ExpressVPN در مقابل PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی)

ExpressVPN در مقابل PIA

از آنجا که چشم اندازهای زیادی به خدمات VPN از یک نگاه غیرمستقیم نگاه می کنند ، عضویت در کسی که متناسب با نیازها و نیازهای آنها باشد تمایل به کار سختی است..

اگر با همان سردرگمی با ExpressVPN و PIA روبرو هستید ، در جای مناسب قرار دارید. برای تعیین انتخاب بهتر ، این تجزیه و تحلیل مقایسه دقیق را بررسی کنید.

نکات برجسته
ExpressVPN PIA
  1. 3،000+ سرور در 94 کشور
  2. AES-256-CBC و AES-256-GCM
  3. 3 اتصال همزمان
  4. برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS & اندروید
  5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)
  1. 3300+ سرور در 30 کشور
  2. رمزگذاری بیت AES-256
  3. 10 اتصال همزمان
  4. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها / دستگاه ها
  5. هیچ خط مشی لاگ تأیید نشده است (حسابرسی شده)

قیمت گذاری و تخفیف

ExpressVPN PIA
دوره اشتراک 1 ماه 1 ماه
6 ماه 6 ماه
1 سال 1 سال
پیشنهاد ویژه 35٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله 67٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه $ 8.32 3.33 دلار
قیمت یک ساله 99.5 دلار 39.95 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 7 روز

با مقایسه این دو سرویس ، مشخص می شود که ExpressVPN یک سرویس کمی گرانتر است. سه اشتراک در سه بخش ارائه می دهد: ماهانه ، شش ماه و سالانه.

برنامه ماهانه با 12.95 دلار بالا شروع می شود. با این حال ، اگر اشتراکی طولانی را انتخاب کنید ، می توانید ضمن پرداخت کمتر ، ارزش بهتری کسب کنید.

به عنوان مثال ، برنامه شش ماهه برای هر ماه 9.99 دلار هزینه خواهد داشت. (هر 6 ماه به عنوان 59.95 دلار صورتحساب) و سالانه 8.32 دلار در ماه. (صورتحساب به عنوان 99.95 دلار در هر 12 ماه).

از طرف دیگر ، PIA گرایش ارزان قیمت دارد. ارائه دهنده همچنین سه رده به اشتراک می دهد: ماهانه ، 6 ماهه و سالانه.

ماهانه آنها با 10.95 دلار شروع می شود که 2 دلار ارزان تر از ExpressVPN است. این طرح 6 ماهه 5.99 دلار در هر ماه ، به مبلغ 35.95 دلار هزینه می شود ، یعنی 24 دلار ارزان تر است.

برای برنامه سالانه ، PIA در مقایسه با ExpressVPN 67٪ تخفیف گسترده ای به دست می آورد’35٪ این بدان معناست که شما 3.33 دلار در هر ماه پرداخت می کنید ، در کل برای 24 ماه 39.95 دلار است.

در مورد پشتوانه پول ، ExpressVPN 30 روز ضمانت بازپرداخت را ارائه می دهد ، در حالی که PIA فقط بازپرداخت 7 روزه را ارائه می دهد. با این حال ، با توجه به قیمت پایین آنها ، توجیه پذیر است.

دریافت این بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: 35٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله

دریافت این بهترین پیشنهاد برای PIA: 67٪ تخفیف در یک برنامه 1 ساله

امکانات

ExpressVPN PIA
اتصالات همزمان 3 10
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV / Firestick ، ​​برخی از روترها Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux
دستگاه های نصب دستی برخی از روترها ، جعبه های تنظیم بالا بعضی از روترها
تقسیم تونل بله (فقط برنامه های رومیزی) نه
اضافی اضافی Media Streamer Smart DNS ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari مسدود کننده پروکسی و تبلیغ / ردیاب SOCKS5

هر دو ExpressVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) سازگاری خوبی با برنامه ها دارند. شما مشتری های بومی برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux و حتی تلویزیون های Fire دارید.

حتی برنامه های افزودنی مرورگر برای Google Chrome و Mozilla Firefox در دسترس است. ExpressVPN به دلیل پشتیبانی روتر آنها برای تلویزیونهای اپل ، بالاتر از PIA است.

