PureVPN در مقابل TorGuard

PureVPN در مقابل TorGuard

PureVPN به دلیل ارائه دهنده ارزان قیمت در برابر نام های برتر در بازار مشهور است ، اما آیا واقعاً بهتر از بسیار امن و محبوب است ، TorGuard?

این همان چیزی است که ما در این تجزیه و تحلیل مقایسه PureVPN و TorGuard یاد خواهیم گرفت ، جایی که هر دو ارائه دهنده را در مقابل یکدیگر بر روی تعدادی از عوامل مهم قرار می دهیم..

نکات برجسته

PureVPN تورگارد
 1. 2000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 3000+ سرور در 55 کشور
 2. OpenConnect SSL مبتنی بر VPN
 3. 8 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. پشتیبانی از پروتکل WireGuard

قیمت گذاری و تخفیف

PureVPN تورگارد
دوره اشتراک 1 ماه ماههای 1/3/6
1 سال 1 سال
2 سال 2 سال
پیشنهاد ویژه 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله 58٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 10.95 دلار 9،99 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 1.32 دلار 4.16 دلار
قیمت یک ساله 69.72 دلار $ 59.99
تضمین بازگشت پول 31-روز 7 روز

از نظر قیمت گذاری ، هر دو PureVPN و TorGuard برنامه های بسیاری را برای استفاده از تخفیف های استثنایی در اختیار کاربران قرار می دهند. البته گزینه ارزان تر در بین این دو PureVPN است.

گرچه برنامه ماهانه آن با 10.95 دلار شروع می شود ، اما با عضویت طولانی تر انتخاب می کنید ، معاملات بهتری به شما می دهند. به عنوان مثال ، اگر برای برنامه 1 ساله آنها می روید ، 69/75 دلار به طور متوسط ​​پرداخت می کنید.

اگر برنامه دو ساله خود را انتخاب می کنید ، حداقل 3.49 دلار در ماه پرداخت می کنید که برای 24 ماه به 83 دلار ترجمه می شود. با این حال ، اگر می خواهید بهترین ارزش را دریافت کنید ، یک معامله شگفت انگیز در دسترس است.

این امکان را برای 5 سال با کمترین قیمت ماهانه 1.32 دلار به PureVPN می دهد. این بدان معناست که شما فقط به مدت 60 ماه 79 دلار پرداخت می کنید که این یک برنامه عالی برای تفکر کاربران VPN است “طولانی مدت.”

از طرف دیگر ، TorGuard دارای 4 بسته است: پروکسی ناشناس ، VPN ناشناس ، ایمیل ناشناس و بسته نرم افزاری حریم خصوصی. در اینجا ما در مورد آنها صحبت خواهیم کرد “VPN ناشناس” ارائه.

به طور معمول ، شما تعداد زیادی از اشتراک در TorGuard را در دسترس دارید. ماهانه آنها با 9.99 دلار ، سه ماهه در 19.99 $ ، نیمه ماهانه با 29.99 $ و سالانه با 59.99 دلار شروع می شود..

برای به دست آوردن بهترین ارزش ، TorGuard برنامه ای 2 ساله را ارائه می دهد که هزینه های ماهانه را فقط به 4.16 دلار کاهش می دهد. در نتیجه ، شما فقط برای 24 ماه 99.99 دلار پرداخت می کنید ، اما هنوز هم گران تر از خالص است’اشتراک 2 ساله.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای TorGuard: در یک برنامه 2 ساله 58 درصد هزینه ها را کاهش می دهد

امکانات

PureVPN تورگارد
اتصالات همزمان 5 8
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، تنظیم بالا جعبه ها بعضی از روترها
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) نه
اضافی اضافی افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox پروکسی مخفی TorGuard

وقتی نوبت به انتخاب VPN می رسد ، باید فراتر از قیمت گذاری باشید. در اصل ، شما باید مطمئن باشید که با یک لیست عظیم از ویژگی های امنیتی ، خدماتی را دریافت می کنید. PureVPN در این زمینه بسیار خوب عمل می کند.

ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ برنامه های بومی را برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها ارائه می دهد ، از یک فایروال NAT در همه اتصالات استفاده می کند ، یک مسدود کننده تبلیغ / ردیاب و حتی یک اسکنر بدافزار را پیاده سازی می کند..

