PureVPN در مقابل NordVPN

PureVPN در مقابل NordVPN

صدها سرویس VPN در خارج وجود دارد که خودشان بهترین بازارها هستند. مهم است که از این کلاهبرداریها آگاه باشید و همیشه آنها را در برابر یک و دیگر مقایسه کنید.

امروز ما NordVPN و PureVPN را مقابل یکدیگر قرار می دهیم تا انتخاب بهتری را بین این دو انتخاب کنیم. بنابراین ، بدون آگهی بیشتر ، به دنبال مقایسه کامل آنها باشید.

نکات برجسته
NordVPN PureVPN
 1. 5،200+ سرور در 58 کشور
 2. رمزگذاری AES-256-CBC
 3. 6 اتصال همزمان
 4. همه بسترهای نرم افزاری را مسدود می کند
 5. حسابرسی بدون خط مشی
 1. 2000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

قیمت گذاری و تخفیف

NordVPN PureVPN
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 1 سال
2 سال 2 سال
3 سال
پیشنهاد ویژه 70٪ تخفیف در یک برنامه 3 ساله 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 11.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 3.49 دلار 1.32 دلار
قیمت یک ساله $ 83.88 69.72 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 30 روز

وقتی صحبت از قیمت گذاری می شود ، هیچ کس نسبت به PureVPN از بودجه بیشتری برخوردار نیست. و آن’فقط وقتی که آن را با NordVPN مقایسه نمی کنیم بلکه در صنعت VPN نیز صادق است.

هیچ کس حتی به مطابقت خالص نزدیک نمی شود’برنامه های ارزان vpn خاکی. آی تی’اشتراک ماهانه فقط شما را به قیمت 10.95 دلار تعیین می کند ، که هنوز 2 دلار کمتر از بیشتر صنعت است.

اگر مدت طولانی تری انتخاب کنید ، تخفیف بهتری می گیرید. من توصیه می کنم برای رسیدن به بهترین برنامه برای برنامه 5 ساله اقدام کنید. از 1.32 دلار در ماه شروع می شود. (صورتحساب یک بار 80 دلار)!

برای NordVPN ، قیمت گذاری ماهانه از 11.95 دلار شروع می شود. با این حال ، شما همیشه می توانید اشتراک دو ساله خود را انتخاب کنید ، که تخفیف شگفت انگیز 24٪ به شما می دهد.

البته هرچه مدت زمان طولانی تر باشد ، قیمت گذاری ارزان تر است. اگر سالانه می روید ، 41٪ تخفیف دریافت می کنید. این بدان معنی است که شما فقط 6.99 دلار در ماه پرداخت می کنید.

اگرچه برای به دست آوردن بهترین ارزش ، من به کاربران توصیه می کنم که برای برنامه 3 ساله خود اقدام کنند ، که هزینه های ماهانه را به 3.49 دلار کاهش می دهد (یک بار به عنوان $ 125.64). 

با توجه به تضمین های برگشت پول ، PureVPN و NordVPN بازپرداخت 30 روزه ارائه می دهند که در صورت عدم رضایت هر یک از ارائه دهندگان ، می توانید اهرم کنید..

دریافت این بهترین پیشنهاد برای NordVPN: 70٪ تخفیف در برنامه 3 ساله

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

امکانات

NordVPN PureVPN
اتصالات همزمان 6 5
برنامه های سیستم عامل Windows، MacOS، Linux، Android، iOS، Amazon Fire TV Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux ، Kodi و Fire TV
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم ، روتر و لینوکس برخی از روترها ، تنظیم کردن جعبه های برتر و لینوکس
تقسیم تونل در دسترس نیست بله (همه برنامه ها)
اضافی اضافی برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ، CyberSec ، DoubleVPN ، SmartPlay افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox

از نظر ویژگی ها ، هر دو NordVPN و PureVPN مایل مایل اضافی را برای ارائه امنیت و محافظت اضافی برای کاربران در هزاران دستگاه و سیستم عامل به دست می آورند..

هر دو VPN برنامه های بومی را برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS ، Apple TV و یک برنامه روتر از پیش تنظیم شده ارائه می دهند. PureVPN افزودنی اختصاصی مخصوص Kodi را نیز به لیست اضافه می کند.

NordVPN و PureVPN هر دو افزونه مرورگر را برای Google Chrome و Mozilla Firefox ارائه می دهند. اگر هر دو را با هم مقایسه کنیم ، من’d می گویند PureVPN امنیت بهتری را ارائه می دهد.

