PureVPN در مقابل CyberGhost

PureVPN در مقابل CyberGhost

جایی که PureVPN به عنوان یک سرویس با بودجه مناسب و در عین حال قابل اعتماد ایستاده است ، CyberGhost یک ارائه دهنده به همان اندازه چشمگیر است که ارائه بسیاری دارد. کدام VPN بهتر است?

برای به دست آوردن جواب ، این تحلیل عمیق PureVPN و CyberGhost را بررسی کنید ، جایی که من هر دو ارائه دهنده را در مقابل یکدیگر از جنبه های بسیار مهم قرار می دهم:

نکات برجسته

PureVPN CyberGhost
 1. 2،000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ (حسابرسی شده توسط AltiusIT)
 1. 6،100+ سرور در 90 کشور
 2. رمزگذاری بیت AES-256
 3. 7 اتصال همزمان
 4. حفاظت از نشت DNS و IP
 5. هیچ خط مشی لاگ (حسابرسی شده توسط QSCert)

قیمت گذاری و تخفیف

PureVPN CyberGhost
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
1 سال 1 سال
2 سال 2 سال
3 سال
پیشنهاد ویژه 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله 79٪ تخفیف در یک برنامه 3 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 10.95 دلار $ 12.99
کمترین قیمت در هر ماه 2.91 دلار 2.75 دلار
قیمت یک ساله 49.92 دلار 71.88 دلار
تضمین بازگشت پول 31-روز 45-روز

از نظر قیمت گذاری ، هر دو PureVPN و CyberGhost تعادل کاملی بین قیمت مناسب و ارزش دارند. البته ، ممکن است برنامه های ماهانه کمی پرهزینه به نظر برسد.

از آنجا که PureVPN با حداقل 10.95 دلار شروع می شود ، CyberGhost برای 12 ماه 12.99 دلار شارژ می کند. البته اگر برای اشتراک های طولانی تر تصمیم بگیرید ، تخفیف های بهتری می گیرید.

PureVPN دو برنامه طولانی ارائه می دهد: 1 سال و 2 سال. برنامه سالانه فقط 4.16 دلار در ماه برای کاربران هزینه دارد و 62٪ تخفیف به شما می دهد. در نتیجه ، شما فقط برای 12 ماه 49.92 دلار پرداخت می کنید.

به همین ترتیب ، برنامه 2 ساله با دادن 73٪ تخفیف در قیمت گذاری ماهانه ، هزینه های بیشتری را کاهش می دهد. این بدان معناست که شما فقط مبلغ 2.91 دلار در ماه ، به مبلغ 69 دلار برای 24 ماه پرداخت می کنید.

در مقابل ، CyberGhost سه برنامه طولانی ارائه می دهد: 1 سال ، 2 سال و 3 سال. برنامه سالانه شما را به مبلغ 5.99 دلار در هر ماه بازپرداخت می کند ، به عنوان 71.88 دلار برای 12 ماه (21 دلار گران تر از PureVPN)’s).

این برنامه 2 ساله قیمت گذاری را به 3.69 دلار در هر ماه کاهش می دهد ، و به صورت 88.56 دلار پیش بینی می شود ، اما هنوز هم بسیار گران قیمت از PureVPN است. VPN هر چند این کار را می کند.

CyberGhost یک برنامه 3 ساله با 2 ماه رایگان ارائه می دهد و 79٪ تخفیف به شما می دهد و هزینه های ماهانه را به 2.75 دلار کاهش می دهد. در نتیجه ، شما فقط 99 دلار برای 38 ماه پرداخت می کنید!

تا آنجا که بازگشت پول’با نگرانی ، PureVPN ضمانت بازپرداخت 31 روزه را ارائه می دهد. در همین حال ، CyberGhost در تلاش برای افزایش اعتماد کاربران ، مایل اضافی را برای ارائه بازپرداخت 45 روزه ارائه می دهد.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

این بهترین پیشنهاد را برای CyberGhost دریافت کنید: در هزینه ویژه 3 ساله خود 79٪ صرفه جویی کنید

امکانات

PureVPN CyberGhost
اتصالات همزمان 5 7
برنامه های سیستم عامل Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV Windows، macOS، Android، iOS، Linux، Fire TV
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا روترها ، تلویزیون ها و موارد دیگر
تقسیم تونل بله (همه برنامه ها) بله (همه برنامه ها)
اضافی اضافی افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox محافظت از Wi-Fi ، حفاظت از نشت DNS و IP

پس از مقایسه هر دو ارائه دهنده بر اساس ویژگی ها ، مشخص می شود که PureVPN و CyberGhost با مخالفان برابر یکسان هستند.

