بررسی سرعت

Speedify بر خلاف اکثر دیگران من سرویس خیلی قدیمی نیست’تاکنون در این سفر بررسی کردید تا در مورد بهترین VPN های موجود در صنعت بیشتر بدانید.

این درست در سال 2014 شروع شد و این مقایسه ای شد “تازه کار” در صنعت.

با این حال ، آنها ممکن است جدید باشند ، اما مطمئناً بلندپرواز هستند.

چرا?

آنها نمی دانند’از پروتکل OpenVPN که استاندارد صنعت است استفاده کنید. بنابراین دقیقاً از چه چیزی استفاده می کنند?

پیوند کانال.

بررسی سرعت

دان’نگران نباش’بدانید آنچه در آن است که من این و سایر جنبه های خدمات را در این بررسی Speedify VPN کامل ، با تمام کالاها و بد بودن خدمات پوشش خواهم داد.

Contents

مثبت

همانطور که از نام این شرکت پیدا شده است ، Speedify خود را متمرکز کرده است تا بتواند خدمات خود را به آسانی و سریع انجام دهد تا از مزایای استفاده کاربران.

برای ارائه این هدف ، ارائه دهنده ویژگی های مختلفی را معرفی کرده است که شما نمی خواهید مقدار زیادی در صنعت پیدا کنید. آنها بیشتر روی امنیت متمرکز هستند و در اینجا است که این ارائه دهنده’بزرگترین نقطه فروش نهفته است.

پروتکل جدید و رمزگذاری به روز شده

بیشتر ، ارائه دهندگان VPN پروتکل OpenVPN را انتخاب می کنند زیرا معروف است که امن ترین پروتکل موجود در آن است. بسیاری از مردم فکر نکردند که این کار را انجام دهند ، اما سریع نیستند.

ارائه دهنده پروتکل توسعه یافته داخلی خود را با نام کانال باندینگ را همانطور که در آغاز بررسی ذکر کردم ، معرفی کرده است.

اتصال کانال سرعت و پایداری شما را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد از چندین نقطه اتصال اینترنتی به طور همزمان استفاده کنید.

این که آیا Wifi ، اتصال داده تلفن همراه شما یا هر جای دیگری اینترنت به دستگاه شما هدایت می شود ، این پروتکل همه آن را به هم متصل می کند و مستقیماً پرتوی آن می کند.

فهمیدم که این ویژگی به من امکان ادامه بارگیری را می دهد حتی وقتی که Wifi من پایین آمد زیرا ویژگی اتصال کانال به اتصال به اتصال داده تلفن همراه من تبدیل شد.

در واقع بسیار چشمگیر! اگر فقط برای بارگیری یا بارگذاری تثبیت شده باشد ، این VPN یکی از بهترین نرم افزاری است که می توانید دریافت کنید.

اکنون به رمزگذاری آمده است.

رمزگذاری AES-256 این روزها برای همه VPN ها و آن نرمال است’زیرا غیرقابل شکست است.

با این وجود ، Speedify نسخه پیشرفته تری از این فناوری یعنی رمزگذاری Cha-Cha 256 را ارائه می دهد. این بیش از حد فنی برای توضیح تفاوت بین این دو است اما با این وجود ، این افزایش نشان می دهد که این ارائه دهنده بسیار سخت کار کرده است تا بهترین کیفیت را در امنیت آنلاین و محافظت از حریم خصوصی در اینترنت مدرن برای کاربران از طریق رسانه خدمات خود ارائه دهد..

تعداد زیادی سرور

معمولاً ، VPN های کوچکتر اهدا نمی کنند’حتی به 500 سرور پیشنهاد می کنم. و همیشه این است که اگر می خواهید یک سرور بزرگ پارک داشته باشید ، باید به سرویس های برتر VPN در صنعت با امثال سرورهای PureVPN با سرورهای 2000++ و

با این وجود سرعت بیش از 1000 سرور در 28 مکان مختلف وجود دارد.

مرور سرورها را سرعت بخشید

و اینها هیچ سرور معمولی نیستند ، آنها سرورهای سرعتی هستند.

این سرورهای سرعت در ابر قرار دارند و با ویژگی کانال Bonding ترکیب می شوند تا تمام بار اتصال شما پخش شود تا یک اتصال مطمئن تر و سریعتر به شما ارائه دهد.

