رمزگذاری. نقد و بررسی

صلاحیت قضایی ایالات متحده
قیمت 99.99 دلار (برنامه 1 ساله)
سرورها 132 سرور در 25 کشور
سیاههها سیاههها را برای 16 روز نگه می دارد
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://encrypt.me/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

رمزگذاری Encrypt.me قبلاً با عنوان Cloak VPN شناخته می شد تا زمانی که توسط StackPath ، یک شرکت قدرتمند که در عرصه امنیت آنلاین فعالیت می کرد ، خریداری شد..

StackPath اظهار داشت كه مأموریت آن حفظ امنیت اینترنت با ارائه یك سكوی لبه ایمن و داشتن VPN منطقی است كه شركت بتواند در خدمت اهداف خود باشد..

رمزگذاری Encrypt.Me نیز بسیار خوب است. هر سال 99.99 دلار گران است?

StockPath از اعتبار بالایی در صنعت به ویژه در بین توسعه دهندگان محصول برخوردار است ، بنابراین من انتظارات خود را از خدمات VPN آن زیاد داشتم ، انتظار داشتم که این سرویس بالاترین سرویس خط را ارائه دهد اما من ناامید شدم یا چه؟!

ارائه دهنده برخی از حفره های بزرگ وجود دارد که آن را به یک سرویس نامطلوب برای عضویت در این صنعت رقابتی تبدیل می کند.

برای نگاهی عمیق تر به آنها ، ما’ما این بررسی جامع Encrypt.me را انجام داده ایم ، که در آن ما سرویس را برای تست های چند لمسی مرتبط با VPN شامل عملکرد امنیتی آن ، پشتیبانی از جریان و غیره قرار داده ایم.

اجازه دهید’برو فراتر از آن!

Encrypt.Me بررسی نشت IP

اگر DNS یا WebRTC شما حتی اگر VPN شما روشن باشد ، در حال فاش شدن است ، می توانید توسط هر کسی از جمله ISP خود اطلاعات کسب کنید..

می گویند شما به ارائه دهنده وصل شده اید’سرور s در توکیو ، اما اگر VPN شما دارای DNS یا WebRTC است ، ISP ، هکرها ، دولت شما و هر کس دیگری که سعی در یافتن شما دارد ، در نهایت موفق می شوید و همین موضوع نیز به راحتی.

اگرچه به نظر نمی رسد چنین چیز بزرگی به نظر برسد ، نشت IP از چنین راه هایی می تواند افرادی را که از اینترنت استفاده می کنند برای فعالیت های حساس مانند روزنامه نگاری که در یک رژیم سرکوبگر مانند چین یا ایران فعالیت می کند ، ویران کند..

ما اتصال VPN را از طرف ارائه دهنده حداقل 7 آزمایش نشت IP مختلف عبور می دهیم ، که شامل چک های مربوط به نشت DNS و WebRTC است.

اگر ارائه دهنده حتی در یکی از آنها نشت کند ، ما یک کاهش اساسی به آن می دهیم و همیشه در لیست VPN های توصیه نشده ما قرار می گیرد..

Encrpt.Me همگی آنها را آزار داد?

 1. https://www.dnsleaktest.com/: پاک کنید
 2. https://www.perfect-privacy.com/check-ip/: پاک کنید
 3. https://ipx.ac/run: پاک کنید
 4. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/: پاک کنید
 5. https://ipleak.net/: پاک کنید
 6. https://ipleak.org/: پاک کنید
 7. https://browserleaks.com/webrtc: پاک کنید

بله ، مطمئناً.

Encrypt.Me بررسی امنیت برنامه

ما برای بررسی مشروعیت Encrypt.Me ، یک بررسی کامل در Virustotal.com زدیم’پرونده های برنامه مشتری.

encrypt.me تست ipleak

ارائه دهنده’برنامه ویندوز در این تست بدون اینکه هیچ چیزی در سایت شناسایی شود ، از حالت ناخودآگاه عبور کرد’70 تست بدافزار.

بنابراین ، با اطمینان می توان گفت که ارائه دهنده این کار را نمی کند’هر نوع بدافزار مخرب را در برنامه های خود داشته باشید.

