VPN חינם לאייפון – האפליקציות הטובות ביותר למכשירי iOS הפועלים באמת

בניגוד לתפיסה הרווחת, מכשירי אפל צריכים להיות מאובטחים באותה מידה כמו מכשירים אחרים. מרבית משתמשי האייפון מבצעים את הטעות שלא להגן על האבטחה ברשת שלהם באופן מקוון ומשלמים את המחיר כאשר המכשירים שלהם נכנסים פנימה. האקרים סייבר מודרניים מפעילים דרכים מאוד ערמומיות לעשות זאת, הכוללות התקפות MITM, דיוג חנית, קישורים זדוניים וכו ‘..

האפשרות הטובה ביותר לאבטח את האייפון שלך מפני איומים כאלה היא להשיג VPN. אך מרבית המשתמשים, בעת בחירת ה- VPN הטוב ביותר, מנסים ללכת על אלה בחינם. זה מובן מאחר ושירותים בחינם מפתים יותר בהשוואה לשירותי פרמיום, אך האם הם מאובטחים באותה מידה?

לא בדיוק. שירות VPN בחינם לרוב אינו מאובטח במיוחד, מכיוון שאם הם לא משיגים את הכנסותיהם באמצעות דמי המנוי שלך, הם ייראו לפרוס אמצעים אחרים למילוי השורות התחתונות שלהם..

ידוע על כך ש- VPNs רבים בחינם מוכרים נתוני משתמש, מפריעים למכשירי משתמש ומפרסים אותם כצמתים ברשת הבוטנט, וחוטפים את רוחב הפס של המשתמשים בין פעילויות מפיות כאלה..

לכן, אם אתה הולך ל- VPN לאייפון, החינמיים אינם אמינים ביותר. עם זאת, VPNs של מק, הם בטוחים בהרבה ומציעים פונקציות רבות ושונות שלעתים קרובות אינן זמינות בחינם. לתת’s לחקור אותם ביתר פירוט.

החסרונות לא’לא נגמר כאן. אם תעבור דרך המדריך שלנו לאפליקציית VPN לאייפון, תוכל לדעת יותר על האופן בו התשלומים פועלים ביקום שונה לחלוטין ממקביליהם החינמיים, ממש כמו VPN בחינם לאנדרואיד.

Contents

מה יכול VPN לאייפון בחינם’לא עשה?

VPNs בחינם ניצחו’זה לא יהיה כמו הפרמיה, זה’זה נתון, אבל האם יש לך מושג עד כמה ההבדל יכול להיות בוהק?

להלן סקירה של הדברים ש- VPN החינמי שלך זכה בהם’לא תוכל לעשות:

 1. VPNs בחינם אל’לא מציעים מהירויות מהירות.
 2. VPNs בחינם אל’לעתים קרובות הם אינם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל.
 3. VPNs בחינם אל’אין לי מספיק שרתים.
 4. VPNs בחינם אל’לא תומך בפרוטוקול OpenVPN.
 5. VPNs בחינם לרוב לא’אין לי הצפנה בכיתה צבאית.
 6. VPNs בחינם לא יכולים לבטל את החסימה של אתרי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix US וכו ‘.
 7. VPNs בחינם אל’לא עובד טוב בסין.
 8. ל- VPNs בחינם יכולים להיות דליפות DNS או WebRTC.
 9. VPNs בחינם לא יכולים לעתים קרובות לתמוך בטורנינג.

תכונות ותוספות של VPN

על אף שמטרתו העיקרית היא הצפנת התנועה שלך ומסווה של מיקום ה- IP שלך, VPN עוזר לך בדרכים רבות.

ראשית אתה יכול לבחור כל שרת מדינות וזה ייראה כאילו אתה שם. למשל, אתה’אתה נמצא בגרמניה אבל אתה צריך להתחבר לאתר אינטרנט זה’זה נגיש רק בעומאן, מתחבר לעומאן’השרת שיאפשר לך לגשת אליו.