  NordVPN Review 2023

تعداد زیاد سرورها همچنین بدان معنی است که شما می توانید انتخاب بیشتری در هنگام انتخاب نزدیکترین مکان داشته باشید ، حتی اگر در مکان هایی مانند آسیا یا آفریقا باشید.’سرورها را وارد کنید.

سازگاری با Tor

در میان بسیاری از ابزارهای حریم خصوصی اینترنت ، تور بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

این’زیرا این مرورگر با روتر کردن آن از طریق چندین نقطه پایانی ، IP شما را خصوصی نگه می دارد. اما هنوز هم نیست’رمزگذاری یا پشتیبانی پروتکل را ارائه دهید ، بنابراین حتی اگر IP شما بی خطر باشد ، داده های شما به خطر می افتد.

اکنون مسئله این است که اکثر VPN ها با Tor سازگار نیستند ، از این طریق iit را تضعیف می کنند و اجازه نمی دهند تجربه کاملاً ایمن را به صورت آنلاین به کاربر ارائه دهد..

Speedify یکی از این سرویس ها نیست زیرا سازگاری خوبی با Tor ارائه می دهد و به افرادی که از مرورگر استفاده می کنند گزینه بسیار خوبی برای چسباندن روی آن است..

حضور سوئیچ Kill

حتی اگر یک سرویس دارای رمزگذاری درجه نظامی و پشتیبانی پروتکل ایمن باشد ، IP شما هنوز هم می تواند بسیاری از نقاط ضعف را که ارائه دهندگان ارائه نمی دهند نشت کنند.’تمایل به وصل کردن به طور کلی.

یکی از این نقاط ضعف عدم وجود سوئیچ Kill است.

هنگامی که اتصال VPN شما افت می کند ، IP شما ناگهان در معرض قرار می گیرد و حتی اگر اتصال خود را خاموش کنید ، پنجره کوچک در بین آنقدر کافی است که حتی یک هکر متوسط ​​می تواند IP شما را بشناسد.

اگر قطع شود اتصال VPN نیز از بین می رود ، سوئیچ kill از این کار جلوگیری می کند.

Speedify این ویژگی عالی را در همه برنامه های خود ارائه می دهد.

پشتیبانی از بالای خط است

هر زمان که به جای ویژگی چت زنده ، پشتیبانی ایمیل را می بینم ، ناامید می شوم زیرا حمایت از ایمیل این روزها 2000 است.

و آن’به دلیل اینکه روشی غیر شخصی برای پشتیبانی در هنگام گفتگوی زنده می تواند واقعاً به تقویت یک تجربه بهتر کمک کند.

با این حال ، من هنگام Speedify واقعاً متعجب شدم’پشتیبانی ایمیل پاسخ به سؤالات من بسیار حرفه ای است. بدون ربات های خودکار ، بدون پاسخ های احمقانه ، فقط برخی از پشتیبانی های باورنکردنی از پشتیبانی بسیار ماهر که در زمینه کار خود آموزش دیده است.

سایر ارائه دهندگان باید برگه Speedify را بردارند’کتاب ها در این مورد قطعاً.

یک آزمایش رایگان بسیار سخاوتمندانه که می تواند بی نهایت ادامه یابد

VPN ها این روزها در عین حال کاملاً لکنت و حریص هستند و می خواهند در ابتدا آنها را پرداخت کنید و بعداً از خدمات آنها استفاده کنید.

بنابراین بسیاری از ارائه دهندگان این روزها فقط یک سیاست بازپرداخت ارائه نمی دهند.

اما Speedify نیست.

این ارائه دهنده نه تنها مانند همه افراد دارای سیاست بازپرداخت 30 روزه است ، بلکه یک محاکمه آزاد با تعهد صفر با 5 گیگابایت محدوده پهنای باند / ماه را نیز ارائه می دهد. آره! هر ماه کمک هزینه 5 گیگابایتی تمدید می شود مگر اینکه کاملاً آماده پرداخت هزینه خدمات باشید.

باور نکردنی ، فقط باورنکردنی.

حالا که’چیزی که قطعاً می تواند به عنوان شرح داده شود “بسیار کاربر پسند”.

برنامه های مقرون به صرفه و ساده

ممکن است اکثر شما از تعجب در مورد چگونگی قیمت گذاری در مزایده ، شگفت زده شوید؟ نیست’تصور می شود این چیزی باشد که فقط برای گفتن لازم است?

