بررسی CactusVPN – سرویس ستاره ای – 4 ستاره

صلاحیت قضایی مولداوی
قیمت 3.25 دلار در هر ماه
سرورها 26 سرور
سیاههها بدون گزارش
رمزگذاری 256 بیتی
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://www.cactusvpn.com/
سازگاری Windows، Android، Apple، Desktop، Chrome، Firefox، FireTV

در میان صدها VPN وجود دارد ، تعداد بسیار کمی می توانند از لحاظ ارائه نه تنها بهترین سرویس VPN ، بلکه یک تجربه کاربری همهجانبه را ارائه دهند که تقریباً در هر جنبه ای از این سرویس بسیار خیره کننده تر از گذشته است..

باید اعتراف کنیم که نکردیم’وقتی فکر کردیم CactusVPN را مرور کنیم ، انتظارات زیادی دارید ، اما از اینکه متعجب شدیم. CactusVPN یکی از جذاب ترین VPN های دیداری است که با آن روبرو شده ایم. سازندگان پشت آن قطعاً چشم به جزئیات دارند. هیچ سنگی بدون استفاده باقی نمانده است ، چه در هنگام ساخت وب سایت ، چه از ویژگی های VPN آن ، نشان دادن توانایی آنها در انجام ، برنامه های مشتری VPN یا هر جنبه دیگری از سرویس.

ما باید این را بپذیریم ، ما فروخته شده ایم! CactusVPN یکی از بهترین خدماتی است که شما پیدا خواهید کرد ، به خصوص اگر تازه وارد باشید که نمی خواهد’درباره VPN ها چیزهای زیادی می دانید. خدمات VPN بزرگتر ، بسیار تثبیت شده ای در بازار وجود دارد ، اما تعداد کمی از آنها به همخوانی سرزندگی CactusVPN نزدیک هستند.

بنابراین ، برای دانستن بیشتر ، در اینجا مروری کامل درباره CactusVPN حاوی انتقادات در برنامه های قیمت گذاری آن ، روش های پرداخت ، UI وب سایت ارائه شده است. & UX ، برنامه های مشتری ، عملکرد ویژگی ها و موارد دیگر توسط داوران ما.

برنامه های قیمت گذاری CactusVPN

VPN ها با ورود هر چه بیشتر ارائه دهندگان به بازار ، به طور فزاینده ای به کالاهای حساس به قیمت تبدیل می شوند ، از این طریق رقابت افزایش می یابد و باعث کاهش چشمگیر نرخ ها می شود. بنابراین ، با رقابت بسیار زیاد ، ارائه دهنده در امروز’جهان باید برنامه های قیمت گذاری خود را در محدوده قابل قبول نگه داشته و گزینه های کافی را در اختیار داشته باشد تا بتواند انواع بسیاری از نیازهای کاربر را در اختیار داشته باشد و CactusVPN دقیقاً همین کار را انجام می دهد.

CactusVPN در حال حاضر 4 نوع برنامه قیمت گذاری را ارائه می دهد:

 • VPN ایالات متحده
 • VPN UK
 • VPN + SmartDNS
 • SmartDNS

قیمت گذاری سالانه کاکتوس VPN

قیمت گذاری سه ماهه کاکتوس VPN

قیمت گذاری ماهانه کاکتوس VPN

ما باید از این واقعیت قدردانی کنیم که CactusVPN برنامه های اختصاصی ایالات متحده و انگلیس را برای کاربران خود ارائه می دهد ، دید نادر در دامنه VPN که بیشتر ارائه دهندگان در ارائه برنامه های واحد متمرکز هستند و تنها تفاوت آن در طول مدت اشتراک است. SmartDNS نیز به صورت جداگانه در اینجا ارائه می شود که یک نکته مثبت است زیرا در چند سال گذشته افزایش فروش دستگاه های طاقچه مانند واسطه ها افزایش یافته است.

یک برنامه SmartDNS اختصاصی می تواند برای مشتریانی که نیازهای منحصر به فردی را که اکنون نمی خواستند مناسب باشد’مجبور شوید فقط بخاطر اینکه می خواهید به ارائه دهنده دسترسی پیدا کنید ، یک اتصال VPN بخرید که فایده ای برای آنها ندارد’ویژگی SmartDNS.

