بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی 2020

صلاحیت قضایی ایالات متحده آمریکا
قیمت 2.91 دلار
سرورها 3272
سیاههها نه
رمزگذاری AES-256
Netflix را مسدود می کند آره
تورنت آره
در چین کار می کند آره
توصیه شده  آره
سایت اینترنتی https://www.privateinternetaccess.com/
سازگاری ویندوز ، اندروید ، اپل

دسترسی به اینترنت خصوصی یک ارائه دهنده VPN مستقر در ایالات متحده است که راه حل های حفظ حریم خصوصی و امنیتی را از طریق سطوح رمزگذاری قوی و سرورهای مختلف مستقر در سراسر جهان ارائه می دهد. این بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ، مشروعیت و شایستگی سرویس VPN را ارزیابی می کند’ادعای ارائه حریم شخصی و ناشناس ماندن کاربران از طریق اینترنت. این بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی و آخرین نظر کاربر تحت پوشش بهترین vpn را بخوانید.

طرفداران

 1. صفر سیاههها (حتی FBI دو بار هم برای به دست آوردن اطلاعات ناکام بود)
 2. 3386+ سرور در 17 کشور مختلف
 3. پروتکل های OpenVPN ، L2TP / IPSec و PPTP
 4. رمزگذاری AES 256 بیتی ارائه شده است
 5. 24/7 ویژگی چت زنده
 6. پشتیبانی خوب مشتری
 7. آسان برای استفاده از مشتری VPN

منفی

 1. مستقر در ایالات متحده آمریکا (در زیر رادار 5 اتحادیه ، 9 چشم و اتحادهای 14 چشم)
 2. سرعت بارگیری کند
 3. محاکمه رایگان نیست
 4. می توان’پروتکل ها را از مشتری نرم افزار انتخاب کنید

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

Contents

گزارش ها و خط مشی رازداری

بسیاری از ارائه دهندگان VPN ادعا می کنند که یک “هیچ خط مشی ورود به سیستم”, اما تعداد بسیار کمی از قول خود پیروی می کنند ، زیرا ما با جزئیات کامل در راهنمای خود درباره سیاست های ورود به سیستم بیش از 100 شرکت ارائه دهنده در حال حاضر در صنعت برجسته کرده ایم. اکثر خدماتی که ما بررسی کرده ایم ، برخی از داده های اتصال / اتصال جزئی را ثبت کنید. این امر تنها پس از آنكه پس از آنكه كاربران با استفاده از خدمات برای فعالیتهای غیرقانونی پیدا شدند ، تحت تحقیقات رسمی قرار گرفتند ، آشكار شد. یک نمونه اخیر از PureVPN بود که جزئیات ورود به سیستم FBI را فاش می کرد.

پیشینه مورد

با این حال ، اگر به دنبال خدماتی هستید که حتی از فشار FBI محکم باشد ، باید از دسترسی به اینترنت خصوصی استفاده کنید. سال گذشته ، ارائه دهنده وارد گزارش آتش سوزی های FBI شد ، در مورد کاربر به دروغ اطلاع رسانی و انتشار اطلاعات در مورد تهدیدات بمب. در ماه دسامبر ، تعدادی از تهدیدهای احتکار به انواع فرودگاه ها و مدارس با نام نامبرده ارسال شد “اریک مید”.

تحقیقات منجر به شواهدی مبنی بر اینکه فرد متکدی به نام مک واتر در وسواس یک همکار سابق دونون کننی دیوانه شده بود ، شد. اگر قبلاً حدس نمی زنید ، اریک مید نام کنی است’دوست پسر ، که پس از رویارویی آشکارانه ، تهدید هر کسی را تکذیب کرد. سوء ظن به سمت مک واتر چرخید که بیش از 100 بار سعی در تماس با کارمند سابق را داشت.

PIA’پاسخ

تمام تلاش ها برای تماس با ایمیل ، فیس بوک ، توییتر و TracFone از طریق دسترسی به اینترنت خصوصی به آدرس IP باز می گردد. حتی اگر FBI شواهد و مدارک کافی برای کنار گذاشتن مک واتر داشت ، آنها از PIA درخواست کردند تا گزارش های خود را تحویل دهد. از آنجا که ارائه دهنده هیچ اطلاعات ورود به سیستم را حفظ نمی کند ، قادر به همکاری نبود. اطمینان از حفظ حریم شخصی کاربر همچنان سالم است.

