HideMyAss VPN! رمزگذاری و بررسی پشتیبانی پروتکل

درست مانند هر VPN دیگر در بازار ، HMA! همچنین ادعا می کند که بهترین VPN در خارج است. این قول می دهد ناشناس بودن شما را بصورت آنلاین تضمین کند ، اما نظرات کاربران در مورد پناهگاه آن را بررسی می کند’اخیراً عالی بوده است بنابراین من تصمیم گرفتم که موارد را به آزمایش برسانم و بررسی کنم که چه مقدار وزنه در این نظرات در مورد این سرویس محبوب VPN وجود دارد.

HMA! برخی از وعده های بلند را در وب سایت بسیار منحصر به فرد و پرتحرک خود ارائه می دهد اما آیا واقعاً مطابق با آنها عمل می کند همان چیزی است که من برای یافتن این مقاله در HideMyAss VPN Review 2019 باید بدانم.

 • امنیت
 • شفافیت
 • قیمت گذاری
 • سرورها
 • کارایی
 • سازگاری
 • پشتیبانی

استاندارد صنعت برای رمزگذاری همان رمزگذاری درجه نظامی AES-256 است’امن ترین استاندارد رمزگذاری داده ها در آنجا است. شما نمی توانید داده های رمزگذاری شده تحت این استاندارد را رمزگشایی کنید حتی اگر هزاران رایانه فوق رایانه 24 × 7 برای صدها سال کار کنید.

و HMA! این استاندارد را به کار می گیرد ، بنابراین می توانم برای انتقال ایمن داده های شما از طریق اتصالات ، در زیر این متریک ایمن قرار دهم.

برای پشتیبانی از پروتکل تونل سازی ، سه پروتکل متفاوت ارائه می دهد:

 1. OpenVPN
 2. PPTP
 3. L2TP / IPSec

از بین این سه مورد ، OpenVPN از نظر منبع باز و عاری از آسیب پذیری های امنیتی امنیتی ، امن ترین محسوب می شود. توصیه می کنم به طور پیش فرض از این پروتکل استفاده کنید ، خواه از HMA استفاده کنید! یا هر VPN دیگر.

PPTP به عنوان استاندارد پروتکل قدیمی خود امن نیست و ضعیف قلمداد می شود ، بنابراین بی فایده است حتی اگر در آنجا باشد.

L2TP / IPSec برای سیستم عامل های iOS بهترین گزینه است زیرا OpenVPN در آنجا کمی کند است. اگر شما’با مشکلات سرعت روبرو شوید ، به OpenVPN بروید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، به L2TP / IPSec بروید ، زیرا نسبتاً ایمن است ، حتی اگر در مقیاس کمتری از OpenVPN باشد.

HMA! بررسی حفاظت از نشت DNS

مخفی کردن IP واقعی شما به صورت آنلاین کاری نیست که فقط با ارائه یک سرور به شما امکان دهید تا دوباره مسیر خود را از طریق اینترنت سرور کنید. اگر VPN ای که از آن استفاده نمی کنید IP را به راحتی فاش کنید’محافظت در برابر نشت WebRTC یا DNS.

در مطالعه ما در مورد نشت DNS ، ما به بسیاری از VPN ها روبرو شدیم که وعده امنیت قوی می دادند اما آنها نمی توانستند’حتی IP واقعی خود را بصورت آنلاین مخفی کنید. اکثر کاربران نمی دانند’در مورد این بدانید اما این چیزی است که شما لازم نیست’اگر قصد خرید اشتراک در یک طرح جدید را دارید ، به آرامی نگاه کنید.

همینطور HMA! در برابر DNS ، WebRTC و انواع دیگر نشت ها محافظت کنید?

با کمال تعجب ، مطمئناً چنین می کند!

WebRTC و HTTP درخواست نشت می کنند

 1. https://browserleaks.com/webrtc (پاک کردن)
 2. https://www.doileak.com/ (پاک کنید)

DNS Leaks:

 1. https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ (پاک کردن)
 2. https://www.dnsleaktest.com/ (پاک کردن)

IPv4 / IPv6 و Torrent IP Leaks:

 1. https://ipleak.net/ (پاک کنید)
 2. https://ipx.ac/run/ (پاک کردن)

بعد از اینکه من چندین جنبه امنیتی این سرویس را لرزان و غیرقابل اطمینان پیدا کردم ، گم نشدم’انتظار HMA! اصلاً اثبات نشت کامل HMA! فقط به دلیل برخورداری از واضح بودن آن ، در صورتی که سیاست ورود به سیستم و صلاحیت آن چندان نامناسب نبوده ، تورنتینگ بسیار مناسب خواهد بود..

