یوگا VPN بررسی 2020

صلاحیت قضایی بدون اطلاعات
قیمت رایگان
سرورها 500+ سرور در 30 منطقه
سیاههها نقشه‌های اتصال فروشگاه
رمزگذاری AES-256-Bit
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی برنامه ها در Google و Apple Play Store
سازگاری Android ، Apple

Yoga VPN در مدت زمان کوتاه خود برای پیوستن به بازار ابزارهای حریم خصوصی ، توانسته است بیش از 5 میلیون کاربر را جمع کند. این یک سرویس VPN رایگان است که به عنوان مورد حمایت قرار می گیرد “بهترین” توسط بسیاری از کاربران موجود در فروشگاه Google Play ، اما تجزیه و تحلیل من نشان دهنده یک قسمت کاملاً تاریک در مورد VPN است.

برنامه های آنها به هیچ وجه ایمن نیستند و از روش های ناعادلانه ای برای کسب درآمد استفاده می کنند ، که شامل فروش داده های شما به خدمات شخص ثالث و استفاده از یک مدل مبتنی بر آگهی (است که اطلاعات شما را دوباره در معرض خطر ورود به سیستم از خدمات ناایمن قرار می دهد).

برای اطلاعات بیشتر در مورد Yoga VPN ، این بررسی جامع را بخوانید که حاوی انتقاداتی در مورد امنیت ، شفافیت ، قیمت گذاری ، سرورها ، عملکرد ، سازگاری و پشتیبانی آن است.

 • امنیت
 • شفافیت
 • قیمت گذاری
 • سرورها
 • کارایی
 • سازگاری
 • پشتیبانی

امنیت

صلاحیت قضایی

اولین و نگران کننده ترین واقعیت در مورد Yoga VPN این است که هیچ کس نمی داند ارائه دهنده کجا دفتر مرکزی خود را دارد. آنها هیچ وب سایت رسمی در دسترس ندارند ، فقط یک صفحه فیس بوک که با هسته مبهم است. در اکثر موارد ، این سرویس حضوری غیرفعال آنلاین دارد.

با این حال ، تعداد بسیار زیادی از ثبت نام ها دریافت می شود و دارای امتیاز 4.7 در Google Play Store و 4.8 در iTunes (که از این نظر بیشتر بررسی ها مضر است) است. با جستجوی کمی عمیق تر در ارائه دهنده ، تحقیقات جالبی را انجام دادم که توسط ZDNet انجام شد.

صلاحیت یوگا VPN

این اظهار داشت که حدود 60٪ برنامه های برتر رایگان موبایل در Apple و Google Play Store از توسعه دهندگان مستقر در چین یا با مالکیت چینی هستند. 17 از 30 برنامه مورد تجزیه و تحلیل (ظاهر شده در هر دو فروشگاه) پیوندهای رسمی به چین داشتند که گفتن کمترین نگران کننده.

اگر به لیست بالا توجه کنید ، متوجه خواهید شد که Yoga VPN جزء نام های موجود است. تنها توصیه من این است که شما باید هرچه سریعتر از سرویس فرار کنید. دولت چین به دلیل قوانین خود در مورد نگهداری داده ها و نظارت انبوه مشهور است.

سیاست حفظ حریم خصوصی

احتمالاً بهترین بهانه برای یک خط مشی رازداری ، Yoga VPN خط مشی های ورود به سیستم را در وب سایت میزبانی دامپزشکی ارسال می کند ، که می توانید از اینجا به آن دسترسی داشته باشید: http://www.yogavpn.com/static/privacy.txt

فقط 373 کلمه طولانی است ، خط مشی رازداری کاملاً مبهم است و هیچ اطلاعات معتبری درباره اطلاعات جمع آوری شده و مدت زمان ارائه نمی دهد.

ما اطلاعات شخصی را که شما یا شخص دیگری را شناسایی می کند ، مانند نام و نام خانوادگی ، آدرس های فیزیکی ، آدرس ایمیل ، تلفن ، فکس ، SSN ، اطلاعات ذخیره شده در دستگاه شما جمع آوری نمی کنیم..

