بررسی Unlocator 2020

صلاحیت قضایی دانمارک
قیمت 4.16 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله
سرورها فقط 42 سرور
سیاههها ذخیره استفاده از نقشه ها
رمزگذاری AES-256-Bit
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت نه
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://unlocator.com/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

Unlocator چیست?

Unlocator که در سال 2012 تاسیس و توسط Linkwork ApS ایجاد شده است ، ارائه دهنده Smart DNS و VPN مستقر در دانمارک است. به عنوان راه حلی برای رفع انسداد وب سایتهای محدود جغرافیایی ، Unlocator هنوز به کارهای بزرگی نیاز دارد تا به یک راه حل محرمانه حفظ حریم خصوصی / امنیتی آنلاین تبدیل شود.

سیستم هوشمند DNS آنها غالباً توسط ISP ها یا صاحبان شبکه ، بلوک هایی را تجربه می کند ، و VPN که بیشتر شبیه به نسخه پشتیبان عمل می کند ، نتوانسته است ناشناس بودن مناسب آنلاین را ارائه دهد. اصلاً راه حل خوبی نیست ، حتی برای دور زدن ساده از محدودیت های جغرافیایی ، یا مخفی نگه داشتن هویت خود.

 • امنیت
 • شفافیت
 • قیمت گذاری
 • سرورها
 • کارایی
 • سازگاری
 • پشتیبانی

صلاحیت قضایی

به اندازه کافی بد است که Unlocator عملکرد ضعیفی داشته باشد که دفتر مرکزی آنها در یک دادگاه حقوقی اتحادیه Nine Eyes قرار داشته باشد. دانمارک معیارهای حریم خصوصی GDPR را تحمیل می کند ، اما با فریب آنها گول نزنید.

این کشور به عنوان یکی از صلاحیت های قانونی مورد سوء استفاده قرار گرفته است تا کاربران را نادرست بدانند که در واقعیت آنها در نظارت گسترده و به اشتراک گذاری اطلاعات با سایر اعضای اتحاد افراط کنند..

به این ترتیب ، مکان را نمی توان در نظر گرفت “بی خطر” صلاحیت قضایی. بله ، دانمارک هنوز مشخصات ONI ندارد ، اما هنوز هم در مرور منطقه ای برای کشورهای شمال اروپا گنجانده شده است.

استفاده از VPN علیرغم داشتن دانمارک قانونی محدود کردن دسترسی آنلاین ، همچنان قانونی است. با این حال ، من به Unlocator اعتماد نخواهم کرد تا هویت و اطلاعات خود را حفظ کنم!

صلاحیت غیرقانونی

خط مشی ورود به سیستم

اگر کمی به بررسی ما در زیر بروید ، می فهمید که Unlocator به معنای واقعی کلمه در مخفی نگه داشتن هویت شما کمک می کند. آنها از آنجا که از یک سیستم هوشمند DNS استفاده می کنند ، باعث ایجاد رمزگذاری در اتصال به شبکه شما نمی شوند ، هیچگونه حریم خصوصی برای مصرف کنندگان فراهم نمی کنند..

Unlocator Hybrid که شامل پیشنهاد VPN می شود ، این موارد مربوط به حریم خصوصی را کاهش نمی دهد ، و بدترین چیز این است که ارائه دهنده حتی اذعان می کند که از سیاهههای مربوط به استفاده استفاده می کند ، که طبق گفته های آنها در طی 24 ساعت از پایان یک جلسه حذف می شوند ، اما چگونه می توانیم همیشه می دانم?

خط مشی ورود به سیستم Unlocator

IP / DNS Leaks

اگر شما’دوباره تعجب می کنم آیا Unlocator بی خطر است؟ جواب نه! VPN یک انتخاب امن نیست. در حقیقت ، حتی نتوانستم آن را بدست آورم تا بتوانم روی سیستم عامل ویندوز خود کار کنم. من واقعاً ناامید شدم!

من آن را برای مدتی در اندروید و IOS استفاده کردم ، اما فکر نمی کردم انجام آزمایش را انجام دهم ، زیرا من معمولاً آنها را در رایانه شخصی خود انجام می دهم. من مجبور شدم که عملکرد مشتری را در ویندوز ضبط کنم.

