PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2020

PureVPN در مقابل HideMyAss

جایی که PureVPN به اندازه معروف بلند است “حق بیمه” VPN در صنعت ، HideMyAss یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین کاربران غیرمستقیم است که بیشتر به دلیل نام جذاب آن است.

کدام سرویس بهتر است؟ برای پیدا کردن ، این تجزیه و تحلیل عمیق PureVPN در مقابل HideMyAss را بخوانید ، جایی که من هر دو ارائه دهنده را در چندین جنبه مهم ارزیابی می کنم:

نکات برجسته

PureVPN HMA VPN
 1. 2،000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ (حسابرسی شده توسط AltiusIT)
 1. 1000+ سرور در 190 کشور
 2. رمزگذاری AES-256-GCM
 3. اتصال بدون نشت
 4. 30 روز ضمانت برگشت پول
 5. سیستم سوئیچ Kill موثر

قیمت گذاری و تخفیف

PureVPN HMA VPN
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 1 سال
2 سال 3 سال
پیشنهاد ویژه 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله 67٪ تخفیف در یک برنامه 3 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 10.95 دلار 9،99 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 2.91 دلار $ 3.99
قیمت یک ساله 49.92 دلار 71.88 دلار
تضمین بازگشت پول 31-روز 30 روز

PureVPN علیرغم ارائه امکانات بیشتر در راه ویژگی ها ، فناوری ها و قابلیت های رفع انسداد ، پس از مقایسه آن با HMA VPN گزینه ارزان تر است..

ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ برنامه هایی را برای سه دوره متنوع ارائه می دهد. ماهانه از 10.95 دلار شروع می شود که هنوز 2 دلار کمتر از قیمت متوسط ​​صنعت است.

این طرح 1 ساله 4.16 دلار در ماه و در مجموع به حداقل 49.92 دلار می رسد. برای بهترین ارزش ، من توصیه می کنم به PureVPN بروید’اشتراک 2 ساله.

این طرح با بودجه 2.91 دلار در ماه شروع می شود. به این ترتیب ، شما در کل 24 ماه فقط 69.84 دلار پرداخت خواهید کرد و این امر به یکی از ارزان ترین VPN ها تبدیل می شود.

از طرف دیگر HMA VPN برنامه ماهانه خود را با 9.99 دلار شروع می کند. با این حال ، مشابه PureVPN ، آنها برای اشتراک های طولانی تخفیف ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، برنامه 1 ساله از 5.99 دلار در ماه شروع می شود و 50٪ تخفیف به شما می دهد. در نتیجه ، شما برای 12 ماه 71.88 دلار پرداخت می کنید که 21 دلار گران تر از PureVPN است.

این برنامه 3 ساله 67٪ تخفیف به شما می دهد ، قیمت گذاری ماهانه را به 3.99 دلار در ماه و به صورت 143.64 دلار کاهش می دهد. این برای یک سرویس کم هزینه بسیار پر هزینه است!

تا آنجا که بازگشت پول’با نگرانی ، PureVPN ضمانت بازپرداخت 31 روزه را ارائه می دهد. در همین حال ، HMA VPN بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهد که یک روز کمتر است.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای HideMyAss: صرفه جویی 67٪ در ویژه 2 ساله آنها

امکانات

PureVPN HMA VPN
اتصالات همزمان 5 5
برنامه های سیستم عامل Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux و روترها
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا روترها ، تلویزیون ها و موارد دیگر
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) بله (همه برنامه ها)
اضافی اضافی افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox Smart Kill Switch ، IP Shuffle ، محافظت در برابر نشت ، محافظت از DDoS

HideMyAss VPN و PureVPN هر دو لیست خوبی از ویژگی های پیشرفته ارائه می دهند. این به کاربران این امکان را می دهد که در هنگام کاوش در اینترنت ، از ناشناسی / امنیت بهتر استفاده کنند.

با هر یک از ارائه دهندگان ، برنامه های اختصاصی برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux ، Mozilla Firefox ، Google Chrome ، Fire TV ، Android / Apple TV اختصاص داده اید.

اگرچه ، PureVPN با ارائه یک افزودنی بومی برای Kodi ، حاشیه ای بیش از HMA VPN کسب می کند. لازم به ذکر نیست ، ارائه دهنده حتی راهنماهای تنظیم دستی و روترهای از پیش تنظیم شده را نیز ارائه می دهد.

از نظر اتصالات همزمان ، هر دو سرویس از چند ورود به سیستم تنها در 5 دستگاه پشتیبانی می کنند. با این حال ، تنظیم برنامه ها بسیار آسان و بدون عارضه است.