Encrypt.Me بررسی خط مشی ورود به سیستم

اینجا’آنچه را پیدا کردم ، وقتی در عمق رمزگذاری رمزگذاری کردم’خط مشی ورود به سیستم:

“وقتی از Encrypt.me برای تأمین اتصال خود استفاده می کنید ، ما جمع آوری می کنیم:

 • تعداد بایت ارسال و دریافت شده است
 • مدت زمان متصل
 • آدرس IP متصل شده و IP (مجازی) که به آنها اختصاص می دهیم
 • درگاه منبع اتصال خروجی با زمان شروع و پایان

ما این اطلاعات را حداکثر شانزده (16) روز نگه می داریم ، پس از آن ما برای همیشه حذف می کنیم.

ما این اطلاعات را به شما می گوییم “اطلاعات جلسه شخصی” و این حساس ترین داده ای است که ما جمع آوری می کنیم. ما اینگونه رفتار می کنیم پس از حداکثر شانزده روز ، ما اطلاعات جلسه شخصی شما را برای همیشه حذف می کنیم.”

این نشان می دهد که Encrypt.Me نه تنها داده های حساس مانند آدرس IP شخصی شما را ثبت می کند بلکه آن را برای مدت 16 روز نگه می دارد.

رمزگذاری شده است’سیاست ورود به سیستم نشان می دهد که این VPN به هیچ وجه امن نیست ، زیرا در صورت استفاده از آن ، داده هایی برای شناسایی شما و مکان شما توسط ارائه دهنده ذخیره می شود و می تواند از طریق دستور gag به آژانس های دولتی منتشر شود..

یک انگشت شست جدی به Encrypt.Me برای این.

Encrypt.Me Review Legal

Encrypt.Me در ایالات متحده مستقر است ، یکی از ناامن ترین مکان ها برای یک VPN.

این کشور عضو اتحاد 5 Eyes است و این بدان معناست که حداقل 5 کشور از جمله ایالات متحده می توانند به راحتی StackPath را وادار کنند تا در صورت لزوم داده های IP شما را منتشر کند و StackPath مجبور به رعایت.

بنابراین ، با ورود IP های شما به مدت بیش از 2 هفته با ارائه دهنده ، استراحت می کند ، مقامات وقت کافی برای رسیدن به شما دارند.

این صلاحیت و خط مشی ورود به سیستم به تنهایی باعث می شود رمزگذاری رمزگذاری شود. من كسی را كه از شخصی بخواهند برای حفظ حریم خصوصی آن بصورت آنلاین استفاده كند شایسته نیست..

Encrypt.Me بررسی رمزگذاری و پشتیبانی پروتکل

ارائه دهنده’نام s این پیام را ارسال می کند که برای رمزگذاری اتصالات اینترنتی شخصی شما استفاده می شود ، بنابراین از چه استانداردهایی برای رمزگذاری داده های شما استفاده می کند?

Encrypt.Me از رمزنگاری رمزنگاری درجه نظامی استاندارد AES-256 استفاده می کند.

این سطح رمزگذاری ایمن ترین رمزنگاری در خارج از کشور است که از طریق آن می توانید داده های شما در حمل و نقل ایمن باشید زیرا غیرقابل شکست است حتی اگر هزار ابر رایانه را برای اجرای یک حمله نیروی بی رحمانه مستقر کنید..

در مورد پروتکل ها ، Encrypt.Me برای سیستم عامل های مختلف پروتکل های مختلفی دارد.

برای دستگاه های iOS ، Encrypt.Me پروتکل IPSec را ارائه می دهد ، کاربران Mac و Android از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کنند ، در حالی که کاربران ویندوز از طریق پروتکل به نام StrongSwan محافظت می شوند ، یک پروتکل بسیار قدرتمند با فناوری منبع باز اجرا می شود و پروتکل IKEv1 و IKEv2 را نیز پشتیبانی می کند..

عدم حضور OpenVPN برای همه سیستم عامل هایی که ارائه دهنده پشتیبانی می کند از آنجا که ایمن ترین پروتکل آن در خارج از کشور است که اتصالات سرور VPN را با کلیدهای SSH تضمین می کند ، نگران کننده است..

پروتکل های IPSec و IkeV2 ایمن هستند ، اما به اندازه OpenVPN نیستند. Encrypt.Me به طور جدی نتوانسته است با استانداردهای صنعت در جبهه امنیتی مطابقت داشته باشد و پشتیبانی محدود از پروتکل OpenVPN فرمت همان مشکلی است که در کل سرویس نفوذ می کند..

