Surfshark Vs IPVanish مقایسه 2020

Surfshark در مقابل IPVanish

اگرچه Surfshark یک سرویس نسبتاً جدید است ، این شهرت را برای داشتن جانور در بودجه به وجود آورده است ، این امر به لطف میزبان ویژگی های موجود با نرخ های مناسب.

IPVanish علی رغم اینکه از سال 2012 در بازار موجود است ، اکثراً در زیر رادار باقی مانده است ، اما علاقه ای به عملکرد این سرویس به خوبی نشان نمی دهد..

با استفاده از یک سرویس معتبر VPN در سال 2020 به یک ضرورت دیجیتالی ، اینجا BestVPN.co است’مقایسه دقیق هر دو سرویس در 12 دسته برای آسانتر کردن تصمیم شما!

نکات برجسته

سورفشارک IPVanish
 1. 1040+ سرورها در 61+ کشورها
 2. IP های دینامیکی / استاتیک موجود است
 3. اتصالات همزمان نامحدود
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 1300+ سرور در 75+ کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 10 اتصال همزمان
 4. رمزگذاری AES 256 بیتی
 5. 7 روز ضمانت برگشت پول

قیمت گذاری و تخفیف

سورفشارک IPVanish
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 3 ماه
2 سال 1 سال
2 سال
پیشنهاد ویژه 83٪ تخفیف در یک برنامه 24 ماهه 66٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 11.95 دلار 5.00 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 1.99 دلار $ 3.25
قیمت یک ساله 71.88 دلار 39 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 7 روز

Surfshark یک ماه به ماه گزینه گران قیمت تر است. اگر کاربران تصمیم بگیرند که برای برنامه ماهانه شرکت کنند ، می توانند انتظار داشته باشند که ماهانه 11.95 دلار هزینه کنند.

با این حال ، قیمت به میزان قابل توجهی به 1.91 دلار کاهش می یابد ، و در صورت عدم انتخاب کاربران برای برنامه 2 ساله ، تخفیف 83 درصدی در کل 45.84 دلار خواهد بود..

در مقابل ، کاربران می توانند IPVanish را انتخاب کنند و انتظار دارند که تنها از طریق برنامه پرداخت ماهانه خود ، فقط 5.00 دلار در ماه پرداخت کنند. اگر کاربران تصمیم بگیرند برای برنامه 1 ساله شرکت کنند ، آنها’در نهایت مبلغ 39 دلار را با نرخ 3.25.mo پرداخت می کنیم.

اگر هر لحظه از عملکرد راضی نیستید ، Surfshark 30 روز ضمانت پس انداز پول به شما می دهد. از طرف دیگر ، IPVanish فقط 7 روز ضمانت به کاربران ارائه می دهد.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای Surfshark: صرفه جویی 83٪ در ویژه 2 ساله

دریافت این بهترین پیشنهاد برای IPVanish: در برنامه 2 ساله خود 66٪ صرفه جویی کنید

امکانات

سورفشارک IPVanish
اتصالات همزمان نامحدود 10
برنامه های سیستم عامل Windows، macOS، Linux، Android، iOS، Amazon Fire TV Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم ، روتر و لینوکس بعضی از روترها
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) بله (فقط Android)
اضافی اضافی پشتیبانی Shadowsocks ، Hacklock ، Blindsearch ، حالت NoBorders ، TrustDNS برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و برنامه برای تلفنهای Windows

Surfshark از نظر ویژگیهای خلاقانه ای که باعث تقویت کاربران می شود ، بالای سر و شانه های IPVanish قرار دارد’ ناشناس بودن و ایمنی آنلاین.

هر دو با هم کاملاً سازگار با ویندوز ، مک ، لینوکس ، iOS ، اندروید ، کروم و فایرفاکس هستند. با این حال ، Surfshark به پشتیبانی از تلویزیون های Fire و Apple TV افزوده است.

ناگفته نماند ، حتی می توانید برنامه هایی را پیدا کنید که با Xbox One و Nintendo Switch کار کنند ، که بسیار مفید است ، برای حداقل مخاطبان گیمر!

