TigerVPN Review 2019 – VPN قدرتمند که به فشار کمی نیاز دارد!

TigerVPN تأسیس در سال 2011 ، ارائه دهنده خدمات شبکه خصوصی خصوصی در اسلواکی است. متعلق به آن است ‘ببر در محل کار’ - یک شرکت فناوری که ضمن گذر از محدودیت های جغرافیایی ، بر ارائه راه حل های جهانی برای ارائه ناشناسیت کامل و حریم خصوصی اینترنت تمرکز دارد.

بررسی TigerVPN

این سرویس در طی چند سال گذشته به دست آوردن موارد اعتیاد به مواد مخدره بسیار زیاد بوده و شبکه عظیمی از گزینه های سرور را به همراه رمزگذاری درجه نظامی در اختیار کاربران قرار می دهد. TigerVPN حتی 2٪ از سود خود را به سازمان های غیردولتی مربوط به حیوانات اهدا می کند. آنها به پرداخت هزینه های تبلیغاتی برای پذیرش ، پناهگاه های حیوانات و بودجه برنامه های عقیم سازی کمک می کنند.

این باعث می شود TigerVPN شاید تنها VPN در بازار باشد که از یک دلیل خوب حمایت می کند. در نتیجه ، اگر عاشق حیوانات هستید یا در جستجوی ارائه دهنده آگاهی اجتماعی هستید ، در شانس هستید! برای اطلاعات بیشتر در مورد ابزار حفظ حریم خصوصی ، این بررسی عمیق TigerVPN را از BestVPN.co بخوانید!

طرفداران منفی
1. خط مشی صفر

2. پشتیبانی چت زنده

3. حضور فعال در رسانه های اجتماعی

4. پرداخت بیت کوین را قبول می کند

5.       پشتیبانی از همه سیستم عامل های محبوب

1. هزینه های اضافی برای دستگاه های همزمان

2. ضمانت حداقل بازپرداخت

3. برنامه هزینه ماهانه

4- سرعت متناقض

بررسی قیمت گذاری TigerVPN

بررسی TigerVPN ما فاش می کند که ارائه دهنده سه برنامه مختلف را به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر تصمیم به خرید ذن ببر دارید ، باید مبلغ بالایی از 11.99 دلار بپردازید.

این تقریباً به قیمت گذاری رهبر صنعت رسیده است “ExpressVPN”, اما برای ویژگی های کمتر به عنوان مثال ، کاربران فقط می توانند اتصالات همزمان را در دو دستگاه برقرار کنند.

ارائه دهنده مطمئناً اگر بخواهد مشتری های بیشتری را به خود جلب کند ، باید در قیمت گذاری ماهانه خود بهبود یابد و چند ورود به سیستم را افزایش دهد. البته شما می توانید با رفتن به برنامه ای با مدت طولانی تر ، معامله بهتری را انتخاب کنید. اگر به دنبال Hero Tiger (اشتراک 12 ماهه) هستید ، 58٪ تخفیف دریافت می کنید.

این بدان معنی است که شما برای دسترسی 1 ساله به VPN 79.99 دلار پرداخت می کنید. همچنین می توانید به مدیر StickyPassword Premium و Shimo VPN Manager دسترسی رایگان داشته باشید ، ضمن اینکه همزمان از پنج دستگاه نیز پشتیبانی می کنید..

برای بهترین ارزش ، کاربران می توانند سهم خود را برای 3 سال در نظر بگیرند. تخفیف گسترده ای به شما می دهد 77٪! در نتیجه ، شما فقط باید برای هر 36 ماه 99 دلار بپردازید. این ممکن است برای بسیاری گران به نظر برسد ، اما در واقع 3 سال پیشنهاد خوبی است!

بررسی قیمت گذاری TigerVPN

اشتراک رایگان حق بیمه StickyPassword

پس از عضویت در برنامه 12 ماهه ، مشتریان اشتراکی رایگان StickyPassword Premium دریافت می کنند.

