Windscrib VPN Review 2020

صلاحیت قضایی کانادا
قیمت 49 دلار در یک برنامه 1 ساله
سرورها 600+ سرور در 60 کشور
سیاههها آره
رمزگذاری AES-256 بیت
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://windscribe.com/
سازگاری Windows ، Android ، Apple ، Chrome ، Firefox ، FireTV

Windscrib که در سال 2016 راه اندازی شد و مقر آن در کانادا است ، به سرعت به عنوان یکی از بهترین خدمات تازه کار در بازار راه اندازی شد. این یک رویکرد تازه در یک بازار شلوغ به وجود آمد و محصولی فوق العاده متنوع را ارائه داد.

متاسفانه ، به جای بهبود در طول سال ها ، خدمات از نظر عملکرد رو به وخامت گذاشته اند. در رفع انسداد سایتهای جریان مانند Netflix ، هیچ مشکلی برای کاربران چینی ایجاد نمی شود ، و دارای شبکه سرور ضعیفی است.

اگر هر چیزی ، من قدردانی می کنم “رایگان” برنامه ارائه شده توسط این طرح با محدوده پهنای باند 10 گیگابایتی. با این حال ، اگر به دنبال یک راه حل یک مرحله ای برای تمام نیازهای VPN خود هستید ، ممکن است Windscrib بهترین ارائه دهنده آن نباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهندگان ، این بررسی Windscrib VPN 2020 را بخوانید’ امنیت ، شفافیت ، قیمت گذاری ، سرورها ، عملکرد ، سازگاری ، پشتیبانی و موارد دیگر.

Contents

معیارهای رتبه بندی

 1. صلاحیت قضایی: Windscrib براساس کجاست?
 2. امنیت: آیا Windscrib یک VPN امن است?
 3. نشت: آیا Windscrib IP شما را پنهان می کند?
 4. سرورها: چند سرویس دهنده ارائه می دهد؟?
 5. جریان: آیا برای Netflix کار می کند؟ & سایر VoD ها?
 6. سرعت: Windscrib VPN چقدر سریع است?
 7. سازگاری: برنامه ها و دستگاه های پشتیبانی شده
 8. قیمت گذاری: هزینه Windscrib چقدر است؟?
 9. امانت: Trustpilot Ratings، Reddit & پشتیبانی مشتری

صلاحیت صحیح: Windscrib براساس کجاست?

ویندسکریت دفتر مرکزی خود را در یکی از کشورهای مؤسس اتحاد 5 چشم دارد. کانادا. این به طور خودکار اعتبار خود را بسیار کاهش می دهد ، زیرا کشور قوانین نگهداری اجباری و نظارت بر انبوه را برای ساکنان وضع می کند.

مطمئناً ، جاستین تروودو در ساخت چنین مواردی بسیار تلاش کرده است “ترقی خواه” تصویر کشور ، اما چارچوب قانونی آنها در مورد “حریم خصوصی” بسیار تهاجمی و ناعادلانه هستند دولت آنها بطور مرتب با ISP ها ، ارائه دهندگان ارتباطات از راه دور و غیره همکاری می کند.

این بخش همچنین به اشتراک اطلاعاتی با سایر کشورها بخشی از اتحاد چشم 5/9/14 تسلیم است. بنابراین ، در حالی که ممکن است لزوماً VPN نباشد “غیر مجاز” در کشور ، آنها موظفند تمام داده های شخصی را به دولت تقسیم کنند.

Security: آیا Windscrib یک VPN امن است?

بعد از رفتن به عمق Windscrib VPN’مکان ، خط مشی ورود به سیستم ، رمزگذاری و برنامه ها,  بدون فکر دوم می توانم بگویم VPN گزینه ای مطمئن نیست. من شکسته ام “چرا’s” در بخش های زیر برای سهولت در درک شما.

خط مشی ورود به سیستم

از آنجا که ویندسکریپت در کانادا ، بخشی از توافقنامه نظارت چشم پنج چشم ، در دسترسی غیرقانونی شهروندان قرار دارد’ ابرداده لازم به ذکر نیست ، ISP ها در کانادا قرار است بیل C-11 (قانون ضد دزدی دریایی) را رعایت کنند.

