AVG Secure VPN Review 2020: آیا AVG VPN خوب است؟

صلاحیت قضایی جمهوری چک
قیمت 79.99 دلار صورتحساب یک بار (برنامه 1 ساله)
سرورها 50+
سیاههها آره
رمزگذاری AES-256-CBC
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند نه
توصیه شده  نه
سایت اینترنتی https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

Secure VPN محصول جانبی AVG Technologies است. در سال 1991 به عنوان ارائه دهنده آنتی ویروس ، توسط Avast در سال 2016 تأسیس شد. این یک ابزار حریم خصوصی بی تکلف است که در رتبه 50 ام از 180 ارائه دهنده بهترین سایت BestVPN.co قرار گرفته است..

از 2500 بیتی رمزگذاری AES و میزبان های فقط استفاده می کند 50 سرورها در 30 کشور در سراسر جهان. متأسفانه ، همچنین سیاهههای مربوط به جلسات و اتصالات را ذخیره می کند و برنامه Windows آن دارای ویروس است. با کمال تأسف ، این برنامه در رفع انسداد سیستم عامل های جریان مانند Netflix US موفق به موفقیت است.

قیمت گذاری از 6.66 دلار در ماه شروع می شود. در یک برنامه سالانه ، و شما یک آزمایش 7 روزه رایگان برای آزمایش خدمات دریافت می کنید. من توصیه نمی کنم ارائه دهنده کاربران آگاه به حفظ حریم خصوصی ، اما توصیه می کنید به دنبال جایگزین ارزان و قابل اعتماد باشید ، Surfshark با قیمت 1.99 دلار در ماه.

برای اطلاعات بیشتر ، این بررسی عمیق AVG VPN 2020 را مطالعه کنید ، که در مورد امنیت ، شفافیت ، قیمت گذاری ، سرورها ، عملکرد ، سازگاری و پشتیبانی در مورد آنها بحث می کنم:

تعداد سرور 50+
صلاحیت قضایی جمهوری چک
سیاههها آره
تورنت آره
Netflix را مسدود می کند آره
قیمت 79.99 دلار صورتحساب یک بار (برنامه 1 ساله)
پروتکل ها OpenVPN & IPSec
فایروال چین را دور می زند نه
رمزگذاری داده ها AES-256-CBC
سایت اینترنتی https://www.avg.com/en-ww/secure-vpn

تجزیه و تحلیل AVG VPN’امنیت

AVG Secure VPN دارای دفتر مرکزی خود در جمهوری چک است که از اتحاد چشم 5/9/14 دور نیست. مانند بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا ، این مکان محدودیت های اینترنتی کمتری دارد.

این به نفع ارائه دهنده عمل می کند ، زیرا کشور حتی نسبت به افرادی که به شبکه BitTorrent دسترسی دارند ، کمرنگ تر است. VPN در کشور ممنوع نیست و قانون آزادی بیان و مطبوعات را فراهم می کند.

دولت به غیر از ، به حقوق شهروندان احترام می گذارد “سخنان تنفرآمیز” مواردی که جنایات دوران کمونیسم و ​​هولوکاست را انکار می کند. در غیر این صورت ، دولت دخالت خودسرانه در حریم خصوصی را منع می کند.

در مورد لایحه جدید وزیر دارایی آندره بابیچ خشمگین شد. تمرکز روی “deanomization اینترنت” که طبق آن هر کاربر مجبور به مالکیت آن بود “گذرنامه اینترنتی” برای دسترسی به دنیای دیجیتال با این حال ، به دلیل عدم پذیرش مطلق شهروندان ، هرگز تصویب نشد.

به این ترتیب ، شهروندان از اینترنت بی حد و حصر در کشور برخوردار هستند ، که بلوک هایی فقط در صفحات وب ترویج پدوفیلی ، قاچاق کودکان ، روسپی گری کودکان و مستهجن تحمیل می شوند..

آیا AVG Secure VPN داده های شما را ثبت می کند?

AVG Secure VPN’s “خط مشی ورود و استفاده” کاملاً شفاف و سر راست است. بر خلاف ارائه دهندگان دیگر ، این محصول در مورد ذخیره اطلاعات VPN دروغ نمی گوید.

البته ، آنها دقیقاً چه چیزی را بیان نمی کنند “داده های VPN” آنها ضبط می کنند ، اما فقط ادعای انجام این کارها باید برای آگاهی از حریم شخصی هوشیار باشد تا از این سرویس آگاه شوند.