VPN גם עוזר לך להיפטר ממצב מהיר של ספק שירותי האינטרנט יחד עם תכונות אבטחה רבות כמו מתג להרוג, הופ כפול ורמה גבוהה של הצפנה.

איזה VPN בחינם לאייפון שעובד באמת בשנת 2023?

כמו שהזכרנו קודם, שירותי חינם אינם אמינים ביותר, לכן אנו ממליצים לך ללכת רק עבור השירותים בתשלום אם ברצונך לבצע ביצועים וביטחון..

עם זאת, אם אתה עדיין רוצה לבחור בחינם, להלן מספר ספקי האבטחה שאתה יכול להשיג עבור ה- iPhone שלך.

מנהרת דוב

סקירת TunnelBear 2023ככל הנראה השירות החינמי המאובטח ביותר בחוץ, Tunnelbear הוא הראשון שאליו אתה צריך לחפש אם אתה מחפש VPN שאינו בתשלום לאייפון שלך..

זה לאחרונה עדכן את מדיניות הפרטיות שלו והקטין את כמות הרישום שעבר בעבר על משתמשים, והפך אותה לאנונימית בהרבה. עכשיו, זה לא’לא אוסף את שמך הפרטי כשאתה נרשם, הוא גם לא רושם את חיבורי חייך לשירות.

עם זאת, יש הגבלות רבות בשירות החינמי, כאשר למשתמש מותר רק 500 מגה-רוחב פס בכל חודש בתכנית החינמית..

אבל אתה יכול להסיר אותם מתי שאתה רוצה על ידי שדרוג לתוכניות בתשלום. התוכנית הטובה ביותר שלהם היא העסקה השנתית שעולה לך רק 4.99 $ לחודש.

הורד: TunnelBear אפליקציית iOS בחינם

מגן נקודה חמה עבור iPhone, iPad וכל מכשירי iOS

סקירת Hotspot-Shieldשירות זה נדיב יותר כשירות בחינם לעומת Tunnelbear, ומאפשר לך לבחור בין שרתים ב -15 מדינות, לקבל הגנה על ידי הצפנה בדרגה צבאית ועוד.

מגן נקודה חמה הוא שם ישן בענף ה- VPN, וצובר אמון משתמשים ואמינות לאורך השנים.

הוא מציע גם 500 מגה רוחב פס בכל יום, המהווה מגבלת נתונים של 15 ג’יגה-בייט על השירות החינמי בכל חודש. עם זאת, ניצחת’אין לי גישה לתכונות רבות אחרות כמו ריבוי כניסות או תמיכה בצ’אט, אלא אם כן אתה מתכוון לצאת לפרמיה.

הגרסאות החינמיות של שירות זה נתמכות על ידי מודעות.

הורד: אפליקציית iOS של HotSpot Shield בחינם

רישום רוח לאייפון ואייפד

VPN חינם לאייפון - האפליקציות הטובות ביותר למכשירי iOS הפועלים באמת

VPN אחר ומאובטח חינם, Windscribe הוא מעט חדש עם זאת, הוא היה מהמם בחזית הביצועים עם יציבות מובנית.

זה מאפשר למשתמשים שלה לחוות רוחב פס בחינם של 10 ג’יגה-בייט בכל חודש, אך אתה יכול להגדיל את המגבלה הזו ל -15 ג’יגה-בייט אם במקרה ציוץ על זה.

8 מיקומי שרת כלולים בתוכנית החינמית, אך המהירויות ניצחו’לא להיות ממוטב או מהר ככל שתוכל להשיג בגרסת הפרימיום של השירות.

הורד: אפליקציית iOS של Windsribe בחינם

אתה יכול להשתמש בחינם בתשלום

מלבד אלה המוצעים בחינם, ישנם ספקי פרמיום בחוץ המאפשרים לך להשתמש בשירותם בחינם למשך זמן מוגבל, כך שתוכל לדעת על הביצועים שלהם לפני שאתה משלם על התוכניות שלהם..

