بررسی IPVanish 2020

صلاحیت قضایی ایالات متحده
قیمت 6.49 دلار / ماه
سرورها 1000+
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند آره
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://www.ipvanish.com/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

با وجود نشت داده های شرم آور توسط غول های رسانه های اجتماعی ، حملات مداوم بدافزار توسط هکرهای نادان و بارهای دیگر از تهدیدات به همان اندازه خطرناک که فضای آنلاین را اشغال می کند ، VPN ها برای محافظت از حریم شخصی و امنیت آنلاین خود برای کاربران مدرن ضروری شده اند..

اما هر ارائه دهنده VPN ارزش توجه شما را ندارد. برای آن ، یک ارائه دهنده باید بهترین خدمات VPN را با تمام ویژگی های مناسب ، قیمت مناسب و ترکیب امنیتی مناسب ارائه دهد. در این بررسی ، ما در حال بررسی IPVanish ، یک سرویس محبوب VPN هستیم تا بررسی کنیم که آیا مطابق وعده های خود عمل می کند یا از بعضی جنبه ها کوتاه می آید؟.

در اینجا کامل IPVanish Review 2020 با انتقادات صادقانه بر روی آن قیمت گذاری ، روش های پرداخت ، سیاست حفظ حریم خصوصی ، سازگاری سکو و موارد دیگر توسط BestVPN.co ارائه شده است.

بررسی IPVanish

Contents

صلاحیت IPVanish

یکی از مشهورترین ارائه دهنده VPN در خارج ، IPVanish دقیقاً همان چیزی را که نام آن پیشنهاد می کند انجام می دهد. یعنی از ناشناس بودن شما به صورت آنلاین با محافظت از IP شما محافظت می کند. این ارائه دهندگان دارای تمام ویژگی های مناسب است که هر کاربر VPN ممکن است به دنبال پشتیبانی از پروتکل های متعدد ، یک لژیون از برنامه های اختصاصی برای سیستم عامل های سازگار ، سرورهای 1000+ ، رمزگذاری AES-256 و موارد دیگر باشد.

قرار گرفتن در ایالات متحده آمریکا بزرگترین معضل امنیتی است که IPVanish با آن روبرو است. این’زیرا ایالات متحده به دلیل عضویت در اتحادیه های بین المللی به اشتراک گذاری داده ها مانند 14 چشم و همچنین به دلیل تهاجمی ترین قوانین نگهداری اطلاعات ، بدنام است. ما’و همچنین مشکلاتی را که یک VPN می تواند از نظر محافظت از داده های خود در هنگام مستقر شدن در ایالات متحده در راهنمای ما در اتحاد چشم 5/9/14 ، برجسته کند ، نشان می دهد..

اما آنچه از این نتیجه می گیرد این است که ، IPVanish مطمئناً به اندازه کافی برای شما امن نیست تا زمانی که در ایالات متحده مستقر شود. این می تواند در هر زمان سفارش gag را دریافت کند یا به هر قانون نگهداری داده ها که ممکن است داده های حساس شما را به خطر بیاندازد ، تکمیل شود.’با آن پیش بروید.

گزارش سیاههها / بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی

هنگامی که ما به سیاست حفظ اسرار دقیق IPVanish رفتیم ، بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم که صریحاً اظهار داشت که این کار را نمی کند’ارتباطات یا فعالیتهای مربوط به فعالیت خود یا حتی فراداده مربوط به جلسه VPN خود را حفظ کنید ، اما در واقع دروغ گفته و داده ها را به ما داده است تا ما’در طول مطالعه جامع ما در مورد شیوه های ورود به سیستم بیش از 100 شرکت ارائه دهنده یافت شده است,

این همچنین نشان می دهد که چگونه قرار گرفتن در صلاحیت صحیح می تواند VPN را در قبال محافظت از داده های کاربر علیرغم ارائه خط مشی صفر به امنیت ناامن کند.

بررسی سریع IPVanish

قیمت ها تا حدودی بالاتر از حد مجاز هستند و ارائه دهندگان بیشتری وجود دارند که بسته های با کیفیت حتی بهتر را با قیمت کمتری ارائه می دهند ، به طوری که’یک رها کردن اما آنچه فاقد ویژگی های آن است ، باعث می شود عملکرد به دست بیاید. IPVanish نمی کند’از خرابی های مکرر رنج می برید ، هیچ گونه نشتی در IP وجود ندارد و مهم نیست که ساعت یا هر هدف دیگری که از آن استفاده می کنید ، سرعت ها کاملاً سازگار هستند..

طرفداران

 1. 1000+ سرور در 60+ کشور.
 2. رمزگذاری درجه نظامی AES-256.
 3. چندین برنامه اختصاصی از جمله برنامه مخصوص FireTV.
 4. کلید کشتار.
 5. سرعت پایدار.

منفی

 1. قیمت ها بالاتر از آنچه که باید برای چنین خدماتی باشد.
 2. مستقر در ایالات متحده آمریکا ، عضو گروه 14 چشم.
 3. اطلاعات و اطلاعات را نگه دارید
 4. نمی کند’تی را مسدود کنید Netflix US.

برنامه های IPVanish و بررسی قیمت

ما واقعاً هوادار بزرگی نیستیم که از آنجا برنامه هایی برای قیمت گذاری محدود داشته باشد ، جایی که دسترسی به ویژگی های خاص برای کسانی که برنامه های ارزان قیمت را انتخاب می کنند محدود است. برای مثال در VyprVPN ، شما فقط می توانید در صورت عضویت در برنامه گران تر آنها ، به ویژگی های انحصاری پروتکل Chameleon و Vypr Cloud دسترسی داشته باشید. اما خوشبختانه ، IPVanish نمی کند’یک رژیم قیمت گذاری مشابه در دست داشته باشید.

