بررسی AzireVPN

صلاحیت قضایی سوئدی
قیمت 3.45 دلار در ماه (82.71 $ یک بار صورتحساب)
سرورها 5
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند نه
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://www.azirevpn.com/
سازگاری ویندوز ، اپل

بسیار نادر است که یک سرویس VPN کوچک ، که فقط 5 مکان سرور را در اختیار شما قرار می دهد ، می تواند برای بقیه صنعت نمونه ای از چگونگی تمرکز بر تأمین امنیت نمونه ای را در اولویت خدمات VPN قرار دهد. اما این دقیقاً همان اتفاقی است که AzireVPN وقتی که به بررسی آن رسیدم ، مرا متعجب کرد.

باید بگویم که انتظارات من زیاد نبود زیرا این ارائه دهنده نمی کند’در لیست خدمات VPN با حقوق معمولی قرار بگیرید ، اما من خوشحال شدم.

از یک پروتکل جدید جالب توجه گرفته تا یک خط مشی ورود به سیستم با نرخ صفر بالاتر همراه با پشتیبانی Netflix ، AzireVPN یک سرویس است که قطعاً باید بیشتر در مورد آن بدانید.

بنابراین در اینجا بررسی دقیق AzireVPN ما وجود دارد که شامل تجزیه و تحلیل انتقادی جامع در مورد جنبه های مختلف خدمات آن از جمله برنامه های قیمت گذاری ، زیرساختهای امنیتی ، پشتیبانی دستگاه و موارد دیگر توسط BestVPN.co!

AzireVPN’خط مشی ورود به سیستم و بررسی پشتیبانی پروتکل

تقریباً کلیه VPN ها نحوه استفاده از خط مشی ورود به سیستم صفر را تبلیغ می کنند ، اما اگر به اندازه کافی عمیق به سایت آنها بپیوندید ، به خصوص اگر سیاست حفظ حریم خصوصی یا شرایط خدمات آنها را بخوانید ، می دانید که دروغگو تا چه اندازه می تواند دخیل باشد..

VPN هایی که خط مشی ورود به سیستم صفر را تبلیغ می کنند ، می توانند در زمانهای اتصال اتصال ، استفاده از پهنای باند و غیره ، ورود به سیستم را حفظ کنند و گرچه ممکن است این نوع گزارش ها بی ضرر به نظر برسند ، اما در واقعیت چنین نیستند زیرا هر اطلاعاتی که ارائه دهنده اطلاعات مربوط به شما داشته باشد را می توان در برابر استفاده کرد. شما در هر زمان.

با این حال ، AzireVPN در اینجا یک معیار را به صراحت ذکر می کند که چه نوع سیاهههای مربوط است “این کار نمی کند’نگه دارید”. من این را در شرایط خدمات آنها پیدا کردم:

خط مشی ورود به سیستم azirevpn

اما این’اینطور نیست ، زیرا این ارائه دهنده نمونه VPN سیستم عامل نابینایان را نیز فعال کرده است. این در حقیقت است ، یک ماژول هسته لینوکس که باعث می شود برای سرپرستان سیستم نتواند از هر داده ای که از نقاط انتهایی عبور می کند ، پرس و جو کند. مدیر حتی نمی تواند در زمینه های IP مجاز از WireGuard (برنامه ویژه ای از AzireVPN ، که من’بعداً در مورد جزئیات صحبت خواهیم کرد).

درک این ممکن است برای یک تازه کار آسان نباشد ، اما می توانم بگویم که امنیت آنها فقط به دلیل وجود این سازوکارها بسیار ضعیف است. اگر این مکانیسم وجود داشته باشد ، هیچ کس نمی تواند شما یا فعالیتهای شما را ردیابی کند ، نه مدیر IP شما و نه خود ارائه دهنده.

حتی پروتکل های موجود در اینجا بهتر از استاندارد صنعت پشتیبانی می کنند. ارائه دهندگان معمولاً OpenVPN را به عنوان امن ترین پروتکل خود ارائه می دهند ، Azire آن را نیز ارائه می دهد ، اما همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که از پروتکل خود به نام WireGuard استفاده کنید ، که به گفته خود برتر از OpenVPN است.!

بررسی AzireVPN

این سرویس ادعا می کند که با انتخاب این پروتکل (OpenVPN پروتکل پیش فرض است) ، می توانید سرعت هایی را که با زمان تاخیر همراه هستید به طرز چشمگیری بهبود ببخشید.

این فقط باورنکردنی است همانطور که من ارائه دهندگان کمی را دیدم ، که بسیار به سمت دستیابی به اصول اولیه متمرکز می شوند.