“بعد از بررسی اعتبار احضاریه و تأیید آن ، ما همیشه استراحت دادیم كه همیشه محتوای سیاست حفظ حریم خصوصی خود را انجام می دهیم و سپس به نماینده اطلاع دادیم كه هیچ فعالیت كاربری را وارد نمی كنیم. مأمور درک او از شرکت ما را تأیید کرد’سیاست و موقعیت و سپس به دنبال رهبری جایگزین. این گزارش روشن می سازد که PIA فعالیت کاربر را وارد نمی کند و ما همچنان نسبت به تعهد خود به کاربران خود ایستادگی می کنیم.”

پرچم سرخ بزرگ - PIA در ایالات متحده مستقر است

ایالات متحده احتمالاً بدترین مکان در جهان است که VPN در آن مستقر شود.

این تنها بخشی از اتحادهای مشترک به اشتراک گذاری داده ها مانند 14 چشم نیست ، همانطور که در راهنمای مفصل ما در مورد حوزه های مشکلی اشاره کردیم ، بلکه همچنین دارای چندین نوع قانون نگهداری اطلاعات است که می تواند به طور جدی به آن اجازه دهد هر ارائه دهنده ای را مجبور به gag کردن داده ها در هر زمان که بخواهد می کند. همه این مسائل در PIA تأثیر می گذارد ، و هرگونه خدمات به اندازه کافی خوب را به یک مورد ضروری تبدیل می کند’مشترک شوید.

با این حال ، از آنجایی که PIA تاکنون هیچگونه ورود به سیستم را با مقامات به اشتراک نگذاشته است ، اما با وجود قرار گرفتن در ایالات متحده آمریکا ، توانسته است اعتبار خاصی را از بین ببرد. اما ، ما به شما توصیه می کنیم که ریسک کنید و به جای آن به دنبال ارائه دهنده ای باشید که مستقر در یک مکان امن تر مانند ExpressVPN یا Surfshark باشد..

قیمت گذاری و برنامه ریزی

PrivateInternetAccess دقیقاً مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN در صنعت ، سه برنامه قیمت گذاری ارائه می دهد. می توانید از یک حساب ماهیانه ، یک حساب سالانه و یک حساب سالانه 2 انتخاب کنید.

قیمت دسترسی به اینترنت خصوصی

بسته ماهانه با قیمت 6.95 دلار در هر ماه ارائه می شود که در مقایسه با برخی دیگر از ارائه دهندگان VPN کمی بالاتر است. با این حال ، شما می توانید از حساب های طولانی تر استفاده کنید و از قیمت بسیار پایین تری بهره مند شوید زیرا بسته سالانه 3.33 دلار در ماه و برنامه سالانه دو برابر 2.91 دلار در ماه (نیمی از هزینه های بسته های ماهانه).

بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی نشان داد که ارزش بالایی را برای پول ارائه می دهد زیرا هر یک از بسته ها دارای 7 روز ضمانت برگشت پول هستند و همان ویژگی ها و سطح حفاظت را در هر برنامه قیمت گذاری ارائه می دهند ، از این که اطلاعات و حریم خصوصی شما از همه نوع ایمن است. تهدیدات از طریق اینترنت. برای کوپن تخفیف دسترسی به اینترنت خصوصی ، معاملات VPN جمعه سیاه را بررسی کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

امتحان رایگان

اگر به دنبال این هستید که چند روز سرویس را به صورت رایگان امتحان کنید ، ما ناراحت هستیم که گزارش می کنیم دسترسی خصوصی به اینترنت در این مرحله آزمایشات رایگان ارائه نمی دهد. خدمات VPN از روز ثبت نام ضمانت برگشت پول 7 روزه را ارائه می دهد.

توصیه می کنیم از این هفت روز استفاده کنید و سرویس را در تمام سیستم عامل ها و دستگاه های مورد استفاده خود آزمایش کنید. سرورهای مختلف را امتحان کنید ، به وب سایتهای مختلف دارای محدودیت جغرافیایی دسترسی پیدا کنید و هرگونه مشکل در سرویس و ویژگی های آن را بررسی کنید.

