بررسی آنونین VPN

صلاحیت قضایی سیشل
قیمت 3.99 دلار در ماه (برنامه 1 ساله)
سرورها 150+ در 32 کشور
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://anonine.com/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

Anonine VPN می تواند Netflix US را باز کند و مرور ایمن را تضمین کند

Anonine VPN خدمات خوبی است اما کوچک و مستقر در کشور دوستدار سیشل.

مطمئناً ، این سرویس در مقایسه با تیتان های صنعت از نظر مسافتی اندک است ، اما اندازه آن چندان مناسب نیست’در دامنه VPN تا زمانی که اصول اولیه شما صحیح باشد مهم نیست.

آنونین VPN در بهترین برنامه خود 3.99 دلار در ماه هزینه دارد (معامله 1 ساله), که بسیار بالا است ، بنابراین Anonine VPN وظیفه دارد این قیمت بالا را با یک سرویس ستاره ای توجیه کند?

در این بررسی Anonine VPN ، من به بررسی هر جنبه ای از خدمات می پردازم و آن را تجزیه و تحلیل می کنم تا به شما بگویم من این سرویس را توصیه می کنم یا نه.

پس بگذار’با شروع.

بررسی حقوقی آنونین VPN

با گرفتن حق صلاحیت این پول ، آنونین وی پی ان در سیشل مستقر است.

این کشور یکی از امن ترین مکان های جهان برای دسترسی به یک VPN است زیرا هیچ قانونی برای نگهداری داده ندارد.

سیشل همچنین عضو هیچ اتحادی برای اشتراک داده نیست.

با توجه به این نکات ، ما’پرچم سبز را به آنونین VPN می بخشید زیرا صلاحیت آن امن است.

بررسی خط مشی ورود به سیستم آنونین VPN

Anonine VPN خدماتی است که می توانید به خاطر داشتن مطلقاً صفر از فعالیت های خود به آن اعتماد کنید.

خط مشی ورود به سیستم vpn آنونین

در یکی از ساده ترین و خوب ترین خط مشی های حفظ حریم خصوصی که من هستم’ارائه دهنده ادعا می کند که برنده شده است و تاکنون در دامنه VPN روبرو شده اید’هر نوع سابقه کاربر را در بایگانی یا سرورهای خود ثبت کنید:

 • سیاههها
 • جدول زمانی اتصال
 • مدت زمان اتصال
 • مکان ها و سرورهایی که کاربر به آنها متصل است
 • آدرس های IP
 • درخواست DNS

بله ، ایمیل شما ، جزئیات حساب و حتی زمانهای اتصال را حفظ می کند ، اما نگهداری از چنین داده هایی قابل درک است زیرا به این سرویس اجازه می دهد تا به کاربران در ارائه خدمات بهتر و تسهیل حساب کمک کند..

مهمتر از آن ، جمع آوری این نوع داده ها به هیچ وجه برای حفظ حریم خصوصی کاربران خطرناک نیست.

اما اگر AnonineVPN بخواهد در این زمینه خود را بهتر بسازد ، می تواند نمونه ای از MulvadVPN را دنبال کند ، که نمی تواند’برای ایجاد حساب کاربری خود ، حتی به ایمیل خود نیاز دارید.

بررسی رمزنگاری آنونین VPN

Anonine VPN رمزگذاری AES 256 CBC از نوع نظامی را ارائه می دهد.

برای کسانی که’در مورد این استاندارد رمزگذاری اطلاعاتی دارید ، بگذارید آنرا برای شما تعریف کنم’واقعاً ضدحمله است.

در حال حاضر هیچ روش شناخته شده ای برای رمزگشایی این نوع رمزنگاری وجود ندارد ، صرف نظر از اینکه چگونه حملات نیرویی نیرومند روی آن انجام می شود. بنابراین ، داده های شما ، از طریق آنونین VPN سفر می کنند’تونل ها ، بسیار بی خطر است.

بررسی پشتیبانی پروتکل آنونین VPN

Anonine VPN این سه پروتکل را ارائه می دهد:

 • OpenVPN / Stunnel
 • IPSec IKEv2
 • L2TP / IPSec

از بسیاری از موارد ، OpenVPN به عنوان امن ترین آن است’به هیچ وجه مشخص نیست که آسیب پذیری داشته باشد. آی تی’همچنین منبع باز که باعث می شود امنیت آن به طور مداوم از طریق یک پایگاه کاربر اختصاصی در حال تکامل باشد که هرگونه عیب و نقصی را از بین می برد و آن را اصلاح می کند قبل از هک استفاده از آنها.

