Hola VPN Review 2019 – خطرناک & ldquo؛ رایگان & rdquo؛ VPN برای جلوگیری از!

Hola VPN که در سال 2017 راه اندازی شده و توسط Ofer Vilenski و Derry Shribman تأسیس شده است ، نامی آشنا در میان فریبی ها است. از یک مدل فریمیوم استفاده می کند ، به این معنی که آنها برنامه رایگان و بدون برنامه دارند. با این حال ، اگر من کاملاً بی طرف بوده ام ، هر دو عملکرد ضعیفی را ارائه می دهند.

این محصول به عنوان بخشی از استراتژی آنها برای استفاده از منابع کاربران به عنوان گره های خروجی برای Hola ، بخشی از بحث و گفتگوها بوده است’خدمات خواهر پرداخت شده ، لومیناتی. همچنین اثبات عملکرد VPN به عنوان بات نت و محصول دیگر آن Hola Browser ، مرتبط با DDoS Attacks وجود دارد.!

آیا تصمیم دارید مشترکاً در ارائه دهنده مشترک شوید؟ اگر چنین است ، من به شما توصیه می کنم همین جا متوقف شوید و این تصویر عمیق Hola VPN Review 2019 را برای تصویر واضح تر بخوانید!

 • امنیت
 • شفافیت
 • قیمت گذاری
 • سرورها
 • کارایی
 • سازگاری
 • پشتیبانی

صلاحیت قضایی

Hola VPN دارای دفتر مرکزی خود در اسرائیل است ، که اگرچه عضو اتحاد FVEY نیست اما هنوز هم می تواند یک متحد قدرتمند محسوب شود. این کشور یکی از نزدیکترین شرکا با دولت و سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده مانند آژانس امنیت ملی (NSA) است.

البته ادعای رسمی بودن آنها “نظاره گر” با توجه به اسناد مربوط به ادوارد اسنودن جزئیات زیادی در مورد این کشور هنوز قابل بحث است. با این حال ، ویکی پدیا هنوز اسرائیل را به عنوان ناظر رسمی FVEY ذکر می کند و NSA نظارت مستقیم را به طور مستقیم در اختیار دارد.

اگر این کافی نبود ، موارد بسیاری از شناسایی شرکت های سایه دار با روابط با اسرائیل وجود داشته است. برخی حتی ادعا می کنند که مقامات اسرائیلی در مقایسه با مقامات آمریکایی قدرت نظارت گسترده تری دارند. من واقعاً دوست ندارم به یک سرویس مستقر در چنین کشوری اعتماد کنم!

خط مشی ورود به سیستم

برخلاف بیشتر خدمات رایگان VPN ، خوشحالم که Hola VPN صفحه توافق نامه مجوز کاربر نهایی و صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد. به این ترتیب ، کاربران دقیقاً می دانند برای چه کسانی ثبت نام کرده اند.

اگر من در مورد ورود به سیستم به طور خاص صحبت می کنم ، لازم به یادآوری است که Hola VPN فقط پس از مواجهه با انتقاد شدید در اطراف “بات نت” شایعات.

پس از این رویداد ، ارائه دهنده تصمیم گرفت که باشد “واضح تر” در مورد عملیات آنها ، و بیشتر از این خوشحالم که آنها سعی می کنند شفاف باشند.

با این حال ، همانطور که سالها پیش انتظار داشتم و بعد از بررسی صدها شرکت ارائه دهنده در بازار ، Hola VPN نیز اطلاعات شما را ثبت می کند.

داده های ثبت شده توسط VPN ثبت شده شامل نوع مرورگری است که شما از آن استفاده می کنید ، صفحات وب شما بازدید می کنید ، به همراه اطلاعاتی مانند زمان صرف شده و زمان دسترسی و تاریخ.

“ما هیچ اطلاعات شخصی را اجاره یا فروش نمی کنیم. ما ممکن است اطلاعات شخصی را به منظور ارائه خدمات ، ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل به شما ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث یا شرکای قابل اعتماد افشا کنیم.. ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی را به شرکتهای تابعه ، شرکتهای وابسته خود منتقل یا افشا کنیم.”