همانطور که از نام آن پیداست ، این ابزار یک مدیر رمز عبور ایمن است. اگرچه این یک ویژگی عالی خوب است ، اما شما ده ها مدیر رمز عبور رایگان مانند Firefox دارید’ابزار داخلی یا KeePass.

مدیر ShPo VPN

مشابه نرم افزار StickyPassword ، TigerVPN همچنین به مشترکان سالانه یک حساب رایگان برای Shimo VPN Manager می دهد..

این برنامه یک سرویس دهنده VPN برای سیستم عامل Mac است. در حالی که این سرویس قبلاً یک برنامه اختصاصی را برای کاربران Mac ارائه داده است ، این برنامه اداره همزمان چندین شبکه VPN را همزمان آسان می کند.

بررسی آزمایشی رایگان TigerVPN

TigerVPN یک آزمایش آزمایشی رایگان به مشتریان ارائه نمی دهد. با این حال ، شما می توانید یک ضمانت بازپرداخت 7 روزه / بازپرداخت پول استفاده کنید. اگر از VPN راضی نیستید ، می توانید حساب خود را لغو کرده و از بازپرداخت بهره مند شوید.

پولی که دریافت می کنید از همان روش پرداختی است که در ابتدا استفاده کرده اید. اگر ظرف مدت هفت روز نتوانید کنسل کنید ، بازپرداخت دریافت نمی کنید.

TigerVPN بررسی طول عمر

این سرویس خود برنامه اشتراکی برای زندگی به مشتریان خود ارائه نمی دهد. با این حال ، ما اتفاق افتادیم که یک معامله قابل توجه در XDA-Developers پیدا کنیم.

این معامله به شما امکان می دهد با 25،99 دلار شگفت انگیز دسترسی به خدمات TigerVPN را بدست آورید! در مقایسه با قیمت اصلی 780 دلار ، شما می توانید 95٪ تخفیف شگفت انگیز داشته باشید. چه چیز دیگری می تواند از شما درخواست کند?

فرآیند ثبت نام

TigerVPN یک پروسه ثبت نام بسیار ساده و سر راست دارد. کلیک کنید روی “قیمت گذاری” برگه ، واقع در بالای صفحه. سایت شما را به صفحه سفارش هدایت می کند. در اینجا از شما خواسته می شود طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیازها و نیازهای شما باشد.

TigerVPN بررسی طول عمر

شما سه گزینه در دسترس دارید: 1 ماه ، 12 ماه و 3 سال. انتخاب خود را انجام دهید و به پایین بروید تا روش پرداخت خود را انتخاب کنید. گزینه های زیادی برای پرداخت هزینه اشتراک دارید. یکی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد و از حریم شخصی شما فدا نشود.

tigervpn بررسی آزمایشی رایگان

برای این مثال از گزینه Credit Card استفاده خواهیم کرد. برای قسمت جزئیات پرداخت ، نام را در کارت ، شماره ، تاریخ انقضا و کد امنیتی خود وارد کنید. پولی را که می خواهید بپردازید به یورو ، USD یا GBP انتخاب کنید. پس از اتمام ، بر روی کلیک کنید “الان پرداخت کن” گزینه ای برای تکمیل پرداخت.

ثبت نام ورود Tigervpn

پس از پردازش پرداخت وب سایت ، یک ایمیل ثبت نام از TigerVPN دریافت خواهید کرد. همچنین لینک های بارگیری را برای مشتریان VPN سیستم عامل های مختلف / سیستم عامل دریافت خواهید کرد. مورد مربوط را بارگیری و نصب کنید. ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید یک سرور را انتخاب کرده و بر روی دکمه اتصال کلیک کنید!