در مورد ویژگی های اضافی ، PureVPN NAT Firewall ، Sunnit Tunneling ، مسدود کردن تبلیغات / ردیاب ، محافظت در برابر IPv6 ، محافظت درگاه ، محافظت از DDoS و IP های اختصاصی را ارائه می دهد..

از طرف دیگر ، HMA VPN به کاربران امکان دسترسی به ویژگی هایی مانند Smart Kill Switch ، IP Shuffle ، Leak Protection ، DDoS Protection و Split Tunneling را می دهد..

انسداد قابلیت ها

PureVPN HMA VPN
نتفلیکس آره نه
هولو آره نه
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره نه
NBC آره نه
ITV آره نه
کانال 4 آره نه

بسیاری از وب سایت های مرور و خود ارائه دهنده ادعا می کنند که HMA برای رفع انسداد سیستم عامل های جریان و دور زدن محدودیت های جغرافیایی یا ممنوعیت های VPN کار می کند.

هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد ، زیرا آزمایش های من روی سرورهای آنها نشان داد که هیچ یک از آنها برای انسداد مسدود کردن VoD های محبوب در بازار کار هموار ندارند..

از سوی دیگر ، PureVPN در دور زدن محدودیت های جغرافیایی در Netflix ، iPlayer BBC ، Hulu ، Amazon Prime ، Voot ، Hotstar و حتی Disney Plus موفق تر عمل کرده است..

همه برنامه های آن مجهز به a هستند “وب سایت های محبوب” منو که لیست تمام سیستم عامل های معروف جریان مانند موارد فوق را لیست می کند. به سادگی بر روی نماد سرویس مورد نظر برای رفع انسداد کلیک کنید.

بهترین بخش از همه: این فهرست در Chrome و Mozilla نیز موجود است و به کاربران امکان می دهد حتی Netflix را از طریق مرورگر از حالت مسدود کنند.!

چین

چین مسدود نمی کند VPN ها را به راحتی و مسدود کند “فایروال عالی” با استفاده از فن آوری ها و الگوریتم های بی شماری برای متوقف کردن ساکنان / مهاجران از استفاده از یک.

متاسفانه ، HMA VPN نتواند هیچ مزایایی را برای هر مخاطب ارائه دهد. ارائه دهنده مستقر در انگلیس دسترسی به وب سایت آینه را ندارد و همچنین سرورهای چینی ندارد.

PureVPN ، از طرف دیگر ، برای هر دو کار می کند: کسانی که می خواهند VPN به چین برای دسترسی به محتوای محلی و کسانی که در این کشور هستند ، نیاز دارند که یک VPN کار کنند..

ارائه دهنده تنها نامی در صنعت است که 12 سرور چینی (6 در پکن و 6 در شانگهای) دارد. در عین حال ، برنامه هایی را ارائه می دهد که در کشور کار می کنند.

اگرچه ، در حال حاضر این لیست فقط به ویندوز ، macOS و Android محدود شده است. با این وجود ، این هنوز موفقیت کاملاً دستاوردی است ، زیرا بسیاری از شبکه های اینترنتی از دسترسی به چین ناکام هستند!

رابط و رابط

PureVPN HMA VPN
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

PureVPN از معدود ارائه دهنده های موجود در بازار است که تقریبا از همه سیستم عامل ها / دستگاه ها از جمله Xbox One ، PS4 ، Nvidia Shield و حتی Nintendo Switch پشتیبانی می کند..

از نظر رابط کاربری ، برنامه های آنها کاملاً آسان و بصری است که برای هر دو کاربر: تازه کار و مبتنی بر فناوری VPN ، پذیرایی از یک طراحی مرتب و تمیز دارد..

به عنوان یک انگیزه اضافه ، PureVPN’برنامه s حتی گزینه ای برای تغییر درگاه دارد ، که در دور زدن محدودیت های جغرافیایی و VPN در کشورهایی که قوانین سخت دارند کمک می کند.

برنامه های تلفن همراه همچنین دارای مجموعه ای از ویژگی های مشابه هستند اما از نظر ظاهری متفاوت هستند. آنها از طراحی تیره تر و UI بهره می برند ، اما فوق العاده کاربر پسند است.

برنامه PureVPN Mac

در مقایسه با PureVPN ، بدنام HMA VPN بدنام دارای یک رابط و یک ظاهر طراحی گسترده تر است. برنامه آنها حداقل نیمی از صفحه نمایش روی دسک تاپ / لپ تاپ را پوشش می دهد.

