بررسی OVPN 2020

صلاحیت قضایی سوئدی
قیمت 7.00 دلار در ماه
سرورها 56 سرور در 7 کشور
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت نه
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://www.ovpn.com/fa
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

OVPN ادعا می کند بهترین انتخاب برای کاربران آگاه در زمینه حفظ حریم خصوصی است و از 7 دلار در هر ماه شروع می شود. در یک برنامه 12 ماهه متاسفانه ، قیمت بالا توجیه پذیر نیست ، زیرا ارائه دهنده هنوز مسیری طولانی را طی می کند.

این تنها 81 سرور در 13 کشور ارائه می دهد و این به دلیل ضعف بار سرورها به سرعت ضعیف کمک می کند ، این بدان معنی است که شما باید با جریان آهسته ، مرور و تورنت مقابله کنید (که می تواند بسیار یکنواخت باشد).

با این وجود ، آنچه واقعاً OVPN را از لیست سرویسهای برتر VPN حذف می کند عدم توانایی انسداد سیستم عاملهای جریان مانند Netflix یا دور زدن “فایروال عالی” در چین (بدون مشکل وجود دارد).

به عنوان یک گزینه جایگزین بهتر ، پیشنهاد می کنم PureVPN بسته بندی شده با ویژگی را داشته باشید که با هزینه 2.91 دلار در هر ماه در یک برنامه 2 ساله شروع می شود. در دور زدن محدودیت های جغرافیایی در VoD هایی مانند Netflix یا ایجاد امنیت برای کاربران در چین ، هیچ مشکلی وجود ندارد. 

بررسی قیمت گذاری OVPN:

بهترین نوع برنامه های قیمت گذاری برنامه هایی هستند که بدون عارضه و به سادگی ممکن می باشند. بسیاری از کاربران با دیدن برنامه های قیمت گذاری بر اساس تعداد ویژگی های ارائه شده ، بلافاصله خاموش می شوند. اما OVPN نمی کند’این راه رو برو این برنامه ساده ترین برنامه های قیمت گذاری را ارائه می دهد و در همه آنها به همه ویژگی های موجود دسترسی پیدا می کنید. تنها تفاوت در برنامه های قیمت گذاری مدت زمان اشتراک معتبر خواهد بود.

در حال حاضر ، OVPN سه برنامه قیمت گذاری ارائه می دهد.

 • اشتراک برای یک ماه 10.99 دلار هزینه دارد
 • اشتراک سه ماهه (3 ماه) هزینه 24.99 $ بارگیری (8.33 $ در ماه) هزینه
 • هزینه اشتراک سالانه 84.00 دلار صورتحساب یک بار (7.00 دلار در ماه) هزینه می شود

قیمت ها خیلی زیاد نیستند و خیلی پایین نیستند. شما می توانید VPN ها را با پیشنهادهای بهتری در اشتراک های سالانه دریافت کنید ، بنابراین OVPN باید قیمت خود را در بسته سالانه در محدوده 60-70 دلار یک بار صورتحساب پایین بیاورد تا آن را جذاب و ارزان تر جلوه دهد..

بررسی قیمت گذاری OVPN

طبق بررسی ما ، اشتراک سه ماهه شاید برای کسانی که به دنبال عضویت در VPN هستند و به صورت کوتاه مدت در نظر گرفته شده است ، مناسب ترین باشد..

و اگر کسی هستید که نمی کند’می خواهید در مورد کیفیت برای قیمت کمتری سازش کنید ، سپس حتی برنامه سالانه پیشنهادات مناسبی را برای شما در نظر می گیرد.

با این حال ، در مورد گزینه های پرداخت ، OVPN یک سرویس بسیار اساسی ارائه می دهد.

می توانید از طریق کارتهای اعتباری ، حساب پی پال ، پول نقد یا حتی بیت کوین پرداخت کنید.

روش پرداخت OVPN

گزینه های خوب هستند اما برخی دیگر باید اضافه شوند.

