بررسی اجمالی امنیتی StrongVPN

صلاحیت قضایی دریاچه تاهو
قیمت 10
سرورها 950+
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند آره
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://www.strongvpn.com/
سازگاری Windows ، Android ، Apple ، Desktop ، Chrome ، FireTV

در نگاه اول ، StrongVPN به نظر می رسید یک سرویس نسبتاً جدید برای من. اما ، این باعث تعجب من شد که هیچ کس از سال 2005 در این زمینه فعالیت نمی کند! این’حتی قدیمی تر از برخی از محبوب ترین خدمات در خارج! پس چرا’t StrongVPN ، با وجود سالها تجربه در این زمینه ، خاموش شد?

خوب ، با دیدن بررسی های قبلی ، فهمیدم که این سرویس چند سال پیش به طور جدی غیر قابل استفاده بود. این ممکن است گمنامی را که در آن پیدا می شوند ، توضیح دهد.

اما حالا چی؟ آیا آنها بهبود یافته اند و شایسته هستند که به عنوان بهترین VPN شناخته شوند?

من نمیخوام’می دانم!

و آن’دقیقا به همین دلیل من’برای اینکه دریابید که عملکرد فعلی آن دقیقاً چیست و به عنوان یک سرویس در صنعت ایستاده است ، یک بررسی جامع StrongVPN را انجام خواهد داد. من’همچنین می توانید جنبه های مختلف خدمات خود را از جمله سرعت ، رفع انسداد Netflix ، قیمت گذاری و موارد دیگر را لمس کنید.

آیا این واقعاً یک است “قوی” VPN؟ اجازه دهید’آن را پیدا کنید!

برای اینکه حتی یک VPN قابل قبول باشد ، باید کاملاً ایمن باشد که کاربر به حریم شخصی خود اعتماد کند. عوامل دیگر نیز دارای اهمیت هستند ، اما امنیت عملکرد شماره 1 است که کاربران می خواهند VPN ها را تحویل دهند.

خوب ، یک سنگر امنیتی VPN چهار عنصر مهم دارد یعنی سطح رمزگذاری ، پشتیبانی پروتکل ، خط مشی ورود به سیستم و صلاحیت آنها.

بررسی سطح رمزگذاری

StrongVPN برای ارائه رمزگذاری درجه نظامی AES-256 نمرات کاملی را ثبت می کند ، همان سطح رمزگذاری است که CIA نیز پرونده های حساس خود را ایمن می کند.

اما من از این زیاد و آن متعجب نیستم’زیرا رمزگذاری AE-256 مانند هنجاری در صنعت در حال حاضر تبدیل شده است ، و حتی ارائه دهندگان کوچکتر آن را ارائه می دهند.

اگر ارائه دهنده این کار را نکرد’آن را ارائه دهید ، فقط در اینصورت این خبر خواهد بود ، اما وقتی واقعاً آن را ارائه می دهید ، دیگر هیچ چیز برای شکسته شدن آن نیست’یک ویژگی ضروری برای یک سرویس VPN به اندازه کافی خوب است.

بررسی پشتیبانی پروتکل

اکنون برای پشتیبانی از پروتکل ، StrongVPN گزینه ای را برای انتخاب بین پروتکل هایی مانند OpenVPN ، PPTP ، L2TP ، IKEv2 به شما پیشنهاد می دهد. & حتی SSTP.

OpenVPN از این تعداد مطمئن ترین است زیرا هرگز تاکنون به خطر نیفتاده است ، بنابراین من به تمام کاربران توصیه می کنم که’این پروتکل را تغییر دهید مگر اینکه سرعت شما کاملاً غیرقابل کار باشد.

بررسی خط مشی ورود به سیستم

تا آنجا که خط مشی ورود به سیستم پیش می رود ، من StrongVPN را بسیار قابل اعتماد یافتم. بله ، آنها نوعی اطلاعات شخصی مانند نام و آدرس ایمیل شما را جمع می کنند اما آنها نمی دهند’تاریخچه مرور ، زمانهای اتصال و یا هر چیزی را که مربوط به داده های ایجاد شده توسط اتصال شما است ، جمع آوری کنید ، که قابل ستایش است.

بله ، سیاست های بهتری در صنعت نسبت به این موارد مانند MullvadVPN وجود دارد’s ، که فقط شماره حساب ایجاد می کند ، بدون نیاز به ایمیل یا رمز عبور لازم است ، اما هنوز هم ، StrongVPN’سیاست حفظ حریم خصوصی را می توان به اندازه کافی قوی در نظر گرفت تا به طور قطع حریم شخصی شما به خطر نیفتد.