سرورها

طبق بررسی PIA ما ، VPN دارای بیش از 3272 سرور در 33 کشور در سراسر جهان است. از جمله این موارد ، از جمله استرالیا ، برزیل ، کانادا ، دانمارک ، فنلاند ، فرانسه ، هنگ کنگ ، هند ، ایرلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، هلند ، نیوزلند ، نروژ ، رومانی ، سنگاپور ، کره جنوبی ، سوئد ، سوئیس ، ترکیه ، بریتانیا ایالات متحده آمریکا. می توانید PIA را بررسی کنید’برای اطلاعات بیشتر در مورد تعداد سرورها و مکانهای مختلف در هر کشور ، صفحه شبکه اینجا را ببینید (تصویر زیر).

سرورهای دسترسی به اینترنت خصوصی

اگرچه تعداد مکانهای پشتیبانی شده باریک است ، PIA دائماً سرورهای بیشتری را به لیست اضافه می کند. در حال حاضر ، این از طریق سرور بالا به نسبت مکان آن را تشکیل می دهد. این به کاربران امکان می دهد تا هویت اصلی خود را نقاب بزنند و با انگیزه اضافه شده برای استفاده از سرورهایی که بار کاربر کمتری دارند ، از طریق اینترنت ناشناس بمانند. در نتیجه ، بدون در نظر گرفتن اینکه در کدام کشور اتصال VPN را با استفاده از PIA ایجاد کنید - سرعت های استثنایی دریافت می کنید - که برای تورنت و پخش یکپارچه ضروری است.!

عملکرد PIA

برای اینکه ایده بهتری در مورد قابلیت اطمینان سرویس ارائه دهیم ، چند تست عملکرد انجام دادیم. اگر در مورد VPN دو فکر دارید ، این آزمایشات ممکن است به روند تصمیم گیری کمک کند:

تست سرعت

در زیر نتایج حاصل از تست سرعت بر روی اتصال 100 مگابیت بر ثانیه به شما امکان مشاهده بی طرفانه از سرعتی را که هنگام اتصال به سرورهای مختلف PIA می توانید اهرم کنید ، می دهد..

ISP محلی

نتایج زیر درک بهتری از تفاوت بین سرعت اولیه شبکه و سرورهای پریمیوم PIA به شما می دهد.

تست سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی

به سرور PIA France متصل شد

تست سرورهای ایالات متحده به فرانسه سطح سرعت بسیار عالی را نشان داد. اگرچه سرعت بارگیری و بارگذاری کاهش یافته است. VPN موفق به بارگیری مداوم 50.67Mbps و بارگذاری 35.47Mbps با تأخیر تا 418ms شد.

pia france سرور سرعت

به سرور PIA Australia وصل شد

تست سرور ایالات متحده و استرالیا نیز بسیار چشمگیر بود. با تاخیر 231 میلی متر می توانید بارگیری 52.25Mbps و سرعت 37.48mbps را بدست آورید. این سرعت بسیار زیادی برای مرور / تورنت است!

سرعت سرور پیا استرالیا

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

تست دسترسی به اینترنت خصوصی با سرعت واقعی برای Torrents و اشتراک گذاری پرونده P2P

PrivateInternatAccess همیشه به عنوان یک سرویس VPN مورد استفاده قرار می گیرد که در عملکردهای سرگرمی مرتبط با VPN بهترین عملکرد را دارد مانند تورنت و رفع انسداد محتوا با محدودیت جغرافیایی.

اما همه بازاریابی مومبو بازاریابی در سایت VPN doesn’اگر ارائه دهنده نمی تواند با عملکرد واقعی آن را به عقب برگرداند ، به هر چیزی مبلغی بدهید.

و آن’دقیقاً همان چیزی است که وقتی عملکرد آن را برای تورنتینگ بررسی کردیم ، از PIA ناامید شدیم.

PIA سابقاً یک سرویس عالی برای اهداف تورنتینگ بود ، همانطور که تعداد افراد با صدای بلند توصیه می کردند که آن را برای همان منظور در بهترین صفحه reddit vpn و دیگر انجمن های محبوب رسانه های اجتماعی توصیه کنند. اما اخیراً عملکرد آن به حالت مزاج فرو رفته است. به طور جدی!

من PIA رو تست کردم’s عملکرد تورنت را با تلاش برای اتصال به یکی از سرورهای P2P ویژه آن و بارگیری یک فیلم برای دیدن چگونگی عملکرد آن انجام می دهید. و باید بگویم که نتایج بدکننده بود.

من به سرور اسرائیل آنها متصل شدم ، که آنها به طور خاص برای انجام تورنت مشخص کرده اند.

سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی برای تورنت

به محض اتصال به این سرور ، به سایت Yts.am رفتم ، یک سایت محبوب تورنت که دارای جدیدترین فیلم ها و نوع دیگری از محتوا است که به راحتی می توانید بارگیری کنید.

