بررسی سریع Opera VPN

صلاحیت قضایی کانادا
قیمت رایگان
سرورها فقط 3 منطقه
سیاههها نقشه‌های اتصال فروشگاه
رمزگذاری اطلاعاتی در دسترس نیست
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت نه
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://www.opera.com/computer/features/free-vpn
سازگاری Chrome ، Firefox

متعلق به SurfEasy ، Opera VPN فقط به عنوان یک سرویس داخلی در مرورگر وب Opera در دسترس است., اجازه می دهد تا کاربران به طور ایمن از اینترنت استفاده کنند. محدودیت پهنای باند وجود ندارد ، آن را رایگان و با Netflix کار می کند! پروتکل OpenVPN پشتیبانی نمی شود ، اما ترافیک شما از طریق پراکسی ایمن می شود ، و آن را تا حد زیادی آسیب پذیر می کند.

روی سطح ، به نظر می رسد خدمات کاملاً رایگان و رایگان است. اما نه خیلی سریع به عنوان بسیاری از خدمات رایگان که ما’بازبینی شده در بسیاری از جبهه ها ، به ویژه محافظت از داده های کاربر و حفظ حریم خصوصی بصورت آنلاین کوتاه است.

بنابراین Opera VPN یکسان است یا در یک خط متفاوت کار می کند?

این بررسی جامع Opera VPN را از BestVPN.co بخوانید! ما بررسی های vpn در مورد مارک های مشهور را نیز پوشش داده ایم.

Contents

Opera VPN با Netflix کار می کند

بزرگترین طرفدار Opera VPN این است که می تواند چندین کتابخانه Netflix را علیرغم اینکه یک سرویس رایگان است ، از حالت مسدود کند..

اگر شما فکر می کنید چه’بزرگ در آن است؟ بنابراین احتمالاً شما نمی دانید’درباره Netflix آگاه باشید’ممنوعیت VPN.

نتفلیکس کتابخانه های منطقه ای مختلفی را در سراسر جهان ارائه می دهد ، چه چیزی’اطلاعات موجود در Netflix در یک کشور ممکن است در کشور دیگر در دسترس نباشد. برای پی بردن به این محدودیت ، کاربران شروع به استفاده از Netflix کردند تا بتوانند از این نرده های دیجیتالی با سهولت پرش کنند ، تا این که Netflix با انتقام دوباره بازگشت..

ممنوعیت بدنام Netflix VPN به وجود آمد.

و بعد از این ، اگر سعی کردید با VPN به Netflix وصل شوید ، این صفحه را مشاهده کردید.

Netflix VPN Ban

این ممنوعیت باعث شده است بسیاری از VPN ها در مورد انسداد Netflix ایالات متحده ، انگلیس و سایر کتابخانه های مختلف بی فایده باشند..

و VPN های رایگان به دلیل این امر به سختی ضربه خورده اند زیرا انسداد Netflix اکنون به منابع بالایی نیاز دارد تا IP های دوام را سریعتر نگه داشته شود تا نتفلیکس بتواند آنها را در لیست سیاه قرار دهد..

بنابراین هنگامی که من Opera VPN را پیدا کردم که در حال کار برای رفع انسداد Netflix در تمام سرورهایی است که من آزمایش کردم ، این یک تعجب بزرگ بود.

این بزرگترین برجسته این بررسی VPN Opera VPN است.

برنامه های Opera VPN و بررسی قیمت

من طرفدار اپرا نیستم ، بنابراین واقعاً تصوری در مورد سرویس VPN آن نداشتم. من فقط به تحلیل ارائه دهنده رسیدم ، زیرا بسیاری از کاربران نیاز به ایده بهتر در مورد امنیت خود داشتند.

در حین انجام بررسی VPN Opera VPN ، هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری در سایت یا جاهای دیگر پیدا نکردم. این بدان معناست که می توانید بدون پرداخت یک پنی ، از سرویس VPN یکپارچه آنها در مرورگر استفاده کنید.

از آنجایی که اپرا از قبل دارای شهرت جدی است ، می دانم که چرا بسیاری از کاربران ممکن است این سرویس را انتخاب کنند. با این حال ، اگر کاملاً بی طرف باشیم ، رایگان فقط یک پوشش است.

محصول در واقع یک نیست “سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) ، بلکه یک پروکسی است. بنابراین ، حداکثر شما می توانید با Opera VPN انجام دهید ، انسداد برخی از وب سایتهای محدود جغرافیایی است.

