بهترین VPN برای تورنت: تورنت های ایمن را بارگیری کنید

بهترین VPN برای تورنت

اگر می خواهید در حین بارگیری تورنت ، در شکارچیان نقض حق چاپ و ISP های محلی نامرئی باشید ، به یک سرویس VPN قابل اعتماد نیاز دارید. در زیر می توانید توصیه هایی در مورد بهترین موارد برای uTorrent / BitTorrent پیدا کنید:

Contents

بهترین خدمات VPN برای تورنت

 1. عاج: انتخاب برتر ما برای تورنت است. سرورهای خاص P2p موجود است. با قیمت 2.25 دلار در ماه در دسترس است .
 2. Surfshark: بهترین VPN مناسب برای بودجه برای به اشتراک گذاری فایل P2P /. سرعتهای سریع برای بارگیری تورنت. هزینه 1.99 دلار در ماه (+ 3 ماه رایگان).
 3. ExpressVPN: VPN بسته بندی شده با ارزش برای تورنت. بدون درپوش پهنای باند یا محدود کردن سرعت. با قیمت 8.32 دلار در ماه در دسترس است
 4. CyberGhost: سریع و امن VPN برای دزدان دریایی. “تورنت ناشناس” حالت موجود قیمت از 2.75 دلار در ماه شروع می شود
 5. PureVPN: یک VPN روند صعودی برای تورنت. سرورهای اختصاصی برای اشتراک فایل در دسترس هستند. با قیمت 2.91 دلار در ماه در دسترس است

5 بهترین VPN برای تورنتینگ در سال 2023

این 5 بهترین VPN را برای تورنت شرح داده شده با جزئیات ، پس از تجزیه و تحلیل و مقایسه هزینه های آنها ، رتبه بندی trustpilot و عملکرد / ویژگی های عملکرد P2P بررسی کنید:

1. عاج

Ivacy در رتبه 1 برای تورنت VPN قرار گرفت

 • قیمت: 2.25 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.8

در واقع مستقر در سنگاپور و در سال 2007 راه اندازی شد ، Ivacy سرانجام شروع به بدست آوردن شهرتی که شایسته آن است ، شد. بیشتر اینها را نمی دانند ، اما ارائه دهنده مسئولیت ایجاد مفهوم Split Tunneling را دارد که اکنون بسیار مشهور است.

ارائه دهنده بهترین ویژگی ها را برای کاربران چین در اختیار کاربران قرار می دهد و سریعاً سرعت را ارائه می دهد و ارزش آن را به عنوان یک VPN قابل اعتماد برای تورنت ها اثبات می کند. این سرویس دهنده سرورهای اختصاصی را برای فعالیت های p2p ارائه می دهد ، به همان روشی که برای سیستم عامل های جریان مانند Netflix و Disney Plus انجام می دهد.

برای دسترسی به آنها ، می توانید همانطور که انجام دادم ، با پشتیبانی چت زنده 24/7 تماس بگیرید. آنها لیستی جامع از سرورها را برای ادامه فعالیتهای torrenting شما ، بدون هیچگونه مشکلی قانونی یا دخالت ISP در اختیار شما قرار می دهند..

برای رمزگذاری ، Ivacy از AES-256-CBC با یک کلید استاندارد RSA-2048 برای اتصالات OpenVPN استفاده می کند. ورود به جلسه وجود دارد ، اما آنها پس از 48 ساعت منقضی می شوند. برای به دست آوردن بهترین معامله VPN ، به برنامه 2 ساله خود بروید که از 1.99 دلار در ماه شروع می شود. (صورتحساب 48 دلار).

گزینه های اشتراک Ivacy

 1. اشتراک ماهانه: 9،95 دلار
 2. اشتراک سالانه: 3.33 دلار در ماه (40 دلار یک بار صورتحساب)
 3. اشتراک 2 ساله: 2.25 دلار در ماه (48 دلار یک بار صورتحساب)

یا با خواندن این بررسی Ivacy ، بینش بیشتری در مورد ارائه دهنده دریافت کنید

2. گشت و گذار

آرم Surfshark

 • قیمت: 1.99 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.4

یک VPN مقرون به صرفه که برای اشتراک فایل Peer-to-Peer بسیار توصیه می شود. Surfshark تازه وارد در قول خود برای تورنت امن صادق است. همچنین مایل اضافی را طی می کند و پهنای باند نامحدود و اتصالات همزمان و ویژگی قوی Kill Switch را ارائه می دهد.