IPSec / IKEv2 و L2TP / IPSec نیز خوب هستند ، اما من نمی دانم’t توصیه می کنم وقتی OpenVPN موجود است از آنها استفاده کنید. این سرعت ممکن است برای آهسته کمی کندتر باشد ، اما با این وجود ، هر چیزی که نمایه امنیتی شما را پایین بیاورد ، بزرگ نیست.

ارائه دهنده یک ویژگی سوئیچ Kill را نیز ارائه می دهد که این روزها با تبدیل شدن به این ویژگی به منجی شما تبدیل می شود ، در صورت قطع اتصال شما با از بین بردن اینترنت شما.

این مانع از قرار گرفتن در معرض IP شما و ناشناس بودن شما برای به خطر افتادن می شود.

بررسی آنونین VPN

بررسی حفاظت از نشت آنونین VPN IP

آنونین VPN همچنین آزمایش نشت DNS ما را پشت سر گذاشت و ظاهراً مشکلی وجود ندارد.

بررسی آنونین VPN

اما ، نشد’همین کار را برای آزمون وب RTC انجام دهید جایی که نشان داد که ترافیک حداقل از 4 آدرس IP مختلف عبور می کند ، که نشان می دهد برخی از مشکلات عمده در این جبهه برای Anonine VPN.

هنوز هم نشد’IP واقعی ما را منتشر کنید اما نتایج به هیچ وجه رضایت بخش نبود.

Anonine VPN اکیداً توصیه می شود که به این مشکل بپردازید و آن را برطرف کنید یا در غیر این صورت ، امنیت را بطور محکم و محکم که می توانید از آن بدست آورید ، خراب می کند..

بررسی برنامه های قیمت گذاری آنونین VPN

قیمت ها به سرعت تبدیل به یک موضوع بحث برانگیز در حوزه VPN می شوند زیرا هر روز با ورود خدمات بیشتر و بسیار بهتر به صنعت ، رقابت شدیدتر می شود. هنوز این’این بدان معنی است که یک VPN می تواند’تقاضای مبلغ اختصاصی برای خدمات خود را داشته باشید.

اگر ارائه دهنده’خدمات s غیر قابل جابجایی است و خدمات عالی ارائه می دهد ، پس می تواند به هر قیمتی بفروشد ، بدون هیچ مشکلی. اگر ما آن را با خدمات مشابه مقایسه کنیم ، ExpressVPN تقریباً در اکثر برنامه های قیمت گذاری آن تقریباً سه برابر است. اما قیمت آن هرگز مسئله ای نبوده است زیرا هیچ کس نمی تواند کیفیت و استانداردهای خدمات آن را لمس کند.

بنابراین ، آنونین VPN کجاست’برنامه های قیمت گذاری در میان همه اینها است?

قیمت آنها در بهترین برنامه 4 دلار در ماه کمی گران است ، تقریباً دو برابر قیمت بسیار بهتر VPN در خارج که ویژگی های بسیار بیشتری را ارائه می دهد.

Anonine VPN سه برنامه اصلی ارائه می دهد:

 • برنامه ماهانه: یک بار واریز 6.99 دلار
 • برنامه سه ماهه (3 ماه): 5.99 دلار در ماه (17/97 $ یک بار صورتحساب)
 • برنامه سالانه: 3.99 دلار در ماه (47.88 دلار یک بار صورتحساب)

برنامه های قیمت گذاری آنونین VPN

مورد علاقه شخصی من در بین همه این برنامه ها معامله ماهانه و آن است’زیرا یک استراتژی مشترک در صنعت VPN وجود دارد که می تواند برنامه ماهانه را با نرخ های گزاف قیمت کند تا در مقایسه با معاملات بلند مدت گران به نظر برسد. این روشی است که من به طور جدی نمی دانم’دوست دارم و آن را دوست دارم’امداد رسانی Anonine VPN نمی کند’دنبالش کن.

فقط در ماه 6.99 دلار در هر ماه ، هر کسی که نیاز کوتاه مدت داشته باشد می تواند بدون توجه به تعهد یا تفکر مشترکی را در این سرویس دریافت کند..

بهترین برنامه بعدی معامله سالانه است که در آن شما 12 ماه اشتراک را فقط با 47.88 دلار به صورت یک بار پرداخت می کنید. این هزینه ماهانه این طرح را 3.99 دلار قرار می دهد که اگر آن را با سایر برنامه های بلند مدت ارائه شده توسط ارائه دهندگان اصلی مقایسه کنید گران است..

