بررسی خصوصی VPN

صلاحیت قضایی کانادا
قیمت 3.82 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله
سرورها 150+ سرور در 50+ کشور
سیاههها آره
رمزگذاری AES-256-Bit
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://privatevpn.com/
سازگاری Windows ، Android ، Apple ، Chrome ، Firefox

PrivateVPN در سوئد مستقر است و همه چیز در مورد آزادی دیجیتال کاربران است. با ارائه خدمات VPN بسیار محور مشتری مانند رفع انسداد Netflix ، پشتیبانی torrenting و دیزنی + ، این کشور برای انجام این فعالیت ها فوق العاده خوب به دست آورده است..

با این حال ،’فقدان اشتراک های طولانی تر و هزینه های بالا باعث می شود تا کاربران بتوانند به گزینه های مناسب تری برای بودجه اعتماد کنند. با این وجود ، برای بررسی یک تصویر بی طرفانه در ارائه دهنده ، از بررسی 2020V ما خصوصی VVN بروید ، یا برای گزینه های بیشتر بهترین راهنمای VPN ما را بخوانید.

PrivateVPN در کشوری مستقر است كه عضو 5 چشم است

علیرغم اینکه نام سوئد احساس امنیت را بر همگان تحریک می کند ، کمتر کسی می داند که این کشور زیبا در اروپا ، همانطور که در اینجا متوجه شدیم عضو اتحاد 5 چشم است. مطالعه دقیق ما در مورد اتحادهای بین المللی به اشتراک گذاری اطلاعات. با مستقر شدن در سوئد ، PrivateVPN را کاملاً ناامن کنید زیرا دولت سوئد می تواند ، در هر زمان ، می تواند PrivateVPN را بخواهد که داده را در این کشور خالی کند.’درخواست خود یا درخواست کشورهای عضو اتحاد. حتی اگر PrivateVPN مطابق با آن عمل نکند ، فقط تهدید دریافت یک سفارش gag به اندازه کافی مشکل ساز است تا نگرانی را ایجاد کند.

خط مشی سیاهههای خصوصی VVN

در BestVPN.co ، ما تا آنجا که به حفظ حریم خصوصی مربوط می شویم ، فراموش نشدنی هستیم و در این بازی مبلغ صفر هیچ چیز برای ما قابل قبول نیست جز یک سیاست صریح صریح برای ورود به سیستم.

ما یک بررسی جامع در مورد خط مشی های ورود به سیستم بیش از 100 ارائه دهندگان ++ انجام دادیم فقط به کاربران بگوییم که چگونه برخی VPN ها غیرقانونی هستند ، با وجود اینکه آنها برعکس ادعا می کنند.

PrivateVPN اظهار داشت که این کار را نمی کند’اطلاعات مربوط به کاربر را از هر نوع تا آنجا که فعالیت در اتصالات VPN مربوط باشد ذخیره کنید ، اما ما همچنان نگران هستیم زیرا آدرس های IP کاربران را وارد می کند.

این’از نظر ما ایمن نیست و PrivateVPN واقعاً اگر بخواهد به اسم خود که از حریم شخصی خارج می شود زندگی کند ، باید جلوی این کار را بگیرد..

PrivateVPN Review 2020 - فهرست مطالب

 1. بررسی سریع PrivateVPN
 2. بررسی قیمت گذاری PrivateVPN
 3. محاکمه رایگان PrivateVPN
 4. بررسی پروتکل های PrivateVPN
 5. بررسی سرورهای PrivateVPN
 6. سازگاری با برنامه های PrivateVPN
 7. بارگیری خصوصی VPN
 8. بررسی پشتیبانی پشتیبانی VVN
 9. خط مشی سیاهههای خصوصی VVN
 10. آیا PrivateVPN روی Netflix کار می کند?
 11. آیا PrivateVPN از Torrenting و اشتراک گذاری فایل P2P پشتیبانی می کند?
 12. PrivateVPN Firestick
 13. PrivateVPN و Kodi
 14. بررسیهای Reddit PrivateVPN
 15. پروکسی PrivateVPN

بررسی سریع PrivateVPN

آی تی’با زیرساخت های سرور درون خانه ایمن است و یکی از معدود VPN های موجود در آنجاست که نمی خواهد’در گرفتن هرگونه سیاهههای مربوط زیاده روی کنید.