Encrypt.Me Review Price

Encrypt.Me فقط این دو برنامه قیمت گذاری را دارد:

 • برنامه ماهانه: 9،99 دلار صورتحساب یک بار
 • برنامه سالانه: 99.99 دلار صورتحساب یک بار

بنابراین آیا این برنامه ها در ازای ارزشی که از ارائه دهنده خدمات ارائه شده دریافت خواهید کرد ، منطقی هستند?

من اصلاً نمی گویم!بررسی قیمت گذاری encrypt.me

این’زیرا بسیاری از ارائه دهندگان بزرگ دیگر ویژگی های بهتری نسبت به Encrypt.me و همینطور ارائه می دهند ، با قیمت بسیار کمتری.

Surfshark ، ارائه دهنده صنعت پیشرو و بدون نقص امنیتی مانند Encrypt.Me و دارای شبکه سرور بسیار بزرگتر از این ارائه دهنده ، در بهترین برنامه خود فقط 1.99 دلار در ماه هزینه خواهد کرد. این کمتر از نصف قیمت برای دو برابر زمان اشتراک نسبت به Encrypt.Me است.

بنابراین قطعاً می گویم Encrypt.Me جذابیت خود را در جبهه قیمت گذاری از دست می دهد.

شما نمی توانید از قیمت کمتری نسبت به رقابت خود ، خدمات کمتری ارائه دهید.

ارائه دهنده برنامه های دیگری دارد که می توانید برای آن ها نیز انتخاب کنید. مانند آن “می گذرد” این طرح ، که دارای برنامه اشتراک هفتگی است با قیمت 3.99 دلار یکبار ارائه می شود. این برای کسانی است که قصد سفر به خارج از کشور را دارند و فقط برای یک یا دو هفته باید از خود محافظت کنند.

برنامه هفتگی encrypt.me

همچنین می توانید برای معامله خانوادگی مشترک شوید ، که بسته های ماهانه و سالانه را نیز ارائه می دهد. در این برنامه خانوادگی می توانید حداکثر 5 حساب کاربری ایجاد کنید و هر یک از افراد می توانند با دستگاه های نامحدود ثبت نام کنند.

دریافت برنامه خانواده برای یک ماه 12،99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت در حالی که دریافت برنامه خانواده سالانه 149.99 دلار برای شما یک بار هزینه می شود.

همچنین یک برنامه مینی ماهانه با قیمت 2.99 دلار در ماه وجود دارد اما اگر بیش از 5 گیگابایت از پهنای باند بیش از 5 گیگابایت باشد ، حداکثر 5 گیگابایت است..

به طور کلی ، این برنامه ها با متغیر طول مدت زمان و قیمت ها و محدودیت ها گیج کننده هستند ، و درک آنها برای تازه ها را دشوار می کند.

اما 99.99 دلار برای یک سال’ارزش اشتراک Encrypt.Me به هیچ وجه مناسب یا ارزشمند نیست.

Encrypt.Me بررسی آزمایشی رایگان

رمزگذاری شده است’s که به شما امکان می دهد از خدمات آن به مدت 14 روز به صورت رایگان و رشته های صفر متصل استفاده کنید.

این سیاست آزمایشی رایگان در بین بهترین و دوستانه ترین من است’تا الان در صنعت آمده ام!

encrypt.me آزمایشی رایگان ثبت نام ورود به سیستم

فقط چند جزئیات را وارد کنید و می توانید برای 2 هفته خوب از خدمات استفاده کنید. اگر سرویس انجام نشد’نقص هایی را که ما در این بررسی از آنها کسب کرده ایم ، پس این آزمایش می تواند داشته باشد’برای بیرون آوردن این VPN برای درایو تست به شما توصیه شده است.

رمزنگاری. بررسی روشهای پرداخت

در حال حاضر برای پایین آمدن دیگری به ارائه دهنده. Encrypt.Me فقط پرداخت کارت اعتباری را می پذیرد.

هیچ روش پرداخت دیگری حتی بیت کوین نیز در آن جای ندارد ، بنابراین انتخاب در اینجا واقعاً محدود کننده است.

