بررسی VPN شبکه خصوصی من

در نگاه اول ، بسیار شبیه خدمات خاص انگلیس است اما به نظر می رسد بسیار گمراه کننده است و این مفهوم مطمئناً در اینجا صادق است. MyPrivateNetwork VPN ممکن است یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در خارج از کشور نباشد اما مطمئناً به اندازه کافی خدمات خوبی است که تاکنون سهم موجه خود را در کانون توجه قرار نداده است..

خوب ،’امروز قصد دارم این سرویس را به طور جامع بررسی کنیم ، و از جنبه های مختلف آن از جمله برنامه های قیمت گذاری آن ، شبکه سرور ، آزمایش رایگان و موارد دیگر برای بررسی اینکه آیا مطابق با بهترین استانداردهای VPN ماست ، استفاده خواهیم کرد..

بنابراین در اینجا’بررسی اختصاصی MyPrivateNetworkVPN توسط BestVPN.co!

بررسی قیمت گذاری MyPrivateNetwork

اول چیزها اول ، قیمت. برای اینکه هر VPN در امروز رقابتی باشد’صنعت بسیار برش خورده ، باید خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه دهد. بسیاری از ارائه دهندگان این روزها از طریق برنامه های قیمت گذاری سنگ پایین خود در این صنعت رقابت می کنند.

وقتی جنبه های مختلف خدمات را مشاهده کردم که بعداً در این بررسی به جزئیات بیشتری خواهم پرداخت و آن را با برنامه های قیمت گذاری ارائه دهنده مقایسه کردم ، به نظرم آنها کمی گران تر از هنجار بودند. در اینجا قیمت های ماهانه ارائه دهنده ارائه شده است:

بررسی VPN شبکه خصوصی من

  • برنامه جهانی 8.97 or یا 11.65 $ / ماه
  • تنها کشور 4.97 £ یا 6.46 دلار در ماه

برنامه های بلند مدت نیز موجود است:

کشور واحد:

  • 3 ماه - 14.16 پوند یا $ 18.40 یک بار صورتحساب
  • 12 ماه - 47.71 پوند یا 61.99 دلار

جهانی:

  • 3 ماه - 25.56 پوند یا 33.21 دلار
  • 12 ماه - 86.11 پوند یا 111.8 دلار

برنامه های بلند مدت Myprivatevpn

در bestVPN.co ، ما نمی خواهیم’معمولاً از این سیاست پیروی می كنید كه فقط آن دسته از ارائه دهندگان كه برنامه هایی با قیمت كم ارائه می دهند خوب هستند و آن’زیرا ما می دانیم و می پذیریم که یک سرویس VPN با کیفیت پول زیادی را می گیرد و ارائه دهندگان کوچکتر نمی دانند’معمولاً منابعی برای ارائه خدمات مناسب ارائه نمی دهید بلکه از مرزهای کم سود استفاده می کنید.

بنابراین ، برای ارائه دهندگان مانند MyPrivateNetwork ، که برنامه های قیمت گذاری آنها قطعاً بالاتر از حد مورد انتظار برای خدمات چنین قدمی است ، من حاشیه سود را به آنها می دهم. سایر داوران ممکن است چنین ارائه دهندگان را به طور کامل سرزنش کنند ، اما من به VPN اهمیت بیشتری می دهم’عملکرد قیمت گذاری برای من ثانویه است.

ارائه دهنده دو نوع برنامه را ارائه می دهد ، اول برنامه جهانی با کلیه ویژگی ها و سرورهایی که ارائه دهنده آن ارائه می دهد و دوم برنامه کشور تنها که فقط شما را به یک اتصال سرور یک کشور محدود می کند..

من فقط به ارائه دهنده توصیه می کنم که اطمینان حاصل کند که در ابتدا ، قیمت خود را از پوند انگلیس به دلار آمریکا تغییر می دهد تا برنامه ها کمی جذاب تر به نظر مصرف کنندگان جهانی برسد و آنها را از زحمت تبدیل نجات دهد. و ثانیا ، من به آنها توصیه می کنم که قیمت خود را با حاشیه 25٪ کاهش دهند تا بتوانند با سایر ارائه دهندگان در همان سطح کار کنند..

اگر می خواهید از ارائه دهنده انتخاب کنید ، توصیه من این است که برای برنامه های بلند مدت بویژه معامله 3 ماهه برنامه جهانی بروید ، که با توجه به توجیه قیمت آن ، شاید بهترین معامله زیادی باشد..

MyPrivateNetwork آزمایشی رایگان

بهترین ویژگی در مورد این سرویس ، خط مشی بازپرداخت و بازپرداخت رایگان آن است. MyPrivateNetwork یکی از سخاوتمندترین و بازترین خدمات VPN است که من در کار بررسی خود به آن رسیدم و می خواهم خط مشی آزمایشی رایگان آنها را به همه ارائه دهندگان دیگر در صنعت توصیه کنم زیرا این نشان می دهد که چقدر اعتماد به ارائه دهنده اعتماد دارد. نمایش از طریق این عمل در خدمات خود.

