ExpressVPN در مقابل TorGuard

ExpressVPN در مقابل TorGuard

ExpressVPN و TorGuard هر دو سرویس معروف VPN هستند که در ایجاد فن آوری های جدید و ویژگی های پیشرفته برای به حداکثر رساندن حریم خصوصی / امنیت آنلاین جستجو می کنند..

آیا سعی می کنید انتخاب بهتری را بین این دو تعیین کنید؟ اگر چنین است ، سپس این مقایسه عمیق ExpressVPN در مقابل TorGuard را بررسی کنید تا درباره برنده اطلاعات کسب کنید!

نکات برجسته
ExpressVPN تورگارد
 1. 3،000+ سرور در 94 کشور
 2. AES-256-CBC و AES-256-GCM
 3. 3 اتصال همزمان
 4. برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 3000+ سرور در 55 کشور
 2. OpenConnect SSL مبتنی بر VPN
 3. 8 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. پشتیبانی از پروتکل WireGuard

قیمت گذاری و تخفیف

ExpressVPN تورگارد
دوره اشتراک 1 ماه ماههای 1/3/6
6 ماه 1 سال
1 سال 2 سال
پیشنهاد ویژه 35٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله 58٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 9،99 دلار
کمترین قیمت در هر ماه $ 8.32 4.16 دلار
قیمت یک ساله 99.5 دلار $ 59.99
تضمین بازگشت پول 30 روز 7 روز

با مقایسه TorGuard و ExpressVPN ، مشخص می شود که گزینه دوم گرانترین گزینه است. برنامه های اشتراک سه دوره مختلف را ارائه می دهد.

اگر ماهانه را انتخاب کنید ، باید 12.99 دلار بپردازید. برای 6 ماهه ، شما باید 9.99 دلار در هر ماه پرداخت کنید که مبلغ 59.95 دلار صورتحساب آن را پرداخت می کنید.

برای به دست آوردن بهترین ارزش ، توصیه می کنم کاربران به دنبال بسته سالانه باشند. این تخفیف شگفت انگیز 35٪ به کاربران می دهد و هزینه های ماهانه را به 8.32 دلار کاهش می دهد.

در مقابل ، TorGuard دارای 4 بسته است: پروکسی ناشناس ، VPN ناشناس ، ایمیل ناشناس و بسته نرم افزاری حریم خصوصی با اقساط متنوع اشتراک..

ماهانه آنها با 9.99 دلار ، سه ماهه با 19.99 دلار ، نیمه ماهانه با 29.99 دلار و سالانه با 59.99 دلار شروع می شود. برای بهترین ارزش ، من برنامه 2 ساله آنها را توصیه می کنم.

این هزینه ماهانه را فقط به 4.16 دلار کاهش می دهد. در نتیجه ، شما فقط به مدت 24 ماه 99.99 دلار پرداخت می کنید ، همان رقمی است که برای ExpressVPN پرداخت می کنید’برنامه 1 ساله.

در مورد ضمانت بازگشت پول ، ExpressVPN بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهد ، در حالی که TorGuard فقط 7 روز محاکمه می کند.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: 35٪ در برنامه 1 ساله خود صرفه جویی کنید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای VyprVPN: در ویژه 2 ساله آنها 81٪ صرفه جویی کنید

امکانات

ExpressVPN تورگارد
اتصالات همزمان 3 8
برنامه های سیستم عامل Windows ، macOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV / Firestick ، ​​برخی از روترها Windows ، macOS ، Android ، iOS ، Linux
دستگاه های نصب دستی برخی از روترها ، جعبه های تنظیم بالا بعضی از روترها
تقسیم تونل بله (فقط برنامه های رومیزی) نه
اضافی اضافی Media Streamer Smart DNS ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari پروکسی مخفی TorGuard

هر دو ExpressVPN و TorGuard برنامه های بومی را برای همه سیستم عامل های محبوب ارائه می دهند. این موارد شامل Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux ، Chrome و Firefox است.

علاوه بر این ، شما می توانید از برنامه های آنها در چندین دستگاه مانند تلویزیون های اپل ، Nvidia Shield TV ، Xbox One و Nintendo Switch نیز استفاده کنید ،.

با این حال ، ExpressVPN با ارائه یک برنامه بومی برای روترهایی که می توانید روی DD-WRT و سوئیچ اترنت Tomato تنظیم کنید ، حاشیه ای بیش از TorGuard کسب می کند..

اگر در تنظیم دستی برنامه روتر با مشکل روبرو هستید ، ارائه دهنده حتی با ایجاد روترهای از پیش تنظیم شده با قیمت مناسب ، مخاطب تازه کار را به خود جلب می کند.