ارائه دهنده مستقر در BVI تنها در بازار است که یک برنامه بومی را برای روترهای DD-WRT و Tomato به همراه روترهای از پیش تنظیم شده با قیمت مناسب ارائه می دهد.

تقسیم Tunneling با برنامه های دسک تاپ برای ExpressVPN در دسترس است ، اما هیچ یک از PIA نیست’برنامه ها این بسیار نگران کننده است ، با توجه به اینکه این ویژگی برای torrenters و streamers بسیار مهم است.

با این حال ، PIA با ارائه اطلاعات بیشتر در راه ارتباط همزمان ، این امر را جبران می کند. در جایی که تنها 3 اتصال همزمان با ExpressVPN دارید ، PIA 10 ورود چندگانه را ارائه می دهد.

انسداد قابلیت ها

ExpressVPN PIA
نتفلیکس آره نه
هولو آره آره
آسمان برو آره نه
نخست وزیر آمازون آره نه
iPlayer بی بی سی آره نه
ABS آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

از لحاظ رفع انسداد ، ExpressVPN توانست عملکردی شگفت انگیز را ارائه دهد. PIA ، از طرف دیگر ، در دور زدن محدودیت های جغرافیایی و ممنوعیت های VPN بدبختانه ناکام ماند.

من توانستم به Netflix و VoD های دیگر دسترسی پیدا کنم ، اما عملکرد کاملاً خوب بود “ناسازگار”. برای کار با این سیستم عامل های جریان نیاز به بسیاری از سرورهای VPN متفاوت است.

در مقابل ، ExpressVPN چنین مسائلی را ارائه نداد ، و یک تجربه انسداد بدون مانع در سراسر Netflix ، iPlayer BBC ، Hulu ، Amazon Prime ، Voot ، Hotstar و حتی در دیزنی پلاس را ارائه داد..

چین

ساکنان و مهاجران چینی همیشه در جستجوی آنها هستند “کار کردن” خدمات VPN که می توانند بسیاری از فن آوری های بکار رفته توسط این سیستم را دور بزنند “فایروال عالی” در چین.

خوشبختانه برای کاربران ExpressVPN ، ارائه دهنده صفحه چینی اختصاصی را ارائه می دهد. این امر به ساکنان کشور اجازه می دهد تا برنامه های خود را بارگیری کرده و در یک برنامه مناسب مشترک شوند.

PIA ، از طرف دیگر ، هیچ مشوق و علاقه ای به کاربران چینی ارائه نمی دهد. آنها وب سایت چینی آینه ندارند و استفاده مردم از خدماتشان را برای افراد غیرممکن می کند.

رابط و رابط

ExpressVPN PIA
جادوگر تنظیم خودکار ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS
انتخاب محل اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
دوستانه موبایل آره آره

ExpressVPN اخیراً مورد بازنگری کامل در طراحی و ظاهر برنامه ها قرار گرفته است. از قبلی “بزرگتر” و یک ظاهر طراحی شده به هم ریخته ، آنها به دنبال چیزی حداقلی هستند.

برنامه دسک تاپ کاملاً جمع و جور است و با استفاده از فهرست مکان ها ، دکمه اتصال در دسترس است.

برای تغییر تنظیمات ، یک دکمه همبرگر در گوشه سمت چپ بالای صفحه وجود دارد. با کلیک بر روی آن ، به همه تنظیمات و ویژگیهای حیاتی دسترسی خواهید یافت.

در مورد برنامه های تلفن همراه ، ExpressVPN همان طراحی و سازگاری را در UI کلی حفظ می کند ، که حتی در هنگام استفاده از صفحه بزرگتر دچار اختلال نمی شوند..

رابط ExpressVPN

از طرف دیگر ، PIA’برنامه های کاربردی هنوز هم در UI و ظاهر کلی نیاز به کار دارند. نسخه های دسک تاپ آنها در نوار وظیفه قرار دارد که با کلیک راست روی آیکون قابل دسترسی است.

در حالی که این یک طراحی زیبا است ، اما همچنین دردسرهایی را به همراه دارد. این برنامه اساساً خود را پنهان می کند و دکمه به حداقل رساندن را فشار می دهد. به این ترتیب ، شما باید دائماً برنامه را مجدداً باز کنید.