اکنون ، Hola VPN اظهار می دارد که آنها هیچگونه اطلاعات شخصی را نمی فروشند و به اشتراک نمی گذارند ، اما من اعتقاد ندارم که با توجه به بیشتر VPN های رایگان داده های شما را به شخص ثالث بفروشند.

لازم به ذکر نیست ، آنها در همان پاراگراف با اظهارات خود متناقض هستند ، ابتدا اظهار داشتند که اطلاعات شخصی را به اشتراک نمی گذارند ، اما سپس مطلع می کنند که آنها آن را به شرکت های تابعه و شرکت های وابسته افشا می کنند..

استفاده از منابع کاربر به عنوان گره های خروج

هنگامی که هولا موفق شد تعداد زیادی از 46 میلیون کاربر در سراسر جهان را از سال 2014 به دست آورد ، باعث ایجاد شوک در صنعت VPN شد..

با گذشت زمان ، آنها یک پایگاه داده با 9 میلیون IP بات نت قوی را روی دست خود ایجاد کردند که دسترسی به درخواست های HTTP را در https://luminati.io به فروش می رساند.

به طور معمول ، هنگام نصب هلا ، به یک نقطه پایانی VPN تبدیل خواهید شد. سایر کاربران در شبکه ممکن است بتوانند از طریق اتصال به اینترنت شما خارج شوند و IP شما را بگیرند.

اینگونه هلا موفق به فروش یک است “خدمات رایگان”. هزینه پهنای باند را پرداخت نمی کند بلکه آن را از کاربرانی که تصمیم به نصب و اجرای برنامه های خود دارند استفاده می کند و می فروشد.

چیزهایی بیشتر پیچیده می شوند ، هنگامی که اخبار مربوط به وب سایت 8chan منتشر می شود ، درخواست های POST مشروعیت به post.php را در 30 ثانیه از بیش از 9،761،015 گره خروج از botnet Luminati ، که اپراتور هیئت مدیره Fredrick Brennan اطلاعاتی در مورد.

مشکلات نشت IP / WebRTC / DNS

برای درک بهتر در مورد قابلیت اطمینان پروکسی هولا (علی رغم ادعاها و اختلاف نظرهای زیاد) ، تصمیم گرفتم تست های VPN را در رابطه با نشت انجام دهم.

این فرایند یک روز کامل در من گرفت ، جایی که تقریباً هر سرور پروکسی Hola را از شش ابزار مختلف تست VPN در اینترنت بررسی کردم:

 1. https://ipx.ac/run - انجام نشد
 2. https://ipleak.net/ - گذشت
 3. https://dnsleak.com - انجام نشد
 4. https://browserleaks.com/webrtc - ناموفق بود
 5. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ - گذشت
 6. https://www.perfect-privacy.com/check-ip - گذشت

از بین آزمایش های انجام شده بر روی این شش ابزار ، ارائه دهنده هیچ گونه نشتی در Perfect Privacy و Browser Leaks به نمایش نگذاشت اما آزمایشات را در IPX ، Browser Leaks و DNS نشت نکرد..

IPX

نتایجی که در زیر می بینید از آزمایش انجام شده بر روی سرور انگلستان است. متاسفانه VPN آدرس IP اصلی و خصوصی IPv4 اصلی من را فاش کرد.

به همین دلیل است که من برای محافظت از هویت خودم ، اطلاعات را با رنگ قرمز سانسور کرده ام. یک چیز مطمئناً است ، اما پروکسی هلا به هیچ وجه یک انتخاب امن نیست!

آزمون Hla VPN Leak IPLeak

IPLeak

IPLeak معمولاً هنگام ارزیابی یک VPN و ارتباط آن نتایج بسیار دقیقی می دهد. با توجه به ابزار ، آدرس IPv4 و DNS شما امن است.

با این حال ، آزمایش DNS به علاوه 55 سرور را آشکار کرده و در طی فرآیند با 8 خطا روبرو شده است ، بنابراین من دیگر به ارائه دهنده ای با چنین شهرتی اعتماد نخواهم کرد.!

آزمون نشت Hola VPN IPX

DNSLeak

برای آزمایش روی DNSLeak ، من در همان سرور UK مانند تمام تجزیه و تحلیل ها متصل هستم. این ابزار مناسب ترین و دقیق ترین نتایج ارتباط من را به من داد.