تمام ویژگی های آن در کلیه برنامه های قیمت گذاری با تنها تفاوت بین این برنامه ها ، مدت زمان اشتراک شما ارائه می شود.

برنامه های IPVanish و بررسی قیمت

برنامه اشتراک ماهانه

هزینه اعلام شده: 10.00 دلار / ماه

مانند هر ارائه دهنده VPN دیگر ، IPVanish’برنامه قیمت گذاری ماهانه بسیار گران است. با هزینه 10 دلار در ماه ، عضویت در این طرح سالانه 120 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. شما نمی’در این طرح هر نوع تخفیف به دست می آورید ، زیرا ما پناه نمی بریم’واقعاً دیده شده است که ارائه دهنده برنامه ماهانه خود را با قیمت 11.99 دلار تا کنون ارائه می دهد. 17٪ تخفیف که در اینجا نمایش داده می شود ، صرفاً یک مزیت بازاریابی هوشمندانه و چیز دیگری نیست. یک برنامه خیلی خوب برای انتظار کردن نیست و فقط در صورت نیاز به VPN برای برخی از مزایای کوتاه مدت توصیه می شود.

برنامه اشتراک سه ماهه / 3 ماه

هزینه اعلام شده: 8.99 $ / ماه

ما واقعاً آن را بیشتر دوست داشتیم اگر ارائه دهنده برنامه 6 ماهه اشتراک را به جای برنامه 3 ماهه پیشنهاد کند ، زیرا این کار برای کاربر امکان پذیر تر بود.

اما از آنجا’در آنجا ، شما می توانید آن را با قیمت 26.99 دلار که هر 3 ماه یک بار صورتحساب گرفته است ، تهیه کنید و این هزینه را برای هر ماه 899 دلار در هر ماه هزینه کنید. یک معامله بسیار بد به آن فکر می کنیم و مطمئناً توصیه نمی شود زیرا هزینه خرابی ماهانه خیلی زیاد است.

باز هم ، فقط در صورت نیاز به نیاز فوری در اسرع وقت به این طرح بروید.

اشتراک سالانه / 12 ماه

هزینه اعلام شده: 6.49 دلار / ماه

بهترین برنامه لات ، IPVanish’برنامه سالانه چیزی است که شما اگر می خواهید در خدمات آن مشترک شوید ، باید انتخاب کنید. در هر سال 77.99 دلار ، در هر ماه 6.49 دلار هزینه خواهد داشت و بهترین ارزش را برای پول شما فراهم می کند. اما هنوز هم ، قیمت گذاری تا IPVanish خیلی بالاست’بسته ویژگی مربوط است. شما می توانید با قیمت بسیار کمتری نسبت به ارائه دهندگان بسیار بهتر اشتراکی دریافت کنید ، بنابراین ما واقعاً معتقدیم که این قیمت ها مطمئناً باید به جنوب سفر کنند.

کوپن های IPVanish

در حال حاضر ، IPVanish دو کد کوپن را ارائه می دهد. کد اول آنها “OURBESTOFFER” اگر می خواهید قیمت ها با بودجه شما مطابقت داشته باشد ، تخفیف 25٪ تخفیف را در کلیه برنامه های قیمت گذاری به شما می دهد..

افزودن این کد کوپن IPVanish می تواند هزینه برنامه سالانه را از 77.99 دلار به 58.49 دلار بسیار معقول تر برساند..

کوپن های IPVanish

کد کوپن IPVanish دیگر “اکنون ذخیره کنید”, در صورت درخواست ، قیمت ها را با حاشیه 20 درصد پایین می آوریم ، اما ما به طور جدی نمی خواهیم’وقتی این کد را با تخفیف 25٪ تخفیف می دهید ، حضور این کد را درک کنید. IPVanish واقعاً باید این سردرگمی را پایان دهد و به کدهای کوپن آنها چشم انداز یکنواخت تری بدهد.

بررسی دوره آزمایشی IPVanish

IPVanish در حال حاضر یک آزمایشی کاملاً رایگان را به معنای واقعی این اصطلاح ارائه نمی دهد ، در عوض آنچه ارائه می دهد 7 روز ضمانت برگشت پول در تمام برنامه های قیمت گذاری خود است و با انجام این کار خود را به یک مزاحمت تبدیل می کند. آزمایشی رایگان بزرگترین شاخص میزان اعتماد به نفس ارائه دهنده خدمات خود و ارائه آنها به اعتبار ویژگی های ارائه شده است..

ارائه نکردن به آنها احساس بدی از خدمات ارائه می دهد و ما واقعاً IPVanish را توصیه می کنیم که در اسرع وقت یکی را در این زمینه گنجانده یا خطر از دست دادن مشتری را به ارائه دهندگان مانند NordVPN که نه تنها یک محاکمه آزاد با تعهد صفر با تمام ویژگی های موجود ارائه می دهند ، بلکه به مراتب بهتر نیز ارائه می دهد. برنامه های قیمت گذاری.

بررسی روشهای پرداخت IPVanish

اگرچه در حال حاضر بیت کوین را به عنوان گزینه پرداخت ارائه نمی دهد ، اما وقتی بررسی شخص ثالث این سرویس را بررسی کردیم ، فهمیدیم که IPVanish قبلاً بیت کوین را به عنوان گزینه پرداخت ارائه می داد. این’مطمئناً یک ضربه گیر است زیرا این امکان را برای کاربر فراهم می کند که برنامه های قیمت گذاری را ناشناس بپردازد.

بررسی روشهای پرداخت IPVanish

در حال حاضر فقط دو روش پرداخت موجود است. می توانید از طریق کارت اعتباری خود پرداخت کنید یا تصمیم به پرداخت هزینه از طریق پی پال بگیرید. طبق بررسی ما روشهای پرداخت کافی نیستند و برای فراهم کردن انعطاف پذیری بیشتر به کاربر نیاز به افزایش دارند.