همانطور که در زیر می بینید ، قبل از راه اندازی Unlocator.exe ، اتصال اینترنت من خوب کار می کرد. بلافاصله پس از راه اندازی ، اینترنت با قطع برنامه مجدداً قطع و دوباره وصل می شود.

مطمئناً ، این سرویس در تلفن های هوشمند کار می کند ، اما کاربران لپ تاپ و دسکتاپ چیست؟ بعد از اینکه این مشتری کار کردم ، تست نشت IP / DNS را ارسال خواهم کرد!

شفافیت

همیشه خوب است که درباره دفتر مرکزی ، دارندگان ، سرمایه گذاران ، هیئت مدیره ، قناری ها و گزارش های شفافیت و روند حسابرسی (در صورت وجود) یک سرویس VPN بدانید..

با این روش کاربران می توانند تعیین کنند که آیا Unlocator قانونی است یا خیر؟ خوشبختانه ، آنها اطلاعاتی در مورد شرکت خود ، که یک علامت تجاری ثبت شده توسط Linkword ApS است ، ارائه می دهند.

ارائه دهنده خود در شهر کپنهاگ واقع شده است. من ایمیلی را به Unlocator ارسال کرده ام و از آنها خواسته ام سؤالاتی راجع به سایر ارائه دهندگان در راهنمای شفافیت من برایشان بپرسم.

با این حال ، من هنوز منتظر پاسخ سؤالاتم از Unlocator هستم. حدس می زنم یک هفته است که با آنها تماس گرفته ام!

قیمت گذاری اشتراک

Unlocator به طور معمول دو بسته اشتراکی به شهروندان ارائه می دهد: Smart DNS و Smart DNS + VPN ، که برای افزایش تخفیف ها با مدت زمان تقسیم می شوند.

بسته هوشمند DNS ماهانه با 4.95 دلار شروع می شود. اگر شما برای معامله 6 ماهه تصمیم می گیرید ، هزینه های هر ماه به 4.58 دلار کاهش می یابد ، یعنی شما 27.48 دلار پرداخت می کنید!

قیمت اشتراک Unlocator

اگر با معاملات سالانه پیش بروید ، هزینه ها به طور ماهانه به 4.16 دلار کاهش می یابد ، در کل برای دسترسی 12 ماهه به 49/92 دلار می رسد. برای Smart DNS + VPN ، قیمت گذاری از 9.99 دلار شروع می شود.

این بسیار گران است ، با توجه به اینکه VPN در مرحله فزونی است و به پیشرفت زیادی نیاز دارد. برای ارزش بهتر ، بسته سالانه خود را که از 6.58 دلار در ماه شروع می شود ، انتخاب کنید ، به این معنی که برای دسترسی 12 ماهه 78.95 دلار پرداخت می کنید!

بررسی اجمالی سرورها

علیرغم اینکه از سال 2012 در بازار موجود است ، Unlocator لیستی از سرورها ندارد. این تعداد فقط به 42 سرور گسترش یافته و بیشتر آنها عملکرد ضعیفی دارند.

بررسی اجمالی سرورهای Unlocator

من VPN و سرورهای آن را آزمایش کردم تا بفهمم فلز لخت هستند یا مجازی. هر آدرس سروری که به مانیتور مصنوعی CA App اضافه کردم ، 100٪ از دست رفتن بسته را نشان می دهد.

بررسی Unlocator

این اولین بار نیست که سرورها را آزمایش می کنم ، بنابراین می دانم که این مشکل فقط با Unlocator سازگار است. برای درک بهتر این مسئله ، مسیر ردیابی را در سرور UK آنها انجام دادم.

نتایج حاوی MS و RTT کم است ، که نشان می دهد سرور واقعاً به عنوان تبلیغ شده قرار دارد ، اما من هنوز نمی فهمم که چرا از چندین مکان خطاهای مربوط به پینگ در سرور دریافت می کردم.

بررسی VPN Unlocator

کارایی

در Android و iOS ، برنامه ها کاملاً کار می کردند اما سرعت هایی که دریافت کردم واقعاً ضعیف بودند. من همچنین با قطع ارتباطات مکرر روبرو شدم و مانع کل تجربه شدم.

کلاینت ویندوز اصلاً کار نکرده است ، بنابراین حرفی برای گفتن ندارم. من سعی کردم Unflix ایالات متحده را از طریق Smart DNS و VPN در Android آنها را مسدود کنم اما بارهای بی شماری شکست خوردم.

