PureVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

PureVPN در مقابل PIA

بسیاری از کاربران هنگام تلاش برای انتخاب یک VPN مناسب با سردرگمی شدید روبرو می شوند. این سردرگمی بیشتر ناشی از این واقعیت است که کاربران غالباً به خدمات VPN از چشمی آموزش دیده نگاه نمی کنند.

اگر در مورد دو سرویس برتر یعنی PureVPN و PIA با همان سردرگمی روبرو هستید ، در جای مناسب قرار دارید. برای تعیین انتخاب بهتر ، به این تحلیل مقایسه دقیق نگاهی بیندازید:

نکات برجسته

PureVPN PIA
 1. 2000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 3300+ سرور در 30 کشور
 2. رمزگذاری بیت AES-256
 3. 10 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

قیمت گذاری و تخفیف

PureVPN PIA
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 6 ماه
2 سال 1 سال
پیشنهاد ویژه 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله 67٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 10.95 دلار 6.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 1.65 دلار 3.33 دلار
قیمت یک ساله 69.72 دلار 34.95 دلار
تضمین بازگشت پول 31-روز 7 روز

در مورد قیمت گذاری ، رقابت بسیار نزدیکی بین این دو VPN وجود دارد. و حتی تعجب آورتر ، اگر به طور کلی به هر دو برنامه قیمت گذاری آنها نگاهی بیاندازید ، دسترسی به اینترنت خصوصی ارزان تر از PureVPN است.

این بسیار عجیب است ، زیرا PureVPN یکی از سرویس های نادر Top VPN است که خود را به عنوان یک سرویس VPN مقرون به صرفه قرار داده است ، و در اینجا ، در این مقایسه ، مشخص است که PIA رهبر است..

PureVPN’بهترین معاملات معامله 5 ساله آنها است که در آن هزینه به 1.65 دلار باورنکردنی در ماه کاهش می یابد. معامله 24 ماهه نیز نسبتاً با قیمت 3.29 دلار در ماه قیمتی دارد و هنوز از محدوده مقرون به صرفه خارج نیست.

با این حال ، با وجود قیمت پایین اجرا شده توسط PureVPN ، آن را’در مقایسه با PIA هنوز به اندازه کافی ارزان نیست’برنامه های قیمت گذاری.

بیشتر افراد از PIA به عنوان یک سرویس VPN ارزان فکر نمی کنند ، اما این تصور غلط باید با آن کنار بیاید زیرا اگر یک VPN Top از PureVPN ارزان تر باشد ، مطمئناً مقرون به صرفه ترین بهترین VPN در خارج است..

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PIA: هزینه ها را 71 درصد کاهش دهید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

امکانات

PureVPN PIA
اتصالات همزمان 5 10
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، تنظیم بالا جعبه ها بعضی از روترها
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) نه
اضافی اضافی افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox مسدود کننده پروکسی و تبلیغ / ردیاب SOCKS5

انتخاب یک VPN به معنای چیزی بیشتر از صرف نگاه کردن به هزینه ها است. شما باید مطمئن باشید که به ویژگی های یک سرویس برتر دسترسی دارید. خوشبختانه ، PureVPN در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.

در مقایسه با PIA ، ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ مایل اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا لیست عظیمی از ویژگی های پیشرفته را در اختیار کاربران قرار دهد. دسترسی بیشتری را از طریق برنامه های بومی برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها دریافت می کنید.

برای امنیت و تورنت ، کاربران در دسترس هستند “تقسیم تونل” ویژگی ، که با PIA از دست رفته است’برنامه های کاربردی بعلاوه ، شما یک اسکنر بدافزار ، مسدود کننده تبلیغات و حتی یک افزونه رسمی Kodi دارید.

PureVPN همچنین مجموعه ای از ابزارهای منحصر به فرد را ارائه می دهد ، که من برای راحتی شما در زیر بحث خواهم کرد. تمام این ویژگی ها VPN را بالاتر از PIA و سایر بازارها قرار می دهند.

انسداد قابلیت ها

PureVPN PIA
نتفلیکس آره نه
هولو آره آره
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

اگر صحبت کنیم “رفع انسداد”, گزینه بهتری نسبت به PureVPN وجود ندارد. همه سرورهای آن از فن آوری های رمزگذاری و امنیتی قوی استفاده می کنند که امکان دور زدن فوری محدودیت های جغرافیایی را فراهم می کند.