توجه: ما در BestVPN.co بارگیری مطالب دارای حق چاپ را به هیچ وجه تبلیغ نمی کنیم. همچنین روند بارگیری این پرونده در اواسط کار متوقف شد تا اطمینان حاصل شود که هیچ پرونده ای روی سیستم ما وارد نمی شود. این تظاهرات فقط برای نشان دادن PIA بود’عملکرد فقط برای تورنتینگ.

در Yts ، من بارگیری فیلم را ادامه دادم “رکورد برای یک جنگنده” از طریق مشتری Utorrent من.

سرعت PIA برای بارگیری بدترین است

سرعت بارگیری در تورنتینگ و همچنین سرعت بارگذاری کاملاً پایین تر از حد بود. کافی است که ما را کاهش دهیم PIA را به یک خدمات توصیه نشده برای تورنتینگ.

آزمون تورنت PIA

سرعت دسترسی آرام به اینترنت خصوصی برای تورنت:

در اینجا نتایج حاصل از تست سرعت PIA آمده است’سرور اسرائیل:

پینگ: 199 خانم

بارگیری: 3.19 Mbps

بارگذاری: 2.64 Mbps

بررسی سرعت PIA

این نتایج حاصل از الف اتصال 20 مگابیت بر ثانیه, این بدان معنی است که PIA’سرور اسرائیل در واقع سرعت بارگیری ما را کاهش داده است 84٪, که فقط برای VPN که خود را در تورنتینگ تبلیغ می کند قابل قبول نیست.

PIA’از دست دادن سرعت مورد استفاده برای شناور در اطراف 30-40٪ مارک فقط چند ماه برگشت شاید آنها مراحل خوبی را پشت سر بگذارند و به زودی اوضاع بهتر خواهد شد ، اما فعلاً PIA مطمئناً یک VPN نیست که اگر به دنبال دریافت یک تورنت Premium هستید ، باید دنبال آن باشید..

تست دسترسی به اینترنت خصوصی Netflix - آیا این نسخهها کار می کند?

من از عملکرد تورنتینگ تست های سرعت PIA کاملاً متعجب شده بودم ، اما با این حال ، وقتی که برای رفع انسداد Netflix پایین آمد ، از ارائه دهنده خیلی بهتر انتظار داشتم..

اما ، در اینجا دوباره من ناامید شدم زیرا PIA نتوانست دو بار قبل از اتصال بار سوم از Netflix ایالات متحده را رفع کند..

دسترسی به اینترنت خصوصی بررسی netflix

من به PIA وصل شدم’سرور نیویورک در حالی که سعی در رفع انسداد Netflix داشت زیرا این بهترین سرور آنها برای کار قبلی بود.

تست واقعی netflix دسترسی به اینترنت خصوصی

و هنگامی که PIA سرانجام موفق به مسدود کردن Netflix US شد ، تصمیم گرفتم Ex Machina را پخش کنم ، این یک فیلم محدود جغرافیایی است که فقط در دسترس کاربران ایالات متحده Netflix است.

دسترسی به اینترنت خصوصی در netflix کار می کند

بله ، فیلم در حال پخش بود اما با این وجود دوباره با همان مشکلی مواجه شدم که با سرعت PIA VPN انجام دادم همانطور که در تورنتینگ با آن کار کردم.

سرعت PIA VPN آنقدر آهسته بود که اولا فیلم بسیار بافر شد. منظورم خیلی زیاد است.

ثانیاً ، سرعت PIA نتوانست’اجازه دهید فیلم به کیفیت HD برسد. دانه های روی صفحه نمایش همه جا مانده بودند.

سرعت دسترسی سریع به اینترنت خصوصی برای Netflix

همانطور که قبلاً توضیح دادم که سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی در Netflix کاملاً کند بود ، باید به شما نشان دهم که در واقع چقدر کند بود.

در اینجا نتایج حاصل از تست سرعت سرور نیویورک توسط PIA آمده است:

پینگ: 241 خانم

بارگیری: 3.03 Mbps

بارگذاری: 1.60 Mbps

سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی netflix بدترین است

بار دیگر سرعت جریان در برد 3 مگابیت بر ثانیه در اینترنت 20 مگابیت در ثانیه من است.

سرعت دسترسی به اینترنت خصوصی دلیل دقیق عدم ارائه دهنده به خوبی کار با جریان Netflix است.

