بررسی زیرساختهای سرور ibVPN & rsquo؛ s

صلاحیت قضایی رومانی
قیمت 4.95
سرورها 100+
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://www.ibvpn.com/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل ، دسکتاپ ، کروم ، فایرفاکس

قبل از شروع به بررسی ویژگی های ibVPN ، ما می خواهیم بهترین خوانندگان VPN بدانند که این بررسی مبتنی بر یک تجربه شخصی است و بنابراین یک سوگیری بی طرفانه در ibVPN ارائه می دهد. مانند هر متخصص VPN دیگر ، ما باید قبل از خاموش کردن این بررسی مطمئن شویم که خدمات ibVPN کاملاً آزمایش شده است.

مهمترین جنبه سریعترین سرویس VPN چگونگی استحکام زیرساخت های سرور آن است. ibVPN با رشد از بیش از 100 سرور از دو سال پیش به تعداد 180+ سرور در 57 کشور از امروز ، پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است..

وقتی این سرورها را برای عملکرد آنها مورد آزمایش قرار دادیم ، متوجه شدیم که بیشتر آنها سرعت بالایی را ارائه می دهند ، نادر بودن در دامنه VPN که شلوغی در آن متداول است ، هیچ تنگنایی در ترافیک حتی در مکان های محبوب سرور و پشتیبانی از رفع انسداد سایت های جریان محبوب مانند Netflix و هولو.

ما به ندرت انتظار داریم که ارائه دهندگان از ممنوعیت قدرتمند VPN در سایتهایی مانند Netflix US دور بزنند و به کاربران آن اجازه دهند با دسترسی به یک کتابخانه محتوای بسیار بزرگتر ، ارزش کاملی از اشتراک خود را بدست آورند ، اما ibVPN ما را نه تنها با قابلیت های انسداد قفل قابل اعتماد بلکه با سرعتی سریع که متحیر شده است ، متعجب کرد. امکان پخش جریان HD را فراهم کرده و آن را در بهترین سرویس VPN برای Netflix ریخته است.

ارائه دهنده خدمات SmartDNS را نیز ارائه می دهد که از طریق آن می توانید سرویس VPN مانند آن را در دستگاههای پخش رسانه ای خود مانند Roku و Apple TV تنظیم کنید تا سایت های پخش شده و بازی محدود شده از نظر جغرافیایی را مسدود کنید. اگر می خواهید با استفاده از یک سرویس پروکسی به یک مکان وصل شوید ، می توانید به سرورهای پروکسی نیز دسترسی پیدا کنید. ibVPN در این کوادران با کیفیت خدمات بسیار خوب و بالاتر از انتظارات ما بود.

ibVPN’تعداد سرورها به خوبی در سرتاسر جهان پخش شده است و بخش اعظمی از قاره آمریکا ، اروپا ، مناطق استرالیا-آسیا ، خاور دور آسیا و به طور شگفت آور خاورمیانه را در بر می گیرد ، جایی که بیشتر VPN ها اهدا نمی کنند.’حتی یک سرور واحد ارائه دهید.

سرور ibVPN

ibVPN’پروتکل های پشتیبانی شده

پروتکل ها مهمترین بخش هایی را تشکیل می دهند که مکانیسم امنیتی هر VPN را تشکیل می دهند. حتی اگر VPN رمزنگاری درجه نظامی ارائه دهد ، انتخاب محدود در پروتکل ها می تواند کاربر را به دلیل این آسیب پذیری های امنیتی و حفاظتی با عضویت در ارائه دهنده منع کند..

ibVPN در این دامنه بسیار خوب عمل می کند و همچنین با پشتیبانی از پروتکل های نه تنها معمولی مانند OpenVPN ، PPTP ، L2TP ، SSTP و IPSec بلکه برای SoftEther نیز پشتیبانی می کند تا به کاربر اجازه دهد سطح بیشتری از انتخاب را در انتخاب سطح امنیت تجربه کند. به آن نیاز دارد و آنرا با عملکردی که از VPN لازم است تعادل می بخشد.

با این حال ، ما توصیه می کنیم که همیشه از OpenVPN استفاده کنید’امن ترین و قابل اعتمادترین پروتکل موجود در آنجا با سابقه عالی در زمینه حفاظت از حریم خصوصی و در صورت تصمیم به ثبت نام با این سرویس در ibVPN نیز موجود است..