هر دو ارائه دهنده برنامه ها را برای چندین دستگاه / سیستم عامل از جمله Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux ، Mozilla Firefox ، Google Chrome ، Fire TV ، Android / Apple TV ارائه می دهند.

PureVPN یک برنامه افزودنی اختصاصی برای Kodi را به این لیست اضافه می کند. در مورد پشتیبانی از روتر ، شما راهنماهای تنظیم دستی برای تنظیم هر دو ارائه دهنده دستگاههای Tomato یا DD-WRT دارید..

در جایی که CyberGhost از اتصالات همزمان در 7 دستگاه پشتیبانی می کند ، PureVPN فقط از 5 ورود به سیستم پشتیبانی می کند. تقسیم Tunneling در همه برنامه ها برای هر دو ارائه دهنده در دسترس است.

PureVPN حتی IP های اختصاصی ، مسدود کننده های تبلیغ / ردیاب ، اسکنرهای مخرب ، فایروال NAT و تعداد بیشماری از فناوری های دیگر را برای تقویت امنیت و حفظ حریم شخصی شما (ارائه شده با CyberGhost) ارائه می دهد.

انسداد قابلیت ها

PureVPN CyberGhost
نتفلیکس آره آره
هولو آره آره
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره آره
iPlayer بی بی سی آره آره
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

از نظر رفع انسداد ، CyberGhost توانست در تست های ما بسیار خوب عمل کند. اگرچه ، به دلیل عدم تناقض در عملکرد ، برخی از زمینه های بهبود وجود دارد.

VPN Netblix ، iPlayer BBC ، Hulu ، Amazon Prime ، Voot ، Hotstar ، Disney Plus و سایر سایتهای محبوب را از حالت مسدود خارج کرد ، اما تنها پس از امتحان کردن سرورهای مختلف.

شما یک “جستجو کردن” نوار موجود است که به شما امکان می دهد سرورهای خاص را برای سیستم عامل های مختلف پیدا کنید ، اما گاهی اوقات حتی در ارائه انسداد مداوم مشکل کمی ایجاد می کنند.

از طرف دیگر PureVPN عاری از چنین مسائلی بود. با تشکر از استفاده از فن آوری های انسداد قوی ، دور زدن محدودیت های جغرافیایی یک تکه کیک بود.

آزمایش آن بر روی سیستم عامل های جریان مختلف نشان داد که ارائه دهنده با هیچ مشکلی در انسداد سرویس های عمومی در همه برنامه های خود روبرو نیست. اینها شامل آنهاست “برنامه های افزودنی مرورگر” هم.

همه برنامه ها نیز با یک همراه هستند “وب سایت های محبوب” گزینه ای در تمام دستگاه هایی که کلیه سایت های معروف جریان را لیست می کند. به سادگی بر روی کانال مورد نظر خود برای رفع انسداد کلیک کرده و فوراً به من دسترسی پیدا کنید ، منفی هر دردسر را ببینید.

چین

حملات سرورهای Blackholing VPN ، مسمومیت با DNS ، ربودن DNS و Deep Packet Inspection (DPI) که توسط “فایروال عالی” دور زدن محدودیت های جغرافیایی در چین را به یک کار خطرناک تبدیل کنید.

متأسفانه ، CyberGhost در ارائه هیچ گونه انگیزه ای برای مهاجران یا ساکنان چین موفق نیست. ارائه دهنده مستقر در رومانی هیچ وب سایت آینه ای برای بارگیری برنامه ها در این کشور ندارد. سرورهای چینی هم ندارند.

از طرف دیگر ، PureVPN لینکهای مستقیم بارگیری در چین را برای ویندوز ، macOS و اندروید فراهم می کند. این کشور تنها ارائه دهنده صنعت است که 12 سرور چینی را ارائه می دهد.