این را به عدم وجود خط مشی صفر آنها اضافه کنید و همه چیز خراب شود. Windscrib در ضبط سیاهههای مربوط به اتصالات و آدرسهای IP زیاده روی می کند “برای مدت زمانی کوتاه یا نامشخص”. من یک تصویر از سیاست حفظ حریم خصوصی آنها را در زیر ارائه داده ام.

اگر آن را تجزیه و تحلیل کنید ، متوجه خواهید شد که Windscrib اعلام می کند که آنها پهنای باند شما و حتی زمان های زمانی را برای آن ضبط می کنند “از سوءاستفاده جلوگیری کرده و حسابهای غیرفعال را از بین ببرید.” با این حال ، این هنوز در حال ضبط اطلاعات مهم است ، که نیست’اصلاً امن است.

خط مشی حفظ حریم خصوصی در Windscrib

رمزگذاری و پروتکل

Windscrib در رابطه با پروتکل های موجود برای اتصال ، متنوعیت زیادی را ارائه نمی دهد. از امن ترین گزینه موجود در بازار ، OpenVPN استفاده می کند. با توجه به اینکه این انتخاب ارجح برای اکثر کاربران VPN است ، تصمیم گیری بدی از طرف ارائه دهنده نیست.

به راحتی می توانید از طریق UDP (حالت پیش فرض) یک ارتباط امن برقرار کنید. اگر در اتصال از طریق UDP با مشکل روبرو هستید ، VPN به طور خودکار به TCP تغییر می کند تا اتصالات تأخیر و خرابی را از بین ببرد..

این ممکن است سرعت را کاهش دهد ، اما امنیت فوق العاده ای را ارائه می دهد. اگر TCP هم کار نکند ، یک حالت Stealth در دسترس است. این بهترین گزینه برای استفاده در کشورهایی است که دارای قوانین کاملاً سخت اینترنت مانند چین هستند.

برای رمزگذاری ، Windscrib از رمزنگاری AES-256 همراه با احراز هویت SHA-512 و قویترین کلید RSA 4096 بیتی برای دستکاری استفاده می کند –  علاوه بر پشتیبانی رازداری کامل جلو با استفاده از Diffie Hellman (DHE).

بررسی پرونده برنامه

برای بررسی کامل امنیت در Windscribe VPN ، تصمیم گرفتم برنامه های آنها را برای ویروس بررسی کنم. خوشبختانه ، هیچ یک از سرویس گیرندگان VPN خود حاوی ویروس نیستند ، پس از اجرای آنها از طریق VirusTotal. نتایج برنامه Windows آنها در زیر نشان داده شده است:

بررسی کامل پرونده ویروس VPN Virus

ویژگی های امنیتی پیشرفته

اگرچه Windscrib VPN به دلیل خط مشی ورود به سیستم و دفتر مرکزی در آن ، برخی از امتیازها را از دست نمی دهد “دشمن اینترنت” صلاحیت قضایی ، با ارائه لیست خوبی از ویژگی های امنیتی ، سعی در تهیه آن دارد. این شامل:

Windscrib Kill Switch

همه برنامه های Windscrib به ویژگی سوئیچ کشویی داخلی مجهز شده اند. به طور معمول ، در پی قطع ارتباط سرویس VPN ، از هویت و اطلاعات شما محافظت می کند.

Kill Switch این کار را با غیرفعال کردن اینترنت در دستگاه شما انجام می دهد ، تا زمانی که مشتری VPN اتصال خود را از طریق تونل رمزگذاری شده برای حفظ امنیت هویت شما بازیابی کند..

دیواره آتش

علاوه بر ویژگی Kill Switch ، Windscrib به ویژگی فایروال دستی نیز مجهز است. این کار به صورت دستی با سوئیچ kill انجام می شود. این اطمینان را می دهد که هیچ نشت بسته ای وجود ندارد.