حتی با وجود پیکربندی Unlocator’تنظیمات DNS ، نتایج ثابت مانده است. تا آنجا که Unlocator از انسداد MLB.TV استفاده می کند ، اما کارایی انجام داد اما باز هم عملکرد بسیار ضعیف بود!

طراحی و عملکرد برنامه Unlocator

سازگاری

از نظر سازگاری ، Unlocator برنامه هایی را برای همه سیستم عامل های معروف / سیستم عامل ارائه می دهد. شما نرم افزارهای بومی را برای Windows ، Mac ، iOS و Android دارید.

برنامه های افزودنی مرورگر برای Mozilla Firefox ، Google Chrome و Opera وجود ندارد. هیچ برنامه اپلیکیشن Apple TV Unlocator وجود ندارد و ارائه دهنده آن در انتشار برنامه برای تلویزیون های آمازون آمازون کار می کند & قرص.

برای سایر افراد با فن آوری تر ، Unlocator راهنماهای تنظیم دقیق را برای همه سیستم عامل ها ، دستگاه پخش رسانه ها ، کنسول های بازی ، تلویزیون های هوشمند ، روترها و تلفن های هوشمند (عمدتا برای خدمات هوشمند DNS خود ارائه می دهد) ارائه می دهد..

سازگاری Unlocator

پشتیبانی مشتری

Unlocator در ارائه پشتیبانی از مشتری کاملاً خوب عمل می کند. آنها گزینه های زیادی مانند ایمیل ، چت زنده و صفحه پایگاه دانش را ارائه می دهند.

برای ایمیل ، من در مدت 2 3 ساعت ارسال پرس و جو پاسخی دریافت کردم. چت زنده بعد از ساعت 12 صبح در دسترس نبود ، اما من به محض دسترسی پاسخ سریع دادم.

این دانش دارای اطلاعات زیادی در رابطه با مشکلات پیرامون مشتری به همراه راهنمای راه اندازی است.

مراقبت از مشتری Unlocator

شما حتی 7 بخش مختلف برای پشتیبانی دارید: شروع کار ، Unlocator VPN ، Smart DNS ، حساب شما ، API و نکات & ترفندها!

Unlocator VPN

حکم نهایی

آیا Unlocator را توصیه می کنم؟?

ام ، هل نه. نه صلاحیت صلاحیت ، مشکلات اتصال ، سرعت آهسته ، عدم دسترسی به سرورها ، هیچ افزونه مرورگر و لیست ادامه دارد.

بسیاری از منفی ها وجود دارد که Unlocator را به عنوان گزینه ای مطمئن برای جریان یا دریافت ناشناس بودن آنلاین ، در نظر بگیرید.

تنها امتیاز مثبت یک تیم پشتیبانی فعال و انتخاب های زیادی برای قیمت گذاری است ، اما این فقط در مورد آن است. Unlocator قابل اعتماد نیست!

Похожие статьи

 • Windscrib VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 49 دلار در یک برنامه 1 ساله یک سرور 600++ سرور در 60 کشور سیاهههای مربوط بله رمزگذاری AES-256 بیت Unblocks Netflix بدون تورنت بله...

 • Surfshark Review 2020

  حوزه قضایی جزایر ویرجین بریتانیا قیمت 1.99 دلار در ماه / ماه (47.76 $ به مدت 24 ماه) سرور 1040+ در 61+ کشور سیاهههای مربوط به ثبت اطلاعات رمزگذاری نشده...

 • VPN بررسی نامحدود 2020

  Jurisdiction USA Price 2.78 Server 400+ Logs No Encryption OpenVPN، L2TP / IPSec و IKEv2 Unblocks Netflix بله تورنتینگ بله این نسخهها کار میکند در چین توصیه می شود...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdiction Switzerland (ناامن) قیمت 6.67 دلار در ماه (80 دلار برای 1 سال) سرور 700 سیاهههای مربوط به ویرایش رمزگذاری AES-256 باز کردن قفل Netflix بله تورنتینگ...

 • PureVPN Review 2020

  حوزه قضایی هنگ کنگ قیمت 2.91 دلار در ماه / ماه در مورد برنامه های 2 ساله سرور 2،000+ در 140+ کشور سیاهههای مربوط بدون گزارش ها رمزگذاری مجوز AES-256-CBC Unblocks Netflix...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me