بررسی سازگاری IPVanish

دقیقاً مانند ارائه دهندگان بهتر VPN بهتر در آنجا ، IPVanish همچنین برنامه های سازگار اختصاصی را برای سیستم عامل های محبوب مانند Windows ، iOS ، Mac و Android ارائه می دهد. چی’خوب اینجاست که ارائه دهنده برنامه ویژه ای برای FireTV نیز ارائه می دهد و مانند نسیم کار می کند. پشتیبانی اختصاصی از سیستم عامل های طاقچه همیشه مورد استقبال و استقبال قرار می گیرد ، بنابراین ما واقعاً به ارائه دهنده می توانیم از افزودن برنامه به ترکیب ، شست.

بررسی سازگاری IPVanish

جدای از آن IPVanish راهنماهای راه اندازی را برای Linux ، Chromebook ، Windows Phone و روترها ارائه می دهد. با این حال ، IPVanish از نظر پشتیبانی از پروتکل های متعدد در تمام سیستم عامل ها ارائه نمی دهد. درباره این بعداً در این مقاله آمده است.

بررسی سرورهای IPVanish

ارائه دهنده ادعا می کند که’s سریعترین در حال رشد Top Tier VPN در جهان و تنها مکانی که این ادعا بیشترین مقاومت را داشته است در زیرساخت های سرور آن بود.

IPVanish در 60 کشور جهان چشمگیر 1000+ سرور ارائه می دهد که اکثریت جهان را پوشش می دهد’چشم انداز وب است اما باید بگوییم که تعداد سرورها به سمت اروپا و ایالات متحده اندک است.

فقط 59 سرور در آسیا وجود دارند که دارای 3 سرور paltry هستند

ارائه دهنده مقایسه آن با لس آنجلس ، ایالات متحده که به تنهایی میزبان 57 سرور IPVanish است و شما ایده خوبی خواهید داشت که در کجا مشکل وجود دارد.

ما به ارائه دهنده توصیه می کنیم در صورت وجود ، سرورهای بیشتری را در سه مکان ، یعنی خاورمیانه ، آفریقا و آسیای میانه اضافه کنید’برای جذب مشتری بیشتر از این مناطق ، که در زمانهای آینده فقط در حال افزایش خواهند بود.

پروتکل های IPVanish / بررسی رمزگذاری

استاندارد رمزگذاری ارائه شده توسط IPVanish در صورت AES 256 ، که تقریباً استاندارد صنعت است. اما این استاندارد رمزگذاری فقط در برنامه های FireTV ، Windows ، Mac ، iOS و Android موجود است.

اگر قصد استفاده از IPVanish در Chrombook یا ویندوز فون را دارید ، فقط رمزگذاری AES-128 را در اتصال به اینترنت خود دریافت خواهید کرد.

لینوکس به ترتیب از استانداردهای رمزگذاری AES-128 و AES-256 پشتیبانی می کند.

در حالی که IPVanish چندین پروتکل پشتیبانی می کند ، فقط به برخی از سیستم عامل های انتخابی منتقل می شود.

برای مثال در ویندوز و مک ، می توانید به پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP دسترسی پیدا کنید اما IPSec نه در حالی که در iOS فقط به پروتکل های IKEv2 و IPSec دسترسی دارید.

در اینجا لیستی از سیستم عامل و پروتکل های پشتیبانی شده بر روی آنها آورده شده است:

پروتکل / های سیستم عامل پشتیبانی
FireTV OpenVPN
پنجره ها OpenVPN ، L2TP و PPTP
مک OpenVPN ، IPSec و L2TP
iOS IKEv2 و IPSec
اندروید OpenVPN
لینوکس OpenVPN و PPTP
ChromeBook L2TP و IPSec
ویندوزفون L2TP

ما به ارائه دهنده توصیه می کنیم تا انتخاب کاربران در انتخاب پروتکل های مختلف در همه سیستم عامل ها را گسترش دهد تا به آنها اجازه دهد از انعطاف پذیری بیشتری نسبت به گزینه های امنیتی خود استفاده کنند..

بررسی پشتیبانی مشتری IPVanish

IPVanish تبلیغ می کند که پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد ، اما بر عکس هیچ ویژگی چت زنده وجود ندارد. این بازاریابی بدی از طرف IPVanish است و آنها باید آن را جایگزین چیزی قابل قبول تر کنند یعنی موردی که با آمادگی پشتیبانی آنها مطابقت دارد..

IPVanish’حالت اصلی تأمین پشتیبانی از طریق سیستم فروش آن است ، اما حتی مطابق با استانداردهای مدرن پشتیبانی مشتری ، این سرعت کافی نیست. ما 8 سؤال راجع به نصب VPN در Anonabox از طریق سیستم بلیط آن ارسال کردیم و 8 ساعت خوب بوده است زیرا انتظار پاسخی داریم.

بررسی پشتیبانی مشتری IPVanish

ما هرگز این را صدا نمی کنیم “پشتیبانی فوری ، مگر اینکه به اندازه کافی فریب بخوریم که 10 ساعت تأخیر بین یک پرس و جو و حل آن در نظر بگیریم “فوری”.

بررسی تست سرعت IPVanish

سرعت در بعضی از VPN تا حدودی از سرعت اتصال اولیه اینترنت شما پایین می رود. این به دلیل بارگذاری رمزگذاری و پروتکل ها است ، بنابراین ما نمی دانیم’آن را به عنوان چیزی از آبی خارج کنید ، مگر اینکه در زیر حد قابل قبول قرار گیرد. با توجه به تست های سرعت IPVanish در سرورهای مختلف آن ، ما فهمیدیم که آنقدر سریع است که بتواند یک تجربه کاربری خوب و خوب را به کار ببرد.

