VPN رایگان برای آیفون – بهترین برنامه ها برای دستگاه های iOS که واقعاً کار می کنند

برخلاف تصور رایج ، دستگاه های اپل باید به اندازه سایر دستگاه ها ایمن شوند. اکثر کاربران آیفون این اشتباه را دارند که از امنیت سایبری خود به صورت آنلاین محافظت نکنند و هنگام ورود دستگاههایشان بهای آن را بپردازند. هکرهای سایبر امروزی روشهای بسیار زیرکی را برای انجام این کار به کار می گیرند که شامل حملات MITM ، فیشینگ نیزه ، پیوندهای مخرب و غیره است..

بهترین گزینه برای ایمن سازی آیفون در برابر چنین تهدیدهایی ، گرفتن VPN است. اما بیشتر کاربران هنگام انتخاب بهترین VPN سعی می کنند به صورت رایگان مراجعه کنند. این قابل درک است زیرا خدمات رایگان نسبت به خدمات پریمیوم جذاب تر هستند ، اما به همان میزان ایمن هستند?

نه کاملا. خدمات رایگان VPN عمدتاً بسیار ایمن نیست ، زیرا اگر درآمد خود را از طریق هزینه اشتراک شما دریافت نکنند ، به دنبال راه های دیگری برای پر کردن خط پایین خود هستند.

بسیاری از VPN های رایگان به فروش داده های کاربر ، نفوذ به دستگاه های کاربر و استقرار آنها به عنوان گره در شبکه botnet ، پهنای باند کاربر ربودن از جمله چنین فعالیت های نامطلوب شناخته شده است..

بنابراین ، اگر به دنبال آیفون VPN هستید ، موارد رایگان غیر قابل اعتماد هستند. با این حال ، Mac VPN بسیار ایمن هستند و عملکردهای مختلفی را ارائه می دهند که غالباً در موارد رایگان قابل دسترسی نیستند. اجازه دهید’آنها را با جزئیات بیشتری کشف کنید.

کمبودها نیست’پایان در اینجا اگر از طریق برنامه VPN ما برای راهنمای آیفون بروید ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی عملکرد پرداخت کنندگان در دنیای کاملاً متفاوت نسبت به همتایان رایگان خود ، دقیقاً مانند VPN رایگان برای Android بدانید.

Contents

چه VPN آیفون رایگان می تواند’انجام دهید?

VPN های رایگان برنده شدند’t همانند حق بیمه ، یعنی’آیا یک ایده داده شده است ، اما آیا شما هیچ ایده ای در مورد چگونگی چشم انداز این تفاوت می توانید داشته باشید?

در اینجا چیزهای زیادی وجود دارد که VPN رایگان شما برنده شده است’قادر به انجام:

 1. VPN های رایگان don’سرعت های سریع را ارائه می دهید.
 2. VPN های رایگان don’t اغلب پهنای باند نامحدود را ارائه می دهند.
 3. VPN های رایگان don’سرورهای کافی دارید.
 4. VPN های رایگان don’پروتکل OpenVPN را پشتیبانی کنید.
 5. VPN رایگان اغلب اهدا نمی شود’رمزگذاری درجه نظامی داشته باشید.
 6. VPN های رایگان نمی توانند سایت های پخش جغرافیایی محدود مانند Netflix US و غیره را مسدود کنند.
 7. VPN های رایگان don’خوب کار کنید در چین.
 8. VPN های رایگان می توانند نشت DNS یا WebRTC داشته باشند.
 9. VPN های رایگان اغلب نمی توانند از تورنت پشتیبانی کنند.

ویژگی ها و موارد اضافی VPN

علی رغم هدف اصلی رمزگذاری ترافیک شما و پوشاندن مکان IP ، یک VPN از جهات مختلفی به شما کمک می کند.

در مرحله اول می توانید سرور کشورها را انتخاب کنید و به نظر می رسد که در آنجا هستید. به عنوان مثال ، شما’دوباره در آلمان هستید اما باید به وب سایتی وصل شوید’فقط در عمان قابل دسترسی است و به عمان متصل می شود’سرور s به شما امکان دسترسی می دهد.