HideMyAss! بررسی فایل بررسی برنامه

برنامه ها ، حتی اگر از ارائه دهندگان شناخته شده یا معتبر تهیه شده باشند ، می توانند موتور یا بدافزارهایی را حمل کنند که به طور بالقوه به دستگاه شما آسیب برساند یا داده های شما یا حتی هر دو را به خطر بیاندازد.

برای اینکه اطمینان داشته باشید که سیستم شما نمی کند’مانند اینکه به خطر بیفتید ، باید یک برنامه را بررسی کنید.

بهترین سایتی که من برای این کار استفاده می کنم Virustotal.com است.

من معمولاً برنامه هایی را برای دسک تاپ بررسی می کنم زیرا آنها اغلب مواردی هستند که احتمال حمل بدافزار یا موتور مشکوک را دارند.

HMA!’برنامه ویندوز از این تست خارج شد و هیچ موتور در 60 تست مختلف شناسایی نشده است.

بررسی HideMyAss VPN

اگر تاکنون به فکر عضویت در HMA افتاده اید ، باید جدی به این نقص های امنیتی بپردازید که نمی توان آنها را نادیده گرفت..

صلاحیت قضایی

انگلستان.

اینجاست که Privax Limited ، که به نوبه خود مالک HMA است! بر اساس.

Privax Limited توسط شرکت امنیتی مشهور Avast که دارای چندین محصول مرتبط با حریم خصوصی است ، به سال 2015 بدست آمد. اگرچه Avast در جمهوری چک مستقر است ، HMA! هنوز خارج از انگلستان فعالیت می کند.

انگلستان به هیچ وجه مکانی امن برای ایجاد هیچ VPN نیست. در مطالعه ما در مورد حوزه های قضایی ، انگلیس در مورد خطرناک ترین مکان های جهان تا آنجا که امنیت داده ها در آن قرار دارد ، وجود داشت. اگر VPN در آنجا مستقر باشد ، در برابر گزاره هایی مانند دستورات دولتی ، درخواست های استرداد داده ها و غیره آسیب پذیر است.

اگر داده های شما امن نباشد’در انگلستان پارک HMA ساخت! اگر به دنبال ارائه دهنده ایمن و ناشناس برای ارتباط با آن هستید ، یک انتخاب نامناسب است.

ورود به سیستم

تمام VPN ها می گویند که آنها سیاهه های صفر دارند اما همیشه ، برخی از داده ها در پس زمینه ذخیره می شوند ، همانطور که ما در مطالعه خود درباره سیاست های مختلف ورود به سیستم در کل صنعت تأیید کردیم..

اما تا زمانی که یک VPN نمیخواهد’اطلاعات شخصی قابل شناسایی را ذخیره کنید ، می تواند برای کاربران بی خطر در نظر گرفته شود ، اما HMA را ندارد! در این گروه قرار می گیرند?

نه ، این کار نمی کند’تی اینجا’چرا:

HMA! انواع سیاهههای مربوط را نگه می دارد:

 1. نام کاربری
 2. زمانهای اتصال
 3. پهنای باند
 4. آدرس IP کاربر
 5. آدرس IP سرور VPN که کاربر به آن متصل می شود

و آن’فقط مربوط به ذخیره سازی اطلاعات حساس نیست ، بلکه مربوط به مدت زمانی است که برای آن ذخیره شده است و این باعث می شود کل این موضوع برای کاربر خطرناک تر شود.

HMA! تمام این سیاهههای مربوط را برای مدت 30 روز ذخیره می کند. این’یک ماه که در آن داده های حساس شما با HMA نگهداری می شوند! و اگر این مسئله را با این واقعیت ترکیب کنید که مکان ذخیره داده ها در انگلیس است ، در آنجا وجود دارد’هیچ جایی برای شما باقی نمانده است تا اعتماد به HMA را جلب کنید! اصلاً.