یک لیست خاص برای سرورهای P2P وجود دارد ، اما torrenting در همه سرورها حتی در کشورهای ممنوع مجاز است. Surfshark همچنین ممکن است ترافیک را به سرورهای ویژه P2P در کانادا یا هلند هدایت کند.

فقط مطمئن شوید که ابتدا پروتکل را از IKEv2 به OpenVPN (UDP) تغییر دهید ، تا بتوانید از طریق AES-256-CBC یا AES-256-GCM رمزگذاری درجه نظامی قوی دریافت کنید..

از آنجا که BVI یک پناهگاه امن است ، می توانید با آرامش کامل ذکاوت کنید ، و همچنین با دانستن اینکه Surfshark یک سیاست تورنت و بدون ورود دارد قوی شوید. حتی سوئیچ kill را ارائه می دهد.

در هنگام تست سرعت سرور ایالات متحده برای P2P / torrenting در uTorrent ، Surfshark تحویل داد 87.39 مگابیت در ثانیه بارگیری و 60.63Mbps به طور متوسط ​​بارگذاری کنید. اصلاً بد نیست.

گزینه های اشتراک Surfshark

 1. اشتراک ماهانه – 11،95 دلار در ماه
 2. اشتراک سالانه – 5.99 دلار در ماه
 3. اشتراک 2 ساله – 1.99 دلار در ماه

یا برای اطلاعات بیشتر ، بررسی دقیق درباره Surfshark ما را بخوانید

3. ExpressVPN

ExpressVPN آرم

 • قیمت: $ 8.32 / ماه 6.67 $ / ماه.
 • امتیاز Trustpilot: 4.8

جهانی و سریعترین ExpressVPN قابلیت p2p استثنایی را برای کاربران uTorrent ارائه می دهد. اگرچه لیست خاصی از سرورهای تورنت وجود ندارد ، اما هنوز هم می توانید از سرعت های چشمگیر در هر مکانی لذت ببرید.

  5 بهترین برنامه VPN برای Android در سال 2023

این پروتکل از OpenVPN (TCP و UDP) برای p2p استفاده می کند و رمزنگاری را از طریق دو رمزگذار مختلف ارائه می دهد: AES-256-CBC و AES-256-GCM به طوری که حداکثر امنیت را نیز بدست آورید..

این مورد را به صلاحیت BVI امن اضافه كنید و سیاست عدم ورود به سیستم را تأیید كنید حتی مقامات ترکیه نیز نتوانستند از آن دور شوند ، و می توانید احساس راحتی كنید كه ExpressVPN گزینه خوبی برای بارگیری تورنت است.

لازم به ذکر نیست ، ارائه دهنده از نشت آدرس WebRTC / DNS / IP در امان است و ویژگی سوئیچ kill آن در مخفی نگه داشتن هویت شما در صورت قطع VPN در حین قطع شدن p2p / پرونده ، شگفت آور است..

هنگام آزمایش سرعت سرور ایالات متحده برای p2p / torrenting در uTorrent ، ExpressVPN تحویل داده شد 85.29 مگابیت در ثانیه بارگیری و 76.92 مگابیت در ثانیه بارگذاری مجدد ، دوباره روشن می کند که شما سرعت های سریع چشمگیر دریافت می کنید.

گزینه های اشتراک ExpressVPN

 1. اشتراك ماهانه: 12،95 دلار صورتحساب يكبار
 2. اشتراک نیمی از سالانه: 9،99 دلار در ماه
 3. 12 ماه اشتراک: 8.32 دلار در ماه

یا با خواندن این بررسی ExpressVPN ، بینش بیشتری درباره ارائه دهنده دریافت کنید

4. CyberGhost

آرم CyberGhost

 • قیمت: 2.75 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.7

من معمولا CyberGhost را برای رفع انسداد نیازهای کاربران توصیه می کنم ، اما آزمایش آن روی uTorrent نشان داد که در واقع انتخاب بسیار خوبی برای بارگیری ایمن و سریع تورنت ها است.