این می تواند کاملاً خسته کننده و ناامید کننده باشد ، به خصوص اگر سعی می کنید از یک راهنمای تنظیم یا پیکربندی پیروی کنید ، زیرا دنبال کردن لیست عظیمی از مراحل می تواند کاری دشوار باشد.

آی تی’برنامه های تلفن همراه هرچند به زیبایی طراحی شده اند و تمایل دارند بدون درهم و برهمی باشند. همه گزینه ها به طور مرتب ذکر شده اند و اتصال چند ثانیه طول نمی کشد ، که بسیار قابل توجه است.

برنامه PIA Windows

سرورها و عملکرد

ExpressVPN PIA
کشورهای سرور 94 30
تعداد کل سرورها 3،000 3،300

هر دو ExpressVPN و PIA از مجموعه ای از مکانهای فیزیکی و مجازی برای زیرساخت های شبکه خود استفاده می کنند تا خواسته های کاربران در کشورهای مختلف را برآورده سازند..

تفاوت زیادی در تعداد سرورها وجود ندارد. در جایی که ExpressVPN 3،000+ سرور را ارائه می دهد ، PIA 300 مورد دیگر را به لیست اضافه می کند ، و آن را نسبت به ارائه دهنده مستقر در BVI نشان می دهد..

با این حال ، آنچه ExpressVPN فاقد تعداد است ، با پوشاندن کشورها بیشتر آن را تأمین می کند. در همین حال ، PIA فقط در 30 کشور سرور ارائه می دهد ، که بسیار کم است.

سرعت

ExpressVPN PIA
از دست دادن سرعت 25٪

ExpressVPN و PIA هر دو به دلیل خدمات فوق العاده قابل اعتماد مشهور هستند. با این حال ، آیا آنها عملکرد کافی به شما ارائه می دهند تا از تمام فعالیت های مرتبط با اینترنت لذت ببرید?

برای فهمیدن ، من تجزیه و تحلیل عمیق سرعت را در هر دو ارائه دهنده انجام دادم. این فرایند آزمایش 5 سرور را از مکانهای مختلف ExpressVPN و PIA فراخوانی کرد.

این سرورها در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، استرالیا و کانادا مستقر بودند. در تست های سرعت برهنه ، PIA با افت سرعت حدود 25٪ در حالی که ExpressVPN با 9٪ به طور متوسط ​​کمی بهتر بود.

امنیت

ExpressVPN PIA
پروتکل های VPN PPTP ، L2TP ، OpenVPN PPTP، L2TP، IPSec، IKEv2، OpenVPN
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256-CBC AES-128 ، AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096  RSA-4096
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار هیچ یک
امنیت برنامه کلید کشتار کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

ExpressVPN از سه پروتکل پشتیبانی می کند: PPTP ، L2TP و OpenVPN. در همین حال ، PIA با پشتیبانی از پروتکل های IKEv2 و IPSec نیز لیست بیشتری را اضافه می کند.

ارائه دهنده مستقر در BVI از OpenVPN به عنوان پروتکل پیش فرض در همه دستگاه ها استفاده می کند. از رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت داده HMAC SHA-256 در کانال داده استفاده می کند.

برای کانال کنترل از رمزنگاری AES-256-GCM با استفاده از دستبند RSA-384 و احراز هویت داده HMAC SHA-256 استفاده می کند.

از طرف دیگر ، PIA از رمزنگاری AES-256 بیتی با SHA256 برای تأیید هویت داده و RSA-4096 برای دست زدن به کانال داده استفاده می کند.

برای کانال کنترل ، PIA از رمزنگاری های مشابه و تأیید هویت استفاده می کند ، با درج SHA384 برای احراز هویت. رازداری کامل Forward Forward (PFE) از طریق ECDHE + ECDSA در دسترس است.

با این حال ، ExpressVPN گزینه ای امن تر است ، زیرا آنها از زنجیره رمزنگاری رمزنگاری شده استفاده می کنند و زیرساخت TrustedServer آنها همه درایوهای سخت خود را بر روی یک مدل RAM تغییر می دهد و همه گزارش ها را فوراً حذف می کند..