سایر ویژگی های بی نقص با PrivateVPN شامل سوئیچ kill ، برنامه های اختصاصی ، انسداد محتوا و موارد دیگر است.

سطح رمزگذاری آنها ضد گلوله است تا اطمینان حاصل شود که حتی اگر حملات MiTM (مرد در وسط) وجود داشته باشد ، آنها برنده شدند’قادر به دریافت هر چیزی از بسته های داده ای هستید.

PrivateVPN یکی از VPN است که از بدو تأسیس اعتماد و اعتبار بالایی کسب کرده و به خدماتی تبدیل شده است که’قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد,

برای اطلاعات بیشتر در مورد سطح رمزنگاری ضد گلوله ، برنامه های قیمت گذاری ، سیاست های بازپرداخت ، پشتیبانی از سکوی طاقچه ، این بررسی جامع و همه جانبه PrivateVPN را توسط BestVPN.co بخوانید!

طرفداران

 1. 6 اتصال همزمان
 2. سرورها در 56 کشور
 3. تمام سیستم عامل های سیستم عامل را پشتیبانی می کند
 4. پشتیبانی از پروتکل چندگانه برای تأمین امنیت درجه بالا & رمزگذاری
 5. پهنای باند نامحدود & سوئیچ های سرور
 6. سیاست بازپرداخت 30 روزه

منفی

 1. بدون آزمایش رایگان
 2. افزونه ای برای Chrome یا Firefox وجود ندارد
 3. سرعت پخش کند

PrivateVPN را دریافت کنید

آیا PrivateVPN در چین کار می کند?

متأسفانه PrivateVPN هیچ راه حل جامعی برای دریافت برنامه VPN چین خود ارائه نمی دهد. ارائه دهنده نیز در فروشگاه های Google Play و iTunes درج نشده است. به همین ترتیب ، شهروندان ساکن در چین ممکن است نیاز به استفاده از یک سرویس پروکسی برای بارگیری برنامه اختصاصی از PrivateVPN داشته باشند. کسانی که در خارج از کشور واقع شده اند و قصد دارند از چین بازدید کنند ، می توانند برنامه PrivateVPN را در دستگاه خود بارگذاری کنند. به این ترتیب ، هنگامی که آنها در سرزمین اصلی چین سرزمین می شوند ، به راحتی قادر به رفع انسداد همه برنامه ها / خدمات / وب سایت های خارجی خواهند بود.

بررسی قیمت گذاری PrivateVPN

علیرغم اینکه یکی از بهترین VPN ها در این گروه است ، PrivateVPN isn’به همان اندازه دیگر خدمات قامت مشابه گران قیمت است. در حقیقت قیمت ها در 8 ماه گذشته کاهش یافته است. با این حال ، استراتژی قیمت گذاری با سه برنامه موجود شامل ماهانه ، سه ماهه و سالانه یکسان است.

اشتراک برای یک ماه مبلغ 7.67 دلار را به شما بازپرداخت می کند ، در حالی که اشتراک سه ماهه 15،75 دلار هزینه یک بار (5.25 دلار در ماه) هزینه دارد. اما موردعلاقه شخصی من برنامه سالیانه باقی مانده است ، که هزینه آن یک بار (40/3 دلار در ماه) 50.40 دلار هزینه می رود ، و شامل یک ماه اشتراک رایگان.

به این ترتیب برنامه های قیمت گذاری در PrivateVPN ارائه شده است’وب سایت برای آسان تر جهت یابی کاربران ، درک و انتخاب یکی از متناسب با بودجه کاربران ، برای کاربران آسان تر است.

بررسی قیمت گذاری PrivateVPN

حدود 8 ماه عقب ، برنامه سالانه در PrivateVPN با قیمت 54،00 دلار ، یکبار صورتحساب (4.15 دلار در ماه) صورت گرفت ، بنابراین آنها قطعاً قیمت خود را در تلاش برای جذب مشتری بیشتر تغییر داده اند..