همانطور که مشاهده می کنید ، اولین حالت آنها هیچگونه اطلاعات شخصی را ضبط نمی کنند ، اما پس از آن بیان می کنند “ممکن است وقتی شما با ما ارتباط برقرار می کنید یا شما به ما اطلاعات می دهید ، اطلاعات شما را جمع آوری کنیم”.

هیچ جزئیاتی در مورد ذخیره یا ضبط اطلاعات وجود ندارد ، که دلیل دیگری برای گفتن شما می گوید: به این کلاهبرداری رایگان VPN اعتماد نکنید. ممکن است صاف عمل کند ، اما به هسته سایه دار است!

سیاست حفظ حریم خصوصی Yoga VPN

تست نشت IP / WebRTC / DNS

برای درک بهتر در مورد امنیت / حریم خصوصی ارائه شده توسط Yoga VPN ، من چندین آزمایش را در Browser Leaks ، Perfect Privacy DNS Leak و IPLeak.Net انجام دادم.

من به بسیاری از سرورهای مختلف متصل شدم و نتایج بدست آمده کاملاً شبیه عکسهایی بود که در زیر با آدرس IP آلمان می بینید.

بله ، VPN موفق به مخفی کردن آدرس IPv4 و WebRTC من است ، اما بخش نگران کننده شناسایی بیش از 70 آدرس سرور DNS است.

هر وب سایتی که درخواست های DNS زیادی را از مکان های مختلف دریافت کند ، شما را از بازدید از لیست سیاه می کند. لازم به ذکر نیست ، DNS دو مکان مختلف را نشان می دهد.

یکی آلمان و دیگری هلند ، که منطقی است با در نظر گرفتن زمان پینگ برای این سرور ، زیر نسبت 8000ms برای هر دو مکان زیر نظر داشته باشد.

این دوباره نظریه من را تأیید می کند که ارائه دهنده سرورهای خاص خود را ندارد ، اما در واقع آنها را از یک شرکت مستقر در آمریکا به نام Linode خریداری می کند..

تست نشت یوگا VPN IP WebRTC DNS

شفافیت

عدم اطمینان Yoga VPN به حدی است که هم برای iTunes و هم برای فروشگاه Google Play خود دارای دو توسعه دهنده مختلف است که هر دو برنامه دارای دو VPN جداگانه هستند..

در iTunes ، Yoga VPN توسط LANPIPER PTE.LTD (همچنین توسعه دهنده Melon VPN) ایجاد می شود و در فروشگاه Google Play ، توسط سارا هاوکن (که صاحب VPN سبک تر نیز هست) ساخته شده است..

شفافیت یوگا VPN

به همین ترتیب ، مشخص نیست که دقیقا چه کسی Yoga VPN را اداره می کند ، اما من هنوز هم برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده ، به هر دو توسعه دهنده نزدیک شده ام.

من هنوز در انتظار پاسخی از آنها هستم ، به همراه پاسخ به برخی از سؤالات تهاجمی که از تیم پشتیبانی آنها در yogavpn.feedback خواستم [@] gmail.com

 1. دفتر مرکزی شرکت شما کجاست؟ آیا می توانیم یک آدرس دریافت کنیم?
 2. آیا گزارش های شفافیت / Canaries Wuarant را منتشر می کنید?
 3. اگر بله ، چند بار؟ پیوند به یک URL یا پرونده PDF مفید خواهد بود!
 4. آیا ادعاهای شما توسط یک شرکت امنیتی مستقل شخص ثالث حسابرسی شده است?
 5. چرا هنوز حسابرسی نشده اید؟ هر دلیلی?
 6. آیا می توانیم اطلاعاتی در مورد صاحبان پشت شرکت بدست آوریم?
 7. آیا شما هر سرمایه گذار دارید و اطلاعاتی است که به صورت عمومی برای کاربران در دسترس است?
 8. هیئت مدیره شرکت شما چه کسانی هستند?