یک VPN همچنین به شما کمک می کند تا از شر ISP سرعت زیاد در کنار بسیاری از ویژگی های امنیتی از قبیل سوئیچ kill ، double hop و سطح بالای رمزگذاری خلاص شوید..

کدام VPN رایگان برای آیفون که در سال 2023 واقعا کار می کند?

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، خدمات رایگان قابل اطمینان نیستند ، بنابراین توصیه می کنیم در صورت تمایل به عملکرد و امنیت عالی ، فقط به پرداخت حقوق مراجعه کنید..

با این حال ، اگر هنوز هم می خواهید به صورت رایگان بروید ، در اینجا چند ارائه دهنده امنیتی که می توانید برای آیفون خود تهیه کنید ، ذکر شده است.

TunnelBear

TunnelBear Review 2023اگر به دنبال یک VPN بدون پرداخت هزینه برای آیفون خود هستید ، احتمالاً امن ترین سرویس رایگان در آنجا ، Tunnelbear کسی است که برای اولین بار اقدام می کند..

اخیراً خط مشی رازداری خود را به روز کرده و میزان ورود به سیستم را که قبلاً روی کاربران انجام می داد ، کاهش داد و آن را ناشناس تر کرد. در حال حاضر ، آن را نمی کند’هنگام ثبت نام ، نام خود را جمع آوری کنید ، و همچنین اتصالات طول عمر شما به سرویس را وارد نمی کند.

محدودیت ها در خدمات رایگان بسیار زیاد است ، در حالی که یک کاربر در هر ماه فقط 500 مگابایت از پهنای باند مجاز است..

اما می توانید هر وقت خواستید با استفاده از برنامه های پرداخت شده آنها را حذف کنید. بهترین برنامه آنها معامله سالانه است که فقط 4.99 دلار در ماه هزینه می کند.

دانلود: برنامه iOS رایگان TunnelBear

هات اسپات شیلد برای iPhone ، iPad و دستگاههای iOS

Hotspot-Shield-reviewاین یکی به عنوان یک سرویس رایگان نسبت به Tunnelbear سخاوتمندانه تر است و به شما امکان می دهد بین 15 سرور 15 کشور را انتخاب کنید ، از طریق رمزگذاری در سطح نظامی محافظت کنید..

Hotspot shield یک نام قدیمی در صنعت VPN است و طی سالها اعتماد و اعتبار کاربر را بدست می آورد.

همچنین روزانه 500 مگابایت پهنای باند را ارائه می دهد ، که در هر ماه حدود 15 GB اطلاعات در حدود رایگان سرویس ارائه می دهد. با این حال ، شما برنده شد’به بسیاری از ویژگی های دیگر مانند چند ورود به سیستم یا پشتیبانی چت دسترسی دارید ، مگر اینکه بخواهید از حق بیمه استفاده کنید.

نسخه رایگان این سرویس توسط تبلیغات پشتیبانی می شود.

دانلود: HotSpot Shield Free iOS App

ضد باد برای iPhone و iPad

VPN رایگان برای آیفون - بهترین برنامه ها برای دستگاه های iOS که واقعاً کار می کنند

یکی دیگر از VPN های امن دیگر ، Windscrib کمی جدید است ، اما در جبهه عملکرد دارای ثبات ذاتی است..

این امکان را به کاربران خود می دهد تا هر ماه 10 گیگابایت پهنای باند را تجربه کنند ، اما در صورت بروز صدای جیر جیر در مورد آن ، می توانید این حد را به 15 گیگابایت افزایش دهید..

8 مکان سرور در برنامه رایگان گنجانده شده است ، اما سرعت های برنده شده است’بهینه شده یا به همان سرعتی که می توانید در نسخه برتر خدمات دریافت کنید.

دانلود: برنامه iOS رایگان Windsribe

شما می توانید به صورت رایگان استفاده کنید

به غیر از سرویس های کاملاً رایگان ، ارائه دهندگان ممتازی در خارج از کشور نیز وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا برای مدت زمان محدود از خدمات آنها استفاده کنید تا بتوانید قبل از پرداخت برنامه های خود از عملکرد آنها مطلع شوید..