حفاظت نشت DNS

و تا آنجا که امنیت StrongVPN است’شبکه سرور می رود ، من دوباره تحت تأثیر قرار گرفتم زیرا هیچ نشتی DNS وجود نداشت و هیچ گونه نشتی در WebRTC وجود نداشت.!

این دو نشت هنگام ارائه دهنده رخ می دهد’زیرساخت های سرور برای محافظت از IP واقعی شما از اهمیت زیادی برخوردار نیست.

برای یک افراد غیرمستقیم ، این دو مسئله حفره هایی هستند که دزدان داده ، هکرها و snoopers می توانند از آنها برای رسیدن به IP واقعی و موقعیت مکانی شما سوء استفاده کنند. بنابراین ضروری است که یک VPN بتواند در برابر چنین مسائلی محافظت کند.

و این دقیقاً همان چیزی است که StrongVPN ارائه می دهد ، در برابر چنین نشت هایی محافظت می کند.

بازنگری صلاحیت عملیاتی

دریاچه تاهو ، ایالات متحده.

اینجاست که StrongVPN مقر آن است.

آیا این نکته خوبی است ، مطمئناً نه!

و آن’از آنجا که ، ایالات متحده یکی از بدترین مکان هایی است که یک VPN به لطف کشور در آن مستقر شده است’قوانین حفظ اطلاعات و خرابکارانه. این کشور همچنین عضو اتحادیه های به اشتراک گذاری داده مانند گروه 14 چشم است که این امر حتی وخیم تر می شود.

طبق مطالعه ما در مورد حریم خصوصی داده ها در حوزه های قضایی مختلف در سراسر جهان ، ایالات متحده آمریکا چنین کاری نمی کند’t به نظر می رسد گزینه بسیار مناسبی برای ایجاد یک VPN برای ایجاد پایگاه است ، بنابراین علی رغم همه فضیلت های امنیتی خوب این سرویس مانند رمزگذاری سطح بالا ، پشتیبانی پروتکل OpenVPN و یک سیاست ورود به سیستم گرد ، StrongVPN هنوز هم نمی خواهد’به عنوان یک VPN بسیار امن رتبه بندی کنید.

مقامات آمریكا می توانند به دنبال جستجوی اطلاعات کاربر ، در خانه خود را در كنار بزنند كه این یك تهدید بزرگ برای حفظ حریم خصوصی کاربران است و مرا وادار می كند تا StrongVPN را بطور قابل توجهی نشان دهم.

بررسی پرونده برنامه

آخرین چیزی که من نیاز به بررسی کردم تا آنجا که StrongVPN است’امنیت نگران این است که برنامه های آن برای سیستم شما چقدر ایمن باشند. آیا آنها حاوی هرگونه بدافزار هستند یا به اندازه کافی پاک هستند که با اعتماد به نفس استفاده شوند?

من یک آزمایش در VirusTotal برای برنامه ویندوز آنها انجام دادم و نتایج حاصل از آن در اینجا آمده است:

یک موتور شناسایی شد!

StrongVPN’استفاده از برنامه ویندوز برای استفاده شما در سیستم شما بی خطر نیست زیرا شانس زیادی در آلوده کردن آن و تأثیرگذاری بر عملکرد آن یا حتی به خطر انداختن اطلاعات حساس شما دارد. نکته دیگری که باعث خراب شدن سرویس غیرقابل انعطاف و در عین حال نسبتاً خوب است.

مرورگر سرور StrongVPN

تبدیل شدن به اکثر سرویس دهنده های خود در آمریکای شمالی ، اروپا و برخی از آنها در خاور دور بسیار مهم است و در عین حال نادیده گرفتن سایر نقاط جهان ، VPN را بسیار معمولی می کند. StrongVPN نمی کند’با توجه به این فرض در حال حاضر متفاوت است.

تعداد سرورهای آن خوب است ، 650+ سرور دقیق است ، اما هنوز هم باعث می شود که دارای زیرساخت های سرور با برد متوسط ​​باشد. VPN های بزرگتر معمولاً دارای 2000 سرور به طور متوسط ​​مانند PureVPN و ExpressVPN هستند.