CyberGhost ، مشابه Ivacy و Surf ، سرورهای مخصوص لیست p2p را ارائه می دهد. با وارد کردن می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید “p2p” در نوار جستجو در گوشه سمت چپ بالای مشتری Windows.

این سرورها از پروتکل OpenVPN (UDP) استفاده می کنند و رمزگذاری از طریق رمزنگاری AES-256 ، رمزگذاری کلید RSA-4096 و احراز هویت SHA384 ارائه می شود..

ارائه دهنده همچنین از همه نشت آدرسهای WebRTC / DNS / IP عاری است ، یک پروکسی SOCKS5 برای افزایش سریع تورنت ها ، و یک سوئیچ قاتل خودکار برای محافظت از هویت شما ارائه می دهد.

CyberGhost هنگام آزمایش سرعت سرور ایالات متحده برای p2p / torrenting در uTorrent ، CyberGhost را تحویل داد 74.22 مگابیت در ثانیه بارگیری و 70.29 مگابیت در ثانیه بارگذاری. بارگیری تورنتها سریع و بدون تاخیر بود.

گزینه های اشتراک Cyberghost

 1. اشتراک ماهانه: 12.99 $ / ماه
 2. اشتراک سالانه: 5.99 دلار در ماه
 3. اشتراک 2 ساله: 3.69 دلار در ماه
 4. اشتراک 3 ساله: 2.75 دلار در ماه

یا برای بررسی دقیق تر این بررسی CyberGhost را بررسی کنید

5. PureVPN

آرم PureVPN

 • قیمت: 2.91 دلار در ماه
 • امتیاز Trustpilot: 4.7

یک دلیل وجود دارد که من PureVPN را یک سرویس بسته بندی شده می نامم. برای تورنت به طور خاص ، جزو معدود ارائه دهنده هایی است که ویژگی حمل و نقل پورت P2P را به عنوان افزودنی با قیمت 0.99 دلار ارائه می دهد..

می توانید یاد بگیرید که چگونه آن را برای سرعت بخشیدن به بارگیری در uTorrent خود ، که به خوبی در رابطه با “اشتراک گذاری پرونده” حالت موجود در همه مشتری ها.

ارائه دهنده از OpenVPN (UDP) برای سرورهای p2p استفاده می کند و رمزگذاری از طریق رمزگذاری AES-256 ، رمزگذاری کلید RSA-4096 و احراز هویت SHA384 در دسترس است..

خط مشی ورود به سیستم ممکن است کمی گیج کننده باشد ، اما ویژگی هایی مانند SOCKS5 Proxy ، Split Tunneling ، Automatic Kill Switch و Port Forwarding ، حاشیه ای نسبت به نام های دیگر.

در حالی که سرعت سرور ایالات متحده را برای p2p / torrenting در uTorrent آزمایش می کنید ، PureVPN به طور متوسط 81.88 مگابیت در ثانیه و 69.71 مگابیت در ثانیه بارگذاری.

بهترین معاملات PureVPN

 1. 1 برنامه ماهانه – 10،95 دلار در ماه.
 2. برنامه 1 ساله – 5.18 دلار در ماه.
 3. برنامه 5 ساله – 2.91 دلار در ماه (99 دلار $ یک بار قبض)

یا برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع و عمیق PureVPN ما را بخوانید.

نحوه انتخاب بهترین VPN برای تورنت (معیارهای رتبه بندی)?