بعلاوه ، این طرح ها در سهم های ماهانه ، سه ماهه و سالانه ارائه می شود. اجازه دهید’بررسی هر یک به طور جداگانه:

VPN ایالات متحده:

 • اشتراک ماهانه: $ 4.99 / ماه صورتحساب یک بار
 • اشتراک سه ماهه: 12،99 دلار صورتحساب یک بار (4.33 دلار در ماه)
 • اشتراک سالانه: 38.99 دلار صورتحساب یک بار (3.24 دلار در ماه)

این طرح شامل دسترسی به 4 سرور مستقر در ایالات متحده و سایر ویژگی های ارائه شده توسط CactusVPN به جز به اشتراک گذاری P2P و خدمات SmartDNS است. کاکتوسVPN’اگر می خواهید سایت های ایالات متحده محدود جغرافیایی مانند Netflix را از طریق این طرح مسدود کنید ، برنامه های قیمت گذاری این سرویس خیلی بد نیست. برنامه سالانه معامله بسیار خوبی را ارائه می دهد ، اما ما معتقدیم که اگر ارائه دهنده بخواهد جذاب تر شود ، باید این برنامه سه ماهه حداقل یک بار حداقل 10 دلار کاهش یابد..

VPN UK

 • اشتراک ماهانه: $ 4.99 / ماه صورتحساب یک بار
 • اشتراک سه ماهه: 12،99 دلار صورتحساب یک بار (4.33 دلار در ماه)
 • اشتراک سالانه: 38.99 دلار صورتحساب یک بار (3.24 دلار در ماه)

با قیمت گذاری دقیقاً یکسان با برنامه VPN ایالات متحده ، حکم ما برای برنامه قیمت گذاری انگلیس همان طرح VPN ایالات متحده است. قیمت برنامه سه ماهه درست مانند برنامه VPN ایالات متحده کاهش می یابد. به شما 4 سرور UK ارائه می شود و به سایر ویژگی های حق بیمه در این طرح دسترسی دارید.

برنامه VPN + Smart DNS هوشمند

 • اشتراك ماهانه: 1/6 دلار در ماه صورتحساب
 • اشتراک سه ماهه: 17/99 دلار صورتحساب یک بار (5.99 دلار در ماه)
 • اشتراک سالانه: 54.99 دلار صورتحساب یک بار (4.58 دلار در ماه)

این طرح از جمله برنامه هایی است که ارائه می شود جامع ترین. برنامه VPN + Smart DNS شامل دسترسی به تمام ویژگی های پریمیوم آن و همچنین لیست کامل سرورها است که در کل از 23 سرور تشکیل شده است. خدمات SmartDNS همچنین در این طرح گنجانده شده است ، از این طریق این طرح بهترین کارایی را برای کاربرانی که نیاز به VPN در دستگاههای مختلف از جمله واسطه گر دارند.

با توجه به قیمت های این طرح ، قیمت اشتراک ماهیانه 6.99 دلار در مقایسه با سایر ارائه دهندگان تثبیت شده که برنامه های ماهانه خود را در بازه 8-10 دلار ارائه می دهند ، بسیار پایین است. در مورد برنامه های اشتراک سه ماهه و سالانه ، تفاوت زیادی بین آنها وجود ندارد ، که این یک عامل عالی است زیرا این امکان را به کاربر می دهد تا برنامه سه ماهه کوتاه مدت را انتخاب کند بدون اینکه باعث زیاد شدن او شود. از ناراحتی.

برنامه SmartDNS:

 • اشتراک ماهانه: $ 4.99 / ماه صورتحساب یک بار
 • اشتراک سه ماهه: 12،99 دلار صورتحساب یک بار (4.33 دلار در ماه)
 • اشتراک سالانه: 38.99 دلار صورتحساب یک بار (3.24 دلار در ماه)

در حالی که ما برنامه های دیگر را دوست داریم ، ما معتقدیم که قیمت های برنامه های SmartDNS به خصوص برای برنامه سه ماهه کمی بیش از حد بالا است. اگر CactusVPN در این طرح چیز دیگری جز سرویس SmartDNS ارائه نمی دهد ، پس باید قیمت های خود را به شکلی پایین بیاورد تا این طرح کمی جذاب تر به نظر برسد. هنوز هم ابتکار خوبی است که از آن بسیار استقبال می کنیم!