افزودنیهای آنها همچنین تنها در صنعت هستند که سیستم عاملهای جریان مانند Netflix ، BBC iPlayer ، Amazon Prime و Hulu را به طور مستقیم از مرورگر مسدود می کنند..

Split Tunnelling برای NordVPN در دسترس نیست ، اما در تمام برنامه های PureVPN یافت می شود. می توانید 5 اتصال همزمان با PureVPN و 6 با NordVPN برقرار کنید.

انسداد قابلیت ها

NordVPN PureVPN
نتفلیکس آره آره
هولو آره آره
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون آره آره
iPlayer بی بی سی آره آره
ABS آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

در اکثر موارد ، NordVPN و PureVPN در اکثر جنبه ها با هم برابر هستند. از نظر رفع انسداد ، هر دو با موفقیت از محدودیت های جغرافیایی در VoD های معروف و سیستم عامل های جریان عبور می کنند.

تنها تفاوت این است که در جایی که NordVPN در انسداد این VoD ها از طریق پسوند مرورگر خود موفق نیست ، PureVPN موفق به موفقیت می شود که نشان می دهد فناوری آن برتر است..

من هنوز منتظر امتحان یک سرویس VPN هستم که همان قابلیت های رفع انسداد PureVPN را ارائه می دهد ، به ویژه از طریق مرورگر آنها ، زیرا این یک نقطه فروش منحصر به فرد است.

در مورد NordVPN ، می توانید لیستی از آنها را دریافت کنید “کار کردن” سرورهای تیم پشتیبانی با این حال ، من سرورهای آزمایشی را به استثنای اینها انجام دادم ، و Nord هنوز هم در همه کانالها بی نقص کار می کرد.

چین

از آنجا که PureVPN دفتر مرکزی خود را در هنگ کنگ دارد ، برای هر دو بهتر کار می کند: مهاجران چینی و کسانی که در این کشور ساکن هستند. با این حال ، صفحه اختصاصی چینی ارائه نمی دهد.

از طرف دیگر ، NordVPN یک صفحه چینی ارائه می دهد که به ساکنان کشور امکان دسترسی به برنامه های خود را می دهد و در یک برنامه پرداخت مناسب مشترک می شوند.

متاسفانه ، آنها سرور در چین ارائه نمی دهند. در حالیکه, PureVPN 12 سرور را در این کشور ارائه می دهد که 6 در شانگهای و 6 در پکن مستقر هستند.

کاربران چین می توانند کاربران NordVPN را از اینجا بارگیری کنند: http://nord-for-zh.com/

رابط و رابط

NordVPN PureVPN
جادوگر تنظیم خودکار Windows ، Mac ، Android ، iOS و Linux, Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV
انتخاب محل اصلی مبتنی بر نقشه مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

NordVPN دارای ظاهری تمیز و تمیز در تمام برنامه های بومی آنها است. آنها فقط با چند ترفند طراحی در سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف ، ظاهر مشابه خود را به رخ می کشند.

به عنوان مثال ، برنامه Windows با نمایش نقشه پویا راه اندازی می شود. در حالی که مک حتی امکان انتخاب سرورها را براساس منطقه و کشور ارائه می دهد.

هر دو برنامه با این وجود یک “تخصص” پانل ، جایی که شما سرورهایی را برای کارهای خاص مانند دریافت یک IP اختصاصی ، مقابله با اشتراک گذاری p2p / پرونده و فعال کردن DoubleVPN انتخاب می کنید.

با کلیک بر روی “تنظیمات” در ادامه لیستی از ویژگی هایی را که می توانید فعال یا غیرفعال کنید ، در اختیارتان قرار می دهد. این موارد شامل نامرئی بودن در LAN ، Internet Kill Switch و CyberSec بدنام است.

رابط NordVPN

از طرف دیگر ، PureVPN از طراحی متفاوتی برای میزکار و صفحه نمایش کوچکتر خود استفاده می کند. رابط کاربری در ویندوز و مک بزرگتر است و تعداد بیشماری از گزینه ها را ارائه می دهد.

بهترین چیز در مورد PureVPN’برنامه های دسک تاپ این است که آنها برای تازه کار و کاربران متخصص پذیرایی می شوند. گزینه های پیکربندی زیادی دارید که به فن آوری کمک می کند امنیت دلخواه را بدست آورد.

