PureVPN در مقابل Windscrib

PureVPN در مقابل Windscrib

جایی که PureVPN قد بلند به عنوان یک شهرت دارد “حق بیمه” ارائه دهنده خدمات در صنعت ، Windscrib از a “فریمیوم” مدل و به عنوان قوی رتبه بندی می شود “رایگان” خدمات با برنامه های پرداخت شده نیز.

کدام سرویس بهتر است؟ برای پیدا کردن ، این تجزیه و تحلیل عمیق PureVPN در مقابل ویندز نگارش را بخوانید ، جایی که من در مورد چندین جنبه مهم ، هر دو ارائه دهنده را ارزیابی خواهم کرد:

Contents

نکات برجسته

PureVPN ضد باد
 1. 2،000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ (حسابرسی شده توسط AltiusIT)
 1. 600+ سرور در 60 کشور
 2. رمزگذاری بیت AES-256
 3. IP های اختصاصی موجود است
 4. یک گزینه برنامه سفارشی ایجاد کنید
 5. محدودیت پهنای باند 10 گیگابایتی به صورت رایگان

قیمت گذاری و تخفیف

PureVPN ضد باد
دوره اشتراک 1 ماه رایگان
1 سال 1 ماه
2 سال 1 سال
پیشنهاد ویژه 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله 54٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 10.95 دلار 9.00 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 2.91 دلار $ 4.08
قیمت یک ساله 49.92 دلار 49 دلار
تضمین بازگشت پول 31-روز 3 روز

از نظر قیمت گذاری ، هر دو PureVPN و Windscrib تمایل به ارائه دهندگان مناسب برای بودجه دارند. حالت دوم همچنین یک برنامه رایگان برای اهرم کاربران فراهم کرده است.

این طرح با محدوده پهنای باند 10 گیگابایتی همراه است. اگر این مورد را با سایر خدمات مانند TunnelBear و Hide.Me مقایسه کنیم ، محدودیت آن برای یک سرویس رایگان بد نیست.

در همان زمان ، شما یک انتخاب محدود در سرورها و ویژگی ها دارید. به همین دلیل است که Windscrib همچنین یک برنامه حق بیمه را برای کاربران خود در دسترس قرار داده است.

این دو طبقه دارد: ماهانه و سالانه. در جائیکه ماهانه از 9.00 دلار شروع می شود ، سالانه 54٪ تخفیف به شما می دهد ، هزینه ها را به 4.08 دلار در ماه کاهش می دهد.

به عنوان گزینه دیگری ، Windscrib نیز این امکان را به کاربران می دهد “برنامه ای بسازید”. این به آنها امکان می دهد مدت زمان اشتراک و مشخصات دیگر را انتخاب کنند.

PureVPN ، از طرف دیگر ، الف ارائه نمی دهد “رایگان” برنامه و نه الف “اشتراک سفارشی”. آنها برنامه هایی از سه دوره متنوع ارائه می دهند.

ماهانه با 10.95 دلار شروع می شود ، در حالی که سالانه 62٪ تخفیف به شما می دهد ، از 4.16 دلار در ماه شروع می شود ، یعنی فقط برای 12 ماه شما 49.92 دلار پرداخت می کنید که به سختی 1 دلار گرانتر از Windscrib است..

اگر می خواهید بهترین ارزش را از PureVPN دریافت کنید ، توصیه می کنم برای اشتراک 2 ساله آنها ، که با حداقل 2.91 دلار در ماه شروع می شود ، بروید..

این بدان معنی است که کاربران با تخفیف گسترده 73٪ تخفیف می گیرند. درمجموع 24 ماه فقط هزینه یکبار 69 دلار پرداخت می کنید که باز هم کاملا مقرون به صرفه است.

تا آنجا که بازگشت پول’با نگرانی ، PureVPN ضمانت بازپرداخت 31 روزه را ارائه می دهد. در همین حال ، Windscrib فقط بازپرداخت 3 روزه را ارائه می دهد (که در صورت استفاده از حد 10 گیگابایتی نمی توان از آن بهره برد).