روش های پرداخت CactusVPN:

داشتن روش های پرداخت زیاد ، کاربر نهایی را تسهیل می کند زیرا باعث افزایش انعطاف پذیری در مورد انتخاب کاربر به روشی است که می خواهد برای یک برنامه قیمت گذاری بپردازد. CactusVPN یک لیست عالی از گزینه های پرداخت ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 • پی پال
 • اعتبار / کارت بدهی
 • بیت کوین و آلت کوین
 • کیوی
 • وب مونی
 • بولتو بانکاریو
 • پول Yandex
 • علی پی

روش های پرداخت کاکتوس VPN

این لیست تقریباً همه گزینه های محبوب مورد نیاز کاربر مدرن از ارائه دهنده VPN را دارد. ما روشی را که CactusVPN به بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت پیشنهاد می دهد دوست داریم زیرا این امکان را به کاربر می دهد تا ضمن انجام پرداخت ، کنترل حریم خصوصی خود را انجام دهد..

بررسی آزمایشی رایگان CactusVPN

یک آزمایش رایگان به سرعت در حوزه VPN به ندرت تبدیل می شود و بسیاری از ارائه دهندگان به رویکرد مدرسه قدیمی بازگشت نکرده اند که به کاربر فرصتی برای استفاده از یک محصول را قبل از پرداخت هزینه کامل برای برنامه قیمت گذاری نمی دهند. این رویکرد می تواند بسیاری از کاربران را خاموش کند و حتی اگر اینطور نباشد ، این احتمال زیاد وجود دارد که کاربر پس از تجربه های بد شما با سرویس شما ، خدمات شما را در کل اینترنت با چنین وحشیانه ای سوق دهد که سرویس شما ضربه بزرگی به آن وارد می کند. شرایط تصویر نام تجاری آن در بازار.

آزمایشی رایگان با تعهدات صفر بهترین بهترین VPN های بافر در برابر این مشکل هستند ، زیرا آنها به کاربر اجازه می دهند تا سرویس را به طور کامل آزمایش کند و قبل از حرکت به سمت خرید یک برنامه قیمت گذاری ، راضی باشد. با یک آزمایش رایگان ، حتی اگر یک کاربر راضی نباشد ، تمام آنچه او انجام خواهد داد ، برای خرید نیست. آسیب بزرگی به تصویر برند انجام نشده است.

CactusVPN در حال حاضر یک برنامه آزمایشی رایگان ارائه می دهد که درباره اعتماد به نفس ارائه دهنده به محصول خود صحبت می کند ، تصوری که باعث افزایش مضرب اعتماد به نفس کاربر می شود.

محاکمه رایگان کاکتوس VPN

ما سرویس Cableus Free را توسط CactusVPN امتحان کردیم و تصمیم خود را برای انجام بررسی کامل این سرویس پس از آن گرفتیم. بیش از نیمی از ویژگی های عملکردی که ما در این بررسی مورد نقد قرار دادیم ، در طول آزمایشی رایگان مورد آزمایش قرار گرفتیم زیرا تفاوت عمده ای در نحوه عملکرد سرویس در نسخه های رایگان و پولی آن وجود ندارد..

آزمایشی 24 ساعته رایگان

تنها چیزی که ما می خواهیم CactusVPN را تغییر دهیم ، مدت زمان آزمایشی رایگان است زیرا از همین حالا ، فقط محدود به دوره 24 ساعته است ، که بسیار کم است. ما به CactusVPN توصیه می کنیم که دقیقاً مانند NordVPN این دوره را حداقل به 72 ساعت افزایش دهد.

CactusVPN همچنین یک آزمایش 7 روزه از سرویس SmartDNS خود را ارائه می دهد ، بنابراین حتی می تواند سیاست های خود را دنبال کند و آن را در محاکمه رایگان VPN تکرار کند..

آزمایشی رایگان SmartDNS 7 روزه

اما ، CactusVPN همچنین یک سیاست بازپرداخت 30 روزه ارائه می دهد ، بنابراین می توانیم ارزیابی کنیم که سیاست های آزمایشی رایگان آن بسیار دوستانه مصرف کننده است.

