ExpressVPN در مقابل PureVPN

در حال حاضر ، انتخاب سرویس VPN به دلیل بی شمار بودن گزینه های موجود ، برای بسیاری از افراد کار دشواری است. تقریباً تمام خدمات ادعا می کنند که ایمن ترین ، سریعترین یا بهترین آنهاست.

با این حال ، شما فقط می توانید با قرار دادن هر دو در برابر یکدیگر ، انتخاب بهتری را تعیین کنید. در این پست ، آن را’s ExpressVPN در مقابل PureVPN؛ به تجزیه و تحلیل مقایسه آنها نگاهی بیندازید.

نکات برجسته
ExpressVPN PureVPN
 1. 3،000+ سرور در 94 کشور
 2. AES-256-CBC و AES-256-GCM
 3. 3 اتصال همزمان
 4. برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
 1. 2000+ سرور در 140 کشور
 2. IP های اختصاصی موجود است
 3. 5 اتصال همزمان
 4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
 5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

Contents

قیمت گذاری و تخفیف

ExpressVPN PureVPN
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
6 ماه 1 سال
1 سال 2 سال
پیشنهاد ویژه 3 ماه رایگان 73٪ تخفیف در یک برنامه 2 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه $ 8.32 1.65 دلار
قیمت یک ساله 99.5 دلار 69.72 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 31-روز

وقتی این دو سرویس را با هم مقایسه می کنید, گزینه ExpressVPN گرانترین گزینه است. این سه دوره اشتراک مختلف را ارائه می دهد: ماهانه ، شش ماه و 1 سال.

اگر برای برنامه ماهانه بروید ، باید 12.95 دلار بالاتری پرداخت کنید. در مقابل ، اگر به دنبال اشتراک بیشتر هستید ، می توانید مبلغ کمتری بپردازید و ارزش بهتری کسب کنید.

به عنوان مثال ، برنامه شش ماهه برای هر ماه 9.99 دلار هزینه خواهد داشت. (هر 6 ماه به عنوان 59،95 دلار صورتحساب) و سالانه 8.32 دلار در ماه. (صورتحساب به عنوان 99.95 دلار در هر 12 ماه).

PureVPN با برنامه ماهانه آنها نزدیک به هزینه های سالانه اکسپرس ارزان تر است. شما برای اشتراک ماهانه فقط 10.95 دلار پرداخت می کنید.

با این حال ، اگر شما برای مدت زمان طولانی تر انتخاب کنید ، تخفیف بهتری می گیرید. من توصیه می کنم برای رسیدن به بهترین برنامه برای برنامه 5 ساله اقدام کنید. از 1.65 دلار در ماه شروع می شود. (صورتحساب یکبار 99 دلار)!

با توجه به ضمانت برگشت پول ، هر دو ExpressVPN و PureVPN بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهند ، فقط با یک تفاوت یک روزه بین این دو ، همانطور که در بالا مشاهده می کنید.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: هزینه ها را 35٪ کاهش دهید

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در هزینه ویژه 2 ساله آنها 73٪ صرفه جویی کنید

امکانات

ExpressVPN PureVPN
اتصالات همزمان 3 5
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV / Firestick ، ​​برخی از روترها Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux و Fire TV
دستگاه های نصب دستی برخی از روترها ، جعبه های برتر را تنظیم کنید لینوکس ، روتر ، تنظیم بالا جعبه ها
تقسیم تونل بله (فقط برنامه های رومیزی) بله (همه برنامه ها)
اضافی اضافی Media Streamer Smart DNS ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox

هر دو ExpressVPN و PureVPN پشتیبانی عالی چند پلتفرمی را به کاربران ارائه می دهند. شما برنامه هایی را برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS و حتی تلویزیون های Fire در دسترس دارید.