تنها نکته منفی این است که WireGuard نمی کند’t روی همه سیستم عامل های محبوب کار کنید و دارای طاقچه ای بسیار محدود است. لینوکس ، اندروید و مکینتاش تنها دستگاه ها و سیستم عامل هایی هستند که می توانید از آنها از WireGuard استفاده کنید ، برای دیگران باید به OpenVPN اعتماد کنید.

بله ، این روزها ارائه دهندگان نیاز به انجام کارهای جالب مانند Netflix Unblocking ، Torrenting و غیره دارند که برای رفع انسداد Netflix به بهترین VPN احتیاج دارند ، اما در مورد اصول سازش هیچ مشکلی وجود ندارد. و این دقیقاً همان چیزی است که AzireVPN را به حقیقت تبدیل می کند “VPN”.

قیمت گذاری AzireVPN

آزیر’برنامه های قیمت گذاری ساده و بدون عارضه هستند ، زیرا تنها در طول اشتراک شما می توانید انتخاب کنید متفاوت است ، در حالی که ویژگی ها و مزایا در همه آنها یکسان است.

ارائه دهنده در حال حاضر چهار نوع برنامه را ارائه می دهد که جزئیات آن به شرح زیر است (کلیه قیمت ها برای درک بهتر کاربر از یورو به دلار آمریکا تبدیل شده است)

 • برنامه ماهیانه: $ 5.74 یک بار صورتحساب
 • برنامه سه ماهه: 4.59 دلار در ماه (13.78 $ یک بار قبض)
 • برنامه سالانه: 4.02 دلار در ماه (48.25 $ یک بار صورتحساب)
 • برنامه دو ساله: 3.45 دلار در ماه (82.71 $ یک بار صورتحساب)

برنامه های قیمت گذاری AzireVPN

قیمت برنامه های بلند مدت نسبت به ویژگی ها و کارکردهای محدود ارائه دهنده ارائه می دهد کمی بالاست. سرویس های VPN بسیار بزرگتر با ویژگی های بسیار بیشتری برای ارائه برنامه هایی مشابه با قیمت های پایین حتی مانند NordVPN. بنابراین ، من نمی دانم’معاملات واقعاً را دوست دارید و باور داشته باشید که حداقل باید یک دلار کاهش پیدا کنند.

قیمت گذاری کوتاه مدت ، از نظر مقایسه ، بهتر از بسیاری از VPN ها جذاب و جذاب تر است’برنامه های کوتاه مدت برای چنین قیمت های پایین پیشنهاد کنید. اگر به دنبال دریافت VPN برای یک بازه زمانی کوتاه هستید ، AzireVPN برای اشتراک های کوتاه مدت بهترین گزینه است.

همچنین این کار را با یک آزمایش 24 ساعته رایگان به همراه یک سیاست بازپرداخت 7 روزه ارائه می دهد و شرایط تسهیل مشتری را بسیار دوستانه می کند.

روش های پرداخت متنوع است و شامل تمام گزینه های محبوب مانند کارت های اعتباری ، PayPal و غیره به همراه پرداخت های cryptocurrency برای کسانی که هنگام عضویت در این سرویس به دنبال تضمین گمنامی هستند..

با این حال ، توجه داشته باشید كه پرداخت كریپتوس شما را از فرصت مطالبه بازپرداخت از بین می برد.

پشتیبانی سرگرمی AzireVPN

با توجه به تقاضای مداوم کاربر ، ما در BestVPN.co سبک بررسی خود را کمی تغییر داده و از جمله بررسی های مربوط به VPN شروع کرده ایم.’توانایی پشتیبانی از سرگرمی. این امر در درجه اول مسدود کردن سایتهای جریان مانند Netflix و ارائه پشتیبانی مطمئن برای تورنت است,

AzireVPN’اولین ناامیدی بزرگ این بود که در 16 اتصال مجدد فقط دو بار با Netflix کار کرد و همین فقط روی سرورهای اسپانیا و سوئد. این کار نمی کند’برای رفع انسداد Netflix US کار کنید ، با این حال من فکر می کنم ارائه دهنده ای فقط 5 مکان داشته باشد’t در حالی که Netflix را از حالت انسداد خارج می کنید ساخته شده است.

این VPN اگر می خواهد کاربران فعلی VPN را جذب کند ، به نظر می رسد که خواستار رفع انسداد Netflix به عنوان یک ویژگی معمولی از هر سرویس VPN هستند ، باید بلاک انسداد Netflix را معرفی کند ، حداقل در سرورهای ایالات متحده..