به همین ترتیب ، دقیقاً نمی تواند کاربر پسند محسوب شود. بهترین برنامه ها دارای طراحی حداقلی هستند اما همه جنبه های سهولت استفاده را دارند ، که با HMA در دسترس نیست.

تفاوت چشمگیری بین برنامه های رومیزی / لپ تاپ و تلفن های هوشمند وجود ندارد ، زیرا موضوع رنگ ، قابلیت دسترسی و پیمایش آنها تقریباً یکسان است.

اندازه مشتری های VPN فقط از نظر دستگاه از دستگاه و سیستم عامل به سیستم عامل متفاوت است. به عنوان مثال ، برنامه های افزودنی مرورگر ظاهری حداقلی تر نشان می دهد.

رابط HMA Pro VPN

سرورها

PureVPN HMA VPN
کشورهای سرور 140+ 190+
تعداد کل سرورها 2،000 1000+

در مقایسه با PureVPN ، HMA VPN مستقر در انگلستان موارد بیشتری را ارائه می دهد “کشورهای سرور”. در واقع ، زیرساخت های شبکه آنها از بزرگترین آنهاست.

شما به بیش از 1000 سرور در بیش از 190 کشور جهان دسترسی دارید. این تعداد سرور بالا باعث توزیع حتی کاربران در سرورهای مختلف می شود.

از طرف دیگر ، PureVPN در راه پیشرفت بیشتر می بالد “تعداد سرور”. این دستگاه دارای 2،000 سرور در 140+ کشور در سراسر جهان است که کاملاً یک دستاورد است.

سرعت

PureVPN HMA VPN
از دست دادن سرعت 29.28٪

برای درک بهتر از عملکرد هر دو ارائه دهنده ، تجزیه و تحلیل سرعت را انجام دادم. این فرآیند نیاز به آزمایش سرورهای مختلف از هر دو ارائه دهنده بر روی هزاران جنبه دارد.

در تست های سرعت برهنه با اتصال 100 مگابیت بر ثانیه ، PureVPN موفق شد به طور میانگین 91 مگابیت بر ثانیه در بارگیری و بارگیری را تحویل دهد ، این نشانگر از دست رفتن سرعت 9٪ است.

از طرف دیگر ، HMA VPN سرعت متوسط ​​را با میانگین 70.72 Mbps به دست آورد. این میزان از دست رفتن سرعت بیش از 29.28٪ را نشان می دهد ، که برای هیچ کاربر VPN مناسب نیست!

امنیت

PureVPN HMA VPN
پروتکل های VPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN OpenVPN ، PPTP ، IKEv2 / IPSec
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-256-GCM
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه Kill Switch و Leak Protection Kill Switch و Leak Protection
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

PureVPN از تعداد زیادی پروتکل پشتیبانی می کند. اینها شامل PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، SSTP و OpenVPN (TCP و UDP) می باشد تا در اختیار انواع آزادی انتخاب به کاربران قرار دهد..

هرچند پیش فرض ، PureVPN پروتکل OpenVPN را در همه دستگاه ها مستقر می کند ، به استثنای دستگاه های iOS که از پروتکل IKEv2 برای سرعت بیشتر و امنیت بیشتر استفاده می کنند.

برای رمزگذاری ، ارائه دهنده از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده استفاده می کند ، که کاملاً چشمگیر و بسیار ایمن است.

در همین حال ، آن را رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 را برای کانال کنترل مستقر می کند..

از طرف دیگر ، HMA VPN فقط از پروتکل PPTP ، IKEv2 / IPSec و OpenVPN در کلیه دستگاههای خود پشتیبانی می کند. به طور پیش فرض ، تمام برنامه های آن از OpenVPN استفاده می کنند.

برای رمزگذاری در ویندوز و اندروید از AES-256-GCM همراه با احراز هویت SHA-256 و قویترین کلید RSA 4096 بیتی برای دستیابی استفاده می کند..

در مکینتاش و iOS ، HMA از همان رمزنگاری Counter Mode Galois استفاده می کند ، اما با IKEV2 / IPSec ، سرعت و کارایی بهتری را در اختیار کاربران قرار می دهد..

آزمایش نشت

برای درک بهتر از امنیت برنامه ، من یک تست نشت را در PureVPN و HMA VPN انجام دادم. این فرایند شامل استفاده از 6 ابزار مختلف برای بررسی است.