برای اتصالات همزمان ، TorGuard با پشتیبانی از 8 دستگاه چندگانه ، لبه ای از آن به دست می آورد ، در حالی که ExpressVPN فقط 3 ورود به سیستم را در یک اشتراک واحد امکان پذیر می کند..

انسداد قابلیت ها

ExpressVPN تورگارد
نتفلیکس آره نه
هولو آره آره
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

TorGuard درست مانند سایر ارائه دهندگان موجود در بازار ، ارائه می دهد “ناسازگار” عملکرد برای رفع انسداد سرویس های جریان در سراسر جهان.

بعضی اوقات سرورهای آنها برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی کار می کردند ، گاهی اوقات این کار را نمی کردند. به این ترتیب ، TorGuard را نمی توان یک گزینه مطمئن برای پخش در نظر گرفت.

البته ExpressVPN چنین مسائلی را تجربه نمی کند. بیشتر سرورهای آنها به لطف امنیت شدید ، برای دور زدن ممنوعیت های VPN در سرویس های مختلف جریان کار می کردند.

من توانستم با کیفیت 4k در چندین VoD از جمله Netflix ، BBC iPlayer ، Hulu ، Amazon Prime ، Voot ، Hotstar و حتی Disney Plus پخش کنم.!

چین

ساکنان و مهاجران چینی در جستجوی مداوم یک VPN هستند که با موفقیت از انسداد IP ، مسمومیت DNS ، ربودن DNS و سرورهای VPN Blackholed جلوگیری می کند..

“فایروال عالی” در چین این فناوری ها و الگوریتم های مختلف را برای ممنوعیت VPN ها و جلوگیری از دسترسی مردم به محتوا در خارج یا محلی به کار می گیرد.

هر دو ExpressVPN و TorGuard برای شما خوشبختانه ، انگیزه های خوبی را برای کاربران چینی ارائه می دهند. برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، همانطور که از آنها استفاده می کنید ، می توانید از ارائه دهنده استفاده کنید “انسداد” فن آوری.

اگرچه ، کاربران TorGuard ممکن است در بارگیری برنامه های خود با مشکل روبرو شوند ، زیرا وب سایت چینی آینه وجود دارد. از طرف دیگر ExpressVPN یکی را ارائه می دهد!

رابط و رابط

ExpressVPN تورگارد
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

مشابه سایر ارائه دهندگان ، شما جادوگران تنظیم خودکار را برای نصب ExpressVPN در دستگاه های Windows ، Mac ، Android و iOS خود دارید.

برای سایر سیستم عامل ها ، راهنمای راهنمایی تنظیم دستی در دسترس است. در مورد رابط ، ExpressVPN’برنامه های دسک تاپ بسیار چشمگیر هستند.

آنها دارای یک طراحی جدید و کم حجم تر هستند. از آنجا که منوی اصلی دارای نوار موقعیت مکانی است و دکمه متصل شده است ، اعمال اتصال فوری بسیار آسان است.

البته کسانی که می خواهند برنامه را پیکربندی کنند می توانند با کلیک کردن روی این کار را انجام دهند “همبرگر” منو ، در گوشه سمت راست بالای سرویس دهنده VPN.

رابط ExpressVPN

TorGuard همچنین جادوگران تنظیم خودکار را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. با توجه به رابط کاربری آنها ، من صادقانه می دانم که استفاده از آن بسیار مشکل است.

به عنوان مثال ، برنامه های دسک تاپ کاملاً پیچیده هستند ، به دلیل بسیاری از تنظیمات پیکربندی که پس از راه اندازی سرویس گیرنده VPN خود به شما سلام می کنند..

این مسئله کار را سخت می کند “کاربران غیر روحانی” برای درک نحوه ایجاد یک ارتباط قوی ، که با پروتکل های VPN و رمزگذاری آشنایی ندارند.

بهتر است TorGuard مجموعه ای از تنظیمات پیش فرض را برای امنیت تحمیل کند و سپس به کاربران این امکان را بدهد که هر وقت لازم باشد ، آن را تغییر دهند..

رابط برنامه TorGuard

سرورها و عملکرد

ExpressVPN تورگارد
کشورهای سرور 94 55
تعداد کل سرورها 3،000 3،000

از نظر تعداد سرور ، هر دو ExpressVPN و TorGuard دارای زیرساخت های شبکه بزرگی هستند. به این ترتیب ، لازم نیست نگران سرورهای محدود باشید.

با ExpressVPN به 3،000+ سرور در 94 کشور و 160 مکان در سراسر جهان دسترسی دارید ، که کاملاً چشمگیر است.