سرویس Azire VPN برای تورنت ، فقط با یک کلمه قابل توصیف است “غیرقابل توصیف”. من می توانم این را بگویم زیرا ارائه دهنده هیچ گونه محدودیتی در سرورهای خود برای تورنتینگ ندارد و مهمتر از این ، ضعف آن خیلی مطمئن است تا ترول های حق چاپ را وارد کنید..

چه کسی تصور می کند که فقط یک سرویس VPN در مقیاس کوچک ، در خیلی از موارد خوب خواهد بود؟ AzireVPN در ابتدا بدون هیچ چیز مضحک و لکه دار به نظر می رسد بی تأثیر باشد اما به محض شروع به کاوش در مورد عملکردها و عملکردهای آن ، می دانید که این یک سرویس است که حتماً باید حداقل یکبار آن را امتحان کنید..

بررسی سرورهای AzireVPN

همانطور که احتمالاً می دانستید ، AzireVPN فقط 5 مکان سرور را ارائه می دهد و این موارد در ایالات متحده ، انگلستان ، سوئد ، اسپانیا و کانادا است..

مکان های سرور AzireVPN

بدون شک این سرویس خوب است ، اما زیرساخت های سرور آن بسیار محدود است. امروزه اکثر VPN های برتر مانند Surfshark VPN که 800+ سرور یا سایر سرویس ها را ارائه می دهد که حداقل بیش از 30 موقعیت مکانی را ارائه می دهند ، اما AzireVPN جزء این موارد نیست.

ویژگی های سرور AzireVPN

مکان های سرور آن فقط در آمریکای شمالی و اروپای غربی متمرکز شده است که اکثریت جهان را از محدوده آن خارج می کند.

من AzireVPN را توصیه می کنم اگر بخواهد با خدمات بزرگتر در آنجا رقابت کند ، حداقل تعداد سرورهای خود را به 15 بهبود بخشد ، زیرا دسترسی اکنون عامل مهمی در تصمیم گیری برای یک سرویس VPN است و در صورت عدم وجود این ، کاربران می توانند کمی مردد باشند. در مراجعه به خدمات.

پشتیبانی مشتری AzireVPN

من اصلاً طرفدار پشتیبانی ایمیل نیستم ، زیرا برای من مدرسه دست و پا چلفتی و قدیمی است. VPN ها نیاز به پشتیبانی سریع تری دارند که فقط از طریق قابلیت پشتیبانی چت زنده امکان پذیر است. متأسفانه AzireVPN به دلیل عدم ارائه چنین گزینه ای ، نکات اصلی را از دست می دهد.

AzireVPN پشتیبانی مشتری

زمان پاسخگویی آن خوب بود ، حتی بهتر از اکثر ارائه دهندگان که از این روش ارتباطی برای حل و فصل نمایش داده ها استفاده می کنند ، اما من هنوز هم نمی توانم به این واقعیت پی ببرم که حتی باید چند ساعت صبر کنم تا یک سؤال ساده از معدن حل شود..

سازگاری مشتری AzireVPN

برای بررسی چگونگی عملکرد برنامه مشتری آن ، من برنامه Windows آن را بارگیری کردم و باید بگویم که طی مراحل نصب بسیار آسان بود.

بررسی AzireVPN

دکمه های بارگیری در سایت برای هر مشتری کاملاً چشمگیر است ، اندازه پرونده isn نیست’خیلی بزرگ است و روند نصب نیز به راحتی پیش می رود.

بررسی AzireVPN

در مورد کار مشتری ، خوب کار کرد و ارتباط من را ایمن کرد. بسیاری از مردم گزارش داده اند که این VPN دارای نشت IP است اما من این کار را نکردم’تا زمانی که من این بررسی را نوشتم ، پیدا کنید ، بنابراین حدس می زنم آنها’این را وصله کردم.

با این حال ، من ناامید شدم که برنامه اتصال مشتری به محض اتصال به VPN ناپدید شد. معمولاً ، مشتریان VPN دارای یک داشبورد تعاملی هستند که می توانید برای تغییر سرورها ، دسترسی به سوئیچ kill و غیره در آن حرکت کنید. اما AzireVPN’مشتری نمی کند’اگر بخواهم سرور خود را تغییر دهم ، به سختی من را کنار بگذارید ، زیرا من مجبور شدم آن را از نوار وظیفه خود جدا کنم ، که به طور جدی آن چیزی نیست که من ترجیح می دادم. .