بررسی VPN شبکه خصوصی من

معمولاً اگر به یک آزمایش رایگان احتیاج دارید ، باید آنرا انتخاب کنید یا اگر اهدا نکردید’تی ، شما می توانید مستقیماً به سمت خرید خدمات بروید ، با این حال ، همه چیز وجود ندارد’با این ارائه دهنده VPN مانند کار کنید.

در MyPrivateNetwork ، یک آزمایش رایگان 3 روزه با تعهد صفر در هر طرح به شما داده می شود که بسیار شگفت انگیز است زیرا به کاربر اجازه می دهد احساس امنیت بیشتری نسبت به خدمات خود داشته باشد..

ارائه دهنده خدمات بالای VPN خود را در بالای این موارد ارائه می دهد. در MyPrivateNetwork’خدمات رایگان ، شما به طور تصادفی به یک سرور در آلمان یا اسپانیا و حداکثر سرعت 1 مگابیت بر ثانیه اختصاص می دهید.

اما سخاوتمندی’به اینجا پایان دهید زیرا همچنین 90 روز وقت را برای مطالبه بازپرداخت خود به دست می آورید. همه این فاکتورها در کنار هم قرار می گیرند تا امنیت خاصی را در هنگام خرید VPN به کاربران ارائه دهند زیرا می دانید که برنده شدید’تا 72 ساعت شارژ می شوید و حتی بعد از آن می توانید پول خود را در هر زمان و در 3 ماه پس بگیرید.

من درباره MyPrivateNetwork دلهره دارم’برنامه های بسیار گران قیمت ، اما سیاست آزمایشی و بازپرداخت رایگان آن بیش از آن است که به طور قطع آن را جبران کند.

بررسی سازگاری برنامه های MyPrivateNetwork

ارائه دهنده چهار برنامه اصلی مشتری اصلی یعنی Windows ، Mac ، iOS و Android را ارائه می دهد. این تقریباً بسته اصلی استارت است ، اگر بتوانم آنرا صدا کنم ، برای شروع هر ارائه دهنده VPN. اما من بسیار شگفت زده شدم که ارائه دهنده برنامه Firestick اختصاصی را ارائه می دهد که بدون هیچ گونه اعتقادی است ، زیرا نشان می دهد که این سرویس به یک پایگاه کاربر طاقچه نیز ارائه می دهد..

MyPrivateVPN پشتیبانی دستگاه

یکی از شگفت آورترین جنبه ها در اینجا این بود که در هیچ کجا هیچ اشاره‌ای به کدی نشده بود. Kodi یکی از محبوب ترین سیستم عامل های جریان است و حتی اگر ارائه دهنده این کار را نکند’یک افزودنی اختصاصی برای آن ارائه می دهید ، آنها مطمئناً VPN خود را ذکر می کنند’فرایند راه اندازی برای آن. اما این ارائه دهنده VPN نمی کند’انجام هر یک از آن ، که من معتقدم ، یک عامل اصلی است.

جدا از این ، برنامه های آن بسیار اساسی هستند ، به غیر از برنامه Firestick که بسیار خوب و خوب است و شاید با بهترین موارد ، با چیزهای نه چندان چشمک و زیبا ، در همان جا قرار داشته باشد. UI کمی دست و پا چلفتی است و می تواند با برخی از نوسازی و به روزرسانی ها از بین برود تا بتواند مینیمالیسم بیشتری را در این برنامه وارد کند.

اما نکته ای که در اینجا باید آن را پاک کنم اینست که برنامه ویندوز در واقع یک اپلیکیشن OpenVPN است ، این بدان معناست که مشتری متوسط ​​VPN شما نیست ، مثل آنهایی که از ارائه دهنده هایی مانند ExpressVPN یا PureVPN دریافت می کنید. برنامه Windows آنها با پروتکل تنظیم پروتکل مبتنی بر پروتکل اجرا می شود که امروزه کمی قدیمی است’محیط ، جایی که شما یک مشتری دارید که در آن می توانید سریع و بدون مشکل از پروتکل به پروتکل دیگر حرکت کنید.

MyPrivateNetwork باید برنامه مشتری بهتر ویندوز را مانند برنامه هایی که ارائه دهندگان بهتر ارائه می دهند معرفی کنند زیرا این یکی برای یک کاربر معمولی خیلی فنی است.

زیرساخت سرور MyPrivateNetwork

بررسی سرورهای MyprivateVPN

این ارائه دهنده در حال حاضر حدود 200+ سرور در 44 کشور جهان ارائه می دهد. زیرساخت های سرور به نفع اروپای غربی و منطقه آمریکای شمالی بسیار کم است ، و مکانهای معدودی در آسیا مانند هند و حتی کمتر در مناطق آمریکای جنوبی و آفریقا وجود دارد..