ارائه دهنده همچنین در مواردی درگیر مواردی بوده است که داده های حساس کاربر را به مقامات منتقل می کند که منجر به زندان برای برخی از کاربران آن شده است.

یک چیز’با توجه به اینكه ، هرگز نباید در هنگام استفاده از HMA كاری غیرقانونی انجام دهید! به هر حال ارائه دهنده مطمئناً در صورت رسیدن سفارش از هر مرجع ، داده های شما را تسلیم می کند. و حتی اگر شما یک کاربر باشید که نمی کند’نسبت به هر چیزی غیرقانونی ، مشترک شدن در HMA! توصیه نمی شود.

HMA! سه نوع برنامه قیمت گذاری به طور کلی ارائه می دهد اما در حال حاضر یک برنامه بلند مدت با مدت زمان محدود وجود دارد’همچنین در دسترس است.

شما قادر خواهید بود به همه HMA دسترسی پیدا کنید!’ویژگی های هر طرح.

 1. برنامه اشتراک ماهانه: 11،99 دلار صورتحساب یک بار.
 2. برنامه اشتراک سالانه: 83.88 دلار صورتحساب یک بار (6.99 دلار در ماه).
 3. برنامه اشتراک دو ساله: 119.76 دلار صورتحساب یک بار (4.99 دلار در ماه).
 4. برنامه ویژه: برنامه اشتراک سه ساله: 107.64 دلار صورتحساب یک بار (2.99 دلار در ماه).

بررسی قیمت گذاری HideMyAss VPN

آیا این برنامه ها و برچسب های قیمت آنها برای خدمتی که HMA قابل توجیه است! ارائه می دهد?

کاملاً به نظر من به عنوان HMA نیست!’برنامه های قیمت گذاری فقط قیمت بالایی ندارند بلکه متناقض هستند.

برنامه ماهانه بسیار نزدیک به 12 دلار قیمت دارد. دامنه قیمت چنین طرحی نباید از بیش از 7-8 دلار تجاوز کند مگر اینکه ExpressVPN باشید.

بعد از برنامه ماهانه ، HMA! مستقیم به معامله سالانه می رود ، که کمی عجیب است زیرا باید یک برنامه واسطه ای مانند یک قرارداد 6 ماهه وجود داشته باشد. به نظر می رسد که HMA! می خواهد کاربران را به سمت خرید برنامه های بزرگ تر سوق دهد ، از این رو معامله ماهانه آن را احساس می کند’فقط در آنجا هستیم تا سایر برنامه ها خوب و ارزان تر به نظر برسند.

اما HMA! شما’با این خیلی هوشمند نیست!

معامله ارزش جدیدی که این طرح را با 2.99 دلار در ماه ارائه می دهد شما را ملزم به عضویت در برنامه سه ساله و سرفه کردن مبلغ سنگین 107.64 دلار یک بار می کند که در واقع مبلغ کمتری در مقایسه با قیمتی است که برای پرداخت آن نیاز دارید. برنامه 2 ساله در همان ارائه دهنده.

من واقعاً نمی دانم’منطق استراتژی قیمت گذاری را که HMA می دانید درک کنید! دنبال می کند.

قیمت گذاری گیج کننده است و کاربری که به دنبال عضویت در این سرویس است را آسان نمی کند.

و در حالی که قیمت 2.99 دلار در هر ماه ارزان به نظر می رسد ، نبود امکانات و عدم موفقیت در بسیاری از جبهه های حساس باعث می شود HMA! به نظر می رسد با توجه به اینکه می توانید یک VPN قدرتمند مانند Surfshark را با قیمت کمتری بدست آورید ، انتخاب بدی به نظر می رسد.

بررسی آزمایشی و روش پرداخت رایگان HideMyAss

HMA! در کل 60 روز را به شما ارائه می دهیم که در آن می توانید با خیال راحت خدمات آن را تست کنید.

برای فعال کردن 30 روز اول محاکمه ، فقط به یک شماره معتبر Paypal یا کارت اعتباری نیاز دارید.