نحوه استفاده از Opera VPN?

در کل کار مروری ما ، هرگز نسبت به Opera VPN تنظیم ساده تری برای یک VPN پیدا نکرده ایم.

به سادگی مرورگر Opera را از وب سایت رسمی بارگیری کنید: https://www.opera.com.

مرورگر را راه اندازی کنید

درست در کنار نوار URL ، یک مورد وجود دارد “VPN” دکمه. اما برای فعال کردن آن ، مجبور شدم به منو بروم > تنظیمات > حریم خصوصی > VPN.

Opera VPN کاملاً رایگان است زیرا در هیچ برنامه اشتراکی مشاهده نکردم.

فقط با چرخاندن لیست موجود ، می توانید سرورها را از طریق همان صفحه تنظیمات در مرورگر تغییر دهید.

آیا Opera یک VPN رایگان ارائه می دهد

بررسی روشهای پرداخت Opera VPN

از آنجا که Opera VPN است “رایگان” خدمات ، از هیچ روش پرداخت پشتیبانی نمی کند. این بدان دلیل است که به سادگی هیچ چیزی را ارائه نمی دهد “حق بیمه” که ممکن است نیاز به خرید داشته باشد.

این مرورگر درست مانند Mozilla Firefox و Google Chrome برای بارگیری رایگان در دسترس است. حتی افزودنیهای موجود در Opera’فروشگاه اختصاصی همه را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد. نیازی به روش پرداخت نیست!

سرورهای VPN Opera و بررسی عملکرد

Opera VPN یک لیست سرور بسیار مبهم ارائه می دهد.

برای اتصال به شما فقط با سه گزینه ارائه شده است:

  • قاره آمریکا
  • اروپا
  • آسیا

مهم نیست که کدام یک از آنها را به آن وصل کنید ، شما هیچ اطمینان نخواهید داشت که به کدام شهر / مکان / کشور از کجا منتقل می شوید.

سرورها به هیچ وجه از رمزگذاری یا پشتیبانی پروتکل محافظت نمی شوند و همچنین از نشت IP رنج می برند (به نظر من حداقل در 3 تست مختلف حداقل 3 بار IP خود را نشت می کند).

اگر این لیست را با سایر ارائه دهنده های برتر مقایسه کنیم ، لیست سرورها کمتر خواهد بود. اقتدار در اینجا.

بررسی تست سرعت اپرا VPN

برای درک بهتر از قابلیت اطمینان و پهنای باند Opera VPN ، تصمیم گرفتم یک تست سرعت را روی اتصال 50Mbps انجام دهم. من نتایج را در جدول زیر ارائه داده ام:

سرور پینگ دانلود بارگذاری
ایالات متحده 159 میلی متر 32.4 مگابیت در ثانیه 37.8 مگابیت در ثانیه
کانادا 133ms 40.2 مگابیت در ثانیه 23.4 مگابیت در ثانیه
آلمان 203ms 30.7 مگابیت در ثانیه 29.1 مگابیت در ثانیه
سنگاپور 119 میلی متر 32.9 مگابیت در ثانیه 32.7 مگابیت در ثانیه
هلند 102ms 34.5 مگابیت در ثانیه 33.3 مگابیت در ثانیه

حریم خصوصی و امنیت Opera VPN

پیش از این به کاربران گفتم که اپرا دفتر اصلی خود را در نروژ دارد. سرویس VPN آنها از طریق یک شرکت تابعه به نام SurfEasy در دسترس است. اکنون ، طرفداران حفظ حریم خصوصی و کسانی که نسبت به قوانین اینترنت احتیاط دارند ، ممکن است بدانند که نروژ حق حفظ حریم خصوصی کاربران را حفظ و محافظت می کند.

بسیاری از قوانین و قوانین آن به طور متوسط ​​برای جو مطلوب است. با این حال ، SurfEasy ممکن است آنقدر قابل اعتماد نباشد! حدس بزن چرا؟ خدماتی که فناوری پروکسی خود را در مرورگر پرچمدار ادغام کرده است ، دفتر مرکزی آن در کانادا است!

حال فراموش نکنیم که کانادا عضو اتحاد پنج و چهارده چشم است. این گروه از اطلاعات شامل نام هایی مانند ایالات متحده ، انگلستان ، نیوزلند ، استرالیا و کانادا است. به این ترتیب ، می توانید انتظار داشته باشید که دولت های آنها از نظارت گسترده دست به گریبان باشند.