حتی برنامه های افزودنی مرورگر برای Google Chrome و Mozilla Firefox در دسترس است. PureVPN حواشی بیش از ExpressVPN را کسب می کند ، زیرا حتی یک برنامه بومی برای Kodi ارائه می دهد.

با این حال ، پشتیبانی روتر موجود از ExpressVPN در مقایسه با PureVPN بی نظیر است. در نتیجه ، شما ممکن است عملکرد بهتری با Express داشته باشید.

تقسیم Tunneling با برنامه های دسک تاپ برای ExpressVPN و همه برنامه های PureVPN در دسترس است. حتی می توانید 5 ارتباط همزمان با PureVPN و 3 با ExpressVPN برقرار کنید.

انسداد قابلیت ها

ExpressVPN PureVPN
نتفلیکس آره آره
هولو آره آره
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون آره آره
iPlayer بی بی سی آره آره
ABS آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

ExpressVPN و PureVPN هر دو قادر به انسداد همه VoD های محبوب در بازار هستند. پیش از این ، PureVPN عملکرد متناقضی را ارائه می داد.

  NordVPN در مقابل Surfshark

با این حال ، اکنون آنها تنها ارائه دهنده بازار هستند که می تواند سیستم عامل های جریان مانند Netflix و iPlayer BBC را مستقیماً از طریق پسوند مرورگر از حالت مسدود کند..

ExpressVPN همچنین این سیستم عامل ها را مسدود نمی کند ، اما برخی از سرورها ممکن است در دور زدن محدودیت های جغرافیایی ، شکست بخورند ، که شما را مجبور به آزمایش چندین سرور می کند.

چین

از آنجا که PureVPN دفتر مرکزی خود را در هنگ کنگ دارد ، برای هر دو بهتر کار می کند: مهاجران چینی و کسانی که در این کشور ساکن هستند. با این حال ، صفحه اختصاصی چینی ارائه نمی دهد.

از طرف دیگر ExpressVPN یک صفحه چینی ارائه می دهد که به ساکنان کشور امکان دسترسی به برنامه های خود را می دهد و در یک برنامه پرداخت مناسب مشترک می شوند.

متاسفانه ، آنها سرور در چین ارائه نمی دهند. در حالیکه, PureVPN 12 سرور را در این کشور ارائه می دهد که 6 در شانگهای و 6 در پکن مستقر هستند.

در دنیای ساده ، ExpressVPN برای افرادی که در این کشور ساکن هستند انتخاب بهتری است و PureVPN برای کسانی است که در خارج از چین زندگی می کنند اما می خواهند به محتوای محلی دسترسی پیدا کنند!

رابط و رابط

ExpressVPN PureVPN
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

پس از گذر سالها مرور و آزمایش ارائه دهندگان مختلف در صنعت VPN ، من شاهد این موضوع هستم که چگونه هر سرویس رابط کاربری و ظاهر کلی خود را بهبود بخشیده است..

در جایی که PureVPN به تجربه خود در زمینه طراحی خود ادامه می دهد ، ExpressVPN تمایل دارد تا به چشم انداز سنتی خود بپیوندد و یک رابط کاربری ثابت را در تمام برنامه های دسک تاپ و موبایل خود حفظ کند..

صفحه اصلی فاقد درهم و برهمی است و دارای یک دکمه اتصال روشن و قابل مشاهده در مرکز برای اتصال آسان ، با انتخاب کشور و مکان های هوشمند در پایین قرار دارد..

رابط ExpressVPN

این همچنان در دستگاه های تلفن همراه خود ثابت می ماند ، اما گزینه های تنظیمات کمتر از نسخه دسک تاپ آنها هستند. سوئیچ Kill و انتخاب پروتکل نیز وجود ندارد.

از طرف دیگر PureVPN از طراحی متفاوتی برای پسوندهای دسک تاپ ، موبایل و مرورگر خود استفاده می کند. رابط کاربری بزرگتر از ExpressVPN است’گزینه های زیادی را ارائه می دهد.