در همین حال ، TorGuard در 55 کشور جهان 3،000+ سرور را به کاربران ارائه می دهد. به همین ترتیب ، ExpressVPN در حمایت از کشورها بیشتر در اینجا به پیروزی می رسد.

سرعت

ExpressVPN تورگارد
از دست دادن سرعت 19٪

برای تجزیه و تحلیل عملکرد کامل ، من تست سرعت را در هر دو ارائه دهنده انجام دادم. این فرایند شامل آزمایش 5 سرور مختلف از ExpressVPN و TorGuard بود.

این سرورها در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، استرالیا و کانادا مستقر بودند. و ، آزمایشات بر روی یک اتصال 100 مگابیت بر ثانیه انجام شد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

در تست های سرعت برهنه ، ExpressVPN موفق به بارگیری و بارگیری به طور میانگین 91 مگابیت بر ثانیه شد ، که نشانگر افت سرعت 9٪ است.

از طرف دیگر ، TorGuard با کاهش 19٪ در کاهش سرعت ، ضرر بیشتری به دست آورد و میانگین سرعت 81 مگابیت در ثانیه را ضبط کرد.

امنیت

ExpressVPN تورگارد
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN OpenVPN / WG / SSTP / IPSec
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار مبتنی بر OpenConnect SSL
امنیت برنامه کلید کشتار StealthVPN
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

ExpressVPN از سه پروتکل محبوب پشتیبانی می کند: PPTP ، L2TP و OpenVPN (TCP و UDP). به صورت پیش فرض ، ExpressVPN پروتکل OpenVPN را در تمام دستگاه ها پیاده سازی می کند.

البته دستگاه های iOS برای سرعت بیشتر و امنیت از پروتکل IKEv2 استفاده می کنند. برای رمزگذاری ، از رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت داده HMAC SHA-256 در کانال داده استفاده می کند.

در همین حال ، آن را رمزگذاری AES-256-GCM با دست دادن RSA-4096 و تأیید هویت داده HMAC SHA-256 برای کانال کنترل.

از طرف دیگر ، TorGuard از OpenVPN / WireGuard / L2TP / IPSec / SSTP پشتیبانی می کند. برای کانال داده از رمزنگاری AES-256-GCM با SHA256 برای تأیید هویت داده و RSA-4096 برای دستیابی استفاده می کند..

برای کانال کنترل ، TorGuard از همان رمزگذاری ها و تأیید هویت استفاده می کند ، با درج SHA384 برای احراز هویت. برنامه های iOS از پروتکل های IKEv2 یا IPSec استفاده می کنند.

آزمایش نشت

برای اطمینان از امنیت شدید هر دو ارائه دهنده ، من یک تست نشت را انجام دادم. این فرایند با استفاده از 6 ابزار متنوع برای شناسایی آدرس WebRTC / DNS / IP انجام می شود:

WebRTC و HTTP درخواست نشت:
 • https://browserleaks.com/webrtc
 • https://www.doileak.com/
DNS Leaks:
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/
 • https://www.dnsleaktest.com/
IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:
 • https://ipleak.net/
 • https://ipx.ac/run/

با کمال تعجب ، هر دو TorGuard و ExpressVPN این آزمایشات را انجام داده و هیچ اطلاعاتی را که از نظر شخصی قابل شناسایی است ، فاش نکردند و شما را 24/7 محافظت می کنند!

حریم خصوصی

ExpressVPN تورگارد
مرکز فرماندهی جزایر ویرجین انگلیس ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها بیت کوین و نعنا Bitcoin و Litecoin

اگرچه TorGuard برای بسیاری از کاربران گزینه امنیتی برای امنیت / حفظ حریم خصوصی است ، اما ممکن است معدودی از این مسئله آزار دهند که بدانند دفتر مرکزی آنها در ایالات متحده است..

همانطور که احتمالاً می دانید ، ایالات متحده آمریکا یکی از بنیانگذاران اتحاد پنج / نود / چهارده چشم است. بنابراین ، به VPN نمی توان به راحتی اعتماد کرد.

دولت ایالات متحده قوانینی را برای حفظ اطلاعات و نظارت بر انبوه وضع می کند ، که همچنین فراهم کننده های مخابراتی ، اینترنتی و VPN را برای ذخیره اطلاعات کاربر ضروری می کند..

حتی اگر TorGuard ادعا کند که می خواهد به یک “بدون ورود به سیستم” سیاست ، آژانس های دولتی همیشه می توانند با ارسال احضاریه به همراه درخواست دستور gag به آنها فشار بیاورند.