NordVPN לאייפון ולכל מכשירי iOS

NordVPN - ספק פנמה ממוקד פרטיותיותר מ- 5300 שרתים מוצעים על ידי ספק זה, גבוה בהרבה ממה ש VPNs בחינם יכולים להציע למשתמשים אי פעם. יש לו גם תכונות אבטחה מדהימות הכוללות VPN כפול, מתג להרוג, בצל ב- VPN וכו ‘יחד עם תמיכה בצ’אט, מהירויות מהירות ועוד.

אתה יכול להשתמש ב- NordVPN במשך 7 ימים מלאים באמצעות הצעת הניסיון החינמית שלה. פשוט הזן את הדוא”ל שלך ותוכל להשתמש בשירות עם כל התכונות הזמינות.

הורד: אפליקציית iOS רשמית של NordVPN

ExpressVPN לאייפון ולכל מכשירי iOS

ExpressVPN - All-Rounder עם תאימות נתבים נהדרתלמרות ש- ExpressVPN לא עושה זאת’אני לא מציע תקופת ניסיון חינם כמו NordVPN, הוא מציע מדיניות החזר ללא שאלות שנשאלת בתוקף למשך 30 יום מלאים, מה שמאפשר לך זמן רב לבדוק את השירות.

זהו כנראה ה- VPN הטוב בעולם כרגע, עם מהירויות שאין כמוהו, יכולות פתיחה חסומות מדהימות, תמיכה מצויינת בצ’אט, הגנת פרטיות מאובטחת במיוחד ועוד ועוד.

התוכנית המשולמת שלה מגיעה ל- $ 8.32 לחודש (עסקת מנוי שנתית).

הורד: אפליקציית iOS רשמית של ExpressVPN

כיצד להתקין VPN ב- iPhone – מדריך שלב אחר שלב

הגדרת VPN ב- iPhone זה ממש קל אם אתה משתמש בתוכנת לקוח, כלומר אפליקציה ייעודית ל- IOS המוצעת על ידי ספק ה- VPN שלך. פשוט הורד אותו מחנות iTunes ושלם עליו:

 1. האפליקציה תחייב את אישורי המשתמש שלך להמשיך הלאה (הם מוצעים על ידי כל ספק כשאתה נרשם או נרשם ובדרך כלל, כולל את שם המשתמש והסיסמה שלך)
 2. לאחר שהזנת את האישורים שלך, התחבר.
 3. לאחר הכניסה, בחר את השרת לפי בחירתך.
 4. ליהנות מסטרימינג ואבטחה ללא גבול, לא משנה מה אתה’מחדש מחפש.

כיצד ניתן להגדיר VPN באופן ידני באייפון שלי?

אם אתה לא’אני לא רוצה להשיג את האפליקציה הרשמית באייפון שלך, אתה תמיד יכול לטעון אותה לצדדים. אך שימו לב שהעמדת הצדדים מורכבת בהרבה מאשר קבלת האפליקציה, מכיוון שהיא מחייבת אתכם לבצע את כל ההגדרות בעצמכם. אם אתה עדיין רוצה להמשיך הלאה, אנו’הזכרנו שיטות רבות של טעינה לצדדים להגדרת VPN ב- iPhone במדריך המפורט שלנו בנושא VPN ב- iPhone.

האם זה אפשרי?? אינטרנט חינם לאייפון באמצעות VPN

בהחלט לא! ניתן להשתמש ב- VPN רק כדי להצפין את הנתונים שלך ולהגן עליך מפני פריצות ופגיעויות אחרות מסוג זה.

מסיימים

אם אתה משתמש בשרתי ה- VPN החינמיים שהוזכרו לעיל שהמלצנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שיש לך גישה לתכונות הטובות ביותר והביטחון שיש לדומיין החינמי להציע למשתמשי iPhone..

אם יש לך הערות או הצעות עבורנו, אל תהסס לכלול אותן בקטע התגובות שלנו למטה.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me