Trust.Zone Review – ارائه دهنده VPN با بودجه مناسب

صلاحیت قضایی سیشل
قیمت 3.33 دلار در هر ماه
سرورها 127 سرور
سیاههها بدون گزارش
رمزگذاری رمزهای AES-256-CBC
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://trust.zone/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل ، دسکتاپ ، Chrome ، Firefox

بررسی Trust.Zone

Trust.Zone چیست?

ایجاد شده توسط شرکتی به نام “Trust Solutions، LLC” Trust.Zone یک سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که در سال 2014 به بازار راه پیدا کرد. در کل ، بهترین VPN محصول کاملاً مناسبی با تعداد خوبی از سرورها ، قیمت مناسب و مناسب ارائه می دهد. ویژگی های نرم افزار اگرچه ، ما از تنوع بیشتر در سازگاری بین سیستم عامل متقابل قدردانی خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس VPN ، این گزارش جامع Trust.Zone را بخوانید.

طرفداران منفی
1. ویژگی سوئیچ قاتل خودکار

2. سه ارتباط همزمان

3. برنامه های قیمت گذاری مناسب برای بودجه

4- ضمانت بازپرداخت 10 روزه

5- آزمایشی رایگان برای تست

1. پشتیبانی 24/7 چت پشتیبانی پشتیبانی

2. فقط IP اختصاصی UK

3. برنامه های بومی گم شده است

برنامه های Trust.Zone و نمای کلی قیمت گذاری

با توجه به بررسی Trust.Zone ما ، ارائه دهنده قیمت مناسب نسبت به چشم انداز خود ارائه می دهد ، و در لیست VPN مناسب برای بودجه قرار می گیرد. VPN به طور معمول یک طرح واحد ارائه می دهد که به مدت زمان به سه دسته تقسیم می شود: 1 ماه ، 3 ماه و 1 سال.

همانطور که در زیر می بینید ، برنامه ماهانه از $ 6.99 شروع می شود ، که به دلیل قیمت بالای اکثر VPN ها ، تغییر طراوت است. این برنامه 3 ماهه 4.95 دلار در هر ماه تعیین شده است و به شما این امکان را می دهد که 30٪ تخفیف را اعمال کنید و در کل فقط 14.85 دلار باشد. چه چیز دیگری می تواند از شما درخواست کند?

اگر کاربران می خواهند بهترین ارزش را دریافت کنند ، برای برنامه 1 ساله پیش بروید. Trust.Zone مایل اضافی را برای عرضه محصول ارزان قیمت تنها با 3.33 دلار در ماه در پیش می گیرد. این بدان معناست ، شما 53٪ تخفیف شگفت انگیز دریافت می کنید ، که فقط برای 12 ماه 39.95 دلار اختصاص می یابد!

برنامه های Trust.Zone و نمای کلی قیمت گذاری

بررسی روشهای پرداخت Trust.Zone

هنگام ورود به سیستم با ارائه دهنده ، ضروری است که کاربران گزینه های زیادی را برای پرداخت در اختیار داشته باشند. از این گذشته ، اگر VPN خوب باشد ، مشتریان از هرجای دنیا ثبت نام می کنند. خوشبختانه برای چشم انداز Trust.Zone ، تعداد روشهای پرداخت خوبی در دسترس است که شامل PayPal و کارتهای اعتباری مانند Visa MasterCard ، American Express ، Discover و UCB می باشد..

Trust.Zone حتی PayPro Global را راه اندازی کرد که یک دروازه برای بیش از 70 روش پرداخت است. این موارد شامل Qiwi ، Union Pay ، iDeal ، WebMoney ، AliPay ، انتقال بانکی و موارد دیگر است. اگر می خواهید هنگام ثبت نام و استفاده از سرویس Trust.Zone VPN کاملاً ناشناس بمانید ، کاربران حتی می توانند از cryptocurrency Bitcoin استفاده کنند (که به دلیل غیرقابل کنترل بودن از یک شهرت ثابت برخوردار است).

بررسی روشهای پرداخت Trust.Zone

بررسی IP های اختصاصی Trust.Zone

با استفاده از سرویس های VoD ، الگوریتم های باهوش و یکپارچه ای که می توانند آدرس IP پویا را شناسایی کنند ، سایتهای رفع انسداد مانند Netflix ، BBC iPlayer و Amazon Prime گاه ممکن است واقعاً دشوار باشند. این مسئله را به امنیت ضعیف IP های پویا ، به ویژه هنگام دسترسی به اطلاعات بانکی اضافه کنید ، و ممکن است بخواهید به راه حل بهتری فکر کنید. اینجاست که IP اختصاصی ورودی خود را انجام می دهد.