برای تعداد ویژگی ها و اعتبار این VPN به جدول ، برنامه های قیمت گذاری قطعاً ارزش آنها را دارند. اما اگر هنوز از هر چیزی ناراضی هستید ، PrivateVPN برنده شد’شما را با تسهیل در برنامه بازپرداخت 30 روزه خود ، از ترك شما باز می دارد. اجازه دهید’درباره نحوه عملکرد آن در بررسی آزمایشی رایگان ما در زیر ، اطلاعات بیشتری کسب می کنیم.

PrivateVPN را دریافت کنید

محاکمه رایگان PrivateVPN

آزمایش های رایگان همیشه عالی است زیرا به شما امکان می دهد قبل از ارتقاء آن با یک اشتراک پولی و تمام وقت ، یک VPN را از هر نظر بررسی و آزمایش کنید. اما صبر کن ، آنجا’PrivateVPN مانند سایر خدمات ، آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اگرچه اگر این کار عالی می شد.

محاکمه رایگان PrivateVPN

فقط 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد که تمام برنامه های قیمت گذاری را همراهی می کند ، که در آن می توانید هر وقت قبل از پایان روز 30 روز خود درخواست بازپرداخت کنید در صورت عدم پرداخت’می خواهم در خدمت بمانم.

در حالی که ما معتقدیم که سیاست های بازپرداخت خوب است ، اما آنها می توانند’تأثیر دور از محاکمات آزاد را جایگزین کنید. PrivateVPN از این جنبه امتیاز پایین می آورد.

نحوه ایجاد یک حساب PrivateVPN

یک مورد که ما در حین بررسی PrivateVPN مورد پسند ما قرار گرفتیم ، کیفیت تجربه کاربری و سهولت پیمایش در ارائه دهنده بود.’وب سایت.

اگر به دنبال ایجاد یک حساب کاربری با سرویس هستید ، در اینجا’چقدر آسان است!

 • PrivateVPN را باز کنید’وب سایت و کلیک کنید “PrivateVPN را دریافت کنید” از صفحه اصلیثبت نام حساب PrivateVPN ثبت نام کنید
 • یک برنامه قیمت گذاری را انتخاب کنید (ما سالانه را برای کاربران طولانی مدت توصیه می کنیم) و آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.
 • روش پرداخت را از روشهای موجود انتخاب کنید. ما بیت کوین را انتخاب می کنیم ، بنابراین این ما را به صفحه دیگری سوق می دهد ، جایی که معاملات بیشتر پردازش می شود.ورود شخصی خصوصی
 • معامله را کامل کنید و با موفقیت برای یک حساب کاربری در PrivateVPN ثبت نام خواهید کرد.

بررسی سرورهای PrivateVPN

سرورها پایه اصلی خدمات VPN هستند. اگر در انتخاب VPN پرداخت شده هستید ، ارائه دهنده نه تنها باید تنوع مکانهای سرور را ارائه دهد ، بلکه تعداد سرورهای موجود نیز باید به اندازه کافی بالا باشد تا بتواند یک سرویس عالی ارائه دهد.

اما این’دقیقاً در جایی که PrivateVPN بیشتر از همه ما را ناامید کرد. فقط 56 مکان و 100 سرور + با این سرویس به مشتریان ارائه می شود. سایر رقبا مانند ExpressVPN دارای سرور 1500+ در 94 کشور جهان است ، در حالی که PureVPN 750+ سرور در 140+ کشور ارائه می دهد. زیرساخت های سرور در PrivateVPN نیست’بهترین در میان آنهایی که ما هستیم’تاکنون بررسی شده است.

بررسی سرورهای PrivateVPN

با این وجود ارتباط اینترنتی مناسب و معقول برقرار است ، اما با در نظر گرفتن تعداد کمی از سرورها ، مشکلاتی مانند پهنای باند پهنای باند می تواند روشی بیش از حد معمول باشد..

برنده شد’در باز کردن محتوا با محدودیت های جغرافیایی بسیار خوب است زیرا کسب و کارهایی مانند Netflix به طور فزاینده ای در شناسایی اتصالات مسیریابی VPN و مسدود کردن دسترسی آنها حساس می شوند. در صورتی که PrivateVPN بخواهد خدمات بسیار مناسب تر و قابل توجهی را برای پایگاه کاربر خود ایجاد کند ، باید به صدها نفر اضافه شود.