این شبکه سرور در بیش از 26 کشور در سراسر جهان پخش شده است تا دقیق باشد ، که زیاد نیست ، اما می توان از سرور lopside غافل شد اگر عملکرد تا علامت باشد.

StrongVPN همچنین نمی کند’سرورهای جدید تری را که اغلب اوقات اضافه می کنید ، اضافه کنید ، بنابراین اگر دنبال آن هستید ، دان نکنید’انتظار پیشرفت چشمگیر در مکانهایی را دارید که برای اتصال سرورها به آنها دسترسی دارید.

گسترش سرور نیز خوب نیست زیرا StrongVPN ، مانند هر VPN دیگر ، فقط روی ارائه پوشش سرور به مناطق آمریکای شمالی و اروپا ، و تقریباً صفر سرورهای خارج از آن منطقه متمرکز است. برای کاربرانی که don’اگر در این مناطق زندگی کنید ، StrongVPN با توجه به این واقعیت که یک اتصال باید مسافت نسبتاً مسافتی را برای فرود در یک سرور خاص داشته باشد ، بسیار کند خواهد بود..

بنابراین ، به عبارت ساده ، StrongVPN’شبکه سرور درخواست تجدید نظر بسیار محدودی خواهد داشت مگر اینکه متنوع سازی سرور فعلی خود را دربرگیرنده مناطق دیگر جهان کند یا سرورهای بیشتری را در این مناطق اضافه کند علاوه بر موارد موجود در حال حاضر.

مرور سرعت StrongVPN

تمام VPN ها باعث کاهش قابل توجه سرعت و همین امر می شوند’با در نظر گرفتن تمام بارهایی که ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری و تونل سازی مبتنی بر پروتکل دارند قابل درک است. اما ، حتی باید سرعت کاهش را به حداقل ممکن نگه داشت یا کاربر یک تجربه حساس داشته باشد ، و در اینجا StrongVPN قرار دارد.’بزرگترین عیب!

StrongVPN’سرعت ها اصلاً چیزی برای نوشتن خانه نیستند. حتی وقتی 5 سرور مختلف را تغییر دادم ، نمی توانستم’بیش از 40٪ از سرعت واقعی اتصال به اینترنت من را بدست آورید. بعضی از سرورها این کار را نکردند’حتی به این حد پیش بروید ، زیرا آنها به سختی در تست های سرعت ثبت نام کردند.

من برای آزمایش از یک اتصال 50Mbps استفاده می کنم ، بنابراین میانگین سرعت دانلود پس از اتصال به بهترین VPN ها در حدود علامت 35-40Mbps است. من در اینجا سریع صحبت نمی کنم ، من در اینجا به طور متوسط ​​صحبت می کنم ، اما به سرعتی که با StrongVPN هنگام اتصال به سرورهای نیویورک آن متصل شد ، نگاهی بیندازید ، که سریعترین در میان نمونه هایی است که من آزمایش کردم:

  1. سرعت بارگیری: 16.82 Mbps
  2. سرعت بارگذاری: 6.76 Mbps
  3. پینگ: 93ms

این’سرعت از دست دادن نزدیک به 70٪ سرعت بارگیری و حتی 85٪ سرعت بیشتر بارگذاری آن باعث شرمساری می شود. این فقط به اندازه کافی خوب نیست که برای هر چیزی مورد استفاده قرار گیرد ، خواه از جریان ، torrent یا فقط مرور آن استفاده کنید.

StrongVPN باید جدی این مشکل را حل کند یا همیشه خدمتی خواهد بود که هیچ کس به دیگران توصیه نمی کند.

بررسی StrongVPN Netflix

سرورهای آن نیز Netflix US را مسدود می کنند?

بله بزرگ و شگفت آور نیز!

من نبودم’t به طور جدی انتظار دارید که StrongVPN از همه VPN ها خارج شود و مانع از انسداد این سایت جریان گرالی مقدس شود!

از آنجا که Netflix’ممنوعیت VPN به اجرا در آمد ، حتی بزرگترین خدمات نیز نتوانسته اند بر آن غلبه کنند’زیرا ، این ممنوعیت VPN محدودیت جغرافیایی متوسط ​​شما نیست. آی تی’یک سیستم پیشرفته و بیرحمانه که هرگونه ارتباطی را که از نظر VPN به نظر می رسد از طریق اتصال به VPN منتقل شود ، متوقف می کند..

بنابراین رفع انسداد Netflix US از طریق این سرویس یکی از بهترین ویژگی های این سرویس است.