این به کاربران امکان می دهد همه نسخه های Netflix را به همراه سایر سیستم عامل های hit مانند Amazon Prime ، BBC iPlayer ، Hulu و حتی دیزنی + از حالت انسداد خارج کنند ، در حالی که PIA نتواند همان دسترسی را ارائه دهد.

ناگفته نماند ، PureVPN تنها ارائه دهنده بازار است که امکان انسداد همه VoD های محبوب را مستقیماً از طریق پسوند مرورگر خود در Chrome و Mozilla Firefox فراهم می کند..

شما یک “وب سایت های محبوب” گزینه موجود است که لیست تمام سایت های معروف شما ممکن است دسترسی داشته باشید. پس از انتخاب شخصی که می خواهید انسداد را حذف کنید ، PureVPN فوراً شما را به نسخه محلی تغییر می دهد ، منهای دردسر.

چین

از آنجا که PureVPN دفتر مرکزی خود را در هنگ کنگ دارد ، برای هر دو بهتر کار می کند: مهاجران چینی و کسانی که در این کشور ساکن هستند. در حقیقت ، آن را نیز 12 سرور چینی ارائه می دهد.

این چیزی است که حتی بهترین ارائه دهندگان بازار نیز قادر به ارائه آن نیستند. بسیاری از VPN ها ادعا می کنند که در چین کار می کنند ، و در حالی که این کار را می کنند ، فراموش می کنند که به این سرویس بپردازند “مهاجران” بازار.

به عنوان مثال ، PIA هیچ سرور چینی را ارائه نمی دهد و همچنین یک صفحه اختصاصی چینی برای کاربران ندارد تا برنامه های خود را بارگیری کنند. در نتیجه ، مطمئناً PureVPN گزینه بهتری است.

رابط و رابط

PureVPN PIA
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

PureVPN با ارائه برنامه های فوق العاده کاربر پسند و آسان برای استفاده در سیستم عامل های مختلف / از جمله تلویزیون های Android / Apple و Firestick ، ​​خود را از سایر ارائه دهندگان در بازار جدا می کند..

نسخه ویندوز / مک دارای چشم انداز تمیز و تمیز با گزینه های قابل تنظیم زیادی برای افراد دارای فکر و فناوری است. در همان زمان ، شما باید “مستقیم” گزینه های موجود برای تازه کار.

در همین حال ، برنامه های تلفن همراه از a استفاده می کنند “تاریک تر” ظاهر ، اما یکی است که به همان اندازه چشمگیر است. شما برای همه نیازهای مربوط به VPN ، به همراه دسترسی به IP های اختصاصی ، لیست سرورهای خاصی دارید.

برنامه PureVPN Mac

PIA’برنامه های s هنوز هم در UI کلی نیاز به کار و پیشرفت دارند. نسخه های دسک تاپ آنها در نوار وظیفه قرار دارد که اکثر ویژگی ها با کلیک راست بر روی نماد به طور مستقیم در دسترس هستند. این خوب است ، اما برخی از دردسرها را نیز به همراه دارد.

از آنجا که برنامه خود را به عنوان دومی که به حداقل می رساند پنهان می شود ، برای افرادی که سعی در دنبال کردن یک راهنمای تنظیم و یا پیکربندی دارند ، پنهان می شود ، زیرا به طور مداوم برای باز کردن برنامه باید بر روی آیکون کلیک کنید..

آی تی’برنامه های تلفن همراه هرچند به زیبایی طراحی شده اند و تمایل دارند بدون درهم و برهمی باشند. همه گزینه ها به طور مرتب ذکر شده اند و اتصال چند ثانیه طول نمی کشد ، که بسیار قابل توجه است.

برنامه PIA Windows

سرورها

PureVPN PIA
کشورهای سرور 140+ 30
تعداد کل سرورها 2،000 3،300

وقتی به مقایسه ارائه دهندگان VPN در زیرساخت های سرور آنها می پردازیم ، باید جنبه های مختلفی مانند تعداد کل سرورها ، تعداد مکانهای مختلف در سراسر جهان ، سرورهای اختصاصی تورنت را در بین سایر موارد در نظر بگیریم.