رمزگذاری و سازگاری دستگاه

قبل از رسیدن به نکته بعدی ، ما می خواهیم یک سؤال از شما بپرسیم. اگر همیشه سرویس VPN بخرید ، انگیزه های اولیه و فرعی شما چیست؟ با توجه به نگرانی های روزافزون درباره امنیت آنلاین ، ما فرض می کنیم که بسیاری از کاربران در هنگام گشت و گذار در اینترنت ، از خدمات VPN برای حداکثر محافظت استفاده کنند.

وقتی صحبت از رمزگذاری می شود ، ibVPN همانند سایر ارائه دهنده خدمات VPN خوب است. هویت آنلاین شما را بی ضرر می کند و با پشتیبانی از رمزگذاری SSL و AES 256 بیتی آن را ایمن نگه می دارد. ibVPN از یکی از الگوریتم های امن ترین ، یعنی Blowfish ، برای حفظ تمیز و محافظت از شناسه آنلاین خود استفاده می کند.

برای انصاف با ibVPN ، سازگاری دستگاه آنها بسیار مناسب است و در عین حال حاشیه ای برای بهبود وجود دارد. می توانید آن را در ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS ، Roku Streaming Player ، کنسول های بازی (PlayStation و Xbox) و روترها (DD-WRT و Sabai) تنظیم کنید. بسیار عالی می بود اگر BlackBerry و Kindle نیز ذکر شدند ، اما همانطور که گفتیم ، ibVPN هنوز هم می تواند با گزینه های سازگاری دستگاه بهبود یابد.

سازگاری ibVPN

ibVPN’برنامه های قیمت گذاری و بسته های VPN

VPN ها اکنون به طور فزاینده ای به کالاهای حساس به قیمت تبدیل می شوند زیرا بیشتر و بیشتر کاربران علاقه خود را به این دامنه اما با نیازها و نیازهای بسیار متفاوت شروع می کنند. بنابراین یک استراتژی برنامه قیمت گذاری باید با ساختن برنامه هایی که ارزش ویژه ای را برای کاربران خاص با قیمت های مناسب ارائه می دهد ، پوشش گسترده ای برای همه این نوع نیازهای کاربر فراهم کند..

ibVPN با تدوین برنامه های قیمت گذاری خود با توجه به نیازهای کاربران محبوب ، دقیقاً از این استراتژی استفاده کرده است.

بررسی قیمت گذاری ibvpn

اجازه دهید’بحث در مورد ibVPN’برنامه های قیمت گذاری با کمی جزئیات بیشتر در اینجا:

بسته بندی: VPN نهایی

قیمت: 58.06 دلار صورتحساب یک بار (2.42 دلار در ماه)

این شاید جامع ترین برنامه در لیست باشد و بتواند انواع نیازهای کاربر را تأمین کند. از مسدود کردن سایتهای جریان تا محافظت از ناشناس ماندن شما بصورت آنلاین و پشتیبانی از Torrenting گرفته تا ویژگی های امنیتی مانند Tor Over VPN و Double VPN ، این طرح هر آنچه را که ibVPN به مشتریان خود ارائه می دهد ، دارد..

جدای از این ، شما در این طرح به مکانهای کامل 180+ سرور ، 5 مکان همزمان ، Socks5 Proxies ، پهنای باند نامحدود به همراه برنامه های کاملاً سازگار VPN مشتری دسترسی پیدا خواهید کرد. و با وجود همه این ویژگیهای پراهمیت ، ibVPN’قیمت s به مراتب پایین تر از آن چیزی است که برای ارائه یک طرح مشابه به سایر ارائه دهندگان می پردازید.

این طرح قطعاً بهترین لیست است!

بسته بندی: VPN استاندارد

قیمت: 18.48 دلار در سال یک بار (1.54 دلار در ماه) یا 2.47 دلار در چرخه صورتحساب ماهانه

باز هم ، طرحی با قیمتی مناسب که بسیاری از طرفداران حفظ حریم خصوصی به راحتی می توانند آن را ببندند. این برنامه استاندارد VPN دارای 140+ کشور ، یک محدودیت اتصال واحد ، پشتیبانی از پروتکل های متعدد و برنامه های اختصاصی مشتری است اما هیچ گونه پشتیبانی از تورنتینگ یا سرورهای پروکسی وجود ندارد. این طرح می تواند گزینه مناسبی برای کسانی باشد که به دنبال یک اشتراک اولیه VPN برای محافظت از ناشناس ماندن آنلاین خود هستند ، اما اگر به صورت استریم یا تورنتینگ زیاد فعالیت می کنید ، توصیه می کنیم که برای برنامه Ultimate اقدام کنید..