Surfshark همچنین از Shadowsock پشتیبانی ، ویژگی Hacklock (ابزار نشت داده ها برای محافظت در برابر سرقت هویت) ، BlindSearch ، حالت NoBorders (برای دسترسی به چین) و موارد دیگر استفاده می کند..

IPVanish چنین ویژگی های پیشرفته ای ندارد. علاوه بر این ، در حالی که Surfshark از اتصالات همزمان نامحدود پشتیبانی می کند ، IPVanish فقط به ده اتصال محدود می شود.

انسداد قابلیت ها

سورفشارک IPVanish
نتفلیکس آره نه
هولو آره نه
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

Surfshark نمایانگر گزینه ای کاملاً قدرتمند از نظر انسداد محتوا است. من برای دور زدن محدودیت ها و ممنوعیت های VPN ، قابلیت های استثنایی دریافت کردم.

این می تواند به کاربران کمک کند هر محدودیتی که در Netflix ، iPlayer BBC ، Prime Video ، Hulu ، Voot ، Hotstar و حتی بدنام دیزنی پلاس وجود دارد را دور بزنند..

علاوه بر این ، با مجموعه ای از سرورهای خود ، می تواند محتویات محدود جغرافیایی کشورهای مختلف را برای دسترسی به موارد قبلی از حالت مسدود کند. از طرف دیگر IPVanish نمی تواند این سایت های جریان را از حالت مسدود خارج کند.

از نظر انسداد VoD ، IPVanish هیچ چیز خارق العاده ای ندارد. بیشتر وب سایت هایی که بازدید کردم به من دادند “خطای شناسایی VPN / پروکسی,” که کاملاً ناامید کننده بود.

چین

شهروندان چینی همیشه به دنبال خدماتی هستند که به کاربران اجازه می دهد تا در داخل کشور از حالت انسداد خارج شوند یا به محتوای محلی از چین در سایر نقاط جهان دسترسی پیدا کنند.

“فایروال عالی” فناوریهای مختلفی مانند سرویس های VPN blackholing ، مسمومیت با DNS ، ربودن DNS و فیلتر IP را تصویب می کند که این امر کار را دشوار می کند.

در جایی که IPVanish نتوانست انگیزه ای برای هر یک از مخاطبان فراهم کند ، Surfshark تمایل دارد بسیار چشمگیر باشد ، به ویژه برای کسانی که در کشور زندگی می کنند.

این وب سایت یک آینه چینی را ارائه می دهد که به افراد امکان می دهد برنامه های خود را بارگیری و نصب کنند. در همان زمان ، آن را فراهم می کند “بدون مرز” حالت.

این حالت سورسفارک را فعال می کند’سرورهای مبهم که تبدیل ترافیک VPN به ترافیک منظم HTTP برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی در چین.

با این حال ، پشتیبانی از کسانی که به دنبال خرید VPN به چین هستند ، مانند PureVPN ، که 12 سرور اختصاصی چینی را برای دسترسی به محتوای محلی ارائه می دهد.

کاربران چین می توانند Surfshark را از صفحه اختصاصی چینی خود اینجا بارگیری کنند: https://shark-cn.com/

رابط و رابط

سورفشارک IPVanish
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

Surfshark از تمام سیستم عامل های اصلی استفاده در هر دو دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می کند. لیست ویژگی های خاص آن فقط به عنوان ارائه دهنده VPN به جذابیت کلی آن می افزاید.

رابط کاربری دارای یک طرح رنگی کاملاً ظریف است و این کار را بر روی چشم راحت تر می کند. پانل ناوبری آن و همچنین GUI کلی ، بسیار آسان است که از آن استفاده کنید.

زمان پاسخگویی برای اتصال سرور از 10 ثانیه تجاوز نمی کند و یک اتصال پس زمینه پایدار را در طول استفاده فراهم می کند.

حالت جریان Surfshark

IPVanish دارای رابط کمتری و پیچیده تری است. در حالی که لزوما چیز بدی نیست ، اما می تواند برای آماتورها کمی دلهره آور باشد.