به خصوص ، هنگامی که اتصال سقوط می کند (زیرا خود سیستم عامل باعث می شود درخواست هایی در پشت صحنه انجام شود). با وجود فایروال ، تمام اتصالات خارج از VPN مسدود است. این تضمین می کند که هیچ گونه نشتی وجود ندارد.

مسدود کردن تبلیغات و ردیاب

یکی از بهترین مواردی که در مورد Windows Client وجود دارد این است که دارای ویژگی های تبلیغاتی داخلی و مسدود کننده ردیاب است. وقتی به وب سایت های خاصی دسترسی پیدا می کنید ، ممکن است کوکی های ردیاب را در مرورگر شما بگذارند.

این بدان معنی است که فعالیت اینترنت شما از نگاه دیگران بی خطر نیست. با این حال ، با ویندوز نویسی به طور خودکار تبلیغات و ردیابها را مسدود می کند ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد به خطر انداختن حریم خصوصی نخواهید داشت.

محافظت در برابر IPv6 و DNS Leak

یکی دیگر از ویژگی های استثنایی Windscrib این است که IPv6 و DNS محافظت درز می کند. تمام درخواست های DNS از طریق یک تونل بسیار ایمن عبور می کنند ، که تضمین می کند هیچ گونه نشتی وجود ندارد.

مشتری همچنین ISP شما را نادیده می گیرد’DNS این تضمین می کند که آنها نمی توانند از فعالیت شما چشم پوشی کنند. برای فعال کردن این ویژگی ، باید از طریق Stealth – یک پروتکل TCP از طریق Stunnel – متصل شوید.

کنترل کروز

این ویژگی منحصر به فرد که در سرویس گیرنده Windscrib ایجاد شده است ، با توجه به موقعیت مکانی و سرعت شبکه ، به طور خودکار بهترین سرور را انتخاب می کند. این اجازه می دهد تا کاربران از سراسر جهان چیزی جز بهترین خدمات دریافت نکنند.

VPN شما را به مکانهایی که بار / ترافیک کمتری را جذب می کنند ، بازگرداند. با این حال ، اگر بخواهند از محتوا با محدودیت جغرافیایی دور شوند ، کاربران هنوز هم می توانند به صورت دستی تغییر کنند.

دوپ هاپ

Windscrib کاربران را قادر می سازد از DoubleVPN ، یک شکل جدید از پروتکل که از دو مکان سرور برای پوشش آدرس IP و ترافیک خود استفاده می کند ، استفاده کند..

به عنوان مثال ، در یک طرف می توانید به کانادا متصل شوید ، در حالی که همزمان با جایی در انگلستان. این ممکن است اینترنت شما را کند کند ، اما محافظت مضاعف را ارائه می دهد – از این رو چرا با این نام همراه است “دوپ هاپ”.

Secure.link

علاوه بر محصول VPN ، Windscrib یک سرویس کوتاه کردن URL Secure.link جداگانه ارائه می دهد. این به طور معمول به کاربران امکان می دهد با کلیک راست و کلیک بر روی هر صفحه ، لینک های ایمن را از مرورگر خود ایجاد کنند “Secure.link را کپی کنید” دکمه.

شما حتی می توانید به صورت دستی هر URL از وب سایت را در اینجا جایگذاری کنید. این وب سایت صفحه مقصد برای چراغ های تبلیغاتی و ردیاب های شناخته شده را اسکن می کند و با تولید a ، هشدار به کاربران می دهد “کارت گزارش”.

هیولا کوکی

این ویژگی از Windscrib به طور معمول به ردیابی کوکی ها پس از فعال کردن آنها در مرورگرهای شما کمک می کند. در شناسایی کوکی ها با ردیاب ها کمک می کند ، بنابراین می توانید آنها را غیرفعال کنید.

شخصیت دوگانه

ضد باد’شخصیت Split بدنام و مشهور در چرخش عامل کاربر شما برای به حداقل رساندن احتمال اثر انگشت کمک می کند. عامل کاربر فن آوری است که نوع سیستم عامل را به رسمیت می شناسد.