بررسی روش پرداخت HideMyAss

برای دومین جلسه 30 روزه آزمایشی ، شما باید هزینه برنامه ها را بپردازید اما باز هم مسئولیت پیشنهاد بازپرداخت را دارید که همچنان برای این دوره معتبر است.

مقدار روزهایی که می توانید از HMA استفاده کنید! به طور رایگان مطمئناً چیزهای بیشتری از آنچه در ارائه دهندگان دیگر دریافت می کنید دریافت می کند که فقط یک دوره بازپرداخت ارائه می دهند و نه یک سرویس آزمایشی رایگان. اما HMA! هر دو را ارائه می دهد.

محاکمه رایگان 30 روزه به کارت اعتباری یا شماره پی پال احتیاج دارد اما ارائه دهندگان مانند NordVPN وجود دارند که این کار را نمی کنند’حتی به آن احتیاج دارید ، بنابراین HMA! حتی اگر به معنای کاهش تعداد روزهایی باشد که محاکمه همچنان معتبر است ، باید در از بین بردن این موانع کار کند.

HMA!’خط مشی بازپرداخت ممکن است دوستانه به نظر برسد اما به یاد داشته باشید که اگر از محدوده پهنای باند 10 گیگابایتی عبور کنید ، دیگر مسئولیت ادعای بازپرداخت را نخواهید داشت ، بنابراین با دقت حرکت کنید.

در مورد روش های پرداخت ، فقط می توانید از سه روش برای پرداخت هزینه HMA استفاده کنید!’برنامه های قیمت گذاری:

 1. کارت های اعتباری
 2. پی پال
 3. اسکریل

گزینه های پرداخت دو روش پرداخت محبوب ترین را پوشش می دهد اما از آنجا که HMA! نمیخواد’t پیشنهاد بیت کوین یا هر نوع پشتیبانی پرداخت مبتنی بر رمزنگاری (این اجازه می دهد تا کاربر اطلاعات پرداخت خود را به صورت خصوصی حفظ کند) ، من هنوز معتقدم که این برند نیاز دارد تا در درک پویایی صنعت فعلی و آنچه مشتریان دقیقاً از آن می خواهند ، مسیری طولانی طی کند..

PureVPN روش پرداخت 15+ و آن را ارائه می دهد’یک سرویس پیشرو در صنعت بنابراین HMA! دارای معیارهای زیادی در زمینه های مختلف است که می تواند به آنها مراجعه کرده و اصول خدمات فعلی خود را تصحیح و یا حتی بهتر کند.

HMA در بیش از 190 مکان در سراسر جهان! دارای یکی از متنوع ترین توزیع سرور در صنعت.

تعداد کل سرورهای ارائه شده آنها 940+ است که تقریباً بالاتر از حد متوسط ​​است زیرا بسیاری از VPN های برتر مانند ExpressVPN و NordVPN در هر نقطه بین سرورهای 2000-4000 در لیست های خود قرار دارند..

بررسی سرورهای HideMyAss

اما در صورتی که کاربران شبکه مشغول اهدا نباشند ، تعداد سرورها از فراتر از تعداد مشخصی متوقف می شوند’با تنگناهای ترافیکی روبرو شوید و از این رو سرعت کمتری داشته باشید. بنابراین چه VPN 1000 یا 3000 را ارائه می دهد ، اختلاف از نظر عملکرد در سرعت زیاد نیست.

تعداد مکانهایی که VPN به آن سرور ارائه می دهد یک عامل فوق العاده مهم است که بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد. این امر به این دلیل است که هرچه کاربر به یک سرور خاص نزدیکتر باشد ، سرعت آن سریعتر خواهد بود زیرا فاصله مسافرتی فاصله زیادی ندارد..

و اینجاست که HMA! برخی از نکات مهم را کسب می کند. مکانهای 190+ آن برای سرورها در سرتاسر جهان گسترش یافته است. به جز قطب جنوب ، کاربران در هر 6 قاره مسکونی می توانند از HMA بسیار نزدیک به یک سرور خاص باشند! شبکه سرور.