از میان این 6 مورد در پکن و 6 در شانگهای واقع شده است و این امکان را برای کسانی فراهم می کند که در خارج از کشور واقع شده و به هر کجا که در جهان باشد به محتوای خاص چینی ها دسترسی پیدا کنند..

رابط و رابط

PureVPN CyberGhost
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

PureVPN از منوی انتخاب مکان مبتنی بر لیست در همه برنامه های خود استفاده می کند. نسخه های رومیزی ، macOS و linux کاملاً چشمگیر هستند و کاربرپسندی خاصی را ارائه می دهند.

در دسترس بودن حالت های مختلف ارتباط کاربران سرور را با سرورهای مربوطه آسان تر می کند و گزینه های پیکربندی کاملاً برای صرفه جویی در فن آوری مناسب است.

کاربران حتی توانایی تغییر پورت ها به صورت دستی را دارند که این امر به دور زدن محدودیت های جغرافیایی و ممنوعیت های VPN در سایتهای پخش و کشورهایی با قوانین سخت اینترنت کمک می کند..

در همین حال ، برنامه های تلفن همراه با دسترسی آسان سرورها ، ویژگی ها و تنظیمات ظاهری تیره تر دارند. و پسوندهای مرورگر حتی می توانند Netflix را به طور مستقیم در مرورگر باز کنند.

برنامه PureVPN Mac

CyberGhost’در مقایسه با PureVPN ، برنامه های دسک تاپ دارای یک رابط گسترده تر هستند. با این حال ، این بدان معنا نیست که مشتریان آنها در مورد کاربرپسندی یا سهولت استفاده سازش کنند.

در واقع ، مشتری CG7 از نظر زیبایی شناسی ، دسترسی به سرورها / ویژگی ها بسیار بهبود یافته است. به نظر می رسد بسیار خوب و آسان به نظر برسد ، چه در ویندوز و چه در MacOS.

برنامه های تلفن همراه به همان اندازه چشمگیر هستند و دارای همان طراحی تیره و زرد هستند. آنها به کاربران این امکان را می دهند که برنامه را بر اساس فاصله و بار ، سرور مجاور را انتخاب کنند.

همچنین می توانید سرورهایی را انتخاب کنید که برای torrenting و streaming یا بهینه سازی سیستم عامل های مختلف مانند Netflix ، BBC iPlayer و موارد دیگر بهینه شده اند..

رابط برنامه CyberGhost

سرورها

PureVPN CyberGhost
کشورهای سرور 140+ 90
تعداد کل سرورها 2،000 6،100+

در مقایسه با CyberGhost ، PureVPN بسیار کوتاه است “شماره سرور”. جایی که CyberGhost از زیرساختهای شبکه ای از 6،100+ سرور پشتیبانی می کند ، PureVPN میزبان بانک اطلاعاتی فقط 2000++.

این امر CyberGhost را از نظر تعداد سرورها به عنوان پیشرو در شرکت می کند. با این حال ، آنچه PureVPN فاقد شمارش سرور است ، آن را بر اساس آن جبران می کند “در دسترس بودن سرور”.

CyberGhost فقط در 90 کشور + دارای سرور است. در همین حال ، PureVPN دارای سرورهایی در بیش از 140 کشور در سراسر جهان است که عملکرد بیشتری به کاربران در کشورهای مختلف اعطا می کند.

سرعت

PureVPN CyberGhost
از دست دادن سرعت 9.2٪

برای درک بهتر در مورد عملکرد هر دو ارائه دهنده ، تجزیه و تحلیل سرعت را انجام دادم. این فرآیند نیاز به آزمایش سرورهای مختلف از هر دو ارائه دهنده بر روی هزاران جنبه دارد.

این موارد شامل جریان در سایتهایی مانند Netflix ، مرور در اینترنت ، بارگیری فایلهای تورنت یا بازی بازی های آنلاین است. برای انجام این کار ، 4 سرور تصادفی از PureVPN و CyberGhost برداشت کردیم.

در تست های سرعت برهنه با اتصال 100 مگابیت بر ثانیه ، PureVPN موفق شد در بارگیری و بارگیری به طور میانگین 91 مگابیت بر ثانیه را تحویل دهد و این نشانگر افت سرعت 9٪.