خیر ، حتی قیمت گذاری هم می تواند زیر بخش جوانب مثبت یا منفی باشد و این بستگی به این دارد که برنامه های قیمت گذاری شما چه نوع خدمتی را که ارائه می دهید قابل توجیه است..

  My IP VPN Review 2023 را مخفی کنید

ExpressVPN’برنامه های بسیار گران قیمت هستند اما من نمی دانم’آنها را بدلیل ارائه دهنده بد بدانید’ارزش ، اعتبار و قابلیت اطمینان ، مشخصه های برتر بودن در تجارت. با این حال سایر سرویس های VPN مانند Surfshark دارای ویژگی هایی هستند که دارای قیمت پایین هستند.

بنابراین اینگونه نیست که فقط اگر یک VPN ارزان قیمت هستید خوب باشید. شما فقط باید آن را توجیه کنید.

سرعت بخشیدن’برنامه های قیمت گذاری فقط با برنامه های ماهانه و سالانه در دسترس هستند.

 • ماهانه: یک بار واریز 8.99 دلار
 • سالانه: 49،99 دلار صورتحساب یک بار (4.16 دلار در ماه)

بررسی قیمت گذاری سریع

این برنامه فردی است و طبق نظر من برنامه سالانه بسیار ارزان قیمت است. برنامه ماهانه کمی گران است اما برنامه ای نیست که قابل بررسی نباشد.

بله ، برنامه خانواده و برنامه تیم نیز با ارائه دهنده در دسترس است و هردو با قیمت متفاوت از برنامه فردی هستند. و حتی قیمت آنها سنگین نیست.

منفی

ارائه دهنده تا این لحظه خوب است ، حتی یکی از آنها که باید توصیه شود ، اما آیا این مزایا تمام آنچه را که در این سرویس وجود دارد ، است?

Speedify همچنین سهم منفی از منفی خود را دارد که باید در مقابل شما نیز برجسته کنم تا بتوانید بعد از خواندن این بررسی تصمیمات متعادل تری بگیرید:

Netflix پشتیبانی نمی شود

از آنجا که Netflix’ممنوعیت VPN به اجرا در آمد ، بسیاری از VPN ها نمی توانند به شما امکان دسترسی به کتابخانه های مختلف در کشورهای مختلف ارائه شده توسط Netflix را بدهند..

VPN که هنوز می تواند از VPN جلوگیری کند ، یک برنده قطعی است و می تواند نقطه فروش بی نظیری از بزرگتر از هر چیز دیگری باشد.

با این حال ، Speedify خود می گوید که سرورهای آن قادر به انجام چنین کاری نیستند ، بنابراین’درباره من چقدر ناامید شدم که از دیدن این موضوع ناامید شدم.

این یکی نتیجه قطعی است.

تورنت در دسترس نیست

بعد از نتفلیکس’فکر می کنم شاید Speedify با تورنتینگ خوب باشد ، اما مثل همیشه می گویند ، اهدا نکنید’انتظارات بزرگی داشته باشید یا از زمان بزرگ ناامید شوید!

و آن’دقیقاً همان اتفاقی که برای من افتاد وقتی دیدم که Speedify نیز نمی کند’از هر نوع تورنت پشتیبانی کنید.

همراه با بی فایده Netflix ، هیچ پشتیبانی از Torrenting دو Speedify نیستند’بزرگترین نقاط ضعف.

صلاحیت ایالات متحده و برخی از ورود به سیستم

قوانین نگهداری داده های یک کشور نکته مهمی برای ارائه دهنده قبل از راه اندازی اردوگاه در هر کشور است ، اما من حدس می زنم که Speedify در هنگام انتخاب یکی از بدترین مکان های جهان در مورد چنین قوانینی ، یعنی ایالات متحده ، این جنبه را نادیده گرفته است..

ایالات متحده نه تنها در بسیاری از اتحادهای به اشتراک گذاری داده ها مانند 5 Eyes و 14 Eye عضو است ، بلکه در مورد نگهداری داده ها نیز قوانین بسیار بدی دارد که اگر کاربر حتی یک اعلان استرداد داده به ارائه دهنده ارائه شود ، می تواند کاربر را با مشکل جدی روبرو کند..

بنابراین ، بله ، پایگاه Speedify یکی از مواردی است که من به طور جدی آنها را دوست ندارم’در مورد.

و همین مورد برای سیاست ورود به سیستم ارائه دهنده نیز صدق می کند.

Speedify می گوید که آن را’ه “ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر”.

اما جدی نیست.