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای Windscrib: در هزینه ویژه 1 ساله آنها 54٪ صرفه جویی کنید

امکانات

PureVPN ضد باد
اتصالات همزمان 5 نامحدود
برنامه های سیستم عامل Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV Windows، macOS، Android، iOS، Linux، Fire TV
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا روترها ، تلویزیون ها و موارد دیگر
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) بله (همه برنامه ها)
اضافی اضافی افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox R.O.B.E.R.T. ، پیکربندی ژنراتورها ، ScribeForce ، Split Tunneling ، DoubleHop

هر دو PureVPN و Windscrib مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. این به کاربران امکان می دهد امنیت و حفاظت بیشتری را برای کلیه فعالیت های مربوط به اینترنت دریافت کنند.

اگر در مورد سازگاری برنامه ها صحبت کنیم ، هر دو VPN دارای مشتری بومی برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux ، Mozilla Firefox ، Google Chrome ، Fire TV ، Android / Apple TV هستند..

PureVPN یک برنامه افزودنی اختصاصی برای Kodi را به این لیست اضافه می کند. در مورد پشتیبانی از روتر ، شما راهنماهای تنظیم دستی برای تنظیم هر دو ارائه دهنده دستگاههای Tomato یا DD-WRT دارید..

  ExpressVPN در مقابل IPVanish

در جایی که PureVPN فقط از 5 دستگاه از اتصالات همزمان پشتیبانی می کند ، Windscrib از چند ورود نامحدود پشتیبانی می کند و به سایر ارائه دهندگان در بازار حاشیه ای می بخشد..

در مورد ویژگی های اضافی ، PureVPN NAT Firewall ، Sunnit Tunneling ، مسدود کردن آگهی / ردگیر ، محافظت در برابر IPv6 ، محافظت درگاه ، Kill Switch ، حفاظت از DDoS و IP اختصاصی را ارائه می دهد..

از طرف دیگر Windscrib به کاربران امکان دسترسی به R.O.B.E.R.T. ، ژنراتورهای پیکربندی ، ScribForce (حساب های تیم) ، حمل و نقل پورت ، تونل سازی اسپلیت و DoubleHop را می دهد..

انسداد قابلیت ها

PureVPN ضد باد
نتفلیکس آره نه
هولو آره نه
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

از نظر رفع انسداد ، من از عملکرد ارائه شده توسط Windscrib ناامید شدم. از طرف دیگر ، PureVPN کاملاً قابل توجه بود “رفع انسداد.”

Windipt در رفع انسداد سرویس هایی مانند Netflix ، iPlayer BBC ، Hulu ، Amazon Prime ، Voot ، Hotstar ، Disney Plus حتی پس از امتحان کردن سرورهای مختلف انجام نشد.

سایتهای استریم که توانستند آن را از حالت انسداد جدا کنند ، باید با مشکلات عدم تناقض ، خرابی و تشخیص خطاهای پروکسی / VPN روبرو شدم که بسیار ناامید کننده بود.

در مقابل ، PureVPN موفق به از بین بردن همه سیستم عامل ها با رنگ های پرواز شده است. در واقع ، تمام برنامه های آنها مجهز به a هستند “وب سایت های محبوب” گزینه.

در این فهرست تمام سایتهای معروف جریان پخش می شود. اگر می خواهید Netflix را از حالت انسداد خارج کنید ، به سادگی بر روی نماد کلیک کنید و به نسخه مسدود شده ایالات متحده سایت هدایت می شوید.

بهترین بخش از همه: عملکرد حتی در افزونه های مرورگر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس پایدار است ، برجسته ای که تاکنون حتی در بهترین های این صنعت به دست نیامده است!

چین

چین مسدود کردن VPN ها را بسیار جدی می گیرد. همینطور, “فایروال عالی” از فن آوری ها و الگوریتم های بی شماری برای جلوگیری از عبور از محدودیت های جغرافیایی / ساکنان استفاده می کند.