رمزگذاری کارت اعتباری فقط رمزگذاری شده است

Encrypt.Me بررسی برنامه مشتری

Encrypt.Me یک برنامه اختصاصی را برای دستگاه های زیر ارائه می دهد:

 1. ویندوز (بتا)
 2. اندروید
 3. مک
 4. آیفون (iOS)
 5. FireTV

برنامه های سرویس گیرنده encrypt.me

این مخزن برنامه مشتری پشتیبانی بومی را برای همه سیستم عامل های محبوب مانند Mac و Android گسترش می دهد که از نظر ارائه سازگاری آسان برای کاربران بسیار عالی است.

اما برجسته Encrypt.Me’مخزن برنامه این است که یک برنامه اختصاصی ارائه شده برای دستگاه های FireTV وجود دارد. این باعث می شود این سرویس VPN تا حد زیادی دوستانه پخش شود زیرا Firestick وسیله ای طاقچه برای این کار است.

بسیاری از کاربران هم اکنون به دنبال ارائه دهندگان برنامه هایی برای این سیستم عامل خاص هستند تا بتوانند سایت های دارای محدودیت جغرافیایی را با سهولت بیشتری در اختیار سایر دستگاه های اصلی خود قرار دهند..

برنامه Windows هنوز در حالت بتا است ، این بدان معناست که برنامه برای استفاده وجود دارد اما هنوز نیاز به برخی ترفندها و پیچشهای رمزگذاری بیشتری دارد تا پایدار شود.

سرورهای encrypt.me

بقیه برنامه ها نیز وجود دارند و بسیار کاربر پسند هستند. هیچ عملی پیچیده ای برای انجام وجود ندارد!

اما نکته جالب اینجاست که برنامه های آنها مانند برنامه هایی نیست که معمولاً در صنعت می بینیم.

بدون دکمه اتصال فلش ، بدون ویندوز مکان بهینه سازی شده با پرچم ها و همه ، هیچ چیز. فقط یک لیست ساده از مکان هایی که می توانید بر روی آن از بالا سمت راست کلیک کرده و اتصال شروع شود.

Encrypt.Me بررسی سرور

ضعیف ترین نقطه Encrypt.Me گسترش سرور آن است.

این پارک سرور فقط 132 سرور در حال حاضر در 25 کشور موجود است.

تعداد سرورها کم است ، اما تعداد کم کشورهایی که سرورها در آن قرار دارند مسئله بزرگتر است زیرا نزدیکی سرورها می تواند سرعت را به شدت تحت تأثیر قرار دهد.

هرچه سرور از شما دورتر باشد ، تاخیر شما بیشتر می شود. ریختن در تعداد کم سرورها و ازدحام بیش از حد مسئله مهم دیگر برای سرعت ها می باشد.

برای مثال Encrypt.Me اغلب برای کسانی که در مناطقی مانند جنوب آسیا زندگی می کنند که سرورها در آن نزدیکی نیستند ، با سرعت کم آزار می خورند.

مرور سرورها برای encrypt.me

آمریکای شمالی ، کانادا و اروپا اکثر سرورهایی را در اختیار دارند که برخی از آنها در شرق آسیا دور و پایین نیز قرار دارند.

اسلحه های برتر صنعت مانند NordVPN از همین حالا دارای یک پارک سرور بیش از 5500+ سرور هستند که در مقایسه با نمونه ارائه شده توسط Encrypt.Me و NordVPN ارزانتر است ، و همچنین رمزگذاری را انتخاب کرده و گزینه مناسبی نیست اگر شما به دنبال تنوع پارک سرور و سرعت سریع و پایدار هستید.

رمزنگاری انسداد Encrypt.Me Netflix

Encrypt.Me می تواند Netflix US را از حالت مسدود کند.

و در اینجا مراقب باشید ، زیرا این کار آسانی نیست.

Netflix در سال 2016 اتصال VPN را به سایت خود متوقف کرد و از آن زمان تاکنون صدها VPN جنگ علیه آن را از دست داده اند.

VPN که هنوز هم می تواند Netflix را از حالت مسدود کند ، یک شبکه سرور ستاره ای دارد که از Netflix جلوتر است’ممنوعیت شرارت VPN که سرورهای VPN را به راحتی سرکوب می کند.

هنگامی که ارائه دهنده را در سایت آزمایش کردم ، دریافتم که 2 سرور آمریکایی آن برای رفع انسداد Netflix US کار می کنند.