انواع داده های زیر را وارد می کند:

 • نام ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، آدرس شخصی و نام شرکت
 • آدرس IP ، صفحه دسترسی ، نوع مرورگر و سیستم عامل (فقط در سایت آنها)
 • زمانهای اتصال
 • پهنای باند مصرف می شود
 • موقعیت تقریبی
  بررسی BolehVPN

بررسی حریم خصوصی سیاههها را تسریع کنید

اگرچه این سیاهههای مربوط چیز جدی نیستند و اهدا نمی کنند’در واقع حریم خصوصی شما را تا حد زیادی تضعیف می کند ، اما من هنوز هم هستم’من شاهد سیاست های بهتر ورود به سیستم مانند MullvadVPN هستید که نمی خواهد’حتی ایمیل خود را جمع کنید.

Speedify برای ارائه حداکثر امنیت و حفظ حریم خصوصی بالاترین کلاس ها به کاربران خود ، باید این سیاهههای مربوط را که در آن نگهداری می شود ، حذف کند.

پشتیبانی دستگاه

در حالی که برنامه های مشتری توسط Speedify بسیار آسان برای استفاده هستند و دارای برخی از ویژگی های باور نکردنی مانند تست سرعت هستند ، که این یک ویژگی از نوع است که من’در صنعت VPN ، ارائه دهنده شرکت ، آمده است’کتابخانه برنامه s هنوز هم تا حدودی محدود است.

Speedify به مشتریان اختصاصی برای Windows ، Mac ، iOS و Android پیشنهاد می کند.

بارگیری سریع

این چهار برنامه محبوب ترین سیستم عامل موجود در آنجا را پوشش می دهند اما هنوز هم جایی برای اطلاعات بیشتر وجود دارد.

برای مثال PureVPN برنامه های اختصاصی برای Firestick ارائه می دهد & Kodi به همراه افزونه های مرورگر Chrome و Firefox برای یک تجربه پشتیبانی کامل تر.

من واقعاً توصیه می کنم Speedify را به زودی یک برنامه اضافه کنید ، اگر واقعاً می خواهد با ارائه دهندگان Top Draw در آنجا بایستد و رقابت کند.

نتیجه

Speedify یک سرویس خوب با برخی ویژگی های بسیار جاه طلبانه است که من بسیار مورد توجه قرار می دهم ، با این وجود هنوز هم کاستی هایی وجود دارد که مرا از توصیه این سرویس به روشی کاملاً منع جلوگیری می کند. اما اگر ارائه دهنده تلاش کمی انجام دهد ، هیچ کاری از مرتب سازی بر روی آن نمی تواند به راحتی برطرف شود یا از بین برود.

می توانید این سرویس را امتحان کنید ، به خصوص اگر از یک برنامه رایگان عالی استفاده می کنید تا بررسی کند آیا می تواند نیازهای شما را برطرف کند. برای من ، این سرویس برای بدست آوردن گره باید یک مشت قدرتمندتر را جمع کند.

Похожие статьи

 • VPNSecure Review 2023

  مستقر در یک مکان غیرمعمول برای یک سرویس VPN ، VPNSecure.me این کار را نکرد’t در نگاه اول به نظر می رسد یک سرویس مناسب است اما این سرویس از جنبه های بسیاری دارد…

 • AirVPN Review 2023

  AirVPN شاید دارای برچسب شایسته ای در کل صنعت VPN باشد. این سرویس را از طریق این کلمات تعریف می کند “هوا برای تنفس واقعی…

 • رمزگذاری رمزگذاری

  حوزه قضایی ایالات متحده قیمت 99.99 دلار (یک سال برنامه) سرورهای 132 سرور در 25 کشور جهان سیاهههای مربوط به نگهداری 16 روز رمزگذاری AES-256 Unblocks Netflix…

 • HideMyAss VPN! رمزنگاری و بررسی پشتیبانی پروتکل

  درست مانند هر VPN دیگر در بازار ، HMA! همچنین ادعا می کند که بهترین VPN در خارج است. این قول می دهد ناشناس بودن شما را بصورت آنلاین ، اما بررسیهای کاربران تضمین کند…

 • Betternet VPN Review 2023

  صلاحیت صلاحیت کانادا قیمت 2.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 10 سرور در 10 کشور سیاهههای مربوط به سیاهههای مربوط به رمزگذاری داده های کاربر AES-256 (پرداخت) | AES-CBC-128 bit…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me