NordVPN برای iPhone و همه دستگاههای iOS

NordVPN - ارائه دهنده پاناما با محوریت حفظ حریم خصوصیبیش از 5300 سرور توسط این ارائه دهنده ارائه می شود ، بسیار بالاتر از آنچه که VPN های رایگان همیشه می توانند به کاربران ارائه دهند. همچنین دارای ویژگی های امنیتی باورنکردنی است که شامل Double VPN ، kill switch ، پیاز بیش از VPN و غیره به همراه پشتیبانی چت ، سرعت سریع و موارد دیگر.

می توانید از طریق پیشنهاد آزمایشی رایگان آن ، NordVPN را به مدت 7 روز کامل استفاده کنید. فقط ایمیل خود را وارد کنید و با تمام ویژگی های موجود قادر خواهید بود از این سرویس استفاده کنید.

دانلود: برنامه رسمی iOS NordVPN

ExpressVPN برای iPhone و دستگاههای iOS

ExpressVPN - همه جانبه با سازگاری روتر عالیاگرچه ExpressVPN نمی کند’یک آزمایش رایگان مانند NordVPN ارائه می دهید ، این یک سیاست بازپرداخت بدون سؤال را ارائه می دهد که برای 30 روز کامل معتبر است ، زمان زیادی را برای تست خدمات می دهد..

این احتمالاً در حال حاضر بهترین VPN در جهان است ، با سرعت های بی نظیر ، قابلیت های باورنکردنی برای رفع انسداد ، پشتیبانی عالی از گپ ، محافظت از حریم شخصی فوق العاده ایمن و موارد دیگر.

برنامه پرداخت شده آن با 8.32 دلار در ماه (معامله اشتراک سالانه) ارائه می شود.

دانلود: برنامه رسمی ExpressVPN iOS

نحوه راه اندازی یک VPN در آیفون – راهنمای گام به گام

اگر از یک نرم افزار مشتری استفاده می کنید ، یعنی یک برنامه اختصاصی برای IOS ارائه شده توسط ارائه دهنده VPN ، تنظیم VPN در iPhone بسیار آسان است. فقط آن را از فروشگاه iTunes بارگیری کنید و هزینه آن را بپردازید:

 1. برنامه به اعتبار کاربر شما برای ادامه کار نیاز دارد (آنها هنگام ورود به سیستم یا ثبت نام توسط هر ارائه دهنده ارائه می شوند و به طور معمول ، نام کاربری و رمزعبور خود را شامل می شوند)
 2. وقتی اعتبار خود را وارد کردید ، وارد شوید.
 3. پس از ورود به سیستم ، سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 4. از جریان و امنیت بی حد و حصر لذت ببرید ، هرچه باشد این باشد’دوباره به دنبال.

چگونه می توانم یک VPN را به صورت دستی در آیفون خود تنظیم کنم?

اگر شما’می خواهید برنامه رسمی را در iPhone خود دریافت کنید ، همیشه می توانید آن را کنار بگذارید. اما توجه داشته باشید که sideloading بسیار پیچیده تر از دریافت برنامه است ، زیرا شما را ملزم به انجام تمام تنظیمات خود می کند. اگر شما هنوز هم می خواهید ادامه دهید ، ما’در راهنمای مفصل ما در مورد آیفون VPN ، چندین روش sideloading برای تنظیم VPN در آیفون ذکر کرده است.

آیا این ممکنه؟؟ اینترنت رایگان برای آیفون با استفاده از VPN

قطعا نه! VPN فقط می تواند برای رمزگذاری داده های شما و محافظت از شما در برابر هک و سایر آسیب پذیری ها استفاده شود.

بسته بندی کردن

اگر از سرورهای VPN رایگان ذکر شده در بالا استفاده می کنید که به شما توصیه کرده ایم می توانید اطمینان حاصل کنید که به بهترین امکانات و امنیتی که دامنه رایگان برای کاربران آیفون ارائه کرده است دسترسی دارید..

اگر نظر یا پیشنهادی برای ما دارید ، احساس رایگان کنید که آنها را در قسمت نظرات ما در زیر وارد کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me