منفی

AzireVPN مطمئناً دارای نقاط قوت است ، اما برخی از نقاط ضعف سرویس نیز وجود دارد. بگذارید آنها را برای شما تنظیم کنم تا بتوانید آنها را به راحتی درک کنید:

سرعتها مطمئناً در محدوده پایین تر بودند ، به ویژه در سرورهای آمریکای شمالی با برخی سرعت بارگذاری ، علامت 23Mbps را روی اتصال 100 مگابیت در ثانیه لمس می کنند ، این چیزی است که ارائه دهنده باید بر اساس اولویت آن را مورد بررسی قرار دهد.

AzireVPN نمی کند’هنوز سوئیچ kill دارید ، که کاملاً غیرقابل قبول است. این’زیرا زیرا در صورت قطع اتصال ، این سوئیچ kill همان چیزی است که شما را از به خطر انداختن حریم خصوصی شما نجات می دهد.

با وجود همه سیاست های ورود به سیستم خوب و پروتکل های امن ، یک چیز مطمئناً به من زنگ زد و AzireVPN بود’پایگاه در سوئد ، که عضو اتحاد 14 چشم است. سوئد ممکن است برای شما یک کشور قدیمی نوردیک خوب به نظر برسد ، اما عضویت آن در اتحادیه 14 چشم باعث می شود گزینه ای امن برای VPN برای راه اندازی پایگاه در.

بررسی AzireVPN

این اتحاد حق دارد داده های کاربران همه کشورهای عضو را درخواست کند ، بنابراین اگر چنین درخواستی مطرح شود ، AzireVPN ممکن است مجبور به رعایت آن باشد. ارائه دهنده به طور جدی نیاز به تغییر پایه در اسرع وقت دارد ، در غیر این صورت ، هیچ گونه استفاده ای از مقدسین در کوسه وجود ندارد’دهان.

نتیجه:

AzireVPN مطمئناً یک سرویس ایمن و قدرتمند است که علی رغم اینکه در اندازه و ویژگی های کاملاً محدودی وجود دارد ، اما خیر’ناامید شدم.

معمولاً ، چنین خدمات كوچكی اهدا نمی كنند’خیلی خوب پیش بروید ، اما AzireVPN تا به امروز کار خارق العاده ای انجام داده است. در زره ها چند لرزه وجود ندارد اما هیچ چیز قابل حل نیست.

اگر ارائه دهنده آنها را تعمیر کند و دامنه عملکرد خود را مانند این که سرورهای خود را افزایش می دهد ، اضافه کند ، چندین برنامه مشتری طاقچه دیگر اضافه کند ، ویژگی های ویژه ای مانند Split Tunneling و Killswitch را در بین سایرین گنجانید ، مطمئناً به یک ویژگی معمولی در بهترین VPN تبدیل می شود. دور و بر.

در حال حاضر ، AzireVPN به شدت برای کاربران تورنت و کسانی که به دنبال به دست آوردن حریم خصوصی محکم برای نیازهای اینترنت خود هستند توصیه می شود..

آنچه برای آن توصیه نمی شود ، رفع انسداد و محافظت از Netflix در کشورهای آسیایی و خاورمیانه است.

Похожие статьи

 • VPNBaron Review 2019

  صلاحیت صلاحیت رومانی قیمت 5.54 $ سرورها 13 گزارش بدون رمزگذاری رمزگذاری OpenVPN / L2TPIKEv2 مسدود کردن Netflix بله تورنتینگ بله با این نسخهها کار در چین توصیه نمی شود...

 • رمزگذاری رمزگذاری

  حوزه قضایی ایالات متحده قیمت 99.99 دلار (یک سال برنامه) سرورهای 132 سرور در 25 کشور جهان سیاهههای مربوط به نگهداری 16 روز رمزگذاری AES-256 Unblocks Netflix...

 • VPNSecure Review 2019

  مستقر در یک مکان غیرمعمول برای یک سرویس VPN ، VPNSecure.me این کار را نکرد’t در نگاه اول به نظر می رسد یک سرویس مناسب است اما این سرویس از جنبه های بسیاری دارد...

 • Windscrib VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 49 دلار در یک برنامه 1 ساله یک سرور 600++ سرور در 60 کشور سیاهههای مربوط بله رمزگذاری AES-256 بیت Unblocks Netflix بدون تورنت بله...

 • بررسی BolehVPN

  صلاحیت سیشل قیمت 6.66 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله یک سرور 35 سرور در 12 کشور جهان سیاهههای مربوط به ذخیره فروشگاه ها اتصالات رمزگذاری رمزگذاری AES-256-بیتی رفع انسداد...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me