ارائه دهنده ادعا می کند که این داده ها را برای اهداف فنی ، تقلب در برابر سرویس و جلوگیری از شناسایی سوء استفاده از خدمات خود ، مانند نقض اطلاعات آنها ، جمع آوری می کند. “توافق نامه کاربر نهایی”.

این امر مستلزم نادیده گرفتن هرزنامه ، اشتراک پرونده یا سایر فعالیتهای غیرقانونی است. به منظور ارائه دهنده اینگونه موارد ، آنها را از چه وب سایتهایی بازدید می کنید.

به این ترتیب ، آنها نیازی به بیان اینکه چه اطلاعاتی ثبت شده است ، ندارند ، اما ما می دانیم که پرونده های استفاده (که یک پرچم قرمز است) ثبت می کند. من’من می توانم به ارائه دهنده اطلاعات خود را به شما ارائه دهم!

بررسی AVG Secure VPN

رمزگذاری از AVG VPN استفاده می کند?

برای تأمین ترافیک ورودی / خروجی ، AVG Secure VPN از رمزگذاری درجه AES-256 با رمزگذاری هوایی HMAC SHA256 استفاده می کند..

برای کانال کنترل ، AVG VPN از همان رمزگذارهای AES-256 با دستبند RSA-2048 استفاده می کند. رازداری کامل Forward Forward (PFS) توسط یک تبادل کلید DHE-4096 ارائه شده است.

آیا AVG VPN آدرس WebRTC / DNS / IP شما را درز می کند?

به منظور دریافت تصویر کاملی از امنیت ارائه شده توسط AVG Secure VPN ، تست نشت WebRTC / DNS / IP آدرس را در سه وب سایت مختلف انجام دادم.

این فرایند شامل اتصال به سرورهای متنوع و دیدن اینکه آیا ارائه دهنده از هرگونه مشکل نشتی رنج می برد یا خیر. نتایجی که در زیر می بینید از آزمایشات من روی سرور Petah Tikva در اسرائیل است.

آزمون نشت IP-DNS - VPN متصل شد

حریم خصوصی عالی – تست نشت DNS

همانطور که مشاهده می کنید ، پس از بررسی DNS از Perfect Privacy ، نتایج نشان می دهد که این آدرس از طریق ISP راه حلهای ارتباطی HQserv از اسرائیل ساکن است..

این بدین معنی است که ارائه دهنده با موفقیت توانست آدرس DNS من را مخفی کند و مکان رسمی من را ناشناخته و نامرئی کند. IP من به آن دسترسی داشتم. 185.191.205.3

حریم خصوصی عالی - تست نشت DNS AVG Secure VPN

نشت مرورگر – تست نشت WebRTC

هیچ کس نمی خواهد با ارائه دهنده ای که امکان ارائه ابتدایی ترین جنبه VPN: PRIVACY را ندارد ، ثبت نام کنید. اگر حتی کوچکترین شانس نشت WebRTC شما وجود داشته باشد ، بسیار بد رفتار خواهید کرد.

خوشبختانه برای شما ، AVG Secure پس از اتصال به سرور اسرائیل ، این آزمایش را پشت سر گذاشت. همانطور که مشاهده می کنید ، نتایج زیر یک IP عمومی و IP محلی از اسرائیل نشان می دهد.

Leaks Browser - WebRTC Leak Test AVG Secure VPN

IPLeak.Net – تجزیه و تحلیل حریم خصوصی کامل

برای اطمینان از اینکه نتایج بدست آمده برای تست تست نشت WebRTC و DNS صحیح است ، تصمیم گرفتم با استفاده از IPLeak.net یک تجزیه و تحلیل حریم خصوصی کامل را در ارائه دهنده انجام دهم..

اگر به نتایج زیر توجه کنید ، نمی توانید علائمی از نشت مشاهده کنید. آدرس IP محل اسرائیل ، از جمله IP محلی است.

سرور DNS همچنین همان IP مخفی شده است و تأیید می کند که هویت شما هنگام استفاده از AVG ایمن باقی می ماند’برنامه VPN.

IPLeak.Net - تجزیه و تحلیل کامل حریم خصوصی AVG Secure VPN

بررسی فایل برنامه: ویروس GrayWare شناسایی شد

باید بگویم که من واقعاً ناامید شدم که متوجه شدم AVG علی رغم اینکه یک آنتی ویروس و ضد ویروس مشهور شناخته شده است ، در پرونده Secure VPN.exe خود برای ویندوز ویروس دارد..

بررسی پرونده برنامه

این آزمایش در وب سایت virustotal.com انجام شده است ، در آنجا می توانید یک فایل را بارگذاری کرده و آن را در چندین سرویس آنتی ویروس تجزیه و تحلیل کنید تا هرگونه علائم قرمز را بررسی کنید.