عملکردهای دیگر هنوز هم کاملاً قابل قبول است ، مانند آنکه این سایت موفق به رفع انسداد سایت شد’نسخه سوم ایالات متحده در تلاش سوم ، اما هنوز هم ، اگر سرعت ها به حد قابل قبول برای پخش جریانی محدود نباشند ، ما در محدوده a صحبت می کنیم 30٪ کاهش سرعت بطور متوسط, سپس PIA در آینده یک VPN مناسب برای Netflix نخواهد بود.

پشتیبانی مشتری

دسترسی به اینترنت خصوصی از روشهای مختلفی برای پاسخگویی به کاربران خود استفاده می کند’ نمایش داده شد برای هر خدماتی ، به ویژه در صنعت VPN ، داشتن کانال های مختلفی از طریق کاربران می تواند با این سرویس ارتباط برقرار کند تا از آنها کمک بگیرند ، حائز اهمیت است..

PrivateInternetAccess از یک ویژگی چت زنده و همچنین یک دانش دانش و یک بخش سؤالات متداول برای حل مشکلات کاربر و پاسخ به نیازهای آنها استفاده می کند.

چت زنده

در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ، ویژگی چت زنده را آزمایش کردیم و از نتیجه کلی آن راضی بودیم. اگرچه مدت کوتاهی طول کشید تا کارکنان پشتیبانی مشتری بصورت آنلاین و در چت ما حضور یابند ، اما کارکنان سریعاً به سؤال ما پاسخ دادند و ما را به روشی مناسب راهنمایی کردند.

ویژگی چت زنده به صورت 24 ساعته در طول روز در دسترس است و سالانه 365 روز ارائه می شود. این نشان می دهد که PIA متعهد به ارائه تجربه کاربری با کیفیت بالا و اختصاص به حل مشکلات مربوط به VPN شما است.

دانش محور

PIA از دانش و دانش کافی و مفصلی برخوردار است که می توان از آن استفاده کرد ‘پشتیبانی مشتری’ گزینه از وب سایت. در پایگاه دانش ، راهنمای راه اندازی ، پرونده های پیکربندی پروتکل OpenVPN و اطلاعات مربوط به ویژگی های مختلف ارائه شده وجود دارد.

بخش پرسش و پاسخ

از بخش سؤالات متداول می توان به قسمت دسترسی پیدا کرد ‘با ما تماس بگیرید’ از بالای وب سایت قابل دسترسی است. بخش سؤالات متداول دارای اطلاعات اساسی در مورد سرویس PIA VPN ، ویژگی های آن ، خط مشی رازداری و اطلاعات پرداخت.

اگر کاربر جدید هستید یا قصد استفاده از PrivateInternetAccess را دارید ، سوالات متداول سؤالات متداول نقطه شروع خوبی است زیرا اطلاعات اولیه کافی درباره خدمات را به شما می دهد..

گزینه های پرداخت

دسترسی به اینترنت خصوصی روشهای مختلف پرداخت را می پذیرد. اینها شامل پرداخت کارت اعتباری و بدهی و همچنین PayPal ، American Express ، BitCoin ، Ripple ، Pay Garden و بسیاری از روش های پرداخت دیگر است. همچنین می توانید با استفاده از کارتهای هدیه از وال مارت ، استارباکس ، میسی ، این سرویس را بصورت ناشناس بپردازید’و غیره.

روش های پرداخت دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

فرآیند ثبت نام

مراحل ثبت نام برای دسترسی به اینترنت خصوصی آسان است و به چند مرحله نیاز ندارد. این روند به روش پرداختی که شما انتخاب می کنید بستگی دارد. ما برای خرید خدمات از پی پال استفاده کردیم و مستقیماً ما را به پی پال هدایت کرد’صفحه وب تنها کاری که باید انجام دهید پر کردن جزئیات و آن است’آن را ، شما انجام می شود.

اگر تصمیم گرفتید از گزینه کارت اعتباری برای پرداخت استفاده کنید ، به اطلاعات شخصی کمی از جمله آدرس ایمیل شما نیاز دارد. در صورت تمایل به پرداخت ناشناس ، می توانید از کارت هدیه استفاده کنید یا می توانید با Bitcoin پرداخت کنید.