متأسفانه ، Windscrib در ارائه هرگونه مشوق برای هر یک از مخاطبان ناکام ماند. ارائه دهنده مستقر در کانادا هیچ وب سایت آینه ای برای بارگیری برنامه های خود در کشور ندارد و سرورهای چینی نیز ندارند.

در مقابل ، PureVPN تنها ارائه دهنده صنعت در ارائه 12 سرور چینی (6 مورد در پکن و 6 در شانگهای) است. در عین حال ، برنامه هایی را ارائه می دهد که در کشور کار می کنند.

اگرچه ، در حال حاضر این لیست فقط به ویندوز ، macOS و Android محدود شده است. با این وجود ، این هنوز کاملاً دستاورد است ، زیرا بسیاری از ارائه دهندگان در دسترسی به چین ناکام هستند!

رابط و رابط

PureVPN ضد باد
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

PureVPN از همه سیستم عامل ها / دستگاه های محبوب پشتیبانی می کند. از نظر رابط کاربری ، همه برنامه های آنها تمایل دارند که کاربرد بسیار بالایی داشته باشند و از نظر هر دو استفاده کننده ساده باشند: تازه کار و مبتنی بر فناوری VPN.

همه برنامه ها یک منوی انتخاب موقعیت مکانی مبتنی بر لیست را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین برای اتصال به سرورهای مربوطه حالت های مختلفی مانند اشتراک p2p / به اشتراک گذاری فایل ، جریان ، انسداد و غیره را در دسترس دارید.

به عنوان یک انگیزه اضافه ، PureVPN’برنامه s حتی گزینه تغییر پورت را نیز دارد. این امر به دور زدن محدودیت های جغرافیایی و VPN در سایتهای پخش و کشورهایی که قوانین سخت دارند کمک می کند.

برنامه های تلفن همراه همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های مشابه هستند اما از نظر ظاهری متفاوت هستند. آنها از طراحی تیره تر و UI بهره می برند ، اما فوق العاده کاربر پسند است.

برنامه PureVPN Mac

در مقایسه با PureVPN ، Windscrib’برنامه های s دارای رابط و یک ظاهر طراحی جمع و جور تر هستند. برنامه ای که در همه برنامه های خود برای دستگاه ها / سیستم عامل های مختلف سازگار است.

  PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2023

تفاوت زیادی بین برنامه های رومیزی / لپ تاپ و تلفن های هوشمند وجود ندارد ، زیرا موضوع رنگ ، قابلیت دسترسی و پیمایش آنها تقریباً یکسان است.

اندازه مشتری های VPN فقط از نظر دستگاه از دستگاه و سیستم عامل به سیستم عامل متفاوت است. به عنوان مثال ، برنامه های افزودنی مرورگر ظاهری حتی حداقلی تر را نشان می دهد. ه

سرورها

PureVPN ضد باد
کشورهای سرور 140+ 60
تعداد کل سرورها 2،000 600+

در مقایسه با PureVPN ، Windscrib کانادایی مستقر در آن بسیار کوتاه است “شماره سرور”. در حقیقت ، زیرساخت های شبکه آنها از کوچکترین موارد هستند.

شما فقط در 60 کشور جهان در 600+ سرور دسترسی دارید. این تعداد سرور ضعیف منجر به مشکلات سرعت ناشی از بار کاربر در سرورهای مختلف می شود.

از طرف دیگر ، PureVPN دارای لیست بزرگی از 2،000+ سرور در 140+ کشور در سراسر جهان است که عملکرد بیشتری به کاربران در کشورهای مختلف اعطا می کند.

در حقیقت ، VPN مستقر در هنگ کنگ دارای بیشترین تعداد کشورهایی است که از نظر سرور پشتیبانی می شوند ، و این یک ارائه دهنده مناسب و مناسب برای بودجه است..

سرعت

PureVPN ضد باد
از دست دادن سرعت 30.75٪

برای درک بهتر در مورد عملکرد هر دو ارائه دهنده ، تجزیه و تحلیل سرعت را انجام دادم. این فرآیند نیاز به آزمایش سرورهای مختلف از هر دو ارائه دهنده بر روی هزاران جنبه دارد.