با این حال ، در برخی از سرورهای آن ، مانند انگلستان ، سرعت بسیار کمی پایین رفت و مطمئناً تحت تأثیر قرار نگرفتیم. نکته دیگری که ما می خواهیم در اینجا اضافه کنیم این است که IPVanish نمی کند’در حال حاضر روی رفع انسداد Netflix US کار کنید ، اما ممکن است برای Disney + و آن مناسب باشد’شاید بزرگترین عیب آن باشد.

برای کاربران تورنت ، IPVanish اگر شما یک مصرف کننده متوسط ​​داده باشید می تواند گزینه خوبی باشد. برای مصرف کنندگان داده های سنگین ، سرعت ها می تواند کمی آهسته و نامنظم در بیشتر سرورها باشد ، بنابراین شما باید موارد دلخواه و نیازهای خود را قبل از عضویت در IPVanish در نظر بگیرید..

بررسی IPVanish Kodi

Kodi مورد علاقه شخصی ما است وقتی که برای کاهش محتوای دیجیتال روی یک پلتفرم رسانه خانگی به صفر می رسد. این نرم افزار چند منظوره به کاربران این امکان را می دهد که از طریق اخبار صوتی به برنامه های کارتونی و از رویدادهای مهم ورزشی تا آخرین فیلم ها از طریق صدها افزودنی به هر چیزی دسترسی پیدا کنند..

اما ، کدی’با استفاده از آن در زیر یک Kodi VPN ، قدرت آن می تواند حتی بیشتر تقویت شود زیرا این امکان را به شما می دهد تا محتویات جغرافیایی محدود شده را از سراسر جهان خارج کنید..

IPVanish تعداد گسترده ای از برنامه های سازگار را برای سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز فراهم می کند که در پس زمینه اجرا می شوند و به شما این امکان را می دهند تا از Kodi با آزادی کامل استفاده کنید.

بررسی IPVanish Kodi

با این حال ، IPVanish همچنین با سهولت قابل نصب بر روی سیستم عامل های طاقچه مانند تلویزیون های هوشمند است.

در حال حاضر IPVanish پشتیبانی از VPN خود را برای Kodi در این سیستم عامل ها ارائه می دهد:

 1. پنجره ها
 2. مک OSX
 3. اندروید
 4. جعبه تلویزیون اندروید MXQ Pro
 5. OpenElec

بررسی ترک IPVanish

ترک هرگز ایمن نیست و همین’چرا به کاربران ما توصیه می کنیم همیشه از آنها دوری کنند. آنها می توانند حاوی هر چیزی از نرم افزارهای مخرب گرفته تا ویروس های خطرناک باشند که در صورت عدم استفاده می توانند سیستم شما را خراب کنند.

در حال حاضر ، هیچ ترک اعتباری در دسترس برای IPVanish نیست ، و حتی اگر با چیزی روبرو هستید که ادعا می کند در غیر این صورت ، ما به شما توصیه می کنیم که از آن استفاده کنید..

ویژگی های اضافی IPVanish

IPVanish برخی از ویژگی های بسیار مناسب را ارائه می دهد که شامل Kill Switch برای محافظت در صورت قطع اینترنت ، 1000+ سرور VPN ، پروکسی SOCKS5 ، رمزگذاری درجه نظامی AES 256 ، پشتیبانی از پروتکل های متعدد و امکان استفاده از VPN تا پنج دستگاه همزمان,.

این ویژگی ها به اندازه کافی خوب هستند تا IPVanish بتواند به عنوان یکی از بهترین VPN های موجود در آنجا شناخته شود. اما قطعاً می توان تعداد اضافی دیگری نیز یافت.

IPVanish هنوز ویژگی های امنیتی درجه بالایی مانند Double VPN ، پیاز بیش از VPN و Split Tunneling را ارائه نمی دهد. این ویژگی ها در دنیای VPN تازگی دارند و تنها چند ارائه دهنده برتر مانند NordVPN و PureVPN آنها را ارائه می دهند. برای توجیه قیمت خود و افزودن ارزش بیشتر به خدمات خود ، IPVanish باید حداقل دو مورد از آنها را در بسته ویژگی خود قرار دهد..

ورود IPVanish

فرآیند ورود به سیستم در IPVanish از نظر توضیحی نیاز چندانی ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ipvanish.com مراجعه کرده و به آن بروید “حساب من” (اگر شما’قبلاً برنامه اشتراک را خریداری کرده اید) و نام کاربری و رمز عبور VPN خود را در قسمت های موجود وارد کنید.

ورود IPVanish

به همان اعتبار کاربر VPN برای ورود به هر یک از برنامه های اختصاصی آن یا شروع فایل های راه اندازی دستی لازم است.

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای ویندوز

از طریق برنامه اختصاصی ویندوز ، استفاده از IPVanish VPN در سیستم عامل ویندوز خود یک فرایند یکپارچه است. در اینجا نحوه تهیه و نصب این برنامه در کمتر از 3 دقیقه آورده شده است:

 1. برای بازدید از ipvanish.com از هر مرورگر مورد نظر خود استفاده کنید.
 2. هنگامی که در وب سایت هستید ، به این قسمت بروید “برنامه ها” > “پنجره ها”.
 3. در این صفحه کلیک کنید “برنامه Windows را بارگیری کنید” برای شروع بارگیری.
 4. بعد از اتمام بارگیری فایل ، روی آن کلیک کنید و از شما سؤال می کند که آیا می خواهید آن را اجرا کنید یا نه. کلیک کنید “اجرا کن”.
 5. اعلانی از Wizard Setup IPVanish وجود دارد. کلیک “بعد”.
 6. حالا کلیک کنید “شرایط توافق نامه را می پذیرم” بعد از گذراندن شرایط صدور مجوز و سپس کلیک کنید “بعد”.
 7. کلیک “بعد” دوباره در فوریت مکان فایل.
 8. حالا کلیک کنید “نصب” و بعد “آره”.
 9. این پرونده اکنون با موفقیت نصب شده است.
 10. اطلاعات کاربری خود را وارد کنید ، سرور را انتخاب کنید و کلیک کنید “وصل کنید” برای استفاده از IPVanish VPN در سیستم عامل ویندوز خود استفاده کنید.