بنابراین این باعث می شود که هر دو سرویس در این حساب تجزیه و تحلیل شود زیرا شماره های هر VPN مانند این جمع شده است:

PureVPN در حال حاضر حدود 2000 سرور در سراسر جهان را ارائه می دهد ، از جمله سرورهای اختصاصی تورنتینگ و P2P ، اما عاملی که باعث ضرب و شتم سایر VPN های دیگر می شود ، تعداد کشورهایی است که پشتیبانی می شوند ، که از 140 عدد فراتر می رود..

PIA ، از طرف دیگر ، سرورهای بیشتری نسبت به PureVPN یعنی 3300 سرور کل ارائه می دهد ، اما مکانهایی که ارائه می دهد خیلی محدود است تا بتواند منجر به وضوح بیشتری نسبت به PureVPN شود..

این سرویس فقط در 33 کشور سرور وجود دارد که حتی 1/4 مکان هایی که PureVPN ارائه می دهد نیست. حکم: هردو وقتی از زیرساخت های سرور خود صحبت می کنند ، گردن و گردن دارند ، بنابراین تعیین یک برنده دشوار است.

سرعت

PureVPN PIA
از دست دادن سرعت 25٪

PureVPN و PIA دو سرویس اولیه در هنگام پشتیبانی از فعالیتهای جریان در سایتهایی مانند Netflix و iPlayer BBC هستند ، بنابراین قطعاً هر دو سرعت مطلوب را ارائه می دهند.

با این حال ، هنگامی که تست های سرعت را روی هر دو سرویس انجام دادیم ، متوجه شدیم که PureVPN در مقایسه با PIA در 4 سرور انتخاب شده به طور تصادفی در صدر قرار دارد..

این سرورها در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه و کانادا مستقر بودند. در تست سرعت لخت ، PIA با افت سرعت حدود 25٪ در حالی که PureVPN به طور متوسط ​​با 9٪ کمی بهتر بود.

حکم سرعت: PureVPN در اینجا پیروز است و به کاربران توصیه می کنیم در صورت عضویت در یک سرویس VPN ، سرعت یکی از نگرانی های اصلی آنها باشد..

امنیت

PureVPN PIA
پروتکل های VPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-128 ، AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه Kill Switch و حفاظت از نشت DNS کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

PureVPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN (TCP و UDP) ، SSTP و IKEv2 را به لیست پروتکل های پشتیبانی شده اضافه می کند. SSTP بیشتر در دستگاه های ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد و IKEv2 یک ماده مفید دیگر برای دستگاه های تلفن همراه است.

از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده و رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 برای کانال کنترل استفاده می کند.

اگرچه در مورد امنیت در کل صحبت می کنیم ، قطعاً PureVPN تمایل به قوی تر شدن دارد. این گزینه ها گزینه های امنیتی پیشرفته مانند Double VPN و Split Tunneling ، NAT Firewall و DDoS Protection را ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، PIA فقط از پروتکل های L2TP / IPSec و OpenVPN پشتیبانی می کند. برای کانال داده ، PIA از رمزگذارهای AES-256 بیتی با SHA256 برای تأیید هویت داده و RSA-4096 برای دستیابی به اطلاعات استفاده می کند.

PFE از طریق مبادله DHE + RSA در دسترس است. برای کانال کنترل ، PIA از رمزنگاری های مشابه و تأیید هویت استفاده می کند ، با درج SHA384 برای احراز هویت. رازداری کامل Forward Forward (PFE) از طریق ECDHE + ECDSA در دسترس است.

به طور خلاصه ، شما با هر دو ارائه دهنده ، حریم خصوصی خوبی کسب می کنید. PureVPN با ارائه امکانات اضافی برای تأمین امنیت بهتر برای کاربران در سراسر جهان ، مایل اضافی را طی می کند.

حریم خصوصی

PureVPN PIA
مرکز فرماندهی هنگ کنگ ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple ، ZCaas ، Ehterum ، Litecoin ، Bitcoin و موارد دیگر Mint ، BitPay ، 32 ارز رمزنگاری شامل بیت کوین ، اتریوم و Litecoin

PureVPN به لطف موقعیت استراتژیک هنگ کنگ ، که دور از چشم هوسران اتحادیه های پنج ، نه و چهارده چشم است (پیوستن به نگهداری داده ها و نظارت گسترده) ، حاشیه ای بیش از PIA به دست می آورد.