CyberGhost با یک اختلاف اختلاف 2٪ در کاهش سرعت ، همان مماس را لمس کرد و میانگین سرعت 80.80 Mbps را در بارگیری و بارگیری ثبت کرد.

امنیت

PureVPN CyberGhost
پروتکل های VPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN L2TP / IPSec ، PPTP ، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-256-CBC
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-4096
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه Kill Switch و حفاظت از نشت DNS Kill Switch و حفاظت از نشت DNS
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

PureVPN پشتیبانی از طیف عظیمی از پروتکل ها را ارائه می دهد. این شامل PPTP ، L2TP ، IKEv2 ، SSTP و OpenVPN (TCP و UDP) است تا به همه نوع آزادی انتخاب را در اختیار کاربران قرار دهد..

هرچند پیش فرض ، PureVPN پروتکل OpenVPN را در همه دستگاه ها مستقر می کند ، به استثنای دستگاه های iOS که از پروتکل IKEv2 برای سرعت بیشتر و امنیت بیشتر استفاده می کنند.

برای رمزگذاری ، ارائه دهنده از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده استفاده می کند ، که کاملاً چشمگیر و بسیار ایمن است.

در همین حال ، آن را رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 را برای کانال کنترل مستقر می کند..

CyberGhost به همان اندازه قدرتمند است و پشتیبانی از PPTP، L2TP / IPSec، IKEv2 و OpenVPN (TCP و UDP) را ارائه می دهد. به طور پیش فرض ، برنامه های Windows و macOS از پروتکل IKEv2 استفاده می کنند.

با این حال ، شما می توانید هر زمان که لازم باشد به OpenVPN بروید. برنامه های Android از پروتکل OpenVPN استفاده می کنند و برنامه های iOS از پروتکل IKEv2 نیز استفاده می کنند.

برای رمزگذاری ، CyberGhost از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت SHA-256 در کانال داده و رمزگذاری کلید RSA-4096 و احراز هویت SHA384 در کانال کنترل استفاده می کند.

آزمایش نشت

برای درک بهتر درباره امنیت برنامه ، من یک تست نشت را در PureVPN و CyberGhost انجام دادم. این فرایند شامل استفاده از 6 ابزار مختلف برای بررسی است.

WebRTC و HTTP درخواست نشت:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS Leaks:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

PureVPn و CyberGhost هر دو آزمایش را از 6 ابزار مختلف فوق انجام دادند و اطلاعات اصلی IP ، DNS یا WebRTC ما را فاش نکردند.

حریم خصوصی

PureVPN CyberGhost
مرکز فرماندهی هنگ کنگ رومانی
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها ارزهای متنوع رمزنگاری فقط بیت کوین

از نظر حریم شخصی ، PureVPN و CyberGhost بسیار خوب عمل می کنند. دفتر مرکزی آنها در مناطقی به دور از چشم های مهربان اتحاد 5/9/14 مستقر است.

این باعث می شود تا کاربران از نگرانی در مورد قوانین نگهداری اجباری داده ها و نظارت بر انبوه ، که در غیر این صورت احساس پارانویا را در افرادی که اطلاعات خصوصی را بصورت آنلاین ایجاد می کنند ، در امان باشد ، در امان نگه دارد..

تا آنجا که به سیستم ورود به سیستم مربوط می شود ، PureVPN و CyberGhost هر دو سرویس بی پروا هستند. PureVPN قبلاً وارد سیستم شده بود ، اما این سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را برای توسعه اعتماد کاملاً بازسازی کرده است.

در حقیقت ، هیچگونه خط مشی ورود به سیستم از طریق ممیزی های موفق انجام شده قابل تأیید نیست. PureVPN اخیراً توسط AltiusIT حسابرسی شده است ، در حالی که CyberGhost توسط QSCert حسابرسی شده است.

پیکربندی

PureVPN CyberGhost
تخصیص آدرس اشتراکی / استاتیک اشتراکی / استاتیک
IP استاتیک 8+ کشور 7+ مکان
DDoS Protection آره نه
فایروال NAT آره آره

هر دو PureVPN و CyberGhost از یک زیرساخت مشترک / ثابت برای پاسخگویی به مطالبات متنوع مشتریان خود پشتیبانی می کنند. اگرچه ، در دسترس بودن IP ها توسط ارائه دهنده متفاوت است.