اگر برای بارگیری تورنت از uTorrent استفاده می کنید ، احتمالاً آن را می دانید VPN شما مشترک می شوید باید سرعت بارگیری سریع و پهنای باند نامحدود را ارائه دهید. با این حال ، سایر عوامل نیز برای ارزیابی VPN های p2p بسیار مورد نیاز هستند. من هر ارائه دهنده را بر اساس:

 1. صلاحیت قضایی – اگر ارائه دهنده دفتر مرکزی خود را در اتحادیه 5/9/14 چشم یا کشور با مجموعه ای از قوانین نگهداری اطلاعات تهاجمی داشته باشد ، برای بارگیری در uTorrent مناسب نیست.
 2. مکان سرور –بهترین VPN ها تعداد زیادی مکان سرور را در اختیار شما قرار می دهند تا در حین مشغول بارگیری در p2p / torrent ، سریعا از سرعت استفاده کنید..
 3. بدون نشت – شما باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده از انواع نشت WebRTC / DNS / IP عاری است. در غیر این صورت ، مجبور به پرداخت جریمه های سنگین خواهید شد.
 4. عملکرد سرعت – VPN باید در تمام طول روز سرعتهای قابل ملاحظه ای را ارائه دهد ، بنابراین حداکثر راحتی را به شما می دهد.
 5. قدرت رمزگذاری – ISP ها در صورت عدم محافظت از ارتباط شما ، می توانند فعالیتهای اشتراک فایل را به صورت واضح مشاهده کنند. رمزگذاری قوی هویت شما را پنهان نگه می دارد.
  5 بهترین برنامه VPN برای Android در سال 2023

چگونه سرعت بخشیدن به بارگیری uTorrent با یک VPN

هنگامی که نوبت به بارگیری تورنت از uTorrent می رسد ، ممکن است شما اغلب از سرعت پهنای باند ناامید شوید. دلایل زیادی برای عملکرد تورنت ضعیف وجود دارد.

با این حال ، اگر از قبل شبکه ای سریع دارید ، برخی از ترفندها برای افزایش سرعت کلی وجود دارد. برای افزایش سرعت بارگیری در uTorrent ، نکات زیر را دنبال کنید:

دانلود تورنت با تعداد زیاد بذر

وقتی تورنت را بارگیری می کنید ، مشتری uTorrent پرونده جدا شده را از رایانه های مختلف می گیرد. این افراد بذر هستند ، که حتی پس از اتمام بارگیری ، به اشتراک گذاری پرونده ادامه می دهند.

برای اینکه سرعت بارگیری شما بیشتر شود ، به جستجوی بذرهای بیشتر در تورنت بروید ، اما همچنین به نظرات در صفحه زیر نگاه کنید. نظرات دیگران به شناسایی اینکه آیا تورنت از هرگونه ویروس / بدافزار پاک است ، کمک می کند.

دانلود تورنت با تعداد زیاد بذر

پیکربندی کنید “پهنای باند” تنظیمات حداکثر سرعت

راه دیگر برای افزایش سرعت بارگیری در uTorrent ، رفتن به تغییر تنظیمات پهنای باند است.

 1. کلیک کنید روی “گزینه ها” در گوشه بالا سمت چپ.
 2. به پایین بروید و روی آن کلیک کنید “اولویت ها”.
 3. برگه مشخص شده را پیدا کرده و باز کنید “پهنای باند”.
 4. با بارگذاری مقادیر در هر قسمت ، سرعت بارگذاری و بارگیری جهانی خود را محدود کنید.

توصیه می شود نرخ بارگذاری جهانی را به عنوان 80٪ از سرعت بارگذاری خود یعنی 14 کیلوبایت در ثانیه حفظ کنید. در مورد نرخ بارگیری جهانی ، مقدار آن را به a تغییر دهید “0”.

هک دیگری که می توانید برای افزایش سرعت برنامه استفاده کنید ، تغییر تعداد اتصالات برای جلوگیری از اضافه بار است. برای بسیاری ، تنظیمات زیر بسیار خوب کار کرده است.

 1. حداکثر تعداد اتصالات جهانی را روی 2300 تنظیم کنید
 2. حداکثر تعداد همسالان متصل به ازای هر تورنت را روی 250 تنظیم کنید
 3. تعداد شکافهای آپلود در هر تورنت را روی 14 تنظیم کنید

تنظیمات پهنای باند پیکربندی uTorrent

اتصال مستقیم به دانه ها

اغلب اوقات ، بذر’تنظیمات فایروال اغلب می تواند روند بذر را مهار کند و از دریافت uTorrent از دریافت اطلاعات بارگیری از فایل تورنت جلوگیری می کند.