PIA Windows Client

پس از ثبت نام در سرویس ، می توانید سرویس VPN را با استفاده از پیکربندی دستی پیکربندی کنید یا از مشتری VPN استفاده کنید. مشتری برای ویندوز (XP و نسخه های بعدی) و Mac OS X (نسخه 10.6 یا بالاتر) در دسترس است. می توانید مشتری ها را از سایت بارگیری کنید ‘پشتیبانی مشتری’ صفحه به صورت رایگان.

پس از بارگیری مشتری ، فقط کافی است نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و به سرویس VPN متصل شوید. برخی از تنظیمات پیشرفته وجود دارد که می توانید هنگام ورود به مشتری از آنها نیز استفاده کنید.

می توانید نوع اتصال مورد نظر ، پورت از راه دور را انتخاب کنید ، یا اگر مایل به استفاده از انتقال پورت ، سوئیچ kill VPN ، حفاظت نشت DNS یا حفاظت نشت IPv6 هستید.

همچنین می توانید از مشتری برای انتخاب سطح رمزگذاری ، تأیید هویت داده ها و تنظیمات دستکاری مورد نظر برای محافظت استفاده کنید.

سازگاری

در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ، از تعداد دستگاه ها و سیستم عامل هایی که این سرویس با آنها سازگار است خوشحال شدیم.

با استفاده از سرویس گیرنده نرم افزار یا تنظیم دستی می توانید VPN را در Windows و Mac خود پیکربندی کنید. این سرویس همچنین می تواند با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده در دستگاه های iOS و Android قابل استفاده باشد. PIA همچنین در دستگاه های لینوکس اوبونتو ، روترهای مختلف و دستگاه Boxee Box کار می کند.

این محافظت در سیستم عامل های مختلف است و در کنار ویژگی چند ورود شما می توانید در حالی که از آزادی اینترنت بهره مند می شوید محافظت کنید.

آموزشهای ارائه شده

دسترسی به اینترنت خصوصی راهنماها و آموزشهایی را برای پیکربندی سرویس در هر دستگاهی که با آن سازگار باشد ارائه می دهد. از دستورالعمل های تنظیم PIA می توان به آن دسترسی داشت ‘پشتیبانی مشتری’ صفحه در وب سایت.

این راهنماها دستورالعمل های مرحله به مرحله برای پیکربندی سرویس ارائه می دهند و آموزش های جداگانه ای برای پیکربندی پروتکل های مختلف در دستگاه های سازگار وجود دارد. فایلهای پیکربندی OpenVPN وجود دارد که می توانید از این صفحه بارگیری کنید.

پروتکل ها و رمزگذاری

PrivateInternetAccess با ترکیب پروتکل های مختلف و سطوح رمزگذاری اقدامات امنیتی قوی را ارائه می دهد. پروتکل های ارائه شده توسط PIA عبارتند از PPTP ، L2TP / IPSec و OpenVPN. این پروتکل ها در ترکیب با سطوح رمزگذاری برای محافظت از داده های شما در برابر تهدیدات مختلف کار می کنند.

سطح رمزگذاری شامل رمزگذاری AES (CBC Blowfish) 128 بیتی و رمزگذاری 256 بیتی است. اگر از نرم افزار سرویس گیرنده سرویس استفاده می کنید ، می توانید تنظیمات تأیید صحت داده ها و دستکاری را نیز برای محافظت از داده و هویت خود انتخاب کنید..

با این وجود گزینه ای برای انتخاب پروتکل با استفاده از نرم افزار مشتری وجود ندارد زیرا تنظیمات پیش فرض پروتکل OpenVPN وجود دارد. اگر مایل به استفاده از OpenVPN نیستید می توانید پروتکل مورد نظر خود را به صورت دستی پیکربندی کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

ویژگی های اضافی

PIA مطمئناً مایل اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا سازگاری و قابلیت اطمینان بیشتری را ارائه دهند. هنگام انتخاب سرویس ، می توانید تعدادی از ویژگیهای مفید را مورد اطمینان قرار دهید. از جمله این موارد ،

PIA Mace ™ تبلیغات ، ردیاب ها ، کوکی ها را مسدود می کند

MACE سیستم جدیدی است که توسط PIA ارائه شده است و باعث تقویت بیشتر مشتری می شود’امنیت و حریم خصوصی. این ویژگی آدرس های IP نام دامنه های ناخواسته را به عنوان آدرسی که مسیریابی نیست ، برمی گرداند. در نتیجه ، VPN تبلیغات تحریک کننده را از همه وب سایت ها مسدود می کند ، که باعث ذخیره اطلاعات و پهنای باند شما می شود. با مسدود کردن ردیاب ها و کوکی ها ، می توانید هویت خود را کاملا ایمن نگه دارید. بهترین بخش از همه: شما مجبور نیستید یک برنامه جداگانه برای این ویژگی بارگیری کنید ، زیرا با VPN داخلی ساخته شده است..