حریم خصوصی

ExpressVPN PIA
مرکز فرماندهی جزایر ویرجین انگلیس ایالات متحده
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
سیاهههای مربوط به فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
پرداخت ناشناس مواد و روش ها بیت کوین و نعنا 32 ارز رمزنگاری

با نگاهی به جدول بالا و مشخص می شود کدام ارائه دهنده امنیت بیشتری دارد. ExpressVPN دارای دفتر مرکزی در جزایر ویرجین انگلیس است ، در حالی که PIA در ایالات متحده واقع شده است.

از آنجا که BVI یک کشور مستقل با مجموعه قوانین خاص خود است ، از تاکتیک های تهاجمی اتخاذ شده توسط اتحاد 5/9/14 Eyes مانند نظارت جمعی و نگهداری داده ها عاری است..

در مورد ایالات متحده که عضو موسس پنج چشم است نیز همین حرف را نمی توان گفت. به همین ترتیب ، حتی اگر یک ارائه دهنده از خط مشی عدم ثبت اطلاعات برخوردار باشد ، اعتماد به آنها کار دشواری است.

در مورد روش های پرداخت ناشناس ، ExpressVPN فقط از بیت کوین و نعنا پشتیبانی می کند. از طرف دیگر ، PIA امکان ثبت نام از طریق 32 ارز رمزپایه را فراهم می کند.

پیکربندی

ExpressVPN PIA
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده به اشتراک گذاشته شده
IP استاتیک هیچ یک هیچ یک
DDoS Protection نه نه
فایروال NAT آره آره

برای تنظیمات ، هر دو ExpressVPN و PIA از یک زیرساخت شبکه مشترک استفاده می کنند. در نتیجه ، آنها را می توان از این جنبه برابر دانست.

فقدان IP های اختصاصی هنوز هم کاملاً نگران کننده است ، با توجه به اینکه بسیاری از کاربران VPN نیازهایی دارند که نیاز به دسترسی آنها به شبکه های محلی دارد ، در حالی که خارج از خانه خود هستند..

خدمات مشتری

ExpressVPN PIA
راهنماهای ویدیویی آره آره
پایگاه دانش قابل جستجو  آره آره
پشتیبانی تلفن نه نه
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 33 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی چت زنده بله (برون سپاری) بله (برون سپاری)

PIA و ExpressVPN هر دو از طریق چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط پشتیبانی پشتیبانی می کنند. آزمایش سرویس های گفتگوی زنده نشان داد که پاسخ ها بسیار سریع بودند.

پشتیبانی از طریق ایمیل / بلیط مدتی با PIA به طول انجامید (میانگین 45 دقیقه در پاسخ) ، در حالی که ExpressVPN آن را کوتاه تر کرد (میانگین آن در 33 دقیقه).

ما این تست ها را با ارسال هر VPN سه سوال از طریق ایمیل انجام دادیم. در میان آنها ، دو مورد عمومی بود و دو مورد کمی فنی تر بودند. آمار زیر را مشاهده کنید:

ExpressVPN

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
آیا ExpressVPN قابل ردیابی است? 15 دقیقه 1 آره
آیا ExpressVPN Logs را ذخیره می کند? 18 دقیقه 1 آره
نحوه تماشای Netflix با ExpressVPN? 55 دقیقه 1 آره
ExpressVPN چه ویژگی هایی را برای تورنت ارائه می دهد? 47 دقیقه 1 آره

PIA

سوال زمان پاسخگویی اولیه تعداد ایمیل پاسخ داده شد
چرا PIA در یک کشور پنج چشم واقع شده است? 1 ساعت 1 آره
آیا دسترسی به اینترنت خصوصی گزارشات را حفظ می کند? 45 دقیقه 1 آره
آیا دسترسی به اینترنت خصوصی با Netflix کار می کند? 50 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم از دسترسی به اینترنت خصوصی بازپرداخت دریافت کنم? 44 دقیقه 1 آره

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN برنده می شود

در حالی که هر دو VPN مورد بررسی ، عملکرد ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و ویژگی های شگفت انگیز را ارائه می دهند ، قطعاً ExpressVPN تمایل دارد گزینه بهتری باشد.

این شبکه بزرگتر از سرورها را ارائه می دهد ، با موفقیت Netflix را مسدود می کند ، در چین کار می کند ، و حتی یک برنامه روتر را ارائه می دهد که روی روترهای DD-WRT و Tomato کار کند..

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me