برای امنیت و تورنت ، کاربران حتی دارای یک “تقسیم تونل” ویژگی. این به شما کمک می کند تا آن دسته از سرویس هایی را که می خواهید اتصال VPN را روشن کنید یا انجام ندهید ، از امنیت / سرعت مناسب دریافت کنید.

TorGuard همچنین از NAT Firewall استفاده می کند ، از پروتکل جدید WireGuard پشتیبانی می کند ، و اتصالات SSL را در OpenConnect ، Stunnel ، WireGuard و در تمام پسوندهای مرورگر نیز امکان پذیر می کند..

انسداد قابلیت ها

PureVPN تورگارد
نتفلیکس آره نه
هولو آره آره
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره نه
کانال 4 آره آره

من صادقانه با توجه به انسداد کانال های جریان ، انتظار بیشتری از TorGuard داشتم. متأسفانه ، آنها با مشکلات خرابی ، خطاهای تشخیص پروکسی و مشکلات سرعت ضعیف رنج می برد.

از طرف دیگر ، PureVPN در دور زدن محدودیت های جغرافیایی و محتوا بسیار مؤثر است. همه سرورهای آن در تعدادی از وب سایتهای پخش کننده روان کار می کنند.

این شامل سیستم عامل های hit مانند Netflix ، iPlayer BBC ، Hulu ، Amazon Prime و حتی دیزنی پلاس است. در واقع ، برنامه های آنها دارای یک “وب سایت های محبوب” گزینه ای که لیست این همه VoD ها را نشان می دهد.

اگر می خواهید به هر بستر جریان دسترسی پیدا کنید ، به سادگی بر روی نماد آن کلیک کنید ، و PureVPN فوراً شما را به نسخه مسدود شده درون جی پی اس هدایت می کند. حتی در پسوندهای مرورگر آنها!

چین

از آنجا که PureVPN در هنگ کنگ مستقر است ، عملکرد بهتری را هم برای مهاجران چینی و هم برای ساکنان چین ارائه می دهد. در واقع ، این تنها ارائه دهنده ای است که 12 سرور چینی را ارائه می دهد.

از میان این 6 مورد در شانگهای و 6 در پکن واقع شده است ، و به مهاجران امکان دسترسی به محتوای محلی را می دهد ، که در غیر این صورت یک کار واقعاً دشوار برای صادق بودن است. “فایروال عالی.”

از طرف دیگر ، TorGuard برای مهاجران یا ساکنان هموار عمل نکرد. آنها برای بارگیری برنامه های خود از وب سایت آینه اختصاصی ندارند و میزبان سرورهای چینی نیستند.

نماینده ما در چین گفت OpenConnect SSL based VPN می تواند توسط GFW به راحتی شناسایی شود ، این بدان معناست که TorGuard هنوز هم باید در زمینه بهبود StealthVPN یا انسداد خود کار کند..

رابط و رابط

PureVPN تورگارد
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

یکی از بهترین موارد PureVPN ، طراحی و ظاهر آن در تمام سیستم عامل ها / دستگاه ها است. برنامه های آنها احساسی کاملاً کاربر پسند و شهودی نسبت به آنها دارند.

این به نفع آنها بسیار مفید است ، زیرا افراد تازه وارد و حرفهایهای جدید این برنامه را برای نیازهای خود مناسب می دانند. در منوی اصلی ، منوی اتصال ساده با یک دکمه را دارید.

با این حال ، دومین موردی که وارد منوی تنظیمات می شوید ، می توانید گزینه های مختلف پیکربندی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد امنیت / حریم شخصی خود را به صورت آنلاین تقویت کنید.

بهترین بخش از همه: استفاده آسان در صفحه های بزرگتر از جمله در تلویزیون های آمازون آمازون ، تلویزیون های اندرویدی و اپل تی وی به خطر نمی افتد. همه چیز هموار کار می کند!

برنامه PureVPN Mac

TorGuard هنوز هم نیاز به پیشرفت هایی در طراحی برنامه خود دارد. رابط کاربر کلی ممکن است برای کاربر غیرمستقیم کمی پیچیده به نظر برسد ، زیرا اتصال به یک سرور برای تنظیم برخی تنظیمات به شما نیاز دارد.

بهتر بود اگر TorGuard تنظیمات پیش فرض را برای امنیت تنظیم می کرد و در صورت تمایل به تغییر کاربری ، راحتی کاربران را می داد ، اما حتی به هیچ وجه تلاش بدی نبود..