پنل ناوبری نسبتاً آشفته است و همان احساس حداقلی را به عنوان رقیب خود ارائه نمی دهد.

با این حال ، برخی از ویژگی های اساسی مانند مسدود کردن دسترسی به LAN یا استفاده از تونل های اسپلیت وجود دارد که ممکن است کاربران جذاب به نظر برسند.

رابط راه اندازی IPVanish

Severs و Performance

سورفشارک IPVanish
کشورهای سرور 61 51
تعداد کل سرورها 1،040+ 1300+

این یکی از معدود گروه هایی است که به نظر می رسد رقابت کمی سخت باشد. در حال حاضر Surfshark در بیش از 60 کشور جهان با بیش از 1040 سرور سرور دارد.

به طور مقایسه ای ، IPVanish دارای بیش از 1300 سرور در بیش از 50 کشور جهان است. با این حال ، از آنجا که Surfshark تعداد مکانهای سرور بیشتری دارد ، احتمالاً محتوای بیشتری را در مقایسه با IPVanish باز کنید.

سرعت

سورفشارک IPVanish
از دست دادن سرعت 10.1٪ 25٪

ما می خواستیم بهترین روش برای داوری هر دو سرویس را ببینیم’ ادعای سرعت این بود که آنها را از طریق آنالیز سرعت آزمایش کنیم.

ما با اتصال آنها به سرورهای تصادفی با اتصال 100 مگابیت در ثانیه ، هر دو را بر روی کارهایی مانند مرور ، پخش ، بارگیری ، بازی و تورنت قرار دادیم.

Surfshark با میانگین سرعت 89.9 مگابیت در ثانیه در بارگذاری ها و بارگیری ها ثبت کرد و نشانگر از دست دادن 10.1٪ بود به طور مشابه ، IPVanish نرخ 75 مگابیت در ثانیه را ثبت کرد ، از دست دادن 25٪ قابل توجه.

امنیت

سورفشارک IPVanish
پروتکل های VPN L2TP، IPSec، IKEv2، Shadowsocks، OpenVPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256-GCM
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-2048  RSA-2048
فناوری پنهانکاری سایه بان انسداد OpenVPN
امنیت برنامه Kill Switch ، Wi-Fi ، DNS / WebRTC / IP Leak Protection کلید کشتار
وضعیت DNS TrustDNS DNS خصوصی

Surfshark به پروتکل IKEv2 خود بسیار متکی است. آن است “پیش فرض” علاوه بر این ، به کاربران این امکان را می دهد تا OpenVPN را در تمام سیستم عامل ها پیکربندی کنند.

علاوه بر این ، رمزنگاری AES-256-CBC اولین رمزگذاری است که در ضمن استفاده از رمزگذاری یکسان با تبادل کلید TLS با استفاده از رمزگذاری RSA-2048 ، در کانال داده قرار دارد..

از طرف دیگر IPVanish تقریباً پیکربندی یکسانی دارد. با رمزگذاری AES-256-GCM همراه است. با این حال ، سوئیچ kill محافظت WebRTC یا IP نشت نمی کند.

آزمایش نشت

برای انجام یک تحقیق مطمئن و غیرحضوری درباره چگونگی امنیت این دو برنامه؛ آزمایش نشت در هر دو با استفاده از شش ابزار مجزا انجام شد:

WebRTC و HTTP درخواست نشت:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS Leaks:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

با کمال تعجب ، IPVanish و Surfshark هم تست ها را با رنگ های پرنده گذراندند و همه اطلاعات مهم را که شخصاً شناسایی می شوند ، ناشناس می کنند و شما را محافظت می کنند 24/7!

حریم خصوصی

سورفشارک IPVanish
مرکز فرماندهی جزایر ویرجین انگلیس ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero، Dash، Gridcoin، Apple، ZCaas، Ehterum، Litecoin، Bitcoin هیچ یک

Surfshark بعلت مرکز فعالیت خود در جزایر ویرجین بریتانیا گزینه بهتر به نظر می رسد گزینه بهتر. این بدان معناست که هیچ آژانس نظارتی 5/9/14 چشم یا اشتراک گذاری داده ها وجود ندارد.