بد نیست که سرعت آنها فقط به اندازه کافی برای پشتیبانی از جریان HD مناسب نیست ، و من را وادار می کنم از توانایی آن برای رفع انسداد سایت خود غافل باشم ، زیرا اگر سرعت ها خوب نباشند ، حتی در صورت مسدود کردن سایت نیز چه خواهی کرد.?

مرور تورنت StrongVPN

این روزها تورنت بدون VPN نمی تواند انجام شود زیرا این امر می تواند معادل انجام یک عمل فوق العاده احمقانه باشد که باعث می شود شما با عواقبی مانند جریمه های سنگین یا حتی زندان روبرو شوید..

همه می دانند که بیشتر مطالب موجود در سایت های تورنتینگ از پیش زمینه سوال برانگیز است و به طور رسمی با یک کپی رایت پشتیبانی نمی شوند ، بنابراین اگر چیزی را از آنجا بارگیری کنید ، احتمال وجود دارد که ترول های حق چاپ می توانند آدرس IP شما را پایین بیاورند و یک اخطار حقوقی برای شما ارسال کنند..

برای جلوگیری از این امر ، VPN ها مفید هستند ، اما فقط آنهایی که امنیت ستاره ای و حداکثر سرعت را ارائه می دهند.

StrongVPN به Torrenting در سرورهای خود اجازه می دهد و امنیت آن به اندازه کافی قوی است تا IP شما را از ترول های حق چاپ پنهان کند ، با این وجود ارائه دهنده’سرعت پاشنه آشیل یعنی سرعت می تواند یک علاقه بزرگ برای علاقه مندان به تورنتینگ باشد زیرا بارگیری در این زمان بسیار کند است.

بنابراین ، من برنده شد’اگر شما می خواهید VPN برای تورنت را پیدا کنید ، به شما توصیه می شود برای رفتن به StrongVPN بروید ، زیرا در حال حاضر نمی تواند نوع سرعتی را که برای انجام کارهای تورنت سنگین مانند بارگیری فیلم یا فایلهای بزرگ نرم افزاری در میان دیگران مورد نیاز است ، ارائه دهد..

بررسی قیمت گذاری StrongVPN

اگر عملکرد آنها در خارج از خدمات به اندازه کافی قوی باشد که بتواند برچسب قیمت را توجیه کند ، قیمت گذاری معمولاً برای کاربران مشکل ندارد. ExpressVPN علیرغم اینکه دو برابر قیمت مشابه خدمات مشابهی دارد ، فقط به دلیل قابلیت اطمینان باورنکردنی و عملکرد بسته بندی شده قدرت ارائه شده ، دامنه دامنه VPN را کنترل کرده است..

اما وقتی که’کالاهایی را برای پشتیبان گیری از خدمات خود داشته باشید ، برچسب های قیمت بالا اصلاً ایده خوبی نیستند.

StrongVPN یک مورد مشابه است.

این برنامه فقط دو نوع برنامه قیمت گذاری ارائه می دهد:

  1. ماهانه: 10 دلار در ماه
  2. سالانه: 5.83 دلار در ماه (69،99 $ یک بار صورتحساب)

قیمت های ماهانه گزاف است ، اما می توان از این نکته غافل شد ، زیرا بیشتر ارائه دهندگان برنامه های کوتاه مدت گران قیمت دارند تا کاربر را به سمت خرید اشتراک های بلند مدت سوق دهند..

با این حال ، برنامه سالانه قیمتی نزدیک به 70 دلار حداقل 40٪ گران قیمت است زیرا ارائه دهندگان ارائه دهنده عملکرد فوق العاده بهتر و ویژگی های بیشتری نسبت به StrongVPN ارائه می دهند و هنوز هم به عنوان مثال با قیمتی کمتری همراه هستند. سورفشارک.

StrongVPN با توجه به اینکه سرعت آن چندان مناسب نیست ، باید برچسب قیمت خود را کاهش دهد و هنوز فاقد ویژگی های زیادی مانند DoubleVPN یا SplitTunnelling است که سایر ارائه دهندگان.

روش پرداخت StrongVPN و بررسی آزمایشی رایگان

می توانید هزینه StrongVPN را بپردازید’برنامه های قیمت گذاری از طریق سه روش پرداخت مختلف:

  1. کارت های اعتباری / بدهی
  2. پی پال
  3. آلیپای

این روش ها از جمله روش های پرداخت محبوب ترین در خارج از کشور هستند ، بنابراین بیشتر کاربران در پرداخت هزینه برای هرکدام از StrongVPN مشکلی ندارند’برنامه اشتراک.