R.O.B.E.R.T

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه ، R.O.B.E.R.T از Windscrib یک مسدود کننده نرم افزارهای مخرب / تبلیغ / ردیاب است که به شما امکان می دهد در حین بازدید از وب سایت های مختلف از آزار دهنده و پدیدار شدن ویروس ها جلوگیری کنید..

IP های اختصاصی

Windscribe از معدود VPN های موجود در بازار است که گزینه خرید IP ایستایی را ارائه می دهد. یا از طریق یک مرکز داده (هزینه 2.00 دلار در ماه) یا از طریق یک اتصال مسکونی (قیمت 8.00 دلار در هر ماه).

ویندفلیکس

به عنوان بخشی از آخرین ویژگی های خود ، Windscrib معرفی کرده است “ویندفلیکس” سرورها برای انسداد کتابخانه Netflix ایالات متحده و انگلیس. متاسفانه ، آنطور که انتظار می رود کار نمی کند و من عملکرد متناقضی را در Windflix دریافت کردم.

نشت: آیا Windscrib IP شما را پنهان می کند?

بله ، Windscrib VPN در بیشتر موارد بی خطر است و اطلاعات IP ، DNS یا WebRTC شما را نشت نمی دهد. در اینجا ابزاری است که من برای تست Windscrib استفاده کردم’در ضمن حمایت از هویت واقعی شما ، در ضمن محافظت از هویت واقعی شما.

WebRTC و HTTP درخواست نشت:

 • https://browserleaks.com/webrtc (پاک کردن)
 • https://www.doileak.com/ (پاک کنید)

DNS Leaks:

 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (پاک کردن)
 • https://www.dnsleaktest.com/ (پاک کردن)

IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:

 • https://ipleak.net/ (پاک کنید)
 • https://ipx.ac/run/ (پاک کردن)

تست نشت ویندوز VPN

سرورها: چه تعداد سرور از Windscrib پیشنهاد می کند?

Windscrib تعداد محدودی از 600 سرور در 60 کشور جهان را ارائه می دهد. آنها قطعاً باید این تعداد را بالا ببرند ، زیرا تعداد کم سرور به سرعت ضعیف ، بار زیاد کاربر و خرابی در مکانهای مختلف کمک می کند.

از آنجا که VPN هنوز تازه وارد است (در سال 2007 راه اندازی شد) ، می توان برخی از راههای تبلیغاتی را ارائه داد. اما اگر Windscrib بخواهد به عنوان یک سرویس رشد کند ، باید روی گسترش سرور کار کنند. برای مثال PureVPN را بگیرید ، بیش از 2000 سرور + در 90+ کشور جهان ارائه می دهد.

آیا Windscrib برای تورنتینگ خوب است?

در مورد تورنت ، Windscrib عملکرد خوبی به دزدان دریایی در سراسر جهان ارائه می دهد. اگرچه برخی از سرورها سرعت آهسته ای را ارائه می دهند ، اما در بارگیری فایل های تورنت و رفع انسداد سایت های مختلف تورنت با مشکلاتی روبرو هستید.

برای امنیت بیشتر ، Windscrib همچنین از سیستم فایروال قوی استفاده می کند که مانع از نشت IP ، DNS و WebRTC در خارج از تونل رمزگذاری شده می شود. این امر به شما کمک می کند تا همیشه در هنگام اشتراک گذاری در فایل p2p / file ناشناس باشید.

آیا Windscrib در چین کار می کند?

خیر ، ویندوزایک نتوانست از آن عبور کند “فایروال عالی” در چین, تقریباً هیچ انگیزه ای برای ساکنین یا مهاجران ارائه نمی دهد. اولا ، آنها وب سایت چینی آینه ای را ارائه نمی دهند که بتواند به ساکنان داخل کشور اجازه دهد تا در یک برنامه مشترک شوند یا برنامه های خود را بارگیری کنند.