اکنون پیکربندی مجدد هر بذر برای شما غیرممکن است’ تنظیمات فایروال ، اما می توانید به مشتری uTorrent خود اجازه دهید همه داده ها را مستقیماً و بدون دخالت در فایروال ها بازیابی کند:

 1. برو به “گزینه ها” را انتخاب کنید “اولویت ها”.
 2. باز کن “اتصالات” برگه از سمت چپ
 3. بررسی “نقشه برداری درگاه UPnP را فعال کنید”
 4. تیک بزنید “نقشه برداری پورت NAT-PMP را فعال کنید”.

uTorrent به طور مستقیم به دانه وصل می شود

یک استثناء به فایروال ویندوز اضافه کنید

فایروال ویندوز ممکن است مشتری تورنت شما را مسدود کرده و بارگیری ها و بذرهای دریافتی از اتصالات BitTorrent را قطع کند. این مانع از کل تجربه torrenting است.

برای خلاص شدن از مشکل ، می توانید “یک استثناء به فایروال اضافه کنید” از برنامه uTorrent به طور مستقیم برای افزایش سرعت کلی. می توانید با رفتن به گزینه ها این کار را انجام دهید > اولویت ها > اتصالات.

uTorrent اضافه کردن یک استثناء به دیوار آتش

تنظیمات عمومی را برای بهینه سازی uTorrent تغییر دهید

به عنوان گزینه دیگری برای افزایش سرعت بارگیری در uTorrent ، تنظیمات کلی مشتری uTorrent را تغییر دهید.

می توانید این کار را با پیمایش به گزینه ها انجام دهید > اولویت ها > عمومی. پس از اتمام ، بررسی کنید “فایلهای ناقص را اضافه کنید” و “همه فایلها را از قبل اختصاص دهید” گزینه ها.

uTorrent در حال تغییر تنظیمات عمومی

ردیاب های بیشتری را در پرونده های تورنت خود اضافه کنید

ردیاب ها برای بهینه سازی و افزایش سرعت بارگیری تورنت شما مفید هستند. با افزودن ردیاب جدید ، تجربه torrenting شما بهبود می یابد ، زیرا آنها بذر / همسالان جدیدی به اتصال شما اضافه می کنند.

این فرایند شامل اضافه کردن پیوندهای جدید به ردیابهای موجود یک فایل تورنت خاص است. برای افزودن موارد جدید ، دستورالعمل های مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید:

 1. بر روی فایل تورنت راست کلیک کرده و کلیک کنید “خصوصیات”
 2. زیر “عمومی” برگه ، یک لیست ردیاب وجود خواهد داشت.
 3. به قسمت پایین صفحه بروید ، جایی که هیچ متنی وجود ندارد.
 4. ردیاب ها را از این لینک در فضای خالی جایگذاری کنید.
  5 بهترین برنامه VPN برای Android در سال 2023

uTorrent با اضافه کردن ردیاب های بیشتری

بهترین مکان های VPN برای اشتراک گذاری پرونده P2P

اگر مقدار زیادی در uTorrent بارگیری کنید ، ممکن است شما علاقه مند باشید که چگونه بهترین سرعت ها را بدست آورید و به سریعترین سرعت swar های p2p دسترسی پیدا کنید.

یک VPN به راحتی می تواند به شما امکان دهد چنین کاری را انجام دهید ، اما برای اتصال به آنها نیز باید سرورهای مناسب را بشناسید. سرعت تورنت سریعترین در کشورهای زیر است:

لتونی یونان
بلغارستان صربستان
لیتوانی ایرلند
کرواسی رومانی
اسپانیا سوئد

مسائل حقوقی با جریمه های تورنت و P2p

تورنت خود توسط همه حسابها در بیشتر کشورهای جهان قانونی است. این فقط فعالیت غیرقانونی است در صورتی که برای بارگیری مطالب دارای حق چاپ ، مشاجره کنید.