روشهای پرداخت پذیرفته شده

بررسی TigerVPN ما نشان می دهد که ارائه دهنده مبلغ پرداختی محدود برای عضویت در برنامه را ارائه می دهد. مشتریان فقط می توانند از طریق کارتهای اعتباری مانند Visa و MasterCard ، کیف پولهای الکترونیکی مانند PayPal و Bitcoin و پرداخت مستقیم از طریق Paymentwall که شامل Mobiamo و Mint است پرداخت کنند..

شما حتی می توانید با استفاده از کد مجوز ، با این سرویس ثبت نام کنید. به سادگی یک آدرس ایمیل و رمز عبور وارد کنید ، سپس کد مجوز را در آن وارد کنید “سفارش” صفحه تیک “رضایت خود را می دهم و با TigerVPN موافقم’سیاست حفظ حریم خصوصی GDPR و شرایط و ضوابط” گزینه و ضربه “از گرو در اوردن”!

روش های پرداخت tigervpn

بررسی سرورهای TigerVPN

با توجه به بررسی TigerVPN ما ، این سرویس دارای مجموعه ای به اندازه کافی خوب از سرورهای موجود است ، شما می توانید آزادانه بازی هایی با تاخیر کم بازی کنید ، فیلم های HD را بارگیری کنید و جریان های UHD را تماشا کنید. همه سرورها امنیت ، سرعت و ناشناس بودن قابل توجهی را برای مشتریان ارائه می دهند.

به طور معمول ، مشتریان در 63 مکان در 43 کشور امکان اتصال به 300 سرور را دارند. در حالی که این تعداد کمتر از سرورهای PureVPN است که 300000+ IP یا 2000+ و سرور 2000+ و Surfshark VPN را ارائه می دهد که 800+ سرور را ارائه می دهد. ارائه دهنده از نظر حریم خصوصی و رفع انسداد پوشش می دهد.

تنها نکته منفی در مورد TigerVPN این است که 30٪ از کل پهنای باند را ذخیره می کند. این بدان معنی است که سرورهای آنها به طور خودکار می توانند پهنای باند و منابع را اختصاص دهند. برای جزئیات بیشتر در مورد گزینه های سرور ، به این جدول تفصیلی زیر نگاه کنید که مکان های موجود برای اتصال را برجسته می کند:

اروپا آسیا آمریکای شمالی آمریکای جنوبی آفریقا اقیانوسیه
- کیف

- صوفیه

- زوریخ

- پاریس

- اسلو

- میلان

- مادرید

- لندن

- لیسبون

- ورشو

- وین

- پراگ

- دوبلین

- مونیخ

- مسکو

- کلن

- فرانکفورت

- پالرمو

- لیوبلیانا

بوداپست

- کلاگنفورت

- استکهلم

- منچستر

- کپنهاگ

- آمستردام

- لوکزامبورگ

- توکیو

- تایپه

- سئول

- اوزاکا

- هنگ کنگ

- هانوی

- دبی

- دهلی

- جاکارتا

- استانبول

- آنکارا

- بمبئی

- بانکوک

- سنگاپور

- میامی

- دنور

- شیکاگو

سیاتل

- آتلانتا

- تورنتو

- نیویورک

- مونترال

- ونکوور

- مکزیکوسیتی

- لس آنجلس

- ایالت واشنگتن.

- سائو پائولو

- سانتیاگو

- بوینس آیرس

- ریودوژانیرو

- ژوهانسبورگ - سیدنی

حریم خصوصی و امنیت

TigerVPN در Karadzicova 8A ، 821 08 براتیسلاوا ، اسلواکی یک مکان فیزیکی تأیید شده دارد. این تضمین می کند که آنها یک سرویس سایه بان نیستند که در تلاش برای سرقت پول شما یا کلاهبرداری در کشف اطلاعات شما هستند. VPN اظهار می دارد كه مهندسین بسیار ماهر كل كد آن را نوشته اند.

