VPN بررسی نامحدود 2020

صلاحیت قضایی ایالات متحده آمریکا
قیمت 2.78
سرورها 400+
سیاههها نه
رمزگذاری OpenVPN ، L2TP / IPSec و IKEv2
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی www.vpnunlimitedapp.com
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل ، دسکتاپ

VPN به ندرت سطح کارایی خود را با گذشت زمان بهبود می بخشد و در همان مکان با همان سطح خدمات قدیمی همچنان گیر می ماند. اما کاملاً شگفت آور بود که ببینیم یک VPN با یک پیشرفت بهتر در یک دوره زمانی خاص ، این یکنواختی را شکست..


Keep Solid VPN Unlimited ، برای اینکه با یک برنامه Android VPN با همین نام اشتباه گرفته نشوید ، در سالهای اخیر از قدرت درآمده است و اکنون آماده شده است تا حتی تاسیس ترین لیست VPN ها را با سطح کارایی بالا در بسیاری از موارد به چالش بکشد. جبهه ها مطمئنا ، برخی از اشکالات هنوز هم وجود دارد که باید از آن استفاده کنید تا این سرویس VPN واقعاً ستاره باشد ، اما در کل ما قطعاً خوانندگان و کاربران کلی VPN را توصیه می کنیم حداقل یک بار این آزمایش را انجام دهند.’از تجربه آنها ناامید شوید.

میخواهی بدانی چرا؟ سپس این بررسی اختصاصی از VPN Unlimited را بخوانید که شامل انتقاداتی در مورد برنامه های قیمت گذاری آن ، عملکرد سرعت ، زیرساخت های سرور ، محدودیت های جغرافیایی و قابلیت های دور زدن فایروال و موارد دیگر است..

بررسی نامحدود VPN

برنامه های قیمت گذاری نامحدود VPN

از آنجا که صنعت VPN مبتنی بر یک مدل اشتراک است ، قیمت ها و مدت اشتراکی که کاربر به آن اختصاص می دهد ، از نظر مشتری بالقوه VPN از اهمیت بالایی برخوردار است..

بیشتر کاربران VPN اکنون به طور فزاینده ای نسبت به قیمت حساس می شوند زیرا ارائه دهندگان بیشتر و بیشتر سعی دارند با یکدیگر رقابت کنند که چقدر کم می توانند در حالی که هنوز بهترین ویژگی های ممکن را دارند ، با یکدیگر رقابت کنند..

VPN نامحدود’برنامه های قیمت گذاری عجیب و غریب هستند و به طور قطع مطابق با برنامه های ارائه شده در حال حاضر توسط اکثر ارائه دهندگان نیستند ، این چیزی است که ممکن است وقتی برای اولین بار آنها را می بیند عموم کاربران را به طور غافلگیر کننده سوق دهد..

VPN نامحدود در حال حاضر سه برنامه قیمت گذاری را ارائه می دهد:

 • برنامه ماهانه: 9/99 دلار در ماه
 • برنامه سالانه: 5.00 دلار در ماه (59،99 دلار صورتحساب یک بار)
 • برنامه طول عمر: 149.99 دلار صورتحساب یک بار

برنامه قیمت گذاری نامحدود VPN

بیایید ابتدا با برنامه ماهانه شروع کنیم ، که چیزی در این زمینه نیست. یک برنامه ماهانه با قیمت بالا و عادی که قصد دارد کاربران را از خرید واقعی آن سوق ندهد و آنها را به سمت برنامه هایی که دوره اشتراک طولانی تر دارند ، برطرف کند..

برنامه بعدی برنامه سالیانه آنهاست که در مرحله بعدی اجرا می شود $ 59.99 یک بار صورتحساب آن را پرداخت کرد که برای کل دوره اشتراک ، ماهانه 5.00 دلار در ماه هزینه کرد. قیمت مناسب و قابل قبول در نظر گرفته شده است ، اما هنوز هم ، برخی دیگر از ارائه دهندگان VPN وجود دارند که ضمن ارائه اشتراک خود برای مدت مشابه ، برنامه هایی با قیمت پایین تر ارائه می دهند.