این موارد شامل جریان در سایتهایی مانند Netflix ، مرور اینترنت ، بارگیری فایل های تورنت یا بازی های آنلاین است. برای انجام این کار ، 4 سرور تصادفی از PureVPN و CyberGhost برداشت کردیم.

در تست های سرعت برهنه با اتصال 100 مگابیت بر ثانیه ، PureVPN موفق شد در بارگیری و بارگیری به طور میانگین 91 مگابیت بر ثانیه را تحویل دهد و این نشانگر از دست رفتن سرعت 9٪ است.

از طرف دیگر ویندوز رکورد سرعت متوسط ​​را با میانگین 69.25 Mbps تحویل می دهد. این نشان دهنده از دست رفتن سرعت بیش از 30٪ است که برای هیچ کاربر VPN مناسب نیست!

امنیت

PureVPN ضد باد
پروتکل های VPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN IKEv2 و OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-256-CBC
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه Kill Switch و حفاظت از نشت DNS Kill Switch و حفاظت از نشت DNS
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

PureVPN از تعداد زیادی پروتکل پشتیبانی می کند. این موارد شامل PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، SSTP و OpenVPN (TCP و UDP) است تا در اختیار انواع آزادی کاربران قرار دهد..

هرچند پیش فرض ، PureVPN پروتکل OpenVPN را در همه دستگاه ها مستقر می کند ، به استثنای دستگاه های iOS که از پروتکل IKEv2 برای سرعت بیشتر و امنیت بیشتر استفاده می کنند.

برای رمزگذاری ، ارائه دهنده از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده استفاده می کند ، که کاملاً چشمگیر و بسیار ایمن است.

در همین حال ، آن را رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 را برای کانال کنترل مستقر می کند..

از طرف دیگر Windscrib فقط از پروتکل IKEv2 و OpenVPN در کلیه دستگاههای خود پشتیبانی می کند. به طور پیش فرض ، تمام برنامه های آن از OpenVPN استفاده می کنند.

برای رمزگذاری ، Windscrib از رمزنگاری AES-256 همراه با احراز هویت SHA-512 و قویترین کلید RSA 4096 بیتی برای دستکاری استفاده می کند –  علاوه بر پشتیبانی رازداری کامل جلو با استفاده از Diffie Hellman (DHE).

آزمایش نشت

برای درک بهتر در مورد امنیت برنامه ، من یک تست نشت را در PureVPN و Windscrib انجام دادم. این فرایند شامل استفاده از 6 ابزار مختلف برای بررسی است.

WebRTC و HTTP درخواست نشت:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS Leaks:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

هر دو PureVPn و Windscrib موفق به پاک کردن تست ها از 6 ابزار مختلف فوق شدند و اطلاعات اصلی IP ، DNS یا WebRTC ما را فاش نکردند.

حریم خصوصی

PureVPN ضد باد
مرکز فرماندهی هنگ کنگ کانادا
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها ارزهای متنوع رمزنگاری فقط بیت کوین

از نظر حریم خصوصی ، تصمیم گیری در مورد برنده در واقع طولانی نمی ماند. PureVPN دفتر مرکزی خود را در گاوصندوق ، هنگ کنگ تشکیل می دهد ، در حالی که ویندز رکورد در کانادا مستقر است.

  NordVPN در مقابل ExpressVPN

همانطور که احتمالاً می دانید ، کانادا یکی از بنیانگذاران اتحاد پنج چشم است که با اعمال قوانین نظارت اجباری و نگهداری اطلاعات ، مشارکت اطلاعاتی را به عهده می گیرد..

بنابراین ، ممکن است دقیقاً گزینه خوبی برای ثبت نام با ویندوز نگاری نباشد ، با وجود اینکه ادعا می کنند a “ثبت صفر” تامین کننده. آنها باید با کشورشان مطابقت داشته باشند’قوانین!