آدرس دقیق عمومی و خصوصی IPv4 من به همراه مشخصات دقیق کشور و شهر را نشان داد ، از این رو چرا نتایج را تار کرده ام.

تست نشت Hola VPN DNS Leak

Leaks Browser

مرورگر Leaks سومین ابزار از این لیست است که نشت WebRTC و DNS را نشان می دهد. آدرس های عمومی و خصوصی IPv4 من با Hola VPN به وضوح قابل مشاهده بود.

این امر مجددا تأکید می کند که ارائه دهنده نا امن است و از شما برای محافظت از نظارت محافظت نمی کند. این باعث می شود هویت شما مخفی شود و به آن اعتماد نمی کنم!

BrowserLeaks تست نشت Hola VPN

حریم خصوصی کامل

من برای اطمینان از اینکه امنیت من امن است یا خیر ، از دو ابزار از Perfect Privacy استفاده کردم. یکی ابزار Check IP و دیگری ابزار تست DNS Leak Test است.

همانطور که می بینید ، نتایج نشان می دهد که Hola VPN هویت شما را پنهان نگه می دارد ، اما من حدس می زنم این تقصیر ابزارها است ، زیرا سه سرویس مختلف ، مشکلات نشتی را نشان داده اند.

تست نشت Hola VPN حریم خصوصی

بررسی پرونده برنامه

جایی که یک شرکت متعلق به آنتی ویروس مانند AVG و محصول Secure Line VPN آن می تواند با ویروس GrayWare / Win32.Presenoker همراه باشد ، برنامه های Hola VPNs از همه تروجان ها و بدافزارها رایگان است..

این آزمایش در وب سایت virustotal.com انجام شده است ، در آنجا می توانید یک فایل را بارگذاری کرده و آن را در چندین سرویس آنتی ویروس تجزیه و تحلیل کنید تا هرگونه علائم قرمز را بررسی کنید.

بررسی ویروس Hola VPN توسط ویروس توتال

شفافیت

برای اعتماد به یک ارائه دهنده VPN ، باید در مورد تاریخچه آنها ، صاحبان ، دفتر مرکزی ، هیئت مدیره و غیره اطلاعات بیشتری کسب کنید. چنین اطلاعاتی به راحتی از هر خدمتی در دسترس نیست.

به همین دلیل تصمیم گرفتم یک راهنمای VPN های شفاف ایجاد کنم ، جایی که می توانید بعد از پرسیدن سؤالات فراگیر از طریق ایمیل ، من را از ارائه دهندگان مختلف به اشتراک بگذارید..

چیز این است که من لازم نیست برای اطلاعات در مورد محصول خود به Hola VPN ایمیل بزنم. می توانید همه چیز راجع به VPN در این قسمت پیدا کنید “در باره” یا “DNA” صفحه من برای خواندن آسان هر جنبه را تفکیک کرده ام:

نقد و بررسی Hola VPN

 1. بنیانگذاران: Ofer Vilenski و Derry Shribman
 2. اعضای تیم: Limor Kidron (VP HR) ، (Ron KolCTO) و (Arik GiladGM)
 3. سرمایه گذاران: DFJ (دره سیلیکون) ، تریلوژی (سیاتل) ، ماگما (اسرائیل) ، Horizons Ventures (هنگ کنگ) و نارنجی (فرانسه).

VPN ارائه نمی دهد “گارانتی قناری” و هنوز هیچ کس توسط آن حسابرسی نشده است ، اما من سعی خواهم کرد به زودی پاسخ دقیق تری از Hola VPN در مورد آن دریافت کنم.

قیمت گذاری

من قبلاً جزییاتی درباره نحوه Hola VPN ارائه داده ام’نسخه رایگان از منابع کاربر برای پهنای باند و گره های خروجی استفاده و از آنها استفاده می کند تا از هزینه کردن پول جلوگیری کند.

با این حال ، ارائه دهنده همچنین یک بسته حق بیمه را ارائه می دهد. اگرچه خدمات هنوز هم تقریباً مشابه هستند ، اما هنوز هم برای آزمایش ارائه دهنده خوب است.