WebRTC و HTTP درخواست نشت:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS Leaks:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

هر دو HMA VPN و PureVPN موفق شدند تست ها را از 6 ابزار مختلف فوق پاک کنند و اطلاعات اصلی IP ، DNS یا WebRTC ما را فاش نکردند.

حریم خصوصی

PureVPN HMA VPN
مرکز فرماندهی هنگ کنگ انگلستان
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها ارزهای متنوع رمزنگاری هیچ یک

از نظر حریم خصوصی ، تصمیم گیری در مورد برنده در واقع کار آسانی است. PureVPN دارای دفتر مرکزی در گاوصندوق ، هنگ کنگ است ، در حالی که HMA VPN در انگلیس مستقر است.

همانطور که احتمالاً می دانید ، انگلیس یکی از بنیانگذاران اتحاد پنج چشم است که با اعمال قوانین نظارت اجباری و نگهداری اطلاعات ، مشارکت اطلاعاتی را جلب می کند..

بنابراین ، ممکن است دقیقاً گزینه خوبی برای ثبت نام با HMA نباشد ، با وجود اینکه ادعا می کنند a “ثبت صفر” تامین کننده. آنها باید با کشورشان مطابقت داشته باشند’قوانین!

این در دو شرایط تأیید شده است. یکی از این موارد مربوط به آزار و اذیت است که منجر به دستگیری مجرم پس از تحویل پرونده های HMA شد.

در مورد دیگر ، HMA اطلاعات شخصی یکی از مشتریان خود ، Cody Kretsinger ، عضو متهم به هک کردن سونی پیکچرز را فاش کرد..

پیکربندی

PureVPN HMA VPN
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک 8+ کشور هیچ یک
DDoS Protection آره نه
فایروال NAT آره آره

در جایی که PureVPN از زیرساخت های شبکه اشتراکی / استاتیک پشتیبانی می کند ، HMA VPN به تنها سیستم مشترک سنتی آدرسهای IP متصل می شود..

این مسئله کاملاً مشکل ساز است ، زیرا IP های ایستا یک هدف مهم در صنعت VPN را ارائه می دهند. آنها به کاربران اجازه می دهند تا به اطلاعات بانکی حساس دسترسی پیدا کنند و به شبکه های LAN خود دسترسی پیدا کنند.

خوشبختانه برای شما ، PureVPN دارای IP IP در 8+ کشور است. این موارد شامل ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، آلمان ، مالت ، هنگ کنگ ، سنگاپور است.

IP اختصاصی PureVPN

پشتیبانی مشتری

PureVPN HMA VPN
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 39 دقیقه 30 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

PureVPN و HMA VPN هر دو پشتیبانی خوبی را از طریق چندین کانال ارائه می دهند. این موارد شامل بلیط ، ایمیل ، چت زنده ، سؤالات متداول ، پایگاه دانش و راهنمای ویدیو است.

از آنجا که پشتیبانی ایمیل هنوز هم برای بسیاری از گزینه ها رفتن است ، من برای زمان پاسخ آنها تست کوچکی انجام دادم. این فقط برای دیدن نمایندگان مشتری آنها چقدر طرفدار است.

در زیر می توانید آمار هر دو ارائه دهنده را بر اساس چهار سؤال مختلف مشاهده کنید. به طور معمول ، PureVPN میانگین زمان پاسخ 39 دقیقه و HMA 30 دقیقه است!

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

HideMyAss

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
HMA VPN چقدر قوی است? 35 دقیقه 1 آره
هزینه HideMyAss چقدر است? 27 دقیقه 1 آره
آیا HMA با Netflix کار می کند? 22 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم HMA VPN را بخرم? 33 دقیقه 1 آره

The Winner: PureVPN

PureVPN برنده است

پس از مقایسه هر دو ارائه دهنده ، به راحتی می توان گفت که PureVPN برنده است. VPN علیرغم اینکه بسیار با بودجه مناسب است ، اما همه جانبه ای است.

این سیستم عامل برای رفع انسداد سیستم عامل هایی مانند Netflix با هیچ مشکلی روبرو نیست ، دارای تعداد سرور خوبی است ، در چین کار می کند و حتی IP های اختصاصی نیز ارائه می دهد. به طور خلاصه ، خرید بسیار خوبی است!

Похожие статьи

 • Surfshark Vs IPVanish مقایسه 2020

  اگرچه Surfshark یک سرویس نسبتاً جدید است ، اما به لطف میزبان ویژگی های موجود ، شهرت داشتن یک جانور را در بودجه به وجود آورده است....

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me