برعکس ، تازه کارها توانایی اعمال نفوذ محافظت را بر اساس حالتهای مختلف مانند جریان ، رفع انسداد پرونده ، مرور و غیره دارند. یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

نسخه های موبایل عاری از آشفتگی هستند اما در مورد ویژگی ها سازش ندارند. به طور مشابه ، پسوندهای مرورگر یک طراحی جمع و جور را اتخاذ می کنند ، اما می توانند Netflix را مستقیماً در مرورگر از حالت مسدود کنند!

رابط PureVPN

سرورها و عملکرد

NordVPN PureVPN
کشورهای سرور 58 140
تعداد کل سرورها 5،200+ 2،000

NordVPN تا چند ماه پیش میزبان بزرگترین شبکه سرور بود. اکنون ، CyberGhost بیش از 5700 سرور در بیش از 90 کشور جهان را در اختیار دارد.

در مورد سرعتها ، NordVPN فوق العاده سریع است و به سختی رنج می برد. من برای پخش در Ultra HD یا سرعت حداکثر در هنگام تورنت مشکلی ندارم.

از طرف دیگر PureVPV 2،000+ سرور ارائه می دهد. اگرچه این تعداد کمتر از NordVPN است ، اما آنها با اضافه کردن سرورها در بیش از 140 کشور در سراسر جهان این کار را می کنند..

سرعت نیز کاملاً منطقی است و میانگین های مشابه آن را NordVPN تحویل می دهد. هر دو حتی با موفقیت از سیستم عامل های جریان استفاده کرده و در چین کار می کنند.

امنیت

NordVPN PureVPN
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-2048 RSA-4096
فناوری پنهانکاری آبفروکسی هیچ یک
حفاظت اضافی مسیرهای دوقلله ای و پیاز بیش از VPN تقسیم Tunneling و NAT Firewall
امنیت برنامه Kill Switch ، Wi-Fi ، DNS / WebRTC / IP Leak Protection Kill Switch و حفاظت از نشت DNS / WebRTC / IP
وضعیت DNS PrivateDNS DNS خصوصی

NordVPN از کلیه پروتکل های به روز شده ، از جمله IKEV2 ، L2TP و OpenVPN استاندارد صنعت پشتیبانی می کند. از کانالهای AES-256-CBC با HMAc SHA256 در کانال داده استفاده می کند.

برای کانال کنترل خود ، NordVPN با درج RSA-2048 از همان رمزگذاری و احراز هویت فوق استفاده می کند. پنهان کاری کامل Forward Forward (PFS) با استفاده از تبادل کلید DHE-4096 قوی تنظیم شده است.

از طرف دیگر برنامه های تلفن همراه آنها ، به ویژه iOS ، از IKEv2 با رمزگذاری AES-256-GCM و تأیید هویت داده های HMAC SHA2-384 استفاده می کنند. PFE توسط صرافی DHE-3075 ارائه می شود.

از طرف دیگر PureVPN ، SSTP و IKEv2 را به لیست پروتکل های پشتیبانی شده اضافه می کند. SSTP بیشتر در دستگاه های ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد و IKEv2 یک ماده مفید دیگر برای دستگاه های تلفن همراه است.

از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده و رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 برای کانال کنترل استفاده می کند.

اگرچه در مورد امنیت در کل صحبت می کنیم ، قطعاً PureVPN تمایل به قوی تر شدن دارد. برخلاف NordVPN که اخیراً هک شده است ، Pure هنوز از هرگونه آسیب پذیری در امان است.

حریم خصوصی

NordVPN PureVPN
مرکز فرماندهی پاناما هنگ کنگ
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple، ZCaas، Ehterum، Litecoin، Bitcoin ارزهای مختلف Crpytocur ارز

NordVPN و PureVPN هر دو دارای دفتر مرکزی خود در حوزه های قضایی امن هستند و به دور از چشم های مهربان اتحادهای پنج ، نه و چهارده چشم که در نظارت گسترده حضور دارند..

جایی که NordVPN در پاناما بسیار امن قرار دارد ، PureVPN دفتر مرکزی خود را در هنگ کنگ دارد. هر دو مکان عاری از حفظ اطلاعات اجباری و قوانین تهاجمی نیستند.

به این ترتیب ، می توانید انتظار داشته باشید که آنها نسبت به آن VPN ها ، واقع در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و غیره ، که باید مطابق دستورات و درخواست های دولت باشند ، از آنها دفاع کنند..

با توجه به روش های پرداخت ناشناس ، NordVPN Monero ، Dash ، Gridcoin ، Rpple ، ZCaas ، Ehterum ، Litecoin ، Bitcoin و سایر موارد را می پذیرد ، در حالی که PureVPN تأیید و گزینه های بیشتری را به لیست اضافه می کند..