آزمایشی رایگان OVPN

در حال حاضر ، OVPN نمی کند’یک کارآزمایی رایگان همه جانبه مانند NordVPN ارائه دهید’محاکمه رایگان 3 روزه است که بدون هیچ رشته متصل شده است ، اما 10 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

این چیزی غیر عادی نیست. ارائه سیاست بازپرداخت یک رویه اثبات شده در صنعت VPN است و در صورت ارائه هرگونه ارائه خدمات آزمایشی رایگان ، مزایای اضافه شده آن است..

بنابراین ، OVPN’سیاست بازپرداخت 10 روزه خوب است اما ما توصیه می کنیم حداقل یک نسخه آزمایشی رایگان از سرویس خود را اضافه کنید ، تا کاربران بتوانند با VPN درگیر شوند و از آن استفاده کنند ، قبل از اینکه در واقع به سمت خرید آن حرکت کنند..

بررسی سازگاری برنامه های OVPN

بر خلاف ارائه دهندگان مشابه مشابه ، OVPN ارائه دهنده خدمات سازگار برای ویندوز و Mac OS X است. ما سرویس گیرنده ویندوز را بارگیری کردیم و نصب کردیم تا ببینیم چقدر خوب کار می کند و ما از تمیز بودن بسیار ساده تحت تأثیر قرار گرفتیم و ساختار مشتری را ساده تر کردیم.

بررسی سازگاری برنامه های OVPN:

UX و UI برنامه غیرقابل انعطاف است و هر چیزی از سوئیچینگ سرورها به امنیت و گزینه های مشتری به راحتی در دسترس نیست.

همچنین می توانید OVPN را در Android و iOS تنظیم کنید اما باید این کار را بصورت دستی از طریق OpenVPN انجام دهید. در اینجا راهنماهای نحوه نصب OVPN در اندروید و نحوه نصب OVPN در iOS آورده شده است.

بررسی سرورهای OVPN

زیرساخت سرور یکی از مهمترین موارد برای بررسی VPN است. OVPN 56 سرور در 7 کشور و 2 894 آدرس IP ناشناس ارائه می دهد. این 7 کشور اساساً همه در اروپا و آمریکای شمالی واقع شده اند ، بنابراین ما معتقدیم که موقعیت یابی سرورهای آنها کمی کمرنگ است. برای بهبود عملکرد VPN در مناطقی که به این مناطق نزدیکتر هستند ، باید سرورهای بیشتری در جای دیگری در مناطقی مانند خاورمیانه ، آفریقا و آسیا اضافه شوند..

بررسی سرورهای OVPN

بررسی پشتیبانی OVPN

اگرچه پشتیبانی مشتری کمی برای پاسخگویی کمی طول کشید و زمان تاخیر از بین نرفت’برای ویژگی چت 24/7 کاملاً مناسب که ارائه می دهد ، کاملاً مناسب است با توجه به حل نشدن پرس و جوهای ما با پاسخ آنها.

بررسی پشتیبانی OVPN

اگر OVPN بخواهد مشتریان خود را حفظ کند ، عملکرد پشتیبانی بسیار بهتر می شود. جوابهایی که می دهند خوب است اما زمان لازم برای پاسخ دادن به این پاسخ ها می تواند ناامید کننده باشد و باعث شود مردم به جای دیگری بروند..

بررسی پشتیبانی پروتکل OVPN

اگر به دنبال یک VPN هستید که از PPTP پشتیبانی می کند ، OVPN همانطور که نمی کند برای شما نیست’t برای پشتیبانی از آن پروتكل ، دلیل اینكه این پروتكل آنقدر كافی نیست كه بتواند برای مشتری خود اجباری شود فراهم می كند.

هیچ پشتیبانی L2TP / IPSec وجود ندارد ، زیرا فقط می تواند از OpenVPN به عنوان پروتکل پیش فرض در OVPN استفاده کند. جالب اینجاست که OVPN’نام s شبیه نام پرونده های OVPN است که برای راه اندازی یک VPN در OpenVPN استفاده می شود.