گزینه های اشتراک

به طور معمول ، شما باید 4 انتخاب اشتراک مختلف: برنامه ماهانه ، دوسالانه ، سالانه و 2 ساله. قیمت گذاری ماهانه از 11.95 دلار شروع می شود.

اگر می خواهید از تخفیف ها استفاده کنید ، می توانید اشتراک هایی را با مدت طولانی تر انتخاب کنید. به عنوان مثال ، بسته 6 ماهه قیمت ماهانه را به 9.00 دلار کاهش می دهد.

اگر سالانه را انتخاب می کنید ، ماهانه 6.99 دلار پرداخت می کنید. - 41٪ قابل توجه را در قیمت گذاری اصلی صرفه جویی می کنید ، که هر ساله 83.88 دلار صورتحساب می شود.

برای بهترین ارزش ، من به کاربران توصیه می کنم که برای برنامه 2 ساله بروند. هزینه آن 3.99 دلار در هر ماه است و در مجموع به مدت دو سال به 95.75 دلار می رسد و 66٪ تخفیف به شما می دهد!

بررسی قیمت گذاری Hola VPN

تضمین بازگشت پول

Hola VPN یک برنامه رایگان و ضمانت بازپرداخت ارائه می دهد و هر دو پایه را برای مشتریان خود پوشش می دهد. می توانید هر زمان که می خواهید سرویس را امتحان کنید.

ضمانت برگشت پول به مدت 30 روز ادامه دارد. با این حال ، ضروری است بدانید که Hola VPN مشتریان خود را در جایی که قیمت گذاری مربوط می شود احمقانه می کند.

این نخستین باری است که من تاکنون شاهد چنین سیستمی در صنعت هستم! “سرویس Hola برای هر سیستم عامل به صورت جداگانه ارائه می شود. بنابراین ، اگر در دو سیستم عامل ثبت نام کرده باشید ، دو پرداخت وجود دارد.”

این متنی است که از بخش سؤالات مربوط به صورتحساب گرفته شده است ، جایی که ارائه دهنده نگرانی های خود را برای یک حساب که دو بار شارژ می شود ، نشان می دهد. کاملا یک استراتژی هوشمندانه برای فریب مشتریان ، Hola!

سرورها

بعد از نصب برنامه Hola VPN در سیستم عامل اندروید و ویندوز ، متوجه شدم که تعداد دقیقی در دسترس نیست. از آنجا که من حساب کردم ، شما 220+ سرور برای اتصال دارید.

سرعت این سرورها بود “باشه” اما امنیت کاملاً ضعیف بود. همانطور که در بالا نشان دادم ، Hola VPN قادر به رمزگذاری و ایمن سازی اتصال به درستی نیست و اطلاعات شما را فاش می کند!

تست مکانهای مجازی

برای اینکه ایده بهتری در مورد Hola Unblocker به کاربران ارائه دهم ، من آزمایش روی سرورهای آنها انجام دادم. این قضاوت در مورد ارائه دهندگان بود یا خیر’ سرورها در محلی قرار دارند که تبلیغ می شود یا خیر.

من به یک سرور در انگلستان متصل شدم ، که آدرس IP را به من داد: 213.229.67.83. من این آدرس را در تست پینگ مانیتور مصنوعی CA App قرار دادم.

تست مکانهای مجازی Hola VPN

این ابزار سرور را به بیش از 90 مکان در سراسر جهان می رساند. همانطور که می بینید ، زمان رفت و برگشت برای مکانهای دیگر کاملاً زیاد است ، اما در انگلستان - لندن ، ms به همان میزان 2.419 می رسد..

بررسی HolaVPN

ابزار ردیابی از CA Technologies’ App Synthetic Monitor ، این یافته ها را تأیید کنید و تعداد rtt 4.709 ms را نشان دهید. این بدان معنی است که سرور واقعاً در لندن قرار دارد.

تست مکانهای مجازی Hola VPN

برای تصویر کامل ، آدرس IP را که از سرور دریافت کردم (213.229.67.83) و آدرس نقطه انتهایی (151.236.46.162) را در جعبه ابزار برق BGP Hurricane Electric قرار دادم:

HolaVPN

تست های سرعت

من عملکرد Hola VPN را با انجام تست سرعت روی چندین سرور تست کردم. برای این روند ، من از بدنام Speedtest توسط Ookla برای Hola استفاده کردم’مکان های انگلستان ، ایالات متحده ، فرانسه و استرالیا.