این برنامه ها با منوها و گزینه های آسان قابل فهم کاملاً تعاملی و کاربر پسند هستند ، اما اگر این دو ارائه دهنده را با هم مقایسه کنیم ، قطعاً PureVPN جذاب تر به نظر می رسد!

رابط برنامه TorGuard

سرورها

PureVPN تورگارد
کشورهای سرور 140+ 55
تعداد کل سرورها 2،000 3،000

PureVPN و TorGuard هر دو زیرساخت چشمگیر شبکه ای را ارائه می دهند. از آنجا که PureVPN 2،000 سرور در 140+ کشور را ارائه می دهد ، TorGuard دسترسی به 3،000+ سرور در 55 کشور را فراهم می کند.

اگرچه تعداد سرورهای TorGuard بیشتر از PureVPN است ، دومی با افزودن بیشتر در راه کشورها و مکانهای پشتیبانی شده ، آن را جبران می کند..

در نتیجه ، کاربران ممکن است دامنه متنوع تری از سرورهای PureVPN را پیدا کنند. گرچه آنها باید این تعداد را افزایش دهند ، اما TorGuard نیز باید روی کشورهای مورد حمایت خود کار کند.

سرعت

PureVPN تورگارد
از دست دادن سرعت 19٪

PureVPN و TorGuard دو سرویس اولیه در هنگام انسداد و فعالیتهای torrent هستند ، بنابراین قطعاً هر دو سرعت بهینه را ارائه می دهند.

با این حال ، هنگامی که تست های سرعت را روی هر دو سرویس انجام دادیم ، دریافتیم که PureVPN در مقایسه با TorGuard در 4 سرور تصادفی انتخاب شده در صدر قرار دارد..

این سرورها در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه و کانادا مستقر بودند. در تست های سرعت برهنه ، TorGuard با 19٪ کاهش سرعت در حالی که PureVPN به طور متوسط ​​9٪ بهتر بود.

امنیت

PureVPN تورگارد
پروتکل های VPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN OpenVPN / WG / SSTP / IPSec
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
فناوری پنهانکاری هیچ یک مبتنی بر OpenConnect SSL
امنیت برنامه Kill Switch و حفاظت از نشت DNS StealthVPN
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

PureVPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN (TCP و UDP) ، SSTP و IKEv2 را به لیست پروتکل های پشتیبانی شده اضافه می کند. SSTP بیشتر در دستگاه های ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد و IKEv2 یک ماده مفید دیگر برای دستگاه های تلفن همراه است.

از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده و رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 برای کانال کنترل استفاده می کند.

اگرچه در مورد امنیت در کل صحبت می کنیم ، قطعاً PureVPN تمایل به قوی تر شدن دارد. این گزینه ها گزینه های امنیتی پیشرفته مانند Double VPN و Split Tunneling ، NAT Firewall و DDoS Protection را ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، TorGuard از OpenVPN / WireGuard / L2TP / IPSec / SSTP پشتیبانی می کند. برای کانال داده ، PIA از رمزنگاری AES-256-GCM با SHA256 برای تأیید هویت داده و RSA-4096 برای دستیابی.

برای کانال کنترل ، TorGuard از همان رمزگذاری ها و تأیید هویت استفاده می کند ، با درج SHA384 برای احراز هویت. برنامه های iOS از پروتکل های IKEv2 یا IPSec استفاده می کنند.

حریم خصوصی

PureVPN تورگارد
مرکز فرماندهی هنگ کنگ ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple ، ZCaas ، Ehterum ، Litecoin ، Bitcoin و موارد دیگر  Bitcoin و Litecoin

PureVPN به لطف صلاحیت استراتژیک خود در هنگ کنگ ، حاشیه ای بیش از TorGuard کسب می کند. این امر به این دلیل است که دومی در ایالات متحده واقع شده است ، که یکی از بنیانگذاران اتحاد پنج ، نه و چهارده چشم است.

اعضا در چنین کشورهایی شناخته می شوند که قوانین اجباری را در مورد نظارت گسترده و نگهداری داده ها تصویب می کنند. به همین ترتیب ، VPN ها باید با سفارشات و درخواست های gag همراه با یک احضار نامه همکاری کنند.

در مورد روش های پرداخت ، TorGuard فقط از بیت کوین و Litecoin پشتیبانی می کند. از طرف دیگر ، PureVPN به لطف افزودن PaymentWall از گزینه های بیشتر برای cryptocur ارز پشتیبانی می کند..