این تضمین می کند که هیچ فرصتی برای فعالیت اینترنت شما برای هیچ نهاد قابل ردیابی وجود ندارد. برای اطمینان بیشتر ، TigerVPN همچنین ذکر می کند که از نظر PCI سطح 1 سازگار است. این بدان معنی است که تمام داده های کاربر (نام کاربری ، گذرواژه ها و جزئیات پرداخت) در یک مرکز سخت افزاری کاملاً ایمن ذخیره می شوند.

بررسی پروتکل های TigerVPN

ارائه دهنده برای تضمین اتصال قوی و ایمن از کلیه پروتکل های محبوب پشتیبانی می کند. پروتکل های PPTP ، L2TP / IPSec و OpenVPN (TCP و UDP) در دسترس هستید.

با استفاده از راهنماهای راه اندازی موجود ، می توانید اتصالات L2TP و PPTP دستی را روی دسک تاپ ویندوز یا تلفن اندرویدی خود تنظیم کنید..

بهترین بخش از همه: TigerVPN در مورد امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران سازش ندارد. از بالاترین رمزنگاری رمزنگاری شده کلاس AES-256-CBC با کلاس RSA 2048 بیتی برای تبادل کلید استفاده می کند.

این تضمین می کند که خدمات شخص ثالث و آژانس های دولتی نمی توانند از فعالیت اینترنت شما جاسوسی کنند ، این امر می تواند شما را در شرایطی که شما به طور غیرقانونی بارگیری تورنت را گیر می آورید ، گیر بیاورد..

TigerVPN تورنت / بررسی P2P

بررسی TigerVPN ما فاش می کند که ارائه دهنده از P2P / تورنت پشتیبانی می کند. این بدان معنی است که کاربران از سراسر جهان می توانند از اشتراک گذاری و بارگیری بی حد و حصر فایل ها لذت ببرند. با این حال ، از آنجا که VPN پهنای باند را محدود می کند ، شما ممکن است لزوما سرعت بالایی دریافت نکنید.

با این وجود ، می توانید اطمینان داشته باشید که این سرویس جلوی دیوارهای فایروال را مسدود می کند و اطمینان می دهد که فعالیت torrenting شما خصوصی خواهد بود.

TigerVPN بی خطر است?

در حین بررسی TigerVPN ، ما صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت بررسی کردیم تا ببینیم این سرویس هرگونه فعالیت کاربر را ثبت می کند یا خیر. برای رضایت ما ، ارائه دهنده در واقع تمام صندوق های مناسب برای تضمین حفظ حریم شخصی و ناشناس بودن را بررسی می کند. VPN داده های ترافیک یا فعالیت مرور را وارد نمی کند.

تنها اطلاعاتی که ثبت می کند آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت شما است که هر دو در یک تجهیزات سخت افزاری بسیار ایمن ذخیره می شوند. اما اگر TigerVPN نتواند از شرایط استفاده پیروی کند یا اینکه این سرویس به مشکلات قانونی برسد ، TigerVPN حق تحقیق درمورد مسائل را محفوظ می دارد..

VPN خود هیچ گونه اطلاعاتی را به مقامات حقوقی منتقل نمی کند ، بلکه فقط وضعیت را مورد بررسی قرار می دهد تا از ارسال مطالب اشتباه بر روی سرویس و / یا دستگاه محاسبات شما جلوگیری کند. تاکنون هیچ موردی از خیانت خیانت به اعتماد مشتریان به TigerVPN رخ نداده است!

بررسی TigerVPN Netflix

به راحتی می توانید از TigerVPN برای اتصال به یک سرور آمریکایی و لذت بردن از نسخه آمریکایی Netflix استفاده کنید. بهترین VPN برای netflix مکانهای مختلفی را در ایالات متحده ارائه می دهد تا بتوانید از بزرگترین و محبوب ترین مجموعه نمایش های تلویزیونی و فیلم ها لذت ببرید.