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای MAC

استفاده از مکینتاش بسیار عالی است اما برای محافظت از آنها در برابر تهدیدات آنلاین به امنیت نیاز دارند. اینجا’چگونه می توانید IPVanish را تنظیم کنید’برنامه Mac اختصاص داده شده بر روی پلتفرم شما با روشی ساده:

 1. به ipvanish.com مراجعه کرده و به سایت بروید “برنامه ها” بخش از نوار بالا.
 2. انتخاب کنید “مک” > “برنامه مک را بارگیری کنید”.
 3. این پرونده اکنون برای شما بارگیری می شود “بارگیری ها” پوشه.
 4. پرونده را انتخاب کنید و آن را در پوشه برنامه ها رها کنید تا نصب شروع شود.
 5. اطلاعات کاربری خود را وارد کنید.
 6. کلیک “پرش” اگر شما’می خواهید آموزش را طی کنید.
 7. اکنون خود را در رابط کاربری اصلی برنامه پیدا خواهید کرد. برای پیدا کردن بهترین سرور با توجه به نیاز خود به پایین بروید و بر روی آن کلیک کنید تا اتصال شروع شود.
 8. IPVanish اکنون در سیستم عامل Mac OSX شما اجرا شده است.

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای iOS

IPVanish’برنامه های iOS به راحتی و بر روی iPad و iPhone کار می کنند. اینجا’راهنمای تنظیم مرحله به مرحله در مورد نحوه به روزرسانی و اجرای برنامه iOS در دستگاه شما در هیچ زمان:

 1. فروشگاه iTunes را باز کنید و جستجو کنید “IPVanish”.
 2. این برنامه اکنون در نتایج جستجو ظاهر می شود. کلیک کنید “دانلود” و بعد “باز کن”.
 3. حالا کلیک کنید “اجازه” و سپس اعتبار کاربری خود را وارد کنید (نام کاربری و رمز عبور VPN).
 4. انتخاب کنید “خودآموز را ول کن”.
 5. اکنون مکان سرور مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلیک کنید “وصل کنید”.
 6. در آخر ، کلیک کنید “اجازه” برای محافظت از ناشناس ماندن خود به صورت آنلاین از طریق IPVanish.

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای Android

در هیچ جا نصب IPVanish آسانتر نیست’برنامه اختصاصی نسبت به Android. در اینجا نحوه استفاده شما با حداقل تلاش به شرح زیر است:

 1. به فروشگاه Google Play بروید و در نوار جستجو ، تایپ کنید ‘IPVanish” و مطبوعات “جستجو کردن”.
 2. پس از یافتن ، روی کلیک کنید “دانلود” و بعد از آن “باز کن” برای شروع نصب.
 3. اکنون کافی است نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کرده و سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید با استفاده از اینترنت ایمن تحت پوشش IPVanish ایمن از اینترنت استفاده کنید..

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای FireTV

چه کسی نمی کند’عاشق پشتیبانی طاقچه هستید؟ ما واقعاً این کار را انجام می دهیم ، خصوصاً برای خدمات مورد علاقه ما مانند FireTV. IPVanish یک برنامه اختصاصی برای سیستم عامل ارائه می دهد که استقرار VPN و انسداد محتوای جغرافیایی محدود آن را بسیار ساده تر می کند. اما ، قبل از اینکه ما بیشتر اقدام کنیم ، باید بدانید که این برنامه برنده شد’t به درستی روی دستگاه های Firestick نسل 1 کار کنید.

اینجا’آموزش گام به گام در مورد نحوه نصب IPVanish’برنامه FireTV اختصاص داده شده به راحتی:

 1. در Firestick / FireTV خود قرار دهید’رابط ، برو به “برنامه ها”.
 2. اکنون انتخاب کنید “دسته بندی ها” > “نرم افزار” > “IPVanish” برنامه.
 3. روی / کلیک کنید “گرفتن” آیکون.
 4. حالا کلیک کنید “باز کن”.
 5. اکنون از شما خواسته می شود نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید. این کار را انجام دهید و سپس به سمت انتخاب سرور حرکت کنید. مناسب شماست.
 6. کلیک کنید “وصل کنید” و اکنون می توانید از FireTV تحت پوشش یک VPN معتبر استفاده کنید.

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای روترها

نصب VPN روی روتر می تواند یک کار پیچیده باشد و ما توصیه می کنیم اگر توانایی کافی در کشیدن آن را دارید بدون آسیب رساندن به روتر ، پیش بروید..

IPVanish آموزش های مختلفی را برای انواع مختلف روتر ارائه می دهد که می توانید به راحتی از اینجا عبور کنید .

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای لینوکس

لینوکس دارای بسیاری از bistros ها است ، بنابراین ارائه یک برنامه اختصاصی برای آن یک کار فوق العاده پیچیده است. هیچ ارائه دهنده محبوب آن را ندارد اما به راحتی می توانید نحوه نصب دستی VPN را روی یکست ساده خود به راحتی انجام دهید..

IPVanish دو نوع پروتکل Ubuntu VPN یعنی Ubuntu PPTP و Ubuntu OpenVPN را ارائه می دهد و می توانید به راهنمای مرحله به مرحله دستی دستی برای این تنظیمات در IPVanish دسترسی داشته باشید.’وب سایت در بخش برنامه ها یا بررسی اختصاصی VPN ما برای لینوکس.

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای Chromebook

Chromebook یک رایانه لپ تاپ توسط گوگل است که در سیستم عامل Google Chrome اجرا می شود. این لپ تاپ از یک نژاد کاملاً متفاوت متنفر است و اگر حوصله ویندوز یا سیستم عامل مک خود را بیش از حد خسته کنید ، گزینه بسیار خوبی برای جنجال کشیدن است..