تنها چیزی که در اینجا وجود ندارد این است که ارائه دهنده نمی خواهد’روش پرداخت مبتنی بر cryptocurrency را پیشنهاد کنید ، که باید در تمام VPN ها وجود داشته باشد زیرا این امکان را به کاربر می دهد تا به صورت ناشناس بپردازد ، از این طریق این امکان را به شما می دهد تا آزادی انتخاب خود را نسبت به اینکه آیا نیاز دارد جزئیات پرداخت خود را به اشتراک بگذارد ، حفظ کند..

همچنین یک دوره بازپرداخت 30 روزه دریافت می کنید که در آن می توانید با پشتیبانی چت آنها تماس بگیرید و پول خود را پس بگیرید. هیچ رشته ای ضمیمه یا شرایط مخفی وجود ندارد ، بنابراین پیشنهاد معتبر است.

StrongVPN بررسی برنامه مشتری

StrongVPN اکنون دارای یک لیست گسترده از مشتریهای VPN از جمله Windows ، Mac ، Android و iOS است. اما چه چیزی تعجب آورتر بود؟ من نبودم’انتظار دارید این ارائه دهنده برنامه ویژه ای برای Firestick ارائه دهد! اما این یکی را ارائه می دهد! و زوجی که با StrongVPN’توانایی انسداد Netflix از سرور ایالات متحده و شما’VPN به اندازه کافی خوب برای استریم دارید.

ارائه دهنده در گذشته اخیر به دلیل برنامه های دست و پاگیر خود که یادآور نرم افزار از اوایل دهه 2000 بود مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت ، اما پس از بازسازی و به روزرسانی ، StrongVPN’مخزن برنامه s را می توان در نظر گرفت که برخی از برنامه های مشتری بهتر توسط ارائه دهندگان مشهور در خارج وجود دارد.

هنوز راه طولانی برای این ارائه دهنده وجود دارد’برنامه های s هنوز به همان سادگی ساده نیستند که از ارائه دهندگان ارشد مانند ExpressVPN استفاده کنند ، اما اگر به مشکلات خرابی یا خرابی که در مرحله آزمایش متوجه شده ام نگاهی بیندازید ، StrongVPN واقعاً شایسته پشته شدن در پشت برای قرار دادن چنین موارد عظیم است. تلاش برای استفاده هرچه بیشتر برنامه های خود.

StrongVPN همچنین پشتیبانی از روترهای ذاتی را ارائه می دهد و حتی می توانید ارائه دهنده را به صورت دستی از طریق راهنماهای گسترده تنظیم شده برای سیستم عامل هایی مانند Linux و Ubuntu تنظیم کنید..

بررسی پشتیبانی StrongVPN

ارائه دهنده اخیراً یک پنجره پشتیبانی چت اضافه کرده است و از سیستم پشتیبانی مبتنی بر ایمیل خود استفاده کرده است.

مشتری اعدام نمی کند’پاسخ های کنسرو را ارائه دهید و مانند اجرای واقعی پشتیبانی با شما صحبت کنید. من یک سؤال پیش ساخته برای آنها ارسال کردم و پاسخ آنها سریع و واضح بود.

از طرف دیگر ، StrongVPN دارای یک مخزن پشتیبانی بسیار خوب است که می توانید به انواع راهنماهای تنظیم و عیب یابی دسترسی پیدا کنید.

نتیجه

با وجود پیشرفت های مختلف و قابل ستایش در خدمات خود ، StrongVPN هنوز هم نیاز به ایجاد سوراخ ها و مواردی دارد که باید قبل از استفاده توسط من به کاربران دیگر توصیه شود. برخی از بزرگترین نکات مربوط به مشکلات که نیاز به توجه فوری دارند عبارتند از: سرعت تندرستی ، صلاحیت ناامن بودن ، برنامه های اشتراک با قیمت بالا در میان دیگران.

اگر StrongVPN این مشکلات را حل کرد و خدمات خود را انجام داد’قابلیت اطمینان با صنعت مطابقت دارد’الزامات ، ارائه دهنده پتانسیل دارد که در میان بهترین های صنعت حساب شود ، اما در حال حاضر اگر به دنبال بهترین VPN هستید باید به جای دیگری بگردید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me