این می تواند برای تازه کارها کمی گیج کننده باشد ، اما در کل ایده انتخاب حالت های مختلف را دوست دارم. به عنوان مثال ، حالت هایی برای پخش ، اشتراک گذاری فایل ، مرور و غیره دارید.

برنامه تلفن همراه بیشتر بدون سر و صدا است اما در مورد ویژگی ها سازش ندارد. یک دکمه اتصال بزرگ در مرکز و یک پانل کشویی برای انتخاب مکان وجود دارد.

برنامه های افزودنی مرورگر جالب ترین هستند. آنها همان سبک برنامه های تلفن همراه را به صورت فشرده تر به کار می گیرند ، اما می توانند سیستم عامل هایی مانند Netflix را به طور مستقیم از طریق مرورگر رفع انسداد کنند.!

رابط PureVPN

سرورها و عملکرد

ExpressVPN PureVPN
کشورهای سرور 94 140
تعداد کل سرورها 3،000 2،000

ExpressVPN دارای یک لیست عظیم از 3000 سرور در 94 کشور و 160 مکان در سراسر جهان است. این در حال حاضر بیش از بسیاری از رقبای آن در بازار است.

عملکرد در هر سرور نیز بسیار شگفت انگیز است و ExpressVPN قادر است به طور متوسط ​​85.29 مگابیت در ثانیه در بارگیری ها و 76.92 مگابیت بر ثانیه در بارگذاری ها را بر اساس تست های سرعت من تحویل دهد..

از طرف دیگر PureVPV 2،000+ سرور ارائه می دهد. اگرچه این تعداد از ExpressVPN کمتر است ، اما آنها با اضافه کردن سرورها در بیش از 140 کشور در سراسر جهان ، این کار را می کنند..

سرعت نیز کاملاً منطقی است و میانگین های مشابهی را که ExpressVPN تحویل داده است ، لمس می کنید. هر دو حتی با موفقیت از سیستم عامل های جریان استفاده کرده و در چین کار می کنند.

  PureVPN در مقابل Windscrib

با این وجود شایان ذکر است که هر دو ارائه دهنده از مکان های مجازی استفاده می کنند. 82 از PureVPN’مکان s از سرورهای مجازی استفاده می کند ، در حالی که ExpressVPn از آنها فقط در 33 مکان استفاده می کند.

امنیت

ExpressVPN PureVPN
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-256-CBC
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096  RSA-4096
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار هیچ یک
امنیت برنامه کلید کشتار Kill Switch و حفاظت از نشت DNS
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

ExpressVPN از سه پروتکل پشتیبانی می کند: PPTP ، L2TP و OpenVPN (TCP و UDP). از رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت داده HMAC SHA-256 در کانال داده استفاده می کند, رمزنگاری های AES-256-GCM با دست دادن RSA-384 و روش تست داده های HMAC SHA-256 در کانال کنترل.

از طرف دیگر PureVPN ، SSTP و IKEv2 را به لیست پروتکل های پشتیبانی شده اضافه می کند. SSTP بیشتر در دستگاه های ویندوز مورد استفاده قرار می گیرد و IKEv2 علاوه بر این سریع است و امکان اتصال مجدد خودکار را نیز فراهم می کند. با توجه به رمزگذاری ، PureVPN به همان اندازه ExpressVPN قوی است.

از رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA1 برای کانال داده و رمزنگاری AES-256-CBC با احراز هویت HMAC SHA384 و رمزگذاری دستی RSA-4096 برای کانال کنترل استفاده می کند. همچنین به جای ExpressVPN ویژگی های بیشتری با PureVPN دارید.

با این حال ، ExpressVPN گزینه ای امن تر است ، زیرا آنها از زنجیره رمزنگاری رمزنگاری شده استفاده می کنند و زیرساخت TrustedServer آنها همه درایوهای سخت خود را بر روی یک مدل RAM تغییر می دهد و همه گزارش ها را فوراً حذف می کند. PureVPN با برنامه هایی برای اتخاذ مدل MUD (ذهن خود را از اطلاعات) در تلاش است تا زیرساخت های خود را بهبود بخشد.