بهترین بخش در مورد Chromebook رابط بدون عارضه و ساده آن است که به شما امکان می دهد کارها را به روشی بسیار آسان تر از آنچه در سیستم عامل های دیگر انجام داده اید انجام دهید. همین امر در مورد تنظیم VPN در این سیستم صحیح است. اینجا’یک راهنمای ساده در مورد نحوه تنظیم دستی VPN در سیستم عامل Chrome:

 1. در Chromebook خود ، مرورگر Google Chrome را باز کرده و یک برگه جدید باز کنید
 2. در این برگه ، تنظیمات chrome: // را در نوار آدرس وارد کنید
 3. برای یافتن حرکت کنید “اتصال را اضافه کنید” و روی آن کلیک کنید حالا کلیک کنید “اضافه کردن شبکه خصوصی” از گزینه های بعدی

اکنون اطلاعات را مطابق جدول زیر وارد کنید:

نام میزبان سرور این قسمت به نام کامل سرور مورد نظر برای اتصال به آن نیاز دارد. به راحتی می توانید این نام ها را در لیست سرورهای موجود در حساب خود پیدا کنید’کنترل پنل
نام سرویس می توانید هر اسمی را که دوست دارید ایجاد کنید
کلید پیش اشتراک شده Ipvanish
گواهی سرور CA انتخاب کنید “پیش فرض”
گواهی کاربر این قسمت را خالی بگذارید
نام کاربری & کلمه عبور نام کاربری و رمز عبور VPN خود را وارد کنید
OTP این قسمت را خالی بگذارید
اسم گروه این قسمت را خالی بگذارید
ذخیره نام کاربری و رمز عبور این اختیاری است. آن را ذخیره کنید یا آن را موقتی نگه دارید
 1. فقط کلیک کنید “وصل کنید” و اتصال شما با فعال شدن VPN آغاز می شود

نحوه نصب / اتصال IPVanish برای ویندوز فون

ویندوز فون در مقایسه با عموزاده های قوی تر یعنی Android و iOS از محبوبیت بالایی برخوردار نیست ، اما هنوز هم در این تعداد وجود دارد که به طور حتم هدف هک کردن آنهاست.

بنابراین ، شما به یک VPN نیاز دارید تا پوشش امنیتی نهایی را در اختیار شما قرار دهد. اینجا’چگونه می توانید با نصب IPVanish در ویندوز فون خود از طریق این راهنمای گام به گام ، آن پوشش بسیار امنیتی را بدست آورید:

 1. به لیست برنامه های Windows Phone خود دسترسی پیدا کرده و به آن بروید “تنظیمات” برای یافتن و کلیک کردن ، به پایین بروید “VPN”
 2. وضعیت را از پیش فرض تغییر دهید “خاموش” به “بر”
 3. اکنون روی آن ضربه بزنید “اضافه کردن” و به جعبه حرکت کنید “نام ارائهکننده” و نام سرور یا آدرس IP آن را که می خواهید به آن وصل شوید تایپ کنید. فقط سرورهای موجود با IPVanish باید انتخاب شوند
 4. اکنون روی آن ضربه بزنید “تایپ کنید” و را انتخاب کنید “L2TP با IPSec” به عنوان پروتکل رمزگذاری شما
 5. زیر “اتصال با استفاده” جعبه ، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. در کادر پیش کلید مشترک ، وارد کنید “ipvanish”
 6. یک نام پروفایل منحصر به فرد برای اتصال خود در کادر انتخاب کنید “نام پروفایل” و روی آن ضربه بزنید “صرفه جویی”
 7. برای تغییر سرور خود ، باید فرایند را تکرار کنید.

ضربه بزنید

دستگاه شیر معمولاً یک است “راننده” مورد استفاده همه برنامه های VPN برای فعال کردن اتصال خصوصی. اگر یک نرم افزار خاص قادر به نصب این درایور نباشد ، در دسترسی به مشتری یا اتصال به سرور VPN با مشکل روبرو خواهید شد. بنابراین ، به نظر می رسد مشکل IPVanish چیست’روی دستگاه ضربه بزنید?

خوب ، این مسئله در بین ابزارهای متعدد شبکه و یا مربوط به حریم خصوصی کاملاً متداول است. درگیری نرم افزار و خطاهای امضای درایور می تواند مانع از نصب ویندوز از IPVanish شود’درایور ضربه بزنید. برای برطرف کردن این مشکل ، به طور کامل از IPVanish خارج شوید. Task Manager را باز کنید ، بر روی برنامه راست کلیک کرده و کلیک کنید “پایان کار”.

پس از اتمام ، آخرین وب سایت Tap Driver را از وب سایت OpenVPN بارگیری کنید. برای دریافت لینک مستقیم ، اینجا کلیک کنید. پرونده دارای برچسب را نصب کنید “tap-windows-9.21.2”. این روند به سختی چند ثانیه طول خواهد کشید ، پس از آن شما قادر خواهید بود از IPVanish برای اتصال به هر سرور مورد نظر خود استفاده کنید.!

IPVanish Kill Switch

تقریباً تمام نرم افزارهای VPN امروزه یک ویژگی Kill Switch را ارائه می دهند. این یک ابزار مهم برای خاموش کردن همه ترافیک اینترنت است که مورد نیاز حریم شخصی است و در شرایطی اتصال VPN شما از کار باز می ماند. با قطع ارتباط همه دسترسی به شبکه ، می توانید هویت خود را از بیرون ریز شدن محافظت کنید.

به عبارت ساده ، ویژگی kill kill برای حفظ امنیت و امنیت شما بسیار مهم است ، حتی هنگامی که VPN از شما دست بکشد. IPVanish از این ابزار در سیستم عامل های Mac و Windows خود پشتیبانی می کند.