در حقیقت ، بیشتر کشورهای تحت صلاحیت اتحادیه اروپا و ایالات متحده حتی قوانینی را برای نگهداری داده ها وضع می کنند. این بدان معناست که نه تنها Opera VPN تمام اطلاعات شما را ثبت می کند. با این حال ، هنگامی که تقاضا از دولت کانادا است ، آنها داده های خصوصی را تحویل می دهند.

هنگام مرور اپرا VPN ، چیزهایی مرتباً گیج کننده می شوند. شما واقعاً نمی دانید صاحب چه چیزی است! در گفتگو با پلیس آندروید در آوریل 2023 ، Opera PR اعلام کرد که برنامه VPN آنها دیگر بخشی از نرم افزار مرورگر آنها نیست.

این یا ترفندی است برای جلوگیری از برخورد مجدد در کانادا ، یا به سادگی بازاریابی ضعیف و روابط عمومی که منجر به سردرگمی گسترده در مورد دفتر اصلی خدمات VPN آنها شده است. صرف نظر از این ، من از قرار دادن حریم شخصی خود به دست اپرا خودداری می کنم’سرویس VPN.

Opera VPN پروتکل ها / مرور رمزگذاری

در مورد پروتکل ها یا رمزگذاری هایی که توسط Opera VPN در هرجایی استفاده می شود ، هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.

این بدان معناست که Opera یک VPN نیست بلکه یک پروکسی است ، که IP شما را پنهان می کند اما اگر می خواهید محافظت و امنیت درجه یک آنلاین باشد ، بسیار بی فایده است.

بنابراین اگر به فکر استفاده از Opera VPN برای محافظت از خود در حین انجام معامله مالی حساس هستید ، همین حالا ایده را کنار بگذارید.

Opera VPN P2P / مرور تورنت

Opera VPN به هیچ وجه برای تورنتینگ خوب نیست.

این از نشت IP رنج می برد و عملاً هیچ پوشش امنیتی برای محافظت از شما در برابر ترول های حق چاپ ندارد.

برای پاک کردن هرگونه شک و تردید ، Opera VPN همچنین در صفحه VPN خود به وضوح ذکر می کند که از P2P / Torrenting پشتیبانی نمی کند. بنابراین ضروری است که کاربران هنگام استفاده از Opera VPN از به اشتراک گذاشتن / بارگیری تورنت به هر قیمتی خودداری کنند.

بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی Opera VPN

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، Opera VPN دقیقاً یک سرویس مجازی-خصوصی شبکه نیست بلکه سرور پروکسی است. در حالی که تمام عملکردهای مورد نیاز شما را از طریق یک VPN فراهم می کند ، اکثر قابلیت ها فقط به داده های مرورگر شما محدود می شوند.

این بدین معنی است که ارائه دهنده فقط داده های منتقل شده از مرورگر وب و اینترنت شما را رمزگذاری می کند. در نتیجه ممکن است سرویس کاملاً بی خطر نباشد. در حقیقت ، شبیه به قفل کردن درب منزل شما است اما پنجره ها را باز نگه دارید.

درب قفل شده برخی از ایمنی را تضمین می کند ، اما متجاوزان هنوز هم می توانند پنجره ها را بشکنند / باز کنند. این باعث کاهش سطح امنیتی می شود که بدیهی است. من برای جزئیات بیشتر در مورد محافظت از VPN ها ، صفحه قدیمی خط مشی رازداری را بررسی کردم (وقتی اپرا VPN سایت اختصاصی خود را داشت).

در این سرویس آمده است که اطلاعات اتصال / جلسه را وارد نمی کند ، اما همانطور که قبلاً کشف کردم ، این نادرست است. البته از آنجا که این سرویس رایگان است ، نیازی به ارائه نام ، آدرس ایمیل و سایر اطلاعات مهم شخصی نیست.

با این حال ، موافقت با قوانین Opera VPNs همچنین بدان معنی است که SurfEasy را قبول می کنید’خط مشی داده زیرا سرویس حاکم است. در حالی که جزئیات مشخصی در مورد ذخیره اطلاعات وجود ندارد ، این وظیفه شماست که قبل از به اشتراک گذاری داده های شخصی از احتیاط استفاده کنید.