تمام آزمایشات بر روی یک اتصال 50Mbps انجام شد. در استرالیا ، من به سختی بارگیری 5.51Mbps و بارگذاری 6.65Mbps را دریافت کردم. برای فرانسه ، نتایج تفاوت چندانی نداشت.

من بارگیری 7.54Mbps و بارگذاری 4.11Mbps دریافت کردم. برای ایالات متحده ، من بالاترین بار 17.4Mbps بارگیری و 4.76Mbps بارگذاری و برای UK 13.7Mbps بارگیری و بارگذاری 4.28Mbps.

این به Hola VPN سرعت متوسط ​​10Mbps بارگیری و بارگذاری 4Mbps در اتصال 50Mbps شما می دهد ، که بسیار کم باور نیست.

Hola VPN Speedtest توسط Ookla

تورنت & انسداد

متأسفانه ، ارائه دهنده ویژگی انسداد با استفاده از StealthVPN a.k.a را ارائه نمی دهد. من هنوز نماینده تست مین را در چین (به عنوان بخشی از ارائه دهنده 80+ ما) ارائه دادم’تجزیه و تحلیل) ، اما کار نمی کند.

VPN در سایر مناطق مانند ایران ، عراق ، ترکیه و مصر نیز عمل نکرد ، جایی که ممنوعیت VPN قریب الوقوع است و دور زدن آن بسیار دشوار است..

با توجه به P2P / Torrenting ، من آزمایشی را در IPLeak.net انجام دادم که درخواست بارگیری یک لینک آهنربا و سپس ارزیابی پیش زمینه شبکه را انجام دادم.

Hola VPN در پنهان کردن آدرس IP اصلی من ناموفق بود. این می تواند برای torrenters مضر باشد ، زیرا آنها به دلیل بارگیری محتوای نقض حق نسخه برداری مجبور به پرداخت جریمه های سنگین DMCA هستند!

تست تورنت Hola VPN

جریان / رفع انسداد - Hola Netflix

VPN ها ابزارهای ارزشمندی برای حرفهایهای سرگرمی و برش دهنده بند ناف هستند که می خواهند به محتوای محدود جغرافیایی در VoD هایی مانند Netflix ، BBC iPlayer ، Amazon Prime و Hulu دسترسی پیدا کنند..

به همین ترتیب ، فقط منطقی است که انتظار داشته باشیم Hola VPN چنین سیستم عاملهای جریان را مسدود کند ، اما متأسفانه نتایج به دست آمده ناامید کننده بودند.

من از https://www.netflix.com بازدید کردم و بلافاصله از Hola VPN اعلانی دریافت کردم تا مکان من را به ایالات متحده یا هر کشور دیگری تغییر دهید.

رفع انسداد Hola VPN Netflix

من کلیک می کنم “ایالات متحده” از آنجا که بیشترین عناوین را در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی دارد و Hola VPN به من گفت که وارد حساب Netflix خود شوید. من انجام دادم و سپس به ایالات متحده وصل شدم تا جریان پیدا کنم.

انسداد انسداد HolaVPN Netflix

همانطور که می بینید ، این خطایی است که من از Netflix دریافت کردم ، که بیان می کند سیستم آنها من را از استفاده از unblocker یا پروکسی استفاده می کند. هولا برای پخش کنندگان کاملاً غیرقابل اعتماد است!

بررسی انسداد انسداد Hola VPN Netflix

سازگاری

سازگاری دستگاه برای Hola VPN که در حال حاضر بیش از 191 میلیون کاربر در سراسر جهان را مدیریت می کند ، مسئله ای نیست. برنامه هایی برای Windows ، Mac ، iOS و Android در دسترس است.

کاربران حتی می توانند افزونه هایی را برای Google Chrome و Mozilla Firefox دریافت کنند. ارائه دهنده حتی ادعا می کند که در اپل تی وی کار می کند ، اما در واقع دستورالعمل هایی را برای تنظیم DNS ارائه می دهد.