IP های اختصاصی CyberGhost

CyberGhost IP را در 7 مکان محدود اختصاص داده است که 2 مورد از آنها در ایالات متحده ، 2 در انگلستان ، 1 در فرانسه ، 1 در آلمان و 1 در کانادا قرار دارد..

IP اختصاصی PureVPN

از طرف دیگر ، PureVPN دارای IP IP در 8+ کشور با تعداد بالاتر است. کشورهای پشتیبانی شده شامل ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، آلمان ، مالت ، هنگ کنگ ، سنگاپور هستند.

پشتیبانی مشتری

PureVPN CyberGhost
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 39 دقیقه 1 ساعت
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره نه

PureVPN و Cyberghost هر دو پشتیبانی را در قالب چت زنده ، راهنماهای ویدئویی ، پایگاه دانش ، سؤالات متداول ، ایمیل و بلیط ارائه می دهند. همه اینها گزینه های خوبی برای دریافت پشتیبانی هستند.

دومین گزینه عالی برای اکثر پشتیبانی الکترونیکی است. بنابراین ، من کمی بیشتر با آزمایش خودم به تحلیل زمان پاسخ از هر دو ارائه دهنده نیز رفتم.

در زیر می توانید آمار هر دو ارائه دهنده را بر اساس چهار سؤال مختلف مشاهده کنید.

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

CyberGhost

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
CyberGhost VPN چگونه کار می کند? 52 دقیقه 1 آره
استفاده از CyberGhost VPN بی خطر است? 59 دقیقه 1 آره
آیا CyberGhost می تواند Netflix را مسدود کند? 1 ساعت 2 دقیقه 1 آره
آیا CyberGhost با Hulu کار می کند? 48 دقیقه 1 آره

The Winner: PureVPN

PureVPN برنده است

در بیشتر قسمت ها ، PureVPN و CyberGhost با رقبای یکسانی مطابقت دارند. با این حال ، از آنجا که تنها یک برنده وجود دارد ، باید این را به PureVPN ارزان و در عین حال قابل اعتماد ارائه دهم.

CyberGhost زمان سختی را به PureVPN داد ، اما عدم انگیزه آن برای کاربران چینی و بی ثباتی برای رفع انسداد سایتهای جریان ، باعث شد تا برخی از نقاط از بین برود.

در همین حال ، PureVPN از نظر بودجه مناسب است ، تعداد سرورهای خوبی دارد ، همه سیستم عاملهای جریان را به راحتی مسدود می کند ، و در چین کار می کند. اگر این کافی نبود ، حتی توسط Trustpilot مورد تقدیر قرار می گیرد و توسط Forbes تأیید می شود.

Похожие статьи

 • PureVPN در مقابل TorGuard

  PureVPN به دلیل ارائه دهنده ارزان قیمت در برابر نام های برتر در بازار مشهور است ، اما آیا واقعاً بهتر از بسیار امن و امن است...

 • PureVPN در مقابل TunnelBear

  جایی که PureVPN به عنوان یک سرویس دوستانه و در عین حال دارای ارزش محور مشهور است ، مشهور است ، TunnelBear اکنون برای مدتی است که مورد علاقه ی بین مجانی ها است. امروز ، ما...

 • PureVPN در مقابل HideMyAss مقایسه 2020

  جایی که PureVPN به اندازه معروف بلند است “حق بیمه” VPN در صنعت ، HideMyAss یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین کاربران غیرمستقیم است که بیشتر به دلیل نام جذاب آن است....

 • PureVPN در مقابل Windscrib

  جایی که PureVPN قد بلند به عنوان یک شهرت دارد “حق بیمه” ارائه دهنده خدمات در صنعت ، Windscrib از a “فریمیوم” مدل و به عنوان قوی رتبه بندی می شود “رایگان” سرویس...

 • PureVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  بسیاری از کاربران هنگام تلاش برای انتخاب یک VPN مناسب با سردرگمی شدید روبرو می شوند. این سردرگمی بیشتر ناشی از این واقعیت است که کاربران اغلب به سرویس های VPN نگاه می کنند...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me