برای اطلاع بیشتر در مورد نوع و شدت اتهامات قانونی که می توانید با آن روبرو شوید ، باید با قوانین مربوط به دزدی دریایی در کشور خود آشنا شوید.

در اینجا یک قانون اساسی در کشور به تفسیر قوانین حقوقی و موضوعاتی که می توانید در صورت تحمل دزدی دریایی بپردازید با آنها روبرو هستید:

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا یک رژیم حقوقی کاملاً تکامل یافته پیرامون دزدی دریایی است. این کشور دارای موضع گیری کاملاً جدی برای بارگیری مطالب غیرقانونی از هر طریق ممکن است.

بیشتر رسانه های دارای حق چاپ متعلق به خانه های بزرگ شرکت هایی مانند دیزنی ، برادران وارنر ، فاکس ، سونی و مواردی از این دست است ، بنابراین آنها معمولاً عضویت مالی خود را با استفاده از پرونده های مختلف دارند..

دزدی دریایی در ایالات متحده می تواند به مجازات های قانونی تا پنج سال حبس و 250 هزار دلار جریمه منجر شود.

کانادا

این کشور همسایه آمریکا با مجازات افرادی که مرتکب دزدی دریایی می شوند ، آنقدر سختگیرانه نیست. قوانین دزدی دریایی آن وجود دارد اما به همان اندازه مرزهای آن بی روح است ، یعنی آنها در آنجا هستند ، اما شما پیروز شدید’خیلی گرفتار می شوی

تنها قانون مربوط به تخلفات حق چاپ در کانادا است “قانون نوسازی حق چاپ”. براساس این قانون ، اعلانات می توانند توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی به نقض حق چاپ ارسال شوند.

حداکثر کاری که یک دارنده حق چاپ می تواند انجام دهد این است که به طرف نقض کننده بیش از 5000 دلار شکایت شود. این مبلغی بیش از حد برای ایجاد علاقه مند به دارندگان حق چاپ است.

انگلستان

با وجود اکثریت سایتهای تورنت بزرگتر مانند PirateBay که از قبل مسدود شده است ، انگلستان مکان مناسبی برای طرفداران p2p نیست.

ISP ها با بیش از 400000 کاربر طبق قانون موظفند نامه های خاموش و ناخواسته را به متخلفان حق چاپ ارسال کنند. این قانون اما در مورد ISP هایی که کمتر از تعداد مورد نیاز مشترکان هستند ، صدق نمی کند.

هند

صنعت دزدی دریایی هند هر ساله تقریباً 2.7 میلیارد دلار در سال محکوم می کند که به دلیل محبوبیت بالیوود و سایر سینمای منطقه ، خسارت ناخوشایندی را به خانه های رسانه های محلی وارد می کند..

طبق قانون کپی رایت هندی ، شخص می تواند حداکثر 7 سال در زندان باشد و به جریمه 200000 INR جریمه شود ، در صورتی که مشخص شود نقض حق چاپ هر پرونده یا پروژه رسانه ای است..

آلمان

در آلمان ، دارندگان حق چاپ نیز حق دارند از طرف خود علیه ترول های حق نسخه برداری شکایت کنند و جریمه های آن می تواند تا 500 یا حتی 1000 یورو باشد..

با این حال ، این سیستم به اندازه کافی کارآمد نیست زیرا ترول های حق چاپ می توانند فقط آدرس های IP را ردیابی کنند و نه نام ها و شناسه های واقعی ، بنابراین بسیاری از اطلاعیه هایی که می آیند به اسم به افراد خطاب نمی شوند.

بسته بندی چیزهایی که در بالا است

پس از تست های قطعی بر روی 5 عامل مرتبط با بیش از 70 ارائه دهنده بیشتر ، من Surfshark را به عنوان بهترین VPN برای تورنت توصیه می کنم.

Surfshark (1.99 دلار در ماه) بهترین دلیل شرط بندی شما به عنوان یک تورنت VPN به دلیل امنیت باورنکردنی ، خدمات بدون نشت و یک سیاست ورود به سیستم صفر است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me