همتا به همتا (P2P) / تورنت

اگر به دنبال یک VPN معتبری هستید که محدودیت پهنای باند را در آن قرار ندهد یا فعالیت تورنت شما را ردیابی نکند ، قطعاً PIA انتخاب خوبی است. این سرویس گمنامی کامل اما با سرعت محدود ارائه می دهد. این تضمین می کند که هویت شما در هر زمان امن باقی بماند در حالی که می توانید هر چه را می خواهید در بالاترین سطح راحتی بارگیری کنید.

پروکسی SOCKS5

دسترسی به اینترنت خصوصی حتی از پروکسی SOCKS5 پشتیبانی می کند ، که بالاترین امنیت را برای فعالیت های P2P / Torrenting تضمین می کند. این پروتکل از فن آوری های پیشرفته شبکه ای مانند IPv6 و UDP پشتیبانی می کند ، که تضمین می کند همیشه در امنیت باقی بمانید. شما می توانید مطمئن باشید که هویت شما نسبت به سازمان های دولتی و ISP های محلی کاملاً ناشناس است.

سوئیچ کشتن اینترنت

سوئیچ kill internet به شما امکان می دهد هنگام قطع اتصال VPN ، اتصال اینترنت خود را متوقف کنید. این امر شما را محافظت می کند و هرگونه احتمال دسترسی اشخاص مخرب به داده های شما یا شناخت هویت خود را در صورت عدم موفقیت VPN را نفی می کند.

پورت حمل و نقل

ویژگی حمل و نقل پورت به شما امکان می دهد ارتباطات خاصی را به یک دروازه خاص هدایت کنید. با این حال ، این باعث کاهش حریم خصوصی می شود و PIA توصیه می کند تا این ویژگی را از آن حفظ کنید و از امنیت بالایی برخوردار باشید.

حفاظت نشت DNS

با استفاده از این ویژگی ، هنگامی که DNS از طریق VPN هدایت می شود ، نهایت محافظت می کنید. به این ترتیب از نشت DNS محافظت می شوید و حریم خصوصی شما دست نخورده باقی می ماند.

حفاظت نشت IPv6

حفاظت از نشت IPv6 هنگام استفاده از PIA VPN ، ترافیک عبور IPv6 را غیرفعال می کند. این تضمین می کند که هیچگونه نشتی در ترافیک IPv6 وجود ندارد.

چند ورود

با Privateinternetaccess می توانید حداکثر 5 دستگاه مختلف را به طور همزمان با استفاده از همان حساب متصل کنید. ویژگی 5 ورود به سیستم امکان انعطاف پذیری و ایمنی اینترنت را در اختیار کاربران قرار می دهد بدون توجه به اینکه از کدام دستگاه یا پلتفرم مایل به استفاده هستند.

دسترسی به اینترنت خصوصی داشته باشید

نحوه استفاده از دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) در چین?

PIA مشابه سایر ارائه دهندگان’وب سایت s به دنبال محدودیت های دولت برای خدمات VPN در چین در سرزمین اصلی چین غیرقابل دسترسی است. این شما را تنها با یک گزینه برای استفاده از دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) در چین رها می کند: VPN را به صورت دستی تنظیم کنید. در حالی که “فایروال عالی” هرگونه اتصال VPN را که می تواند مسدود کند ، اتصالات IPSec / L2TP را فراهم می کند. پیا را دنبال کنید’راهنمای نحوه تنظیم پروتکل در دستگاه های مختلف. این شامل دستورالعمل هایی برای روترها ، تلفن های Android ، iOS و دسک تاپ نیز هست.

گزینه های پیشنهادی برای PIA VPN

PIA چند سال عقب بود اما از آن زمان به بعد بسیاری از درخشش و اعتبار خود را از دست داد زیرا یکی از ویژگی های مهم بعد از دیگری افتاد. حالا این کار نمی کند’t برای رفع انسداد Netflix US یا هر سرویس پخش دیگری مانند دیزنی پلاس پیشنهاد می کنید. قابلیت های Torrenting حتی بسیار پایین رفته است زیرا کاربران از افت اتصال و افت شدید شکایت زیادی کرده اند. این یک افت شدید از فیض برای PIA بوده است.