برنامه اندرویدی Hola

بعد از بارگیری / نصب “نامحدود VPN رایگان - Hola”, با منویی که از شما می خواهد استقبال می شود “اشتراک ، دان’منابع را به اشتراک بگذارید” یا کلیک کنید “بعد”.

اگر سابق را انتخاب کنید ، باید یک اشتراک بخرید. به خاطر داشته باشید که هولا’برنامه های مختلف در دستگاه های متنوع مدیریت می شوند.

این بدان معناست ، اگر در Windows قبلاً اشتراکی دارید ، همین حساب در Android شما کار نمی کند. شما باید در معامله دیگری افراط کنید.

اگر دومی را انتخاب کنید ، مجبورید با اشتراک منابع خود موافقت کنید ، پس از آن به آن دسترسی پیدا خواهید کرد “Hola Unblocker”, که بیشتر از یک VPN مانند یک مرورگر پروکسی عمل می کند.

تمام برنامه های نصب شده من به طور مرتب در منو گذاشته شده اند. من می توانم یکی را انتخاب کنم که می خواهم مکان خود را تغییر دهم و سپس سرور را به دلخواه خود انتخاب کنم.

به عنوان گزینه دیگر ، می توانید به سادگی بر روی پرچم کشور در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید ، سرور را انتخاب کنید و سپس هر چیزی را جستجو کنید تا نتایج مربوط به آن مکان را دریافت کنید.

به نظر من برنامه برای رفع انسداد مناسب است ، اما من هنگام استفاده از سرور VPN در برنامه های مختلف با مشکلات زیادی روبرو شدم. حفاظت آنچنان قانع کننده نبود و من با مشکلات اتصال روبرو شدم.

برنامه اندرویدی Hola VPN

برنامه Hola Windows

برنامه Hola Windows که به طور مستقیم در وب سایت قابل بارگیری است کاملاً شبیه به همتای اندرویدی آن بود. شما معمولاً یک VPN ، VPN ، بلکه یک مرورگر Chrome سفارشی دریافت نمی کنید!

بله ، من به شما شوخی نمی کنم. Hola VPN به سادگی مرورگر Chrome را بهینه کرده است تا طیف وسیعی از برنامه های افزودنی آن از جمله Video Accelerator ، Ad-Blocker و Proxy / VPN را شامل شود..

بدون برنامه ای که کل شبکه شما و نه فقط اتصال مرورگر را پوشانده باشد ، Hola به نظر نمی رسد گزینه قانع کننده ای برای اعمال ناشناس ماندن آنلاین باشد.

ممکن است مکانهای زیادی در دسترس باشید ، اما این فقط مربوط به آن است. این برنامه بیشتر از یک سرویس واقعی VPN یک پروکسی است و رمزگذاری خوبی برای مخفی نگه داشتن هویت شما ارائه نمی دهد.

برنامه ویندوز Hola VPN

پسوند Hola VPN Chrome / Mozilla

این VPN رایگان برای Chrome مشابه برنامه Windows است. نسخه دسک تاپ فقط سرویس های دیگری را به مرورگر اضافه می کند ، که شامل پسوند Hola Google Chrome است.

به همین ترتیب ، طراحی و ظاهر کلی کاملاً یکسان است. شما می توانید “پروکسی” هر زمان که می خواهید روشن کنید و مکان خود را با استفاده از 226 سرور مختلف تغییر دهید.

با این حال ، به یاد داشته باشید که این پسوند Hola همان دست فروش کاربران گرفتار است’ پهنای باند برای هزینه پوشش خدمات رایگان آن. بنابراین ، باید واقعاً اعتماد خود را به آن جلب کنید?

من اینطور فکر نمی کنم! انتخاب بهتری برای کاربران آگاهانه در زمینه حفظ حریم خصوصی این است که برای یافتن نامهای قابل اعتماد در صنعت مانند NordVPN ، ExpressVPN ، Surfshark و PureVPN با پسوندهای مطمئن مرورگر اقدام کنند.!

پسوند مرورگر Hola VPN

پشتیبانی

از نظر پشتیبانی ، VPN رایگان Hola چت زنده 24/7 را ارائه نمی دهد. آنها یک ایمیل راهنما دارند [@] hola.org ، جایی که می توانید برای کادرهای مربوط به VPN با کادر فنی آنها در تماس باشید..