بیشتر ارائه دهندگان VPN اهدا نمی کنند’t بسیاری از سرورها را در خارج از مناطق اروپا و آمریکای شمالی ارائه می دهید زیرا بیشتر کاربران VPN در این مکان ها ساکن هستند ، اما HMA! دارای سرورهایی در مکانهای عجیب و غریب مانند گوام ، بوتان ، فلسطین ، یمن ، کنیا ، مالاوی و حتی کره شمالی.

پناه نمی برم’هر VPN دیگری را دیدید که این مکان ها را به اندازه HMA وحشیانه پوشش می دهد! انجام داده است.

علاوه بر این ، بیشتر این سرورها سرورهای فلزی لخت هستند.

از بین رفتن سرعت با VPN قابل درک است زیرا دارای رمزگذاری سنگین ، پشتیبانی پروتکل و مسیریابی مجدد از طریق اتصالات خود هستند که این امر باعث افزایش فشار در سرعت می شود و باعث می شود که سرعت پایین بیاید. اما درجاتی وجود دارد که این سرعت از دست دادن قابل تحمل است ، فراتر از آن و سرعتها می توانند ناامید کننده یا حتی غیر قابل استفاده شوند.

حداکثر افت سرعت برای یک VPN باید در محدوده 25-40 and و HMA باشد!’سرعت ها اغلب خوشبختانه در آن محدوده قرار می گیرند.

من از سرعت اتصال 50 مگابیت در ثانیه از اینترنت استفاده می کنم ، بنابراین نمی دانم’مانند هر VPN که باعث کاهش سرعت در زیر علامت 30 مگابیت بر ثانیه می شود ، دوست دارید.

من تست های سرعت را روی 5 HMA مختلف انجام دادم! سرورها ، همه از قاره های مختلف و در اینجا میانگین سرعت های حاصل از آن:

 • پینگ: 72 خانم
 • سرعت بارگیری: 32.16 Mbps
 • سرعت بارگذاری: 27.92 Mbps

با استفاده از HMA! می توانید سرعت بیش از این را بدست آورید ، اما در بعضی از سرورها به ویژه آنهایی که در خاورمیانه و کانادا وجود دارند ، می توانید در بعضی مواقع انتظار کاهش سرعت بیش از 50٪ را داشته باشید. اروپا و آسیا اقیانوس آرام بیشترین سرعت را دارند و تقریباً 35 درصد سرعت از بین رفتن بیشتر سرورها دارند.

HMA! بررسی تورنت

VPN هایی که نمی کنند’t از تورنتینگ پشتیبانی کنید ، صریحاً آن را ذکر کنید ، اما HMA! نیست’آن را دوست دارم.

در هیچ جا ذکر نشده که آیا از Torrenting پشتیبانی می کند یا خیر ، اما بسیاری از کاربران از انجمن های مختلف شکایت کرده اند که HMA! اصلاً مناسب تورنت نیست.

بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از HMA ، اعلامیه های DMCA ، سرعت کندتر را تجربه کردند یا حتی برش های کامل را نیز تجربه کردند! برای تورنتینگ ، و من شخصاً آن را تجربه کردم.

فقط یک بار دانلود ساده کتاب به ارزش 2 مگابایت بیش از 3 دقیقه طول کشید که فریادی از HMA است! سرعت مناسب در مرور کلی. بنابراین ، دان’اگر در تورنت سنگین غرق شوید ، به دنبال آن بروید.

HideMyAss VPN Netflix بررسی مسدود کردن انسداد

من منتظر HMA بودم! برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر ، اما من ناامید هستم. این’زیرا ، هر زمان که سعی می کردم با استفاده از HMA به Netflix وصل شوم!’سرورهای من ، من این خطای پراکسی بدنام Netflix را دریافت کردم.

خطای پروکسی Netflix

Netflix دارای كتابخانه های محتوایی مختلف برای كشورهای مختلف است كه خدمات خود را در آن ارائه می دهد و در حالی كه برخی از مطالب موجود در آن در همه كشورها در دسترس است ، برخی از آنها’تی و آن’اما جایی که VPN در آن وارد می شود. Netflix این مسئله را پیچیده تر کرد و ممنوعیت VPN را در سایت خود قرار داد زیرا از فایروال خود برای خنثی کردن اتصالات مبتنی بر VPN به سرویس خود استفاده می کند..