PIA از نظر قیمت فعلی آن با قیمت 11/3 دلار در ماه یا 87.87 دلار در معاملات 2 ساله خود توسط ما به شکل فعلی توصیه نمی شود و ارزش کمتری را برای کاربر به ارمغان می آورد..

بهترین جایگزین بعدی برای آن در حال حاضر PureVPN است که با پشتیبانی اختصاصی خود برای رفع انسداد Netflix ، تورنت و سایر فعالیتهای مرتبط ، هنوز هم بسیار غنی است. اگر می خواهید برای معامله 2 ساله خود که ارزانترین بسته اشتراک آن است ، یک بار PureVPN را فقط 2.88 دلار در ماه یا 69 دلار یک بار قبض کنید..

گزینه های دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

PIA چند سال عقب بود اما از آن زمان به بعد بسیاری از درخشش و اعتبار خود را از دست داد زیرا یکی از ویژگی های مهم بعد از دیگری افتاد. حالا این کار نمی کند’t برای رفع انسداد Netflix ایالات متحده یا هر سرویس پخش دیگر را پیشنهاد می کنید. قابلیت های Torrenting حتی بسیار پایین رفته است زیرا کاربران از افت اتصال و افت شدید شکایت زیادی کرده اند. این یک افت شدید از فیض برای PIA بوده است.

PIA از نظر قیمت فعلی آن با قیمت 11/3 دلار در ماه یا 87.87 دلار در معاملات 2 ساله خود توسط ما به شکل فعلی توصیه نمی شود و ارزش کمتری را برای کاربر به ارمغان می آورد..

بهترین جایگزین بعدی برای آن در حال حاضر PureVPN است که با پشتیبانی اختصاصی خود برای رفع انسداد Netflix ، تورنت و سایر فعالیتهای مرتبط ، هنوز هم بسیار غنی است. و اگر می خواهید برای معاملات 1 ساله خود که یکی از ارزانترین بسته های اشتراک آن است ، به PureVPN فقط با 1.99 دلار در ماه مراجعه کنید..

ارائه دهندگان VPN

Netflix US را مسدود می کند

سرعت سریع ارائه می دهد

رمزگذاری

پروتکل ها

چند ورود به سیستم مجاز است

قیمت گذاری

بررسی ها را بخوانید

سایت اینترنتی

NordVPN PureVPN
آره آره
سریع بالاتر از متوسط ​​/ متوسط
رمزگذاری AES-256 در تمام پروتکل هایی که از آن پشتیبانی می کند رمزگذاری AES-256 در تمام پروتکل هایی که از آن پشتیبانی می کند
OpenVPN ، IPSec & IKEv2 OpenVPN ، L2TP ، PPTP & SSTP
6 5
2.99 $ / ماه در برنامه اشتراک 3 ساله (107.55 دلار یک بار صورتحساب) 2.88 دلار در ماه / در برنامه اشتراک 2 ساله (69.00 دلار یکبار صورتحساب)
نقد و بررسی NordVPN بررسی PureVPN
از NordVPN بازدید کنید از PureVPN بازدید کنید

نتیجه

دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از سرویس های نوعی VPN است که امنیت و حریم خصوصی تنگ را ارائه می دهد. این سرویس محافظت در برابر تهدیدات مختلف از طریق اینترنت و ارائه آن از طریق پروتکل های امنیتی و سطوح رمزگذاری آن است.

در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ، از کلیه بسته هایی که توسط این سرویس ارائه می شود خوشحال شدیم. جدا از سرعت عملکرد آهسته ، استفاده و راه اندازی این سرویس آسان است. همراه با پشتیبانی خوب مشتری و دستورالعمل های تنظیم دقیق ، PIA ارزش خوبی را برای پول ارائه می دهد.

بنابراین اگر به دنبال یک سرویس VPN هستید که از امنیت اینترنت درجه یک برخوردار است و از حریم شخصی شما از طریق اینترنت محافظت می کند ، هیچ چیز به دسترسی به اینترنت خصوصی نزدیک نمی شود..

Похожие статьи

 • بررسی تونل خصوصی 2020

  صلاحیت قضایی ایالات متحده قیمت 3 دلار در ماه (36 دلار در برنامه سالانه) سرور 22 سرور در 12 کشور جهان سیاهههای مربوط به محافظت از اطلاعات حساس برای رمزگذاری 14 روز...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me