چگونه می توان IPVanish Kill Switch را روی Mac و Windows فعال کنید?

برای آنهایی که Mac کار می کنند ، به مراجعه کنید “اولویت ها” در برنامه مشتری و بعد از آن “ارتباط”. لیستی از تنظیمات موجود ، از جمله ، را مشاهده خواهید کرد “پروتکل فعال” و گزینه های دیگر مانند “اتصال مجدد خودکار”, “محافظت در برابر IPv6 را فعال کنید”, و “هنگام ترک هنگام هشدار ، هشدار دهید”. به سادگی جعبه ای را که می گوید را بررسی کنید “کلید کشتار” برای فعال کردن ویژگی.

IPVanish Kill Switch

در مقابل ، آنهایی که IPVanish در Windows کار می کنند دارای رابط کاربری گرافیکی بسیار ساده تری هستند. برای روشن کردن ویژگی Kill switch ، به سادگی روی آن کلیک کنید “تنظیمات” برگه در مشتری. پس از اتمام ، روی ضربه بزنید “ارتباط” روی منوی کلیک کرده و روی کادر تأیید شده کلیک کنید “کلید کشتار”. همچنین می توانید ویژگی های دیگری مانند IPv6 Leak Protection ، DNS Leak Protection ، Black LAN Traffic و Auto Reconnect را فعال کنید.

IPVanish وصل نمی شود

IPVanish Reddit

در Reddit ، کاربران بیشتر مواردی را که در طول این بررسی به آنها اشاره کردیم ، برجسته کردند. بهترین VPN reddit را بررسی کنید زیرا سالانه و سایر بسته های تجاری خوب به شما می دهد.

سرعتی که بر روی سرورهای زیادی شتاب زده می شود ، گوگل هنگام استفاده از برخی سرورها ، شما را با گرفتن captcha به شما هشدار می دهد ، پشتیبانی چت فوق العاده فریبنده است (این نیست’t 24/7 به هر معنی از این اصطلاح) و برخی از مشکلات دیگر از جمله مواردی است که بطور منظم مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار می گیرد.

ارائه دهنده نیاز به انتخاب بازی بزرگ خود دارد. مناسب و مطمئن اما کاربران امروزی از هیچ چیز جز بهترین ها راضی نیستند ، بنابراین اگر می توانید’این را فراهم کنید ، سپس در انجمن هایی مانند Reddits ، مانند فرم زیر ، برای چنین اجاره هایی آماده شوید:

بررسی IPVANISH توسط Trust Pilot

در TrustPilot وضعیت به مراتب بدتر است. در کل 404 بررسی ایجاد شده توسط کاربران و رتبه بندی تجمعی یک ستاره واحد برای بازتاب نظر جمعی موجود در اکثر آن بررسی ها وجود دارد.

کاربران می توانند در مورد هر خدمتی شکایتی داشته باشند ، اما وقتی چیزی به سمت جنوب می رود ، همه می توانند متوجه آن شوند. برای تبدیل این اجاره به توصیه ها ، IPVanish زمینه زیادی برای پوشش دارد.

IPVanish VS NordVPN

در اینجا یکی از ویژگیهای مقایسه ویژگی بین Nord VPN و IPVanish است:

FeatureIPVanishNordVPN
قیمت گذاری (سالانه) 77.89 دلار 69 دلار
کشورها 60+ 62
سرورها 1000+ 4278
پروتکل ها OpenVPN ، L2TP / IPSec ، PPTP و IKEv2 IKEv2 ، PPTP ، OpenVPN ، L2TP ، DoubleVPN و SSTP
رمزگذاری AES-256-CBC با یک کلید DH 2048 بیتی AES-256-CBC با یک کلید DH 2048 بیتی
سیاههها نه نه
P2P مجاز است آره آره
بر اساس ایالات متحده پاناما
سرورهای پروکسی آره نه
کاربران همزمان 5 6
ویژگی های اضافه شده Kill Switch ، پروکسی SOCKS5 SmartPlay ، پیاز بیش از VPN ، CyberSec و Switch Kill Switch ، در Netflix کار می کند

IPVanish VS PureVPN

در اینجا تفاوت هایی در ویژگی ها ، قیمت گذاری و سایر عوامل IPVanish و PureVPN وجود دارد:

FeatureIPVanishPureVPN
قیمت گذاری (سالانه) 77.89 دلار 59.88 دلار
کشورها 60+ 60
سرورها 1000+ 1300+
پروتکل ها OpenVPN ، L2TP / IPSec ، PPTP و IKEv2 PPTP ، OpenVPN ، L2TP و DoubleVPN
رمزگذاری AES-256-CBC با یک کلید DH 2048 بیتی AES-256-CBC با یک کلید DH 2048 بیتی
سیاههها نه حداقل
P2P مجاز است آره آره
بر اساس ایالات متحده هنگ کنگ
سرورهای پروکسی آره آره
کاربران همزمان 5 5
ویژگی های اضافه شده Kill Switch ، پروکسی SOCKS5 پیاز بیش از VPN ، تقسیم تونل ، اختصاصی IP ، محافظت از DDoS ، مسدود کردن آگهی و سوئیچ Kill Automatic,

IPVanish VPN کار نمی کند / خطا / مشکلات

هنگام استفاده از IPVanish ، کاربران ممکن است با خطاها / خطاهای متنوعی روبرو شوند که ممکن است مانع از لذت بردن از یک تجربه آنلاین کاملاً خصوصی شود. با توجه به این موضوع ، ما در BestVPN.co تصمیم گرفتیم لیستی از رایج ترین خطاهای کار نکردنی را که از خوانندگان / بینندگان خود دریافت می کنیم ، گردآوری کنیم.!