از طرف دیگر ExpressVPN در جزایر ویرجین بسیار امن و خودمختار انگلیس مستقر است. به این ترتیب ، می توانید مطمئن باشید که کاملاً ناشناس هستید.

BVI ممکن است بخشی از سلطنت بریتانیا باشد ، اما طبق قوانین خاص خود که به نفع حریم شخصی کاربران پیش می رود ، پیروی می کند. چیزی که ایالات متحده آمریکا این روزها مشهور نیست.

برای سهولت بیشتر ذهن کاربران خود ، ExpressVPN حتی در یک ممیزی امنیتی نیز شرکت کرده است. یکی که توسط PWC بدنام انجام شد.

پیکربندی

ExpressVPN تورگارد
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده اشتراکی / استاتیک
IP استاتیک هیچ یک 45+ مکان
DDoS Protection نه نه
فایروال NAT آره آره

جایی که ExpressVPN از زیرساخت های شبکه مشترک پشتیبانی می کند ، TorGuard از یک ترکیب مشترک / استاتیک قوی تر برای پاسخگویی به نیازهای متنوع کاربران استفاده می کند.

ارائه دهنده مستقر در ایالات متحده ، IP های ایستا را در 45+ مکان در سراسر جهان ارائه می دهد ، که برای کسانی که به اطلاعات بانکی حساس دسترسی دارند یا می خواهند به شبکه خانگی خود دسترسی داشته باشند ، بسیار مفید است..

خدمات مشتری

ExpressVPN تورگارد
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 33 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده آره آره

در مورد پشتیبانی ، شما با چت زنده ، پشتیبانی ایمیل و سیستم بلیط فروشی با TorGuard و ExpressVPN روبرو هستید ، که بسیار مفید است.

پشتیبانی از طریق ایمیل / بلیط مدتی با TorGuard (میانگین 45 دقیقه در پاسخ) طول کشید ، در حالی که ExpressVPN آن را کوتاه تر کرد (میانگین آن در 33 دقیقه).

ExpressVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا ExpressVPN قابل ردیابی است? 15 دقیقه 1 آره
آیا ExpressVPN Logs را ذخیره می کند? 18 دقیقه 1 آره
نحوه تماشای Netflix با ExpressVPN? 55 دقیقه 1 آره
ExpressVPN چه ویژگی هایی را برای تورنت ارائه می دهد? 47 دقیقه 1 آره

تورگارد

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
چگونه می توانم اشتراک TorGuard را لغو کنم? 1 ساعت 1 آره
آیا TorGuard سوئیچ kill دارد? 48 دقیقه 1 آره
آیا TorGuard VPN شامل پروکسی است? 52 دقیقه 2 آره
آیا TorGuard اطلاعات شخصی شما را وارد می کند? 48 دقیقه 1 آره

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN برنده می شود

بدون شک ، ExpressVPN برنده این مقایسه است ، زیرا در یک مکان امن قرار دارد ، همه سیستم عاملهای جریان محبوب را مسدود می کند ، در چین کار می کند و دارای نشت صفر است.

TorGuard ، از طرف دیگر ، دفتر مرکزی خود را در ایالات متحده دارد ، در دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، مشکل دارد ، هیچ وب سایت چینی آینه ای را ارائه نمی دهد ، و یک ساختار قیمت گذاری گیج کننده دارد..

Похожие статьи

 • ExpressVPN در مقابل TunnelBear

  جایی که ExpressVPN به عنوان یک رهبر در بازار بازار ایستاده است “حق بیمه” VPN ها ، TunnelBear اکنون مدتی است که مورد علاقه ی بین freebies است. امروز ، من خواهم بود...

 • ExpressVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  از آنجا که چشم اندازهای زیادی به خدمات VPN از یک نگاه غیرمستقیم نگاه می کنند ، عضویت در کسی که متناسب با نیازها و نیازهای آنها باشد تمایل به مشکل دارد...

 • ExpressVPN در مقابل IPVanish

  انتخاب سرویس VPN با تعداد زیادی گزینه موجود به صورت آنلاین ، همه کارهایی دشوار است که همه ادعا می کنند در بازار بهترین هستند....

 • PureVPN در مقابل TorGuard

  PureVPN به دلیل ارائه دهنده ارزان قیمت در برابر نام های برتر در بازار مشهور است ، اما آیا واقعاً بهتر از بسیار امن و امن است...

 • NordVPN در مقابل ExpressVPN

  کاربران مرتباً در بسیاری از وب سایتهای نقد و بررسی قرار می گیرند که این دو را به عنوان ارائه دهنده برتر در بازار لیست می کنند. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو VPN را در برابر هر یک قرار دهید...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me