بررسی Trust.Zone ما نشان می دهد که ارائه دهنده ویژگی های اضافی را که شامل IP اختصاصی است ارائه می دهد. بهترین بخش از همه: در حال حاضر 53٪ تخفیف برای افزونه های اختیاری وجود دارد. این باعث کاهش قیمت IP استاتیک از 6.99 دلار در کل می شود و به 3.33 دلار در هر ماه می رسد. متأسفانه ، شما فقط به انگلستان استاتیک در انگلیس دسترسی دارید. سایر افزودنیها شامل چند ورود به سیستم در 3 دستگاه هستند که هزینه آن 1.91 دلار اضافی در هر ماه است.

بررسی IP های اختصاصی Trust.Zone

ضمانت بازپرداخت Trust.Zone

پس از انجام بررسی دقیق Trust.Zone ، ما متوجه شدیم که VPN در واقع ضمانت بازپرداخت را ارائه می دهد ، با وجود این که هیچ اشاره ای به جاهای دیگر موجود در وب سایت نشده است. ما در مورد ضمانت بازپرداخت در مورد اطلاعات بیشتری کسب کردیم “شرایط استفاده از خدمات” صفحه ، که در آن اعلام شده است که شما می توانید Trust.Zone را در 10 روز اول قرارداد خود برای دریافت بازپرداخت 100٪ بازپرداخت کنید.

با این حال ، همه چیز به همین سادگی نیست و دریافت بازپرداخت با مجموعه ای از قوانین همراه است. شما باید اطمینان حاصل کنید که بیشتر از 1 گیگابایت از پهنای باند استفاده نکرده اید. اگر سهمیه از بیش از 1 گیگابایت فراتر رود ، باز هم می توانید بازپرداخت جزئی بخواهید. برای انجام این کار ، باید بلیط را در پرتال پشتیبانی ارسال کنید. این روند تا 20 روز پس از فسخ قرارداد شما طول خواهد کشید.

Trust.Zone Free VPN

علاوه بر ارائه ضمانت بازپرداخت 10 روزه ، بررسی Trust.Zone ما کشف می کند که VPN حتی یک دادگاه رایگان قابل اعتماد نیز ارائه می دهد. این متفاوت از یک VPN کاملاً رایگان است ، زیرا فقط در مدت 3 روز به خدمات VPN دسترسی نامحدود دارید ، که به شما امکان دسترسی به فقط 1 گیگابایت داده پهنای باند ، 1 اتصال همزمان و 111 مکان سرور را می دهد..

سازگاری دستگاه Trust.Zone

با استفاده از سیستم عامل های جدید / سیستم عامل های جدید که دائماً وارد بازار می شوند ، فقط یک VPN عاقلانه است که خدمات خود را متناسب با خواسته های کاربران متنوع کند. مطابق بررسی Trust.Zone ما ، ارائه دهنده تنها با وجود نشان دادن پشتیبانی از سیستم عامل های دیگر مانند iOS ، Android ، Linux و MAC ، برنامه بومی را برای سیستم عامل ویندوز ارائه می دهد (برای این کار شما باید بصورت دستی VPN را تنظیم کنید).

سازگاری دستگاه Trust.Zone

بررسی قابلیت دسترسی سرور Trust.Zone

از نظر در دسترس بودن سرور ، بررسی Trust.Zone ما این واقعیت را کشف می کند که ارائه دهنده لیست معقول از 127 سرور سریع ارائه شده در 79 مکان در سراسر جهان – که شامل آفریقای جنوبی ، ژاپن ، هند ، هنگ کنگ ، سنگاپور ، فرانسه ، انگلستان است ، ارائه می دهد. ، اوکراین ، بلغارستان ، هلند ، روسیه ، آلمان ، لهستان ، فنلاند ، ایالات متحده ، کانادا ، برزیل ، سوئد ، ایتالیا ، اسپانیا ، سوئیس ، بلژیک ، رومانی و موارد دیگر!