Surfshark هیچگونه ارتباط و فعالیتی را پشتیبانی نمی کند و همچنین از تمام ارزهای مهم رمزگذاری شده که حریم مالی شما را به مرزهای دیجیتال می گیرند پشتیبانی می کند..

علاوه بر این ، Surfshark توسط Cure53 کاملاً ممیزی شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ سیاهه ای به هر شکلی و شکل نگهداری نمی شود..

از طرف دیگر ، IPVanish واقع در ایالات متحده مستعد انواع نظارت ، نظارت ، ردیابی است و اخیراً به امنیت میهن کمک کرده است..

این یک گزارش کامل اتصال را بدون ارائه هرگونه پشتیبانی از هر نوع رمزنگاری حفظ می کند.

پیکربندی

سورفشارک IPVanish
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک 6+ مکان هیچ یک
DDoS Protection آره آره
فایروال NAT آره آره

هر دو VPN در مورد آدرس های IP تنظیمات بسیار متفاوتی ارائه می دهند. Surfshark این امکان را به کاربران خود می دهد تا از IP IP پویا و استاتیک استفاده کنند.

این اقامتگاهها در بیش از 6+ مکان در کشورهای مختلف پخش شده اند. با این حال ، IPVanish فاقد هرگونه دسترسی به IP استاتیک است ، که بسیار نگران کننده است.

هر دو فایروال را خاموش می کنند و با رمزگشایی هدر های بسته ، هیچگونه ترافیک ورودی ناخواسته را تضمین نمی کنند. IPVanish باید در ارائه پیشنهادات خود بهبود بخشد!

خدمات مشتری

سورفشارک IPVanish
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 31 دقیقه 55 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

سورفشارک’حمایت از مشتری به عنوان یک معیار در صنعت VPN بدل شده است. آنها در نحوه رسیدگی به درخواست ها گرم و حرفه ای هستند.

صرف نظر از اینکه یک سوال چقدر عمومی یا فنی ممکن است ، تیم با هر حرفه ای پرس و جو را اداره می کند و پیوسته در تماس است تا از من بپرسد که آیا مشکلات دیگری دارم.

IPVanish هیچ پایگاه داده اختصاصی قابل جستجو ندارد و یافتن اطلاعات مربوط به این سرویس را دشوارتر از آنچه باید باشد باشد.

هیچ راهنماهایی وجود ندارد یا مواردی از این قبیل را ارزیابی می کند چه رابط یا ویژگی هایی را می توان انتظار داشت که کاربران پس از خرید محصول ، انتظار داشته باشند.

سورفشارک

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا Surfshark برای اندروید مناسب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا Surfshark با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم از Surfshark در چند دستگاه استفاده کنم? 20 دقیقه 1 آره
نحوه فعال سازی انسداد در Surfshark? 27 دقیقه 1 آره

IPVanish

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
چرا IPVanish مستقر در ایالات متحده است (عضو پنج چشم)? 30 دقیقه 1 آره
آیا IPVanish گزینه خوبی برای بازی است? 42 دقیقه 1 آره
آیا IPVanish با Netflix و سایر VoD ها کار می کند? 37 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم از IPVanish بازپرداخت دریافت کنم? 52 دقیقه 1 آره

برنده: Surfshark

Surfshark برنده است

در پایان این دوئل ناخوشایند ، Surfshark در هر بخش از رقیب خود پیشی می گیرد. به عبارت ساده ، این ارزش را برای کاربران فراهم می کند که ارزش بهتری برای پول خود داشته باشند.

دلیلی ندارد که چرا نباید Surfshark را انتخاب کنید زیرا در رده های برتر قرار دارد و آن را به یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در بازار تبدیل کرده است..

Похожие статьи

 • PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2020

  جایی که PureVPN به اندازه معروف بلند است “حق بیمه” VPN در صنعت ، HideMyAss یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین کاربران غیرمستقیم است که بیشتر به دلیل نام جذاب آن است....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me