در جایی که برنامه .exe 69 چک را پشت سر گذاشت ، در یک مورد انجام نشد. این برنامه همراه با ویروس GrayWare / Win32.Presenoker است. پرونده mac .dmg تمام 55 چک را پشت سر گذاشت.

بررسی پرونده برنامه

مکانهای سرور AVG VPN

AVG Secure VPN با سرورهایی در 50+ مکان در سراسر جهان کاربران را ارائه می دهد. آنها هنوز هم باید پیشنهادهای خود را گسترش دهند ، اما مشتریان این توانایی را دارند که سرورهای مخصوص P2P / Torrenting و Streaming را انتخاب کنند ، که هر دو عملکرد بی نظیری دارند.

من همچنین تست سرعت / سرور را در مکان های متعددی انجام دادم تا سرورهای لخت فلز را از آنهایی مجازی (جعلی) شناسایی کنم. این روند حدوداً یک ساعت به طول انجامید و در آنجا حدود 20 مکان را آزمایش کردم. با کمال میل ، همه سرورها در مقصد دقیقی که تبلیغ شده بودند قرار داشتند.

سرورهای AVG Secure VPN ارائه شده است

تست های سرعت AVG VPN برای پخش و بارگیری

بطور متوسط ​​، AVG توانست بر اساس آزمایش عملکرد ما در 5 مکان مختلف سرور ، 72.83Mbps پایدار را در بارگیری و 68.63Mbps در سرعت بارگذاری داشته باشد..

سرور ایالات متحده انگلستان استرالیا آلمان فرانسه میانگین
دانلود 80.23 مگابیت در ثانیه 79.34Mbps 58.81 مگابیت در ثانیه 69.98 مگابیت در ثانیه 75.81 مگابیت در ثانیه 72.83 مگابیت در ثانیه
بارگذاری 77.12 مگابیت در ثانیه 68.97 مگابیت در ثانیه 62.77Mbps 72.60Mbps 61.72Mbps 68.63 مگابیت در ثانیه
پینگ 127 ms 180 میلی ثانیه 99 میلی ثانیه 150 میلی ثانیه 109 میلی ثانیه 133 ms

آیا AVG VPN با Netflix کار می کند?

خوشبختانه ، AVG VPN با Netflix کار می کند. از این گذشته ، یکی از دلایل اصلی برای سرمایه گذاری در راه حل VPN دور زدن محدودیت های جغرافیایی و محدودیت های محتوا است که توسط جریان وب سایت ها در سراسر جهان اعمال می شود.

برای بررسی اینکه آیا AVG Secure VPN نرم افزاری دارد برای انسداد قفل VoD ها کار می کند ، من به یک سرور آمریکایی وصل شدم و سپس مستقیماً به Netflix.com مراجعه کردم تا پایگاه داده کامل عناوین خود را بررسی کنید..

جریان ایالات متحده

پیش از این ، جایی که قادر به تماشای آن نبودم “پارک ها و تفریحات” روی سکو ، با اتصال به سرور ایالات متحده در AVG Secure ، برنامه تلویزیونی را از حالت انسداد خارج کرد.

همانطور که در زیر می بینید ، نمایش تلویزیونی کاملاً روان و با کیفیت HD پخش می شود. با این حال ، این تنها برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده و نه سیستم عامل های دیگر مانند iPlayer BBC و Amazon Prime انجام شده است.

پارک های تفریحی و تفریحی

آیا Torrent با AVG VPN امن است؟?

متأسفانه ، ارائه دهنده StealthVPN a.k.a را ارائه نمی دهد. انسداد ویژگی. من هنوز نماینده خود را داشتم خدمات را در چین تست کنید (به عنوان بخشی از ارائه دهنده 80+ ما’تجزیه و تحلیل) ، اما کار نمی کند.

اگرچه ، VPN در سایر مناطق مانند ایران ، عراق ، ترکیه و مصر نیز عمل کرد ، جایی که ممنوعیت VPN قریب الوقوع است و دور زدن آن بسیار دشوار است..

با توجه به P2P / Torrenting ، من آزمایشی را در IPLeak.net انجام دادم که درخواست بارگیری یک لینک آهنربا و سپس ارزیابی پیش زمینه شبکه را انجام دادم.

همانطور که مشاهده می کنید ، نتایج نشان می دهد هویت من محافظت می شود ، و یک IP متفاوت از مکان و آدرس واقعی من نشان می دهد: 185.191.205.6.