قیمت گذاری

اگر هر یک از صفحات برنامه آن را یا در Play Play یا فروشگاه iTunes گذرانده اید ، باید تا الان بدانید که این یک VPN رایگان است ، پس چرا یک بررسی قیمت گذاری?

خوب ، یوگا VPN قطعاً رایگان است ، اما شما نیاز دارید “نکته ها” برای انسداد ویژگیهای خاص این نقاط برای فعال کردن لیست کامل سرورها به سه سطح مختلف تقسیم می شوند.

قیمت گذاری یوگا VPN

این اولین باری است که من چنین سیستمی را می بینم. برای به دست آوردن امتیاز ، گزینه های مختلفی دارید. اولین مورد تماشای یک فیلم است که در هر جایی بین 10 تا 1000 امتیاز به شما می دهد.

مورد دوم ، چک کردن است که به شما +200 تا 1000 امتیاز می دهد. سوم دعوت از دوستان بیشتر ، به شما بیش از 9000 امتیاز و چهارمین برای وارد کردن یک کد ، که دوباره 4000 امتیاز را به شما می دهد.

سرورها

Yoga VPN می گوید که 500 پیشنهاد می کند “سرورهای پروکسی” در 30 منطقه مختلف برای دسترسی به این سرورها ، باید با استفاده از روشهای ذکر شده در بالا امتیاز کسب کنید.

بسته به امتیازاتی که در اختیار دارید می توانید در سه سطح مختلف به سرورها دسترسی پیدا کنید. ردیف 1 فقط به شما 5 سرور در پنج کشور مختلف ارائه می دهد.

لایه 2 به 15 سرور کل اضافه می کند ، که برخی از گزینه های منطقه ای را برای کاربران نیز اضافه می کند (مانند ساحل شرقی ایالات متحده و ساحل غربی آمریکا).

لایه 3 لیست را به 30 سرور مجزا با نام هایی که شامل مکان های خاصی از شهر هستند (مانند فرانسه - پاریس یا ایالات متحده - میامی) اضافه می کند..

این 3 سطح سرور به همراه امتیازهایی که برای رفع انسداد روزانه آنها نیاز دارید در زیر ذکر شده است. در نظر داشته باشید که این مقادیر متفاوت است.

 1. پایه ای: 500 امتیاز / روز
 2. پایدارتر: 1800 امتیاز / روز
 3. در سراسر جهان & Stablest: 5000 امتیاز / روز

سرورهای یوگا VPN

ارائه دهنده مشخص نمی کند که چه نوع رمزگذاری یا پروتکل استفاده می کند یا ارائه می دهد. بدون این دو ویژگی ، در وهله اول نمی توان یک VPN ایجاد کرد.

حتی جالبترین VPN ها به این دو مورد اشاره می کنند ، اما Yoga VPN در مورد آنها ساکت است. این می گوید که داده های شما را رمزگذاری می کند اما هیچ چیز دیگری در پی آن نیست.

کارایی

اگر به طور خاص در مورد سرعت صحبت کنم ، ارائه دهنده از هر سرویس رایگان دیگری که قبلاً تست شده باشد ، بدتر است. این را می توان به دلیل کاربری زیاد آن و عدم دسترسی به سرورها مدیون بود.

هیچ کس دوست ندارد برای دستیابی به سرورهای ردیف 3 ارائه شده از ارائه دهنده ، وقت خود را برای تماشای تبلیغات یا کلیک کردن روی چیزهایی برای به دست آوردن امتیاز تلف کند..

همه می دانند که تبلیغات وقتی خودتان تصمیم به بارگیری و نصب Yoga VPN می گیرید ، خودشان اطلاعات مربوط به کاربران را وارد می کنند..

تست های VPN که از طریق Oakla Speedtest Tool روی چندین سرور انجام شده است که میانگین بارگیری آنها 15Mbps است و بارگذاری 10Mbps در شبکه 4G من!