سازگاری با برنامه های PrivateVPN

VPN اتصال اینترنت شما را تضمین می کند ، اما این که چقدر خوب این کار را در هر سیستم عامل مختلف انجام می دهند ، به دلیل سازگاری برنامه های اختصاصی ارائه شده از آن است..

PrivateVPN همچنین سازگاری متعارف با همه سیستم عامل های محبوب مانند Windows ، Mac ، Android و IOS را از طریق برنامه های اختصاصی فراهم می کند.

اما این’در مورد آن ، اگرچه قطعاً اگر آنها با ارائه برنامه های بیشتر اختصاصی به سیستم عامل های طاقچه مانند Firestick ، ​​قدم بردارند از این مسابقه قدردانی خواهیم کرد..

PrivateVPN ممکن است بهترین VPN برای مک یا ویندوز نباشد ، اما برنامه ها روی سیستم عامل ها بسیار خوب کار می کردند. آنها طراحی UX و UI تعاملی دارند و همه ویژگی ها و گزینه ها در دسترس آنها آسان است.

بارگیری خصوصی VPN

اگر مایلید برنامه OSVPN مشتری را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید ، در اینجا پیوندهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا برای هر سیستم عامل اختصاصی این کار را انجام دهید:

 • پنجره ها

برنامه برای ویندوز 7 ، 8 ، 8.1 و 10: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN-win-new.exe

 • مک

برنامه برای Mac OS X: https://PrivateVPN.com/client/PrivateVPN1.1.pkg

 • iOS VPN

برنامه برای iPhone و iPad iOS نسخه 9.0 یا بالاتر: https://itunes.apple.com/us/app/PrivateVPN/id1168424870؟ls=1&تن

 • اندروید

برنامه برای Android 4.0 یا بالاتر: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.pVPN.PrivateVPN

مراحل نصب در تمام سیستم عامل ها و در اینجا یکسان است’چگونه می توانید تنظیمات را در 4 مرحله آسان طی کنید:

 1. با تهیه شناسه ایمیل خود و تنظیم رمز ورود به حساب کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید
 2. خرید PrivateVPN’اشتراک با انتخاب هر یک از برنامه های موجود
 3. از برنامه پیوندهای ارائه شده در بالا ، سرویس گیرنده برنامه VPN را برای سیستم عامل خود بارگیری کنید
 4. در محل سرور صفر کنید و روی آن کلیک کنید “وصل کنید”

PrivateVPN را دریافت کنید

بررسی پشتیبانی پشتیبانی VVN

یک تیم پشتیبانی مشتری چابک حتی می تواند بدترین خدمات را به دست آورد و باعث ایجاد شهرت مثبت در بازار شود. VPN معمولاً برای کاربرانی که اهدا نمی کنند پیچیده است’تجربه زیادی در استفاده از آنها داشته باشید ، بنابراین جدا از راهنماها و آموزشها ، آن را بخاطر داشته باشید’بسیار خوب برای پشتیبانی مشتری است که می تواند آنها را راهنمایی کند.

در PrivateVPN ، پشتیبانی مشتری از سطح بالایی برخوردار است و برای بررسی دقیق آن در اعماق ، ما یک سؤال واقعاً فریبکارانه قرار دادیم. من همه چیز را امتحان کردم اما نتفلیکس هنوز هم این کار را نمی کند.’کار کردن.

در اینجا متن از گفتگوی ما با پشتیبانی PrivateVPN آورده شده است:

 • ویژگی چت زنده به راحتی در همه صفحات قابل مشاهده است:بررسی پشتیبانی پشتیبانی VVN
 • تکرار آنلاین فقط در صورتی که در یک پرس و جو ثبت کنید نمایش داده می شود. شما می توانید پنجره گپ را در اینجا مشاهده کنید و چگونه می گوید به زودی یک نماینده با ما خواهد بود.
  گفتگوی زنده PrivateVPN
 • نماینده’اسم منیش بود و از ما پرسید که چگونه Netflix را استفاده کنیم زیرا همه گزینه ها مانند امتحان کردن همه سرورها را خسته کرده ایم.
  پایگاه دانش خصوصی VPN
 • پس از ارائه لیستی از سرورهای مشغول به کار با Netflix US ، این نماینده با این روش روبرو شد و پیوند راهنمای آنلاین را درباره موضوع موجود با PrivateVPN به اشتراک گذاشت..
  بلیط PrivateVPN

وقتی با گفتن او راهنمایی کردیم که راهنما او را ترغیب کرد’کمک زیادی به ما کرد ، سپس او به حالت عیب یابی رفت و از ما خواست که تست نشت DNS را انجام دهیم.