Windscrib همچنین تحت نظارت سیاست عدم ثبت اطلاعات آنها قرار نگرفته است. در همین حال ، PureVPN اخیراً با دریافت حسابرسی خدمات خود توسط AltiusIT به صفوف پیوست.

پیکربندی

PureVPN ضد باد
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک اشتراکی / استاتیک
IP استاتیک 8+ کشور 13 مکان
DDoS Protection آره نه
فایروال NAT آره آره

هر دو PureVPN و Windscrib از یک زیرساخت مشترک / استاتیک برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان خود پشتیبانی می کنند. اگرچه ، در دسترس بودن IP ها توسط ارائه دهنده متفاوت است.

Windscrib IP را در 13 مکان محدود اختصاص داده است که بیشتر آنها در ایالات متحده ، انگلستان و کانادا توزیع شده اند.

از طرف دیگر ، PureVPN دارای IP IP در 8+ کشور با تعداد بالاتر است. کشورهای پشتیبانی شده شامل ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، آلمان ، مالت ، هنگ کنگ ، سنگاپور هستند.

پشتیبانی مشتری

PureVPN ضد باد
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 39 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره نه

PureVPN و Windscribe هر دو پشتیبانی را در قالب چت زنده ، راهنماهای ویدئویی ، پایگاه دانش ، سؤالات متداول ، ایمیل و بلیط ارائه می دهند. همه اینها گزینه های خوبی برای دریافت پشتیبانی هستند.

دومین گزینه عالی برای بسیاری ، پشتیبانی از ایمیل است. بنابراین ، من کمی بیشتر با آزمایش خودم به تحلیل زمان پاسخ از هر دو ارائه دهنده نیز رفتم.

در زیر می توانید آمار هر دو ارائه دهنده را بر اساس چهار سؤال مختلف مشاهده کنید.

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

ضد باد

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا Windscrib IP شما را پنهان می کند? 42 دقیقه 1 آره
آیا Windscrib برای بازی خوب است? 1 ساعت 1 آره
آیا Windscrib با Netflix کار می کند? 37 دقیقه 1 آره
آیا Windscrib سوئیچ kill دارد? 40 دقیقه 1 آره

The Winner: PureVPN

PureVPN برنده است

پس از تجزیه و تحلیل هر دو ارائه دهنده ، مشخص می شود که PureVPN پیروز و به درستی ظاهر می شود. VPN در کلمات ساده همه جانبه است.

این دستگاه از نظر بودجه مناسب است ، تعداد سرورهای خوبی دارد ، همه سیستم عاملهای جریان را به راحتی مسدود می کند و در چین کار می کند. اگر این کافی نبود ، حتی توسط Forbes نیز تأیید می شود.

Похожие статьи

 • PureVPN در مقابل TorGuard

  PureVPN به دلیل ارائه دهنده ارزان قیمت در برابر نام های برتر در بازار مشهور است ، اما آیا واقعاً بهتر از بسیار امن و امن است…

 • PureVPN در مقابل CyberGhost

  جایی که PureVPN به عنوان یک سرویس با بودجه مناسب و در عین حال قابل اعتماد ایستاده است ، CyberGhost یک ارائه دهنده به همان اندازه چشمگیر است که ارائه بسیاری دارد. کدام VPN است…

 • PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2023

  جایی که PureVPN به اندازه معروف بلند است “حق بیمه” VPN در صنعت ، HideMyAss یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین کاربران غیرمستقیم است که بیشتر به دلیل نام جذاب آن است….

 • PureVPN در مقابل TunnelBear

  جایی که PureVPN به عنوان یک سرویس دوستانه و در عین حال دارای ارزش محور مشهور است ، مشهور است ، TunnelBear اکنون برای مدتی است که مورد علاقه ی بین مجانی ها است. امروز ، ما…

 • PureVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  بسیاری از کاربران هنگام تلاش برای انتخاب یک VPN مناسب با سردرگمی شدید روبرو می شوند. این سردرگمی بیشتر ناشی از این واقعیت است که کاربران اغلب به سرویس های VPN نگاه می کنند…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me