ثانیا ، Windscrib هیچ سرور مخصوص چینی را ارائه نمی دهد ، به این معنی که مهاجمان نمی توانند به محتوای محلی از طریق وب سایتهای چینی مانند دسترسی پیدا کنند iQiYi (爱 奇 艺) ، QQ Video (QQ 视频) ، Toudou (土豆) ، Youku (优 酷), و دیگران.

جریان: آیا Windscrib برای Netflix و سایر سایتهای پخش جریان کار می کند?

من’دوست دارم با یک جواب بدم “آره”, اما متأسفانه ، Windscrib برای عدم انسداد Netflix و سایر سیستم عامل ها عملکرد متناقضی را ارائه می دهد. با وجود ارائه سرورهای خاص برای کار ، معروف به “ویندفلیکس” سرورها ، به نظر می رسد VPN هنوز مشکل ایجاد می کند.

خطای شناسایی پروکسی در Netflix

به این ترتیب ، اگر به شما گفته شده است که VPN گزینه مناسبی برای پخش است ، پس این اشتباه خواهد بود. در عوض ، این بهترین VPN ها را برای Netflix که عملکرد مداوم در سایر VoD ها مانند iPlayer BBC ، Hulu و حتی دیزنی پلاس ارائه می دهند ، بررسی کنید..

سرعت: Windscrib VPN چقدر سریع است?

Windscrib سرعت متوسطی را ارائه می دهد. میانگین بارگیری در 69.25 مگابیت در ثانیه در بارگیری و 64.74 Mbps در بارگذاری با اتصال 100 مگابیت در ثانیه. من بعد از انجام تست سرعت روی سرورهای مختلف به این نتایج رسیدم.

این فرایند شامل اتصال به سرورهای مختلف در ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا و تجزیه و تحلیل عملکرد هنگام بارگیری تورنت یا پخش در سرویس های مختلف ویدئویی به صورت آنلاین (VoD) به صورت آنلاین است..

در سرور ایالات متحده ، بارگیری 72.45 Mbps را در بارگیری و 68.99 Mbps در بار با پینگ 115 ms دریافت کردم. 

تست سرعت سرور ایالات متحده

در سرور انگلستان ، 68.22 Mbps را بارگیری کردم و 60.64 Mbps در بارگذاری با پینگ 126 ms دریافت کردم. 

تست سرعت سرور UK

در سرور استرالیا ، من 67.10 Mbps در بارگیری و 64.61 Mbps در بار با پینگ 111 ms دریافت کردم.

تست سرعت سرور AU Windscrib

سازگاری: برنامه ها و دستگاه های پشتیبانی شده

Windscrib VPN برنامه های اختصاصی برای همه سیستم عامل ها / دستگاه های معروف ارائه می دهد. این شامل سیستم عامل های Windows ، Mac و Linux ، مرورگرهای Google Chrome ، Firefox و Opera ، تلفن های هوشمند iOS ، Android و Blackberry است..

شما حتی از روترهای DD-WRT و Tomato به همراه ژنراتورهای پیکربندی OpenVPN ، IKEv2 و SOCKS5 برای داشتن دستی نیز پشتیبانی می کنید ، اگر به VPN اعتماد ندارید’برنامه های مشتری خود.

Windscrib برای ویندوز ، Mac و Linux

ضد باد’برنامه های دسک تاپ کاملاً ساده و ساده در طراحی هستند ، یک رابط کاربری کوچک و آسان برای استفاده ، که یک ناوبری انتخاب نقشه مبتنی بر لیست و گزینه های مهم دیگر را در نماد همبرگر ارائه می دهد..

تا آنجا که به لینوکس مربوط می شود ، نسخه بتا این VPN در بازار عرضه شده است. این چهار دایره مختلف را پشتیبانی می کند که شامل اوبونتو 18.04 ، CentOS 6+ ، دبیان 9 ، فدورا 22 است+.