پیکربندی

PureVPN تورگارد
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک اشتراکی / استاتیک
IP استاتیک 7+ کشور 30+ مکان
DDoS Protection آره نه
فایروال NAT آره آره

از نظر پیکربندی ، TorGuard برتر از PureVPN را بدست می آورد. دلیل این امر این است که ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده از یک ساختار IP مشترک / استاتیک با بیش از 30+ مکان IP اختصاصی پشتیبانی می کند.

PureVPN ، از طرف دیگر ، هر دو را پشتیبانی می کند. یک زیرساخت مشترک و استاتیک. با این حال ، آنها IP های اختصاصی را فقط در 7 کشور جهان در دسترس هستند ، بنابراین باید به بهبود لیست ها بپردازند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که IP های اختصاصی به عنوان یک افزودنی با قیمت جداگانه در دسترس هستند. اگر از DDoS محافظت می کنید ، حتی ممکن است هزینه IP بیشتری را نیز پرداخت کنید.

پشتیبانی مشتری

PureVPN تورگارد
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 39 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

PureVPN و TorGuard هر دو از طریق چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط پشتیبانی پشتیبانی می کنند. آزمایش سرویس های گفتگوی زنده نشان داد که پاسخ ها بسیار سریع بودند.

پشتیبانی از طریق ایمیل / بلیط با TorGuard (میانگین 45 دقیقه در پاسخ) طول کشید ، در حالی که PureVPN آن را کوتاه تر کرد (میانگین آن در 39 دقیقه).

ما این تست ها را با ارسال هر سوال VPN از طریق ایمیل انجام دادیم. در میان آنها ، دو مورد عمومی بود و دو مورد کمی فنی تر بودند. آمار زیر را مشاهده کنید:

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

تورگارد

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
چگونه می توانم اشتراک TorGuard را لغو کنم? 1 ساعت 1 آره
آیا TorGuard سوئیچ kill دارد? 45 دقیقه 1 آره
آیا TorGuard VPN شامل پروکسی است? 50 دقیقه 1 آره
آیا TorGuard اطلاعات شخصی شما را وارد می کند? 44 دقیقه 1 آره

مقایسه های دیگر برای بررسی

  1. ExpressVPN در مقابل IPVanish
  2. ExpressVPN در مقابل PureVPN
  3. PureVPN در مقابل IPVanish
  4. NordVPN در مقابل ExpressVPN

The Winner: PureVPN

PureVPN برنده است

PureVPN در اینجا برنده است زیرا به عنوان بیشتر ظاهر شده است “مناسب” خدمات VPN با توجه به نیازهای کاربر مدرن نسبت به سابق.

این سرویس همه جانبه است که همه سایت های محبوب جریان را مسدود می کند ، در چین کار می کند و سرعت نهایی را برای تورنت و پخش جریان ارائه می دهد ، در عین حال که مقرون به صرفه است!

Похожие статьи

 • PureVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  بسیاری از کاربران هنگام تلاش برای انتخاب یک VPN مناسب با سردرگمی شدید روبرو می شوند. این سردرگمی بیشتر ناشی از این واقعیت است که کاربران اغلب به سرویس های VPN نگاه می کنند...

 • PureVPN vs IPVanish - آیا PureVPN از دست می دهد?

  انتخاب بین VPN ها می تواند کاملاً مشکل باشد ، به خصوص اگر تازه وارد یا عضو آن باشید’پیچیدگی های مربوط به آنچه باعث می شود یک VPN بهتر از آن باشد را بدانید...

 • PureVPN در مقابل Windscrib

  جایی که PureVPN قد بلند به عنوان یک شهرت دارد “حق بیمه” ارائه دهنده خدمات در صنعت ، Windscrib از a “فریمیوم” مدل و به عنوان قوی رتبه بندی می شود “رایگان” سرویس...

 • ExpressVPN در مقابل TorGuard

  ExpressVPN و TorGuard هر دو سرویس معروف VPN هستند که در ایجاد فناوری های جدید و ویژگی های پیشرفته برای به حداکثر رساندن آنلاین جستجو می کنند....

 • PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2020

  جایی که PureVPN به اندازه معروف بلند است “حق بیمه” VPN در صنعت ، HideMyAss یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین کاربران غیرمستقیم است که بیشتر به دلیل نام جذاب آن است....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me