پس از ممنوعیت VPN ها ، ارائه دهنده یکی از معدود سرویس هایی است که با وجود ارائه IP های اختصاصی به کاربران ، دسترسی نامحدودی به سرویس VoD در اختیار شما قرار می دهد..

بررسی پشتیبانی TigerVPN

بررسی TigerVPN ما نشان می دهد که این سرویس دارای یک بخش پشتیبانی بسیار فعال و مفید است. با کلیک بر روی “کمک” برگه ، سایت شما را به یک نوار پیمایش هدایت می کند. در اینجا می توانید در مورد هر مسئله ای که ممکن است با VPN با آن روبرو شوید ، جستجو کنید و یک راه حل مناسب را در عرض چند ثانیه دریافت کنید!

بررسی پشتیبانی tigervpn

اگر به پایین صفحه بروید ، برای دریافت کمک سه گزینه دیگر را متوجه خواهید شد. اگر تازه کار را با VPN شروع کرده اید ، روی آن کلیک کنید “سوالات عمومی” و یاد بگیرید که چگونه از تمام ویژگی های ابزار حفظ حریم خصوصی استفاده کنید. برای راه اندازی TigerVPN ، به سمت راست بروید “راهنماهای تنظیم دستی (بدون برنامه)”

راهنماهای تنظیم tigervpn

اگر نمی توانید راه حل مناسبی برای مشکل خود در آنجا پیدا کنید ، روی آن کلیک کنید “عیب یابی” گزینه. وب سایت شما را به صفحه ای پر از راهنماهای تنظیمات و مقالاتی برای عیب یابی در مشکلات عادی هدایت می کند تا به یک معلم TigerVPN تبدیل شوید. شما حتی می توانید برای کمک به دیگران به صفحه کمک کنید!

آموزش نصب Tigervpn

اگر نیاز دارید که مستقیماً با تیم پشتیبانی تماس بگیرید ، به گفتگوی زنده آنها دسترسی پیدا کنید. به سادگی بر روی نماد آبی و سفید در گوشه سمت راست پایین صفحه کلیک کنید. اگر نماینده پشتیبانی فعال است ، می توانید درخواست خود را برای دریافت پشتیبانی ارائه دهید. اگر اینطور نیست ، ایمیل و اطلاعات خود را در مورد مشکلی که تجربه کرده اید بگذارید. تیم پشتیبانی در طی 5 ساعت یا کمتر پاسخی مناسب به شما می دهند.

tigervpn چت زنده

اگر همه گزینه های فوق در گرفتن کمک های مناسب کار نکنند ، TigerVPN نیز حضور بسیار فعال رسانه ای اجتماعی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. برای پشتیبانی بیشتر ، می توانید از دسته های ارائه دهندگان Facebook ، Twitter ، Google+ و YouTube استفاده کنید. آنها کاملاً در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی پاسخگو هستند!

tigervpn اجتماعی

سازگاری با برنامه های TigerVPN

بررسی TigerVPN ما نشان می دهد که این سرویس تقریباً با همه سیستم عامل ها و دستگاه ها سازگار است. شما برنامه های اختصاصی را برای دستگاه های Windows ، Mac OS ، iOS و Android در دسترس دارید. در عین حال ، شما راهنماهای تنظیم دستی را برای استفاده از VPN در Raspberry Pi و Linux در دسترس دارید.

حتی می توانید از VPN در روترهای dd-wrt / گوجه فرنگی پشتیبانی شده یا دستگاه هایی مانند Chromecast ، Apple TV و Roku که کاملاً قابل توجه است ، استفاده کنید.!

TigerVPN بارگیری

اگر می خواهید برنامه مربوطه را نصب کنید ، به سادگی مراجعه کنید “دانلود” صفحه وب سایت به طور خودکار تشخیص می دهد که کدام سیستم عامل / دستگاهی که استفاده می کنید. در عرض چند ثانیه ، برنامه بارگیری خودکار انجام می شود. پس از اتمام ، به سادگی پرونده را نصب کنید تا از TigerVPN استفاده کنید.