تست موقعیت مکانی مجازی

برای اینکه به کاربران ایده بهتر در مورد سرویس فریب دهنده Yoga VPN ارائه دهم ، من تست را روی سرورهای آنها انجام دادم. این قضاوت در مورد ارائه دهندگان بود یا خیر’ سرورها در محلی که تبلیغ می شوند مستقر هستند.

من به یک سرور در آلمان متصل شدم که آدرس IP را به من داد: 139.162.168.186. من این آدرس را در آزمون پینگ مانیتور مصنوعی CA App ارسال کردم.

تست موقعیت مکانی مجازی Yoga VPN

این ابزار سرور را به بیش از 90 مکان در سراسر جهان می رساند. همانطور که مشاهده می کنید ، زمان رفت و برگشت برای سایر مناطق بسیار زیاد است ، اما در آلمان - فرانکفورت ، ms به 1.080 می رسد..

بررسی VPN یوگا

با این حال ، هنگامی که من محل هلند - آمستردام را چک کردم ، دقیقاً مانند سرور آلمان - برلین ، همان 8000+ ms را لمس می کرد ، که نشانگر مسیریابی سرور است. بنابراین من یک ردیاب را انجام دادم.

یوگا VPN

اگر نتایج فوق را مشاهده کردید ، می توانید ببینید که زمان انجام پینگ در هنگام انجام یک ردیاب از فرانکفورت بسیار کوتاه است ، اما من نتایج مشابهی را در هلند دریافت کردم - دوباره آمستردام.

پس از حفر بیشتر و کپی کردن آدرس IP نقطه پایان در Hurricane Electric BGP Toolkit ، فهمیدم که سرورهای آنها در واقع از https://www.linode.com خریداری می شوند.

موقعیت مکانی مجازی Yoga VPN

این یک تصویر واضح به همه ما می دهد که به Yoga VPN نمی توان اعتماد کرد. آنها در چین اثری دارند و سپس سرورهای خریداری شده از ایالات متحده ، عضو دادگاه پنج چشم. یک بیت امن نیست!

P2P / Torrenting و Netflix

Yoga VPN اجازه Torrenting را نمی دهد و همچنین نمی گوید که می توانید هیچ سایت جریان اصلی را از طریق آن مسدود کنید ، این درست است زیرا خدمات رایگان منابع ارائه این ویژگی ها را ندارند..

تحقیقات من در مورد سرورهای آن بیشتر توضیح می دهد که چرا آنها از torrenting یا انسداد راه حل های VoD مانند Netflix پشتیبانی نمی کنند. VPN به اندازه کافی مجهز نیست و از نشت DNS رنج می برد!

سازگاری

YogaVPN سازگاری زیادی را ارائه نمی دهد. این برنامه فقط از دو سیستم عامل iOS و Android پشتیبانی می کند که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ، LANPIPER PTE.LTD (در iTunes) و سارا هاوکن (در فروشگاه Google Play) ایجاد شده است..

آیا این بدان معنی است که هیچ یوگا VPN برای ویندوز یا یوگا در Firestick وجود ندارد؟ متأسفانه ، از آنجا که ارائه دهنده حتی یک وب سایت رسمی ندارد ، انتظار احتیاج به پشتیبانی از چند پلتفرم دارد.

من مطمئن هستم که کاربران می توانند گزینه های زیادی با سازگاری بهتر دستگاه پیدا کنند. اگر اجرای VPN هنوز هم بسیار مهم است ، می توانید فایل apk Yoga VPN را از طریق Bluestacks در Mac یا Windows بارگیری کنید..

Bluestacks App Player یک شبیه ساز اندرویدی است که فروشگاه Google Play را در حساب Gmail شما برای یک وسیله آزار دهنده ارائه شده توسط نرم افزار برای بارگیری / نصب فایل های .apk تنظیم می کند.!

پشتیبانی

از آنجا که Yoga VPN وب سایت رسمی ندارد ، گزینه های زیادی برای دریافت پشتیبانی وجود ندارد. نزدیکترین چیز به هر حضور آنلاین Yoga VPN یک صفحه فیس بوک است.

