VPN را روی روتر خود بصورت دستی یا مستقیم از ارائه دهنده تنظیم کنند. اگر با هر مشکلی و مشکلی روبرو شدید ، دان نکنید’دریغ از اظهار نظر زیر دریغ نکنید. همچنین ، در صورت یافتن راه حل دائمی برای استفاده از ناشناس ماندن کامل آنلاین بصورت آنلاین ، راهنمایی را با دوستان / اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me