ما شگفت زده شدیم که هیچ برنامه اشتراکی میان رده وجود ندارد یعنی یک برنامه 3 ماهه یا یک برنامه 6 ماهه ، که گیرندگان بالقوه بیشتری به خصوص در بین کسانی که برای نیازهای کوتاه مدت نیاز به VPN دارند ، وجود ندارد..

اما بهترین معامله آنها ، که بندرت در صنعت VPN مشاهده می کنیم ، طول عمر این برنامه فقط 149.99 دلار است. آره! شما صحیح آن را پرداخت کرده اید ، 149.99 دلار پرداخت شده است و برای کل عمر خود یک پوشش VPN دارید. هیچ معامله دیگری ، مهم نیست که چقدر ارزان قیمت باشد ، به تطبیق این سطح سخاوتمندانه سخاوت توسط VPN Unlimited نزدیک نیست. در اکثر موارد ، ارائه دهندگان VPN دوره معاملات 5 ساله را در معاملات مادام العمر خود ارائه می دهند ، اما VPN Unlimited در واقع با نام خود در اینجا زندگی می کند و گزینه ای برای خرید اشتراک نامحدود VPN برای شما فراهم می کند. آنها به طور جدی نمی دانند’بهتر از این آمده!

اکنون به روش پرداخت های موجود می آیم. VPN نامحدود در حال حاضر گزینه های پرداخت زیر را ارائه می دهد:

 • کارت اعتباری
 • پی پال
 • آمازون
 • بیت کوین
 • روش های دیگر

روش های پرداخت نامحدود VPN

این روش ها به اندازه کافی خوب هستند زیرا انعطاف پذیری بالایی را در مورد نحوه پرداخت هزینه برنامه های قیمت گذاری در اختیار کاربر قرار می دهند. روش پرداخت بیت کوین بسیار عالی است زیرا اجازه می دهد تا پرداختهای ناشناس آن را برای هر کسی که می خواهد آن درجه ناشناس بودن آنلاین اضافی باشد ، امن کند. روش های دیگر ذکر شده در روش های پرداخت بیش از 100 گزینه از جمله AliPay را شامل می شود ، بنابراین اگر اهدا نکردید’می خواهید از طریق این روش های معمولی بپردازید ، VPN Unlimited بارهای دیگری از گزینه های دیگر را ارائه می دهد که می توانید از آنها بهره مند شوید.

آزمایشی رایگان نامحدود VPN

دادگاه های آزمایشی نوعی VPN است’توانایی ها و آنها را به مشتری اضافه می کند’اعتماد به نفس در تصمیم گیری نهایی در مورد خرید یک برنامه اشتراک. آنها به یك كاربر می گویند كه ارائه دهنده آنقدر مطمئن است كه نسبت به عملکرد خود كمك كند’از ترس اینکه شما آن را در هر آزمایش قرار دهید.

اما با وجود همه اینها ، بیشتر VPN ها کمک مالی نمی کنند’محاکمات کاملاً رایگان را با تعهدات صفر ارائه دهید. NordVPN نزدیکترین VPN برای ارائه یک آزمایش رایگان واقعی است’3 روز صفر پیشنهاد محاکمه رایگان تعهد. جدای از آن ، تعداد زیادی از آنها آماده رفتن به مایل اضافی نیستند.

با این حال ، VPN نامحدود یک آزمایش رایگان تعهد صفر را در حال حاضر و بالاتر از آن ارائه می دهد ، آنها حتی پس از پرداخت هزینه ، شما بازپرداخت 7 روزه را نیز ارائه می دهند. VPN Unlimited یک VPN به اندازه کافی خوب است که می تواند تعداد زیادی از تست های عملکرد کاربر را تحمل کند ، بنابراین ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که آنها مایلند با خدمات خود شیرجه را بزنند.