بررسی سازگاری برنامه های CactusVPN:

این ارائه دهنده مجدداً کیک را در این ویژگی از آن خود می کند زیرا برنامه های اختصاصی مشتری را برای سیستم عامل و دستگاه های زیر ارائه می دهد:

 1. پنجره ها
 2. مک
 3. iOS
 4. اندروید
 5. Android TV
 6. FireTV

در حالی که تقریباً هر ارائه دهنده دیگر اکنون برنامه های مشتری را برای ویندوز ، مک ، iOS و اندروید ارائه می دهد ، برنامه های اختصاصی برای Android TV و FireTV چندان مرسوم نیست. این امر به این دلیل است که آنها دستگاه های کاملاً کاملاً خوبی هستند ، بنابراین ایجاد یک برنامه مشتری برای آنها تلاش زیادی را انجام می دهد و مهمتر از همه ، تعهد به تجربه یک تجربه بهتر کاربر. CactusVPN مایل اضافی را برای اطمینان از این که بیش از فقط برنامه های اصلی مشتری ارائه شده در کارنامه خود است ، بدست آورده است ، بنابراین در بررسی ما امتیاز بالایی را برای این مورد کسب می کند.

برنامه های CactusVPN

ما واقعاً دوست داریم ببینیم این ارائه دهنده افزونه های مرورگر را به فهرست خود اضافه کند و میزان پشتیبانی اختصاصی را که هم اکنون در اختیار کاربران قرار می دهد ، افزایش دهد..

بررسی سرور CactusVPN

جایی که ما اعتقاد داریم فضای گسترده ای برای پیشرفت در CactusVPN وجود دارد’در غیر اینصورت سرویس ستاره ای تعداد سرورهای آن است. در حال حاضر 23 سرور VPN را در 17 مکان در یک شبکه گسترده در 14 کشور ارائه می دهد ، CactusVPN باید در صورت رقابت با بزرگترین VPN های موجود در بازار که سرور آنها گاهی اوقات تعداد آنها هزاران مثل ExpressVPN و PureVPN است ، وضعیت خود را بهبود ببخشند..

مکانهای سرور CactusVPN

نه سرورهای آن’خوب عملکرد کنید ، آنها در تمام معیارها عالی هستند. با کمال تعجب ، هیچ یک از آنها در طول آزمایشات ما ازدحام نکردند و سرعت نیز عالی بود.

وقتی با اتصال 50 مگابیت بر ثانیه به سرور در سیدنی ، استرالیا از ایالات متحده وصل شدیم ، این نتایج را از تست های سرعت خود گرفتیم:

تست سرعت CactusVPN

سرعت بارگیری تقریبا 27٪ کاهش نشان داد در حالی که سرعت بارگذاری قابل توجه در زمان 41.7 مگابیت در ثانیه بود ، برای اتصال به اینترنت فعال شده توسط VPN بد نیست..

سرورها همچنین موفق به حذف محتویات جغرافیایی محدود در سایتهایی مانند Netflix US شدند.

می توانید فیلم علمی تخیلی Ex-Machina را در نتایج مشاهده کنید ، که در کشورهای دیگر به غیر از ایالات متحده در دسترس نیست. اگر VPN در انسداد Netflix ایالات متحده ، آن را بسیار خوب است ، زیرا نه تنها با دور زدن محدودیت های جغرافیایی در سایت ، بلکه همچنین برای جلوگیری از ممنوعیت VPN در سایت است که یک نکته باورنکردنی است که حتی برخی از آنها نمی توانند از این طریق استفاده کنند. VPN های برتر قادر به مطابقت هستند.

بررسی CactusVPN - سرویس ستاره ای - 4 ستاره

اما ، یک مورد که ما هرگز از CactusVPN قدردانی نمی کنیم این است که صداقت ذاتی آن این است که به کاربر اجازه می دهد وضعیت واقعی VPN را در حال حاضر بداند.

وقتی وارد سایت مشتری در سایت شدیم ، یادداشتی را دیدیم به نام “وضعیت سرویس” به ما اطلاع می دهد که iPlayer بی بی سی در حال حاضر نمی تواند از طریق CactusVPN مسدود شود. این فقط نادر نیست ، بلکه یک ویژگی منحصر به فرد است که CactusVPN را از سایر VPN های موجود در بازار جدا می کند ، که دائماً حتی وقتی که قادر به انجام آن نباشند ، به دنبال یک ویژگی خاص هستند..