بررسی روتر OVPN Vilfo

امروزه در صنعت VPN یک روند جدید و جذاب وجود دارد و این یعنی ارائه VPN روتر را قادر می سازد برای کاربرانی که هنگام محافظت از حریم خصوصی خود کمی سرحال تر هستند..

OVPN همچنین روتر VPN را با نام Vilfo ارائه می دهد. شما می توانید این روتر VPN را فقط با 429 دلار در Vilfo.com خریداری کنید و آن را با 19 VPN از پیش تنظیم شده شامل نام هایی مانند NordVPN و VyprVPN همراه کنید. شما می توانید با استفاده از هر یک از این موارد (در صورت داشتن اشتراک معتبر از ارائه دهنده VPN که مایل به روشن کردن آن هستید ، روی روتر) با یک کلیک استفاده کنید.

بررسی روتر OVPN Vilifo

سایر VPN ها همچنین می توانند به راحتی در این روتر تنظیم شوند اما تنها در صورت پشتیبانی از پروتکل OpenVPN.

اگر از Vilfo استفاده می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد تنظیم VPN در تمام دستگاه های خود به طور جداگانه به عنوان تمام فعالیت های اینترنتی خود نخواهید داشت ، صرف نظر از اینکه دستگاه شما از چه روشی تولید شود ، از طریق یک VPN به طور خودکار از طریق روتر از طریق VPN تأمین می شود..

نتیجه:

OVPN چند مورد برای بهبود دارد اما به طور کلی ، آن’یک VPN پیشنهادی از پایان ما. هیچ گونه نشت DNS وجود نداشت ، سرعت بسیار خوبی بود و تقریباً 30 MBPS را روی اتصال 35 MBPS لمس می کنید ، زمان تأخیر پایین بود و مهمتر از همه ، ما هرگز با خرابی روبرو نشدیم.

در صورت تمایل به بررسی ما ، از سیاست بازپرداخت 10 روزه استفاده کرده و از این VPN بازدید کنید. اگر سؤال یا سؤالی دارید یا حتی پیشنهادی دارید ، در موضوع زیر نظر دهید. ما بیش از این خوشحال می شویم که مثل همیشه با شما در یک گفتگوی معنادار درگیر شوید.

Похожие статьи

 • VPN بررسی نامحدود 2020

  Jurisdiction USA Price 2.78 Server 400+ Logs No Encryption OpenVPN، L2TP / IPSec و IKEv2 Unblocks Netflix بله تورنتینگ بله این نسخهها کار میکند در چین توصیه می شود...

 • NVPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت بوسنی قیمت 3.33 دلار در هر ماه سرورها 54 سرور گزارش ها بدون رمزگذاری رمزگذاری 256 بیتی CBC / SHA512 Unblocks Netflix خیر تورنتینگ بله در چین کار می کند...

 • PandaPow VPN Review 2020

  حوزه قضایی هنگ کنگ قیمت 7.00 دلار در ماه / ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 120+ VPN در 16 کشور جهان سیاهههای مربوط به فروشگاهها اتصال به سیستمهای رمزگذاری رمزگذاری AES-256-Bit Unblocks...

 • VyprVPN Review 2020

  Jurisdiction Switzerland (ناامن) قیمت 6.67 دلار در ماه (80 دلار برای 1 سال) سرور 700 سیاهههای مربوط به ویرایش رمزگذاری AES-256 باز کردن قفل Netflix بله تورنتینگ...

 • بررسی تونل خصوصی 2020

  صلاحیت قضایی ایالات متحده قیمت 3 دلار در ماه (36 دلار در برنامه سالانه) سرور 22 سرور در 12 کشور جهان سیاهههای مربوط به محافظت از اطلاعات حساس برای رمزگذاری 14 روز...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me