سایر گزینه های موجود برای پشتیبانی شامل فیس بوک ، توییتر و یوتیوب است. آنها حتی یک صفحه Google+ داشتند ، اما بعد از تعطیل شدن ، حضور آنها از بین رفته است.

آخرین گزینه برای دریافت کمک ، بازدید از بخش FAQ است ، که با نمایش داده شدگان مربوطه بارگیری می شود که باید کمک کافی را ارائه دهد.

پشتیبانی هولا VPN

سوالات متداول (سؤالات متداول)

هنگام استفاده از Holavpn ، کاربران ممکن است نگرانی / سوال زیادی را در ذهن خود داشته باشند. با توجه به این ، من تعدادی از متداول ترین نمایش داده شد که ما از کاربران خود در یک مکان دریافت می کنیم. برای عیب یابی به سؤالات متداول زیر مراجعه کنید:

استفاده از Hola VPN بی خطر است?

همانطور که در ابتدا گفته شد ، هولا بیشتر به عنوان یک پروکسی عمل می کند تا یک برنامه VPN. برای رمزگذاری ترافیک از رمزگذاری استفاده نمی کند ، بنابراین فعالیت اینترنت شما را پنهان نمی کند.

به همین ترتیب ، هویت آنلاین شما بدون در نظر گرفتن اینکه در کدام سیستم عامل از Hola VPN استفاده کنید ، به خطر می افتد. بهتر است برای خرید اسامی برجسته در بازار با شهرت مطمئن اقدام کنید.

Hola VPN چه کاری انجام می دهد?

به دنبال مدل ارائه دهنده فریمیوم ، هلا هر دو برنامه رایگان و پولی دارد. برنامه خود به بسیاری از فعالیتهای مشکوک مانند استفاده از دستگاههای کاربر به عنوان نتهای خروجی برای صرفه جویی در پهنای باند مرتبط شده است.

حتی درباره VPN درباره فروش اطلاعات شما به اشخاص ثالث نیز اختلاف نظر وجود داشته است. ارائه دهنده ممکن است در صنعت VPN باشد ، اما در واقع یکی از دلایلی است که بیشتر مردم از ابزارهای حریم خصوصی دور می شوند!

آیا Hola.org امن است?

بازدید از این وب سایت کاملاً بی خطر است. از پروتکل HTTPS برای ترافیک ورودی / خروجی استفاده می کند ، و از امنیت اطلاعات شما اطمینان می دهد ، اما این فقط به وب سایت محدود شده است.

Hola Free VPNs برنامه های Windows ، Mac ، iOS و Android تقریباً بی فایده هستند اگر این حریم خصوصی و ناشناس بودن شما را دوست دارید.!

معنی هلا چیست?

Hola خود یک عبارت اسپانیایی است که به آن اشاره دارد “سلام”, اما هیچ تاریخی در مورد چرایی این ارائه دهنده استفاده از نام انتخاب نشده است “Hola VPN” برای خدمات آنها.

من برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تأسیس شرکت ، چگونگی فرود آمدن بر این نام و غیره به ارائه دهنده ایمیل ارسال کرده ام. من هنوز منتظر جواب هستم!

حکم نهایی

آیا Hola VPN را توصیه می کنم؟?

هرگز در زندگی من! در کشوری که متحد نزدیکی با FVEY است ، ضبط اطلاعات مربوط به جلسه / فعالیت ، عدم امکان انسداد مسایل مربوط به نشت Netflix ، WebRTC / DNS / IP ، کلاهبرداری کاربران با فروش داده های شخصی ، استفاده از آنها به عنوان گره های خروجی ...

این سرویس از هر جنبه ای از روند بررسی من شکست خورد. به عبارت ساده ، این سرویس پروکسی است که به عنوان VPN به بازار عرضه می شود ، که هیچ نوع حریم خصوصی / امنیتی را ارائه نمی دهد. کاربران باید از این کلاهبرداری رایگان VPN دور بمانند. به خاطر استراتژی های بازاریابی فریب دهنده آن قرار نگیرید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me