متأسفانه ، ارائه دهنده فوق العاده غیرفعال بوده است. با مراجعه به پست ها ، فقط می توانم ببینم Yoga VPN در سال 2017 با حداقل فعالیت در سال 2018 ، 2019 و 2020 فعال است.

پشتیبانی از VPN یوگا

من هنوز تصمیم گرفتم که آنها را در فیس بوک پیام دهم و از آنها بپرسم که آیا برنامه ای برای ایجاد یک وب سایت رسمی برای محصول خود دارند یا خیر.

من یک پاسخ خودکار ایجاد کردم ، که از من خواست تا با داخل برنامه یا از طریق ایمیل تماس بگیرم. من هر دو را انجام داده ام ، اما هنوز پاسخی دریافت نکردم.

بررسی YogaVPN

آیا یوگا در روسیه ممنوع است?

من دوست داشتم که ارائه دهنده به خودشان پاسخ دهد اما متأسفانه ، پشتیبانی آنها متوقف می شود. آنچه در حال حاضر می توانم در مورد اوضاع روسیه به شما بگویم این است که اوضاع خوب نیست!

دولت ، مشابه با چین ، کنترل بیشتری بر جهان دیجیتال می خواهد. این سرویس فقط از سرویس های معتبر VPN پشتیبانی می کند که موافقت می کنند سیاهههای مربوط را با آژانسها به اشتراک بگذارند.

به این ترتیب ، تمام ارائه دهندگان که با کشور همکاری نمی کنند ، از ممنوعیت دائمی برنامه های VPN برای هر دو استفاده می کنند: iTunes و Google Play Store ، از جمله Yoga VPN.

حکم نهایی

آیا من یوگا VPN را توصیه می کنم؟?

هوم بدون اطلاعات دقیق در مورد صلاحیت ، مشکلات نشت DNS ، استفاده از مکان های مجازی ، وب سایت رسمی ، نبود سرورهای با کارایی بالا و سیستم های امتیاز فریبنده ، اشتباه را دریافت می کنید ، درست است?

ارائه دهنده احتمالاً در بخش رایگان از بدترین ها قرار دارد و یک پایگاه کاربر پرقدرت این واقعیت را که VPN در کلیه شیوه های خود بسیار مبهم است ، ایجاد امنیت و عملکرد ضعیف را تغییر نمی دهد..

توصیه من این است که تا آنجا که می توانید جهت مخالف را اجرا کنید و به Yoga VPN اعتماد نکنید تا زمانی که آنها تصمیم بگیرند شفاف تر از نظر مشتری و چشم انداز خود باشند.

Похожие статьи

 • Surfshark Review 2020

  صلاحیت جزایر ویرجین بریتانیا قیمت 1.99 دلار در ماه / ماه (47.76 دلار به مدت 24 ماه) سرور 1040+ در 61+ کشور سیاهههای مربوط به ثبت اطلاعات رمزگذاری نشده...

 • PureVPN Review 2020

  حوزه قضایی هنگ کنگ قیمت 2.91 دلار در ماه / ماه در مورد برنامه های 2 ساله سرور 2،000+ در 140+ کشور سیاهههای مربوط بدون گزارش ها رمزگذاری مجوز AES-256-CBC Unblocks Netflix...

 • GOOSE VPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت هلند قیمت 1.99 $ سرور 71 سیاهه بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بدون تورنت بله در چین کار می کند بدون وب سایت توصیه نمی شود...

 • Betternet VPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت کانادا قیمت 2.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 10 سرور در 10 کشور سیاهههای مربوط به سیاهههای مربوط به رمزگذاری داده های کاربر AES-256 (پرداخت) | AES-CBC-128 bit...

 • AVG Secure VPN Review 2020: آیا AVG VPN خوب است?

  صلاحیت قضایی جمهوری چک قیمت 79.99 دلار بارگیری شده در یک بار (برنامه 1 ساله) سرورهای 50+ سیاههها بله رمزگذاری AES-256-CBC Unblocks Netflix بله تورنتینگ بله کار می کند...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me