IPVanish وصل نمی شود

مشکلات اتصال می تواند دلایل زیادی داشته باشد. دیوار آتش شما می تواند برنامه را مسدود کند’اتصال به اینترنت تنظیمات نادرست تاریخ و زمان در رایانه شما می تواند باعث ایجاد مشکلات اتصال شود. بعضی اوقات حتی ISP ها ممکن است اتصالات PPTP VPN را مسدود کنند. زمان های دیگر فقط با اینترنت شما مشکل دارد. ابتدا باید علت اصلی را بفهمید ، سپس بر این اساس قدم بردارید.

IPVanish نصب دستگاه را امکان پذیر نیست

معمولاً وقتی کاربران برنامه های VPN زیادی در رایانه های شخصی خود نصب کرده اند ، IPVanish هنگام نصب دستگاه Tap ممکن است با خطاهایی روبرو شود. اگر می خواهید مشکل را برطرف کنید ، برنامه های نرم افزاری متناقض را حذف کنید. این باید کار کند ، اما اگر اینگونه نباشد ، همیشه می توانید Tap Driver را از OpenVPN بارگیری کنید’وب سایت مستقیماً Tap Driver را از اینجا بارگیری و نصب کنید: https://swupdate.openvpn.org/community/releases/tap-windows-9.21.2.exe

IPVanish قطع ارتباط می کند

اگر برنامه IPVanish شما قطع شود ، می تواند هویت شما را در معرض خطر قرار دهد. اکنون ، ابزارهایی مانند Automatic Kill Switch فقط می توانند تا کنون به امنیت خود ادامه دهند. برای جلوگیری از قطع ارتباط IPVanish ، یک راه حل مشکل مورد نیاز است. همانطور که در ابتدا ذکر شد ، دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود افت اتصال را تجربه کنید. در نظر بگیرید که برنامه را از فایروال مسدود کنید ، تنظیمات داده و زمان خود را برطرف کنید ، یا اینترنت خود را پیکربندی کنید تا ببینید آیا چیزی کار می کند!

سؤالات متداول بررسی IPvanish

از VPN قانونی در ایالات متحده استفاده می کند?

استفاده از VPN کاملاً قانونی است نه تنها در ایالات متحده بلکه در اکثر نقاط جهان کاملاً قانونی است ، مگر اینکه از آن برای چیزی شوم یا جنایتکار استفاده کنید..

آیا می توان از IPVanish در چندین دستگاه استفاده کرد?

آره. IPVanish به شما امکان می دهد به طور همزمان به 5 دستگاه دسترسی داشته باشید.

چگونه می توانم اشتراک خود را در IPVanish لغو کنم?

اگر از استانداردهای خدمات IPVanish راضی نیستید ، می توانید به طور قطع آزادی خود را به عنوان یک کاربر برای لغو اشتراک اعمال کنید. کافی است به وب سایت بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. در اینجا ، در کنترل پنل ، کلیک کنید “اشتراک، ابونمان”. اکنون می توانید گزینه ای را مشاهده کنید “آرزو می کنم اشتراک خود را لغو کنم” در پایین این برگه بر روی آن کلیک کنید و تا زمانی که با تمام تشریفات انجام شود مراحل را ادامه دهید. حساب شما اکنون لغو و نامعتبر خواهد ماند.چگونه می توانم اشتراک خود را در IPVanish لغو کنم

نتیجه

با پیچیدگی چیزها ، ما به ارائه دهنده توصیه می کنیم تا ویژگی های بیشتری را به خدمات خود بیفزاید و عملکردهای موجود را تقویت کند تا مشتری ها بتوانند وارد بازار شوند. این سرویس در گذشته اخیر و بسیاری از موارد ناگوار رنج می برد. وقت زیادی است که خود را خسته می کنند و تصویر خوب خود را در دامنه VPN لکه دار نمی کنند.

IPVanish خوب است ، اما در امروز’دنیای فوق العاده رقابتی و کاربر محور ، به خوبی پیروز شده است’برش بزنید شما باید فوق العاده باشید تا کاربران بیشتری را درگیر کنید و وفاداری ماندگار به برند را آغاز کنید.

ExpressVPN برنامه های بسیار گران قیمت دارد اما کاربران با وجود داشتن گزینه های ارزان تر ، فقط به دلیل اعتماد و اعتباری که ارائه دهنده از طریق عملکرد ستاره ای در تمام جبهه ها ایجاد کرده ، به دنبال آن می روند..

IPVanish باید همان مسیری را دنبال کند. ما از وضعیت فعلی خود راضی هستیم ، اما به طور قطعی جایی برای پیشرفت بسیار وجود دارد.

اگر در مورد خدمات و استانداردهای بررسی ما نظر یا پیشنهادی دارید ، در موضوع زیر نظر دهید. ما از همکاری با شما خوشحال تر خواهیم بود!

Похожие статьи

 • CyberGhost Review 2020

  صلاحیت صلاحیت رومانی 2.75 دلار در ماه / ماه در یک برنامه 3 ساله سرور 6،100+ سرور در 90+ کشور سیاهههای مربوط بدون گزارش ها رمزگذاری مجوز AES-256-Bit Unblocks...

 • SpyOff VPN Review 2020

  صلاحیت San Marino قیمت 9.99 سرور 300+ سیاهههای مربوط بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله در چین کار می کند بله توصیه می شود بله وب سایت...

 • TunnelBear VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 4.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرورهای 1000++ سرور در 22 کشور جهان سیاهههای مربوط به نگه داشتن اتصالات رمزگذاری رمزگذاری AES-256 بیتی Unblocks...

 • IVPN Review 2020

  صلاحیت جبل الطارق قیمت 8.33 سرور 3152 سیاهههای مربوط بدون رمزگذاری AES-256 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله در چین کار می کند بله توصیه می شود بله وب سایت...

 • Windscrib VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 49 دلار در یک برنامه 1 ساله یک سرور 600++ سرور در 60 کشور سیاهههای مربوط بله رمزگذاری AES-256 بیت Unblocks Netflix بدون تورنت بله...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me