بسته بندی: تورنت VPN

قیمت: 36.95 دلار در سال و یا یک بار (3.08 دلار در ماه) یا 4.95 دلار در چرخه صورتحساب ماهانه

طرفداران تورنت don’از پشتیبانی اختصاصی زیادی در حوزه VPN بدست آورید و این بسیار ناامید کننده است زیرا آنها برخی از مهمترین گروههای ذینفع در بخش VPN را تشکیل می دهند. با این حال ، ibVPN یک برنامه اختصاصی ، به ویژه برای تورنترها ، به عنوان یک شکست چشمگیر از رویه های صنعت معمول ارائه می دهد.

و از آنجا که این طرح فقط برای اهداف تورنتینگ است ، شما فقط به آن دسترسی پیدا می کنید 21 سرور اختصاص داده شده برای فعالیت های تورنت یا P2P توسط ibVPN ، همراه با یک اتصال همزمان واحد و برنامه های اختصاصی برای افزایش گزینه های سازگاری. دامنه قیمت آن هم زیاد نیست و اگر به برنامه های سالانه مراجعه می کنید ، با قیمتی بالاتر از 3 دلار در هر ماه به طور فزاینده ای مقرون به صرفه تر می شود..

بسته بندی: IBDNS / SmartDNS:

قیمت: 36.95 دلار در سال و یا یک بار (3.08 دلار در ماه) یا 4.95 دلار در چرخه صورتحساب ماهانه

Mediastreamers امروزه همه افراد عصبانی هستند و مردم به دنبال راههای بیشتری هستند که از طریق آنها می توانند شیوه های تماشای سایتهای جریان دلخواه خود را متنوع کنند. وسایلی مانند Apple TV می تواند به شدت روی کل تجربه تأثیر بگذارد و آنها را کاندیداهای مناسبی برای چنین فعالیتهای تفریحی قرار دهد.

ibVPN اکنون برای نمایش چنین دستگاه هایی با همان قیمت برنامه تورنت در برنامه خوبی برای توانمند سازی کاربر با امکانات بیشتر ، برنامه ای ویژه را ارائه می دهد تا فقط به اندازه آنچه در حال حاضر مورد نیاز است خریداری کند. شما می توانید از این سرویس SmartDNS برای انسداد بیش از 300 کانال محدود جغرافیایی در سراسر جهان استفاده کنید.

نحوه تنظیم ibVPN در ویندوز:

یکی از بهترین مواردی که ibVPN را توصیف می کند ، جزئیات باورنکردنی آن در جهت توسعه برنامه های مشتری خود به منظور ارائه سازگاری ذاتی سرویس آنها تقریباً در همه دستگاه های محبوب و بسیاری از طاقچه ها است..

اما از آنجا که احتمالاً مشتری ویندوز بیشترین کاربرد را در بین مشتریهای موجود دارد ، باید در قالبهای UI / UX کاملاً عالی طراحی شود تا اطمینان حاصل شود که کاربران هنگام تعامل با نرم افزار به همراه ارائه ویژگیهای بیشتر برای راحتی کاربر ، احساس راحتی می کنند..

ibVPN’سرویس گیرنده ویندوز بارها و بارها به بهترین و در وضعیت فعلی ، بارگیری مجدد شده است ، در بین بهترین مشتری های VPN برای ویندوز که شامل مشتری Windows Surfshark ، ExpressVPN ویندوز برنامه است. دلیل این امر این است که نه تنها استفاده از آن آسان است بلکه هم اکنون دارای گزینه های چشمگیر مانند Double VPN ، Tor over VPN و حتی Kill Switch است. مشتری همچنین می تواند شما را راهنمایی کند تا بداند دقیقاً کدام یک است “سریعترین سرور” موجود در حال حاضر بعد از حسابداری از عواملی مانند مکان فعلی ، بارهای سرور و غیره است.