بینگو! ما یک برنده داریم! پشتیبانی مشتری به شدت از همه حسابها رضایت بخش بود و حتی اگر Netflix ایالات متحده هنوز هم این کار را نمی کرد’ما با PrivateVPN کار می کنیم ، ما اطمینان داریم که نماینده اطمینان حاصل می کند که از طریق آن به دست آمده ایم.

کار بزرگی که باید توسط PrivateVPN بگوییم.

خصوصیات VPN ipleak

جدای از ویژگی چت زنده ، راهنماها و آموزشهای گسترده ای برای کمک به کاربر در هر زمان که در سرویس با مشکل مواجه شود وجود دارد..

بررسی پروتکل های PrivateVPN

پروتکل های مستقر توسط PrivateVPN به شرح زیر است:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP
 4. IKEv2
 5. IPSec

از این تعداد ، OpenVPN امن ترین پروتکل در خارج از کشور است و توصیه پیش فرض ما برای کاربران VPN صرف نظر از طبقه بندی است. جدای از آن ، PrivateVPN پروتکل های IKEv2 ، IPSec و L2TP را نیز ارائه می دهد ، که به اندازه کافی مناسب برای تأمین امنیت بیشتر اتصالات هستند.

PPTP به دلیل توصیه نمی شود’قدیمی است اما در دسترس بودن آن هنوز یک ویژگی عالی است زیرا برخی از شبکه های تجاری داخلی یا شبکه های ارتباطی به آن نیاز دارند. اگر کسی به دنبال یک VPN با پشتیبانی پروتکل PPTP باشد ، PrivateVPN قطعاً نیاز آنها را برآورده می کند.

PrivateVPN را دریافت کنید

آیا PrivateVPN روی Netflix کار می کند?

آی تی’سال جدید و ما’قطعاً باید در زمان واقعی شما را به روزرسانی کنیم که آیا PrivateVPN با Netflix و Disney + در سال 2020 کار می کند یا خیر؟.

خوب ، رفع انسداد Netflix یا حتی Netflix ایالات متحده برای آن موضوع کاملا پیچیده است. VPN بسیار دشوار است که بطور مداوم این ویژگی رفع انسداد را به کاربران خود ارائه دهد. به طوری که’به همین دلیل من به منظور انجام اطلاعات جدید و به موقع و مناسب که به شما در خدمت شما باشد به سمت انجام تست های جدید برای سازگاری PrivateVPN Netflix متوسل شدم.

بنابراین آیا PrivateVPN در واقع برای رفع انسداد Netflix US در سال 2020 کار می کند?

بله ، با این حال ، این تجربه کاملاً خوب است.

من قادر به تماشای Avengers - Infinity War از طریق آن در Netflix بودم. هیچ مشکلی در ارتباط نیست در اولین آزمایش امتحان کردم.

آیا PrivateVPN روی Netflix کار می کند

اکنون به نقصان رسیده است.

خوب ، کیفیت آن تا حدی نبوده است که کاملاً واضح از تصویری که در اینجا به اشتراک می گذارم قابل مشاهده است.

بنابراین PrivateVPN در واقع برای رفع انسداد Netflix US کار می کند

این بیشتر به دلیل کندتر از سرعت معمول در سرورهای ایالات متحده توسط PrivateVPN است.

بنابراین ارائه دهنده با موفقیت از حالت مسدود کردن Netflix US استفاده می کند ، اما اگر به دنبال ویدیوی با کیفیت بهتر و کلی تجربه جریان غنی تر هستید.

PureVPN در این مورد بسیار بهتر است و ExpressVPN و حتی Surfshark نیز چنین است.

PrivateVPN را دریافت کنید

آیا PrivateVPN از Torrenting و اشتراک گذاری فایل P2P پشتیبانی می کند?