حریم خصوصی

ExpressVPN PureVPN
مرکز فرماندهی جزایر ویرجین انگلیس هنگ کنگ
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها بیت کوین و نعنا ارزهای متنوع رمزنگاری

ExpressVPN دارای دفتر مرکزی در جزایر ویرجین انگلیس است. به همین ترتیب ، آنها عاری از هرگونه قانونی برای حفظ اطلاعات اجباری یا نظارت بر انبوه ، و به دنبال پادشاه انگلیس نیستند.

این امر به این دلیل است که BVI یک کشور مستقل با مجموعه قوانین خاص خود است که باعث محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی کاربران می شود. بنابراین ، ExpressVPN حاشیه خوبی نسبت به دیگران در بازار به دست می آورد.

من همیشه به بینندگان خود می گویم ، هرگز به هیچ سرویس VPN مستقر در ایالات متحده اعتماد نکنید ، مگر اینکه آنها سابقه اثبات شده ای مانند PIA داشته باشند (که در دو پرونده قانونی درگیر بوده است ، اما هرگز اطلاعات ورود به سیستم را فاش نکرده اند)..

از طرف دیگر PureVPN در هنگ کنگ واقع شده است که هنوز هم از نظر فنی بخشی از چین است. با وجود داشتن چارچوب قانونی خاص خود ، این مکان تا حدودی از یک شیب لغزنده برای ارائه دهنده VPN است.

همانطور که ممکن است هرگز کسی بداند که دولت چینی ممکن است هنگ کنگ را به دست بگیرد و آن را تصویب کند “فایروال عالی” در حال حاضر ، این مکان به همان اندازه امن است که هیچ قانونی برای نظارت گسترده و نگهداری اطلاعات وجود ندارد.

هر دو ExpressVPN و PureVPN تحت تأیید صحت ادعای امنیتی قرار گرفته و ادعاهای غیرقانونی آنها را تأیید كرده اند. با این حال ، PureVPN دارای سابقه آشفتگی با حریم خصوصی است ، بنابراین من پیروزی را در اینجا به Express می دهم.

پیکربندی

ExpressVPN PureVPN
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده اشتراکی / اختصاصی
IP استاتیک هیچ یک آره
DDoS Protection هیچ یک آره
فایروال NAT آره آره

برای پیکربندی ها ، PureVPN برتر از Express به دست می آورد. در جایی که ارائه دهنده مستقر در BVI یک زیرساخت مشترک و تخصیص آدرس را اتخاذ می کند ، PureVPN از هر دو پشتیبانی می کند: پویا و استاتیک.

این امر به ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ کمک می کند تا انگیزه بیشتری را برای کاربران خود ایجاد کند ، به خصوص مهاجران / مسافرانی که مایل به دسترسی از راه دور به پرونده های اداری و محافظت در حین دسترسی به اطلاعات بانکی هستند..

  Surfshark در مقابل دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

حتی دور زدن محدودیت های جغرافیایی بر روی سیستم عامل های جریان را برای PureVPN آسان تر می کند ، زیرا شما از یک آدرس IP استفاده می کنید که خصوصی است و در بسیاری مواقع توسط بسیاری از کاربران مختلف استفاده نمی شود..

IP های اختصاصی به عنوان یک افزودنی توسط PureVPN در دسترس هستند ، به این معنی که مجبور خواهید بود هزینه اضافی را نیز برای آنها پرداخت کنید ، با ویژگی هایی مانند محافظت DDoS که هزینه بیشتری برای شما دارد.