تشخیص تورنت AVG Secure VPN

تست مکانهای مجازی

در زیر می توانید نتایج حاصل از CA Technologies را مشاهده کنید’ مانیتور مصنوعی برنامه. من سرور اسرائیلی را از بیش از 90 ایستگاه مانیتورینگ در سراسر جهان از ASM.CA درآوردم.

تست مکانهای مجازی

زمان رفت و برگشت (RTT) در همه مکان ها بسیار زیاد بود ، به جز در اسرائیل – کرایات-ماتالون ، که وسعت زیادی دارد. rtt 1.620 ms ، نشان می دهد که سرور نزدیک است.

تست مکانهای مجازی برای AVG VPN

ابزار ردیابی از CA Technologies’ مانیتور مصنوعی برنامه ، این یافته ها را تأیید کنید و تعداد rtt 1.603 ms را نشان دهید. این بدان معنی است که سرور در واقع در اسرائیل قرار دارد.

تست مکانهای مجازی

بررسی سازگاری AVG VPN

با تجزیه و تحلیل ارائه دهنده ، متوجه شدم که AVG Secure VPN هیچ افزونه مرورگری را ارائه نمی دهد. شما فقط برنامه های Windows ، Mac ، Android و iOS را دارید.

می توانید مستقیماً همه آنها را از وب سایت بارگیری کنید. کاربران تلفن های هوشمند بسته به دستگاهی که از آن استفاده می کنند می توانند VPN را مستقیماً از فروشگاه Google Play یا iTunes نصب کنند.

سازگاری AVG Secure VPN

بررسی پشتیبانی مشتری AVG VPN

از نظر پشتیبانی مشتری ، AVG Secure VPN کاملاً فعال است. آنها 24/7 پشتیبانی چت زنده را به کاربران پرداخت شده ارائه می دهند ، جایی که شما در عرض چند ثانیه از پرس و جو خود پاسخی دریافت می کنید.

برخلاف سایر ارائه دهندگان در بازار ، VPN حتی از طریق تلفن پشتیبانی حق بیمه نیز ارائه می دهد. برای هرگونه اطلاعات و کمک در مورد محصولاتشان می توانید با شماره های 1-844-234-6038 تماس بگیرید.

یک داشبورد پشتیبانی نیز وجود دارد ، که در آن کاربران می توانند برای جستجوی اطلاعات جهت جستجوی مستقیم به وبلاگ ها / راهنماهای عیب یابی مربوطه ، ورودی نمایش داده شوند..

پشتیبانی مشتری

هزینه AVG VPN چقدر هزینه دارد?

بر خلاف ارائه دهندگان دیگر که دارای تخفیف های مختلف با تخفیف های مشترک هستند ، بررسی AVG VPN من از ارائه دهنده برنامه با ارائه یک برنامه سالانه ، که با 79.99 دلار در سال شروع می شود ، چیزهای ساده را حفظ می کند..

این بدان معنی است که ماهانه مبلغ 6.66 دلار پرداخت می کنید. این هزینه ها نسبت به سایرین در بازار که از 10 دلار + بالاتر از ماهانه شروع می شوند ، کاملاً مناسب بودجه هستند.

قیمت گذاری AVG Secure VPN

آیا AVG VPN ویژگی های امنیتی خاصی را ارائه می دهد?

حتی بعد از اینکه به عمق AVG Secure VPN رفتیم ، هیچ ویژگی پیشرفته ای پیدا نکردم که بتواند ناشناس بودن شما را به صورت آنلاین تقویت کند. در حالی که بله ، ارائه دهنده با موفقیت هویت شما را می پوشاند.

فاقد ارائه ویژگی های امنیتی اضافی مانند سوئیچ kill kill اتوماتیک ، DoubleVPN ، پیاز بیش از VPN ، StealthVPN ، و DDoS / DPI Attack Protection است که همه این موارد در امروز ضروری است.’دنیای فن آوری سریع گام.

با چند AVG می توان به طور همزمان با AVG VPN وصل شد?

AVG Secure VPN توانایی زیادی برای کاربران برای به اشتراک گذاشتن اتصال خود در دستگاه های مختلف فراهم نمی کند. دقیقاً مانند اکثر ارائه دهندگان در بازار ، محدودیت های پنج ورود به بازار چند برابر است.

این بدان معناست که می توانید فقط از پنج دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. در مقایسه با Surfshark ، که اتصالات نامحدودی را ارائه می دهد ، و تازه کار است (در سال 2018 راه اندازی شد) – می گویم AVG Secure VPN هنوز راه طولانی دارد.