شما مطمئناً می توانید بهترین VPN نامحدود رایگان برای Android را در نسخه آزمایشی خود امتحان کنید و از آن استفاده کنید تا بدانید که فقط تلاش زیادی این ارائه دهنده برای ایجاد کاربر تلفن های هوشمند انجام داده است’استاندارد عملکردی به مراتب بهتر از طریق VPN را نسبت به آنچه می توانید مانند بسیاری از خدمات مشابه دیگر تضمین کنید ، تجربه می کنید.

بررسی سازگاری با برنامه های نامحدود VPN

در دسترس بودن چندین مشتری برنامه و چگونگی افزایش آنها در تجربه کاربر ، عوامل بسیار مهم در ایجاد اعتبار VPN در کاربر است.’ادراک یک سرویس گیرنده دلپذیر و لرزان ، صرف نظر از اینکه عملکردهای شما واقعاً چگونه انجام می شود ، می تواند هزاران نفر از شما دوست نداشته باشد.

اما VPN نامحدود به هیچ وجه از این موارد خلوت نیست زیرا مشتری های VPN زیبا و بسیار سبک را ارائه می دهد که دارای پیچ و تاب های جدید و چشمگیر هستند که ما را به طرز غافلگیر کننده ای سوق می دهد.

نگاهی به رابط مشتری آن بیندازید:

بررسی سازگاری نامحدود VPN

سرورها مانند سایر سرویس های VPN در راه آهن قرار دارند اما نشان می دهند که آنها در حال حاضر چقدر لود شده اند ، که یک نوآوری درخشان نسبت به استاندارد نشان دادن نرخ پینگ در زیر هر سرور است. درصد بار کار در انتخاب سرور بسیار مفید است زیرا به شما می گوید کدام سرور می تواند عملکرد بهینه را ارائه دهد.

لیست سرورها حتی دقیقاً به شما می گوید که کدام سرور برای حمایت از فعالیت های تورنت مشخص شده است ، همانطور که از صفحه نمایش ارائه شده در بالا مشهود است. “لوکزامبورگ ، Roost - Bissen” به عنوان یک سرور دوستانه تورنت.

جدای از این ، مشتری دارای یک سوییچ kill است که قطعاً مورد نیاز است ، یک بخش حساب که در واقع یک بخش تنظیمات و یک نوار است که نشانگر دوره اشتراک مانده قبل از پایان برنامه شما و برخی از ویژگی های دیگر است. به طور کلی UX و UI مشتری بی عیب و نقص هستند و ما واقعاً سایر VPN ها را توصیه می کنیم تا از VPN نامحدود به عنوان نمونه در بهبود مشتری های خود پیروی کنند..

VPN نامحدود در حال حاضر برنامه های اختصاصی مشتری را برای سیستم عامل زیر ارائه می دهد:

 1. iOS
 2. اندروید
 3. سیستم عامل مک
 4. پنجره ها
 5. لینوکس (Ubuntu 18+ و Debian GNU / Linux 8.0 ، Ubuntu 14.04+)
 6. پسوند مرورگر (Chrome ، Firefox ، Opera)

VPN نامحدود برنامه های پشتیبانی شده

بررسی سرور نامحدود VPN

VPN نامحدود’زیرساخت های سرور بسیار چشمگیر است زیرا فقط در 72 کشور پخش نمی شود بلکه به اندازه کافی خوب است که از رفع انسداد بسیاری از دامنه های محدود جغرافیایی به ویژه سایتهای پخش کننده پشتیبانی می کند..

در اینجا ما هستیم ، iPlayer UK UK را از حالت انسداد خارج کرده و تماشا می کنیم “فکر میکنی کی هستی”با اتصال به همپشایر ، سرور انگلستان:

تست سرور نامحدود VPN

و اینجا در حال مشاهده است “پیدا کردن Dory” در Netflix در حالی که به سان فرانسیسکو ، سرور کالیفرنیا:

تست سرور نامحدود VPN 2

این سرورها را می توان به راحتی در سرویس گیرنده VPN یافت ، زیرا به طور خاص به عنوان سرورهای جریان مانند این ذکر شده اند:

VPN بررسی نامحدود 2020

جدای از این ، VPN Unlimited در مجموع 400 سرور ارائه می دهد که مکان های آنها به خوبی گسترش یافته و بخش اعظمی از آمریکای شمالی ، اروپا ، آسیای جنوبی ، خاور جنوبی (نزدیک چین) ، استرالیا و حتی برخی از سرورهای انتخاب شده در آفریقا و آمریکای جنوبی را پوشش می دهد. . اگر آنها بتوانند تعداد مکان های سرور خود را در مکان هایی مانند شمال آفریقا افزایش دهند و برخی از مکان هایی مانند کانادا را به آن اضافه کنند ، آنها پوشش بسیار گسترده تری را ارائه می دهند و به کاربران حتی VPN حتی اجازه می دهند عملکرد بهینه داشته باشند.

بررسی امنیتی نامحدود VPN

اکنون به مهمترین قسمت ، VPN Unlimited می آییم’استانداردهای امنیتی کاملاً خوب هستند آنها برای امنیت بسته های داده کاربر ، پشتیبانی از پروتکل OpenVPN برای امنیت حتی بهتر ترانزیت داده ها و یک سیاست ورود به سیستم تقریباً صفر ، رمزگذاری درجه استاندارد AES 256 را ارائه می دهند. ما تقریبا صفر می گوییم زیرا آنها در استفاده از پهنای باند کاربر و زمانهای اتصال ارتباط برقرار نمی کنند’بیش از حد به حریم خصوصی کاربران تهاجم می کنند ، اما هنوز هم به نوعی داده می شوند.

به طور کلی ، امنیت به اندازه کافی خوب است اگر می خواهید بصورت آنلاین ناشناس بمانید و خود را با یک پنهان نامرئی که در هر زمان از شما و اطلاعات حساس شما محافظت می کند ، توانمند کنید..

نتیجه

به طور کلی این ارائه دهنده توانسته است ما را با ویژگی های تازه تر خود تحت تأثیر قرار دهد و تصور جدیدی در مورد اینکه چگونه می توان در دامنه VPN به نظر می رسد چیزهای بهتر به نظر برسد ، اما هنوز هم برخی از سوراخهایی وجود دارد که باید به آنها وصل شوند تا بتوانیم از آنها به عنوان یکی از مهمترین موارد استفاده کنیم 5 ارائه دهنده صنعت در حال حاضر. آنها مطمئناً در مسیر صحیح قرار دارند و نمی دانند روشی که خدمات خود را تغییر داده و در سال عملکرد آنها را بهبود بخشیده است ، ما نمی دانیم’در توانایی های آنها برای غلبه بر این موانع در افزایش سطح بالای پایه در دامنه VPN در سال های آینده شک دارید. اگر به فکر خرید مشترک با VPN Unlimited هستید ، قطعاً از تصمیم شما حمایت خواهیم کرد!

Похожие статьи

 • بررسی OVPN 2020

  صلاحیت حقوقی قیمت سوئد 7.00 دلار در ماه / ماه سرور 56 سرور در 7 کشور گزارش ها بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بدون تورنت هیچ اثری در چین وجود ندارد...

 • NVPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت بوسنی قیمت 3.33 دلار در هر ماه سرورها 54 سرور گزارش ها بدون رمزگذاری رمزگذاری 256 بیتی CBC / SHA512 Unblocks Netflix خیر تورنتینگ بله در چین کار می کند...

 • بررسی Unlocator 2020

  صلاحیت دادگاه دانمارک قیمت 4،16 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 42 سرور فقط سیاهههای مربوط به فروشگاه ها استفاده از سیاهههای مربوط به رمزگذاری AES-256-Bit Unblocks Netflix بدون تورنت...

 • Windscrib VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 49 دلار در یک برنامه 1 ساله یک سرور 600++ سرور در 60 کشور سیاهههای مربوط بله رمزگذاری AES-256 بیت Unblocks Netflix بدون تورنت بله...

 • Surfshark Review 2020

  حوزه قضایی جزایر ویرجین بریتانیا قیمت 1.99 دلار در ماه / ماه (47.76 $ به مدت 24 ماه) سرور 1040+ در 61+ کشور سیاهههای مربوط به ثبت اطلاعات رمزگذاری نشده...

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me