Windscrib Desktop Client

برنامه های افزودنی مرورگر Windscrib

برنامه های افزودنی مرورگر ویندوز به طور همسان با همتایان دسک تاپ خود در تمام سیستم عامل ها کار می کنند. دارای همان ظاهر ساده با مجموعه ای از گزینه ها و منوهای بدون عارضه است که به شما امکان می دهد اتصالات VPN را فوراً پیکربندی کنید.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید “لیست سفید” سایتهایی که اغلب از آنها بازدید می کنید و می خواهید بارگیری کامل کنید ، مانند Facebook یا وب سایت های مرتبط با کار. این برنامه افزودنی حتی اطلاعاتی درباره آدرس IP قبلی و فعلی شما و پهنای باند باقی مانده را در اختیار شما قرار می دهد.

Windscrib Extension Browser

Windscrib برای Android و iOS

برنامه های Android و iOS Windscrib را می توان مستقیم از وب سایت یا از طریق Google Play و Apple Stores اختصاصی بارگیری کرد. آنها رابط شسته و رفته و تمیز با رنگ های آبی روشن و غالب را اتخاذ می کنند.

در جایی که نسخه Android به طور پیش فرض از پروتکل OpenVPN (UDP) استفاده می کند ، همتایان iOS از پروتکل IKEv2 استفاده می کنند. در بیشتر قسمت ها ، عملکرد در هر دو دستگاه یکسان است.

برنامه تلفن های هوشمند

قیمت گذاری: هزینه بادکنک چقدر است?

علاوه بر یک برنامه رایگان ، Windscribe VPN سه طرح به مشتریان بالقوه ارائه می دهد. تنها تفاوت بین این سه ، قیمت گذاری و مدت زمان اشتراک است.

 • ماهانه: 9.00 دلار
 • سالانه: 4.08 دلار (با تخفیف 49 دلار – 54٪ تخفیف)
 • ساختن یک برنامه: با شروع از $ 1.00 در هر ماه

برنامه های قیمت گذاری VPN Windscrib

بعد از اینکه به Pro بروید ، به Windscrib دسترسی پیدا خواهید کرد’لیست کاملی از ویژگی ها ، از جمله چند ورود نامحدود ، امکان اتصال به 60 کشور ، پیکربندی P2P / تورنت ، Adblock ، فایروال و OpenVPN.

چه روش های پرداخت Windscrib را پیشنهاد می کند?

Windscrib VPN به کاربران اجازه می دهد تا هنگام ثبت نام ، از Bitcoin حداکثر ناشناسیت دریافت کنند. همچنین روشهای دیگری مانند Visa ، MasterCard ، American Express و PayPal را می پذیرد. ارائه دهنده حتی PaymentWall را پیشنهاد می کند که 200+ روش پرداخت در سطح جهانی را می پذیرد.

آیا Windscrib یک آزمایش رایگان ارائه می دهد?

بله ، Windscrib با اطمینان از اینكه برنامه رایگان هرگز به پایان نمی رسد ، در واقع همه چیز را به یك سطح كاملاً جدید می برد. شما می توانید از آن استفاده کنید تا زمانی که می خواهید ، بدون محدودیتی که در تورنت اعمال شود.

تنها محدودیتی که کاربران در این طرح دارند ، طبق بررسی Windscribe VPN ما ، کلاه پهنای باند است. شما فقط می توانید از 10 گیگابایت در هر ماه استفاده کنید ، اما با توجه به اینکه خیلی رایگان دریافت می کنید ، این کار را می کند’اصلاً بد نیست.

آیا ضمانت برگشت پول Windscrib در دسترس است?

بله ، Windscrib VPN سه روز تضمین بازپرداخت / بازپرداخت پول را ارائه می دهد. شما حق دارید بدون ارائه توضیحی ، درخواست بازپرداخت بپردازید ، اما ضروری است که شما شرایط خدمات را نقض نکنید..

در اصل ، شما نباید از حد 10 گیگابایت عبور کرده یا درخواست را بعد از سه روز قرار دهید. اگر این شرایط را رعایت کنید ، بازپرداخت از ویندوز نویسی به هیچ وجه نباید دردسر باشد.

ScribForce

Windscrib یک برنامه قیمت گذاری دیگر را ارائه می دهد که با عنوان شناخته می شود “ScribForce” که به کاربران امکان می دهد بسته ای را برای کل خانواده یا اداره خود در زیر یک اشتراک با انگیزه اضافه کردن IP های استاتیک دریافت کنند. این مبلغ با 3.00 دلار در ماه شروع می شود!