بررسی قابلیت دسترسی سرور Trust.Zone

بررسی پروتکل / رمزگذاری Trust.Zone

وقتی می توان از ناشناس بودن عالی آنلاین برای محافظت در برابر چشمان مهربان استفاده کرد ، به خصوص هنگام شرکت در فعالیت های P2P / Torrenting یا جریان دزدان دریایی ، کاربران باید یک شبکه رمزگذاری شده قوی داشته باشند. این بدان معنی است که VPN مورد استفاده آنها باید از پروتکل های رمزگذاری قدرتمند پشتیبانی کند. خوشبختانه برای مشتریان Trust.Zone که به رمزنگاری OpenVPN AES-256-CBC دسترسی دارید ، همراه با یک دستبند RSA-2048 و تأیید هویت SHA256 برای پوشش هویت شما.

بررسی خط مشی رازداری Trust.Zone

با توجه به بررسی Trust.Zone ما ، ارائه دهنده بسیار سختگیرانه از خط مشی های ثبت شده برخوردار است. تنها اطلاعاتی که سایت در اختیار دارد نام شما ، آدرس ایمیل و سایر اطلاعاتی است که هنگام تأیید ثبت نام شما استفاده می شود. اگر از پردازنده پرداخت شخص ثالث استفاده می کنید ، ممکن است آنها بتوانند اطلاعات خاصی درباره پرداخت ها را ذخیره کنند. جدای از این ، تمام گذرواژه‌ها / حسابهای VPN ، کلیدهای عمومی / خصوصی در قالب رمزگذاری شده با استفاده از الگوریتم های رمزنگاری ذخیره می شوند..

Trust.Zone تورنت

ما غالباً تعجب می کنیم که چرا اگر کسی نتواند به کاربران امکان شرکت در P2P / تورنت را بدهد ، یک سرویس VPN ایجاد می کند (مثال TunnelBear است). خوشبختانه ، همه چیز برای مشتریان Trust.Zone متفاوت است و شما از مشارکت در فعالیت های تورنت پشتیبانی می کنید. مشتری VPN حتی در هنگام بارگیری تورنت ها به امنیت Kill Switch و پورت های مختلف VPN مجهز است.

بررسی وب سایت Trust.Zone

اگر ارائه دهنده را با دیگران در بازار مقایسه کنیم ، بررسی Trust.Zone ما نشان می دهد که وب سایت از نظر ظاهری کاملاً بی نظیر است. از رنگهای کاملاً جذاب و روشن در وب سایت خود استفاده می کند که دیدن آنها طراوت است. اگرچه آرزو می کنیم اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی ها / ابزارها وجود داشته باشد ، در کنار دسترسی به چت زنده ، سایت هنوز هم می تواند خیلی خوب عمل کند!

بررسی وب سایت Trust.Zone

بررسی پشتیبانی مشتری Trust.Zone

استفاده از یک VPN در این روز و سنی که هر شرکت / دولت نسبت به محدود کردن دسترسی به اطلاعات مایل است ، بسیار پیچیده است. این مورد را به برخی از مشکلات / مشکلات غیرمنتظره که ممکن است به دلیل اشکالات خاص در برنامه های بومی ایجاد شده یا خطایی از طرف ارائه دهنده خود ایجاد شود ، اضافه کنید ، باید به پشتیبانی مشتری دسترسی داشته باشید. اگرچه گفتگوی زنده 24/7 در دسترس نیست ، شما امکان ارسال بلیط را دارید!

بررسی پشتیبانی مشتری Trust.Zone (1)

به سادگی آدرس ایمیل ، موضوع ، بخش ، اهمیت و پیام خود را وارد کنید. شما حتی می توانید تصاویر را برای ارائه بهتر یک مسئله / مشکل اضافه کنید. پس از ارسال بلیط می توانید انتظار داشته باشید که طی 24 ساعت پاسخی دریافت کنید. اگر به یک راه حل عیب یابی سریعتر نیاز دارید ، می توانید صفحه سؤالات متداول را نیز در اختیار داشته باشید که در آن می توانید تمام جزئیات مربوط به رایج ترین خطاها را پیدا کنید.

بررسی پشتیبانی مشتری Trust.Zone 2

حکم نهایی

بررسی Trust.Zone ما نشان می دهد که ارائه دهنده خدمات کلی خوبی را ارائه می دهد که به کمی کار نیاز دارد. آنها باید برنامه های بومی را برای همه سیستم عامل ها توسعه دهند و به طور خاص تعداد ویژگی های موجود در سرویس دهنده Windows را افزایش دهند. سرعت بسیار خوب بود و ما هیچ مشکلی با انسداد وب سایت های محدود به جغرافیایی یا مشارکت در P2P / Torrenting نداریم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  نقد و بررسی مولود VPN