اما توجه داشته باشید که از آنجا که این طرح فقط به یک سال محدود می شود’ارزش اشتراک ، شما نمی خواهم’مبلغی را در صورتحساب کلی پرداخت می کنید در مقایسه با قیمتی که باید برای طرحی بپردازید که هزینه ماهانه کمتری داشته باشد اما شما را ملزم به اشتراک در دوره های بسیار طولانی تر می کند.

در کل ، 4 دلار در هر ماه با توجه به ارزشی که این سرویس ارائه می دهد گران است.

بررسی روشهای پرداخت آنونین VPN

شما می توانید برنامه های قیمت گذاری Anonine VPN را از طریق روش های پرداخت زیر پرداخت کنید:

 • اعتبار / کارت بدهی
 • پی پال
 • بانکهای سوئدی
 • تلفن & پیام کوتاه (فقط برای مشتریان سوئدی معتبر است)
 • Crypto-Currency (بیت کوین ، بیت کوین نقدی ، بلک کوین ، Bytecoin ، Dash ، Dogecoin ، Emercoin ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Litecoin ، Monero ، Peercoin ، Primecoin ، Reddcoin ، Ripple، Zcash)
 • Payson (فقط مشتریان سوئدی)
 • بهترین پول
 • روش های دیگر (WebMoney ، کلیک و خرید ، Sofort ، GiroPay ، UKash ، نعنا ، انتقال بانکی)

بررسی آنونین VPN

این گزینه های پرداخت به اندازه کافی جامع هستند تا مشتریان را از طریق تقریباً تمام کانال های ممکن تسهیل کنند. برجسته ترین ویژگی لیست گزینه های پرداخت میزان انعطاف پذیری است که آنونین VPN در پرداخت از طریق ارز رمزپایه مجاز کرده است.

از بیت کوین گرفته تا مونرو و از ریپل گرفته تا اتریوم ، AnonineVPN کلیه رمزهای تبلیغاتی محبوب را می پذیرد ، این فوق العاده است زیرا نه تنها به کاربران اجازه می دهد تا به صورت ناشناس بپردازند بلکه پرداخت برنامه های قیمت گذاری را با استفاده از رو به رشد بازار رمزنگاری آسان می کند..

نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کنیم این است Anonine VPN 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

شما ممکن است آن را در جایی در سایت آنها پیدا نکنید ، اما آن را در آنجا پیدا کنید زیرا پشتیبانی آن ما را در مورد آن آگاه کرده است.

چه شرطی وجود داشته باشد که این پیشنهاد را فاقد اعتبار کند یا نه ، من نمی دانم’هنوز نمی دانید زیرا AnonineVPN نمی کند’یک صفحه سیاست بازپرداخت اختصاصی داشته باشید. کمی اعتماد به نفس این است که به این روش به سیاست بازپرداخت اعتماد کنید و نیاز به بهبود زیادی در این زمینه وجود دارد.

بررسی سرورهای VPN آنونین

با بیش از 150+ سرور در 32 کشور در سراسر جهان ، Anonine VPN’زیرساخت های سرور کوچک است اما تنوع خوبی را ارائه می دهد.

هیچ گونه سرور در مناطقی مانند آفریقا یا خیلی زیاد در آسیای مرکزی وجود ندارد ، همین امر باعث می شود تا سرور پارک با اکثر سرورهای متمرکز در آمریکای شمالی و اروپا متوقف شود.

مکانهای سرور vpn anonine

بهترین ویژگی Anonine VPN’پارک سرور این است که می تواند Netflix US را از حالت مسدود کند ، شاهکاری که به دلیل اکثر سرویس های VPN از زمان اجرای ممنوعیت Netflix VPN به راحتی حاصل نمی شود..

بررسی آنونین VPN

سرورها همچنین از فعالیت های Torrenting و P2P پشتیبانی می کنند.

این باعث می شود این سرویس برای کاربران به دنبال ارائه دهنده ای باشد که بتواند به آنها در جهت بهینه سازی فعالیت های مربوط به سرگرمی خود مانند پخش و تورنت در اینترنت کمک کند..

Anonine VPN بررسی برنامه مشتری

بدون برنامه های خوب مشتری با طراحی UI و UX تعاملی و خوش ساخت ، حتی بهترین سرویس VPN برنده شد’قابل توجه است.

بنابراین Anonine VPN چگونه است’برنامه های مشتری برای آن موضوع?

بررسی آنونین VPN

باشه ، در بهترین حالت.