امروزه ، فقط تعداد معدودی از VPN به سمت انسداد Netflix و سایر كتابخانه های منطقه ای ارائه شده توسط غول جریان تلاش می كنند و می توانم بطور قطع بگویم همین الان ، HMA! در بین آنها نیست.

هیچ چیز متفاوت یا منحصر به فرد در اینجا به عنوان HMA! فقط پشتیبانی از برنامه های مشتری را فقط برای محبوب ترین سیستم عامل های موجود در خارج از جمله موارد زیر ارائه می دهد:

 • پنجره ها
 • مک
 • اندروید
 • iOS
 • لینوکس

سازگاری برنامه های VPN HideMyAss

برای Firestick ، ​​Kodi و دیگر دستگاه های طاقچه ، HMA! نیست’انتخاب مناسب برای شما از وقتی که این چنین نیست’t پشتیبانی محلی را برای هرگونه بسترهای نرم افزاری ارائه دهید.

HMA! با این وجود پشتیبانی روتر را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی بطور خودکار تمام دستگاه های خود را از طریق اتصال مسیریابی کنید.

در یک حساب کاربری واحد ، شما می توانید از این سرویس در 5 دستگاه مختلف به طور همزمان استفاده کنید ، یک پیشرفت بزرگ توسط ارائه دهنده از زمان برگشت ، شما نمی توانید’وارد بیش از 2 دستگاه بطور همزمان شوید.

در مورد قابلیت استفاده برنامه ها ، پیکربندی و استفاده آنها بسیار ساده است. ابتکارات اتصال یک کلیک و تعویض سرور ساده تنها با کلیک کردن / ضربه زدن بر روی مکان مورد نظر یکبار ، فقط برخی از USP های اصلی UX HMA هستند! برنامه ها.

HMA! در گذشته شکایات زیادی از کاربران در مورد پشتیبانی کند و تقریباً غیرقابل استفاده مشتری داشت. آنها فقط در آن روزها فقط پشتیبانی مبتنی بر ایمیل را ارائه می دادند که به دلایل واضح برای خدمات فنی مانند VPN مناسب نیست.

اکنون با افزودن پشتیبانی چت زنده توسط HMA! چنین مشکلاتی از بین رفته اند.

بررسی پشتیبانی پشتیبانی VPN HideMyAss

اجرای پشتیبانی پشتیبانی چت که سریعاً به گفتگوی زنده آنها می پردازد سریع است و به سؤالات شما پاسخ تفصیلی می دهد. من از آنها در مورد پشتیبانی Firestick سؤال کردم و پاسخی نسبتاً رضایت بخش را بدست آوردم ، بنابراین می توانم بگویم که حمایت آنها قطعاً مطابق با استانداردهای صنعت است..

نتیجه

اکنون به تماس نهایی!

آیا به شما توصیه می کنم در HMA مشترک شوید!?

نه بزرگ!

چرا?

HMA! نمیخواد’t از Netflix ، Torrenting یا هر فعالیت مستقر در جریان پشتیبانی می کند ، این اطلاعات را با ارزش حساس نگه می دارد و آن را برای مدت زمان بیش از 30 روز نیز حفظ می کند.’مستقر در انگلستان ، که صلاحیت صحیحی برای ورود VPN در آن نیست.

این نرم افزار دارای برخی از موارد مثبت مانند بالاتر از سرعت متوسط ​​، خط مشی آزمایشی دوستانه ، پشتیبانی چندین دستگاه با طراحی UI و UX خوب و پشتیبانی چت زنده برای رسیدگی به همه مشکلات عیب یابی شما است. اما منفی ها حتی در مواجهه با این مثبت ها ، نادیده گرفته می شوند.

بنابراین’به خاطر HMA بروید ، زیرا آن را برای خدمات ارائه شده و ارزش آن از قیمت بالایی برخوردار نیست’t شامل بسیاری از ویژگی های خوب است که می توانید در ارائه دهندگان دیگر و آن نیز برای برچسب قیمت کمتری داشته باشید.

برای یک VPN بسیار بهتر و ارزان تر ، می توانید به Surfshark بروید یا اگر بودجه دارید ، سپس به ExpressVPN بروید ، اما در حال حاضر ، don’حتی به فکر عضویت در HMA فکر کنید!.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me