باید بپذیریم ، PrivateVPN ممکن است در بسیاری از جبهه های فنی فاقد آن باشد ، اما وجود دارد’در حال انجام هر کاری است که می تواند مشتری را به تصمیم گیری برای آمدن با خدمات سوق دهد.

درست مانند رفع انسداد Netflix ایالات متحده ، PrivateVPN نیز پشتیبانی Torrenting و P2P را ارائه می دهد. با این حال ، شما فقط می توانید از طریق سرورهای موجود در انگلستان این کار را انجام دهید ، این بدان معنی است که در صورت عدم وجود با جریانهای کمی سنگین و پر بار مواجه می شوید.’در آنجا زندگی کنید ، به این ترتیب سرعت بارگیری را کاهش می دهید.

اگر به دنبال VPN هایی هستید که عملکرد تورنت را با عملکرد بهتری ارائه می دهند ، راهنمای ما را برای بهترین VPN برای تورنت مطالعه کنید..

PrivateVPN Firestick

Firestick به طور پیوسته سهم بازار خود را افزایش می دهد و معرفی آن باعث شده تا Fire TV توسط آمازون به رشد و شکوفایی برسد. دستگاه پخش همچنین از سایر خدمات مانند Netflix ، iPlayer BBC ، Hulu و موارد دیگر پشتیبانی می کند و تجربه مشاهده را متنوع می کند.

PrivateVPN Firestick

اما ، Firestick برنده شد’بدون کمک VPN عملکرد زیادی انجام دهید تا به آن اجازه دهید محتوای محدود شده جغرافیایی را منبع و جریان دهد. PrivateVPN به طور قطع می تواند محتوای محدود شده جغرافیایی را مسدود کند,

PrivateVPN Kodi Addon

متأسفانه ، PrivateVPN نمی کند’یک افزودنی اختصاصی کد ، حتی در سال 2020 داشته باشید.

این بسیار ناامیدکننده در ارائه دهنده است’بخشی از این دلیل که اکنون به نظر می رسد با ویژگی ها و قابلیت های قدیمی در صنعتی که به طور مداوم نوار را فشار می دهد عقب مانده است.

PureVPN و برخی دیگر از VPN های برتر افزودنیهای اختصاصی کد خود را دارند ، اما بسیاری از آنها مانند PrivateVPN پیروی نکرده اند..

من می دانم که شما حتی می توانید VPN را بر روی Kodi نصب کنید حتی آن را مستقیماً بر روی دستگاه خود نصب کنید ، اما این هدف حتی استفاده از Kodi در وهله اول نیز ضرب و شتم است. چرا وقتی می توانید همین کار را از طریق مرورگر خود انجام دهید ، از Kodi برای تماشای فیلم و نمایش استفاده می کنید?

راحتی و کارآیی دو نکته اصلی در اینجا باید در نظر گرفته شود و آن’این دقیقاً همان چیزی است که باعث می شود VPN اختصاصی Kodi اختصاص داده شده را بیشتر کند.

PrivateVPN باید بازی خود را در بخش انسداد و جریان به طور جدی انجام دهد.

و در هر صورت ، اگر می خواهید از PrivateVPN روی Kodi استفاده کنید ، می توانید با تنظیم کردن آن از طریق مدیر فایل VPN با پشتیبانی OpenVPN پشتیبانی کنید.

PrivateVPN را دریافت کنید

پروکسی PrivateVPN

نه ، PrivateVPN چنین نمی کند اما این یک مسئله بزرگ نیست.

معمولاً پروکسی از طرف هرکدام از ما در BestVPN.co به عنوان اهدا نشده توصیه می شود’برای حفظ امنیت آنلاین ، ویژگیهای امنیتی مانند رمزگذاری یا پشتیبانی پروتکل را ارائه دهید.

بنابراین ، حتی اگر PrivateVPN یک پروکسی رایگان یا حتی پولی را پیشنهاد کرده بود ، من به شما توصیه می کردم که از این امر دوری کنید.

بررسیهای Reddit PrivateVPN

نظر پیش داوری برای بررسی بد است زیرا ما برای درک عمق کارآیی آن نیاز به نظرات صادقانه صادقانه در مورد یک سرویس داریم و در هیچ کجا نمی توانید نظرات صادقانه ای بهتر از Reddit پیدا کنید.