در مرحله اول ، Anonine VPN چهار برنامه اصلی مشتری ارائه می دهد ، همه برای سیستم عامل های اصلی مانند Windows ، Mac ، Android و iPhone.

بنابراین ، هیچ برنامه کاربردی طاقچه مانند برنامه های Firestick یا Kodi که خاموشی جدی است است زیرا بسیاری از کاربران به دلیل افزایش تقاضا و محبوبیت چنین دستگاه ها و نرم افزارهای جریان ، به دنبال چنین برنامه های مشتری هستند..

بررسی آنونین VPN

اکنون برای قسمت طراحی ، رابط کاربری تمیز است اما دست و پا چلفتی است. مشتری نیست’جذاب یا زشت نیست’احساس تازه ای مانند ExpressVPN به شما هدیه می دهد’مشتری مشتری ویندوز از سال 2007 مانند 2019 احساس نرم افزار نمی کند.

بخشی که به نفع خود است این است که آن است’اصلاً به هم ریخته و ناوبری در کل مشتری قابل تحمل نیست. اما هنوز هم فضای زیادی برای بهبود وجود دارد که در آن مشتری صاف قادر به ایجاد تغییراتی اساسی باشد.

بررسی پشتیبانی مشتری Anonine VPN

Anonine VPN اکنون پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد.

این بهترین افزودنی برای این سرویس از آخرین باری است که من آن را مرور کردم ، امیدوارم امیدوارم که این ارائه دهنده VPN قطعاً در آینده نزدیک به بهبود سایر نقاط خدمات خود نیز ادامه دهد..

در مورد چگونگی پاسخ پشتیبانی چت زنده ، من بسیار خوب می گویم. بچه هایی که چت می کنند صالح و مودب هستند و شما را در اکثر نمایش داده ها به راحتی راهنمایی می کنند. آنها کمی آهسته هستند که یک درد اصلی است ، اما در کل ، ویژگی چت زنده به اندازه کافی خوب برای کار با آن است.

آیا آنونین VPN توصیه می شود?

بله ، به شما توصیه می کنم برای Anonine VPN انتخاب کنید ، اما به صورت مشروط.

AnonineVPN لحظات خود را دارد و به طور جدی این پتانسیل را دارد که بتواند خود را در این صنعت به حساب آورد ، اما تنها در صورت مراقبت از نقص جزئی و قیمت آن.

3.99 دلار در ماه وقتی فقط 150 سرور و امنیت اساسی را ارائه می دهید کمی بیش از حد است.

علاوه بر این ، برنامه های مشتری باید مانند گذشته متوقف شوند’من فقط از سی دی که فقط در سیستم ویندوز 2007 کار می کند ، در D-Drive من کپی شده است.

رفع انسداد ایالات متحده Netflix ، خط مشی صفر و پشتیبانی تورنتینگ بهترین بخشهای خدمات آن هستند.

برای افراد Netflix ، بله این VPN برای شما مناسب است ، اما اگر به دنبال امنیت بالای تساوی هستید ، عملکرد آن خوب است اما کمی متزلزل است ، بنابراین’کاملاً تماس شما برای اعتماد به آن است یا نه.

Похожие статьи

 • NVPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت بوسنی قیمت 3.33 دلار در هر ماه سرورها 54 سرور گزارش ها بدون رمزگذاری رمزگذاری 256 بیتی CBC / SHA512 Unblocks Netflix خیر تورنتینگ بله در چین کار می کند...

 • IVPN Review 2020

  صلاحیت جبل الطارق قیمت 8.33 سرور 3152 سیاهههای مربوط بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله در چین کار می کند بله توصیه می شود بله وب سایت...

 • VPNSecure Review 2019

  مستقر در یک مکان غیرمعمول برای یک سرویس VPN ، VPNSecure.me این کار را نکرد’t در نگاه اول به نظر می رسد یک سرویس مناسب است اما این سرویس از جنبه های بسیاری دارد...

 • بررسی OVPN 2020

  صلاحیت حقوقی قیمت سوئد 7.00 دلار در ماه / ماه سرور 56 سرور در 7 کشور جهان سیاهههای مربوط به رمزگذاری بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بدون تورنت هیچ اثری در چین وجود ندارد...

 • بررسی 12VPN

  حوزه قضایی هنگ کنگ قیمت 5.99 سرور 25 پرونده بدون رمزگذاری AES 256 ، OpenVPN ، SSTP ، IKEv2 ، IPSec و PPTP مسدود کردن Netflix بدون تورنت هیچ اثری در وجود ندارد...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me