خدمات مشتری

ExpressVPN PureVPN
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 33 دقیقه 39 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده بله (برون سپاری) بله (برون سپاری)

PureVPN و ExpressVPN هر دو از طریق چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط پشتیبانی پشتیبانی می کنند. آزمایش سرویس های گفتگوی زنده نشان داد که پاسخ ها بسیار سریع بودند.

پشتیبانی از طریق ایمیل / بلیط مدتی با PureVPN (میانگین 40 دقیقه در پاسخ) طول کشید ، در حالی که ExpressVPN آن را کوتاهتر کرد (میانگین آن در 33 دقیقه).

ما این تست ها را با ارسال هر VPN سه سوال از طریق ایمیل انجام دادیم. در میان آنها ، دو مورد عمومی بود و دو مورد کمی فنی تر بودند. آمار زیر را مشاهده کنید:

ExpressVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا ExpressVPN قابل ردیابی است? 15 دقیقه 1 آره
آیا ExpressVPN Logs را ذخیره می کند? 18 دقیقه 1 آره
نحوه تماشای Netflix با ExpressVPN? 55 دقیقه 1 آره
ExpressVPN چه ویژگی هایی را برای تورنت ارائه می دهد? 47 دقیقه 1 آره

PureVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا PureVPN برای تورنتینگ خوب است? 25 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN با Netflix کار می کند? 39 دقیقه 1 آره
آیا می توانم PureVPN را در LibreELEC نصب کنم 50 دقیقه 1 آره
نحوه تنظیم PureVPN در Firestick? 44 دقیقه 1 آره

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN برنده می شود

در حالی که هر دو VPN مورد بررسی ، عملکرد ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ویژگی های شگفت انگیز را ارائه می دهند ، قطعاً ExpressVPN تمایل دارد گزینه بهتری باشد.

این شبکه بزرگتر از سرورها را ارائه می دهد ، با موفقیت Netflix را مسدود می کند ، در چین کار می کند ، و حتی یک برنامه روتر را ارائه می دهد که روی روترهای DD-WRT و Tomato کار کند..

شما به طور کلی سرعتهای خوبی را برای پخش در 4k و بارگیری فایلهای تورنت دریافت می کنید. همچنین ، VPN دارای هیچگونه خط مشی درستی نیست ، حتی مقامات ترکیه نمی توانند از آن دور شوند.

VPN یک سرویس همه جانبه است که هزینه های بالایی دارد. با این حال ، اگر در جستجوی جایگزین ارزان تر هستید ، گزینه ای بهتر از PureVPN وجود ندارد!

Похожие статьи

 • NordVPN در مقابل ExpressVPN

  کاربران مرتباً در بسیاری از وب سایتهای نقد و بررسی قرار می گیرند که این دو را به عنوان ارائه دهنده های برتر در بازار ذکر می کنند. چه اتفاقی می افتد اگر هر دو VPN را در برابر هر یک قرار دهید…

 • ExpressVPN در مقابل TunnelBear

  جایی که ExpressVPN به عنوان یک رهبر در بازار بازار ایستاده است “حق بیمه” VPN ها ، TunnelBear اکنون مدتی است که مورد علاقه ی بین freebies است. امروز ، من خواهم بود…

 • ExpressVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

  از آنجا که چشم اندازهای زیادی به خدمات VPN از یک نگاه غیرمستقیم نگاه می کنند ، عضویت در کسی که متناسب با نیازها و نیازهای آنها باشد تمایل به مشکل دارد…

 • PureVPN در مقابل NordVPN

  صدها سرویس VPN در خارج وجود دارد که خودشان بهترین بازارها هستند. مهم است که از این کلاهبرداریها آگاه باشید و همیشه آنها را در برابر یک و یک مقایسه کنید…

 • ExpressVPN در مقابل TorGuard

  ExpressVPN و TorGuard هر دو سرویس معروف VPN هستند که در ایجاد فناوری های جدید و ویژگی های پیشرفته برای به حداکثر رساندن آنلاین جستجو می کنند….

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me