وب سایت جامعه با منبع کاربر ، آن یکی از بهترین مکان ها برای بررسی هر VPN است’بررسی ها خصوصی VPN’کاربران s نیز برای ریختن حسادت و قدردانی از خدمات خود به این سکوی رفته اند.

یکی از کاربران متوجه شد سرورها در منطقه ساحل غربی ایالات متحده از نظر عملکرد بسیار بد هستند. علاوه بر این ، این کاربر نکرد’با کاربر دیگری موافقت کنید که PrivateVPN می تواند سرعت بالایی در منطقه ایالات متحده داشته باشد.

ما قطعاً با کاربر موافق هستیم’نظر درباره سرعت عقب ماندگی PrivateVPN هنگام اتصال به سرورهای ایالات متحده ، همانطور که در بخش بررسی رفع انسداد Netflix ما اشاره کردیم. (بررسیهای بیشتر را با توجه به redditor ها در بهترین reddit vpn بخوانید)

بررسیهای Reddit PrivateVPN

نتیجه

صدها VPN در بازار وجود دارد و رقابت برای بدست آوردن بیشترین سهم مشتریان توسط هر مشاغل بسیار شدید است. در چنین محیطی’اگر می خواهید یک VPN موفق بسازید ، ارائه خدمات بی نقص و ویژگی های درجه بالا که با کیفیت چشمگیر در همه موارد تأکید می شود ، ضروری است..

PrivateVPN هنوز چند مایل برای پوشش دارد ، خصوصاً از نظر اضافه کردن حداقل 200 سرور دیگر ، بهبود تنوع موقعیت سرورهای آن با پوشش بیشتر مکانهای آسیایی و آفریقایی ، سرعت بهتر. و مهمتر از همه ، اطمینان از افزایش تعداد برنامه های سازگار با خدمات خود.

در حالیکه بررسی های PrivateVPN ما در سال 2020 را جمع می کنیم ، 3 ستاره به این سرویس می دهیم و انتظار داریم که این برنامه براساس توصیه‌های فوق بهبود یابد..

در BestVPN.co ، ما در تلاش هستیم تا بهترین سرویس های VPN را در همه گروه ها اعم از خدمات فردی یا سازگاری آن بر روی سیستم عامل های مختلف ، در اختیار کاربران قرار دهیم. بررسیهای ما بسیار بی طرفانه است و اطمینان حاصل می کنیم که نمی خواهیم’بیش از آنچه که شایسته است ، بر روی هر سرویس خاص بپوشید.

اگر چیزی را کنار نگذاشتیم یا می خواهید بیشتر به بررسی ما اضافه کنید ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که در زیر نظر می دهید و یک بحث سالم را آغاز می کنید. ما’d با اضطراب در انتظار تعامل با چنین اعضا و کاربران متفکر باشید!

Похожие статьи

 • PureVPN Review 2020

  حوزه قضایی هنگ کنگ قیمت 2.91 دلار در ماه / ماه در مورد برنامه های 2 ساله سرور 2،000+ در 140+ کشور سیاهههای مربوط بدون گزارش ها رمزگذاری مجوز AES-256-CBC Unblocks Netflix...

 • Betternet VPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت کانادا قیمت 2.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 10 سرور در 10 کشور سیاهههای مربوط به سیاهههای مربوط به رمزگذاری داده های کاربر AES-256 (پرداخت) | AES-CBC-128 bit...

 • CyberGhost Review 2020

  صلاحیت صلاحیت رومانی 2.75 دلار در ماه / ماه در یک برنامه 3 ساله سرور 6،100+ سرور در 90+ کشور سیاهههای مربوط بدون گزارش ها رمزگذاری مجوز AES-256-Bit Unblocks...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 4.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرورهای 1000++ سرور در 22 کشور جهان سیاهههای مربوط به نگه داشتن اتصالات رمزگذاری رمزگذاری AES-256 بیتی Unblocks...

 • Surfshark Review 2020

  صلاحیت جزایر ویرجین بریتانیا قیمت 1.99 دلار در ماه / ماه (47.76 دلار به مدت 24 ماه) سرور 1040+ در 61+ کشور سیاهههای مربوط به ثبت اطلاعات رمزگذاری نشده...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me