قیمت گذاری طرح Scribeforce

Trustworthness: Trustpilot Ratings، Reddit & پشتیبانی مشتری

برای ارائه ایده بهتر در مورد Windscrib VPN ، من جزئیات مربوط به ارائه دهنده را از دیدگاه شما ارائه داده ام “کاربران” در Trustpilot و Reddit. اینها باید به فرایند تصمیم گیری کمک کنند:

بررسی Trustpilot در Windscrib

Windscrib VPN از مجموع 134 بررسی کاربر میانگین امتیاز 4/5 را در Trustpilot دریافت کرده است. نیازی به گفتن نیست ، این نمره کاملاً قابل توجه است و نشان می دهد که کاربران از ارائه دهنده راضی هستند.

بیش از 14٪ از کاربران به Windscrib a داده اند “بد” اگرچه ، با توجه به اینکه فقط در مجموع 134 بررسی وجود دارد ، رتبه بندی وجود دارد. بیشتر شکایات در مورد ارائه دهنده حول محور سرعت ضعیف ، مشکل در برنامه رایگان و غیره.

رتبه بندی TrustPilot در Windscrib

Windscrib VPN Review Reddit

Windscrib مانند هر سرویس VPN دیگر ، نظرات مختلفی در مورد Reddit دارد. در جایی که برخی از کاربران تجربه مثبتی داشته اند ، برخی دیگر به دلیل سرعت ضعیف و مشکلات مربوط به حساب رایگان ، از ارائه دهنده کاملاً بیزار هستند.

با این حال ، بیشتر بررسی ها با این واقعیت موافق هستند که Windscrib سرعت پهنای باند مناسبی را ارائه می دهد. مانند شما می توانید بررسی های زیر را مشاهده کنید که در آن چند Redditor در مورد استفاده از آن برای بارگیری فایل ها و غیره صحبت می کنند.

لغو انسداد Reddit Netflix

بحث در مورد پهنای باند Reddit

بررسی پشتیبانی مشتری

مطابق بررسی Windscrib VPN ما ، این سرویس دارای سیستم پشتیبانی کاملاً فعال است. اگرچه چت زنده ای در دسترس نیست ، اما گزینه های زیادی برای دریافت کمک دارید.

به عنوان ابتدایی ترین روش ، شما پشتیبانی ایمیل را در اختیار خود دارید. اگر در حین استفاده از VPN با هر مشکلی روبرو شدید ، می توانید به سادگی ایمیل خود را به آدرس [email protected] به ارائه دهنده ایمیل بدهید..

علاوه بر این ، یک صفحه پشتیبانی جداگانه نیز وجود دارد. در اینجا می توانید از طریق سه روش کمک دریافت کنید. ابتدا می توانید راهنماهای راه اندازی را انتخاب کنید. دوم ، می توانید به صفحه FAQs مراجعه کنید.

نقد پشتیبانی پشتیبانی VPN

سوم ، می توانید بلیط تهیه کنید ، که تقریباً مشابه ارسال ایمیل است. انتخاب مورد نظر شماست ، اما ما در مورد هر گزینه زیر بحث خواهیم کرد تا شما بینش بهتری از خدمات کسب کنید’قابلیت اطمینان.

در زیر تصویری از صفحه تنظیمات راهنماها وجود دارد. در اینجا شما می توانید دستورالعمل های مرحله به مرحله برای پیکربندی Windscrib را در بسیاری از سیستم عامل ها ، مرورگرها ، دستگاه ها ، روترها و حتی نرم افزار پیدا کنید..

می توانید نحوه تنظیم VPN را در ویندوز ، مک ، اوبونتو ، کروم ، فایرفاکس ، اپرا ، اندروید ، آی فون ، ویندوز موبایل ، DD-WRT ، گوجه فرنگی ، ایسوس و حتی بر روی کلاینت های تورنت بیاموزید..