PIA دفتر مرکزی خود را در ایالات متحده دارد که به معنای واقعی کلمه مظهر همه فعالیتهای تهاجمی است: بصورت آنلاین و آفلاین. به این ترتیب ، اگر ما در مورد صحبت کنیم “ضریب اعتماد”, به نظر می رسد که PureVPN با توجه به اینکه این سرویس ها نیز نیستند ، یک گزینه خصوصی تر است. .

با توجه به روش های پرداخت ، جایی که PIA از Mint ، BitPay ، 32 cryptocur ارز از جمله Bitcoin ، Ethereum و Litecoin پشتیبانی می کند ، PureVPN با وارد کردن PaymentWall و موارد دیگر در این لیست ، به لیست اضافه می کند..

پیکربندی

PureVPN PIA
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک 7+ کشور نه
DDoS Protection آره نه
فایروال NAT آره آره

از نظر پیکربندی ، PureVPN بار دیگر یک دست بالاتر از PIA را بدست می آورد. دلیل این امر این است که ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده فقط از یک زیرساخت مشترک با IP های پویا در دسترس پشتیبانی می کند.

از طرف دیگر ، PureVPN انگیزه بیشتری را به کاربران خود ارائه می دهد و هر دو را پشتیبانی می کند. یک زیرساخت مشترک و استاتیک. آنها IP های اختصاصی را در بیش از 7+ کشور در سراسر جهان در دسترس قرار داده اند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که IP های اختصاصی به عنوان یک افزودنی با قیمت جداگانه در دسترس هستند. اگر از DDoS محافظت می کنید ، حتی ممکن است هزینه IP بیشتری را نیز پرداخت کنید.

پشتیبانی مشتری

PureVPN PIA
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 39 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

بهترین نوع پشتیبانی مشتری از طریق گزینه پشتیبانی چت زنده است زیرا بسیار شخصی تر ، کاربردی تر و فنی تر از پشتیبانی از ایمیل است که دست و پا گیر است..

و اگر این معیار برای جلب بهترین پشتیبانی از مشتری باشد ، PureVPN در مقایسه با PIA دست مشتری های بسیار خوبی را ارائه می دهد. این سیستم چت زنده فوق العاده فعال ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، PIA با پشتیبانی مبتنی بر ایمیل خود هنوز در اواسط سال 2010 گیر کرده است. PIA’روش پشتیبانی مشتری امروزه ارتباطی ندارد’جهان ، بنابراین ما آن را به روز رسانی خود توصیه می کنیم.

با این حال ، از آنجا که پشتیبانی ایمیل هنوز هم گزینه ای برای هر دو ارائه دهنده است ، من تصمیم گرفتم که آنها را به آزمایش بگذارم. در زیر جزئیات مربوط به زمان پاسخگویی هر ارائه دهنده در مورد پشتیبانی ایمیل آورده شده است.

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
چرا PIA در یک کشور پنج چشم واقع شده است? 1 ساعت 1 آره
آیا دسترسی به اینترنت خصوصی گزارشات را حفظ می کند? 45 دقیقه 1 آره
آیا دسترسی به اینترنت خصوصی با Netflix کار می کند? 50 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم از دسترسی به اینترنت خصوصی بازپرداخت دریافت کنم? 44 دقیقه 1 آره

مقایسه های دیگر برای بررسی

  1. ExpressVPN در مقابل IPVanish
  2. ExpressVPN در مقابل PureVPN
  3. PureVPN در مقابل IPVanish
  4. NordVPN در مقابل ExpressVPN

The Winner: PureVPN

PureVPN برنده است

بدون شک ، PureVPN یک سرویس بسیار بزرگتر در مقایسه با PIA است و اکثر کاربران معتقدند که ناعادلانه است که ما در حال مقایسه دو سرویس غیر برابر در اندازه های مشابه هستیم..

با این حال ، از آنجا که آنها در میان نام های برتر هستند ، به مقایسه بی طرفانه نیاز است. و با وجود تفاوت در سرورها ، برخی موارد مانند عدم چت زنده و Kill Switch را نمی توان نادیده گرفت.

PIA یک سرویس عالی VPN است ، اما ما باید PureVPN را به عنوان برنده در اینجا اعلام کنیم ، زیرا بیشتر ظاهر شده است “مناسب” خدمات VPN با توجه به نیازهای کاربر مدرن نسبت به سابق.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me