اگر شما هم می خواهید سرویس گیرنده ویندوز را بارگیری و تنظیم کنید ، پس اینجا’روند کار چقدر آسان است:

  • با استقرار در هر یک از برنامه های قیمت گذاری ذکر شده در بالا ، یک اشتراک ibVPN خریداری کنید
  • از اعتبار کاربر استفاده کنید که مشتری شما را در ایمیل فعال کند
  • سرویس گیرنده ویندوز را بارگیری کنید و بگذارید آن را روی سیستم خود تنظیم کنید
  • انتخاب کردن “سریعترین سرور” سرور مورد نظر خود را انتخاب یا گزینه Connect را بزنید
  • از جریان لذت ببرید یا از ناشناس بودن آنلاین خود به طور غیرمستقیم از طریق ibVPN محافظت کنید’سرویس VPN ستاره ای

پشتیبانی مشتری

ibVPN هنگام پشتیبانی مشتری ، کار شگفت انگیزی را انجام می دهد. هنگامی که نوبت به سرویس VPN می رسد ، سیب چشم ماست. ibVPN اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، به کاربران آموزش می دهد و به آنها در زمینه مسائل فنی در مشتریان VPN کمک می کند.

شما می توانید با استفاده از بلیط های پشتیبانی ، ایمیل ، چت زنده ، کمک از راه دور ، با ibVPN تماس بگیرید و نکات سریع را دریافت کرده و با خواندن سؤالات متداول ، پایه دانش و بحث در مورد انجمن ها ، یک یا دو مورد را یاد بگیرید. چنین پشتیبانی عالی مشتری بسیار نادر است و استفاده از آن لذت بخش است!

گزینه های آزمایشی و پرداخت رایگان ibVPN

در BestVPN.co ، ما آنهایی که ارائه دهنده VPN را در بررسی های بسیار دقیق تر ارزیابی می کنند و سعی می کنند یک آزمایش رایگان با تعهد صفر با تمام ویژگی های موجود در اختیار کاربران خود قرار دهند. این امر به این دلیل است که ما معتقدیم که ارائه یک آزمایش آزمایشی رایگان نشان دهنده این است که خود ارائه دهنده اطمینان در خدمات ارائه شده خود به چه میزان اطمینان دارد و آیا حاضر است آن را به عنوان تست کاربر نهایی قرار دهد یا خیر..

ibVPN’پیشنهاد آزمایش رایگان 24 ساعته یکی از نکات برجسته بررسی ما در مورد این سرویس است زیرا از دیدگاه کاربر در تصمیم گیری برای خروج و خرید اشتراک از این سرویس بسیار مفید بود..

جدای از این ، اگر هنوز مشکلی در رابطه با خدمات دارید ، همیشه ضمانت 15 روزه برگشت پول وجود دارد که می تواند به شما اطمینان دهد که پول شما با این ارائه دهنده معتبر ایمن خواهد ماند.

در مورد گزینه های پرداخت ، ibVPN گزینه های باورنکردنی 50+ پرداختی از جمله بدهی / کارت اعتباری ، علی پرداخت ، یاندکس ، انتقال سیم بانکی را در بین دیگران ارائه می دهد. با این وجود ، حضور بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت چیزی است که ما از آن بیشترین استقبال را می کنیم زیرا به کاربر امکان می دهد استقلال فوق العاده ای را نسبت به حفظ حریم شخصی و محافظت از آن حفظ نکند ، حتی در هنگام پرداخت هزینه اشتراک برای یک سرویس.

نتیجه

از یک طرف ، این یک تجربه شگفت انگیز با استفاده از ibVPN و بررسی ویژگی های آن به تفصیل بود ، از طرف دیگر ، مناطقی را پیدا کردیم که احساس می کنیم ibVPN می تواند روی آن کار کند و به یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات VPN تبدیل شود ، اگر نه بهترین ،.

سرورها در قاره های مختلف ارزش خود را افزایش می دهند و یک الگوریتم جامد Blowfish اطمینان می دهد که ibVPN برای ماندن در صنعت VPN در اینجاست. ممکن است بسیاری از شما این را نمی دانید ، اما این سرویس سریعاً در حال توسعه VPN است و بیش از 500000 نفر در هیئت مدیره با استفاده از ibVPN فعالیت دارند.’خدمات.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me