در صورت بارگیری دستی ، کاربران می توانند در صورت استفاده از تلفن هوشمند به فروشگاه های اختصاصی Google Play یا iTunes خود مراجعه کنند!

TigerVPN بارگیری

TigerVPN Reddit Review

TigerVPN دارای حضور کاملاً فعال آنلاین است. برخلاف سایر سرویس های reddit vpn ، که به سادگی یک الگوی SaaS ایجاد می کنند و به روزرسانی منظم وب سایت خود یا انجام هرگونه فعالیت SM را فراموش نمی کنید ، این سرویس با اشتیاق در وب سایت ها و انجمن های رسانه ای اجتماعی شرکت می کند..

این صفحه حتی صفحه Reddit خود را نیز دارد ، که به مشتریان در مشکلات گوناگون کمک می کند. کاربران TigerVPN نیز مشتاقانه در حل مسائل جدید عضو شرکت می کنند.

TigerVPN Reddit Review

VPN نامحدود در مقابل TigerVPN

امکانات VPN نامحدود TigerVPN
قیمت گذاری (سالانه) 39.99 دلار 79.99 دلار
کشورها 70 43
سرورها 1200 300
پروتکل ها OpenVPN، L2TP / IPSec، PPTP OpenVPN، L2TP / IPSec، PPTP
رمزگذاری Blowfish 128 بیتی و AES-256 درجه نظامی AES-256-CBC
سیاههها آره نه
تورنت & P2P مجاز است آره آره
بر اساس ایالات متحده (اتحاد پنج چشم) اسلواکی (مکان امن)
سرورهای پروکسی آره آره
کاربران همزمان 5+ 5 (طرح ببر قهرمان)
ویژگی های اضافه شده نه مدیر ShPo VPN

حق بیمه StickyPassword

حکم نهایی

TigerVPN برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند مجموعه خوبی از سرورها را همراه با ویژگی های اضافی مانند Shimo VPN Manager و StickyPassword Premium انتخاب کنند ، گزینه مناسبی است. امنیت و حریم خصوصی ارائه شده توسط VPN بسیار عالی است. تنها مشکل قیمت بسیار بالای آن است.

طرفداران

 1. مستقر در اسلواکی
 2. پشتیبانی چت زنده
 3. ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر
 4. حضور فعال رسانه های اجتماعی
 5. 7 روز ضمانت برگشت پول
 6. برنامه های اختصاصی برای همه سیستم عامل ها
 7. رمزگذاری نظامی درجه AES-256-CBC
 8. پشتیبانی از پرداختهای ناشناس (بیت کوین)

منفی

 1. هیچ آزمایشی رایگان برای آزمایش موجود نیست
 2. یک سرویس VPN گران قیمت
 3. بهبود مورد نیاز برای اشتراک گذاری پرونده P2P / File
 4. سرعت متناقض و رزرو پهنای باند 30٪

Surfshark ، NordVPN و PureVPN- گرچه نامهای برجسته تری دارند ، اما ارزانترین قیمت های vpn را به خود اختصاص می دهند. در عین حال ، آنها بسیاری از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهند. TigerVPN پتانسیل رشد به عنوان رهبر در بازار را دارد اما به یک جهت درست نیاز دارد. آنها باید در دسترس بودن سرور خود (مکانها و کشورهای بیشتری اضافه کنند) و سرعت را بهبود بخشند.

VPN همچنین باید IP های اختصاصی را به لیست ویژگی های خود اضافه کند ، به ویژه با توجه به اینکه امروزه VoD ها باهوش تر می شوند. TigerVPN تنها پس از آزمایش چندین سرور ایالات متحده ، توانست Netflix را از حالت انسداد خارج کند. آدرس IP استاتیک زندگی را برای ارائه دهندگان و مشتریان آسان تر می کند!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me