Opera VPN Safe است?

Opera VPN یک پروکسی است’آن را اشتباه بخاطر یک VPN بخاطر اینکه در آنجا به اسم وجود دارد اشتباه کنید.

این کار نمی کند’t انواع رمزگذاری ، پروتکل ، کشتن سوئیچ یا به معنای واقعی کلمه هر مانع دیگری را که VPN های دیگر برای محافظت از ناشناس ماندن شما در اینترنت انجام می دهند ارائه دهید..

بررسی پشتیبانی مشتری از Opera VPN

Opera VPN به هیچ وجه هیچ نوع پشتیبانی مشتری را ارائه نمی دهد.

چت زنده ، فرم تماس با ما یا حتی ایجاد بلیط؟ شما برنده شد’قادر به یافتن چیزی شبیه به این برای Opera VPN خواهید بود.

تنها پشتیبانی موجود از طریق بخش سؤالات متداول است.

پاسخ سوالات متفاوتی را برای سؤالات معمول دریافت خواهید کرد. این فقط در مورد آن است.

به عنوان گزینه ای برای سؤالات متداول ، می توانید در انجمن اپرا سؤال بپرسید ، اما حتی این نتیجه ای هم ندارد’بخش اختصاصی برای اپرا داشته باشید’سرویس VPN.

VPN های بسیاری با پشتیبانی مشتری بد وجود دارد ، اما احتمالاً Opera VPN جزو بدترین هاست.

بررسی سازگاری دستگاه Opera VPN

Opera VPN فقط برای دوره های مرورگر Opera در دسترس است.

هیچ برنامه ای برای ویندوز ، مک ، اندروید ، iOS یا حتی مرورگرهای دیگر در دسترس نیست.

سیستم عامل iOS و Android توسط ارائه دهنده متوقف شد ، بنابراین اکنون فقط در مرورگر Opera وجود دارد.

اما مشکل اینجاست که مرورگر Opera جهان نیست’محبوب ترین یا حتی یک مرورگر محبوب برای آن.

Google Chrome ، Mozilla Firefox دو مرورگر برتر هستند اما Opera VPN این کار را نمی کند’روی آنها کار کنید.

در جبهه سازگاری ، Opera VPN نمی کند’حتی شایسته است که از ما رتبه ای کسب کنند.

Opera VPN Review Reddit

بررسی Opera VPN من و بهترین vpn reddit پرده برداری می کند که این سرویس حضور بسیار فعالی در Reddit دارد. می توانید موضوعات مختلفی را پیدا کنید که در آن کاربران به دنبال راه حلهایی در رابطه با مشکلات روبرو با افزودنیهای مرورگر و برنامه های هوشمند هستند.

شما بسیاری از اعضای جامعه فعال برای ارائه راه حل برای موضوعات متنوع حضور دارید. در زیر می توانید موضوعاتی را مشاهده کنید که کاربران در مورد اقدام Opera VPNs در حذف وب سایت و برنامه های خود صحبت می کنند ، و فقط یک مرورگر Windows VPN ارائه می دهد:

جایگزین Opera VPN از androidapps

حکم نهایی

نه.

اگر می خواهید از من بپرسید Opera VPN چقدر خوب است؟ من می گویم ، یکی از نامطلوب ترین VPN های موجود در آنجا ، حتی به صورت رایگان.

جدا از رفع انسداد Netflix ، Opera VPN کارهای دیگری انجام نمی دهد.

آی تی’در اصل یک تسویه حساب یک ترفند است.

اپرا VPN برنده شد’از امنیت خود به صورت آنلاین محافظت کنید ، هیچ برنامه ای نداشته باشد ، هیچ نوع پشتیبانی از مشتری ندارد ، این کار را نمی کند’t از تورنتینگ پشتیبانی کنید ، پارک سرور آن بسیار ناچیز است و ابهام در مورد صلاحیت اجرای آن از کجا وجود دارد.

هیچ دلیلی برای ما وجود ندارد که آن را در این مرورگر مرور VPN مرورگر Opera توصیه کنیم.

خوب

  1. Netflix را مسدود می کند.
  2. سرویس رایگان VPN.

بد

  1. بدون پشتیبانی مشتری.
  2. بدون سازگاری متقابل پلتفرم.
  3. به جای اختصاصی از سرورهای DNS Google استفاده می کند.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Trust.Zone Review - ارائه دهنده VPN با بودجه مناسب