همین سرورها همچنین توانستند یک سایت پخش جغرافیایی محدود در ایالات متحده یعنی Hulu را از حالت انسداد خارج کنند و اگر می خواهید VPN برای پخش جابجایی کنید ، Enrypt.Me را انتخاب خوبی کنید..

Encrypt.Me بررسی تورنت

Encrypt.Me تورنت را نیز ارائه می دهد ، اما پشتیبانی کامل نیست.

ارائه دهنده به صراحت به کاربران خود می گوید که اگر آنها به هر کاری غیرقانونی بپردازند ، از آنها محافظت نمی کند ، حتی اگر ناخواسته یک فایل دارای حق چاپ را از شبکه های P2P بارگیری کنید ، Encrypt.Me پشت شما نخواهد داشت..

همچنین آدرس IP شخصی شما را به مدت 16 روز نگه می دارد ، بنابراین به شما امکان می دهد وقتی درخواستی از آنها دریافت شود ، مکان واقعی خود را به ترول های حق چاپ یا خانه های رسانه ای تقسیم کنید..

اصلاً برای تورنت توصیه نمی شود.

پشتیبانی پشتیبانی Encrypt.Me

گفتگوی زنده هنجار در صنعت است تا آنجا كه به پشتیبانی مشتری توجه می كند. آی تی’سریع ، فوق العاده راحت و فوق العاده تسهیل کننده.

Encrypt.me نیز چنین ارائه می دهد?

نه کاملا.رمزگذاری پشتیبانی پشتیبانی چت

این نوع از پنجره گفتگوی زنده اما شما نمی دانید’بلافاصله با یک مدیر اجرایی پشتیبانی صحبت خواهیم کرد.

شما ابتدا باید مشخصات شخصی ، دستگاه و مشکل خود را وارد کنید و پس از چند ساعت پاسخ آن را خواهید گرفت.

بنابراین نمی توانم این را به عنوان پشتیبانی چت زنده تعریف کنم.

آی تی’در مقایسه با آن کند است و من واقعاً به ارائه دهنده توصیه می كنم كه از روند دست و پا گیر نماند تا خدمات خود را به همان اندازه مدرن تر انجام دهد.

Encrypt.Me توصیه می شود?

Encrypt.Me از طرف ما توصیه نمی شود زیرا دارای نقص های بسیار بزرگی است که می توان آنها را نادیده گرفت.

سیاست ورود به سیستم مشکل ساز و صلاحیت ایالات متحده ، آن را به یک سرویس ناامن برای عضویت در آن تبدیل می کند.

این همچنین نمی کند’پشتیبانی و گفتگوی زنده را ارائه نمی دهید’مناسب برای تورنتینگ همراه با قیمت سنگین 99 دلار در سال’ارزش اشتراک دارد. به هیچ وجه مناسب نیست زیرا گزینه های بسیار بهتر و ارزانتری در دسترس است.

اگر می خواهید بهترین گزینه جایگزین بعدی را ببینید ، این بررسی SurfShark را بخوانید.

Похожие статьи

 • VPNBaron Review 2019

  صلاحیت صلاحیت رومانی قیمت 5.54 $ سرورها 13 گزارش بدون رمزگذاری رمزگذاری OpenVPN / L2TPIKEv2 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله با این نسخهها کار در چین توصیه نمی شود...

 • نقد و بررسی مولود VPN

  صلاحیت حقوقی قیمت سوئد 5.55 دلار در ماه / ماه سرورهای 550 سرور در 35 کشور جهان سیاهههای مربوط به رمزگذاری AES-256-Bit Unblocks Netflix عملکرد متناقض...

 • PandaPow VPN Review 2020

  صلاحیت هونگ کنگ قیمت 7.00 دلار در ماه / ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 120+ VPN در 16 کشور جهان فروشگاه ها فروشگاه ها نقشه های اتصال رمزگذاری رمزگذاری AES-256-Bit Unblocks...

 • IVPN Review 2020

  صلاحیت جبل الطارق قیمت 8.33 سرور 3152 سیاهههای مربوط بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله در چین کار می کند بله توصیه می شود بله وب سایت...

 • VPNSecure Review 2019

  مستقر در یک مکان غیرمعمول برای یک سرویس VPN ، VPNSecure.me این کار را نکرد’t در نگاه اول به نظر می رسد یک سرویس مناسب است اما این سرویس از جنبه های بسیاری دارد...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me