حتی اگر iPlayer بی بی سی نیست’در حال حاضر با CactusVPN کار می کنیم ، ما آن را ارزیابی نمی کنیم ، زیرا اگر ارائه دهنده با کاربران خود صادق باشد ، آنها را رها نمی کند و در اسرع وقت به خدمت گیری مجدد خدمات می پردازد..

بررسی CactusVPN - سرویس ستاره ای - 4 ستاره

UI وب سایت و UX

تعداد کمی از VPN هنگام ساختن وب سایت که به جزئیات جلب توجه می کنند ، چنین جزئیات را جلب می کنند’نه تنها تعاملی بلکه درباره همه جنبه های خدمات به عنوان CactusVPN نیز آموزنده است.

همانطور که از نحوه طرح برنامه های قیمت گذاری مشهود بود ، سرورها نشان داده شدند و صفحه ای که وب سایت های دارای محدودیت جغرافیایی را نشان می داد که CactusVPN می تواند از انسداد قفل استفاده شود ، طراحی شده است ، CactusVPN معیار تعیین چگونگی یک وب سایت VPN را باید ترکیب کاملی بین جاذب بودن هنوز به همه بگویید.

بررسی CactusVPN - سرویس ستاره ای - 4 ستاره

ویژگی CactusVPN و ویژگی گفتگوی زنده

با توجه به افزایش ناگهانی محبوبیت نرم افزار VPN و همچنین افزایش آگاهی از چگونگی مهم بودن داده ها و چگونگی استفاده از آن برای اهداف نامشخص ، بسیاری از سرویس های مشکوک به بازار پرش کردند و سعی کردند از خدمات VPN خود به عنوان نما استفاده کنند. جمع آوری داده های کاربر از طریق رسانه برنامه های مشتری خود. این داده ها سپس برای تکمیل حلقه شرور به تبلیغ کنندگان ارسال می شود.

یکی از راه های مهم برای فهمیدن اینکه آیا VPN در این امر شرط بندی می کند یا خیر ، خواندن خط مشی رازداری آن است که به طور خاص در مورد نحوه ورود داده های کاربر اشاره می کند. این اسناد سیاسی ممکن است خواندن خسته کننده ای باشد ، اما برای درک یک VPN از طریق آنها بسیار مهم است’خط مشی از طریق داده های ما.

خط مشی سیاهههای مربوط به CactusVPN

با این حال ، CactusVPN نمی کند’نسبت به هرگونه فعالیت مشکوک سرزنش می کنید و سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً واضح از آن یاد می کند که آنها اهدا نمی کنند’هر نوع داده کاربر را وارد کنید ، حتی برای میزان پهنای باند مصرفی یا زمان جلسه کاربر. به همان اندازه که تمیز است ، به همین دلیل می توان به آن اعتماد کرد.

همچنین چندین پروتکل پشتیبانی از جمله OpenVPN ، IKEv2 ، PPTP ، L2TP / IPsec ، SSTP و SoftEther را پشتیبانی می کند ، بنابراین گزینه های امنیتی و محافظت از ناشناس بودن شما در CactusVPN کاملاً قوی است..

CactusVPN با استفاده از ویژگی های پشتیبانی’ویژگی پشتیبانی چت زنده برای رفع یا پاسخ به سؤالهایی که به نماینده پشتیبانی آن ارائه دادیم بسیار پاسخگو بود.

پشتیبانی چت زنده CactusVPN

همچنین اگر مشکل پیچیده تری داشته باشید که نیاز به عیب یابی فنی توسط یک متخصص داشته باشد ، گزینه افزایش بلیط را نیز دارد.

نتیجه

حكم نهايي ما كاملاً به نفع CactusVPN است ، زيرا ارائه خدماتي جامع و کاملاً گرد با VPN است كه محكم در برابر برخي آزمايشات بسيار قوي ما قرار دارد. برخی از اشکالات آن وجود دارد ، اما کاملاً جزئی هستند و می توانند به راحتی از آن جدا شوند.

CactusVPN از ستاره ما 4 ستاره به عنوان یک سرویس کاملاً توصیه شده که کاربر با انواع نیازها قطعاً می تواند از آن بهره ببرد ، دریافت می کند. از امنیت تا رفع انسداد سایت ، این VPN قادر به حل همه موارد مربوط به حریم خصوصی داده ها و آزادی اینترنت شما است! آن را امتحان کنید و به ما اطلاع دهید که تجربه شما در نظرات زیر چگونه بوده است!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me