بررسی راهنمای راهنمای راه اندازی VPN در Windscrib

اگر بر روی گزینه FAQs کلیک کنید ، سایت شما را به صفحه فرود پر از سوالات انواع مختلف جهت پاسخگویی به نیازهای پشتیبانی شما هدایت می کند. Windscrib هوشمندانه سؤالات مختلف را به دسته بندی تقسیم می کند.

به عنوان مثال ، نمایش داده شدگان اولیه به سوالات عمومی راه می یابد. شما همچنین برای برنامه های دسک تاپ و برنامه های افزودنی مرورگر کمک جداگانه ای دارید.

سوالات متداول VPN Windscrib

اگر می خواهید یک مسئله فنی را که توسط سؤالات متداول قابل حل نیست حل کنید ، می توانید بلیط تهیه کنید. این گزینه باعث می شود تا همه متخصصان تیم Windscribe برای پاسخ به سؤالات شما باشند.

برای شروع فقط ایمیل ، نام کاربری ، موضوع و پیام خود را وارد کنید. معمولاً حدود 4 تا 5 ساعت طول می کشد تا ارائه دهنده پاسخ فوری به شما بدهد.

پشتیبانی بلیط Windscrib

مقایسه بین Surfshark & Windscrib VPN

تامین کنندهSurfsharkWindscribe VPN
قیمت 1.99 دلار در ماه. 4.08 دلار در ماه.
سرورها 1،040+ در 61 کشور 600+ در 60 کشور
سازگاری همه دستگاه ها ویندوز ، مک ، iOS ، اندروید
صلاحیت قضایی جزایر ویرجین انگلیس کانادا
خط مشی ورود به سیستم بدون گزارش (ممیزی) نقشه‌های اتصال فروشگاه
پشتیبانی مشتری چت زنده & پست الکترونیک چت زنده & بلیط
امتیاز Trustpilot 4.5 4.0
سایت اینترنتی از Surfshark دیدن کنید از Windscrib بازدید کنید

آیا Windscrib VPN را توصیه می کنم؟?

خیر ، من Windscrib VPN را به کاربران آگاهانه درباره حریم خصوصی و جریان دهندگان / تورنت توصیه نمی کنم. VPN به سرور ضعیفی دسترسی ندارد ، نمی تواند از آن دور شود “فایروال عالی”, و عملکرد متناقضی را برای Netflix ارائه می دهد.

همه اینها به این واقعیت افزود که در کانادا مستقر شده اند ، صلاحیت دشمن اینترنت ، اعتبار آنها را بیشتر می کند. اگر به دنبال یک سرویس VPN خوب ، ایمن ، سریع و پرمحتوا هستید ، به جای آن به سراغ Surfshark بروید. 

Похожие статьи

 • Surfshark Review 2020

  حوزه قضایی جزایر ویرجین بریتانیا قیمت 1.99 دلار در ماه / ماه (47.76 $ به مدت 24 ماه) سرور 1040+ در 61+ کشور سیاهههای مربوط به ثبت اطلاعات رمزگذاری نشده…

 • NordVPN Review 2020

  صلاحیت پاناما پاناما 3.49 دلار در ماه / ماه در یک برنامه 3 ساله سرور 5560+ سرور در 59 کشور جهان سیاهههای مربوط بدون گزارش رمزگذاری رمزگذاری شده AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • IVPN Review 2020

  صلاحیت جبل الطارق قیمت 8.33 سرور 3152 سیاهههای مربوط بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله در چین کار می کند بله توصیه می شود بله وب سایت…

 • بررسی IPVanish 2020

  صلاحیت صلاحیت ایالات متحده آمریکا قیمت 6.49 $ / ماه سرورهای 1000+ گزارش ها بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بدون تورنت بله در چین کار می کند بله توصیه می شود…

 • Betternet VPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت کانادا قیمت 2.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 10 سرور در 10 کشور سیاهههای مربوط به سیاهههای مربوط به رمزگذاری داده های کاربر AES-256 (پرداخت) | AES-CBC-128 bit…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me