پیکربندی

NordVPN PureVPN
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک اشتراکی / استاتیک
IP استاتیک 40+ مکان 10+ مکان
DDoS Protection آره هیچ یک
فایروال NAT آره آره

برای پیکربندی ها ، هر دو NordVPN و PureVPN از آدرس های IP پویا و ایستا پشتیبانی می کنند. در جاهایی که Nord در راه موقعیت مکانی بیشتری ارائه می دهد ، Pure ویژگی های امنیتی اضافی را اضافه می کند.

به عنوان مثال ، NordVPN از IP اختصاصی در بیش از 40+ مکان در سراسر جهان پشتیبانی می کند. PureVPN در حال حاضر فقط IP های ایستا را در 10+ مکان ارائه می دهد و محافظت DDoS را اضافه می کند.

IP های اختصاصی به عنوان یک افزودنی در دسترس هستند ، به این معنی که مجبور خواهید بود هزینه اضافی را نیز برای آنها پرداخت کنید ، با ویژگی هایی مانند محافظت DDoS که هزینه بیشتری برای شما دارد.

خدمات مشتری

NordVPN PureVPN
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 30 دقیقه 39 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

هر دو NordVPN و PureVPN مایل اضافی در ارائه پشتیبانی شگفت انگیز از مشتریان برای نمایش داده های فنی و عمومی دارند. آنها از چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط پشتیبانی می کنند.

در همین زمان ، آنها یک صفحه عیب یابی اختصاصی به همراه سؤالات متداول برای کمک به کاربران برای دریافت پشتیبانی فوری برای سؤالات خود ارائه می دهند ، در صورت عدم دسترسی به چت زنده.

من حتی درمورد پاسخگویی از هر ارائه دهنده در زمینه پشتیبانی ایمیل ، آزمایشی را انجام دادم. این فرایند شامل ارسال هر دو ارائه دهنده چهار سؤال از طریق ایمیل بود. آمار هر VPN را در زیر مشاهده کنید:

NordVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا NordVPN با Netflix کار می کند? 12 دقیقه 1 آره
آیا NordVPN برای تورنتینگ خوب است? 40 دقیقه 1 آره
از چه رمزگذاری NordVPN استفاده می کند? 38 دقیقه 1 آره
چگونه NordVPN را فعال کنید’سرورهای مبهم? 30 دقیقه 1 آره

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

The Winner: PureVPN

PureVPN برنده است

شکی نیست که NordVPN به اندازه PureVPN خوب است. متأسفانه رسوایی اخیر در مورد هک شدن آن باعث شده است که اعتبار و اعتبار خود را از دست بدهد.

به همین دلیل توصیه می کنم به دنبال گزینه ای بسیار امن تر و مطمئن ، PureVPN باشید ، زیرا هرگز هک نشده است و همچنین سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کند (تأیید شده و توسط Altius IT حسابرسی شده است).

VPN یک سرویس همه جانبه است که همه VoD های محبوب را خاموش می کند ، در چین کار می کند و سرعت شگفت انگیزی را برای پخش و تورنت ارائه می دهد ، همه در عین حال که بسیار با بودجه مناسب است.!

Похожие статьи

 • ExpressVPN در مقابل PureVPN

  در حال حاضر ، انتخاب سرویس VPN به دلیل بی شمار بودن گزینه های موجود ، برای بسیاری از افراد کار دشواری است. تقریباً تمام خدمات ادعا می کنند که بیشترین امنیت را دارند,…

 • PureVPN در مقابل TorGuard

  PureVPN به دلیل ارائه دهنده ارزان قیمت در برابر نام های برتر در بازار مشهور است ، اما آیا واقعاً بهتر از بسیار امن و امن است…

 • PureVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  بسیاری از کاربران هنگام تلاش برای انتخاب یک VPN مناسب با سردرگمی شدید روبرو می شوند. این سردرگمی بیشتر ناشی از این واقعیت است که کاربران اغلب به سرویس های VPN نگاه می کنند…

 • NordVPN در مقابل ExpressVPN

  کاربران مرتباً در بسیاری از وب سایتهای نقد و بررسی قرار می گیرند که این دو را به عنوان ارائه دهنده های برتر در بازار ذکر می کنند. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو VPN را در برابر هر یک قرار دهید…

 • PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2020

  جایی که PureVPN به اندازه معروف بلند است “حق بیمه” VPN در صنعت ، HideMyAss یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین کاربران غیرمستقیم است که بیشتر به دلیل نام جذاب آن است….

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me