مقایسه AVG VPN

ارائه دهندگان VPN

Netflix US را مسدود می کند

سرعت سریع ارائه می دهد

رمزگذاری

پروتکل ها

چند ورود به سیستم مجاز است

قیمت گذاری

بررسی ها را بخوانید

سایت اینترنتی

سورفشارک AVG Secure VPN
آره آره
بالاتر از متوسط آهسته. تدریجی
Surfshark رمزگذاری AES-256 را در کلیه پروتکل های پشتیبانی شده ارائه می دهد AVG VPN رمزگذاری AES-256 را در کلیه پروتکل های پشتیبانی شده ارائه می دهد
OpenVPN & IKEv2 OpenVPN
اتصالات نامحدود در یک اشتراک واحد 5 ورود چندگانه در یک اشتراک واحد
1.99 دلار در ماه (برنامه 2 ساله) با تمام ویژگی های موجود است 2.99 دلار در ماه (برنامه 3 ساله) با تمام ویژگی های موجود است
نقد و بررسی Surfshark بررسی AVG VPN
از Surfshark دیدن کنید از AVG Secure VPN بازدید کنید

گزینه های AVG VPN

با توجه به اینکه AVG VPN’عملکرد آن چندان چشمگیر نیست ، ممکن است کاربران به دنبال یک گزینه جایگزین مطمئن باشند. من پیشنهاد می کنم برای Surfshark مناسب با بودجه اما بسیار با ارزش ثبت نام کنید ، که با قیمتی 1.99 دلار در ماه شروع می شود. 

با این حال ، اگر شما به صرف هزینه کمی بیشتر نیستید ، گزینه بهتری نسبت به بدنام مبتنی بر بدنام هنگ کنگ ، PureVPN وجود ندارد. از آغاز می شود 2.91 دلار در ماه در یک برنامه 5 ساله و دارای یک شبکه بزرگ از 5،600 سرور + است!

آیا من AVG Secure VPN را توصیه می کنم؟?

ام … فکر نمی کنم اول از همه ، سیاست های ورود به سیستم آنها بسیار سایه است و من معتقدم که آنها سیاهههای مربوط به استفاده را نگه می دارند ، که شامل نشان های زمانی و وب سایت های بازدید شده است.

ثانیاً ، تعداد سرورهای آنها بسیار کم است و آنها باید لیست های خود را گسترش دهند. سوم ، آنها هیچ ویژگی امنیتی پیشرفته ای برای تقویت ناشناس بودن شما ندارند.

من’d می گویند VPN فقط برای کاربرانی که می خواهند به سادگی و نیاز به دسترسی به Netflix ایالات متحده باشند ، گزینه مناسبی خواهد بود. جدا از آن ، VPN به کار زیادی احتیاج دارد.

اگر به دنبال یک همه جانبه ارزان برای همه نیازهای مرور ، تورنت ، جریان و بازی خود هستید ، توصیه می کنم به Surfshark بروید که از 1.99 دلار در ماه شروع می شود..

Похожие статьи

 • Betternet VPN Review 2020

  صلاحیت صلاحیت کانادا قیمت 2.99 دلار در ماه در یک برنامه 1 ساله سرور 10 سرور در 10 کشور سیاهههای مربوط به سیاهههای مربوط به رمزگذاری داده های کاربر AES-256 (پرداخت) | AES-CBC-128 bit…

 • NordVPN Review 2020

  صلاحیت پاناما پاناما 3.49 دلار در ماه / ماه در یک برنامه 3 ساله سرور 5560+ سرور در 59 کشور جهان سیاهههای مربوط بدون گزارش رمزگذاری رمزگذاری شده AES-256-GCM / AES-256-CBC…

 • Windscrib VPN Review 2020

  صلاحیت قضایی کانادا قیمت 49 دلار در یک برنامه 1 ساله یک سرور 600++ سرور در 60 کشور سیاهههای مربوط بله رمزگذاری AES-256 بیت Unblocks Netflix بدون تورنت بله…

 • Surfshark Review 2020

  حوزه قضایی جزایر ویرجین بریتانیا قیمت 1.99 دلار در ماه / ماه (47.76 $ به مدت 24 ماه) سرور 1040+ در 61+ کشور سیاهههای مربوط به ثبت اطلاعات رمزگذاری نشده…

 • PureVPN Review 2020

  حوزه قضایی هنگ کنگ قیمت 2.91 دلار در ماه / ماه در مورد برنامه های 2 ساله سرور 2،000+ در 140+ کشور سیاهههای مربوط بدون گزارش ها رمزگذاری مجوز AES-256-CBC Unblocks Netflix…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me