ارائه دهنده لیستی از سرورهای خوب را برای کسانی که به دنبال اتصال به سرورهای منطقه خاور دور آسیا هستند ، که مکان های موجود شامل مالزی ، تایوان و هنگ کنگ است ارائه می دهد..

اگر تعداد سرور به اندازه کافی خوب باشد’در مقایسه با ارائه دهندگان مشابه در مقیاس متوسط ​​، با این حال ، ارائه دهنده نیاز به اضافه کردن مکان های بیشتر در مناطقی مانند آسیا و آمریکای جنوبی دارد تا به ارائه دهنده دسترسی گسترده تری داشته باشد..

در مورد پخش سرورهای پشتیبانی شده ناامید کننده ، ناامید کننده هستم’قادر به ورود به Netflix ایالات متحده هستید. اما این سرویس در رفع انسداد iPlayer بی بی سی از خارج از انگلستان به خوبی کار کرد ، که انتظار می رفت این ارائه دهنده بیشتر در خدمت مصرف کنندگان انگلیسی باشد..

این رویکرد خوب است ، اما می تواند با محدود کردن ارائه دهنده به کاربران در یک کشور واحد ، آتش سوزی کند. MyPrivateNetwork باید در تلاش باشد تا سرورهای خود را قادر به دور زدن محدودیت های Netflix US کند ، اگر می خواهد در سالهای آینده به طور عمده به عنوان یک سرویس رشد کند..

بررسی پشتیبانی MyPrivateNetwork

برای نمایش داده های کاربر یا عیب یابی از هر نوع ، ارائه دهنده پشتیبانی از ایمیل را ارائه می دهد که استاندارد است ، اما با افزودن یک ویژگی چت زنده در زمان های آینده قطعاً می تواند روی آن بهبود یابد. این امر به شما این امکان را می دهد تا خدمات خود را نسبت به آنچه در حال حاضر جذاب تر و جذاب تر به نظر می رسد.

پشتیبانی از ایمیل خوب است و هنوز هم مورد توجه زیادی قرار گرفته است ، اما در مرحله نهایی شدن آن توسط خدمات بزرگتر در صنعت و در مواقع بعدی ، همه مجبورند از همان مسیر پایین بروند ، بنابراین چرا اکنون نه.

جدا از روش ، اجازه دهید’نگاهی به عملکرد می اندازیم. من درباره یک سؤال خاص که در ذهن داشتم به آنها ایمیل ارسال کردم و زمان پاسخگویی آنها زیر یک ساعت بود که با توجه به تجربه من با سایر سیستمهای پشتیبانی ایمیل مشابه بسیار عالی است.

بررسی پشتیبانی Myprivatevpn

بنابراین می توانم به شما اطمینان دهم که اگر در این سرویس ثبت نام کنید ، اتفاق خوبی می افتید. آی تی’بهترین نیست ، اما آن است’بد نیست.

نتیجه

MyPrivateNetwork یکی از خدمات بهتر در مقیاس متوسط ​​است که قطعاً عملکرد آن به عنوان یک سرویس VPN بسیار عالی است. تعداد انگشت شماری در اینجا و آنجا وجود دارد که در صورت بهبود ، می تواند عملکرد خدمات را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

ویژگی های MyPrivateVPN

در مورد توصیه های اصلی من ، MPN برای استفاده راحت تر از مشتری خود (اضافه کردن پشتیبانی از سرویس OpenVPN مشتری یا نگه داشتن آن و همچنین ایجاد نسخه جدیدی که امکان استفاده آسانتر از سرویس VPN را فراهم می کند) باید به مشتریان خود آسانتر اضافه کند (اضافه کردن توانایی پشتیبانی از سرویس گیرنده OpenVPN). Netflix US ، قیمت ها را با حاشیه 20٪ -40٪ کاهش دهید و در آخر ، یک پشتیبانی چت زنده اضافه کنید (اختیاری).

اما نکته ای که باید در اینجا ذکر شود این است که ، من MyPrivateNetwork را ارزیابی می کنم’برنامه Firestick به عنوان یکی از بهترین برنامه های VPN برای سیستم عامل ، و اگر به دنبال دریافت VPN برای Firestick هستید ، گزینه های بهتری نسبت به MPN وجود دارد.’برنامه اختصاصی.

اگر ارائه دهنده تمام این توصیه ها را پیاده سازی کند ، می تواند به یک سرویس حتی بهتر و محبوب تر از امروز تبدیل شود. MPN سریع است ، سرورهای خوبی را ارائه می دهد و ایمن است ، بنابراین به طور قطع حق اصلی را بدست می آورد ، تنها چیزی که اکنون باقی مانده است اضافه کردن جدیدی ها برای به دست آوردن تجارت بیشتر است..

Похожие статьи

  • بررسی تونل خصوصی 2020

    صلاحیت قضایی ایالات متحده قیمت 3 دلار در ماه (36 دلار در برنامه سالانه خود) سرورهای 22 سرور در 12 کشور جهان سیاهههای مربوط به محافظت از اطلاعات حساس برای رمزگذاری 14 روز...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me